Dátum: 20.05.2016

Vložil: Andrej

Titulok: Neviem či tu niekto vôbec rozmýšľa!!!

Nečítal som moc komentárov čo tu sú, isto sa tam niekto našiel kto to vysvetľoval ale mám nutkanie to tu vysvetliť: Dosť ma zarazilo že autor článku tu píše banálne nezmysly typu...online kasíno je zmanipulované a systém sleduje hráčov a je to nastavené tak že nevyhrajú. ANI NÁHODOU!!! Všetky online kasína musia mať certifikát potvrdený štátom v opačnom prípade do pár dní kasíno zavrú a majitelia majú dosť veľké problémy zo zákonom!!! Ľudia si neuvedomujú že jediné čo môže za DLHODOBÉ prehry hráčov je obyčajná základo-školská matematika. Je to tak všade až na pár výnimiek pri ktorých zas treba schopnosti. A tie výnimky sú len vtedy ak nieje možné obrať kasíno/herňu (napr. poker) Ako funguje poker: Herňa ponúkne hru pre 6 hráčov pričom každý vloží 1€ a napr 9% (to býva časté) zaplatí herni za sprostredkovanie to znamená že herňa zarobí 0,09*6=0,54€ na tej jednej hre a o zvyšok hrajú hráči medzi sebou pričom celkovo sa hrá o 1*6-0,09*6=6-0,54=5,46€. Herňa nepríde o žiadne peniaze iba si zarobí za sprostredkovanie (to sa nazýva rake alebo fee): Potom sú tu ale iné hry kde hrá hráč proti kasínu/herni a v takom prípade nemá žiadnu šancu z dlhodobého hľadiska vyhrávať: Uvediem 2 príklady: Ruleta a automaty- Automaty: 95% ľudí hovorí: systém vidí ako padajú peniaze a niekedy vypustí jackpot aby to ľudí nalákalo, OMYL! Systém je úplne náhodný no určite nie ziskový! Pravdepodobnosť výhry jackpotu je nastavené a iných odmien takisto a potom už len podľa tej pravdepodobnosti "padajú" výhry. Takže sa môže s kľudom stať že niekomu môže 3x za sebou padnúť jackpot 100 000€ no kasíno stále zarába, ako je to možné? Kasíno má veľa takýchto automatov na ktorých sa odohrajú denne tisícky hier na ktorých kasíno pomaly zarába a frekvencia zárobku je vyššia z dlhodobého hľadiska ako frekvencia "padania" jackpotov a preto sa môže stať že kasíno bude v mínuse 2-3 dni aj 50 000€ ale určite nie v prepočte na mesiace kde sa tých hier odohrajú milióny a výsledky sú takmer presné ako štatistika a kasíno má zárobok napr. 8% (čo v najväčších kasínach znamená kľudne aj 10 000 000$ mesačne) takže ide len o jednoduchú matematiku ktorá vás oberie o peniaze. No a druhá vec: Ruleta je založená presne na tom istom systéme, je to celkom náhodné no keď sa zamyslíte na rulete je predsa 37 čísiel ale keď si vsadíte na nejaké a vyhráte tak vyhráte iba 36-násobok čo znamená že ste štatisticky v nevýhode. Príklad: hod mincou, šanca 50/50 keby som s kamošom hral hod mincou a vždy vsadil 1€ tak po 100 hrách zarobím napr. 20€ po 10 000 hrách on zarobí napr 120€ ale po 1 000 000 000 hrách by sme ani jeden nestratili ani cent. No na rulete je to čierna, červená a to čo oberá ľudí je 0. V takomto prípade je šanca na výhru iba cca 48,648% a nie 50% ako pri minci. To znamená že keby sme stále vsádzali 1€ na čiernu po napr. 10 hrách bude kasíno v pluse 2€ po 100 hrách budem zas ja v pluse 8€ po 1000 hrách budem v pluse 24€ po 10 000 hrách 3€ po 100 000 hrách bude kasíno dajme tomu 50€ v pluse ale zas po 1 000 000 000 hrách bude kasíno v pluse ( z 1 000 000 000 vyhrá kasíno 51,428%= 514 280 000€ hier a hráč 48,648% hier=486 480 000€ to znemená že kasíno vyhrá o 27 800 000 hier viac a teda aj o 27 800 000€), a takto to funguje v každej hre proti kasínu (blackjack, ruleta, kocky, automaty....) nie je to žiadny podvod alebo manipulácia z hľadiska kasína je v tom čisto náhoda ktorá sa ale po extrémne veľa miliónoch hier mení na presnú štatistiku ktorá ukáže že hráč je v obrovskom mínuse? A prečo?... Jednoduchá matematika :) :) :) Predom sa ospravedlňujem za gramatiku a prípadné omyly v číslach

Pridať nový príspevok