PHP developer / programátor pre SEO Guru

01.02.2016 16:37

Máte vyštudovanú IT školu? Baví vás programovanie a nechýba vám analytické myslenie? MySQL, XHTML, AJAX, PHP, JavaScript pre vás nie sú prázdne pojmy a veľmi dobre ich ovládate? Potom by vás mohla zaujímať pracovná ponuka od slovenskej spoločnosti SEO Guru s.r.o., ktorá hľadá novú posilu na pozíciu PHP developer.

Miesto práce: Bratislava, po dohode práca z domu,

Druh pracovného pomeru: hlavný pracovný pomer,

Ponúkaný plat: 1600 - 2400 EUR,

Termín nástupu: možný ihneď.

Náplň práce:

  • vývoj webových aplikácií na mieru - LAMP (Linux, Apache, MySQL, PHP).

Požadujú:

  • vysokoškolské vzdelanie, 2. stupeň - odbor IT / Softvér,

  • dobrú znalosť MySQL, XHTML, AJAX, PHP, Javascript, XML,

  • znalosť OOP výhodou,

  • znalosť ďalších programovacích jazykov, hlavne C# a Java, výhodou.

Osobnostné predpoklady:

  • schopnosť pracovať samostatne a aj v tíme,

  • zmysel pre detail,

  • precíznosť,

  • spoľahlivosť.

Ponúkajú:

  • prácu na zaujímavých projektoch,

  • odborné školenia, koučing,

  • príjemné pracovné miesto s kvalitnou technickou výbavou,

  • mladý a priateľský kolektív,

  • flexibilný pracovný čas,

  • po dohode možný aj home-office.

Viac informácii o tejto pracovnej ponuke, ako aj kontaktný formulár na spoločnosť, nájdete na webovej stránke http://www.joblife.sk/joblife/jobs/joboffer/id/2698746/.

Zaujala vás táto pracovná ponuka, no nespĺňate potrebné požiadavky? Avšak možno poznáte niekoho, pre koho by bola táto práca vyhovujúca. Odporučte mu tento inzerát.