Brigáda pre študenta - Wordpress developer

13.05.2020 11:12

Vyznáte sa vo wordpress backende? Máte zároveň oko pre detail a viete prípadne doladiť aj design na frontende? Ak ste odpovedali kladne, potom by vás mohla zaujímať ponuka od spoločnosti BATKO.SK, s.r.o. Tá sa zaoberá vývojom nových produktov zameraných na služby zákazníkom a do svojho tímu hľadá šikovného Wordpress Developera. Ideálne pre študentov. Plat od 6 EUR/hod.

Náplň práce

  • výpomoc na novom projekte,

  • programovanie vo wordpresse.

Požadujú

  • záľubu programovaní,

  • znalosť Wordpressu na pokročilej úrovni,

  • znalosť HTML, CSS, PHP a MySQL - pokročilý,

  • znalosť JavaScriptu – aspoň základy.

Osobnostné predpoklady

  • samostatnosť,

  • spoľahlivosť.

Ponúkajú

  • sebarealizáciu,

  • flexibilný pracovný čas - možnosť skĺbiť so štúdiom,

  • možnosť učiť sa od skúsenejších kolegov,

  • prácu na dohodu, prípadne živnosť,

  • home office (prácu z domu).

Viac informácií a kontakt na spoločnosť nájdete na stránke

Rozhodne si pozrite aj ďalšie voľné pracovné miesta týkajúce sa práce, ktorú je možné vykonávať z domu.

Author Juraj.

Mohlo by vás zaujímať

Diskusná téma: Brigáda pre študenta - Wordpress developer

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok