Dátum: 08.03.2013

Vložil: szomnakaj

Titulok: neni to celkom tak

kludne mi napiste a viem viem viem pisete len prehri a prehri ale uvedomte sa ja netvdim ze stale vihravam ale mesacne si sprevaim1200 eur niekedi aj viac to podla kapitalu a da sa su tu ludia ktori predavaju svoje systemi za tisicky eur ale ja ten moj vam poviem za 150 eur ja si stimto systemom privirabam uz 7 mesiac porozmislaj raz das 150 eur ale tie peniaze zaco to kupis mas za den dva naspet to zalezi podla kapitalu nebudem to predavat sto asto ludom len par ludom a to len tim ktori su hraci hazarderi abi sa presvecili ze naozaj sa to da ale nezabudajte bez dobreho systemu nehrajte lebo prehrate 100 krat tich 150 eur mne to zaplatite iba raz a mas pokoj a mozes si vihravat nehcite odomna system zadarmo ked prehravat viete dene stovky ba dokonca niekto aj tisicky tak co je 150 eur stavim sa hoci skim ze tento moj system nenajdes na nete lebo tento system som si vibudoval sam pocas tich rokou co to hram a funguje aj kamenich kasinach dene tam hodim nevihravam sice vela ale dene si spravim 60 niekedi viac a idem domou za mesiac to mas dost skoro 2000 eur zato ze si sadnes do casina na 2- 3 hodinky ak mate zaujem mozte mi napisat na moj e-mail szomnakaj1@centrum.sk alebo mi zavolajte na c 0919315536 ale poprosim len nad 18 a len vazni zaujemcovia ti co tomu neveria ma nezaujimaju neh si prehraju aj s prepacenim aj gate hamtivost vas znici to so uz pisal ti co hcu system zadarmo ze neh mi povedia ze ktora ruleta im dovoli hrat bez penazi na ostro ziadna tak ze vela stastia bisom vam poprial ale ako viete ruletu so stastim nemozte hrat tu vam pomoze len moj system nic ine takze len par ludom a koncim

Pridať nový príspevok