Dátum: 05.05.2017

Vložil: Štefan

Titulok: Re:Zarfund

Som členom Zarfundu a i keď štatistiky ukazujú, že princíp darovania s doporučením funguje - predsa sa tu musím zmieniť o zákonitosti - ktorú si treba všimnúť.
Táto schéma pracuje v širokých schodoch - a preto je celkom ťažké určiť, kedy príde profit napr.z 4 hľbky...kedže tam už bude medzi tým aj kopec cudzích, ale nefungujúcich ttzv. šťastenainvestorov...
(preto doporučujem skupinovú investíciu v rámci partie resp. dvoch troch zoskupení - aby si toto potom mohli presadiť a využiť kooperáciu s inými skupinami.
Matrix - teda strom existujúcich darcov rastie po registrácii a zaplatení členského pod vami u dvoch dalšich záujemcov - a to sa čiastkami a poschodiami navyšuje - teda treba získanú investíciu preinvestovať do dalšieho levelu. Lenže je tu háčik.
Aby sa v tvojom strome (matrixe) duplikovalo členstvo - musel by si si ustrážiť , aby si ozaj každý do 24 hodín zaregistroval dvoch známych, aby mal istotu, že aj oni toto určite spravia. Ak to totiž nespravia nemáš istotu spolupráce v dalšej hľbke - pretože táto investično darovacia platforma - naberala na začiatku velmi na rýchlosti a vtedy existujúce šírky napr uvediem 86 široký schod - nemáš šancu naplniť - lebo s cudzincami nevieš komunikovať a oni nerobia nič - iba čakajú na zázrak - to sú tí tzv. šťastenainvestori a tak, aby som to uviedol na pravú mieru - zázraky sa bez práce nedejú a ak v tomto vidí niekto nejakú možnosť - potom by mal zvážiť s kým sa skmotrí v tomto projekte.
Je to ako nasadnúť na nesprávnu loď - a potom už je darmo chcieť nasmerovať si to inam - mám to z vlastnej skúsenosti, kde ma nahovorili, ale dalej nespolupracovali - a robia tieto kampane tí istí ludia aj v ďalších projektoch tu na internete... Veď sami zistíte po čase - že sa tu všade točia tí istí tzv. lídri . Ale to lídri nie su - iba špekulanti, čo prechadzajú z jedného systému do druhého a berú zo sebou svoje ovečky - teda tých čo im stále dôverujú ... a oni majú možnosť odprezentovať konkrétne príjmy zo svojich ovečiek...
Takže - aby som sa vrátil k pôvodnej téme - tu v Zarfunde sa podĺa logiky - treba spočiatku zorganizovať mimo . Myslím tým riešenia na klúč príklad - partia kamarátov a ich kamarátov sa dohodne - že si svojich privedú do 10 dní - vždy po webinári začnú registrovať v poradí, ako sa zapíšu do poradovníka - až potom - keď je dohodnutý termín - začne hufne registracia v tom poradí , ako prišli .na webinár a postupne si vytvoria hneď možno aj 3 - možno aj štyri zo skupiny ludí, čo sa do projektu hlásia - a keď sa zaregistrovali - určí sa 2kolo. zasa napr. 7 dní - keď si to zopakujú - kedže sa tu bude jednať o ponziho hru v malom - je tu myšlienka - aby sa organizátor dohodol zo svojimi ludmi - že polovicu z profitu, ktorý sa nazbiera napr. za mesiac - investujú spoločne do ťažby bitcoinu , kde sa tato konštantná partia napr. 25 ludí znova môže prerozdeliť po 1 ročnom navyšovaní spoločnej investicie. Takéto konštantné partie majú ovela väčšiu šancu v týchto darovacích projektoch, ako jednotlivci
prajem veľa zdaru všetkým, nádejným podnikateľom...

Pridať nový príspevok