Dátum: 29.10.2013

Vložil: František S.

Titulok: Amway je top

Dobrý večer chcel som len podotknúť že firma Amway má tradíciu 54 rokov v oblasti priameho predaja. Je to svetová jednička, ale hlavný je školiaci systém, tak ak by niekto hľadal správnu MLM záleží na tradícií, kvalite produktov, ale hlavne na školiacom systéme a to je to, prečo je Amway top a líder v oblasti. Čo sa týka toho ktorý si vybrať tak položím otázku. Chcem podnikať s niekym čo má obrat 2-3 miliardy, alebo s niekym kto má 12 miliárd dolárov obrat ? S niekym čo určuje smer, alebo s niekym čo napodobňuje? S niekym kto musí predávať,alebo aby to fungovalo na Nútených výdajoch? Ja som si osobne vybral Amway a neskutočne som prekvapený čo som sa dokázal naučiť počas jediného roka viac ako osem rokov v inom podnikaní, a samozrejme som to využil aj v ňom a preto je potrebný školiaci systém!! Keď som začínal mal som veľa kamarátov vo veľa MLM, mal som čo popozerať a tak som mal s čím porovnať! A čo ma dostalo bola hlavne korektnosť firmy v tom že máte na všetko 100% záruku vrátenia peňazí, bez udania dôvodu!! Keď Vám biznis nepôjde,tak vrátite licenciu a hotovo vrátia vám peniaze !!!! Pozor nato lebo veľa firiem na trhu klame aj s najvyššími odmenami, no tak túto informáciu nech Vám ukážu, Je to zavádzanie, pretože je svetovo známe že vyššie odmeny nemá žiadna iná firma na svete ako Amway, tak isto ako jediná kúpila ostrovný rezort v karibiku Peter Island pre svojich distribútorov :-) Môj názor, a osobná skúsenosť, a tá je na nezaplatenie :-)

Pridať nový príspevok