Šikovný copywriter na písanie článkov.

18.11.2016 18:37

Hľadá sa šikovný copywriter, ktorý vie pracovať s internetom, rád píše a „raňajkuje vtipnú kašu“. Firma potrebuje vytvoriť jednoduchý zábavný/voľnočasový obsah, tvorený textom, obrázkami, videami alebo receptami. Čerpať môžete z internetu alebo z hlavy. Môže ísť aj o preklady článkov z angličtiny, nemčiny, prípadne iného jazyka.

Náplň práce:

  • tvorba obsahu na webovú stránku, tzn. písanie článkov (prípadne prekladanie anglických článkov),

  • vyhľadávanie obrázkov a videí, ktoré by sa hodili k textu,

  • nebude potrebná práca s obrázkami (orezávanie a iné úpravy).

Požiadavky:

  • vedieť pracovať s internetom,

  • perfektné ovládanie slovenského pravopisu,

  • anglický jazyk, prípadne iný cudzí jazyk, podmienkou.

Ponúkajú:

  • možnosť pracovať z domu,

  • pracujete kedy chcete a koľko chcete,

  • zarobíte podľa toho, aký ste šikovní,

  • výplata každý týždeň na váš účet.

Viac informácii o tejto ponuke, ako aj kontaktný formulár na spoločnosť, nájdete na webovej stránke: XXXXXXXX.

Nie je táto práca pre vás tá pravá? A nepoznáte náhodou človeka, ktorý by o ňu mohol mať záujem? Ak áno, pošlite mu tento inzerát.

                                 ! Táto ponuka už nie je aktuálna !