Kairos Technologies - má tento projekt zmysel?

29.07.2015 10:15

Sliepka, ktorá znáša zlaté vajcia.

Ak hľadáte normálnu recenziu na projekt Kairos Technologies, ste na tom správnom mieste. V článku sa dočítate, čo je to za spoločnosť, aké produkty ponúkajú, koľko musíte investovať, ak by ste sa chceli stať ich partnermi, no a hlavne trošku kritiky - môj názor.

 

Nie vždy ide o overené informácie. Na oficiálnej stránke firmy je tých informácií poskromnejšie, v podstate je tam možné nájsť len také všeobecné kecy. Keďže po anglicky dobre neviem a nechcelo sa mi študovať ich obchodné podmienky a dohodu o partnerstve, pomohol som si aj informáciami z webových stránok českých a slovenských distribútorov.

 

Aktualizácia 03.04.2016 - s odstupom času môžem na základe dostupných informácií z internetu a taktiež z diskusie tohto článku prehlásiť, že Kairos Technologies má prvky nelegálnej hybridnej finančnej hry. Je to projekt založený na princípe Ponziho schémy a taktiež pyramídovej hry. Čiže suma sumárum, je to podvod!

 

Aktualizácia 02.07.2016 - je tu pár indícií, že Kairos svojim investorom blokuje účty (viď príspevky v diskusii). Taktiež sa ku mne dostali informácie, že niektorým ľuďom nechcú poslať zarobené peniaze. Zrejme prešli na selektívne vyplácanie (vyplatia len niektorých, možno 100 ľudí z 1000, ostatní majú smolu).

 

Vyzývam všetkých, ktorí chcú Kairos riešiť právnou cestou, nech kontaktujú nasledovnú emailovú adresu: 

 

pravnik.kairos@gmail.com

 

Hláste sa seriózni záujemcovia, pre právne potreby budú určite potrebné podrobnejšie informácie ako sú mená, adresy, výšky vkladov, spôsob platby atď.

 

O spoločnosti

Firma Kairos Technologies bola založená v roku 2014 v Anglicku. Zameriava sa na vývoj a distribúciu High-Secure produktov pre bezpečnú online komunikáciu a surfovanie na internete. Spoločnosť údajne získala za jeden rok existencie už viac ako 40 000 partnerov, ktorí sa podieľajú na predaji produktov a zároveň aj na uložení dát.

 

Adresa pre tých, ktorí v Anglicku žijú a chceli by sa presvedčiť, či náhodou nejde o virtuálne sídlo, ako to býva vo väčšine podobných projektov:

Midford Place, 114-115

Tottenham Court Road, 1-St Floor,

London W1T 5AH, United Kingdom.

 

Aktualizácia 26.09.2015: Tak sa zdá, že na vyššie uvedenej adrese, na ktorej má mať Kairos svoju reálnu kanceláriu, sídli ďalších 526 firiem. Žeby predsa len išlo o adresu pre virtuálne kancelárie? Dôkaz si môžete pozrieť na stránke www.endole.co.uk/explorer/postcode/w1t-5ah.

 

Produkty Kairos Technologies

Pre zákazníkov, ale aj pre svojich partnerov - distribútorov firma ponúka 4 nižšie uvedené produkty. Bonusom týchto produktov má byť vysoká ochrana súkromia – šifrovanie prenášaného a uloženého obsahu.

 

1. KairosMail – emailové rozhranie, do ktorého sa vďaka zabezpečeniu nedostane žiaden hacker,

 

2. KairosSurf anonymné surfovanie na prehliadači, ktorý je vďaka systému šifrovania zabezpečený tak, že môže slúžiť ako VPN a zároveň nikto nezistí, odkiaľ ste surfovali,

 

3. KairosCloud – úložisko dát, do ktorého sa bez vášho šifrovacieho kľúča nikto nedostane, 

 

4. KairosPhone – aplikácia pre telefón, vďaka ktorej vás nebude môcť nikto odpočúvať (pozn.: no tak toto by sa mohlo hodiť Merkelovej a ostatným politikom, ktorých údajne odpočúvali).

 

Možnosti spolupráce

Na oficiálnej stránke sa môžete dočítať, že v súčasnosti sú Kairos produkty v beta-testovacej fáze. Nákup je k dispozícii len pre registrovaných užívateľov, ktorí dostali pozvanie od spoločnosti alebo distribútorov. Čo to znamená? Ak sa chcete stať partnerom a zarábať, musíte sa zaregistrovať a následne si zakúpiť jeden z nasledovných balíčkov.

 

Balíčky Kairos Technologies - cena, zisk, úložné miesto.

 

Ako vidíte, minimálna investícia je 125 USD za štandard balíček. Pri kúpe tohto balíčka sa v podstate stávate len zákazníkom a za danú sumu môžete využívať len ich prvý produkt, a teda Mail. Na tento balíček sa však nevzťahuje marketing, takže ak by ste sa chceli stať distribútorom a ich produkty šíriť a predávať ďalším ľuďom či firmám, musíte si zakúpiť minimálne silver balíček za 597 USD.

 

Ako to má fungovať

Zaregistrujete sa ako partner a vyberiete si jeden z vyššie uvedených balíčkov. Následne si budete musieť stiahnuť do počítača software. Kairos Technologies tvrdí, že potrebuje využívať voľný priestor PC všetkých partnerov pre cloud servis (úložisko dát).

 

Ak si teda zakúpite najlacnejší balíček štandard, musíte prenajať Kairosu každý deň na 10 hodín 15 GB úložného miesta z pevného disku vášho PC, pri najdrahšom balíčku za 2 777 USD až 320 GB voľného priestoru. Ako odmenu za prenajatie vášho voľného miesta sľubujú rozprávkový ročný výnos 150 % (pozn.: ešte sa neregistrujte, odporúčam vám prečítať si článok až do konca).

 

Praktický príklad pre lepšie pochopenie

Kúpite si balíček za 597 USD. Stiahnete si aplikáciu, ktorá vám „ukradne“ 70 GB priestoru z vášho PC. Počítač necháte pustený minimálne 10 hodín každý deň v roku a spoločnosť vám vyplatí odmenu 1 492 USD, čo predstavuje cca 150 % zhodnotenie (pozn.: takéto vysoké zhodnotenie je samozrejme nereálne, o tom ale nižšie).

 

Môj názor a pohľad na tento projekt

Nebudem hodnotiť kvalitu ani zmysel produktov firmy, pretože nie som odborník na IT. Možno sú to kvalitné produkty, možno nie. Možno dochádza k nejakému šifrovaniu údajov, a možno nedochádza. Nech to posúdia iní. Taktiež nebudem posudzovať kompenzačný plán odmeňovania. Chcel by som sa skôr zaoberať zmyslom projektu. Je tu totiž niekoľko vecí, ktoré mi na Kairose nesedia.  

 

Problém č.1- Sľubujú zisk bez toho, aby ste niečo predali

Ako sa to hovorí? Bez práce nie sú koláče? Tak toto príslovie pri Kairose neplatí. Táto spoločnosť totižto ponúka krásne zhodnotenie peňazí, a to až o 150 %. Stačí sa zaregistrovať, investovať do balíčka, prenajať firme priestor vášho PC a nechať ho každý deň zapnutý aspoň 10 hodín. A potom už len vidíte, ako vám na (virtuálnom) účte naskakujú peniažky. Nemusíte predávať produkty formou MLM, načo... Odkiaľ chcú vyplácať ľuďom toľko peňazí bez práce (predaja produktov)?

Aj keď... na oficiálnej stránke Kairosu nevidím žiadnu informáciu o tom, že by sľubovali 150 % zhodnotenie. Je tam síce uvedená tabuľka s jednotlivými balíčkami, cena, veľkosť prenajatého priestoru a počet hodín, no nikde tam nevidím zisk ani ponúkané zhodnotenie (skúste sa pozrieť, či to neuvádzajú v obchodných podmienkach alebo v „Partnership Agreement“, angličtina nie je moja silná stránka). Túto informáciu som prebral z webových stránok distribútorov Kairosu, ktorí dokonca uvádzajú, že spoločnosť !!! garantuje !!! 250 % zhodnotenie (po správnosti to má byť 150%). Kto môže garantovať také zhodnotenie? Aby zo strany distribútorov nešlo len o nejaké klamstvo slúžiace na nalákanie ovečiek. Predsa len, za každého priameho človeka, ktorý sa pod nich registruje, dostávajú 15 %. Mimochodom, to sú ďalšie percentá k tým 150 %. A to som nepozeral MLM kompenzačný plán odmeňovania. Tam budú ďalšie % odmien.

 

Problém č.2 – Distribútori poskytujú zdroj svojho PC a ešte za to aj platia?

Najväčší nezmysel, ktorý podľa mňa nemá logiku, je to, že Kairos vlastne využíva a prenajíma prostriedky PC svojich distribútorov (výkon, pripojenie k internetu, diskový priestor) a na začiatku za to distribútori ešte aj platia!

 

Principiálne by to mohlo fungovať. Vy jednoducho prenajmete Kairosu časť voľného miesta vášho počítača. Firma to vaše voľné miesto nejakým spôsobom využije, napríklad doň uloží a zašifruje údaje svojich zákazníkov atď. Zisk si potom Kairos s vami podelí. Takto by to pokojne mohlo fungovať, a dokonca aj bez tej investície. Natíska sa teda otázka, načo sú im moje peniaze? Prečo mám platiť za to, aby spoločnosť mohla využívať priestor môjho PC?

 

Problém č.3 – Vysoká ochrana súkromia a bezpečnosť?

Kairos sľubuje svojim zákazníkom vysokú ochranu súkromia a bezpečnosť, a pritom svoje služby neprevádzkuje na vlastnej infraštruktúre, ale na PC svojich distribútorov. To znamená, že dáta zákazníkov nie sú uložené na profesionálne spravovaných PC, ale na počítačoch súkromných osôb, ktoré môžu byť pokojne zavírované. Dáta sú síce údajne šifrované a pre bežných ľudí nečitateľné, ale ktovie ...

 

Problém č.4 - Oslovuje firma distribútorov alebo zákazníkov?

Zásadnou otázku pre udržateľnosť tohto projektu bude, či sa nájdu spokojní zákazníci Kairosu (ktorí budú platiť za služby, čo ,,uživí" aj distribútorov nad nimi), alebo či sa do neho natiahnu len distribútori za vidinou zisku (čo povedie k nevyhnutnému kolapsu). Z vyššie uvedeného to vidím skôr na ten kolaps, poprípade na nevyhovujúce až drastické zmeny podmienok.

 

Problém č.5 - je MLM model vhodný pre propagáciu služieb tohto typu?

Budú si ,,tajnostkári" kupovať takéto služby od nejakej novovzniknutej firmy, ktorá predáva prostredníctvom MLM partnerov (ktorí o technickej realizácii projektu nevedia nič alebo len veľmi málo)? V tejto oblasti je zásadnou vecou dôveryhodnosť, diskrétnosť (o vašom využívaní služieb by malo vedieť čo najmenej ľudí) a fundovanosť (schopnosť technicky obhájiť ponúkané riešenie a jeho technickú kvalitu). Na základe propagácie služieb formou MLM usudzujem, že firma nespĺňa ani jednu zo spomínaných vecí.

 

Na rôznych diskusných fórach som sa dočítal, že medzi hlavných zákazníkov - partnerov, ktorí využívajú služby Kairos Technologies Ltd., patria spoločnosti ako je Nissan Motors, Incore Holding, Sony PlayStation, Bosch, Besra Gold a dokonca aj česká firma Hamé. Firma taktiež údajne sponzoruje svoje 2 tímy, ktoré jazdia preteky Le Mans series.

Na oficiálnej stránke sa, samozrejme, nič z toho nedočítate. Spomína sa tam - konkrétne v sekcii News - len marketingová spolupráca medzi Kairosom a Greaves Motorsport. Inak povedané, zaplatili si pomerne drahú reklamu, aby pôsobili dôveryhodne a seriózne, nič viac. Žiadne partnerstvo v oblasti technologických riešení.

 

Na neoficiálnych stránkach sa dajú nájsť aj rôzne informácie o plánoch do budúcnosti. Sú to smelé plány, o tom nepochybujem. Otázne je, či ide o reálne dosiahnuteľné plány. Mal som tú česť spoznať niekoľko desiatok podobných spoločností ako je Kairos (za zmienku stoja napríklad Zeekrewards a Banners Broker). Prvý menovaný obral viac ako 2 milióny užívateľov (z toho cca 20 000 SK a CZ) o krásnych 600 miliónov USD. Viac v článku moje skúsenosti s mega podvodmi). Všetky mali niečo spoločné, a to vysoké poplatky za produkty, a hlavne smelé plány. Do 3 rokov bude naša spoločnosť na burze, ďalšia sľubovala do 2 rokov revolúciu v online komunikácii, ďalšia aplikáciu, ktorá bude prekladať hovorené slovo. S odstupom času nepochybujem, že vždy išlo len o mazanie medu okolo úst, aby mohli z investorov – partnerov vylákať peniaze. Predstava svetlých zajtrajškov dokáže nejedného presvedčiť, aby investoval. Veď čo ak to vyjde? Budem milionár. Dnes už ani jedna, ani jedna jediná firma neexistuje. Všetky sa nabalili na prázdnych, nereálnych sľuboch a zmizli. Čiže neodporúčam vám pozerať sa na to, čo bude potom, ale na to, čo je teraz. Oplatí sa vám investovať peniaze do „dnešného“ Kairosu?

 

Pár slov na záver

Netvrdím, že ide o podvod, aj keď mi to veľmi pripomína Ponziho schému, už len pre problém č. 1. Je to, samozrejme, len môj subjektívny názor, takže sa môžem mýliť. Ak uvažujete nad partnerstvom, dobre si to premyslite. Odporúčam vám poriadne si overiť každú informáciu, ktorú nájdete - či už na webových stránkach distribútorov alebo na diskusných fórach.

 

Aký je váš názor na túto spoločnosť, prípadne na produkty a systém?

 

Aktualizácia 22.01.2018 - Kairos Technologies ide do likvidácie. Viac informácií o tejto novinke si môžete prečítať v článku:

https://www.pracanadoma-skusenosti.eu/news/kairos-technologies-ide-do-likvidacie/

 

Odporúčam prečítať si tieto dva články:

Základná charakteristika Ponziho schémy v článku sa dozviete, čo majú spoločné všetky tieto internetové podvody, ako sú Kairos Technologies, Zeekrewards, Banners Broker atď. Mal by vám dopomôcť pochopiť, ako funguje každá Ponziho schéma, resp. ako začne, ako prebieha a ako skončí.

 

Ako nenaletieť internetovým podvodníkom – v tomto článku si môžete prečítať pár mojich rád, na čo si dať pozor, aby ste v budúcnosti nenaleteli na niečo podobné ako je Kairos.

 

P.S.: Ak ste nerozhodní, prečítajte si aj diskusiu. Odporúčam hlavne príspevky od Dekamerona a IT špecialistu Tomáša, ktorí sa na tento systém pozreli bližšie po technickej stránke. 

 

Ďalší článok o spoločnosti Kairos Technologies, a hlavne o niečo aktuálnejší, nájdete na stránke https://ekonomicka.poradna.net/a/view/4102-dalsie-lietadlo-z-vychodu-kairos-technologies-a-jeho-pyramida. 

 

Niektoré časti článku boli prevzaté z Facebookovej skupiny "Rozborka MLM projektu". Ako napovedá názov skupiny, riešia sa v nej rozbory rôznych systémov, predovšetkým sofistikované Ponziho schémy a pyramídové hry, ktoré sa maskujú za MLM. Ak sa k vám teda dostala nejaká ponuka na "úžasný" zárobok a nie ste si istý, či sa jedná o seriózny internetový projekt alebo finančnú hru, odporúčam spýtať sa v spomínanej skupine.  

 

Upozornenie hlavne pre zástancov Kairosu:
Keďže diskusia má už neuveriteľných 17 strán, rozhodol som sa ju trochu prečistiť. Dôvod mazania príspevkov je jednoduchý - nechcem, aby hodnotné a pre návštevníkov prínosné informácie prepadli do zabudnutia. Mazať budem aj komentáre typu „admin píše v článku hlúposti, mne to funguje a vyplácajú ma“. Považujem to za spamovanie. Ak chcete diskutovať, tak píšte argumenty a odpovedajte na otázky kritikov Kairosu. Príspevok „mňa vyplácajú, takže Kairos je seriózna spoločnosť“ nepovažujem za argument!

 

Chcete dostávať novinky e-mailom?

Prihláste sa k odberu newslettera. Žiadny spam!

Diskusná téma: Kairos - má zmysel tento projekt?

Dátum: 11.04.2018

Vložil: zubataVAGINA

Titulok: Kairos kryptomena

.............pre tych menej chapavych:

Kairos kryptomena = bezvyznamne hovno s nulovou hodnotou.........ak mate radi hovna a radi za ne platite...tak smelo nakupujte ;-)

Dátum: 20.04.2018

Vložil: .

Titulok: Re:Kairos kryptomena

Niektori Doda neberiete vazne lebo nevie dobre vysvetlovat ale on ma pravdu. Magor Tomasko je podvodnik a mam aj dokazy. Nebudem ich zatial zverejnovat kym adminko neprestane mazat prispevky ktore sa mu nepacia.

Dátum: 08.04.2018

Vložil: Kairosák

Titulok: Nová ponuka KairosPlanet

Podrobné informácie o ICO a špecialnej ponuke na nákup Kairos kryptomeny.

Vážení účastníci projektu KairosPlanet, s radosťou vás informujeme, že v rámci spustenia ICO boli všetky existujúce používateľské účty odblokované, bez ohľadu na dôvod blokovania a momentálne všetci majú prístup k osobným účtom. Tiež by sme vám chceli pripomenúť náš špeciálne vytvorený kanál na Telegrame, t.me/k_ico, kde nájdete informácie o spustení ICO a pravidlách účasti.

Požiadavky na účasť:
Každý účastník má právo získať Kairos kryptomenu na nehmotnej báze podľa hodnoty aktívneho balíka ku dňu 01.05.2018 (presný dátum bude ohlásený neskôr). Ak má napríklad účastník aktívny balíček za 2777 dolárov, znamená to, že má právo obdržať 2777 jednotiek kryptomeny.
Každý účastník programu KairosPlanet má možnosť zakúpiť kryptomenu využitím finančných prostriedkov na internom účte za podmienky, že 10% nominálnej hodnoty tejto kryptomeny zaplatí. Ak má napríklad účastník 10000 dolárov na svojom internom účte, tak má právo získať 10000 jednotiek kryptomeny za cenu 1000 dolárov. Najvýhodnejšiu možnosťou je tak zakúpenie kryptomeny v objeme desaťnásobku zostatku na internom účte. Ak má napríklad účastník 4620 dolárov na svojom internom účte, tak najvýhodnejšie je pre neho zakúpenie 4620 jednotiek kryptomeny v hodnote 4620 dolárov za neuveriteľnú cenu len 462 dolárov.

Akýkoľvek záujemca aj mimo programu KairosPlanet má právo nakúpiť kryptomenu v zmysle všeobecných pravidiel ICO, ak zaplatí plnú cenu zodpovedajúcu požadovanému množstvu kryptomeny.
Tiež by sme Vás chceli informovať, že možnosť zvýhodneného nákupu kryptomeny je z dôvodu vysokého záujmu časovo obmedzená, takže si túto príležitosť rozhodne nechajte ujsť!

Dátum: 10.04.2018

Vložil: Jano

Titulok: Re:Nová ponuka KairosPlanet

Už tolkokrát slubovali poslať koruny a nikdy nič neposlaly, teda okrem niektorých vyvolených. A teraz zase pítajú koruny. Nič im ja nepošlem zase len okrádajú. Nikto im nepošle koruny. Ludí to už nezajíma.

Dátum: 11.04.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Nová ponuka KairosPlanet

O pár příspěvků níže je to samé převyprávěné samé bez toho marketingového pozlátka a s komentářem, k čemu je to Kairosu dobré... a kam to povede.

Dátum: 21.03.2018

Vložil: dodo

Titulok: farizej

tomasko ty si nie len magor a idiot-ale aj vodu kážeš a víno piješ . Keď budem mať viac času, dodám konkrétne dôkazy ktoré ťa usvedčujú z farizejstva. Budeš sa tak hanbiť, že nielenže už nikdy nič na internet nenapíšeš, ale sa aj budeš báť si ho čo aj len zapnúť. Len počkaj !!!!

Dátum: 24.03.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:farizej

Dodo, ty jsi nějaké chabrus na nervy. Měl by si podle spisku páně Batisty omévat přirození vlažnou vodó. :-D

Ale ty mi tady vyhrožuješ stalkingem... s tím opatrně, mohlo by se to obrátit proti tobě. ;-)

Pokud jde o kázání vody a pití vína - jsem v klidu. Nikdy jsem žádný podvod typu Kairos nepropagoval ani se ho neúčastnil. Na tohle téma z tvého dodího otvoru může vypadnout jen záměrná lež a pomluva, nebo v lepším případě (když budu hodně tolerantní) nějaký "omyl". A vzhledem k tomu, co jsi tady zatím předvedl... moc lidí asi nebude věřit tvým "velice přesným" informacím od "mimořádně inteligentního, důvěryhodného a charakterního" Doda.

Dátum: 07.04.2018

Vložil: Jano

Titulok: Re:Re:farizej

Dodo klame

Dátum: 08.03.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: K ICO

Kairos na svém webu zveřejnil základní podmínky ICO a mimořádné nabídky tokenů pro lidi poškozené krachem byznysu s "pronájmu disku":

- Kairos vytváří dojem, že hodnota jeho tokenů je $1 za token (skutečná hodnota bude určena trhem a reálnou směnitelností Kairosem emitované "měny"... Odhaduji, že se časem bude velmi rychle blížit nule, jak už to u MLM shitcoinů bývá).

- Kairos dá společníkům možnost pořídit (zdarma) tokeny v počtu odpovídajícím hodnotě jejich balíčku v dolarech (Platina za $2777 = 2777 tokenů)

- Kairos dá společníkům možnost směnit i jejich "výdělek" za tokeny. Zde ovšem vyžaduje jejich 10% spoluúčast: tj. např. za "vydělaných" $1000 v kabinetu je možné pořídit 1000 tokenů, je však nutné doplatit skutečných $100.

- Kromě toho je možné pořídit libovolné množství tokenů za plnou cenu.

Tolik oznámení Kairosu. Nejsou k dispozici žádné další veřejné informace o ICO a tím, kdo za ním stojí. Jen bych připomněl:
- Firma Kairos je právně od 29. listopadu 2017 v likvidaci z důvodu bankrotu a insolvence (a v rámci insolvenčního řízení nespolupracuje, hraje "mrtvého brouka").
- Kairos formálně nemá od 6. června 2017 vedení (CEO Vieira rezignoval, nikdo další do funkce jmenován nebyl).
Kdo tedy vlastně stojí za touto "kulantní" nabídkou?

V zásadě dochází k očekávanému:

a) Kairos dává možnost vyměnit reálný a prakticky uznaný dluh (garanční jistina) za jakési tokeny, přičemž jejich reálnou cenu (v dosud nezveřejněných podmínkách) jistě garantovat nebude. Jinými slovy - dává vám možnost vzdát zdarma své pohledávky vůči Kairosu, vyměnit ji za jakési tokeny, jejich cena půjde záhy k nule.

b) Kairos dává možnost těm nejhamižnějším proměnit své nedobytné výdělky za slib budoucí hodnoty tokenů, ale musí si za to ještě zaplatit. Tím sice jednorázově odepíší 10% své pohledávky, ale získají šanci vydělat na spekulativní hodnotě tokenů (ještě jednou: ta padne záhy na nulu).

Je možné, že pár prvních nejrychlejších šťastlivců bude schopno směnit ponzi dolary v kabinetu na tokeny a tokeny na reálné dolary (financováno to bude těmi hamižnými, co "prodají" své výdělky s 10% spoluúčastí). Podle negativní reakce na toto oznámení na facebooku Kairosu tenhle další anonymní podvod moc lidí nekoupí, tudíž nebude ani dost peněz na "propagační" výplaty. Na druhou stranu - počet odběratelů soukromých informací na Telegramu už přesáhl 2500 lidí.
Uvidíme, kolik se najde blbců, co do toho nakonec půjdou. Výsledek je předem známý. ;-)

Dátum: 10.03.2018

Vložil: Jano

Titulok: Re:K ICO

Toto už na Slovensku nikoho nezujíma. Bol som včera za pád vlády a budú predvčasné volby. a v nich vyhrá pán Matovič. Dá naporiadok aj kairos a iné podvodné systémi. Kúpim si tokenu za peniaze a dlh kairosu a budem mať potom smolu. a nebudem mať nič
DOSŤ BOLO FICA

Dátum: 10.03.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:K ICO

"...vyhrá pán Matovič. Dá naporiadok aj kairos a iné podvodné systémi."

Zajímavá myšlenka. ;-) Jak dá pán Matovič do pořádku Kairos? Jako že Kairos začne vyplácet, nebo si půjde sednout Kateryna a spol?

"Kúpim si tokeny za peniaze a dlh kairosu a budem mať potom smolu. a nebudem mať nič"

Takhle to dopadne bez ohledu na to, jestli Fico padne nebo ne a bez ohledu na to, kdo přijde po něm. :-D
Ale dobře, konečně Jano začíná něco chápat.

Jinak upřímně přeji vše nejlepší při čištění vzduchu na Slovensku (nejen od Kairosu).

Dátum: 11.03.2018

Vložil: Jano

Titulok: Re:Re:Re:K ICO

To je predsa velice jednoduché. Koruny sa nevyparili a stále sú na slovensku alebo v zahraničí. Kateryna a spol si pojdu sadnúť a ich majetok bity domy účty sa zoberie. Lebo to kúpila za naše koruny z toho by nás mohli odškodniť aspoň niektorích. Ak nie tak koruny dá štát alebo sa možu čerpať eurofondy. Matovič na to vymyslel zákon. Dájú sa nájsť možnosti keď sa chce.

Dátum: 11.03.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:K ICO

OK, Jano přeji vám, aby to tak vyšlo. Budu to se zájmem zpovzdálí sledovat. ;-)

Potíž je, že tohle se mělo stát už dávno. Dokonce i ty zákony proti podvodům na Slovensku už (nejspíš) dávno jsou* , ale chyběla důslednost a chuť s tím něco dělat.
Teď ty peníze, co šly do firmy Kairos jsou už několikrát profesionálně proprané a schované za hradbou bílých koní a bitcoinových převodů. Hodně štěstí vyšetřovatelům při jejich hledání. Jestli jste ten Jano, co tu psal, že se mu policie při podání trestního oznámení prakticky vysmála - myslíte si, že teď, po takové době, se jim do toho bude chtít víc? Hmmm...

Pak je tu ještě otázka místních lídrů - Ondrejková a spol. Je otázka, jak byl který z nich prozíravý a peníze také nějak šikovně schoval (a jak dokonale to provedl). Věřím, že někteří tupější (nebo línější) ty peníze přímočaře použili a nakoupili si za ně auta nebo nějaký jiný "osobní luxus" - tam něco zabavovat půjde. Ale mezi lídry bylo i dost zkušených podvodníků, kteří vědí, jak peníze zašantročit.
Sám odhaduji, že procento ztracených peněz, které skončily u "velkých" lídrů bude někde okolo 10% - 20%. Dalších 20% - 30% bude roztroušeno mezi velkým množstvím "malých ryb", které budou mít to štěstí a budou pod rozlišovací schopností vyšetřování. No a zbytek je v Kairosu. Ale to jen tak odhaduji. Pokud se podaří získat 10% té cca půl miliardy dolarů (zase můj odhad), co tekla přes Kairos... bude to úspěch.

Takže - hodně štěstí!

* nejsem právník a neznám Slovenské právo, ale více či méně účinné paragrafy proti praní špinavých peněz a pyramidovým podvodům mají snad všechny trochu civilizované státy a státy EU

Dátum: 12.03.2018

Vložil: zubataVAGINA

Titulok: Re:Re:K ICO

"Bol som včera za pád vlády a budú predvčasné volby. a v nich vyhrá pán Matovič. Dá naporiadok aj kairos a iné podvodné systémi." :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D realita je taka, ze Pan Matovic sa ti moze akurat tak z vysoka vysrat na cely Kairos a podobne podvody!!!!!!!!!!!! Ak si myslis, ze Pan Matovic je ten zachranca Slovenska na ktoreho kazdy caka, tak to sa uz vobec necudujem tomu, ze si bol schopny zapojit sa do podvodu Kairos - teda poslat svoje vlastne zarobene peniaze neznamym ludom na neznamy ucet................ak sa pan Matovic dostane jedneho dna do vlady, Slovensko este len cakaju tazke casy..........................Jano, ak sa uz nechces opalit na podobnom podvode, zapamataj si toto "nikto ti nic neda zadarmo a bez prace niesu kolace"..................ake jednoducheee... :)

Dátum: 12.03.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:K ICO

:)))

Situaci v politice na Slovensku do detailu neznám, tak jsem to Janovi nechtěl napsat tak natvrdo - jak moc se mi jeho pohled na věc jeví naivní.

Stále váhám, co je správně - zda má policie tyhle věci promptně řešit nebo je rovnou házet do koše.
Na jednu stranu společnosti nedělá dobře, že se ponechává volný prostor podvodníkům typu sourozenců Kasynetsových, Valoviče, Zahrandíka, Janečka, Csampaje... ale na druhou stranu je další vyhazování peněz daňových poplatníků na dohledávání peněz, které dobrovolně poslali komusi neznámému. Těžké zde najít rovnováhu mezi oběma pohledy. Svým způsobem měl pravdu zmrd s přezdívkou Ježíš, co se tady před časem lovil oběti... je to darwinisitický boj. Přežívají silnější s lepšími geny a schopnostmi.

Takže pro Jana ještě pár podobných srozumitelných a jednoduchých rad do života (jako je ta o koláčích bez práce):

"Pokud něco vypadá příliš dobře, než aby to byla pravda... tak to taky pravda není."

"Neexistuje oběd zdarma."

Dátum: 13.03.2018

Vložil: Milan

Titulok: Re:Re:Re:Re:K ICO

Jano je trol, je to jasne. Nikto nemoze byt taky blbec. Je komicke sa domnievat, ze ta zachrani Matovic ktoremu sa "stratilo" uctovnictvo. To uz je len druh poctiveho politika..

Dátum: 13.03.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:K ICO

I to je možné...že se Jano svými příspěvky jen bohovsky baví. ;-)
Na druhou stranu - mezi zapálenými Kairosáky bylo hodně lidí... řekněme značně naivních. Ze slušnosti mu odpovídám stylem, který předpokládá druhou možnost.

Dátum: 14.03.2018

Vložil: Jano

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:K ICO

Tomáš ten dodo mal pravdu-jediný magor a idiot si tu ty !!!!

Dátum: 14.03.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:K ICO

Jano, od tebe to sedí!

Dátum: 14.03.2018

Vložil: Jano

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:K ICO

Ja som to nenapísal ja s dodom nezajímam

Dátum: 15.03.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:K ICO

Tak to se omlouvám... ano, zní to jako troll Dodo, ale klidně tu může takových být i víc..

Dátum: 14.03.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:K ICO

Osobně bych za magory a idioty považoval spíš ty, co uvěřili celkem zřejmému podvodu Kairos. Sorry, jestli se tě to nějak dotklo.

Dátum: 25.02.2018

Vložil: Cukricek

Titulok: Start ICO

Na stranke su nove spravy a odkaz na telegram. Nieco sa rozbieha.
Nechce niekto nieco viac k tomu povedat? Pridal sa uz niekto?

Dátum: 25.02.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Start ICO

A proč si myslíte, že to nabízejí právě přes ruský dobře šifrovaný Telegram (ve kterém se předané zprávy umí samy po uplynutí doby expirace smazat)?
Proč neudělají nějaký normální web nebo nepokračují v tom Kairosím?

Nápověda: jde o (ne)zanechávání stopy

Dátum: 25.02.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Start ICO

Ve skupině na Telegramu včera bylo okolo 1 500 debilů, co si nezaslouží nic jiného, než (znovu) přijít o peníze.

P.S. Pár z nich mohou být whistlebloweři a vyšetřovatelé, co se to snaží rozkrýt. Těm se omlouvám za ty debily. ;-)

Dátum: 25.02.2018

Vložil: dodo

Titulok: Re:Re:Start ICO

ak tu nejaký debil niekedy bol, vždy si to bol ty Tomaš.

Dátum: 26.02.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Start ICO

Dodo, ty jsi tu všem scházel!

Dátum: 08.03.2018

Vložil: bufly

Titulok: Re:Re:Re:Start ICO

Vsetci su tu uspesni podnikatelia, co chceli nieco spravit so svojim zivotom. Len niektori zli ludia v Kairose im chceli umyselne uskodit, spiny hnusne! Treba urcite skusat dalsie uspesne podnikatelske projekty kde slubuju pecene holuby z neba. Len sa netreba dat odradit zapecnikmi a povalacmi, ktori len zavidia!!!
:D :D

Dátum: 21.02.2018

Vložil: Jano

Titulok: Kairos

Videl som dnes čierne ovce a velmi ma to potešilo. Hneď zajtra zabehnem znovu na políciu. Hovorili, že koruny by my mohla vrátiť aj moja nadriadená a nie len Viera. Vyzívali ludí, aby prišli svedčiť, niečo strážcovia chystajú :-)

Dátum: 21.02.2018

Vložil: Milan

Titulok: Re:Kairos

Jano Vy ste taky jednoduchši chlap (bez uražky). Tak Vám to vysvetlim tak aby ste to pochopili.
Od ČT je pekné, že upriamila pozornosť na lokálnych lidrov.
Napríklad ludia pod Puchalom by sa toho mohli chopiť, kedže je to človek ktorý ma penazí dosť by som sa snažil dačo vytrieskať....
Ako vyguuglit si kde človek býva a upgradnuť mu facelift jeho obydlia molotovom, zbiť ho a pod. nemôže byť nič náročne...
Tak isto DJ Ladislava Zsillu, Petra Nagyho (aj keď zbiť dôchodku je už aj pod moju úroveň, ale zase takeho Adama Janečku ktorý je mladý chlap by som kludne rozkopal...). Podla príspevkov ktoré sa začali objavovať 08/09/2016 ktorý si kôli tejto pičovine zobrali úvery je dosť.
Stale plati to čom som písal skôr. Jebať ludí ktorý boli hlúpy, je Vaša vina, že ste naleteli, ved dôvodov prečo do toho nejsť bola už v 2015/2016 kopa...
Neviem ako dopadla akcia ktora tu bežala "kairos pravnik", ale ja jasné, že oficialne nič nedosiahnete
(čo zoberete Vierovi, jeho garaž v Zirichu deleneé 200 000 ludí je pre každého tak na jednu zápalku...)


Jedina možnosť dômôct sa svojích penazí je kontaktovať toho kdo Vás do doho dostal...proste pyramída naopak....
Samozrejme po tomto človeku nepožadovať sumu ktorá mala byť vyplatená ako zisk, ale IBA SVOJ VKLAD.
Nezabudajte na to, že až 60% sumy ktorú ste zaplatili sa delila medzi sprostredkovatelov, takže je uplne legitimne žiadať od svojho lidra prostriedky späť!
Výsledok je už len na tom aký ste chlap a aká je Vaša dôslednosť...

Dátum: 22.02.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Kairos

Jano, vy jste sen každého MLMkáře a podvodníka, vy se dáte snadno motivovat i manipulovat. ;-)

V té reportáži vám neřekli nic nového (nic, co by tady nebylo k přečtení už déle než rok).

Ale jo, zajít na policii je správný krok. Jen se trochu líp připravte, aby vás zase nevyhodili. Přineste jim alespoň seznam jmen hlavních zmrdolídrů, třeba si na nich rádi smlsnou (přinejmenším za daňové úniky). A zkuste si zjistit, zda někde není specializované oddělení policie, které dovede tyhle podvody řešit líp, než nějací dopraváci a pochůzkáři na místní stanici.

Mimochodem, v reportáži nepadlo ani jedno jméno těch zmrdolídrů (kromě chudáka CEO Vieiry) - jen to, že nějaký seznam mají a budou ho předávat policii.

Vydat takovou reportáž rok a půl po kolapsu pyramidy je velké hrdinství a opravdový přínos. :(

Kdyby Černé ovce varovaly v půli roku 2015 (a informace měly), kdy se to rozjíždělo... bylo by to o něčem jiném. To samé ČNB - před AGC varovala 7.11.2016, kdy se už tři měsíce nevyplácelo a AGC prakticky nikdo nevěřil. Ale půl roku před tím AGC jelo jako po másle (alespoň že pár bank své klienty před převody na jejich účty varovalo).

Dátum: 22.02.2018

Vložil: jarosro

Titulok: Re:Re:Kairos

Pri takomto postoji médií,keď dajú reportáž o podvode po funuse,tu majú podvody vynikajúcu pôdu na pôsobenie.V čase slávy Kairosu som písal tiež písal do médií.Záujem žiadny,NAKA to vyšetrovala a po pol roku to nechala plávať.

Dátum: 22.02.2018

Vložil: -

Titulok: Re:Re:Kairos

CNB zareagovala az vtedy, ked AGC spustila svoj portal a boli im o tom poslane nejake informacie. Je pravdepodobne, ze AGC skoncila vyplacat prave vdaka zasahu CNB ;-). To bude asi aj dovod preco bola firma prepisana na pana Prepelicu z Ukrajiny. Zaujimavejsia otazka by mohla byt co sa stalo s peniazmi na ("zmrazenych") uctoch AGC a ESA Holding ;)


https://imgur.com/8bCTZto

Dátum: 15.02.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Kairos a jeho ovce budou mít 15 minut slávy v TV

Zaslechl jsem, že ČT natočila o Kairosu reportáž pro pořad Černé ovce.

Vysílat se prý bude ve středu 21.2. v 17:40 na ČT1
Má tam prý být reportáž o Kairosu.

Kdo to nestihne, bude mít možnost pořad zhlédnout v internetovém archivu ČT: https://www.ceskatelevize.cz/porady/1097429889-cerne-ovce/218452801080221/
(je možné, že pořad bude dostupný jen pro uživatele připojené k internetu z ČR).

Tomu se říká s křížkem po funuse... no - snad se někdo poučil nebo poučí. A když jsme u názvu pořadu... kdo jsou tady ty ovce? A které z nich jsou černé?
;-)

Dátum: 15.02.2018

Vložil: zubataVAGINA

Titulok: Re:Kairos a jeho ovce budou mít 15 minut slávy v TV

................smutne, ze do CT som vsetky info posielal pred rokom................to ako to bolo vsetko spisane a poslane vsetkym mediam.......sa velmi cudujem, ze sa toho nikto nechytil skorej.............

Dátum: 15.02.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Kairos a jeho ovce budou mít 15 minut slávy v TV

Obávám se, že v redakci Černých ovcí nejsou žádní velcí hrdinové. Točí reportáže až ex post - až tehdy, kdy je zcela jasné, že jde o podvod a nešlápnou vedle.

Kdysi jsem jim dával tip na World GN a jejich MLM byznys se s mobilní reklamou a solárními panely (ano, to vše už zkrachovalo, lidem se "poctivě" za panely vyplácelo cca 2 roky, návratnost investice byla 5 let... takže si vydělali jen "přivaděči ovcí").
Důkazů o nesmyslnosti jejich byznysu bylo dopředu dost (stačilo si porovnat technicky dané výnosy s výplatami). Nicméně redakce natáčení na poslední chvíli stopla. Firma World (GN) okrádá lidi dál (stihla mezi tím už vystřídat dva zcela odlišné vlajkové produkty a modely zapojení společníků, ani jeden nebyl košer).

Dátum: 17.02.2018

Vložil: Jano

Titulok: Re:Kairos a jeho ovce budou mít 15 minut slávy v TV

Ja som Kairosu veril a preto to buďem pozerať. A v televízii to budú vysielať že sa nám nebudú vysmevať že ovce zaslúžili sme si to a tak nám treba a zdanenienašej hlúposti, ale normálne slušne pre obyčajních ľudí. Tak sa modlím.

Dátum: 17.02.2018

Vložil: Milan

Titulok: Re:Re:Kairos a jeho ovce budou mít 15 minut slávy v TV

Nie je dôležité či si diváci budú o poškodených myslieť, že sú chamtivý hlupáci, alebo poškodené obete.
Dôležité je, či sa tam spomenú mená ČR/SK lídrov a či to budú konfrontovať s úradmi ako Polícia,prokuratúra, daňový úrad....A nakoniec či tie dačo urobia (nejaké vyjadrenie o vyšetrovaní a pod.). Už je 18 mesiacov od pádu lietadla a stále nič.
Ak to bude suché konštatovanie a nejaký ten opis, tak je to k ničomu a poslúži to ako záplata vysielacieho času.

Dátum: 26.02.2018

Vložil: Jano

Titulok: Re:Kairos a jeho ovce budou mít 15 minut slávy v TV

Je uplne jedno kto a co bude vysielat. Isli sme do biznisu, tak tu ***** uz prestante nariekat. Vy ostatni rychlo do roboty, pracovat na troch najvacsich zlodejov -stat, banky a poistovne.

Dátum: 02.03.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Kairos a jeho ovce budou mít 15 minut slávy v TV

"Isli sme do biznisu, tak tu ***** uz prestante nariekat. "
Ne. Nazývejte věci pravými jmény. Nešli jste do byznysu. Šli jste do podvodu a loupeže. A každý, kdo se účastnil, nese díl odpovědnosti.

Dátum: 18.01.2018

Vložil: Koki

Titulok: Nefunguje

Nefunguje kabinet, nepripisujú sa denné platby.3 mesiace to nefunguje! Ako prvé by mali riešiť to, potom sfunkčniť Schonpay a potom zavádzať nejaké ICO!
Ak to chcú ako náhradu za Schonpay, tak kabinet mali zatiaľ nechať funkční!Klamú a vodia ľudí za nos! Nechcú nám zaplatiť nič, ešte od nás budú ďalšie peniaze pýtať!!!

Dátum: 20.01.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Nefunguje

Koki... není to náhodou P.K., co psal něco podobného i na facebook Kairosu?

P.K., který podle profilu na FB "studoval(a) obor Obchod, marketing a psychológia obchodu na škole VŠE Bratislava?"
A podle fotky na FB již jako vystudovaný určitě zažil 90. léta, BMG Horizont a jiné poučné případy?

Hmm... pokud ano... tak tohle mi hlava nebere.

Dátum: 20.01.2018

Vložil: Jano

Titulok: Re:Re:Nefunguje

Ako sa môžeme dostať ku našim korunám ktoré si nechal Mahmoud Sabti?

Dátum: 21.01.2018

Vložil: jarosro

Titulok: Re:Re:Re:Nefunguje

Prakticky nijako.Treba sa len zmieriť ,že žiadne koruny už nevráti a brať to ako životný lekciu.

Dátum: 21.01.2018

Vložil: -

Titulok: Re:Re:Re:Nefunguje

Moezete ho skusit najst a pytat si ich ;)

Černokostelecká 1153/72, Strašnice, 100 00 Praha 10

FB Profil, momentalne ho pouziva syn
https://www.facebook.com/sabtigroup
Manzelka
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009175343004
Hladate niekoho kto sa podoba na tohto pana ;)
https://www.facebook.com/ahmed.sabti.980

Vela stastia.

Dátum: 22.01.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Nefunguje

Snad aby to více rozvedl pan Pomlčka.

Ale jestli se nepletu, tak naznačuje:

- máme tu kontakt na firmu AGC sídlící v ČR se známým vlastníkem (a jeho rodinou). Sice jde o schránkovou firmu (stejně jako Kairos v UK), ale je přeci jen lépe dosažitelná a hlavně - přes AGC na rozdíl od UK schránky tekly peníze.

- Firma má (podle pana Pomlčky) nějaké nesrovnalosti v účetnictví, patrně s tím budou souviset daňové úniky. Pro případné vyšetřování se firma stává rázem zajímavější. Možná by stálo zato si o tom popovídat s berňákem. ;-) Mohla by tu být pro daňaře větší motivace proč se dostat k penězům AGC, než jakou mají vyšetřovatelé, když mají jen dohledat a zajistit peníze hlupákům, co je dobrovolně poslali neznámé firmě za slib, že jim ta firma později pošle vše zpět (a ještě něco nemálo navíc). :-D

Pokud jste někdo posílal peníze do AGC (a ne do ruky svému upline), tak to můžete zkusit. Hodně štěstí!

Dátum: 17.01.2018

Vložil: Tomášův Fanoušek

Titulok: Další zpráva z Kairosu

Kairos vydal již druhé prohlášení za 5 dní (mimo jiné prý zvažuje žalobu na druhý kairos za porušení vlastnických práv ke značce Kairos). Kromě neschopnosti odpovědět na všechny dotazy z důvodu snižování stavů na oddělení podpory (Lze mít i méně než 0 lidí na oddělení?) jen oznamují, že informace o ICO oznámí až v únoru. Malinko zklamání, protože nadpis článku byl 'Detailní informace o ICO KairosPlanet'. :-)

Dátum: 18.01.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Další zpráva z Kairosu

Citace z webu Kairosu pro případ, že by tuhle hru odpískal:

Detailed information regarding ICO KairosPlanet

Dear participants, in order to avoid any misunderstandings regarding the upcoming launch of our project ICO, we want to let you know that currently, there’s happening another similar ICO with the same name “Kairos”. We officially claim that this ICO has nothing to do with our activities, and our attorneys examine the lawfulness of such an act in relation to the ownership rights.

In addition, we would like to inform you, that our previous publication was actively commented and our Customers Support Center received a big number of messages regarding the then discussed issue. We thank you for your level of engagement, however, we are unable to respond to all messages at the moment due to downsizing of our Support Department. We allocate all our resources to resolving the issue at hand that has a direct impact on the future of our company.

We remind you that you will be able to find all the information regarding this situation with ICO only in February 2018. Stay tuned for the upcoming updates!

Dátum: 18.01.2018

Vložil: Koki

Titulok: Re:Další zpráva z Kairosu

Nefunguje kabinet, nepripisujú sa denné platby.3 mesiace to nefunguje! Ako prvé by mali riešiť to, potom sfunkčniť Schonpay a potom zavádzať nejaké ICO!
Ak to chcú ako náhradu za Schonpay, tak kabinet mali zatiaľ nechať funkční!Klamú a vodia ľudí za nos! Nechcú nám zaplatiť nič, ešte od nás budú ďalšie peniaze pýtať!!!

Dátum: 19.01.2018

Vložil: Milan

Titulok: Re:Re:Další zpráva z Kairosu

Kabinet nefunguje 3 mesiace? To ta trapi? Firma nevyplaca uz 17 mesiacov. Zaroven je v likvidacii a caka sa na ortiel UK organov. A teba trapi, ze si v prehliadaci nemozes pozerat cisielka?
Tato zivotna lekcia ti vobec nepomohla a zivot ta bude bit dalej.

Dátum: 19.01.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Další zpráva z Kairosu

Bože, bože, do čeho's to duši dal...

On se pořád ještě najde někdo, kdo nechápe, že celý slavný kabinet, legenda o pronájmu disku, AGC, Schonpay atd. byly jen takové iluze? Kdo nechápe, že smyslem podniku Kairos bylo vylákat z co největšího počtu lidí "garanční jistinu" a posléze drobné za nějaké nesmyslné platební karty, a nejnověji za ICO? A že ty drobné, co pustili mezi první lidi byly z kapes těch po nich? A že je pustili jen proto, aby se o to víc lidí chytlo? :(

Dátum: 14.01.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Kairos dá společníkům šanci odepsat investici

Myslel jsem si, že Kairos definitivně skončil. Od května 2017 žádné oficiální oznámení, support nereaguje, Viera se vypařil z Facebooku, Kasynets propaguje jiné podvody, regionální "lídři" též... a v UK soud poslal Kairos do likvidace (a to bez reakce ze strany Kairosu).

Ale Kairos dovede překvapit.

Nečekaně se na jeho webové a FB stránce objevilo nové lákadlo a oznámení, že borci z Kairosu po strastiplné reorganizaci našli způsob, jak dát věci do pořádku - citace:

"12 January, 2018

KairosPlanet starts a full-scale ICO, all participants can get tokens

Top project management of KairosPlanet solemnly informs our participants, that in 2017, we have performed a vast organizational work to find a way out of the situation that has occurred in the past, and we succeeded. The solution will allow us to bring our project to new technological and development level.

For this, we are starting a full-scale ICO in order to attract investment funds which will allow us to modernize our project and attract new partners for the mutual integration of our technologies. This will ensure the entry of entirely new product to the world market. We strive for retaining our development leadership and the implementation of innovative technologies.

All the participants of KairosPlanet project are entitled to receive tokens from the ICO. Tokens will be distributed in accordance with the level of involvement of each participant in the KairosPlanet project. Which means that each participant gets an opportunity to exchange his current package, according to its nominal value at the exchange rate of ICO's tokens.

Details and schedule for the ICO will be published in February, 2018.

We congratulate you on the New Year holidays and hope that 2018 will bring you prosperity and success together with us!"

https://kairosplanet.com/ico-start


Ve stručnosti - místo údajného kryptovaného úložného prostoru údajně vytvoří a začnou nabízet nějakou novou kryptoměnu - pokud chápu ICO správně jako "initial coin offering" - viz https://en.wikipedia.org/wiki/Initial_coin_offering

Společníci, kterým Kairos dluží, dostanou nabídku "tokenů" - jako protihodnotu za jejich "balíček", který v Kairosu dosud drží a za který jim Kairos dluží.

Jestli to někomu zní dobře a nadějně, tak je totální krypto kripl (sorry).

1) Firma je v likvidaci. Přesto se vám nestydí dělat takové lákavé nabídky... kdo je bude plnit, až se firma definitivně rozpustí?

2) Firma prošla reorganizací - Viera rezignoval, Kasynets odešel, o Kocherevovi a Gervallovi už před pádem Kairosu nikdo dlouho neslyšel... Kdo za touhle nabídkou vlastně tedy stojí? Že se ani pod oznámení nepodepsal.

3) Neznám "MLM" firmu, která by spustila ICO a nevyklubal se z toho podvod. Takových krypto měn - rychlokvašek - vzniká v poslední době jako hub po dešti. A jedno mají společné... nějakou dobu je možné na takové kryptoměně vydělávat - ano, lze získat provize za přivádění nových členů + pasivní příjem z interních směn kryptoměny za reálnou (hodnota spekulativně roste, ale jen v rámci komunity, nikoli trhu, protože tyto měny se na otevřeném trhu neobchodují). Pak někdy přijde i to slibované ICO a vstup na trh - a ukáže se, že ta měna žádnou hodnotu nemá. Někdy nemá ani blockchain. :-DDD
Prostě se ukáže, že ten rok dva s novou kryptoměnou byla jen taková simulace, povídačka a pohádka - asi jako to pronajímání neexistujícího "distribuovaného a šifrovaného cloudu" Kairosu velkým korporacím ;-DD

4) ICO je nalití peněz investorů do "rozjedu" firmy, která slibuje novou kryptoměnu. Jaký dává smysl vzít (neexistující, již dávno rozkradené a prošustrované) peníze z "balíčků" Kairosu a použít je jako "investici" do vznikající kryptoměny? Vaše balíčky mají právě takovou hodnotu, jakou jste momentálně schopni za ně dostat vy - tedy nulovou hodnotu. Jaký dává smysl investovat do něčeho "nulu"? Není to moc velká investice??? (LOL) Aby tak velká investice rozjížděný projekt nepoložila!

Smysl to možná dává... napadají mne dvě možnosti.

a) Nebudete investovat zadarmo
Kairos se sice bude tvářit, že mu investice na vrub vašeho "Lease package" obrovsky pomohla, ale bude stejně chtít ještě nějaký váš podíl (nebo alespoň "manipulační poplatek" navíc v hotovosti, "aby to fungovalo". Takže Kairos své "společníky" okrade znovu.

b) Kairos se legálně zbaví dluhů vůči vám.
Jasné a prokazatelné dluhy vůči vám (za nevrácenou garanční jistinu + "garantovaný" výnos z "pronájmu disku") vám vymění za něco, co má čistě spekulativní hodnotu (a za rok za dva bude mít na 99.999% hodnotu nulovou).

a) a b) mohou nastat - a nejspíš i nastanou - společně. ;-)

Dátum: 14.01.2018

Vložil: Pavel

Titulok: Re:Kairos dá společníkům šanci odepsat investici

Okradne každého ako s tou bublinou SCHONPAY.

Dátum: 14.01.2018

Vložil: Tomášův Fanoušek

Titulok: Re:Kairos dá společníkům šanci odepsat investici

CEO je prej jistej Brian Brackeen.
www.kairos.com/token-sale
...a proč by to podle něj prý mělo fungovat?

"Unlike many ICOs, we are not an idea only company, we are a working, living, breathing company with revenue, customers, and investor expectations."

Prej Kairos je funkční žijící společnost se zákazníky, obratem a s očekávaním investorů. :D :D :D :D
Hledá se snad největší debil na světe?

Dátum: 14.01.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Kairos dá společníkům šanci odepsat investici

Tohle bude ale asi "jiný" Kairos a jiné ICO.

Kairos Briana Brackeena zdá se existoval už před tím "naším" Kairosem. Konzistentní webovou prezentaci firmy jsem dohledal do začátku roku 2014 (hlouběji jsem nezkoumal).

Brian Brackeen má na Linked In poměrně přesvědčivý a velmi konkrétní profesní životopis - před jeho Kairosem byl mimo jiné v IBM, Apple, Aholdu. Takováhle jména firem si nastrčení vlastníci pochybných firem do životopisu nedávají. ;-).

Tenhle Kairos není MLM a podle všeho cílí na koncové zákazníky využívající cloudových služeb pro rozpoznávání obličeje (umělá inteligence a rozpoznávání v obrazech - to už je v IT "vyšší dívčí". Žádné lehké programování účetnictví, eshopů atd).

Co je ale trochu podezřelé:
Doména Kairos.com je registrovaná přes prostředníka TwoCows Domains a bez kontaktu na skutečného vlastníka a provozovatele (čili anonymní web).
Na druhou stranu - doména vznikla v roce 1995 (jistě ale tehdy patřila někomu jinému), poslední aktualizace na začátku roku 2015.

Podivně vypadají sídla firmy (která jsou uváděna na webových stránkách):

současné sídlo: https://goo.gl/i4CeGr (38 NW 24th St
Miami, Florida)
minulé sídlo: https://goo.gl/PzESEK (400 NW 26th St, Miami, FL 33127)

Zkrátka si zatím myslím, že Kairos.com nemá s tím rusko-ukrajinským nic společného.

Dátum: 14.01.2018

Vložil: Tomášův Fanoušek

Titulok: Re:Re:Re:Kairos dá společníkům šanci odepsat investici

Jo, máš recht.
Dnes tu cenu pro největšího debila vyhraju asi já :-). Spletla mě podobnost stránek a vůbec jsem si nevšiml, že jsem na kairos.com a ne na kairosplanet.com.

Tenhle kairos nejdříve nechce mít s tím "naším" Kairosem nic společného, ​​možná maximálně tak se někdo s "našeho" Kairosu může pokusit zneužít stejné jméno.

Dátum: 14.01.2018

Vložil: Tomášův Fanoušek

Titulok: Re:Kairos dá společníkům šanci odepsat investici

Jestli má někdo v oblibě satirické weby, pak doporučuji pročíst také dokumenty na stránce kairos.com/token-sale
Třeba tenhle je fakt dobrý:
"Kairos isn’t a start-up or just an idea. Kairos is a six-year old company with an
experienced team and a customer base that includes some of the largest companies in
the world (Disney Theme Parks, Volvo, Walmart). In the last 6 years, Kairos has raised $8
million from venture capital firms, independent investors and Fortune 50 companies."

Dátum: 14.01.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Kairos dá společníkům šanci odepsat investici

Pod oznámením ICO na facebooku Kairosu se rozpoutalo babylónské peklo. ;-)

https://www.facebook.com/kairos.planet.en/posts/1361889830624351

Kupodivu, zatím nepracuje cenzor. Možná je to oznámení jen testovací balónek, jestli se mezi podvedenými sledujícími najde ještě dost blbů, kteří uvěří další pohádce. ;-) Ale nevypadá to na to.

Lidé ve všech možných jazycích (turečtina vede) jako jeden muž buď proklínají Kairos, nebo nechápou. A chtějí zpátky své peníze. Ne ale ve formě nějakých tokenů (i ti hloupější zdá se chápou, že za token si nic nekoupí).

Dátum: 14.01.2018

Vložil: -

Titulok: Re:Re:Kairos dá společníkům šanci odepsat investici

Co sa tyka odpisu investicie, je zaujimava uctovna zavierka zverejnena firmou Eximstar s.r.o., ktorej posielali peniaze Kairosaci niekedy v lete 2016. Ak si dobre spominam...
https://or.justice.cz/ias/ui/vypis-sl-firma?subjektId=938374

V poznamkach sa pise:
Společnost dostala úvěr od jiných podnikatelů na dobu 30 let 5 500,-tís.Kč vrátila ke
31.12.2016 150,6 tís.Kč

V suvahe na strane Pasiv
Cizí zdroje - Závazky 10 939 000

Podla tychto dokumentov sudim, ze peniaze od kairosakov boli nauctovane ako uvery od nich(aby nevstupovali do pripadneho zisku a dani...), pricom spolocnost ich nikam dalej neposielala a nechala si ich. Teda Mahmoud Sabti si ich nechal.

V tomto pripade sa mohlo jednat o "Bezdôvodné obohatenie". Nepredpokladam, ze niekto poskytoval uver tejto firme... a kedze ide o cesku firmu, mozno by sa tu dalo nieco dalej riesit, ak uz Mahmoud nie je niekde za horami za dolami...

Dátum: 16.01.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Kairos dá společníkům šanci odepsat investici

Nechci podceňovat "běžné" Kairosáky, ale předpokládám, že jim tenhle náznak nic neřekne, zaleknou se slov "účetní závěrka, rozvaha, pasiva..."

...a nebudou vědět, co s tím. ;-)

Dátum: 16.01.2018

Vložil: Jano

Titulok: Re:Re:Re:Re:Kairos dá společníkům šanci odepsat investici

Čo naznačujete?
Dá sa dajako dostať ku naším korunám? Može ich mať ten muslimanský prisťahovanec stále na svojom účte?

Dátum: 17.01.2018

Vložil: jarosro

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Kairos dá společníkům šanci odepsat investici

Peniaze sú už preč

Dátum: 15.01.2018

Vložil: zubataVAGINA

Titulok: Re:Kairos dá společníkům šanci odepsat investici

................robia iba to co im je umoznene............tisice blbov tam nalialo peniaze a tisice blbov caka na zazrak.............budu ich dojit dovtedy dokedy sa bude dat................

Dátum: 06.01.2018

Vložil: Ponzi scam

Titulok: Pozdravujem Kairosáci :-)

Musíte byť totálni idioti, čo tam boli, stačí sa pozrieť kto vedie tie "investičné fondy" a ako vyzerá :-D Veď sa nevie ani poriadne obliecť a tomu indivíduú pošle niekto peniaze? By som mu nedal ani 50 centov...

podvedení napíšte mi email:
ak bude dosť záujemcov vytvoríme fond niečo ako Vymáhanie pohľadávok a Inkasný servis...
nemal by byť problém získať ukradnuté peniaze späť, ako sa dívam ako vyzerajú "manažéri" tých scamov :-D

EDIT ADMINA: mrzí ma to, ale emaily z tohto článku mažem. Skúste tieto veci riešiť na inej stránke.

Dátum: 01.01.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Likvidace Kairosu

Předpokládám, že teď už asi všichni chápou, že Kairos byl podvod a už si na něm nic nevezmou.

Nicméně se tu dosud neobjevila informace, že Kairos šel oficiálně do likvidace. Už je k tomu z konce listopadu i soudní rozhodnutí (soudní řízení pochopitelně proběhlo bez účasti pozvaných zástupců Kairosu, firemní schránku v 61 Praed Street, London zřejmě se nikdo nevybírá):

https://beta.companieshouse.gov.uk/company/09152272/insolvency

https://beta.companieshouse.gov.uk/company/09152272/filing-history/MzE5MTk3OTEzOGFkaXF6a2N4/document?format=pdf&download=0

Pokud by někdo chtěl být důsledný a zatvrzelý a vyžadoval plnění ze strany Kairosu podle uzavřené smlouvy... může zkusit komunikovat s uvedeným likvidátorem Kairosu.
Hodně štěstí!


Dátum: 24.12.2017

Vložil: Admin

Titulok: Česká lokalize webu

Zdravím všechny své fanoušky.
Chtěl bych jen upozornit, že můžete navštívit i českou lokalizaci webu, a to zde:

www.prace-z-domu.com

Veselé Vánoce a šťastný Nový Rok, věřím, že mi zachováte přízeň i v příštím roce :-)

Dátum: 01.01.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Česká lokalize webu

Také vše nejlepší v Novém i novém o roce.

Adminovi díky za jeho aktivity a pomoc při ochraně před podvody (osvěta, sdílení informací).

A všem lidem - kromě méně častého setkávání se s podvody -
přeji i dostatek rozumu při jejich rozpoznávání a morální sílu k tomu povědět jim své "NE".

Dátum: 20.12.2017

Vložil: -

Titulok: Projekt Solar ukonceny...

...fake kancelaria hotova, cas na novy projekt od surodencov - podvodnikov Kateryna Ondrejkova a Otokar Kasynets

https://imgur.com/qnzmkcS

https://www.facebook.com/groups/115520352457241/permalink/134447540564522/

Dátum: 21.12.2017

Vložil: -

Titulok: Re:Projekt Solar ukonceny...

Zlodejka a klamarka Kateryna Ondrejkova sa ani v tomto pripade nezaprela ;)

Text ukradnuty asi tu:
bezstarosti.sk/zlato/partner-bank-ag/

Nieco o "vyhodnosti" tejto investicie:
ako-investovat.sk/clanok/275/nesporte-zlato-v-partner-bank

Dátum: 22.12.2017

Vložil: Gambit

Titulok: Re:Re:Projekt Solar ukonceny...

Nemyslite ze teraz Kateryne trochu krivdite?
Konecne sa dala na zakonny business, tak nie je nacase odlozit to titulovanie klamarkou a zlodejkou?
Prosim

Dátum: 22.12.2017

Vložil: -

Titulok: Re:Re:Re:Projekt Solar ukonceny...

Zakonnny? Od strany 16 ;)
https://www.facebook.com/groups/115520352457241/134438007232142/

Dátum: 22.12.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Projekt Solar ukonceny...

Sorry jako... ale nabízet "investici" do zlata v Partner Bank AG?? To asi velká hitparáda nebude.

Nechme stranou podmínky Partner Bank AG - velké poplatky a to, že zlato fyzicky nevlastníte, ale máte v ruce jen úpis o jeho vlastnictví. Třeba to tak někomu vyhovuje. ;-)

No a Kateryna nad tím zjevně buduje nějaký systém s MLM provizemi... kde na ně vezme, když její přidaná hodnota je jen "marketing"? Aha, jistě má smlouvu s bankou, která se ráda vzdá své zbytečně velké marže na službě a přenechá ji Kateryně za propagaci pod jejím solidním jménem.

P.S. Už mne ta podvodnice nezajímá tak, abych si propočítával, zda její marketingový a provizní program lze teoreticky utáhnout z marže banky.

MLM se zlatem tu byla a budou. Klasickou ukázkou podobné ojebávky byl "Revoluční příjem", který v ČR letěl před pár lety. Právně to měli ošetřené dobře, první příchozí na tom mohli jednorázově celkem vydělat... pro ty poslední to byly špatně vsazené peníze do podniku s nevýhodnými podmínkami. O peníze v tom lidé vyloženě nepřišli. Zatím - také šlo o "papírové" zlato, kde jeden nikdy neví, že... ;-)

Dátum: 13.12.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Neuvěřitelný Šaško

Na facebooku Kairosu občas (asi tak jednou za měsíc) napíše někdo z podvedených. Poslední příspěvek mne dostal:

Denis Šaško: Im selling 15.000$ on Kairos for 5000$ cash

Odvážné a "velkorysé"... a bezpochyby s tím chlapec přišel "včas".

Dátum: 22.12.2017

Vložil:

Titulok: Re:Neuvěřitelný Šaško

Nie je to tento?

pictame.com/user/denis_sasko/211822153/1482159023378106152_211822153

www.linkedin.com/in/dsasko

Zdá sa, že je to CEO spoločnosti Fenom ltd. a je veľmi bohatý človek.
A takým bohužiaľ patrí svet.
V dnešnej dobe najväčší boháči a topmanažéri sú často jemu podobní.
Pre neho tých 15000$ je možno ako pre teba 5000 českých korún.
Je to pre neho totálne podradná a nezaujímavé záležitosť, čiže asi ani nevie čo sa s Kairosom reálne deje.
Ale za pokus a 30 sekúnd za postnutie mu to stálo.

V dnešnom svete nie sú ľudia platení za to, čo vedia ale za to, ako veľmi sú drzí a akú majú veľkú papulu.

Dátum: 25.11.2017

Vložil: Domingo

Titulok: Koniec Kairosu

Mne prisiel e-mail v tomto zneni: Vážení kolegovia,

nakoľko už dlhú dobu s nami majiteľ ako aj kompetentní riaditelia absolútne ale absolútne nekomunikujú ako aj na oficiálnych internetových stránkach dlhodobo nie je nič aktuálne z projektu Kairos Technologies,

rozhodli sme sa všetkým Vám sa ospravedlniť, ale skutočne za vzniknutú situáciu ani nijako nezodpovedáme a už vôbec nie sme kompetení majitelia či konatelia spoločnosti.

Nakoľko nemáme žiadne informácie a sme s vami na jednej lodi, sme veľmi poškodení, kde utrpel náš kredit a firma nám spôsobila obrovskú škodu, sme sa rozhodli vám oznámiť, že nás to veľmi mrzí, ale máme pocit, že so spoločnosťou je to čím ďalej tým horšie.

Považujeme za nevyhnutné Vás informovať o ľudoch, ktorí poškodili firmu a nám všetkým spôsobili veľké trápenia.

Prvou osobou je majiteľ a konateľ spoločnosti pán Michel Vieira. Foto tohto pána v prílohe číslo 1.

Druhou osobou je obchodný a marketingový riaditeľ spoločnosti Otokar Kasynets. Foto tohto pána v prílohe číslo 2.

Tretou osobou je ekonomický riaditeľ spoločnosti Igor Zabokrytskyi. Foto tohto pána v prílohe číslo 3.

Máme naozaj zato, že týto traja páni nás sprosto okradli a poškodili. Títo traja páni majú naše peniaze a sú hladaní, aby pykali za svoje činy.

Dokonca ako sa nám podarilo zistiť, tak prezident a majiteľ firmy pán Vieira svojím nedbanlivým a nezodpovedným konaním zničil predaj spoločnosti Kairos o ktorý mala vážny záujem Švačiarska spoločnosť EAGLE Corporation.

Zničil to tým, že nedoložil potrebné dokumenty k auditu.

Ako vysvitlo v posledných dňoch, tak spoločnosť EAGLE Corporation odstúpila od kúpnej zmluvy voči Kairos Technologies.

Dokladáme facebookovú písomnú komunikáciu s Prezidentom OlivieraWasem spoločnosti EAGLE Corporation, ktorého sme sa pýtali na nové informácie ohľadom vývoja situácie s KAIROSom, a dostali sme na facebook od neho nasledujúcu odpoveď:

Dear Mr.,
I have nothing to do with whatsoever related to these companies Kairos Technologies or any of their representatives.

My mistake few month ago was to think that I could help but it was just a pure disaster and a total loss of my time.

Best regards, OlivieraWasem-a, President EAGLE Corporation

Preklad SK:

Drahý pane,

Nemám nič spoločné s tým, čo súvisí s týmito spoločnosťami Kairos Technologies alebo už ani s ich zástupcami.

Mojou chybou pred niekoľkými mesiacmi bolo, že by som mohol pomôcť, ale bola to len čistá katastrofa a úplná strata času.

S pozdravom, OlivieraWasem-a, President EAGLE Corporation

Po tomto zistení sme sa rozhodli Vás reálne informovať a apelovať na vás, aby ste konali tak, kde ochránite svoju osobu a nespôsobili si ďalšie náklady a škody.

Samozrejme, že všetci sme dospelí ľudia a všetci sa rozhodujeme každý sám za seba, ale nakoľko nás spoločnosť dlhodobo neplatí sme dospeli k názoru, že pravdepodobne bude s týmto projektom asi koniec, lebo škody, ktoré napáchali títo traja páni Michel Vieira, Otokar Kasynets a Igor Zabokrytskyi sú fatálne.

Nakoľko prebieha rozsiahle medzinárodné vyšetrovanie a pátranie po týchto troch pánoch, tak veríme, že budú dopadnutí a zaplatia nám škody, ktoré nám spôsobili.

Dátum: 26.11.2017

Vložil: Jano

Titulok: Re:Koniec Kairosu

Je to dobre lebo veci sa híbu dopredu. Asi títo traja lotry sa schovávajú už niekde v Strednej Afrike, aby ich nechytili. Ale ak by polícia a armáda zapracovala a chytila Vieru, Kasinetsa a Zabokritska, tak by nám vrátili peniaze. Čo ma veľmi teší lebo som už ani nedúfal.

Dátum: 26.11.2017

Vložil: -

Titulok: Re:Re:Koniec Kairosu

Nechcem Vam kazit radost, ale nikto nikoho nehlada ;) zmrd Otokar Kasynets organizuje spolu so svojou sestrou menom Kateryna Ondrejkova podvod Priority Investments. Mozete ho podla vsetkeho najst v Budapesti kde sa asi bezne zdrziava. Pripadne sa mozete spytat jeho sestry. Zmrd Roman Valovic siri podvod Dascoin. Zmrd Adam Janecko presiel k podvodom Recyclix, bereal.estate a teraz najnovsie crypton.digital rovnako ako mnoho dalsich sk/cz zmrdov z Kairos-u, Peter Maris, Milan Bozik... Prajem vela stastia v hladani.

Dátum: 26.11.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Koniec Kairosu

Jano, odkud víte, že se "věci hnuly vpřed"? Nějaký doložitelný zdroj vašeho optimismu kromě toho mailu?

Ten mail vypadá na dílo některého z "lídrů" (možná Valovič...?), který si v něm kryje záda a snaží se odvrátit zlobu těch, co na Kairosu těžce prodělali. Snaží se vás přesvědčit, že je na tom stejně blbě jako ostatní: " ...sme veľmi poškodení, kde utrpel náš kredit a firma nám spôsobila obrovskú škodu".
Dále vám předhazuje nedostupné viníky jako "náhradní cíl", na které můžete zaměřit svůj hněv. . Zapomněl na Gervallu, Kochereva, naopak skoro s jistotou si dovolím tvrdit, že Mišo Viera je skutečný hlupák, ten v "reálnost" projektu snad i věřil a nejspíš to jen nehrál jako ostatní.
No a v poslední vám tenhle anonymní "zdroj" vnuká myšlenku, že v pátrání po vinících se něco děje.

Chytře zformulované k odvrácení pozornosti líných hlupáků. Hezký pozdrav od těch co to propagovali v SK a CZ (těch, co jsou dosažitelní naší justicí atd.).

Tak si ten anonymní mail vesele mezi sebou přeposílejte, přidejte k tomu vysilující výkon v podobě optimistického osobního dodatku a komentáře... a jinak seďte na doma pr*eli se svou ztrátou a dluhy.

Dátum: 26.11.2017

Vložil: Jano

Titulok: Re:Re:Re:Koniec Kairosu

Tomáš, ja vám nerozumiem
Niekedy sa tvárite že nám rozumiete, a v zápetí sa mi vysmejete že som líní hlupák. Čo by som mal robiť. Mám zohnať búchačku a odjebať Váloviča? Nie je pre mna lespšie sedieť doma na riti?
Mail ma potešil a je mi ľúto že vy ste ho hneď možno predčasne odsúdily a vysmiali ste sa všetkým ľuďom ktorích škaredo okradli.

Dátum: 26.11.2017

Vložil: Milan

Titulok: Re:Re:Re:Re:Koniec Kairosu

Jano, s Vami to je ťažké, som na pochybách či ste len hlúpy dement, alebo ste len taký dôverčivý tip.
Ten mail sa len snaží presmerovať hnev hlupákov (ludí čo dali do kairosu peniaze) od SK-CZ kairos lídrov. Stačí napísať mail do interpolu, prípadne SK, CZ polície (zákon o prístupe k informáciam...) či prebieha nejaké vyšetrovanie. Ušetrím ti čas, nič neprebieha. Nechápem načo stále dúfate a rozoberáte Kairos, tento projekt umrel v 08-09/2016 čo už je viac ako rok. Ste hlúpy debili a navždy budete chudobný...
Nahovárať Vás na trestný čin je trestným činom samo o sebe, keď Vám to zničilo život je to na Vás čo s Valovičom urobíte..

Dátum: 27.11.2017

Vložil: zubataVAGINA

Titulok: Re:Re:Re:Re:Koniec Kairosu

...ja mozem jedine suhlasit...ten mail je cieleny a ma odvratit pozornost a zas iba natiahnut cas...necudujem sa, ze ste dali do Kairosu peniaze ked nedokazete pochopit ani tak okate banalne suvislosti...............ziadne vysetrovanie neprebieha..... + Otokar si veselo propaguje dalsie podvody, dokonca uz natocil aj video na novy podvod Priority Investment..........tak sa trosku zamyslite, ci budete verit nejakemu mailu, alebo ludom v tejto diskusii ktori uz viac ako 2 roky na tento podvod upozornuju.............

Dátum: 06.12.2017

Vložil: realista

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Koniec Kairosu

...ako sa vravi... casom sa straca motivacia, preto sedia na prdeli a onanuju nad mailom :D

Dátum: 27.11.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:Koniec Kairosu

Jano, to, co tu předvádíte není k smíchu, je to spíš smutné. Snad jen to, že se nechcete dát cestou primitivního násilí je celkem pozitivní. Na druhou stranu - nechávat vše vyšumět, bez povšimnutí a nějaké akce vůči lídrům a organizátorům takovýchto podvodů není dobré řešení.

Jano, co jste konkrétně vy podnikl - ať už na ochranu své investice, nebo zajištění čehosi jako spravedlnost (když už jste udělal tu chybu, a do podvodu se zapojil)?

Vím, že donutit tady policii a soudy k nějaké akci není úplně jednoduché, a chce to hodně paličatosti a cílevědomosti. Jejich laxní přístup má i svoji logiku (hlupáci dostali drahou lekci, kterou si zasloužili).

Ale při troše dobré vůle se tu najde hned několik trestných činů, kterých se lídři dopustili: Nabízení investice bez povolení (regulovaná činnost - neoprávněné shromažďování prostředků od veřejnosti), propagace a provozování pyramidového schématu, podvod, bezdůvodné obohacení, v některých případech i daňové úniky.


Nápověda:
https://www.epravo.cz/top/clanky/pyramidove-programy-a-ponziho-schemata-v-ceskem-pravu-86517.html

https://zakony.centrum.cz/obcansky-zakonik-novy/cast-4-hlava-4-dil-1

https://www.cnb.cz/miranda2/export/sites/www.cnb.cz/cs/faq/stanoviska_a_odpovedi/pdf/k_zakazu_shromazdovani_prostredku_od_verejnosti.pdf

Dátum: 27.11.2017

Vložil: Jano

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Koniec Kairosu

Tomáš. Nemá to celé zmysel bol som za právnikom minul som 3 eura za cestu a chcel 15 eur len za konzultácie tak som sa na mieste otočil. Fizlí ma poslali do riti a vyhrážal sa mi že zavolá kolegov a pôjdeme na stanicu spísať záznam za moje výtržníctva ak neprestanem otravovať. Ľudia s Kairosu ma síce okradli ale aspoň sa ku mne pritom správali úctivo. Nemám už ani čas ani peniaze toto dajako riešiť radšej budem makať nadčasy aby som aspoň čast peňazí zarobil naspeť. Mrzí ma že som vás tým sklamal.

Dátum: 28.11.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Koniec Kairosu

Jano, máte plus, že jste zkusil dvě "normální" cesty, jak se domoci nějaké nápravy - asi víc, než většina postižených.

Jasně, že cesta přes právníky je drahá a nevyplatí se finančně (peníze nazpátek v plné výši vaší "investice" nedostanete tak jako tak). A je třeba mít právníka, který vám CHCE pomoci a vy mu v tom VĚŘÍTE.

Zajímavé bylo asi to podání trestního oznámení na policii, když vás místo vyslechnutí a zaprotokolování chtěli obvinit z výtržnictví. To není moc standardní situace, kdo ví, co se tam dělo. ;-) Jo, pomáhat a chránit. ;-)
Pochopil bych, kdyby vás vyslechli, řekli, že tomu nedávají moc šanci, nechali to chvíli odležet a pak vám sdělili, že to z nějakých důvodů (vždycky se dají najít) odkládají. I tady platí, že je lepší najít někoho, kdo se tím chce zabývat a má s podobnými věcmi zkušenosti.

Na závěr malé otázečky... věřil jste, že je Kairos reálný byznys, nebo jste tušil/věděl, že je to podvod, ale přesto jste to "zkusil"?... Kdo vás do toho uvrtal? A když sem píšete - věděl jste před vlastní investicí o téhle diskusi a článku, kde se od léta 2015 objevují jasné důkazy o podvodné podstatě Kairosu? Odpovědi by mohly být zajímavé, ale spíš je nečekám.

Dátum: 28.11.2017

Vložil: Jano

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Koniec Kairosu

Tomáš vy keby si vedel že niečo je podvod a prídete v ňom o koruny, tak by ste do toho šiel? Samozrejme že som si nemyslel že je to podvod a aj moja trénerka cez ktorú som sa prihlásil bola serióznosťou kairosu istá. Preto sa nehnevajte na mňa že jej meno tu nezverejnil, lebo ju kairos poškodil oveľa viac než mňa. Túto diskusiu mi ukazoval môj veľmy dobrý kamarát ktorý bol so mňou na tréningu a ktorý kvôli tomu nakoniec do Kairosu ani nešiel. Asi to nepochopíte, ale chcel som niečo spraviť zo svojim životom a získať finančnú slobodu.V diskusi sa objavovali rôzne názory a aj od priateľov kairosákov z facebooku a uveril som tomu že ste platení agenti bankárov a iluminátov ktorý sa boja že im klesnú zisky.

Dátum: 29.11.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Koniec Kairosu

Jano... dík za odpověď. Zní docela upřímně a realisticky (domnívám se, že podobně to bohužel měla řada dalších lidí).

"...keby si vedel že niečo je podvod a prídete v ňom o koruny, tak by ste do toho šiel?"
Zajímavá otázka. Tak nevím. Do Kairosu ani jiných podvodů jsem zatím z principu nešel (věděl jsem o tom, že je to podvod od začátku, a to jsem se o něm dozvěděl včas... teď je jasné, že jsem na tom mohl hezky přes rok "vydělávat" - kdyby mi to nebylo odporné). Ale jeden nikdy neví, kdy ho nějaké pokušení přemůže. Ta falešná pýcha od ďábla, kde si člověk říká, že to má pod kontrolou (v podvodech tohoto typu to pod kontrolou nemá). Jak to říkal Marcellus Wallace Butchovi:

https://youtu.be/qRNexbLEXGA?t=1m54s
https://youtu.be/qRNexbLEXGA?t=43s

Ale i tak tomu nerozumím... o diskusi a logických argumentech proti Kairosu jste věděl, ale raději až do konce věřil těm motivačním kecům o "finanční svobodě a udělání něčeho se svým životem"... jo, tak teď máte ze života něco. Je zajímavé sledovat, jak přesvědčivě ti uhlazení hadí zmrdi, co jim jde o peníze druhých, dokáží zahrát divadlo a tvářit se, že jim jde především o váš prospěch. Jak jsou to slušní a k vám milí chlapci, jak vám se vším pomůžou... dokud se peníze sypou!

No a vy jste místo našich logických a fakty podpořených argumentů uvěřil jejich žvástům o placených agentech bank a iluminátech... Co by z toho banky měly, kdyby házely klacky pod nohy Kairosu? Jen ztrátu pár drobných za neuskutečněné transakce při praní peněz. A vůbec, víte, co jsou zač a čím se skutečně zabývají ilumináti?

Dátum: 06.12.2017

Vložil: realista

Titulok: Re:Re:Koniec Kairosu

tebe vratia vsetko do centu, urcite, ver mi! Ty budes medzi prvymi :D

Dátum: 26.11.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Koniec Kairosu

"Dokonca ako sa nám podarilo zistiť, tak prezident a majiteľ firmy pán Vieira svojím nedbanlivým a nezodpovedným konaním zničil predaj spoločnosti Kairos o ktorý mala vážny záujem Švačiarska spoločnosť EAGLE Corporation.

Zničil to tým, že nedoložil potrebné dokumenty k auditu.

Ako vysvitlo v posledných dňoch, tak spoločnosť EAGLE Corporation odstúpila od kúpnej zmluvy voči Kairos Technologies."

To jako opravdu???
Že jako Eagles neměli před jednáním o převedení byznysu Kairosu pod svá mocná orlí křídla dostatek informací a potřebovali nějaký audit?
Zvláštní... člověk by řekl, že jim to bylo od začátku jasné, když finančním ředitelem Eagles Corp. by Duka Gervalla, který předtím dělal ředitele Kairosu pro (neexistující) firemní klientelu.

Spíš to proběhlo takto:
zmrdi ze Švýcarska (Viera, Gervalla) nebyli spokojeni s tím, že Kairos přestal sypat. Krom toho, bylo třeba trochu uklidnit nespokojené "společníky" a odvrátit jejich hněv od Míši. Možná, že navíc zmrdi z Ruska odstřihli zmrdy ze Švýcarska i od těch vysychajících příjmů z Kairosu (registrovat se a poslat peníze Kairosu tuším stále jde).
Tak přišli s něčím "novým", kde by mohli recyklovat a ještě trochu vysát tu důvěřivější (a hloupější) část členské základny Kairosu. Udělali stránku na webu a Facebooku... a když zjistili, že to nemá pozitivní odezvu, tak to nechali být.

Dátum: 26.11.2017

Vložil: -

Titulok: Re:Re:Koniec Kairosu

Zaujimava odpoved zmrda, vraj marketingoveho riaditela, menom Otokar Kasynets na otazku ohladom podvodu Kairos.

"...decemberben lesz egy éve, ahogy blokkolva van a webirodám, sajnos foggalmam nincs."

facebook.com/otokar.kasynets/posts/1589527337772074

Dátum: 27.11.2017

Vložil: bufly

Titulok: Re:Koniec Kairosu

To snad nie. Ved to bola seriozna spolocnost, kde investovali vsetci, ktori chceli nieco spravit so svojim zivotom a zacat podnikat. Na rozdiel od nas, zavistlicvov a zapecnikov, ktori sme im len zavideli a sirili klamlive informacie o podvodnikoch!

Dátum: 06.12.2017

Vložil: realista

Titulok: Re:Koniec Kairosu

Ovce chamtive tupe, mate co ste chceli a potrebovali!
HAAA-HAAA-HAAAAAA, zasmiali sa zbrojnosi a odcvalali na sijacich strojoch :D

Dátum: 12.12.2017

Vložil: ...

Titulok: Re:Koniec Kairosu

By mohli na nich vypísať dáku odmenu...tak 10000 eur za každého :-)
By som len celé dni sledoval Katerynu...oddych pohodka...a keď by k nej prišiel brat na návštevu, tak bum bum bum a bolo by zarobené :-D

Dátum: 22.11.2017

Vložil: PUCHALOVA MARIA

Titulok: PUCHALA

Srab Puchala a jeho pani manželka sa majú dobre, lebo Puchala nás okradol, darí sa mu v kartách a jeho pani manželka riadi jeho firmu https://www.rimon.sk

Co keby sme sa viacerí dohodli a urobili pred tou firmou štrajk? A pohrozili ze to dáme do televízie ak nám Puchala nevráti peniaze? Možno by to zabralo ... pridá sa niekto?

Dátum: 23.11.2017

Vložil: zubataVAGINA

Titulok: Re:PUCHALA

...to co tu vypisujete o nejakom Puchalovi straca na vyzname.........kolko trestnych oznameni bolo na neho podanych???

......kolko existuje dokazov o tom ze okradal ludi prostrednictvom Kairosu.......

.........strajk pred jeho firmou? vy v nej pracujete? ak nie tak to nie je strajk ale vytrznictvo a behom par minut vas odvezie policia............

.......preco ste nedali podnet do televizie uz niekolko mesiacov dozadu???

Dátum: 23.11.2017

Vložil: AKO CHCETE

Titulok: Re:Re:PUCHALA

Ako chcete, obhajujte ho tu dalej ale sa potom nedivte ked nabuduce okradne vas a nenajde sa nikto kto by vas podporil. A nemyslite si ze vam sa to stat nemoze.
A pritom su to bohati ludia, zachvilku ho Erika Judiniova bude ospevovat v smotanke tak ako ospevuje mafiana Borisa Kollara.
Idiotsky stat toto..... co malo stipku rozumu tak zutekalo do Ameriky, Anglicka, Nemecka, Ruska, Ciny....A o par rokov tu uz ostane len totalny odpad... budeme montovat auta pre Nemcov a chodit pesi bosi

Na Slovensku sa maju dobre len zlodeji a kurvy.

Dátum: 24.11.2017

Vložil: Milan

Titulok: Re:Re:Re:PUCHALA

Máš pravdu, a ten plebs čo tu ostal a je hlúpy prichádza peniaze kôli sprostote a hamižnosti tým, že je na tolko hlúpy a investuje v pyramidových hrách...

Dátum: 27.11.2017

Vložil: zubataVAGINA

Titulok: Re:Re:Re:PUCHALA

...ja tu neobhajujem nikoho...iba som dal par otazok, no odpoved som nedostal ani na jednu...ak ste nepodali trestne oznamenie tak nevyriesite vobec nic...

+ pred Kairosom som varoval hned po jeho vzniku...2 roky som pisal ludom, ze je to podvod...a co som z toho mal? urazky a nadavky...............................nehnevajte sa na mna, ale pre mna ludia ktori dali do Kairosu peniaze su bud uplne sprosti alebo podvodnici ktori sa na tejto pyramide chceli prizivit...........

..............a opakujem to zas - STAT VAS PRED HLUPOSTOU NEOCHRANI!!!!!!!!!!!!! + zarabok bez prace neexistuje...ak vam niekto bude tvrdit, ze budete zarabat a nemusite nic robit je to vzdy podvod.............

Dátum: 29.11.2017

Vložil: komornik

Titulok: Re:Re:Re:PUCHALA

Chod sa vyplakat na lamparen ze si v Kairose prisiel o peniaze a nechaj pana inziniera Puchalu aj s jeho rodinou na pokoji. Nikoho to tu nezaujima.

Dátum: 06.12.2017

Vložil: realista

Titulok: Re:Re:Re:PUCHALA

Debilko naivny, nechal si oebat a co teraz? Si hlupak, na slovensku sa maju dobre aj ludia ktori makaju a nieco budovali, nie posuci co si myslia ze niekde naleju par chechtakov a budu z nich milionari! Toto je nazor tupeho a zanoviteho trula z dediny!

Dátum: 29.11.2017

Vložil: komornik

Titulok: Re:PUCHALA

Na rodinu sa neutoci, to dokonca respektuju aj mafiani. Ukazujes, ze si totalny chudak a nic na tom nemeni ani fakt, ze v tvojej pomatenej hlavicke vidis pana Puchalu ako jedneho z dvoch ludi, ktori dovliekli Kairos na Slovensko

Dátum: 18.11.2017

Vložil: ArX

Titulok: Investícia ZincEuro

Ahojte,
Vyhľadávam na internete vhodnú investičnú príležitosť na investovanie svojich úspor a po preskúmaní viacerých možností mi pre moje potreby najlepšie vychádza:

zinceuro.sk

Je to založené na poskytovaní p2p pôžičiek, ale pre investora sa to správa podobne ako termínovaný vklad - dokonca vraj majú založený garančný fond na plné odškodnenie investora v prípade, že klient prestane splácať úver. Netreba ani manažovať portfólio ani nič, len sa tam proste vložia peniaze a každý mesiac sa potom inkasujú splátky s úrokom 5% ročne. Navyše to má riadiť Kiskov syn.

Zdá sa vám to dôveryhodná firma, alebo v tom vidíte nejaký zádrheľ? Trocha sa obávam či to nie je "too good to be true". Napríklad v podobne zameranej firme Bondora sa vraj investorom zobrazoval klamlivý údaj o výnosnosti portfólia a mnohý až po uzatvorení účtu zistili, že boli vlastne v skutočnosti v strate, aj keď systém im ešte pár dní predtým o hlasoval odhadovaná výnosnosť portfólia viac ako 10%. Vopred ďakujem za všetky reakcie.

Dátum: 20.11.2017

Vložil: Peter

Titulok: Re:Investícia ZincEuro

Neviem, o p2p pôžičkách počujem prvý krát ...

Dátum: 21.11.2017

Vložil: zubataVAGINA

Titulok: Re:Re:Investícia ZincEuro

...cele to stoji a pada na:

"sprostredkovanie takýchto pôžičiek nepodlieha dohľadu NBS, takže v prípade problémov sa nemožno spoliehať na ochranu podľa zákona o spotrebiteľských úveroch"

...no podvod to byt nemusi...zalezi asi aj na poplatkoch a konkretnych podmienkach v konkretnych zmluvach...

Dátum: 21.11.2017

Vložil: ArX

Titulok: Re:Re:Re:Investícia ZincEuro

Vedel by si mi na ten citát dať prosím odkaz, ak je to na nete? Skúšal som to vyhľadať v google ale našlo mi to len pracanadoma. Ďakujem

Dátum: 23.11.2017

Vložil: zubataVAGINA

Titulok: Re:Re:Re:Re:Investícia ZincEuro

...je to tema priamo rozoberana na strankach NBS - https://www.nbs.sk/sk/informacie-pre-media/tlacove-spravy/spravy-vseobecne/detail-tlacovej-spravy/_pozicia-narodnej-banky-slovenska-ku-crowdfundingu-poziciavaniu-formou-lendingu ...no da sa samozrejme dohladat toho viacej...

Dátum: 23.11.2017

Vložil: ArX

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Investícia ZincEuro

Vďaka za link, tie informácie na stránky NBS sú viac menej common sense, ale aj tak sa mi páčil check list voči ktorému sa dá prehodnotiť investícia:

Medzi riziká veriteľa (investora) patrí najmä to, že:
- veriteľovi (investorovi) je prisľúbené určité zhodnotenie jeho finančných prostriedkov, ktoré sa nemusí zrealizovať,
- veriteľ (investor) je v strate z dôvodu, že dlžník sa dostal do platobnej neschopnosti, vinou neobozretného alebo podvodného konania,
- veriteľ (investor) utrpí straty z dôvodu zlyhania internetovej platformy alebo sa dostane do neistoty z dôvodu straty dobrého mena (reputácie) internetovej platformy,
- veriteľ (investor) sa spolieha len na informácie, ktoré mu poskytne o dlžníkovi platforma, dlžníka osobne nepozná; hodnotenie dlžníkovej schopnosti splatiť pôžičku si veriteľ nemôže overiť.

Stále spomedzi p2p lending platforiem mi vychádza najlepšie Zinc, najmä preto, že:
- platforma do garančného fondu odvádza 1% z každej dlžníkom uhradenej mesačnej splátky a takto vyskladala garančný fond na ktorom sa nachádza k dnešnému dátumu 1.004.754€, čo znamená, že platforma robí kvalitný skóringový systém tak, že podiel zlyhaných úverov je malý (inak by nedokázala naakumulovať tak veľký fond)
- platforma z garančného fondu vypláca istinu zo zlyhaných úverov až do výšky 1000€ na jedného investora
- tieto body samozrejme platia iba za predpokladu že platforme sa dá veriť, no dôveryhodnosť platformy v mojich očiach zvyšuje to, že prezident Kiska ako rodinný príslušník čelí obrovského reputačnému riziku, ak by platforma konala vyslovene podvodným spôsobom
- cenou za relatívne väčšiu bezpečnosť oproti iným p2p platformám (Žltý melón) sa zdá byť nižší celkový potenciálny výnos

Rozhodol som sa teda že do toho pôjdem a ďakujem za poskytnuté rady.

Dátum: 03.12.2017

Vložil: Dodo

Titulok: Re:Investícia ZincEuro

Akákoľvek investícia je riskantná, žiadna spoločnosť nemôže zaručiť 100% zisk.

Dátum: 13.11.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Web Kairosu mimo provoz

Chyba 504 - Gateway Timeout.
Už je to tak nějaký den...asi není nikdo, kdo by to "spravil" (nebo není důvod to spravovat).

Přihlášení do služeb pro cloud a mail zatím ještě funguje.

Kdo z vás už nahlásil Kairos na policii?

Dátum: 14.11.2017

Vložil: azurit

Titulok: Re:Web Kairosu mimo provoz

Ja tebe zaplatím doživotný pobyt na psychiatrii u doktora Pola. A môžeš si tam zobrať všetkých diskutujúcich spolu s adminom. Po dlhom čase sem kliknem a vidím, že stále zachraňujete svet pred kairosom. Čistá psychiatria toto fórum.

Dátum: 14.11.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Web Kairosu mimo provoz

Azurite, to je fajn, že to tu sleduješ - vypadá to, že to naše diskutování stále někoho zajímá. ;-)

Zřejmě jsme stejné ztracené případy. To se nejspíš na té psychiatrii sejdeme, což? Tedy pokud tebe dřív nezavřou nebo ti něco neudělá nějaký nervově labilnější Kairosák (na každé prase se voda vaří...)

Dátum: 15.11.2017

Vložil: zubataVAGINA

Titulok: Re:Re:Web Kairosu mimo provoz

..............cista psychiatria :) ale aj tak sem prides a komentujes :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ach.........

Dátum: 27.11.2017

Vložil: bufly

Titulok: Re:Re:Web Kairosu mimo provoz

No ved to! A protim Kairos funguje ako hodinky a kazdy kto bol schopny a sikovny podnikatel uz na nom zaraba tisice. Len ti zavistlivi lenivci neschopni, co do toho nesli teraz utieraju hubu a zavidia uspesnym.

Dátum: 17.11.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Web Kairosu mimo provoz

Po několika dnech opraveno... bohužel je stále na scéně někdo, kdo se o to stará (ale nemá naspěch).

Dátum: 17.11.2017

Vložil: Jano

Titulok: Re:Web Kairosu mimo provoz

Mne to funguje

Dátum: 21.11.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Web Kairosu mimo provoz

Jo, jo, stránky po několika dnech zase naběhly, vždyť jsem to napsal.
Docela hezký výkon na firmu, která prý že poskytuje data v cloudu korporacím zvučných jmen. Jak říkali piloti ze stáje Sard-Morand - "Supported & secured by Kairos". ;-)

A co převody ponzi bodů v kabinetu na reálné peníze na účtu - to taky funguje?

Dátum: 09.11.2017

Vložil: ...

Titulok: Otázka

Chcem sa opýtať, viete mi prosím povedať, čo je to Dascoin? Ponúkajú mi to. Ďakujem.

Dátum: 09.11.2017

Vložil: -

Titulok: Re:Otázka

Je to len dalsi podvod.
behindmlm.com/mlm-reviews/coin-leaders-review-dascoin-is-a-onecoin-ponzi-points-clone/
Predpokldam, ze do toho nahana zmrd Roman Valovic facebook.com/roman.valovic.3 pripadne niekto pod nim...

Dátum: 09.11.2017

Vložil: ...

Titulok: Re:Re:Otázka

Takže na spôsob ponzischémy?

Dátum: 10.11.2017

Vložil: Michal Laurinec

Titulok: Re:Otázka

Dobrý deň,
DasCoin je kryptomena novej generácie, ktorá v sebe integruje to najlepšie z centrálne riadených kryptomien a neregulovaných kryptomien. Nenechajte sa odradiť radami ľudí, ktorí tento inovatívny systém nepoznajú a nerozumenú mu. Skúste si pozrieť videoprezentáciu nižšie a urobte si na DasCoin vlastný názor.
https://youtu.be/xceYXjRAWbc
Prajem pekný deň a veľa správnych rozhodnutí.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok