Dátum: 01.01.2017

Vložil: acdc

Titulok: Re:Podvody o rulete

od roku 2000 som roky som robil námety na nové hry dlhých 10 rokoch som žil vklame že firmi po zrealizovaní mojich nápadov námetov mi zaplatia, prvú ranu som dostal 2010 kedy mi jedna spoločnosť vydala službu nič mi odpísala keď som od nej pýtal peniaze je to svetová služba a nikdy pred tým nebola, potom mi vydali iné firmi ďalšie a ďalšie hry emailové schránky ako dôkazy boli zmazané po pol roku neaktívnosti na centrume a boli tam svetové služby a nové druhý stávok o ktrorých bohužiaľ nemôžem sa ani zmieniť lebo nemám dôkazy, potom som si ďalšie roky myslel že ak mi niečo vydajú tak si nechám dôkaz ako mail a potom ich zažalujem to bolo až do tohto mesiaca ale som zistil že nemám na súdne poplatky ani trovy ktoré môžu byť až 100 000€ za 10 rokoch a viem že by som aj vyhral lebo jednu službu či hru mi vydali a do tv sa ich bojim dať hodi mám aj mail ako dôkaz a súd by som isto vyhral. ale už na to jebem ani. žadna firma mi dodneska nedala ani centa a bezomňa by tu neboly obrovské nové služby ani nejaké nové druhy stávok.
dôkazy mám veľa ale iba od roku 2012 a tam nebolo až 5 produktov čo majú hodnoty nevyčísliteľné,najhoršie že sa tým ani nemôžem chváliť.
Posielať námety či nápady je cesta zbytočná robil som námety na hry, stávové služby ale všeliaké produky od bankovníctva až po námety vo všeckom aa po celom svete dokonca aj v politike či hudobnom priemysle množstvo mi vidali ale mal dom okolo 1:300 úspešnosť.
výsledok je to na hovno všecko- uvedomte si nijaká spoločnsoť vám nedaá ani centa keď ste neni jej zamestanec. prosil som ich mi neodpísali mnohé čo mi vydali námety.
no mám lepší smer a to robiť patenty, viem že som fakt dobrý a tam mi už nikdy bude niekto brať len tak moje nápady ´že by mi niečo nezaplatil po realizácií navyše patentom akoby som poslal ponuku nie jednému subjektu ale aj 200!!!

Pridať nový príspevok