Dátum: 21.02.2014

Vložil: solim

Titulok: Re:Re:software na ruletu

Spočiatku to vypadalo skvele, za tri dni moje kasíno konto vzrástlo z vložených 300 EUR na 1300 EUR...No kto by to vyberal, jasne, že chamtivosť nás núti hrať ďalej...A v štvrtý deň to prišlo, po spustení softvéru roulette bot plus za púhe tri minutky prehra 1300 EUR, našťastie mojich bolo len 300, ale aj tak je to pre mňa dosť, možno mnohí viete ako pracuje roulette bot plus...bazíruje najmä na spinoch naprázdno, a vytvára si štatistiku, a na základe histórie spinov naprázdno vkladá naostro, napríklad deväť spinov naprázdno padne červená, potom padne dvakrat naprázdno po sebe nula, a bot až potom vsadí naostro na čiernu, nakoľko je veľmi malá pravdepodobnosť, že červená pôjde aj ďalších 9 krát, nakoľko červená už 9 krát padla, a ešte potom dve nuly, a práve to ma dostalo, vlastne nie mňa, ale bota, nakoľko červená padla potom ešte ďalších presne 20 krát po sebe...a bol som na nule...kasína vedia o tomto robote, nie sú predsa padlý na hlavu, ale nezakazujú s ním hrať, lebo vedia, že nakoniec každý tam aj tak všetky vyhraté peniaze, a aj tie čo vložil nechá...a čo s týka striedania kasín, tak to je tiež riadna blbosť, nakoľko takmer polovica európskych online kasín patria pod jedno vedenie, a podobne je to aj u amerických kasín, zistil som to pri online supporte, keď sa mi prihlásil na piatich kasínach ten istý človek, a potvrdil mi to, aj keď nebol z toho nadšený, že som sa ho na to pýtal, nepovedal presne koľko kasín majú oni pod patronátom ani názvy, ale potvrdil, že je ich viacero...takže oni presne vedia na základe vašich osobných údajov, platobných kariet, a podobne v koľkých kasínach ste zaregistrovaný, a aká je vaša celková bilancia, a či ste pre nich nejaká hrozba, alebo vám ešte v niektorých z kasín dovolia ešte nejakú tú výhru, aby vás ešte viac namotali...pri registrácii v kasínach si všímajte celkový dizajn, a registračný formulár, či výšku ponúkaného bonusu, ak je všetko na vlas rovnaké tak sa vždy jedná len, a len o tú istú spoločnosť, aj keď názov kasína je iný...vedenie kasín dobre vie, že mnohí sa registrujú vo viacerých kasínach, nakoľko majú obavy z odhalenia pri systémových stávkach, a práve preto si zakladá rovnaká spoločnosť viacero kasín s odlišnými názvami, aby nadobudli pocit toho, že sa jedná o úplne iné kasíno, a inú spoločnosť...kasína majú v dlhodobom horizonte vždy zaručený zisk v priemere 2,7-3% z každého vkladu, a to im bohate stačí, a nejaké systémy, ani roboty ich vôbec neznepokojujú, a nikdy ich nezrujnujú, a nepotrebujú ich zakazovať, ba priam naopak, lebo oni vedia, že aj tak nakoniec väčšina vyhratých peňazí zostane u nich nakoniec doma...ešte by som dodal, že týpek čo propaguje tento roulette bot plus, a na facebooku nájdete jeho výhry takmer po každom sedení sú sfalšované, a jedná sa pravdepodobne priamo o zamestnanca jedného z kasín...už len tá reklama, že po každej výhre musíte polovicu z toho čo ste vyhrali depozitnúť do kasína, aby ste neboli odhalený, ale tam ide len o to, aby ste nakoniec prehrali čo najviac svojich peňazí, keď nič ďalej nevkladáte po výhrach, to bol aj môj prípad, tak systém vás nechá ešte pár krát vyhrať, ale pád príde oveľa skôr, tak ako sa to stalo mne...to okno, aby ste depozitli do kasína najmenej polovicu z toho čo ste vyhrali vám vyskočí rovno v programe po vašej výhre, a keď nič nevkladáte tak sa s vami rýchlo vysporiadajú...takže to sú moje skúsenosti...

Pridať nový príspevok