Dátum: 24.01.2018

Vložil: Peťo

Titulok: Bankári nechcú aby ste toto čítali

Ahoj, volám sa Peťo.

Donedávna som mal peniaze uložené v banke. Čudoval som sa: ako to, že si neviem nič zarobiť? Dozvedel som sa, že je za tým inflácia a že tá mi zoberie celý úrok a ešte aj niečo navyše. V skutočnosti som preto o peniaze prichádzal.

Počul som o bohatých ľuďoch, ktorí okrem vlastného bývania si vedia kúpiť aj ďalší byt, ten prenajímať a takto bez práce zarábať. Páčila sa mi tá predstava. Kde ale zobrať šesťcifernú sumu potrebnú na kúpu bytu? Uvedomil som si, že vďaka inflácii nemám šancu sa k takej sume dostať za celý život. Povzdychol som si.

A potom sa u nás objavila firma BeReal Estate. Ako blesk z jasného neba. Investoval som do nej 500 eur. Toľko som dokázal našetriť. Za odmenu mi firma sľúbila zhodnotiť moje peniaze o 30 až 45 percent. Firma lacno dlhodobo prenajíma nehnuteľnosti a potom ich draho prenajme na pár dní. Tak zarobí 200 percent ročne a spravodlivo sa so mnou podelí o zisk. Vďaka štruktúre vo firme som získal aj veľa nových priateľov. Niektorí z nich z pasívneho príjmu žijú. Niektorí ho majú na prilepšenie k platu, tak, ako zatiaľ aj ja. Firma sa o nás vzorovo stará a výplaty chodia načas.

Banky ale postupne zisťujú, že im kvôli firme BeReal Estate ubúdajú klienti. Znižujú sa im obrovské zisky. Rozhodnú sa konať. Preto vznikajú stránky ako táto. Väčšinu názorov tu píšu bankári. Nemajú vo firme účet. A klamú, aby si ľudia nevybrali peniaze z banky.

Ja sa im dnes iba smejem. Veľa iných ľudí ale má peniaze stále v banke. Treba im pomôcť. Mali by si peniaze preniesť do BeReal Estate. Potom zažijú aj oni finančnú slobodu.

Pomôž aj ty šíriť finančnú slobodu. Prepošli túto správu všetkým priateľom a známym.

Peťo

Pridať nový príspevok