Dátum: 04.03.2015

Vložil: michal

Titulok: mlm

Prepacte mi asi ma tu vsetci zozeru co tu teraz napisem.
Mal som v rukach desiatky faktur kozmetiky a doplnkovej vyzivy.aj beznych firiem a aj MLM.a ten obrazok hore- suhlasim ze z vyrobnych 3,- je vysledna cena casto 8- aj ked poznam firmy co z vyrobnej ceny 3-, a cez siet velko a maloobchodu je vysledna cena 5,-ale u MLM co bol dovoz 3,- bola cena v katalogu aj 42,- ak sa niekto vyznate v zlozeni vyrobkov skuste si ich porovnat s podobnymi vyrobkami a nepocuvajte prosim na skoleni ake su to vynimocne vyrobky,najlepsie na svete a pod.to vam tam hovoria psychologmi vyskoleni ludia.keby som tam asi aj ja by som pozeral s otvorenymi ustami a asi by som sa zaregiztroval.aj ked skorej nie. Preco myslite ze Mlm je taky vynosny zdroj prijmu- lebo konecny zakaznik neuveritelne preplati koncovy vyrobok.preto zarobite vy -vas sponzor -jeho sponzor dovozca-zakladtel firmy do reklamy sa investuje takisto.
Tento moj nazor nieje na zaklade nesympatii k danemu systemu ale mam ho vdaka skusenostiam o ktorych vam na ziadnom skoleni nepovedia.
Dovozne faktury-predajne katalogy -zlozenia vyrobkov.......
A ruku na srdce kolko z vas predajcov ma zivnostensky list-registracnu pokladnu-predavate predsa tovar v hotovosti za ucelom zisku.
Prajem vsetkym vela uspechov v podnikani aj ked ja MLM nemam rad

Pridať nový príspevok