Správca Facebook skupiny so znalosťami PPC

15.10.2017 17:31

Ste osoba, ktorá miluje Facebook a vždy čaká na každú novinku? Ovládate aspoň základy Photoshopu, máte cit pre slová a dokáže textom pobaviť a zaujať? Ak ste si v duchu odpovedali áno, potom vás možno bude zaujímať nasledovná ponuka. Spoločnosť Urban Group s. r. o. rozširuje svoj pracovný tím a hľadá šikovného a zodpovedného človeka, ktorému sociálne siete nie sú cudzie, chce sa v tejto brandži zlepšovať a drží krok s trendami a novinkami.

Náplň práce:

  • tvorba reklamných textov a jednoduchej grafiky do platených aj neplatených príspevkov,

  • administrácia facebookových stránok Semilton.sk / cz a facebookových reklám pre spomínané stránky,

  • analyzovanie, vyhodnocovanie kampaní a ich následná optimalizácia,

  • zodpovednosť za výkon kampaní.

Požadujú:

  • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou,

  • dobrú znalosť gramatiky a štylistiky,

  • znalosť práce s Facebook Ads (nastavovanie reklám na Facebooku) a skúsenosti s Google Analytics,

  • pútavé texty,

  • základná znalosť Photoshopu a cit pre grafiku.

Osobnostné predpoklady:

  • chuť učiť sa nové veci,

  • chuť posúvať seba aj Semilton ďalej,

  • zodpovednosť,

  • samostatnosť,

  • logické uvažovanie a sedliacky rozum.

Ponúkajú:

  • možnosť home office (práca z domu),

  • prácu na plný alebo čiastočný úväzok,

  • flexibilnú pracovnú dobu – je jedno kedy budete pracovať, podstatné sú výsledky,

  • kariérny rast,

  • možnosť zapojiť sa do kreatívnych kampaní a realizovať svoje nápady.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania:

31.10.2017

Viac informácii nájdete na stránke: https://www.profesia.sk/praca/urban-group/O3214613.

Zaujala vás táto pracovná ponuka, no nespĺňate potrebné požiadavky? Avšak možno poznáte niekoho, pre koho by bola táto práca vyhovujúca. Odporučte mu tento inzerát.

!!! Táto ponuka už nie je aktuálna !!!

Pozrite si aj ďalšie aktuálne ponuky práce z domu.