Dátum: 18.09.2016

Vložil: Miros

Titulok: Re:Neviem či tu niekto vôbec rozmýšľa!!!

Ahoj Andrej, píšeš tu o tom že online nie je ani náhodou zmanipulované. Píšeš tu o nejakých štátom vydávaných a potvrdených certifikátoch ktoré majú hráčom asi zaručovať bezpečnosť a regulérnosť internetových hier. Ja nebudem hneď na začiatku tvrdiť že existuje v štátnom sektore korupcia a takýchto certifikátov si kúpiš koľko len chceš. Poprečituj si zahraničné fóra a zistíš že tento problém je sofistikovanejší než sa zdá. Úrad ktorý takéto certifikáty vydáva ani vlastne nemá na to aby dokázal zachytiť špičkové programy prevádzkovateľov kasín ktorý majú na to aby zaplatili špičkových programátorov ktorý tú ich "náhodnosť" krásne naprogramujú. Certifikátory toto vlastne ani nezachytia a vydajú legálny certifikát. Ja som tiež kedysi tvrdil že určite kasína nepodvádzajú pokiaľ som si neurobil podrobný rozbor svojich stávok a to som odohral takmer 80 000 hier a prestávkoval 1,7 milióna €. Mojich 10 najčastejšie tipovaných čísel dopadlo tak že len jedno jediné číslo sa dostalo do 15 najpadanejších. Počítačová simulácia ktorá naozaj hádzala čísla náhodne mi následne ukázala že nie je absolútne možné vybrať si 10 čísel tak že len jedno sa dostane medzi 15 najpadanejších. Absolútne vylúčené a to mne nesedelo pri mojich stávkach absolútne nič. Najstávkovanejší tucet padol najmenej krát, najstávkovanejší stĺpec padol najmenej krát. Najstávkovanejšie šesť číslie padlo najmenej krát. Stávkovanejšou farbou bola červená a hádaj ktorá farba padla viac krát. Naozajstná náhodnosť ti v živote takúto smolu neprinesie. Dal som si vypracovať teda podrobnú analýzu štatistovy ktorý už na prvý pohľad potvrdil že toto nie je náhoda. Na základe tejto analýzy pripravujem podanie trestného oznámenia na internetovú herňu TIPOS. Nebojím sa teraz ani takto verejne písať ktorá herňa takto podvádza nakoľko mám na to dôkaz. Asi toľko teda k tej náhodnosti.

Pridať nový príspevok