Dátum: 22.06.2018

Vložil: D. R. B.

Titulok: Pozor! Nenaleťte!

Dobrý deň, chcem sa s Vami podeliť o svoje skúsenosti s "prácou na doma".

Dajte si pozor, aby Ste nenaleteli podvodníkom, ktorých je žiaľ väčšina než tých čestných a serióznych.

Dajte si pozor najmä na tie ponuky, ktoré: žiadajú uhradiť nejaký vstupný či nejako inak nazvaný poplatok, nekomunikujú s Vami čestne, otvorene alebo len jalovo, zamhlievajú svoje odpovede, nepovedia či neodpovedia Vám na všetko, nechcú sa nepredstaviť a podobne! Lákajú Vás, chcú aby Ste aj Vy lákali pre nich Vašich známych, kamarátov, rodinu, sľubujú Vám veľké zisky, pričom ani nemusíte mať potrebné vedomosti, zručnosti!

Konkrétne mám skúsenosti so spoločnosťami (firmami): ZFP Group akadémia a "výroba předmětu, - manuální práce na doma" Tinotrex!

1: ZFP Group akadémia: Ide o spoločnosť ktorá funguje na princípe MLM (multi level marketing), t.j. lákajú Vás na ich prednášky, školenia ktoré sa musia zaplatiť s tým, že Vám potom za dokončené sedenia na nich vrátia späť. Chcú aby Ste pre nich nalákali aj svojich známych, kamarátov, rodinu...Potom Vás učia ako ošklbávať svoju rodinu, priateľov a známych, cudzích ľudí a navzájom! dokonca mám u nich podozrenie na - finančnú sektu! (Mne dokonca klamali do očí!) Iba som pri nich a pre nich prišiel o peniaze!

2: Tinotrex, (výroba předmětu - mnuální práce na doma): Zo začiatku sa zdali byť ako tak dôveryhodnými, ale na koniec, som pri nich a pre nich len prišiel o peniaze! Výrobný materiál ktorý mi poslali bol veľmi, veľmi predražený oproti vstupnému poplatku! Za prácu mi ani nezaplatili, lebo nebola podľa nich nekvalitná (čo je samozrejmé), ale viac mi ďalší materiál neposlali, hoci mi zaslali inšpekčný list s upozornením na chyby, veď práve po tom by som ich už nerobil! (nikto učený z neba nespadol!) dokonca mi s nimi začala viaznuť komunikácia čo predtým bola bezproblémová. Až po neúnavnejšom kontaktovaní, mi odpísali, že ak to chcem skúsiť znova, musím sa znova zaregistrovať ako 1 raz a znova uhradiť ten veľmi predražený poplatok!

Pridať nový príspevok