Dátum: 19.09.2014

Vložil: Patrícia

Titulok: moje podnikanie v MLM

Dobrý deň, náhodne som objavila túto stránku a takisto chcem nielen pochváliť ale aj poďakovať za informácie, ktoré píšete o MLM. Nakoľko pracujem v spoločnosti, kde ma práve oslovil MLM a je to podnikanie v ktorom som sa našla, tak určite odporúčam, ak chce niekto začať podnikať, aby si vybral práve podnikanie v MLM tak je to výborná príležitosť, dôležité je už len si vybrať tú správnu spoločnosť. Toto podnikanie vám dá obrovské skúsenosti, výborné vzdelanie, nové kontakty a získate veľa času a priestoru pre vás a váš život. Ja pracujem pre Oriflame, no mám veľké šťastie, že patrím do tímu obchodnej skupiny, ktorá má systém ako toto podnikanie robiť a sme úspešný tím na Slovensku a máme stabilné zárobky. Ja určite odporúčam túto firmu pre príležitosť a výrobky, ktoré sú naozaj kvalitné a novinkou sú wellness výrobky, ktoré ponúkajú nový sme rastu obchodu a pozícii v Oriflame. Nejdem sa tu porovnávať s inými firmami, pretože nevidím do hĺbky marketingu týchto spoločností a pre to si vážim každého prácu v MLM aj v iných spoločnostiach. Píšem tu preto, ak by chcel niekto vedieť viac o mojom podnikaní a skúsenosťami s firmou Oriflame.

Pridať nový príspevok