Dátum: 14.02.2017

Vložil: ondrej l.

Titulok: ohlas o singulise

zdravým nebanujem že som sa na singulise zaregistroval už mi aplikácia pekne zarába som velmi spokojny neviem ako sa vy voláte ked ste zverejnovali tieto projekty moje meno je ondrej l. dobre robíte že dávate take možnosti práve tí čo potrebuju si prilepšiť držím vám palce aby ste čo najviac takých to príspevkov dali akurád som sa skušal registrovať na rexvorx no formular je dosť ťažky a neviem či tam nie je len pre zamestnancov živnostnikov lebo ma to pytalo zadanie firmy skuste mi vysvetliť o tom rexvoxe tam tiež je nejaka aplikacia čo zaraba? a tym surfovanim tiež získavam body? na jobnete sa učim aj ked mam zrakove postihnutie je trožka ten človek neochotny mi to vysvetlovať lajkovať tie članky na facebooku lebo mam problem sa orientovať po facebooku ešte k tomu je to velka sieť mam problem pridavať prispevky do skupin lebo tam ku každemu članku daju odkas link odporučenie članku take znenie no je to pre mna dosť zložite najprv dať odkaz do nastenky potom na facebook spravu a potom skopirovať aj link aj spravu a tak to postnuť na facebook asistentka ma stym nauči lajkovať pridavať prispevky a pôjde to škoda by bolo sa vzdať jobnetu lebo dobre vyplacaju niekto tam mal denne 6000 návštev denne aj viac nech sa vam darí a prajem pekny den.

Pridať nový príspevok