Protypers - vypisovanie captcha kódov.

V tomto článku by som vám rád priblížil jednu spoločnosť, ktorá by mohla zaujímať predovšetkým tých, ktorí sa boja MLM, poprípade investičných programov. Jedná sa o spoločnosť Protypers, ktorá sa zaoberá prepisovaním a spracovaním textu - captcha kódov. Pre tých, ktorí nevedia čo to tie captcha kódy sú, prejdite nižšie a pozrite si obrázky. Stretávate sa s nimi často, keď sa niekam registrujete. Slúžia ako ochrana pred spamom.

 

O spoločnosti Protypers.

Spoločnosť Protypers pracuje predovšetkým na konverzií naskenovaných dokumentov/obrázkov na text a to prostredníctvom inštitúcií v Severnej Amerike a Európe. Medzi ich služby patrí aj dekódovanie CAPTCHA kódov pre zrakovo postihnutých. V súčasnej dobe hľadajú personál pre spracovanie dát z celého svetaVašou prácou bude prepisovanie textu a zisk z každých 1000 opísaných obrázkov sa bude pohybovať od 0,5 $ po 1,2 $ podľa času pripojenia. Všeobecne platí, že je lepšie prepisovať text vo večerných a nočných hodinách, pretože práve v týchto hodinách je za 1000 opísaných slov najväčšia odmena. Dolár a 20 centov, je pekná suma a spomínaných 1000 slov sa dá reálne opísať za cca 45 minút až hodinu a pol podľa vašej šikovnosti. Avšak k tomu, aby ste si naozaj zarobili je potrebná vyššia rýchlosť pripojenia k internetu a tiež, a to predovšetkým, umenie písať všetkými desiatimi. Na každé slovo, alebo dve slová máte časový interval, za ktorý ich musíte prepísať. Pokiaľ tento časový interval nebude stíhať, alebo budete v opisovanom texte robiť chyby, server vás automaticky vyhodí a po niekoľkých opakovaných vyhodeniach vám spoločnosť z dôvodu nekvalitnej práce zakáže vstup natrvalo. Aby ste sa vyvarovali zbytočných problémov, alebo vám bol prístup dokonca zakázaný, uvádzam pár rád ako teda uspieť a niečo si naozaj privyrobiť.

 

Všeobecné pokyny a návod ako začať.

Odporúčam vám zaregistrovať sa cez prehliadač Google Chrome, pretože stránka nepodporuje ani slovenský, ani český jazyk budete mať v prípade registrácie cez Mozillu Firefox, alebo Operu stránku v anglickom jazyku. Ak sa zaregistrujete cez Google Chrome dá sa stránka preložiť do materinského jazyka. Po zaregistrovaní sa vám nabehne krátky návod ako pracovať. Neodporúčam vám začať pokiaľ ste si ho neprečítali.

 

Tu je časť z toho návodu:

1. Po tom ako kliknete v ľavom hornom rohu na "začať pracovať" (v anglickom jazyku "Solve Images") nabehne vám tabuľka s obrázkom - captcha kódom a prázdnym oknom, do ktorého ten kód napíšete. Vždy po vypísaní stlačte "enter" a nabehne vám ďalší obrázok. Len v niektorých prípadoch, keď je obrázok nečitateľný sa stláča iné tlačidlo. O tom sa dozviete nižšie.

2. Obrázky vypisujte presne a rýchlo (beží vám aj čas). Ak sú na obrázku dve slová, oddeľte ich medzerou, vid obrázok vľavo. Pozor na obrázky, pri ktorých sa zdá, že sú písmenka oddelené medzerou. Vypisujte ich spolu tak ako je to na obrázku vpravo. Medzeru dávajte len medzi 2 slová.

 

Vypíšte captcha kód a stlačte enter. Dve slová oddeľujte medzerou.

 

3. Rozlišujte malé a veľké písmena. Čiarky, bodky, bodkočiarky a mäkčene nemusíte vypisovať.

 

Rozlišujte malé a veľké písmena. Čiarky, bodky, mäkčene nemusíte vypisovať.

 

4. Ak sa skladá obrázok z 2 slov a jedno neviete identifikovať viď obrázok vľavo, tak vypíšte len to jedno slovo. Ak sa vyskytne prípad, že máte len jedno slovo, ktoré neviete prečítať, niečo tam napíšte, ale nie "fsjjfsjffsf". V prípade, že je obrázok úplne nečitateľný stlačte klávesu "ESC", alebo "Dont know". Používajte to len v nutných prípadoch, keď sa k vám dostane niečo podobné ako na obrázku vpravo. To sa ako text identifikovať nedá, preto ho preskočte stlačením "ESC" a zobrazí sa ďalší obrázok. Ak ale dostanete normálny text, ktorý neviete prečítať v tomto prípade "ESC" nedávajte. Čitateľnosť slov je sledovaná a ak budete "ESC" používať často tak vás server vyhodí za nekvalitnú prácu.

 

Ak neviete prečítať obe slova, vypíšte len jedno. Pri úplne nečitateľnom obrázku stačte ESC.

 

5. Na vypísanie každého obrázku máte limit. Pri jednoduchších je to 6 sekúnd, pri zložitejších viac. Stihnúť to v limite je veľmi dôležité. Pokiaľ neviete niečo prečítať, vyplňte čo sa dá, v prípade ak je to len jedno slovo ktoré neviete prečítať, niečo tam napíšte, ale niečo rozumné, nie somarinu. Na obrázku vpravo vidíte jasne čitateľný text a vypísané nezmysli "jjdjddjjdd", to nerobte... Pokiaľ sú to nejaké neidentifikovateľné čakry makry tak dajte "ESC". O tom som už písal vyššie. Ak nestihnete opakovane vypísať text v časovom limite dostanete zákaz na pár hodín, ak sa to bude opakovať veľmi často, riskujete, že vám zablokujú účet.

 

Je lepšie odoslať zle vyplnený, poprípade neúplný text ako nestihnúť časový limit !!!

 

Na vypísanie každého obrázku máte limit. Nevypisujte somariny, ale pravdivý text.

 

6. Sedieť za počítačom celú hodinu, poprípade hodiny a vypísať 100ky kódov je namáhavé a človeku môže neskôr z toho začať šibať, preto vám odporúčam dávať si každých 20 minút krátku pauzu a to tak, že normálne vypíšete kód a namiesto "enter" kliknite na "SUBMIT AND PAUSE" vid obrázok. Ak stlačíte "enter" tak vám nabehne opäť ďalší obrázok, nie pauza.

 

        Opisovanie kódov Protypers je namáhavé, oddýchnite si stlačením.

 

7. Vypisujte akokoľvek dlho chcete a kedykoľvek. Odporučil by som vám ale vypisovať v čase keď je ponúkaná najvyššia hodnota za 1000 obrázkov. V tabuľke nižšie to vychádza, že v čase od 22:00 do 01:00 je až 1,20 $ za vypísanie 1000 kódov.  Ak teda začnete vypisovať od 22:00 a stihnete vypísať za hodinu 1000 obrázkov (čo je málo pravdepodobné pokiaľ nemáte šikovné prsty), máte 1,20$, ak ich stihnete len 500 za hodinu, máte polovičku a teda 0,60$. Cez víkend predovšetkým večer nepočítajte s veľkým ziskom. Často nebýva k dispozícií žiadny obrázok.

 

Tabuľka čísel, v ktorú hodinu zarobíte opisovaním kódov najviac.

 

8. Často krát sa môže vyskytnúť, že súčasťou textu bude aj fotografia s číslami. Treba vypísať aj tie čísla, nielen text.

9. Hodnotí sa aj presnosť vypisovania, preto píšte rýchlo a presne.

10. Pri vypisovaní captcha kódov nesťahujte nič z internetu, pretože by ste si zbytočne znížili prístupovú rýchlosť.

 

Nenechajte sa odradiť počiatočným neúspechom, časom sa vaše výsledky určite zlepšia.

 

Súťaže o ceny.

Súčasťou tejto spoločnosti sú aj rôzne súťaže, v ktorých tí najrýchlejší, ktorý sa zapoja vyhrajú zaujímavé ceny, alebo peniaze. Viac informácií si potom prečítajte po zaregistrovaní na ich stránke.

 

Vyplácanie peňazí.

Spoločnosť vypláca peniaze na internetové peňaženky Paypal, Payza a iné. Návod ako sa zaregistrovať do Paypal nájdete v sekcii internetové peňaženky. Registrácia je zadarmo, neplatíte žiadny vstupný poplatok, ani žiadne mesačné poplatky. Výplaty chodia každý pondelok večer amerického času (na Slovensku v utorok ráno) automaticky akonáhle dosiahnete čiastku 3$. Nemusíte teda o nič žiadať akonáhle dosiahnete 3$ spoločnosť automaticky pošle peniaze na váš paypal účet, ktorý zadáte pri registrácii do Protypers. Pokiaľ do najbližšieho pondelka nestihnete nazbierať 3$, ale napríklad 2,90, presúva sa táto čiastka automaticky na ďalší pondelok.  

 

Pár slov na záver.

Tento druh zárobku odporúčam tým, ktorí trávia pri počítači veľa času a vedia rýchlo písať (ideálne všetkými desiatimi prstami) a hlavne tým, ktorí vedia že "bez práce nie sú koláče". Vyskúšať to môže ale ktokoľvek kto sa na to cíti. Čím rýchlejšie píšete, tým viac si budete môcť zarobiť. Poznám pár ľudí, ktorí takto efektívne "zabíjajú" nudu každý deň na pol hodinky, či hodinku a mesačne im to vynesie pár desiatok eur. Ja tento druh zárobku nevyužívam, preferujem skôr investičné projekty, no mám informácie od viacerých ľudí, že spoločnosť vypláca. Tak ak chcete môžete to využiť. Snáď som na nič nezabudol. Manuál a všetko čo je napísané v tomto článku nájdete aj na web stránke spoločnosti po tom čo sa zaregistrujete. Ak máte nejaké otázky, alebo pripomienky, napíšte do diskusie. 

 

 

             !! Registráciu viac neodporúčam, prestali plniť svoje záväzky !!

 

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať:

Diskusná téma: Protypers - captcha kody

Dátum: 05.01.2016

Vložil: Corny

Titulok: otázka

Chcem sa opýtať, či nemáte nejaké novšie informácie o Protypers, či sa už spamatali alebo stále neplnia svoje závazky? Lebo ešte stále fungujú.

Dátum: 12.01.2016

Vložil: Admin

Titulok: Re:otázka

Žiaľ, neviem vám povedať: Nekomunikujú.

Dátum: 25.10.2015

Vložil: Peter

Titulok: bann

PO nejakom čase sa mi podarilo dosiahnuť stav 3.175. Presne 2 dni pred mojim prvym vyplatenim.bez nejakeho normalného vysvetlenia som dostal bann bez možnosti opetovneho spritupnenia účtu, napriek tomu , že som sa snažil prepisovať najlepšie ako sa dalo. Znamená to že všetky tie hodiny strávene pri prepisovaní kodov boli zbytočne.Rozumiem tomu tak, že radšej vam dajú bann ako vyplatiť mizerne 3 dolare.

Dátum: 27.10.2015

Vložil: Admin

Titulok: Re:bann

To ma mrzí, napíšte mi na pracujzdomova@centrum.sk.

Dátum: 17.08.2015

Vložil: Iva

Titulok: Postih II.

Doplnam, sami píšete v úvode "aby ste sa vyhli zbytočným problémom... " Čo to znamená? Taktiež je možné, ze systém ma vyhodí, ak je nízka rýchlosť intern. pripojenia? Dakujem

Dátum: 23.08.2015

Vložil: Admin

Titulok: Re:Postih II.

Keď je nízka rýchlosť pripojenia na internet môže sa stať, že nestihnete vypísať kód v termíne.

Predovšetkým cez víkend majú problémy a vtedy viacerí ľudia odporúčajú vypisovať predovšetkým vo večerných hodinách, poprípade radšej vôbec.

Dátum: 07.10.2015

Vložil: Iva

Titulok: Re:Re:Postih II.

Oneskorene, ale ďakujem za odpoveď.

Dátum: 10.10.2015

Vložil: Admin

Titulok: Re:Re:Re:Postih II.

Nemáte zač.

Mrzí ma to, ale nekontrolujem diskusie každý deň...

Dátum: 17.08.2015

Vložil: Iva

Titulok: Postih?

V podmienkach čítam niečo v tom zmysle, ze nesprávne odpísať text je veľmi vážny priestupok? Píšu, ze pozastavia účet, alebo nevyplatia, iný postih, dufam, nie je? Pomylila som sa (ozaj necitatelne veci) asi 3x a uz ma vyhodilo, prihlasit sa mozem az po niekolkych hodinach. Nebudem musieť za svoje chyby vyslovene platiť tak, ze mi siahnu na bankový účet?

Dátum: 23.08.2015

Vložil: Admin

Titulok: Re:Postih?

Nie, peniaze vám z bankového účtu určite nebudú strhávať. Ak je obrázok nečitateľný treba stlačiť tlačídlo tuším "I dont know".

Ten postih znamená, že keď budete vypisovať často špatne, môžu vám zablokovať účet, čím vám siahnu na peniaze na vašom protypers účte, nie bankovom účte.

Dátum: 28.05.2015

Vložil: Dan

Titulok: dotaz

chcem sa opýtať čo sa robí v prípade, že chcem skončiť s protypers. Jednoducho už nevypĺňam ďalej alebo ako . Ďakujem za odpoveď

Dátum: 12.06.2015

Vložil: Admin

Titulok: Re:dotaz

Nič, nechajte to tak.

Dátum: 20.05.2015

Vložil: Tomáš

Titulok: Hladam pomoc

Dobrý den chcel by som sa niekoho opýtat, ci by mi neporadil z nejakými vecami ktore mi nie sú jasne, napr.: keď sa mi objavi iba cierna alebo biela plocha pri opisovani, tak co tam mam napisat? Alebo ked sa mi zacne iba odratavat cas a potom sa tam zjavi iba blikajuca bodka.

Dátum: 19.04.2015

Vložil: Michal

Titulok: Protypers

čaute, ak viete rýchlo písať, je to dobrý spôsob ako si privyrobiť. Registračný link je tu: http://www.protypers.com/?id=A1J0

Dátum: 28.12.2014

Vložil: Lenka Fabešová

Titulok: spolehlivá firma

S firmou Protypers spolupracuji již cca 2 roky a vyplatí zcela bez problémů každé pondělí. Vždy automaticky převedou platbu, pokud je dosažena částka nad 3 USD. Nově se dá nyní nastavit i způsob, kam chcete platbu převést. Je to rozhodně zajímavější a rychlejší způsob než jakákoliv klikačka :)

Dátum: 04.11.2014

Vložil: Michal

Titulok: Výplatok

Ahoj, chtěl jsem se tě prosím zeptat ohledně Protypers. Když jsem si nastavoval banku, tak mi to ukázalo, že mi nechce povolit transakci, ale účet už mám založený, akorát tam nemám tu konfiguraci s bankou, budou mi tam chodit výplaty na paypal?

Dátum: 05.11.2014

Vložil: Admin

Titulok: Re:Výplatok

Nejak nerozumiem, kde si nastavoval svoju banku, v Paypale?

Dátum: 12.09.2014

Vložil: Akner

Titulok: Kód

mne to stále pýta ten kód... :(

Dátum: 13.09.2014

Vložil: Admin

Titulok: Re:Kód

Žiaľ, neviem čo sa deje. Skúsim im napísať.

Dátum: 11.09.2014

Vložil: lubo

Titulok: hmmmmm

aj odo mna ziada invalid code, co teraz

1 | 2 >>

Pridať nový príspevok