Správca Facebook stránok

11.09.2015 10:29

Dobrý deň

Volám sa Štefan Králik a na tejto stránke by som rád našiel nového správcu resp. administrátora dvoch Facebookových skupín.

Náplň práce:

  • správca Facebook stránok bude mať obsah pripravený, takže sa nemusí trápiť s vymýšľaním nových textov. Jeho úlohou bude vytvárať krátke statusy - newslettery pre fanúšikov oboch skupín. Dohromady majú cez 30 000 aktívnych fanúšikov,

  • okrem Facebooku je potrebná pomoc aj so správou ďalších sociálnych sietí (google+, instagram),

  • komunikácia s fanúšikmi na vyššie uvedených sociálnych sieťach,

  • vytváranie a spravovanie reklamných kampaní – nastavovanie PPC reklamy na Facebooku, prípadne Adwords,

  • občasná úprava titulkov, kontrola a korektúra gramatiky a štylistiky.

Požadujeme:

  • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou,

  • skúsenosti so správou Facebook stránok podmienkou,

  • skúsenosti s copywritingom resp. tvorením krátkych pútavých textov podmienkou,

  • skúsenosti s nastavovaním PPC reklám podmienkou,

  • mať v PC nainštalovaný nejaký online komunikačný software napr., skype,

  • ochota zapracovať aj cez víkend,

  • výborná znalosť slovenského jazyka,

  • anglický jazyk výhodou,

  • záujemcovia z Ostravy majú výhodu.

Osobnostné predpoklady:

  • zodpovednosť a spoľahlivosť,

  • komunikatívnosť,

  • mať slušné jednanie,

  • časová flexibilita, nestojíme o človeka, ktorý nám odpovie na správu po 3 dňoch.

Ponúkame:

  • flexibilnú prácu z domova, zriedkavé osobné schôdzky,

  • prácu na jednu - dve hodiny denne, pričom práca sa dá rozvrhnúť tak, že jeden deň pracujete 8 hodín a následne máte 2-3 dni voľno,

  • v prípade spokojnosti ponúkame dlhodobú spoluprácu,

  • prácu na živnosť, poprípade na dohodu.

Portfólio našich stránok sa stále rozrastá, takže časom môžete získať pod krídla i ďalšie stránky a spolu s tým aj väčšiu zodpovednosť na budovaní stratégie. No a samozrejme aj vyšší plat.

Ak vás ponuka zaujala a spĺňate vyššie uvedené podmienky, napíšte na email kralikstefan@centrum.cz kto ste, kde žijete, aké sú vaše skúsenosti, prípadne môžete poslať aj nejaké referencie + akú hodinovú mzdu si predstavujete.

V prípade veľkého záujmu budeme odpisovať len niektorým záujemcom. Ďakujeme za pochopenie.

                                        Táto ponuka už nie je aktuálna !