Dátum: 04.10.2014

Vložil: John

Titulok: Re:niečo z matematiky

Ja hrám profesionálne poker. Poker nie je vôbec jednoduchý. Je náročný ako štúdijne, tak časovo. Treba veľa prečítať článkov, pozerať videá a pracovať aj na svojej psychike. Ak máte radi matematiku, rýchle výpočty a práca s percentami vám nerobí problém odporúčam poker. NIE SÚ TO ALE PENIAZE ZADARMO!!!! Treba na sebe veľmi pracovať. Veľmi vhodné pre šachistov a matematicky zmýšľajúcich ľudí. Veľa dobrých šachistov prešlo na poker, pretože tam si môžu zarobiť dobré peniaze. Univerzitný profesor matematiky vyhral dva veľké živé pokerové turnaje. Ak len chcete rýchlo zbohatnúť, tak na to rovno zabudnite. Oproti šachom sa v pokeri objavuje náhoda... a preto niekedy, keď urobíte najlepší/najstrategickejší ťah - proste nastane menej pravdepodobná situácia a vy prehráte. Práve preto je to aj o psychike. Ale z dlhodobého hľadiska, ak robíte správne strategické ťahy, tak budete vyhrávajúci hráč. Poker nehráte proti kasínu, ale proti protihráčom. Oni tiež vsadili peniaze na seba/svoju stratégiu.... preto si nemyslite, že sú hlúpi a budú robiť veľké chyby. Základy už vie každí. Preto treba na sebe neustále pracovať. Kasíno ma zisk v tom, že si od každého hráča zoberie malú časť z jeho vloženej čiastky do aktuálnej hry (takzvaný rake). Ostatné peniaze sa rozdelia medzi vyhrávajúcimi hráčmi aktuálnej hry (turnaja). Webstránka Pokerstrategy ponúka mnoho výukových článkov a videí zdarma. Cez Pokerstrategy je veľa možností ako získať nejaké free peniaze do začiatku, alebo sa zúčastniť zadarmo turnajov, kde sú skutočné peňažné výhry (rozumej pár dolárov, aby si sa mohol rozbehnúť aj úplne bez vkladu). Pokerstrategy zas dostáva malé peniaze za svojich "študentov" za ich rake od herne. Hráč sa totiž registruje do herne cez Pokerstrategy. Preto Pokerstrategy veľmi záleží, aby ich hráči boli vyhrávajúci a ponúkajú veľmi dobré a kvalitné štúdijné materiály. Dúfam, že som dobre a jasne vysvetlil. Neni to žiadny podvod. Herňa má zisk z toho, že tam hráči hrajú - platia malé poplatky z každej hry. Pokerstrategy vás učí ako najlepšie hrať a vytvára množstvo študijného materiálu - naoplátku dostane nejaké peniaze z vašich poplatkov od herne. Pokerstrategy nič neplatíte. Predsa keby sa vám v pokeri nedarilo a len by ste neustále vkladali peniaze, tak vás to omrzí a opustíte poker/herňu a už za vás nedostane peniaze z vašich poplatkov herni ani Pokerstrategy. Preto je snáď jasné prečo Pokerstrategy vytvára kvalitné prostredie. Takže zisk je na strane: dobrého hráča, herne a Pokerstrategy. A všeko to platia zlí hráči. Ak vás toto zaujalo, odporúčam ako prvý krok... samozrejme zaregistrovať sa (čo je zadarmo) a hľavne veľa článkov si o pokeri prečítať na uvedenej stránke. Tak dosiahnete najrýchlejší progres a progres v pokery sa vyjadruje najčastejšie v money. Pokerstrategy mi veľmi veľa dalo, a hlavne kvôli nim som mohol cestovať. Veľa štastia či už sa rozhodnete pre poker alebo svoj voľný čas využijete inak. Hlavne nehrajte rulety, tipos a automaty.... tam to nemáte ako ovplyvniť... a nahnúť "šťastenu" vlastným rozumom na svoju stranu :)

Pridať nový príspevok