Kairos Technologies - má tento projekt zmysel?

29.07.2015 10:15

Sliepka, ktorá znáša zlaté vajcia.

Ak hľadáte normálnu recenziu na projekt Kairos Technologies, ste na tom správnom mieste. V článku sa dočítate, čo je to za spoločnosť, aké produkty ponúkajú, koľko musíte investovať, ak by ste sa chceli stať ich partnermi, no a hlavne trošku kritiky - môj názor.

 

Nie vždy ide o overené informácie. Na oficiálnej stránke firmy je tých informácií poskromnejšie, v podstate je tam možné nájsť len také všeobecné kecy. Keďže po anglicky dobre neviem a nechcelo sa mi študovať ich obchodné podmienky a dohodu o partnerstve, pomohol som si aj informáciami z webových stránok českých a slovenských distribútorov.

 

Aktualizácia 03.04.2016 - s odstupom času môžem na základe dostupných informácií z internetu a taktiež z diskusie tohto článku prehlásiť, že Kairos Technologies má prvky nelegálnej hybridnej finančnej hry. Je to projekt založený na princípe Ponziho schémy a taktiež pyramídovej hry. Čiže suma sumárum, je to podvod!

 

Aktualizácia 02.07.2016 - je tu pár indícií, že Kairos svojim investorom blokuje účty (viď príspevky v diskusii). Taktiež sa ku mne dostali informácie, že niektorým ľuďom nechcú poslať zarobené peniaze. Zrejme prešli na selektívne vyplácanie (vyplatia len niektorých, možno 100 ľudí z 1000, ostatní majú smolu).

 

O spoločnosti

Firma Kairos Technologies bola založená v roku 2014 v Anglicku. Zameriava sa na vývoj a distribúciu High-Secure produktov pre bezpečnú online komunikáciu a surfovanie na internete. Spoločnosť údajne získala za jeden rok existencie už viac ako 40 000 partnerov, ktorí sa podieľajú na predaji produktov a zároveň aj na uložení dát.

 

Adresa pre tých, ktorí v Anglicku žijú a chceli by sa presvedčiť, či náhodou nejde o virtuálne sídlo, ako to býva vo väčšine podobných projektov:

Midford Place, 114-115

Tottenham Court Road, 1-St Floor,

London W1T 5AH, United Kingdom.

 

Aktualizácia 26.09.2015: Tak sa zdá, že na vyššie uvedenej adrese, na ktorej má mať Kairos svoju reálnu kanceláriu, sídli ďalších 526 firiem. Žeby predsa len išlo o adresu pre virtuálne kancelárie? Dôkaz si môžete pozrieť na stránke www.endole.co.uk/explorer/postcode/w1t-5ah.

 

Produkty Kairos Technologies

Pre zákazníkov, ale aj pre svojich partnerov - distribútorov firma ponúka 4 nižšie uvedené produkty. Bonusom týchto produktov má byť vysoká ochrana súkromia – šifrovanie prenášaného a uloženého obsahu.

 

1. KairosMail – emailové rozhranie, do ktorého sa vďaka zabezpečeniu nedostane žiaden hacker,

 

2. KairosSurf anonymné surfovanie na prehliadači, ktorý je vďaka systému šifrovania zabezpečený tak, že môže slúžiť ako VPN a zároveň nikto nezistí, odkiaľ ste surfovali,

 

3. KairosCloud – úložisko dát, do ktorého sa bez vášho šifrovacieho kľúča nikto nedostane, 

 

4. KairosPhone – aplikácia pre telefón, vďaka ktorej vás nebude môcť nikto odpočúvať (pozn.: no tak toto by sa mohlo hodiť Merkelovej a ostatným politikom, ktorých údajne odpočúvali).

 

Možnosti spolupráce

Na oficiálnej stránke sa môžete dočítať, že v súčasnosti sú Kairos produkty v beta-testovacej fáze. Nákup je k dispozícii len pre registrovaných užívateľov, ktorí dostali pozvanie od spoločnosti alebo distribútorov. Čo to znamená? Ak sa chcete stať partnerom a zarábať, musíte sa zaregistrovať a následne si zakúpiť jeden z nasledovných balíčkov.

 

Balíčky Kairos Technologies - cena, zisk, úložné miesto.

 

Ako vidíte, minimálna investícia je 125 USD za štandard balíček. Pri kúpe tohto balíčka sa v podstate stávate len zákazníkom a za danú sumu môžete využívať len ich prvý produkt, a teda Mail. Na tento balíček sa však nevzťahuje marketing, takže ak by ste sa chceli stať distribútorom a ich produkty šíriť a predávať ďalším ľuďom či firmám, musíte si zakúpiť minimálne silver balíček za 597 USD.

 

Ako to má fungovať

Zaregistrujete sa ako partner a vyberiete si jeden z vyššie uvedených balíčkov. Následne si budete musieť stiahnuť do počítača software. Kairos Technologies tvrdí, že potrebuje využívať voľný priestor PC všetkých partnerov pre cloud servis (úložisko dát).

 

Ak si teda zakúpite najlacnejší balíček štandard, musíte prenajať Kairosu každý deň na 10 hodín 15 GB úložného miesta z pevného disku vášho PC, pri najdrahšom balíčku za 2 777 USD až 320 GB voľného priestoru. Ako odmenu za prenajatie vášho voľného miesta sľubujú rozprávkový ročný výnos 150 % (pozn.: ešte sa neregistrujte, odporúčam vám prečítať si článok až do konca).

 

Praktický príklad pre lepšie pochopenie

Kúpite si balíček za 597 USD. Stiahnete si aplikáciu, ktorá vám „ukradne“ 70 GB priestoru z vášho PC. Počítač necháte pustený minimálne 10 hodín každý deň v roku a spoločnosť vám vyplatí odmenu 1 492 USD, čo predstavuje cca 150 % zhodnotenie (pozn.: takéto vysoké zhodnotenie je samozrejme nereálne, o tom ale nižšie).

 

Môj názor a pohľad na tento projekt

Nebudem hodnotiť kvalitu ani zmysel produktov firmy, pretože nie som odborník na IT. Možno sú to kvalitné produkty, možno nie. Možno dochádza k nejakému šifrovaniu údajov, a možno nedochádza. Nech to posúdia iní. Taktiež nebudem posudzovať kompenzačný plán odmeňovania. Chcel by som sa skôr zaoberať zmyslom projektu. Je tu totiž niekoľko vecí, ktoré mi na Kairose nesedia.  

 

Problém č.1- Sľubujú zisk bez toho, aby ste niečo predali

Ako sa to hovorí? Bez práce nie sú koláče? Tak toto príslovie pri Kairose neplatí. Táto spoločnosť totižto ponúka krásne zhodnotenie peňazí, a to až o 150 %. Stačí sa zaregistrovať, investovať do balíčka, prenajať firme priestor vášho PC a nechať ho každý deň zapnutý aspoň 10 hodín. A potom už len vidíte, ako vám na (virtuálnom) účte naskakujú peniažky. Nemusíte predávať produkty formou MLM, načo... Odkiaľ chcú vyplácať ľuďom toľko peňazí bez práce (predaja produktov)?

Aj keď... na oficiálnej stránke Kairosu nevidím žiadnu informáciu o tom, že by sľubovali 150 % zhodnotenie. Je tam síce uvedená tabuľka s jednotlivými balíčkami, cena, veľkosť prenajatého priestoru a počet hodín, no nikde tam nevidím zisk ani ponúkané zhodnotenie (skúste sa pozrieť, či to neuvádzajú v obchodných podmienkach alebo v „Partnership Agreement“, angličtina nie je moja silná stránka). Túto informáciu som prebral z webových stránok distribútorov Kairosu, ktorí dokonca uvádzajú, že spoločnosť !!! garantuje !!! 250 % zhodnotenie (po správnosti to má byť 150%). Kto môže garantovať také zhodnotenie? Aby zo strany distribútorov nešlo len o nejaké klamstvo slúžiace na nalákanie ovečiek. Predsa len, za každého priameho človeka, ktorý sa pod nich registruje, dostávajú 15 %. Mimochodom, to sú ďalšie percentá k tým 150 %. A to som nepozeral MLM kompenzačný plán odmeňovania. Tam budú ďalšie % odmien.

 

Problém č.2 – Distribútori poskytujú zdroj svojho PC a ešte za to aj platia?

Najväčší nezmysel, ktorý podľa mňa nemá logiku, je to, že Kairos vlastne využíva a prenajíma prostriedky PC svojich distribútorov (výkon, pripojenie k internetu, diskový priestor) a na začiatku za to distribútori ešte aj platia!

 

Principiálne by to mohlo fungovať. Vy jednoducho prenajmete Kairosu časť voľného miesta vášho počítača. Firma to vaše voľné miesto nejakým spôsobom využije, napríklad doň uloží a zašifruje údaje svojich zákazníkov atď. Zisk si potom Kairos s vami podelí. Takto by to pokojne mohlo fungovať, a dokonca aj bez tej investície. Natíska sa teda otázka, načo sú im moje peniaze? Prečo mám platiť za to, aby spoločnosť mohla využívať priestor môjho PC?

 

Problém č.3 – Vysoká ochrana súkromia a bezpečnosť?

Kairos sľubuje svojim zákazníkom vysokú ochranu súkromia a bezpečnosť, a pritom svoje služby neprevádzkuje na vlastnej infraštruktúre, ale na PC svojich distribútorov. To znamená, že dáta zákazníkov nie sú uložené na profesionálne spravovaných PC, ale na počítačoch súkromných osôb, ktoré môžu byť pokojne zavírované. Dáta sú síce údajne šifrované a pre bežných ľudí nečitateľné, ale ktovie ...

 

Problém č.4 - Oslovuje firma distribútorov alebo zákazníkov?

Zásadnou otázku pre udržateľnosť tohto projektu bude, či sa nájdu spokojní zákazníci Kairosu (ktorí budú platiť za služby, čo ,,uživí" aj distribútorov nad nimi), alebo či sa do neho natiahnu len distribútori za vidinou zisku (čo povedie k nevyhnutnému kolapsu). Z vyššie uvedeného to vidím skôr na ten kolaps, poprípade na nevyhovujúce až drastické zmeny podmienok.

 

Problém č.5 - je MLM model vhodný pre propagáciu služieb tohto typu?

Budú si ,,tajnostkári" kupovať takéto služby od nejakej novovzniknutej firmy, ktorá predáva prostredníctvom MLM partnerov (ktorí o technickej realizácii projektu nevedia nič alebo len veľmi málo)? V tejto oblasti je zásadnou vecou dôveryhodnosť, diskrétnosť (o vašom využívaní služieb by malo vedieť čo najmenej ľudí) a fundovanosť (schopnosť technicky obhájiť ponúkané riešenie a jeho technickú kvalitu). Na základe propagácie služieb formou MLM usudzujem, že firma nespĺňa ani jednu zo spomínaných vecí.

 

Na rôznych diskusných fórach som sa dočítal, že medzi hlavných zákazníkov - partnerov, ktorí využívajú služby Kairos Technologies Ltd., patria spoločnosti ako je Nissan Motors, Incore Holding, Sony PlayStation, Bosch, Besra Gold a dokonca aj česká firma Hamé. Firma taktiež údajne sponzoruje svoje 2 tímy, ktoré jazdia preteky Le Mans series.

Na oficiálnej stránke sa, samozrejme, nič z toho nedočítate. Spomína sa tam - konkrétne v sekcii News - len marketingová spolupráca medzi Kairosom a Greaves Motorsport. Inak povedané, zaplatili si pomerne drahú reklamu, aby pôsobili dôveryhodne a seriózne, nič viac. Žiadne partnerstvo v oblasti technologických riešení.

 

Na neoficiálnych stránkach sa dajú nájsť aj rôzne informácie o plánoch do budúcnosti. Sú to smelé plány, o tom nepochybujem. Otázne je, či ide o reálne dosiahnuteľné plány. Mal som tú česť spoznať niekoľko desiatok podobných spoločností ako je Kairos (za zmienku stoja napríklad Zeekrewards a Banners Broker). Prvý menovaný obral viac ako 2 milióny užívateľov (z toho cca 20 000 SK a CZ) o krásnych 600 miliónov USD. Viac v článku moje skúsenosti s mega podvodmi). Všetky mali niečo spoločné, a to vysoké poplatky za produkty, a hlavne smelé plány. Do 3 rokov bude naša spoločnosť na burze, ďalšia sľubovala do 2 rokov revolúciu v online komunikácii, ďalšia aplikáciu, ktorá bude prekladať hovorené slovo. S odstupom času nepochybujem, že vždy išlo len o mazanie medu okolo úst, aby mohli z investorov – partnerov vylákať peniaze. Predstava svetlých zajtrajškov dokáže nejedného presvedčiť, aby investoval. Veď čo ak to vyjde? Budem milionár. Dnes už ani jedna, ani jedna jediná firma neexistuje. Všetky sa nabalili na prázdnych, nereálnych sľuboch a zmizli. Čiže neodporúčam vám pozerať sa na to, čo bude potom, ale na to, čo je teraz. Oplatí sa vám investovať peniaze do „dnešného“ Kairosu?

 

Pár slov na záver

Netvrdím, že ide o podvod, aj keď mi to veľmi pripomína Ponziho schému, už len pre problém č. 1. Je to, samozrejme, len môj subjektívny názor, takže sa môžem mýliť. Ak uvažujete nad partnerstvom, dobre si to premyslite. Odporúčam vám poriadne si overiť každú informáciu, ktorú nájdete - či už na webových stránkach distribútorov alebo na diskusných fórach.

 

Aký je váš názor na túto spoločnosť, prípadne na produkty a systém?

 

Aktualizácia 22.01.2018 - Kairos Technologies ide do likvidácie. Viac informácií o tejto novinke si môžete prečítať v článku:

https://www.pracanadoma-skusenosti.eu/news/kairos-technologies-ide-do-likvidacie/

 

Odporúčam prečítať si tieto dva články:

Základná charakteristika Ponziho schémy v článku sa dozviete, čo majú spoločné všetky tieto internetové podvody, ako sú Kairos Technologies, Zeekrewards, Banners Broker atď. Mal by vám dopomôcť pochopiť, ako funguje každá Ponziho schéma, resp. ako začne, ako prebieha a ako skončí.

 

Ako nenaletieť internetovým podvodníkom – v tomto článku si môžete prečítať pár mojich rád, na čo si dať pozor, aby ste v budúcnosti nenaleteli na niečo podobné ako je Kairos.

 

P.S.: Ak ste nerozhodní, prečítajte si aj diskusiu. Odporúčam hlavne príspevky od Dekamerona a IT špecialistu Tomáša, ktorí sa na tento systém pozreli bližšie po technickej stránke. 

 

Ďalší článok o spoločnosti Kairos Technologies, a hlavne o niečo aktuálnejší, nájdete na stránke https://ekonomicka.poradna.net/a/view/4102-dalsie-lietadlo-z-vychodu-kairos-technologies-a-jeho-pyramida. 

 

Niektoré časti článku boli prevzaté z Facebookovej skupiny "Rozborka MLM projektu". Ako napovedá názov skupiny, riešia sa v nej rozbory rôznych systémov, predovšetkým sofistikované Ponziho schémy a pyramídové hry, ktoré sa maskujú za MLM. Ak sa k vám teda dostala nejaká ponuka na "úžasný" zárobok a nie ste si istý, či sa jedná o seriózny internetový projekt alebo finančnú hru, odporúčam spýtať sa v spomínanej skupine.  

 

Upozornenie hlavne pre zástancov Kairosu:
Keďže diskusia má už neuveriteľných 17 strán, rozhodol som sa ju trochu prečistiť. Dôvod mazania príspevkov je jednoduchý - nechcem, aby hodnotné a pre návštevníkov prínosné informácie prepadli do zabudnutia. Mazať budem aj komentáre typu „admin píše v článku hlúposti, mne to funguje a vyplácajú ma“. Považujem to za spamovanie. Ak chcete diskutovať, tak píšte argumenty a odpovedajte na otázky kritikov Kairosu. Príspevok „mňa vyplácajú, takže Kairos je seriózna spoločnosť“ nepovažujem za argument!

 

Diskusná téma: Kairos - má zmysel tento projekt?

Dátum: 30.09.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Kairos oficiálně rozpuštěn a vypuštěn ;-)

Kromě toho, že Kairos vypnul svoje weby... tak už ukončil i formálně svoji činnost.

https://beta.companieshouse.gov.uk/company/09152272/filing-history

Zajímavý je poslední dokument z 9. srpna 2018 - oznámení o ukončení činnosti, likvidace firmy z důvodu insolvence. Nějak mi to uniklo, takže dávám k lepšímu až teď.

https://goo.gl/ytoXNX

Kdo chce, může se obrátit s odškodněním na likvidátora Symu Chohana z Birminghamu. Ale z firmy, která končí kvůli insolvenci... se toho asi moc nevytáhne.

Dátum: 24.09.2018

Vložil: Michal

Titulok: DasCoin na TOP10 burze

DasCoin sa na CoinBene začne obchodovať postupne od utorka do štvrtka:
www.coinbene.com/#/notice/detail/1385

Dátum: 27.09.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:DasCoin na TOP10 burze

Trochu off-topic, ale alespoň to oživilo diskusi o mrtvém Kairosu. ;-)

Je čtvrtek večer, zatím na CoinBene DasCoin nevidím mezi obchodovanými měnami.
https://www.coinbene.com/#/market

Ale je pravda, že nedávno ke třem burzám (BTC-Alpha, CoinFalcon a EUBX) přibyla čtvrtá - IDAX. I na ní cena DasCoinu padá. ;-D
Držitelé tohoto shitcoinu tedy nyní mají větší výběr, na které burze se ho pokusí zbavit... s menší ztrátou.

Stav - BTC-Alpha:
1 DASC = 0,034 USD, denní objem obchodů 227 USD, Δ24h -20%
Stav - CoinFalcon:
1 DASC = 0,277 EUR, objem 5427,4272 EUR, Δ24h -10,65%

Ale jasně, ten malý objem obchodu (a zájmu o DASC) je způsoben tím, že se nikdo nebude zbavovat této progresivní a nadějné měny v okamžiku, kdy její cena padá. Jen jestli někdy začne stoupat... Zdravím tímto všechny spekulanty s MLM shitcoiny.

Dátum: 28.09.2018

Vložil: -

Titulok: Re:Re:DasCoin na TOP10 burze

Hlupakov je evidentne stale dost.

https://imgur.com/a/tFWqtX5

Dátum: 28.09.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:DasCoin na TOP10 burze

Celkem plno... dobrá zpráva pro podvodníky, letadlo ještě chvíli poletí.

a oprava... ta cena na CoinFalcon měla být desetkrát menší (vypadla nula za desetinnou čárkou) - takže včera byl 1 DASC = 0,0277 EUR. Don't panic. ;-)

Dátum: 30.09.2018

Vložil: Michal

Titulok: Re:Re:DasCoin na TOP10 burze

Dascoin je na CoinBene medzi obchodovateľnými menami už od stredy. Treba len vyhľadávať v páre s BitCoinom a nie s dolárom. Ak ho ani tam nevidíš, tak si skús prečistiť oči alebo kúpiť okuliare, po česky brýle.

Dátum: 01.10.2018

Vložil: Milan

Titulok: Re:Re:Re:DasCoin na TOP10 burze

Sranda, keď si dám meno Valovič do googlu tak mi ho hneď nájde v spojení s kairosom. A stále sú plné sály ludí čo chcu zarobiť za nič a idú na "konferenciu" ktorú uvádza podvodník. Týto ludia si zaslúžia byť ojebaný a vlastne ani neviem čo si o tom podvodníkovi Valovičovi myslieť. Veď on len zbiera peniaze zo zeme čo mu tam dajú ľudia.

Dátum: 02.10.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:DasCoin na TOP10 burze

Fajn Michale, teď už to tam je... když jsem psal ten komentář, tak jsem zkoušel různé měnové páry a neviděl to tam... no, mohl jsem se přehlédnout.

Ale to nic nemění na tom, že lidem, co si to pořídili DASC jako "pasivní příjem", zůstávají oči leda tak pro pláč - s referenční cenou $0.0270 za 1 DASC (jo, to je cena v dolarech, lidi to pořizovali s tím, že dávají cca 1 USD za 1 DASC a že cena v USD půjde jistě nahoru...).
Jo, a na Coinbene vidím objem obchodů DASC za 24 hodin 0,08425 BTC (tj. cca 560 USD), na stránce s grafy pak 19 089 - těžko povědět, co je to za jednotky, nehraje to s předchozím údajem ani v USD, ani v DASC. Ale i kdyby to byly USD, tak je to žalostně málo.

Ono vůbec na té burze CoinBene je malý objem 24 h obchodů měn v BTC - v řádu stovek BTC se tam obchodují dvě měny, většina ostatních v řádu jednotek nebo zlomků BTC. Skoro se mi nechce věřit, že CoinBene je známá a proslulá burza. ;-)

Dátum: 03.10.2018

Vložil: -

Titulok: Re:Re:Re:Re:DasCoin na TOP10 burze

Ak sa chce niekto zasmiat ;)

https://dascoingroup.com/wp-content/uploads/podsumowanie_tokio.pdf

Dátum: 03.10.2018

Vložil: -

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:DasCoin na TOP10 burze

Urcite nam Michal vysvetli preco v Polsku(Top countries per license volume - 1. Poland) vysetruju Ponzi schemu DasCoin/NetLeaders.
https://behindmlm.com/companies/net-leaders-dascoin-under-criminal-investigation-in-poland/

Dátum: 04.10.2018

Vložil: Michal

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:DasCoin na TOP10 burze

Milý bezmenný diskutér.
Som si istý, že pri tvojom intelekte by si odpoveď poľahky dokázal nájsť aj sám a tvoja otázka je skôr provokácia.
Nenechám sa vyprovokovať a trpezlivo ti celú situáciu vysvetlím.

Poľská prokuratúra vyšetruje DasCoin, pretože nejaký významnejší investor podal trestné oznenie na neznámeho páchateľa
(Michaela Mathiasa) pre podozrenie z podvodu. Vzhľadom na to, že len za posledný štvrťrok cena DasCoinu klesla na pätinu je to pochopiteľný krok, aj keď ja to vnímam ako impulzívne a nedomyslené rozhodnutie. Zámer oznamovateľa, byť odškodnený do výšky vstupnej investície, sa zjavne nenaplní, prokuratúre sa nepodarí preukázať spáchanie trestného činu a oznamovateľ nebude odškodnený.
Avšak škoda už bola urobená - dôvera v DasCoin výrazne klesne (ako keby nebola na bode mrazu už teraz), vôľa predávať DasCoin sa zvýši, dopyt nakupovať klesne a takisto klesne aj cena. Takže oznamovateľ si týmto pekne nakakal na hlavu a ponížil hodnotu nielen svojich DasCoinov. Všetci mu za to vrelo ďakujeme.

Skutočné riešenie problému pritom bolo veľmi jednoduché: stačilo na burze nakúpiť viac DasCoinov. Vstup na veľkú burzu, CoinBene, bol dosiaľ pre verejnosť najpresvedčivejším dôkazom, že DasCoin je ozajstná kryptomena a nie je to žiadny podvod. Obrovská zmenáreň ako CoinBene má totižto dostatočnú kapacitu, aby si DasCoin prelustrovala od prvého po posledný riadok a ak by tam bol čo len náznak podvodu, tak by ho neprijala.
Cena navyše nezodpovedala tomuto novému vývoju a tak sa dalo očakávať, že nejaký čas po zahájení obchodovania bude výrazne stúpať nahor. Ja sám som nakúpil v nádeji takéhoto vývoja niekoľkonásobok svojho dovtedajšieho vlastníctva DasCoinov. Stačilo, aby cena dosiahla 10 amerických centov a bol by som celkovo v pluse. Bohužiaľ, vyšetrovanie v kľúčovej krajine bude mať presne opačný efekt. Napriek tejto svojej dvojnásobnej strate som si istý, že DasCoin nie je podvod.

Pripomeniem, že hlavné argumenty prečo vraj DasCoin je podvod, boli, že nemá blockchain ale len SQL tabuľku, že sa neonchoduje na žiadnej burze a že investíciu je potrebné robiť cez spoločníka, ktorý bude mať na tom zisk z provízií. Koľko z toho sa časom potvrdilo a koľko vyvrátilo? Teraz je už jediným argumentom proti DasCoinu to, že ľudia na ňom prišli o skoro celú investíciu, lebo cena išla prudko nadol. Nepripomína to niečo? "Nie je to podvod, pretože to vypláca."

Pri investovaní je vždy potrebné mať na pamäti, že investujeme len tie peniaze, o ktoré môžeme prísť. Najlepšie investície bývajú tie najrizikovejšie. Tie, pri ktorých v 9 z 10 prípadoch prídeme o všetko a v jednom prípade sa z nás stanú milionári. Ako Bill Gates, keď predal operačný systém ktorý ešte neexistoval. Ako hp, keď zháňali peniaze a sídlili v garáži. Ako Jakabovič, keď chodil po Slovensku a nakupoval akcie od dedinčanov. DasCoin má potenciál - má transakcie, ktoré prebehnú do 3 sekúnd, má pripravený blockchain tak, že stačí keď VISA dá zelenú a môže sa DasCoinom začať platiť po celom svete. Karty sú rozdané v tejto chvíli už tak, že asi toto všetko zapadne prachom a z DasCoinu sa stane bezvýznamný coin s cenou 1 satoshi. Ale možno to ešte dajú a vy tu potom len budete pozerať s otvorenými ústami.

Dátum: 05.10.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:DasCoin na TOP10 burze

Michale, napsal jste to sám:

"Avšak škoda už bola urobená - dôvera v DasCoin výrazne klesne (**ako keby nebola na bode mrazu už teraz**)."

Nevidím žádný velký zvrat a propad v ceně DasCoinu po podání toho trestního oznámení - cena celkem spolehlivě (s drobnými výkyvy) klesá od prvního uvedení na (shit) burzy.
Nevidím ani žádné vzepětí nahoru po uvedení na Coinbene - spíš naopak.

Prostě DASC byl v pr.eli už před tím, než si ten nebohý Polák začal vyskakovat. A vstup na (podle vás "velkou") burzu Coinbene s tím nic neudělal, takže asi nebude tak významný, jak se nás snažíte přesvědčit.

Ale v jednom máte pravdu - vstup na burzy (ať jsou jakkoli mizerné) byl od DASC odvážný a nečekaný počin, který (pro mne nepochopitelně) zkrátil dojezd tohoto podvodu.

Dátum: 06.10.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:DasCoin na TOP10 burze

"...riešenie problému pritom bolo veľmi jednoduché: stačilo na burze nakúpiť viac DasCoinov..."

Jako vážně? Tedy strategie "pump"? Po ní následuje fáze "dump". Dohromady strategie "pump and dump". Když vyhypujete cenu umělou poptávkou, musí nutně následovat probuzení ze sna a prasknutí bubliny. Pokud má někdo na trhu takovou sílu (nebo nějaká komodita je tak málo rozšířená), že se dá uměle zmanipulovat její poptávka a tržní cena... tak je to také podvod, ne? Akorát ne Ponzi, ale pump & dump. Na regulovaném trhu s cennými papíry a akciemi to regulátoři neradi vidí a snaží se to potlačovat... ale kryptoměny a jejich ICO, přestože mají do značné míry povahu cenného papíru... letí mimo dosah regulačních radarů. A o to tu (u těch shitových) jde. ;-)

Většina kryptoměn a jejich ICO = pump & dump (čest výjimkám)
Kryptoměny (ICO i těžba) nabízené prostřednictví MLM = 100% letadlo, ponzi + případně též pump and dump

Už si to zapamatujte. ;-)

Dátum: 06.10.2018

Vložil: Michal

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:DasCoin na TOP10 burze

Tomáš,
ty prekrúcaš moje slová a máš fantastický talent domýšľať si veci úplne nesprávnym spôsobom.
Nikde som nepísal, že sa má vyhypovať cena umelým dopytom jednotlivca, či malej skupiny investorov.
Ja som tvrdil, že keby sa celá DasCoin komunita správala rozumne, tak pod vplyvom podhodnotenej ceny DasCoinu (uvedom si, že vstupná cena na burzu bola skoro 20 amerických centov) začne nakupovať lacné DasCoiny a vytvorí sa reálny dopyt veľkej skupiny, ktorý bude korigovať cenu smerom nahor do nejakej štandardnej normy medzi 10 a 20 centov. A potom by investori mohli postupne vyberať zisky odpredaním dodatočne nákupných DasCoinov novým investorom, takže cena by neklesla, len by sa spomalil rast.

Ty uvádzaš nejaké mainstreamové poučky lebo si presvedčený, že je to pravda. Týmto prístupom sa vyhneš 99 percentám podvodov, ktoré sa ti v živote budú ponúkať, ale keď príde životná príležitosť, tak ju premárniš a budeš tento svoj postoj neskôr banovať. Pri DasCoine sa mýliš, lebo aj keď DasCoin má podobne ako mnoho podvodov MLM štruktúru, tak ponúka aj niečo, čo iné kryptomeny nemajú. Schválne, ktorá iná kryptomena má implementované transakcie do 3 sekúnd, (nielen) vďaka čomu je okamžite použiteľná na VISA a MasterCard platby (ak by bola vôľa zo strany kartových spoločností)? A to sme ešte stále len na vrchole inovácií, ktoré DasCoin a DasEcosystem ponúkajú.

Pozri sa koľko ľudí na Slovensku a všade vo svete doslova vyhľadávajú MLM spoločnosti, aby tam mohli vložiť peniaze. NetLeaders len využili tento fakt na čo
najjednoduchšie zozbieranie kapitálu, aby sa projekt DasCoin a celkovo DasEcosystem mohli realizovať. Bohužiaľ, plány predbehli v niektorých oblastiach realitu, tak sa toto teraz vyťahuje že kvôli tomuto je to vraj podvod. Môže sa ti to nepáčiť, no tak to jednoducjo bolo a navyše po vstupe na burzy sa mnohé zmenilo ...

Dátum: 09.10.2018

Vložil: Tomas

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:DasCoin na TOP10 burze

"...keby sa celá DasCoin komunita správala rozumne..."

...tak by se DasCoinu ani nedotkla. Vysvětlujete tu, proč to "nevyšlo" (trochu změna oproti rétorice typu "DasCoin je měna budoucnosti"). Ale obvykle je správné vysvětlení to nejjednodušší - byl to od začátku naplánovaný podvod. Stačilo se podívat, co za lidi to nabízí.

Dátum: 10.10.2018

Vložil: DascoinIdeDoPekla

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:DasCoin na TOP10 burze

presne tak! od zaciatku naplanovany podvod!

"nakupuj licencie, uz nikdy to nebude lacnejsie!"

"nakupuj licencie, uz nikdy to nebude lacnejsie!"

"nakupuj licencie, uz nikdy to nebude lacnejsie!"

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

"Stačilo se podívat, co za lidi to nabízí." - Dascoin propaguje napr. aj podvodnik Roman Valovic, ktory propagoval aj Kairos - dokonca som od Valovica este nedavno na FB cital komentar, ze Kairos nebol podvod, iba to nevyslo :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D to je uz trosku sila..........

Aj tak to je pre mna nepochopitelne preco ludia aspon trosku nerozmyslaju a neustale dotuju tieto podvody - vsetko predsa funguje takmer na rovnakej baze

Dascoin ovlada schrankova firma, ktora okrada ludi cez vstupne investicne balicky (v tomto konkretnom pripade "licencie").

Podvod Kairos fungoval ako? uplne rovnako! - schrankova firma, ktora okradala ludi cez vstupne balicky!

Podvod Bereal Estate fungoval ako? uplne rovnako! - schrankova firma, ktora okradala ludi cez vstupne balicky!

Podvod Questra Holdings fungoval ako? uplne rovnako! - schrankova firma, ktora okradala ludi cez vstupne balicky

Ak by som isiel riesit seriozny projekt, tak by som na to urcite nepouzil schrankovu firmu a uz vobec nie dve :D (pripad Dascoinu).........

Dátum: 10.10.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:DasCoin na TOP10 burze

Stručně a jasně řečeno...

Schránková firma nabízející balíčky čehosi neurčitého s nejasnou hodnotou a neověřitelného, s "prodejem" balíčků podpořeným nejlépe nějakým hezkým provizním MLM programem... záruka úspěchu. ;-)

Nejde jen o lokální zmrdy typu Valoviče. V těch výše jmenovaných podvodech se dá najít víc společných činitelů.

No a pokud jde o samotného CEO Michaela Mathiase - na Maltě věděli co je zač už v létě 2017, kdy si s ním maltský ministerksý předseda omylem potřásl rukou (a fotografie ze společného setkání Michael šikovně využil k propagaci podvodu).

https://www.maltatoday.com.mt/news/national/80553/man_snapped_with_prime_minister_labelled_ponzi_scheme_affiliate

https://behindmlm.com/companies/dascoin-to-collaborate-with-the-maltese-government/

Dátum: 29.10.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:DasCoin na TOP10 burze

Michale, tady jsou nějaké novinky z vyšetřování DasCoinu v Polsku:

https://serwisy.gazetaprawna.pl/finanse-osobiste/artykuly/1318171,sledztwo-ws-piramidy-finansowej-dascoin.html

Píše se tam, že to vyšetřují nejlepší vyšetřovatelé, že na účtech společnosti zabavili 44 mil. zlotých a jasně o tom mluví jako finanční pyramidě a vyzývají poškozené, aby to ohlásili oddělení pro boj s organizovanou finanční kriminalitou.

To se běžně vizionářským firmám stává, že na ně policie a státní úřady takhle "kleknou". :-)

Nejspíš to Michale víte, ale nemáte zvláštní motivaci se s tím chlubit a vysvětlovat to (protože tohle se okecat nedá).

Dátum: 30.10.2018

Vložil: Michal

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:DasCoin na TOP10 burze

"To se běžně vizionářským firmám stává, že na ně policie a státní úřady takhle "kleknou". :-) "

Prekvapím ťa, nestáva sa to bežne ale v našich geografických končinách sa to občas stáva:

napríklad prokuratúra vyšetrovala technologickú firmu SkyWay v Litve a donútila ich dokonca odtiaľ odísť. Výsledok: všetky podozrenia sa vyvrátili a teraz naopak čelí žalobe Litva

alebo Sorosova Univerzita v Budapešti sa po dlhotrvajúcej šikane štátnych úradov sťahuje do Viedne, lebo ju zakázali

a na Slovensku bývalý policajt zavraždil Kuciaka na základe podkladov zo sledovania od bývalého šéfa tajnej služby

Dátum: 31.10.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:DasCoin na TOP10 burze

Srovnání se SkyWay fakt sedí... to je další ruskojazyčný podvod (jako Kairos). Není divu, že to v Litvě zakazují. V ČR vydala ČNB ke SkyWay varování už na konci roku 2016. Další "normální" a vizionářská firma. :D

Pokud jde o Kuciaka - trochu rozdíl, jestli ho zabila státní administrativa nebo mafie... Byť v té mafii jsou lidé, kteří prošli státní službou a byť ta mafie dovede pracovat s úniky informací a napojením na státní správu... ale takhle pracují mafie po celém světě, ne?

Sorose a jeho univerzitu nebudu komentovat, nemám dost informací o tom případu a jeho pozadí.

Ale jinak dobrý pokus o klasické odvádění pozornosti od podstaty problému: V Polsku DasCoin vnímají jako závažnou organizovanou kriminalitu - a mají recht.

Dátum: 01.11.2018

Vložil: -

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:DasCoin na TOP10 burze

Nema niekto info odkial sa zobrali tie peniaze co "zhabali"? Pokial si dobre pamatam tak do tejto ponzi schemy sa vstupovalo platbou v BTC.

@Michal: Zmenilo sa nieco na tom?

Dátum: 06.11.2018

Vložil: Michal

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:DasCoin na TOP10 burze

DasCoin sa od začiatku dal kúpiť aj za eurá, dnes to ide aj za doláre alebo Ethereum. Ale ty sa asi pýtaš na niečo úplné iné, nakoľko spomínaš nejakú ponzi schému, len by si sa potom mal pýtať niekoho úplne iného ako mňa.

Dátum: 07.11.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:DasCoin na TOP10 burze

"Zatloukat, zatloukat, zatloukat!" To říkal doktor Plzák jako radu do manželství pro případ nevěry.

A tahle taktika a strategie samozřejmě platí to i pro propagátory letadel a Ponziho schém (tedy i pro Michala).

Dátum: 07.08.2018

Vložil: zubataVAGINA

Titulok: KaterynaOndrejkova

...a Kateryna ma co nove? nejaky novy "biznisik"? nic? :O

Dátum: 07.08.2018

Vložil: -

Titulok: Re:KaterynaOndrejkova

Sprostredkuje pracu pre ukrajincov na SVK, pripadne ak chces "vyhodne" kupit zlato, poistit sa. V spolupraci s bratom ti urcite najde aj nejaku ponzi schemu, alebo nieco podobne. Staci kontaktovat. Teraz fici synterium.

Dátum: 03.09.2018

Vložil: Nuchac

Titulok: Re:Re:KaterynaOndrejkova

Na projekt synterium si davajte ludia pozor! Jeden kamos ma do toho lanaril. Dal som si namahu, preklepol som si firmu spredu aj zozadu a dospel som k zaveru, ze je to cista Ponzi schema. Jedine peniaze su od affiliate clenov, ked ustane zaujem tak to cele praskne a potom uz nikto ziadne peniaze neuvidi!

Dátum: 20.07.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Web Kairosu už nejspíš skončil

Zdá se, že webové stránky kairosplanet.com jsou mimo provoz - možná definitivně?.
Pokud by tomu tak bylo, pak je absurdní, že skrytí admini před pár týdny doménu zachránili a prodloužili jí život o další rok.

Co na to Kateryna, Ivan, Lea, Samuel, erik, 526, Adam, ...
Aha. Nic.

Dátum: 20.07.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Web Kairosu už nejspíš skončil

Přihlašovací stránka pro superzabezpečený mail a cloud je podle všeho také mimo provoz.

Už opravdu zhasínáme. ;-)

Dátum: 20.07.2018

Vložil: Jano

Titulok: Re:Re:Web Kairosu už nejspíš skončil

Nič nefunguje a Viera sa v skríši užíva koruny.

Dátum: 20.07.2018

Vložil: -

Titulok: Re:Re:Re:Web Kairosu už nejspíš skončil

Miso uziva prachy a pozdravuje ;)

https://imgur.com/a/rRjpAJO

Dátum: 21.07.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:Web Kairosu už nejspíš skončil

Jéje, Míša je už zase viditelný na facebooku a veřejně sdílí ty své nesmysly!
Tak využijte tu možnost a hezky mu poděkujte!

https://www.facebook.com/michel.vieira.3760

Dátum: 20.07.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Web Kairosu už nejspíš skončil

Jano, ještě fungují stránky Kairosu na Facebooku (ty oficiální).Pokud vám na nich nedali zákaz příspěvků za předchozí troufalé stížnosti a kritiku, můžete jim tam něco napsat. ;-)

Fungují i některé místní "fanouškovské" stránky, byť v utajeném režimu:
https://www.facebook.com/groups/1672427939656061/ (Kairosplanet CZECH TEAM)

https://www.facebook.com/Kairos-Planet-Czech-team-509460309258785 (Kairos Planet Czech team)

https://www.facebook.com/groups/1474225272887956 (Kairos .cz - správce Ingrid Ornstová)

https://www.facebook.com/Bezpe%C4%8Dnos%C5%A5-na-internetePas%C3%ADvny-pr%C3%ADjem-724194397725666/ (Bezpečnosť na internete&Pasívny príjem)

https://www.facebook.com/groups/1044015472343834/ (Kairos Planet Slovakia - tuším, že to je Kateryna Ondrejková)

Dátum: 23.07.2018

Vložil: -

Titulok: Re:Re:Re:Re:Web Kairosu už nejspíš skončil

PlanetMobile fici v plnom prude. Ukrajinsky podvodnik vraj rokuje s mobilnymi operatormi a dohaduje podmienky spoluprace! To je ten co podpisal zmluvu s NASA :D :D :D Kazopadne uspech projektu zavisi cisto na jeho ucastnikoch, takze sup sup kupovat tokeny!
https://www.facebook.com/planetmobile.net/posts/664822267228280

Keby niekto potreboval nejake rady ako investovat, kde sa poistit, tak podvodnicka, klamarka a zlodejka Kateryna Ondrejkova Vam urcite rada pomoze.
https://www.linkedin.com/in/kateryna-ondrejkova-1b203063
https://www.facebook.com/kateryna.ondrejkova

Dátum: 07.06.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Připomínka - web Kairosu brzy skončí

Kairos v novinkách 26.10.2016 oznamoval, že "již brzy" spustí obchod, kde bude možné si koupit produkty Kairosu.

https://kairosplanet.com/ktech-store-teaser

Stránky obchodu byly na https://ktech.store/. Byly, ale už nejsou.
Obchod nikdy nebyl spuštěn. A jeho stránky dnes již ani neexistují. ;-). To nemá cenu ani moc připomínat, v rámci celého podvodu je jeden nesplněný slib jen malá epizodka.

Ale připomínám to proto, že stejně jako zmizela stránka obchodu, může brzy zmizet i celý Kairosí web se všemi texty smluv, oznámení, doporučení a vaším kabinetem. A nejspíš také zmizí - tipuji, že se tak stane za pár dní: 16. června 2018 (k tomu datu vyprší platnost registrace domény Kairosplanet.com).

Pokud ještě někdo plánujete podniknout nějaké kroky proti Kairosu, tak si stahujte a zálohujte potřebné důkazy, dokud to jde.

Dátum: 07.06.2018

Vložil: -

Titulok: Re:Připomínka - web Kairosu brzy skončí

PanetMobile je uz online ;) Sem bude presunuty aj cabinet.

https://www.facebook.com/planetmobile.net/
https://ico.planetmobile.net/

Nebola o tom info aj na Kairos-ackom telegrame?

Dátum: 07.06.2018

Vložil: -

Titulok: Re:Re:Připomínka - web Kairosu brzy skončí

Momentalne uz https://cabinet.kairosplanet.com/ smeruje na Planetmobile.

Dátum: 07.06.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Připomínka - web Kairosu brzy skončí

Něco ze skupiny Kairos Teams:

Dear participants!

Starting from today, an access to https://kairosplanet.com/ will be terminated.

As promised, we are currently processing the transfer of the accounts database to the new cabinet of Planet Mobile ICO. As soon as the realization of complete functionality is finalized and tested, we will inform you shortly. It has been announced earlier that the user’s balances (on June 5, 2018) will be transferred to the new cabinet and converted into tokens.

The new personal cabinet will be operating at Planet Mobile ICO website.

Also, we would like to deliver our sincere apologies for a one-sided communication with our audience. Support assistance is currently unavailable and all the efforts are put to the realization of the platform and finding a way out from current situation.

Vzpomněl jsem si na expiraci domény příliš na poslední chvíli. :(
Na záchranu obsahu kabinetu (jak byl) už je pozdě.

Dátum: 07.06.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Připomínka - web Kairosu brzy skončí

... finding a way out from current situation

:D :D :D

To je přesně to, co to je - hledají cestu ven. Ale ne pro společníky, ale pro sebe.
Kairos vám dělá pá, pá (pokud se nechcete znovu nechat ojebat stejnými podvodníky a přijít o další peníze).

Dátum: 18.06.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Připomínka - web Kairosu brzy skončí

Update:

11.6.2018 někdo na poslední chvíli registraci domény prodloužil o další rok. Enjoy. ;-)

Dátum: 03.07.2018

Vložil: Milan

Titulok: Re:Re:Připomínka - web Kairosu brzy skončí

Niekto ano. Ten kto s toho vytiahol 10tky, alebo 100milionov $. Je urcite v suchu. Asi sa boja gervala a ty ostatny ked zivia to prevedenie kabinetovych virtualnych penazi na bezcenne coiny a jednoducho povedane na bezstrestnost investicie do kairosu. Tak ci tak z odstupom casu coraz menej lutujem podvedenych lebo ked uverili tak si to zasluzili.

Dátum: 31.05.2018

Vložil: ...

Titulok: Dascoin

Ja mam len otazku. Ak je Dascoin taky uzasny preco siel na tri burzy, ktore nie su doveryhodne hm? Preco nesli hned na svetove burzy hm?

Dátum: 31.05.2018

Vložil: zubataVAGINA

Titulok: Re:Dascoin

DASCOIN je bezvyznamny shit.............tak preto :D :D

Dátum: 23.05.2018

Vložil: -

Titulok: Nejake novinky...

... k ICO https://www.youtube.com/watch?v=aSYuKDSSRMs
Ak niekomu este ostali peniaze z predchadazjuceho uspesneho podnikania, Oleksii Kocherev pre vas pripravil novu moznost ako o ne prist. Vela stastnia s novym projektom ;)

Dátum: 03.05.2018

Vložil: Michal

Titulok: pravda

fakt, ze dnes je dascoin najlepsou kryptomenou na investiciu pochopili mnohi, ale na tomto webe su stale experti co to nechapu. Vasa chyba, celite riziku ze sa nezapojite do skveleho projektu a pridete o zisk. Mimochodom, dascoin investiciu odporucali aj v CT, asi od aih-tej minuty: www.ceskatelevize.cz/porady/10659215431-online/317281381881118/

Dátum: 03.05.2018

Vložil: jarosro

Titulok: Re:pravda

Takéto silné reči mali aj investori onecoinu :D

Dátum: 03.05.2018

Vložil: Michal

Titulok: Re:pravda

Popularizacne okienko o kryptomenach zacina od 19tej minuty.
Fakt si niekto mysli, ze CT robi reklamu podvodu? Pekny den prajem a rozmyslajte nad tym :-)

Dátum: 04.05.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:pravda

Porozmýšlíme.
A Michal si zkusí pročistit uši, nebo pustit k videu titulky. Zjistil by, že řeč není o DasCoinu, ale DustCoinu. No co... coin jako coin! ;-)

https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10659215431-online/317281381881118#t=22m29s

Osobně jsem čekal, kdy DasCoin začne zneužívat podobnost názvu s DashCoinem a dělat v tom zmatky. A už je to tady, akorát se do toho vložil ještě DustCoin.

Pěkný den přeji (na přání pěkného dne se u těchto podvodů nesmí zapomínat za každým propagačním příspěvkem... ach jo, úplně stejný styl propagace jako u Kairosu. Přisluhovači podvodníků nemají moc fantazie).

Dátum: 04.05.2018

Vložil: -

Titulok: Re:Re:Re:pravda

Nieco k CT24 ;)
https://kryptomagazin.sk/dascoin-ct24/

Dátum: 04.05.2018

Vložil: jarosro

Titulok: Re:Re:Re:Re:pravda

Jedného skúseného so shitcoinom už v teame majú,pekná vizitka :D

Dátum: 04.05.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:pravda

Vtipné. ;-)
Vystoupení pana Doubka skutečně nebylo moc dobré bez ohledu na to, jestli mluvil o ponzi shit coinu DasCoin, známém DashCoinu, nebo skoro neznámém (shit) coinu DustCoin. V titulcích a jeho výslovnosti vidím a slyším Dust Coin, ale jeho popis sedí na DasCoin... no a v redakci pořadu měli za to, ze bude mluvit o DashCoinu. Pan odborník. ;-)
Každopádně úroveň pořadu @online nic moc. Takový IT bulvár. Jestli tento přešlap berou zastánci podvodu jako doporučení od nějaké autority...je to jejich problém.

Dátum: 04.05.2018

Vložil: zubataVAGINA

Titulok: Re:pravda

"na tomto webe su stale experti co to nechapu" - uz to zacina...rovnaka strategia ako pri podvode Kairos.............ani Kairos sme "nechapali" a preto sme nan den co dne uz v zarodku upozornovali ze je to podvod.......a kde je Kairos teraz? :D :D :D :D

"celite riziku ze sa nezapojite do skveleho projektu a pridete o zisk" - tym ze sa nezapojim do nejakeho projektu celim riziku ze pridem o zisk? :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D ...no chlapce...ty moc ludi na Dascoin nezlanaris, kedze sa nevies normalne vyjadrovat..............je to presne naopak...tym ze sa do nejakeho investicneho projektu zapojim celym riziku, pretoze kazda investicia je z casti rizikova aj keby to bol neviem aky mega uspesny seriozny projekt................

................Dascoinaci, vam neostava uz nic ine iba spamovat fora aky je Dascoin super, pretoze bez novych oviec pojde Dascoin totalne ku dnu..............takze tak :)Dátum: 04.05.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:pravda

Můžeme uzavírat sázky, zdá je Michal jen naivní investor s vymytým mozkem, nebo parchant, cho se chce zbavit svých shit coinu, než pyramida spadne... a ješte vydělat na provizích. ;-)
Časování říká, že spíš to druhé.

Dátum: 16.05.2018

Vložil: Jano

Titulok: Re:Re:pravda

Pítal som sa na tento dascoim kamaráda a ten mi povedal že to je podvod zbankrotuje. A to zrovna on aj o Kairose predpovedal že sa tam koruny stratia ešte keď to fungovalo. Takže tak ešteže som nedal koruny dnes už človek len čaká kde ho kdo okradne.

Dátum: 16.05.2018

Vložil: Michal

Titulok: Re:Re:Re:pravda

DasCoin podvod nie je a snáď ani nezbankrotuje. Rozhodnúť sa musíte Vy.

Váš kamarát možno len kryptomenám nerozumie a pokladá ich všetky za podvod. A možno, naopak, sám už investoval do DasCoinu, a nechce sa s Vami deliť o zisk, chce si ho všetok nechať len pre seba.

Ak to Vy tak cítite, že nechcete investovať, tak neinvestujte. Vyhnete sa tak riziku straty investície. Ale zvážte aj to ako sa budete cítiť o 5 rokov, ak hodnota DasCoinu stúpne na 1000-násobok a Vy ste sa nezapojili len kvôli nejakej hlúpej rade od kamaráta . . .

Popremýšľajte nad tým.

Dátum: 17.05.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:pravda

"A možno
naopak, sám už investoval
do DasCoinu, a nechce sa
s Vami deliť o zisk, chce si
ho všetok nechať len pre
seba."

:-D
Tak to určitě... Jaké dělení??? Nejrychlejší a nejjistější způsob, jak v těchto podvodech získat investici zpět (a něco navrch), je přivadět další lidi a brát za ně provize.

Jano, pokud tu nevěříte mně, Pomlčkovi, Zubaté V. a dalším, co vás před Kairosem, DasCoinem a dalšími podvody VČAS varovali... věřte alespoň svému kámošovi. Rada jen pro případ, že ty vaše zdánlivě naivní příspěvky nejsou jen důmyslné trollení. ;)

Dátum: 23.05.2018

Vložil: Jano

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:pravda

Nebudem kupovať dascoin keď každí hovorí že podvod. Ani koruny nato nemám. Sú zablokované v kairose a oplakal som to.

Dátum: 17.05.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:pravda

"Ale zvážte aj to ako sa
budete cítiť o 5 rokov, ak
hodnota DasCoinu stúpne
na 1000-násobok a Vy ste
sa nezapojili len kvôli
nejakej hlúpej rade od
kamaráta . . ."

Skoro bych se vsadil, že za 5 let si nebude Michal a další pasažéři letadla DasCoin (chtít) pamatovat, že v něm letěli. Dávám tomu rok, maximálně dva.

Dátum: 09.05.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:pravda

Mimochodem, pan "odborník" v pořadu ČT v listopadu 2017 doporučuje DustCoin (ale asi skutečně myslí DasCoin), protože v březnu bude mít oficiálně 60 milionů platebních terminálů (listopadové propagační téma DasCoinu).

Kde ty platební terminály, na kterých si budu moci koupit nebo prodat DasCoin jsou? Máme květen... aha, pan Doubek neřekl, v kterém roce ten kýžený duben bude.

No nic, zatím se příznivci DasCoinu musí spokojit se třemi shitcoinovými burzami. ;-)

Dátum: 11.05.2018

Vložil: dodo

Titulok: Re:Re:pravda

tomasko uz ti ani nebudem opakovat aky si magor a farizej, aj tak nemas na to to pochopit.
Tu si pozri video o tom, ako Dascoin dal 1000 automatov zadarmo v UK, aby ludia mohli zadarmo vymienat kryptomeny
https://youtu.be/gZdeGcytvJE
A teraz si ju sam chod oplachnut studenou vodou.

Dátum: 12.05.2018

Vložil: -

Titulok: Re:Re:Re:pravda

To je naozaj super, do toho automatu nahadze clovek peniaze - EUR, USD, GBP a na nejaky ucet sa mu pripisu bezcenne DasCoin-y. Co bude potom s DasCoin-om robit? Hladat hlupaka co ho odo mna kupi za viac ako som to kupil ja a potom si znovu vyberiem EUR, USD, GBP? Aky to ma zmysel?

Dátum: 16.05.2018

Vložil: -

Titulok: Re:Re:Re:Re:pravda

No jednoduchý. Napr. za 100 eur kúpiš ja neviem 100 coinov po eure a potom predáš ich po 1,20 eur a získaš naspäť 120 eur. 100 naspäť a 20 zisk. O dascoinov neviem nič ani ma to nezaujíma ale to to je ten zmysel. Takto to funguje na finančnom trhu či už z akciami komoditami a ďalšími, tak isto aj s kryptomenami.

Dátum: 19.05.2018

Vložil: -

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:pravda

To je navod na celosvetovu prosperitu? Akoze zmrd si vymysli svoj, povedzme, bezcenny dascoin. Potom ho nejaky hlupak1 kupi za X penazi, a dalsi hlupak2 ho kupi od hlupaka1 za X+Y penazi a vsetci akoze zarobia. To je naozaj super!

Dátum: 19.05.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:pravda

Jako úvod do principu fungování burzy dobrý... Ale tak nějak jsem si myslel, že obchodování s komoditami, akciemi atd. je podložené přinejmenším hodnotou/cenou dané komodity, podniku + více či méně kvalifikovaným odhadem a důvěrou v růst té ceny.

U měny a kryptoměny je to složitější. Tam je hodnota podložená výkonem ekonomiky emitenta (státu), resp. ochotou obchodníků měnu přijímat a burz měnit ji na jinou měnu.

DasCoin žádný obchodník nepřijímá. Obchodují ho nově tři nevýznamné až nedůvěryhodné burzy. Bude to v budoucnu lepší? Pochybuji. MLM + kryptoměna = 100% podvod.

Dátum: 20.05.2018

Vložil: Burst

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:pravda

Souhlas, líbíte se mi, líbíte… ale zaujal mě Váš názor na kryptoměny obecně … "Tam je hodnota podložená ochotou obchodníků kryptoměnu přijímat a burz měnit ji na jinou měnu." … nebyl by pak DAScoin více hodnotný jako třeba DUSTcoin??? A jestli by DAScoin začali obchodníci přijímat, přestal by to být podvod? Tak jako podvodem "přestal" být BITcoin a dokonce i skeptici mu začali říkat hezčeji "bublina"? Já osobně s hrůzou sleduji nárůst "market cap"-u u kryptoměn … nepřijde vám ta podobnost s MLM podvody zneklidňující? Totiž, že zakladatelé různých kryptoměn, kterých se urodilo, jako housenek po dešti vytvářejí hodnoty doslova a dopísmene z "ničeho"? Co hodnotného přinesli, ovšem kromě možnosti lehčího objednání vraždy přes DARKnet? Na těhle stránkách jsou taky opěvovány jako ideální práce na doma, a naivním lidem přináší leda tak zkázu… Čistě pragmaticky vzato … co brání podvodům jako DAScoin, co něměji neudržitelné závazky, aby v ně lidi začali věřit … třeba ten DAScoin dle stránky https://www.livecoinwatch.com/price/DasCoin-DASC nemá až tak zanedbatelný objem obchodů a cena relativně drží … tím v žádném případě ho nechci podporovat… nejspíš padne i sám a v případě propadu důvěry ve kryptoměny půjde jako první… jen se tak ptám.

Dátum: 23.05.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:pravda

Burst:
No, to by bylo na delší povídání a už tak dost odbíháme od původního tématu (tím byl podvod Kairos).

Ale zkusím to stručně... ke kryptoměnám jako celku se stavím obezřetně. I bitcoin může být bublina (osobně si myslím, že nejspíš to také tak dopadne, ale jistě to netvrdím). Pozitivní je, že zatím funguje a dá se za něj už i nakupovat zboží a služby (někde).

Ovšem většina kryptoměn je vyloženě podezřelá a zavání podvodem. Kryptoměny jako OneCoin, DasCoin, K(airos)Coin jsou jednoznačně podvod. Buď slouží jako legenda a vehikl v pyramidovém/Ponzi schematu, nebo fungují jako klasický pump & dump, nebo jako exit strategie nějakého jiného podvodu.

Dátum: 15.05.2018

Vložil: zubataVAGINA

Titulok: Re:Re:Re:pravda

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD to video vyzera ako ked je kulturak plny dochodcov a smejdi im tam na podiu predavaju hrnce........je to presne ten isty styl prejavu...............ty automat :DDDDDDD ......to video, ktore si sem dal je dokaz toho ze v UK je odrazu 1000 automatov od Dascoinu hej? :D :D :D :D :D tak mi daj ich adresy, idem si ich pozriet somarik vygumovany..............ak sem nedas ich adresy zas len potvrdis ze mas v hlavicke hovienka..........go go go ;-)

Dátum: 21.05.2018

Vložil: Latrina Hondrejkova

Titulok: Re:Re:Re:pravda

Po tebe aj hlavolam pomenovali youtu.be/AvJJGkg5eWg

Dátum: 23.05.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:pravda

Michal napsal: "fakt, ze dnes je dascoin najlepsou kryptomenou na investiciu pochopili mnohi, ale na tomto webe su stale experti co to nechapu"...

Zřejmě to nechápou ani experti z NASAA (nadnárodní regulátor a dohledový orgán trhu s cennými papíry pro oblast severní Ameriky), protože ten vydal příkaz k ukončení činnosti - zatím jen v Kanadě (provincie Britská Kolumbie).

https://www.nasaa.org/45121/state-and-provincial-securities-regulators-conduct-coordinated-international-crypto-crackdown-2/

To ještě není konec, ale je to začátek konce.
Regulátoři trhu začali vydávat varování ke Kairosu během léta 2016 a padlo to na přelomu srpna/září 2016. Typická doba mezi vydáním takového varování a "zadrhnutím" bývá v nízkých jednotkách měsíců. DasKoiňáci a NetLídři, máte už své koiny vyměněné za nějakou reálnou měnu?!?

Dátum: 23.05.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:pravda

...a ještě jedno varování, tentokrát z Polska, z prosince 2017:
https://uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=13844

NetLeaders a DasCoin je tam jmenován v hezké společnosti - OneCoin, Questra, FutureNet, Lyoness... ještě někdo pochybuje?

Dátum: 23.05.2018

Vložil: -

Titulok: Re:Re:pravda

Toto je cast bitcoin adries na ktore sa zbierali "prostriedky" za "licencie" a.k.a vstup do pyramidy. Zda sa mi, ze sa to menilo na mesacej baze +/-, ale napamatam si uz presne.

1PqUHVDZnxaENP8UYUo9rDfx8uMTzNjAYf
1NjKbR3yd9DJVrL2qCf912V6fXpdrq638T
1LAJC4VHsWd4y895Pz62BuAkmeGaWwaZTa
1MF9DADfEnLFgwmXb92nzdE1YkzozgSRoD

Podla historie transakcii z tychto adries to vypada, ze cast bola premena na "realne peniaze". Takze zmrdi na vrchole pyramidy uz maju svoje realne peniaze ;)

Dátum: 26.05.2018

Vložil: Michal

Titulok: Re:Re:pravda

Az na to, ze sa to DasCoinu vobec netyka.
Nema to vyznam riesit DasCoin na tomto fore, kde niektori uzivatelia za vsetkym vidia podvod. DasCoin ma zriadenu aj oficialnu slovensku mailovu adresu na dascoinslovakia@gmail.com, takze ak ma niekto nejake otazky moze sa obratit tam. Zbohom.

Dátum: 26.05.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:pravda

Oficiální mailová adresa na @gmail.com!
Tak to je vtip týdne! Moc za něj dík!!!
:D :D :D :D :D :D


A co se vůbec netýká DasCoinu? To varování z Ameriky nebo Polska?

Ve varování od NASAA je sekce, která vyjmenovává firmy, osoby nebo coiny, se kterými se rozhodla zatočit - "Operation Cryptosweep Enforcement Actions & Activities". DasCoin je tam (bez dalších podrobností) uveden v abecedním pořádku (na 13. místě v seznamu). OK, můžete mít pochybnost, zda je to ten samý DasCoin.

A to polské varování - tam pochybovat nelze. Uvádí jasně kryptoměnu DasCoin a NetLeaders. To sedí.

Dátum: 27.05.2018

Vložil: jarosro

Titulok: Re:Re:Re:Re:pravda

Viera,že shitcoin regulérný coin je silnejšia ako rozum. :D Využitie free mail služby už vypovedá o profesionáloch,ktorý stoja na Slovensku za projektom :D

Dátum: 28.05.2018

Vložil: zubataVAGINA

Titulok: Re:Re:Re:pravda

...ked to nema vyznam riesit tak preco to tu riesis? my vidime podvod iba za tym co je skutocny podvod a tym Dascoin 100 % je! ...to ze ty si nevies spocitat 2+2 a nechapes tym najbanalnejsim suvislostim je tvoj problem.............dristas tu dve na tri, nevies sa vyjadrovat............ty oficialny mail GMAIL :D :D :D :D :D :D predaj vsetko co mas, zober si aj uver a nakup Dascoiny a uz sa sem nevracaj.........Zbohom :D

Dátum: 10.06.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:pravda

DasCoin se zatím obchoduje na třech nevýznamných/nedůvěryhodných burzách.

Tak se podívejme, jak se mu daří třeba na BTC Alpha:

- začalo se na ceně 1 USD za DASC, nyní je to na 0,06 USD za DASC
- a po prudkém úvodním propadu to pokračuje pomalejším, ale trvalým poklesem dál.
- lidé nabízejí DASC k prodeji v cenách od 1 000 000 USD za DASC (to je fakt úlet) přes realističtější ceny okolo 1 USD až k 0.09 USD.
- Poptávka je ochotná jít na cenu od 0.07 USD za DASC po 0.0001 USD (extrém, většina poptávek je mezi 0.06 a 0.01).

Na jiné burze CoinFalcon to vypadá podobně.

To nevypadá pro "investory" držící DasCoin příliš dobře. ;-)
Vydělat na tom může jen ten, kdo dnes levně DasCoin koupí a s notnou dávkou štěstí ho třeba hned následující den prodá s malým ziskem zpět (cena má trend klesat, ale jsou tam i drobné fluktuace směrem vzhůru).

Dátum: 01.05.2018

Vložil: Michal

Titulok: Dascoin obchodovateľný už aj na burze

Včera bolo zahájené obchodovanie DasCoin-u na viacerých burzách, nájdete ho pod skratkou DASC. k+ k+ k+
Opäť sa tým potvrdila serióznosť kryptomeny a tí čo sú s nami od začiatku môžu spolu s nami osláviť ďalší veľký míľnik. Pre ostatných teraz po rozptýlení akýchkoľvek obáv možno nastal čas nakúpiť kryptomenu ktorá v sebe kombinuje to najlepšie z centrálne riadených kryptomien a neregulovaných kryptomien a preukázateľne nejde o podvodnú kryptomenu (ala Kairos kryptomena). Budúcnosť patrí DasCoin-u :-)

Dátum: 02.05.2018

Vložil: -

Titulok: Re:Dascoin obchodovateľný už aj na burze

Na co mi ten DasCoin bude? Budem zhanat niekoho kto ho odo mna kupi drahsie ako som ho kupil ja? To vobec nie je ponzi/pyramida.

Dátum: 02.05.2018

Vložil: Michal

Titulok: Re:Re:Dascoin obchodovateľný už aj na burze

Viete Vy vôbec ako funguje burza? Bitcoin, investičné zlato, nehnuteľnosti, to sú všetko podľa Vás pyramídy? Myslíte si, že bitcoinový milionári musia hľadať kupcov?

Dátum: 03.05.2018

Vložil: -

Titulok: Re:Re:Re:Dascoin obchodovateľný už aj na burze

Co ma podvod Dascoin spolocne s Bitcoin-om, okrem moznosti vstupit do Dascoin pyramidy/ponzi pouzitim bitcoin-u.
Co ma podvod Dascoin spolocne s investicnym zlatom, pripadne nehnutelnostami, okrem toho, ze si podvodnici, ako Roman Valovic, John Pretto, Ryan Conley a pod, mozu za peniaze od hlupakov co sa nechaju nachytat do tohto podvodu, kupit nehnutelnosti pripadne investicne zlato?

Dátum: 03.05.2018

Vložil: zubataVAGINA

Titulok: Re:Dascoin obchodovateľný už aj na burze

"Včera bolo zahájené obchodovanie DasCoin-u na viacerých burzách, nájdete ho pod skratkou DASC. Opäť sa tým potvrdila serióznosť kryptomeny"

...vidim, ze maju pravdu na zahranicnych forach, kde Vas Dascoinakov oznacuju za sektu ako svedkov jehovovych...

...cakali ste na to polroka - rok? tlieskate a jasate ako vysinuti, ale nikto sa nepozastavil nadtym ake su to burzy???????????? ........trosku info neuskodi, pre pripad zeby niekoho napadlo sa vobec Dascoinom zaoberat......

1. btc-alpha - mini burza na ktoru sa kopia staznosti za blokovanie uctov, fiktivne transakcie, ovplyvnovanie cien ... + je to burza plna bezcennych shitcoinov...

2. eubx - ?????????? burza vznikla v marci tohto roku............asi nema vyznam sa k tomu dalej vyjadrovat........v kryptosvete v podstate uplne neznama burza........realne este asi ani nefunguje :D

3. CoinFalcon - burza, ktora funguje rok a jej volume hit (24 hod.) je €147 419 :D :D :D :D :D :D :D

............v skratke - Dascoin sa zalistoval na totalne shitne burzy, kde si to pravdepodobne krasne zaplatili.........gratulujem k milniku a uspechu!!!!!!!!!!

DASCOIN = ZABIJAK BITCOINU :DDDDDDDDDDDDDDD - mozno v nejakom sci-fi od Spielberga.............

............a nezabudnite sa tu ohanat menami ako Brian Semkiw, Anna Hejka........a podobne...........lebo to je "dokaz" toho, ze sa nejedna o podvod :DDDDDDDDDD

PS: Michal, ty asi chytry nebudes...........propagovat a obhajovat podvod na stranke, ktora bojuje proti podvodom :D :D :D ...........len podotykam, ze je tu aj clanok o Dascoine a este si dovolim dodat, ze na tomto webe sa vsetky clanky na 100 % potvrdili :))))))))))))))))

PS2: pan "-" to zhrnul asi najvystiznejsie ako sa len dalo...........na oveckach zarobia a potom si nakupia nehnutelnosti a zlato...........a Vam sektari ostane co? Dascoin s ktorym si mozete akurat tak vytriet rit................toto ale hlupaci pochopia az casom...

Dátum: 03.05.2018

Vložil: jarosro

Titulok: Re:Re:Dascoin obchodovateľný už aj na burze

Držitelia onecoinu to už majú za sebou :D

Dátum: 04.05.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Dascoin obchodovateľný už aj na burze

Chtěl jsem se těm burzám podívat na zoubek, ale Zubatec mi ušetřil práci. ;-)

Tak snad jen ještě pár věcí pro zasmání...

BTC-Alpha - cca polovina tam obchodovaných měn má nulový objem obchodování za 24 hodin. Některé z nich se obchodovaly i dva nebo tři dny v měsíci. Samé lepší kousky, o které je velký zájem. ;-)

Vývoj ceny DasCoin na burze - zdá se, že hned první den šla cena ostře dolů a stále klesá.
https://btc-alpha.com/exchange/DASC_USD/

Buďte rádi, že zatím máte kde DASC prodat a prodávejte, dokud to alespoň někdo chce. Nebo že by to kolísání (spíš pád) byl jen efekt vstupu na burzu? Máme příliš málo dat, aby se dalo mluvit o trendu?

A u jedné z těch burz jsem zahlédl super fíčuru - když na ní někoho přivedete, dostanete polovinu z poplatků za jeho obchody (MLM, resp. affiliate). A to se vyplatí!

Dátum: 04.05.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Dascoin obchodovateľný už aj na burze

Zkrátka... shitcoiny se nedají vyměňovat vůbec, nebo se vyměňují na interní "burze" (kde ceny určuje provozovatel shitcoinu), nebo se mění na shitburzách.

Dátum: 03.05.2018

Vložil: Jano

Titulok: Re:Dascoin obchodovateľný už aj na burze

Zdravíčko a nedalo by si na ten dasc kúpiť za moje koruny v kabinete? Sami to omoc viacej lúbi ako tá kairos kryptamena a keď to aj v televíziji odporúčal. Nemám žadné koruny v kabinete mám no tie sú len na porazené.

Dátum: 04.05.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Dascoin obchodovateľný už aj na burze

:D :D :D :D :D

Dátum: 04.05.2018

Vložil: zubataVAGINA

Titulok: Re:Re:Re:Dascoin obchodovateľný už aj na burze

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD kks ja milujem tuto diskusiu, dufam ze tu ostane naveky :D

Dátum: 04.05.2018

Vložil: Michal

Titulok: Re:Re:Dascoin obchodovateľný už aj na burze

Bohužiaľ, Kairos bol od samého začiatku podvod lebo sľuboval nereálne zisky a technicky nedával zmysel. O peniaze ste tam definitívne prišli. DasCoin s týmto podvodom nemá nič spoločné. Ak by ste sa chceli zapojiť do Dascoinu, tak musíte si ich kúpiť buď za eurá doláre, alebo za bitcoiny. Ak nemáte peniaze tak je mi ľúto, jedine že by ste si niekde požičali. Prajem pekný deň.

Dátum: 08.05.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Dascoin obchodovateľný už aj na burze

Ano, souhlasím s Michalem.

DasCoin a Kairos jsou dva zcela nesouvisející podvody. Mají společné jen to, že v obou většina účastníků přijde (resp. již přišla) o své peníze... a že jsou založené na kombinaci Ponzi/pyramidového podvodu maskovaného za MLM.

Dátum: 11.04.2018

Vložil: zubataVAGINA

Titulok: Kairos kryptomena

.............pre tych menej chapavych:

Kairos kryptomena = bezvyznamne hovno s nulovou hodnotou.........ak mate radi hovna a radi za ne platite...tak smelo nakupujte ;-)

Dátum: 20.04.2018

Vložil: .

Titulok: Re:Kairos kryptomena

Niektori Doda neberiete vazne lebo nevie dobre vysvetlovat ale on ma pravdu. Magor Tomasko je podvodnik a mam aj dokazy. Nebudem ich zatial zverejnovat kym adminko neprestane mazat prispevky ktore sa mu nepacia.

Dátum: 22.04.2018

Vložil: Milan

Titulok: Re:Re:Kairos kryptomena

Nechapem preco sa nejaky k***t zastava pyramidovej hry ktora "padla" pred 19mesiacmi. Si retard, alebo troll?

Dátum: 22.04.2018

Vložil: Admin

Titulok: Re:Re:Kairos kryptomena

Mažem len reklamu, urážky a nadávky.

Dátum: 23.04.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Kairos kryptomena

Doda nelze brát vážně, protože je to ukázkový troll (trollení mu jde fakt dobře). Nevím, jestli toho hloupého trolla má v krvi (a hlavě), nebo se tak "jen" baví.

Každopádně se těším na jeho další ztrapnění, až sem přinese nějaké "důkazy".

Dátum: 25.04.2018

Vložil: Katka

Titulok: Re:Kairos kryptomena

Nad možnosťou nákupu týchto tokenov som uvažovala len pár sekúnd kým som túto ponuku odmietla ako ďalší útok na moju peňaženku. Vidím, že som sa rozhodla správne.

Dátum: 28.04.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Kairos kryptomena

Správné rozhodnutí (tentokrát).

Dátum: 08.04.2018

Vložil: Kairosák

Titulok: Nová ponuka KairosPlanet

Podrobné informácie o ICO a špecialnej ponuke na nákup Kairos kryptomeny.

Vážení účastníci projektu KairosPlanet, s radosťou vás informujeme, že v rámci spustenia ICO boli všetky existujúce používateľské účty odblokované, bez ohľadu na dôvod blokovania a momentálne všetci majú prístup k osobným účtom. Tiež by sme vám chceli pripomenúť náš špeciálne vytvorený kanál na Telegrame, t.me/k_ico, kde nájdete informácie o spustení ICO a pravidlách účasti.

Požiadavky na účasť:
Každý účastník má právo získať Kairos kryptomenu na nehmotnej báze podľa hodnoty aktívneho balíka ku dňu 01.05.2018 (presný dátum bude ohlásený neskôr). Ak má napríklad účastník aktívny balíček za 2777 dolárov, znamená to, že má právo obdržať 2777 jednotiek kryptomeny.
Každý účastník programu KairosPlanet má možnosť zakúpiť kryptomenu využitím finančných prostriedkov na internom účte za podmienky, že 10% nominálnej hodnoty tejto kryptomeny zaplatí. Ak má napríklad účastník 10000 dolárov na svojom internom účte, tak má právo získať 10000 jednotiek kryptomeny za cenu 1000 dolárov. Najvýhodnejšiu možnosťou je tak zakúpenie kryptomeny v objeme desaťnásobku zostatku na internom účte. Ak má napríklad účastník 4620 dolárov na svojom internom účte, tak najvýhodnejšie je pre neho zakúpenie 4620 jednotiek kryptomeny v hodnote 4620 dolárov za neuveriteľnú cenu len 462 dolárov.

Akýkoľvek záujemca aj mimo programu KairosPlanet má právo nakúpiť kryptomenu v zmysle všeobecných pravidiel ICO, ak zaplatí plnú cenu zodpovedajúcu požadovanému množstvu kryptomeny.
Tiež by sme Vás chceli informovať, že možnosť zvýhodneného nákupu kryptomeny je z dôvodu vysokého záujmu časovo obmedzená, takže si túto príležitosť rozhodne nechajte ujsť!

Dátum: 10.04.2018

Vložil: Jano

Titulok: Re:Nová ponuka KairosPlanet

Už tolkokrát slubovali poslať koruny a nikdy nič neposlaly, teda okrem niektorých vyvolených. A teraz zase pítajú koruny. Nič im ja nepošlem zase len okrádajú. Nikto im nepošle koruny. Ludí to už nezajíma.

Dátum: 11.04.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Nová ponuka KairosPlanet

O pár příspěvků níže je to samé převyprávěné samé bez toho marketingového pozlátka a s komentářem, k čemu je to Kairosu dobré... a kam to povede.

Dátum: 21.03.2018

Vložil: dodo

Titulok: farizej

tomasko ty si nie len magor a idiot-ale aj vodu kážeš a víno piješ . Keď budem mať viac času, dodám konkrétne dôkazy ktoré ťa usvedčujú z farizejstva. Budeš sa tak hanbiť, že nielenže už nikdy nič na internet nenapíšeš, ale sa aj budeš báť si ho čo aj len zapnúť. Len počkaj !!!!

Dátum: 24.03.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:farizej

Dodo, ty jsi nějaké chabrus na nervy. Měl by si podle spisku páně Batisty omévat přirození vlažnou vodó. :-D

Ale ty mi tady vyhrožuješ stalkingem... s tím opatrně, mohlo by se to obrátit proti tobě. ;-)

Pokud jde o kázání vody a pití vína - jsem v klidu. Nikdy jsem žádný podvod typu Kairos nepropagoval ani se ho neúčastnil. Na tohle téma z tvého dodího otvoru může vypadnout jen záměrná lež a pomluva, nebo v lepším případě (když budu hodně tolerantní) nějaký "omyl". A vzhledem k tomu, co jsi tady zatím předvedl... moc lidí asi nebude věřit tvým "velice přesným" informacím od "mimořádně inteligentního, důvěryhodného a charakterního" Doda.

Dátum: 07.04.2018

Vložil: Jano

Titulok: Re:Re:farizej

Dodo klame

Dátum: 08.03.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: K ICO

Kairos na svém webu zveřejnil základní podmínky ICO a mimořádné nabídky tokenů pro lidi poškozené krachem byznysu s "pronájmu disku":

- Kairos vytváří dojem, že hodnota jeho tokenů je $1 za token (skutečná hodnota bude určena trhem a reálnou směnitelností Kairosem emitované "měny"... Odhaduji, že se časem bude velmi rychle blížit nule, jak už to u MLM shitcoinů bývá).

- Kairos dá společníkům možnost pořídit (zdarma) tokeny v počtu odpovídajícím hodnotě jejich balíčku v dolarech (Platina za $2777 = 2777 tokenů)

- Kairos dá společníkům možnost směnit i jejich "výdělek" za tokeny. Zde ovšem vyžaduje jejich 10% spoluúčast: tj. např. za "vydělaných" $1000 v kabinetu je možné pořídit 1000 tokenů, je však nutné doplatit skutečných $100.

- Kromě toho je možné pořídit libovolné množství tokenů za plnou cenu.

Tolik oznámení Kairosu. Nejsou k dispozici žádné další veřejné informace o ICO a tím, kdo za ním stojí. Jen bych připomněl:
- Firma Kairos je právně od 29. listopadu 2017 v likvidaci z důvodu bankrotu a insolvence (a v rámci insolvenčního řízení nespolupracuje, hraje "mrtvého brouka").
- Kairos formálně nemá od 6. června 2017 vedení (CEO Vieira rezignoval, nikdo další do funkce jmenován nebyl).
Kdo tedy vlastně stojí za touto "kulantní" nabídkou?

V zásadě dochází k očekávanému:

a) Kairos dává možnost vyměnit reálný a prakticky uznaný dluh (garanční jistina) za jakési tokeny, přičemž jejich reálnou cenu (v dosud nezveřejněných podmínkách) jistě garantovat nebude. Jinými slovy - dává vám možnost vzdát zdarma své pohledávky vůči Kairosu, vyměnit ji za jakési tokeny, jejich cena půjde záhy k nule.

b) Kairos dává možnost těm nejhamižnějším proměnit své nedobytné výdělky za slib budoucí hodnoty tokenů, ale musí si za to ještě zaplatit. Tím sice jednorázově odepíší 10% své pohledávky, ale získají šanci vydělat na spekulativní hodnotě tokenů (ještě jednou: ta padne záhy na nulu).

Je možné, že pár prvních nejrychlejších šťastlivců bude schopno směnit ponzi dolary v kabinetu na tokeny a tokeny na reálné dolary (financováno to bude těmi hamižnými, co "prodají" své výdělky s 10% spoluúčastí). Podle negativní reakce na toto oznámení na facebooku Kairosu tenhle další anonymní podvod moc lidí nekoupí, tudíž nebude ani dost peněz na "propagační" výplaty. Na druhou stranu - počet odběratelů soukromých informací na Telegramu už přesáhl 2500 lidí.
Uvidíme, kolik se najde blbců, co do toho nakonec půjdou. Výsledek je předem známý. ;-)

Dátum: 10.03.2018

Vložil: Jano

Titulok: Re:K ICO

Toto už na Slovensku nikoho nezujíma. Bol som včera za pád vlády a budú predvčasné volby. a v nich vyhrá pán Matovič. Dá naporiadok aj kairos a iné podvodné systémi. Kúpim si tokenu za peniaze a dlh kairosu a budem mať potom smolu. a nebudem mať nič
DOSŤ BOLO FICA

Dátum: 10.03.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:K ICO

"...vyhrá pán Matovič. Dá naporiadok aj kairos a iné podvodné systémi."

Zajímavá myšlenka. ;-) Jak dá pán Matovič do pořádku Kairos? Jako že Kairos začne vyplácet, nebo si půjde sednout Kateryna a spol?

"Kúpim si tokeny za peniaze a dlh kairosu a budem mať potom smolu. a nebudem mať nič"

Takhle to dopadne bez ohledu na to, jestli Fico padne nebo ne a bez ohledu na to, kdo přijde po něm. :-D
Ale dobře, konečně Jano začíná něco chápat.

Jinak upřímně přeji vše nejlepší při čištění vzduchu na Slovensku (nejen od Kairosu).

Dátum: 11.03.2018

Vložil: Jano

Titulok: Re:Re:Re:K ICO

To je predsa velice jednoduché. Koruny sa nevyparili a stále sú na slovensku alebo v zahraničí. Kateryna a spol si pojdu sadnúť a ich majetok bity domy účty sa zoberie. Lebo to kúpila za naše koruny z toho by nás mohli odškodniť aspoň niektorích. Ak nie tak koruny dá štát alebo sa možu čerpať eurofondy. Matovič na to vymyslel zákon. Dájú sa nájsť možnosti keď sa chce.

Dátum: 11.03.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:K ICO

OK, Jano přeji vám, aby to tak vyšlo. Budu to se zájmem zpovzdálí sledovat. ;-)

Potíž je, že tohle se mělo stát už dávno. Dokonce i ty zákony proti podvodům na Slovensku už (nejspíš) dávno jsou* , ale chyběla důslednost a chuť s tím něco dělat.
Teď ty peníze, co šly do firmy Kairos jsou už několikrát profesionálně proprané a schované za hradbou bílých koní a bitcoinových převodů. Hodně štěstí vyšetřovatelům při jejich hledání. Jestli jste ten Jano, co tu psal, že se mu policie při podání trestního oznámení prakticky vysmála - myslíte si, že teď, po takové době, se jim do toho bude chtít víc? Hmmm...

Pak je tu ještě otázka místních lídrů - Ondrejková a spol. Je otázka, jak byl který z nich prozíravý a peníze také nějak šikovně schoval (a jak dokonale to provedl). Věřím, že někteří tupější (nebo línější) ty peníze přímočaře použili a nakoupili si za ně auta nebo nějaký jiný "osobní luxus" - tam něco zabavovat půjde. Ale mezi lídry bylo i dost zkušených podvodníků, kteří vědí, jak peníze zašantročit.
Sám odhaduji, že procento ztracených peněz, které skončily u "velkých" lídrů bude někde okolo 10% - 20%. Dalších 20% - 30% bude roztroušeno mezi velkým množstvím "malých ryb", které budou mít to štěstí a budou pod rozlišovací schopností vyšetřování. No a zbytek je v Kairosu. Ale to jen tak odhaduji. Pokud se podaří získat 10% té cca půl miliardy dolarů (zase můj odhad), co tekla přes Kairos... bude to úspěch.

Takže - hodně štěstí!

* nejsem právník a neznám Slovenské právo, ale více či méně účinné paragrafy proti praní špinavých peněz a pyramidovým podvodům mají snad všechny trochu civilizované státy a státy EU

Dátum: 12.03.2018

Vložil: zubataVAGINA

Titulok: Re:Re:K ICO

"Bol som včera za pád vlády a budú predvčasné volby. a v nich vyhrá pán Matovič. Dá naporiadok aj kairos a iné podvodné systémi." :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D realita je taka, ze Pan Matovic sa ti moze akurat tak z vysoka vysrat na cely Kairos a podobne podvody!!!!!!!!!!!! Ak si myslis, ze Pan Matovic je ten zachranca Slovenska na ktoreho kazdy caka, tak to sa uz vobec necudujem tomu, ze si bol schopny zapojit sa do podvodu Kairos - teda poslat svoje vlastne zarobene peniaze neznamym ludom na neznamy ucet................ak sa pan Matovic dostane jedneho dna do vlady, Slovensko este len cakaju tazke casy..........................Jano, ak sa uz nechces opalit na podobnom podvode, zapamataj si toto "nikto ti nic neda zadarmo a bez prace niesu kolace"..................ake jednoducheee... :)

Dátum: 12.03.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:K ICO

:)))

Situaci v politice na Slovensku do detailu neznám, tak jsem to Janovi nechtěl napsat tak natvrdo - jak moc se mi jeho pohled na věc jeví naivní.

Stále váhám, co je správně - zda má policie tyhle věci promptně řešit nebo je rovnou házet do koše.
Na jednu stranu společnosti nedělá dobře, že se ponechává volný prostor podvodníkům typu sourozenců Kasynetsových, Valoviče, Zahrandíka, Janečka, Csampaje... ale na druhou stranu je další vyhazování peněz daňových poplatníků na dohledávání peněz, které dobrovolně poslali komusi neznámému. Těžké zde najít rovnováhu mezi oběma pohledy. Svým způsobem měl pravdu zmrd s přezdívkou Ježíš, co se tady před časem lovil oběti... je to darwinisitický boj. Přežívají silnější s lepšími geny a schopnostmi.

Takže pro Jana ještě pár podobných srozumitelných a jednoduchých rad do života (jako je ta o koláčích bez práce):

"Pokud něco vypadá příliš dobře, než aby to byla pravda... tak to taky pravda není."

"Neexistuje oběd zdarma."

Dátum: 13.03.2018

Vložil: Milan

Titulok: Re:Re:Re:Re:K ICO

Jano je trol, je to jasne. Nikto nemoze byt taky blbec. Je komicke sa domnievat, ze ta zachrani Matovic ktoremu sa "stratilo" uctovnictvo. To uz je len druh poctiveho politika..

Dátum: 13.03.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:K ICO

I to je možné...že se Jano svými příspěvky jen bohovsky baví. ;-)
Na druhou stranu - mezi zapálenými Kairosáky bylo hodně lidí... řekněme značně naivních. Ze slušnosti mu odpovídám stylem, který předpokládá druhou možnost.

Dátum: 14.03.2018

Vložil: Jano

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:K ICO

Tomáš ten dodo mal pravdu-jediný magor a idiot si tu ty !!!!

Dátum: 14.03.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:K ICO

Jano, od tebe to sedí!

Dátum: 14.03.2018

Vložil: Jano

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:K ICO

Ja som to nenapísal ja s dodom nezajímam

Dátum: 15.03.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:K ICO

Tak to se omlouvám... ano, zní to jako troll Dodo, ale klidně tu může takových být i víc..

Dátum: 14.03.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:K ICO

Osobně bych za magory a idioty považoval spíš ty, co uvěřili celkem zřejmému podvodu Kairos. Sorry, jestli se tě to nějak dotklo.

Dátum: 25.02.2018

Vložil: Cukricek

Titulok: Start ICO

Na stranke su nove spravy a odkaz na telegram. Nieco sa rozbieha.
Nechce niekto nieco viac k tomu povedat? Pridal sa uz niekto?

Dátum: 25.02.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Start ICO

A proč si myslíte, že to nabízejí právě přes ruský dobře šifrovaný Telegram (ve kterém se předané zprávy umí samy po uplynutí doby expirace smazat)?
Proč neudělají nějaký normální web nebo nepokračují v tom Kairosím?

Nápověda: jde o (ne)zanechávání stopy

Dátum: 25.02.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Start ICO

Ve skupině na Telegramu včera bylo okolo 1 500 debilů, co si nezaslouží nic jiného, než (znovu) přijít o peníze.

P.S. Pár z nich mohou být whistlebloweři a vyšetřovatelé, co se to snaží rozkrýt. Těm se omlouvám za ty debily. ;-)

Dátum: 25.02.2018

Vložil: dodo

Titulok: Re:Re:Start ICO

ak tu nejaký debil niekedy bol, vždy si to bol ty Tomaš.

Dátum: 26.02.2018

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Start ICO

Dodo, ty jsi tu všem scházel!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok