Kairos Technologies - má tento projekt zmysel?

29.07.2015 10:15

Sliepka, ktorá znáša zlaté vajcia.

Ak hľadáte normálnu recenziu na projekt Kairos Technologies, ste na tom správnom mieste. V článku sa dočítate, čo je to za spoločnosť, aké produkty ponúkajú, koľko musíte investovať, ak by ste sa chceli stať ich partnermi, no a hlavne trošku kritiky - môj názor.

 

Nie vždy ide o overené informácie. Na oficiálnej stránke firmy je tých informácií poskromnejšie, v podstate je tam možné nájsť len také všeobecné kecy. Keďže po anglicky dobre neviem a nechcelo sa mi študovať ich obchodné podmienky a dohodu o partnerstve, pomohol som si aj informáciami z webových stránok českých a slovenských distribútorov.

 

Aktualizácia 03.04.2016 - s odstupom času môžem na základe dostupných informácií z internetu a taktiež z diskusie tohto článku prehlásiť, že Kairos Technologies má prvky nelegálnej hybridnej finančnej hry. Je to projekt založený na princípe Ponziho schémy a taktiež pyramídovej hry. Čiže suma sumárum, je to podvod!

 

Aktualizácia 02.07.2016 - je tu pár indícií, že Kairos svojim investorom blokuje účty (viď príspevky v diskusii). Taktiež sa ku mne dostali informácie, že niektorým ľuďom nechcú poslať zarobené peniaze. Zrejme prešli na selektívne vyplácanie (vyplatia len niektorých, možno 100 ľudí z 1000, ostatní majú smolu).

 

Vyzývam všetkých, ktorí chcú Kairos riešiť právnou cestou, nech kontaktujú nasledovnú emailovú adresu: 

 

pravnik.kairos@gmail.com

 

Hláste sa seriózni záujemcovia, pre právne potreby budú určite potrebné podrobnejšie informácie ako sú mená, adresy, výšky vkladov, spôsob platby atď.

 

O spoločnosti

Firma Kairos Technologies bola založená v roku 2014 v Anglicku. Zameriava sa na vývoj a distribúciu High-Secure produktov pre bezpečnú online komunikáciu a surfovanie na internete. Spoločnosť údajne získala za jeden rok existencie už viac ako 40 000 partnerov, ktorí sa podieľajú na predaji produktov a zároveň aj na uložení dát.

 

Adresa pre tých, ktorí v Anglicku žijú a chceli by sa presvedčiť, či náhodou nejde o virtuálne sídlo, ako to býva vo väčšine podobných projektov:

Midford Place, 114-115

Tottenham Court Road, 1-St Floor,

London W1T 5AH, United Kingdom.

 

Aktualizácia 26.09.2015: Tak sa zdá, že na vyššie uvedenej adrese, na ktorej má mať Kairos svoju reálnu kanceláriu, sídli ďalších 526 firiem. Žeby predsa len išlo o adresu pre virtuálne kancelárie? Dôkaz si môžete pozrieť na stránke www.endole.co.uk/explorer/postcode/w1t-5ah.

 

Produkty Kairos Technologies

Pre zákazníkov, ale aj pre svojich partnerov - distribútorov firma ponúka 4 nižšie uvedené produkty. Bonusom týchto produktov má byť vysoká ochrana súkromia – šifrovanie prenášaného a uloženého obsahu.

 

1. KairosMail – emailové rozhranie, do ktorého sa vďaka zabezpečeniu nedostane žiaden hacker,

 

2. KairosSurf anonymné surfovanie na prehliadači, ktorý je vďaka systému šifrovania zabezpečený tak, že môže slúžiť ako VPN a zároveň nikto nezistí, odkiaľ ste surfovali,

 

3. KairosCloud – úložisko dát, do ktorého sa bez vášho šifrovacieho kľúča nikto nedostane, 

 

4. KairosPhone – aplikácia pre telefón, vďaka ktorej vás nebude môcť nikto odpočúvať (pozn.: no tak toto by sa mohlo hodiť Merkelovej a ostatným politikom, ktorých údajne odpočúvali).

 

Možnosti spolupráce

Na oficiálnej stránke sa môžete dočítať, že v súčasnosti sú Kairos produkty v beta-testovacej fáze. Nákup je k dispozícii len pre registrovaných užívateľov, ktorí dostali pozvanie od spoločnosti alebo distribútorov. Čo to znamená? Ak sa chcete stať partnerom a zarábať, musíte sa zaregistrovať a následne si zakúpiť jeden z nasledovných balíčkov.

 

Balíčky Kairos Technologies - cena, zisk, úložné miesto.

 

Ako vidíte, minimálna investícia je 125 USD za štandard balíček. Pri kúpe tohto balíčka sa v podstate stávate len zákazníkom a za danú sumu môžete využívať len ich prvý produkt, a teda Mail. Na tento balíček sa však nevzťahuje marketing, takže ak by ste sa chceli stať distribútorom a ich produkty šíriť a predávať ďalším ľuďom či firmám, musíte si zakúpiť minimálne silver balíček za 597 USD.

 

Ako to má fungovať

Zaregistrujete sa ako partner a vyberiete si jeden z vyššie uvedených balíčkov. Následne si budete musieť stiahnuť do počítača software. Kairos Technologies tvrdí, že potrebuje využívať voľný priestor PC všetkých partnerov pre cloud servis (úložisko dát).

 

Ak si teda zakúpite najlacnejší balíček štandard, musíte prenajať Kairosu každý deň na 10 hodín 15 GB úložného miesta z pevného disku vášho PC, pri najdrahšom balíčku za 2 777 USD až 320 GB voľného priestoru. Ako odmenu za prenajatie vášho voľného miesta sľubujú rozprávkový ročný výnos 150 % (pozn.: ešte sa neregistrujte, odporúčam vám prečítať si článok až do konca).

 

Praktický príklad pre lepšie pochopenie

Kúpite si balíček za 597 USD. Stiahnete si aplikáciu, ktorá vám „ukradne“ 70 GB priestoru z vášho PC. Počítač necháte pustený minimálne 10 hodín každý deň v roku a spoločnosť vám vyplatí odmenu 1 492 USD, čo predstavuje cca 150 % zhodnotenie (pozn.: takéto vysoké zhodnotenie je samozrejme nereálne, o tom ale nižšie).

 

Môj názor a pohľad na tento projekt

Nebudem hodnotiť kvalitu ani zmysel produktov firmy, pretože nie som odborník na IT. Možno sú to kvalitné produkty, možno nie. Možno dochádza k nejakému šifrovaniu údajov, a možno nedochádza. Nech to posúdia iní. Taktiež nebudem posudzovať kompenzačný plán odmeňovania. Chcel by som sa skôr zaoberať zmyslom projektu. Je tu totiž niekoľko vecí, ktoré mi na Kairose nesedia.  

 

Problém č.1- Sľubujú zisk bez toho, aby ste niečo predali

Ako sa to hovorí? Bez práce nie sú koláče? Tak toto príslovie pri Kairose neplatí. Táto spoločnosť totižto ponúka krásne zhodnotenie peňazí, a to až o 150 %. Stačí sa zaregistrovať, investovať do balíčka, prenajať firme priestor vášho PC a nechať ho každý deň zapnutý aspoň 10 hodín. A potom už len vidíte, ako vám na (virtuálnom) účte naskakujú peniažky. Nemusíte predávať produkty formou MLM, načo... Odkiaľ chcú vyplácať ľuďom toľko peňazí bez práce (predaja produktov)?

Aj keď... na oficiálnej stránke Kairosu nevidím žiadnu informáciu o tom, že by sľubovali 150 % zhodnotenie. Je tam síce uvedená tabuľka s jednotlivými balíčkami, cena, veľkosť prenajatého priestoru a počet hodín, no nikde tam nevidím zisk ani ponúkané zhodnotenie (skúste sa pozrieť, či to neuvádzajú v obchodných podmienkach alebo v „Partnership Agreement“, angličtina nie je moja silná stránka). Túto informáciu som prebral z webových stránok distribútorov Kairosu, ktorí dokonca uvádzajú, že spoločnosť !!! garantuje !!! 250 % zhodnotenie (po správnosti to má byť 150%). Kto môže garantovať také zhodnotenie? Aby zo strany distribútorov nešlo len o nejaké klamstvo slúžiace na nalákanie ovečiek. Predsa len, za každého priameho človeka, ktorý sa pod nich registruje, dostávajú 15 %. Mimochodom, to sú ďalšie percentá k tým 150 %. A to som nepozeral MLM kompenzačný plán odmeňovania. Tam budú ďalšie % odmien.

 

Problém č.2 – Distribútori poskytujú zdroj svojho PC a ešte za to aj platia?

Najväčší nezmysel, ktorý podľa mňa nemá logiku, je to, že Kairos vlastne využíva a prenajíma prostriedky PC svojich distribútorov (výkon, pripojenie k internetu, diskový priestor) a na začiatku za to distribútori ešte aj platia!

 

Principiálne by to mohlo fungovať. Vy jednoducho prenajmete Kairosu časť voľného miesta vášho počítača. Firma to vaše voľné miesto nejakým spôsobom využije, napríklad doň uloží a zašifruje údaje svojich zákazníkov atď. Zisk si potom Kairos s vami podelí. Takto by to pokojne mohlo fungovať, a dokonca aj bez tej investície. Natíska sa teda otázka, načo sú im moje peniaze? Prečo mám platiť za to, aby spoločnosť mohla využívať priestor môjho PC?

 

Problém č.3 – Vysoká ochrana súkromia a bezpečnosť?

Kairos sľubuje svojim zákazníkom vysokú ochranu súkromia a bezpečnosť, a pritom svoje služby neprevádzkuje na vlastnej infraštruktúre, ale na PC svojich distribútorov. To znamená, že dáta zákazníkov nie sú uložené na profesionálne spravovaných PC, ale na počítačoch súkromných osôb, ktoré môžu byť pokojne zavírované. Dáta sú síce údajne šifrované a pre bežných ľudí nečitateľné, ale ktovie ...

 

Problém č.4 - Oslovuje firma distribútorov alebo zákazníkov?

Zásadnou otázku pre udržateľnosť tohto projektu bude, či sa nájdu spokojní zákazníci Kairosu (ktorí budú platiť za služby, čo ,,uživí" aj distribútorov nad nimi), alebo či sa do neho natiahnu len distribútori za vidinou zisku (čo povedie k nevyhnutnému kolapsu). Z vyššie uvedeného to vidím skôr na ten kolaps, poprípade na nevyhovujúce až drastické zmeny podmienok.

 

Problém č.5 - je MLM model vhodný pre propagáciu služieb tohto typu?

Budú si ,,tajnostkári" kupovať takéto služby od nejakej novovzniknutej firmy, ktorá predáva prostredníctvom MLM partnerov (ktorí o technickej realizácii projektu nevedia nič alebo len veľmi málo)? V tejto oblasti je zásadnou vecou dôveryhodnosť, diskrétnosť (o vašom využívaní služieb by malo vedieť čo najmenej ľudí) a fundovanosť (schopnosť technicky obhájiť ponúkané riešenie a jeho technickú kvalitu). Na základe propagácie služieb formou MLM usudzujem, že firma nespĺňa ani jednu zo spomínaných vecí.

 

Na rôznych diskusných fórach som sa dočítal, že medzi hlavných zákazníkov - partnerov, ktorí využívajú služby Kairos Technologies Ltd., patria spoločnosti ako je Nissan Motors, Incore Holding, Sony PlayStation, Bosch, Besra Gold a dokonca aj česká firma Hamé. Firma taktiež údajne sponzoruje svoje 2 tímy, ktoré jazdia preteky Le Mans series.

Na oficiálnej stránke sa, samozrejme, nič z toho nedočítate. Spomína sa tam - konkrétne v sekcii News - len marketingová spolupráca medzi Kairosom a Greaves Motorsport. Inak povedané, zaplatili si pomerne drahú reklamu, aby pôsobili dôveryhodne a seriózne, nič viac. Žiadne partnerstvo v oblasti technologických riešení.

 

Na neoficiálnych stránkach sa dajú nájsť aj rôzne informácie o plánoch do budúcnosti. Sú to smelé plány, o tom nepochybujem. Otázne je, či ide o reálne dosiahnuteľné plány. Mal som tú česť spoznať niekoľko desiatok podobných spoločností ako je Kairos (za zmienku stoja napríklad Zeekrewards a Banners Broker). Prvý menovaný obral viac ako 2 milióny užívateľov (z toho cca 20 000 SK a CZ) o krásnych 600 miliónov USD. Viac v článku moje skúsenosti s mega podvodmi). Všetky mali niečo spoločné, a to vysoké poplatky za produkty, a hlavne smelé plány. Do 3 rokov bude naša spoločnosť na burze, ďalšia sľubovala do 2 rokov revolúciu v online komunikácii, ďalšia aplikáciu, ktorá bude prekladať hovorené slovo. S odstupom času nepochybujem, že vždy išlo len o mazanie medu okolo úst, aby mohli z investorov – partnerov vylákať peniaze. Predstava svetlých zajtrajškov dokáže nejedného presvedčiť, aby investoval. Veď čo ak to vyjde? Budem milionár. Dnes už ani jedna, ani jedna jediná firma neexistuje. Všetky sa nabalili na prázdnych, nereálnych sľuboch a zmizli. Čiže neodporúčam vám pozerať sa na to, čo bude potom, ale na to, čo je teraz. Oplatí sa vám investovať peniaze do „dnešného“ Kairosu?

 

Pár slov na záver

Netvrdím, že ide o podvod, aj keď mi to veľmi pripomína Ponziho schému, už len pre problém č. 1. Je to, samozrejme, len môj subjektívny názor, takže sa môžem mýliť. Ak uvažujete nad partnerstvom, dobre si to premyslite. Odporúčam vám poriadne si overiť každú informáciu, ktorú nájdete - či už na webových stránkach distribútorov alebo na diskusných fórach.

 

Aký je váš názor na túto spoločnosť, prípadne na produkty a systém?

 

Odporúčam prečítať si tieto dva články:

Základná charakteristika Ponziho schémy v článku sa dozviete, čo majú spoločné všetky tieto internetové podvody, ako sú Kairos Technologies, Zeekrewards, Banners Broker atď. Mal by vám dopomôcť pochopiť, ako funguje každá Ponziho schéma, resp. ako začne, ako prebieha a ako skončí.

 

Ako nenaletieť internetovým podvodníkom – v tomto článku si môžete prečítať pár mojich rád, na čo si dať pozor, aby ste v budúcnosti nenaleteli na niečo podobné ako je Kairos.

 

P.S.: Ak ste nerozhodní, prečítajte si aj diskusiu. Odporúčam hlavne príspevky od Dekamerona a IT špecialistu Tomáša, ktorí sa na tento systém pozreli bližšie po technickej stránke. 

 

Ďalší článok o spoločnosti Kairos Technologies, a hlavne o niečo aktuálnejší, nájdete na stránke http://ekonomicka.poradna.net/a/view/4102-dalsie-lietadlo-z-vychodu-kairos-technologies-a-jeho-pyramida. 

 

Niektoré časti článku boli prevzaté z Facebookovej skupiny "Rozborka MLM projektu". Ako napovedá názov skupiny, riešia sa v nej rozbory rôznych systémov, predovšetkým sofistikované Ponziho schémy a pyramídové hry, ktoré sa maskujú za MLM. Ak sa k vám teda dostala nejaká ponuka na "úžasný" zárobok a nie ste si istý, či sa jedná o seriózny internetový projekt alebo finančnú hru, odporúčam spýtať sa v spomínanej skupine.  

 

Upozornenie hlavne pre zástancov Kairosu:
Keďže diskusia má už neuveriteľných 17 strán, rozhodol som sa ju trochu prečistiť. Dôvod mazania príspevkov je jednoduchý - nechcem, aby hodnotné a pre návštevníkov prínosné informácie prepadli do zabudnutia. Mazať budem aj komentáre typu „admin píše v článku hlúposti, mne to funguje a vyplácajú ma“. Považujem to za spamovanie. Ak chcete diskutovať, tak píšte argumenty a odpovedajte na otázky kritikov Kairosu. Príspevok „mňa vyplácajú, takže Kairos je seriózna spoločnosť“ nepovažujem za argument!

 

Chcete dostávať novinky e-mailom?

Prihláste sa k odberu newslettera. Žiadny spam!

Diskusná téma: Kairos - má zmysel tento projekt?

Dátum: 23.02.2017

Vložil: -

Titulok: "Schonpay" karty

Nejake Schonpay karty uz prisli.
http://imgur.com/a/CKQaq

Jedna sa o prepaid karty sluzby cardholderonline.com prevadzkovanej WaveCrest Holdings. Samozrejme, spolu s tym ako sa tieto karty fyzicky objavili medzi Kairos-akmi, sa objavili informacie o tejto udalosti aj u Gibraltar Financial Services Commission

http://www.fsc.gi/consumer/fraud.htm

Prajem vela stastia pri platbach tymito kartami ;-) Uvidime ako dlho to bude fungovat...

Dátum: 23.02.2017

Vložil: -

Titulok: Re:"Schonpay" karty

link ma byt (aj) mychoicecorporate.com

Dátum: 18.02.2017

Vložil: -

Titulok: Pre okradnutych

Rakusky dozorny organ FMA(fma.gv.at) ma kontaktoval so ziadostou o pomoc. Ci by som im vedel poskytnut kontakt na podvedenych, ktori sa zapojili do Kairos-u a poslali peniaze cez ESA Holding GmbH. V pripade, ze by chcel niekto pomoct, napiste odpoved pod tento prispevok. Pripadnu anonymitu alebo jazykove bariery a podobne zalezitosti doriesime potom. Ako dokaz vam viem poskynut screenshot komunikacie, pripadne priamo kontakty na konkretnych pracovnikov.

Dátum: 19.02.2017

Vložil: Michal

Titulok: Re:Pre okradnutych

Lednovy prikaz sel jeste pres tuto spolecnost ze? Nejake blizsi kroky jak by chteli danou vec resit neposkytli?

Dátum: 19.02.2017

Vložil: Dodo

Titulok: Re:Pre okradnutych

Daj odkaz na stránku kde vyzývajú podvedených aby sa prihlásili. Tak sa to dá lepšie šíriť.

Dátum: 21.02.2017

Vložil: Vlada

Titulok: Re:Pre okradnutych

Ahoj, je možné to nějak hromadně řešit soudně? Máte už někdo právníka? Je nějaká skupina?

Dátum: 23.02.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Pre okradnutych

Nezájem? Že by Kairos zase v pohodě vyplácel a všichni byli spokojeni? 8-P

Dátum: 23.02.2017

Vložil: BB

Titulok: Re:Re:Pre okradnutych

Kaoirosaci vesměs frči v novém kšeftu.
Myslím, že teď těží nějaké virtuální (pa)měny, údajně tam měly jít odklonit nevyplacené částky z Kairosu :-).

Dátum: 24.02.2017

Vložil: jarda

Titulok: Re:Re:Re:Pre okradnutych

Presedlali na scam s názvom Dascoin. Jedná sa o Onecoin 2.0 čistý ponzák...

Dátum: 24.02.2017

Vložil: Jezis

Titulok: Re:Re:Re:Re:Pre okradnutych

Tento projekt pozoruji uz par tydnu a zvazuji jej. Koneckoncu fakt, ze do podobnych podvodnych projektu treba vstoupit v jejich zacatcich neni zadnou prevratnou novinkou. Problem je, ze ne vsechny projekty odstartuji (tj. nemuseji nikdy zacit vyplacet) a o doziti se takoveho pekneho veku jak se dozil Kairos ani nemluve. Proto je dobre si pred investici do podobnyho start-upu polozit otazku: Jaka je pravdepodobnost, ze projekt zacne vyplacet? Pri hledani odpovedi v tomhle pripade jsem uvazoval nasledovne:
1. Projekt nenabizi investorovi zadne zarucene prijmy. Na prvni pohled nemusi byt jasne, proc je toto nevyhodou. Nakonec, my ostrileni borci vime, ze garance prijmu v projektech jsou i tak jen prazdna slova (pismena). Ale garance nejsou adresovany nam, jsou urceny ovcim. Neuvedomelym hlupakum, diky nimz jsou tyto projekty pro nas tak vyhodne :-) :-P: D :-D. Urcite si umite predstavit, co udela s chuti cloveka investovat formalni garance zisku z investice, bez ohledu na to, zda je realna a zda ne. No a bez ovci v projektu bychom tam byli jen sami vlci, a to by nedavalo dobre vyhlidky na dlouhou zivotnost projektu. ;-)
2. Slavnostni zahajeni tezby DasCoin-u se uskutecni v Zurichu 31. 3. 2017 v 5hvezdickovem hotelu. Cely program zacina jiz 30. 3. 2017 a zahrnuje vecerni recepci, celodenni program vcetne obeda a 4chodovou veceri ve vyse zminenem 5hvezdickovem hotelu. Cena vstupenky na tuto udalost stoji neuveritelnych 99 € pro prvnich 100 prihlasenych (cena pro dalsi se pak zvysuje postupne na 149 €, 199 €, 249 € a 300 €). Kdyz si uvedomime cenovou hladinu v Zurichu tak je jasny, ze i prumerna cena vstupenky, 182,5 €, je na takovou udalost hluboko pod naklady. Neznamena to nutne to, ze se akce nemuze uskutecnit - organizatori mohou tuto udalost dotovat a brat to jako New business strain. Kazdopadne to ale snizuje pravdepodobnost, ze se slavnostni zahajeni tezby uskutecni. K duvere nepridava ani naceneni - proc prvni 4 cenove hladiny jsou price benchmarky a paty - 300 € - uz ne (mohli dat i patou cenovou hladinu 299 €)? Nabizi se tak otazka, zda se za 300 € vubec chystaji prodavat vstupenky (co kdyz prodaji 1000 vstupenek po 99 € a program se nikdy neuskutecni?)
Z vyse uvedenych duvodu setrvavam nadale ve stejne pozici vuci tomuto projektu. Nevstupuji do nej, ale pozorne ho sleduji a ponechavam si vuci projektu otevrenou mysl pro pripad nejakeho pozitivniho update-u. Momentalne vsak vidim na trhu s pochybnymi projekty lepsi prilezitosti, kde je bud vidina budouciho zisku vyssi, nebo riziko konce projektu v pevnem casovem horizontu nizsi. Nikomu negarantuji, ze projekt DasCoin nebude mit nakonec dlouhou zivotnost a uz vubec negarantuji to, ze nikdy nebude vyplacet. A opacne, pripoustim i to, ze me soucasne investice muzou byt ztratove.
Pokud by te zajimalo, do kterych projektu investuji ja, nevahej a napis mi mail na *********** Ale pozor! Nabidka je casove omezena - toto forum totiz z casu na cas kontroluje Admin a ten kontakt na me vzdy smaze :-P.

Dátum: 23.02.2017

Vložil: Dejv

Titulok: Re:Re:Pre okradnutych

Dosly karty pd schonpay tak asi vznikla nadeje ze by se mohlo neco vytahnout,,,,

Dátum: 16.02.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: SchonPay - Trendtino

Kairosáci! Už máte kartu od SchonPay a penize z kabinetu převedené do téhle firmy? Jestli ne, tak už to nedělejte. Finanční dohled v Belize včera vydal varování a příkaz k ukončení činnosti společnosti Trendtino. Ano, to je ta firma, co provozuje web a zprostředkovatele plateb SchonPay.
Penize z SchonPay asi snadno nedostanete.

Dátum: 16.02.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:SchonPay - Trendtino

Varování:

ifsc.gov.bz/trendtino-limited

Dátum: 16.02.2017

Vložil: Petr

Titulok: Re:SchonPay - Trendtino

Už zase byly vydany nejake nove informace od "vedeni" Kairos a mimo jine se doporucuje zalozit ucet u vyse zminovane schonpay,,stejne me to neda a hraju si s jednou takovou myslenkou. Mozna uz zde byla nekde nize uvedena a tak jsem si ji nevsiml,,,nicmene muj nazor je ten, ze to natahovani a slibovani je naprosto zamerne, aby lidi kteri maji tech uctu vic a nasypali do toho hromadu penez svoje ucty po roce opet obnovili a jelikoz budeme neustale ujistovani jak to bude ok a ze penize dalsi mesic uz fakt prijdou atd, tak nekterym asi nic jineho nezbyde nez znova zaplatit raketu za balicky(na ktere si mozna nekteri i pujcili) a doufat,,,,

Dátum: 16.02.2017

Vložil: -

Titulok: Re:SchonPay - Trendtino

Keby niekto nevedel ako zaplatit 100 euro za Schonpay kartu, ktora nikdy nebude fungovat. Tak odporucam https://www.esah.at/shop/

http://imgur.com/IMeCHrl

Pri registracii odporucam zadat heslo ktore zvycajne pouzivate, pretoze tento high-secure obchod si ho ulozi ako plain text a posle vam ho aj e-mailom ;)
http://imgur.com/c1tfjeQ

Pre znalcov:
nslookup esah.at

Non-authoritative answer:
Name: esah.at
Address: 88.99.94.131

IP Location Germany Germany Gunzenhausen Hetzner Online Ag
ASN Germany AS24940 HETZNER-AS , DE
Resolve Host schonpay.com
Whois Server whois.ripe.net
IP Address 88.99.94.131
Reverse IP 2 websites use this address.

Dátum: 16.02.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:SchonPay - Trendtino

Další služba běžící na stejném serveru v Německu pod taktovkou Kairosu, ;)

Hesla se velmi "bezpečně" zasílala na mail i při aktivaci služeb typu Kairos mail, disk, surf, phone... Že by stejný styl či rukopis autora?

Dátum: 16.02.2017

Vložil: jarosro

Titulok: Re:Re:SchonPay - Trendtino

Kairos si vždy nájde spôsob,ako mu posielať peniaze. Keby hneď im to prinieslo čo i len jednu novú obeť.

Dátum: 16.02.2017

Vložil: jarosro

Titulok: Re:Re:Re:SchonPay - Trendtino

Dočkal som sa aj ja pozornosti vtipálka.

Dátum: 17.02.2017

Vložil: Martin

Titulok: Re:SchonPay - Trendtino

Dobrá stránka chlapče, fakt niečo z teba vyrastie, rozumieš ma. Ja som bol oklamaný na Kairose, ale popálil som už aj predtým, rozumieš ma, ale to nebolo mojou vinou. Vložil som väčšinu svojich úspor do BDV družstva, to bola vtedy nebanková spoločnosť, rozumieš ma. Bohužiaľ pre mňa, vláda vtedy darovala slovenské banky našich otcov a materí zahraničným vládam a aby tí mali zisk z ožobračenia slovenského národa, rozumieš ma, tak vláda zariadila aby nebankovky skrachovali. Zasraný cigáň Dzurinda, rozumieš ma. No a potom pán premiér Fico sľúbili v televízii, rozumieš ma, že nás odškodnia, rozumieš ma. Trvalo to síce dlho a dostali sme späť len časť vladu, ale keď neprší aspoň kvapká a ja som im vďačný aj za to málo,rozumieš ma. Som zvädaví, či sa pán Fico rozhodnú nás odškodňovať aj v prípade Kairosu. Lebo ak nám to pán premiér sľúbia, tak do smrti majú vo voľbách môj hlas, rozumieš ma, a aj hlasy všetkých mojich známich, Prišiel som na Kairose o veľa peňazí, rozumieš ma, a potreboval by som od štátu teraz pomôcť.

Dátum: 17.02.2017

Vložil: Jezis

Titulok: Re:Re:SchonPay - Trendtino

Rozhodne nesouhlasim.
Ty vole, to kam na takovyhle nesmysly chodis? Mel bys omezit konspiracni weby. Nebo si rovnou dej udelat trepanaci, mozna to pomuze (jestli pri tom zemres tak urcite :-) :-) :-D :-D).

Odskodneni spolecniku statem by byl takrka stejnej nesmysl jako konfiskace majetku uspesnejch spolecniku. Ztraty z investovani jsou zcela soukromou zalezitosti jednotlivcu a stat se do toho nema sakra co starat!

Dátum: 17.02.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:SchonPay - Trendtino

Ježíši, myslel jsem, že náš větší smysl pro humor a nadsázku. ;)

Mně se zdá, že Martinův příspěvek je velmi hezky stylizovaný a jen paroduje způsob uvažování určitých lidí.

Dost možná, že to napsal ten samý troll, co tak rád střídá jména. A/nebo je od něj možná i Ježíšův příspěvek? Kdo ví...

Souhlasím v tom, že investování je individuální riziko, v dobrém i zlém. Ale Kairos není o investování. Kairos je krádež a podvod. I ty v tom vidíš rozdíl, i když je ti buřt.
A jestli na zloděje (do)sáhne ruka zákona a zabaví jim lup? Nebo udelá něco jiného? Uvidíme. Alespoň z výchovných důvodů by měla. Na každé prase se vaří voda.

Mimochodem - spí se ti dobře?

Dátum: 19.02.2017

Vložil: Jezis

Titulok: Re:Re:Re:Re:SchonPay - Trendtino

Tomasi,
dekuji za optani, kvalita meho spanku je myslim si primerena memu veku - nekdy se stane, ze nemuzu usnout a tehdy si vezmu Dormian Rapid - mam s tim jen dobre zkusenosti a mohu ho doporucit i tobe. Ale mohu te ujistit, ze to s Kairosem resp. s mymi investicemi obecne vubec nesouvisi.

Pises, ze Kairos neni o investovani, ze je to pry kradez a podvod. Existuje uhel pohledu, pod kterym se to tak skutecne jevi - slunickovy uhel pohledu :-) :-P. Kdybychom povazovali vsechny zakony teto Republiky za spravne a nasim zivotnim cilem by bylo dodrzovat je v maximalni mozne mire, tak skutecne bychom museli dat od Kairosu ruce pryc v kteremkoliv bode jeho zivotniho cyklu. Kdyz ale abstrahujeme od statu a jeho 'dobrych' zakonu, jako bychom definovali podvod?
Napada mne treba zneuziti asymetricke informace jedne ze stran transakce na ziskani vyhody ve svuj prospech na ukor protistrany. Dam ti dva priklady z realneho zivota:
1, Jiste jsi uz slysel o zazracnem leku na chripku, ktery se k nam dovazi z Francie - jmenuje se Oscillokokotum. Jeho vyroba spociva v tom, ze zdravemu kacerovi useknou hlavu, vytrhnou mu jatra - zaklad 'ucinne latky' a zbytek hodi do popelnice. Jatra rozmixuji a pak zredi s vodou v pomeru 1: 100. Zredenou vodu pak znovu zredi s destilovanou vodou v pomeru 1: 100. Pak znovu a znovu… celej proces opakuji 200 krat. To odpovida pomeru zredeni 1: 10 ^ (400), cili ve vysledku maji cistou vodu (statisticky se tam z kacera nenachazi uz ani jedina molekula). 0,01 ml takovehle vody zabali do cukrovych kulicek a prodavaji to na ceskem trhu za nehoraznych 500 korun za baleni. Je zcela zrejme, ze to nemuze fungovat stejne, jako nemohl fungovat Kairos (i kdyz mne fungoval, ale treba to byl zazrak :-) :-D :-P: D). Byly delany i statisticke testy kde se pri vysoke hladine vyznamnosti prokazalo, ze to ma stejny ucinek jako placebo, ale na rozdil od Kairosu asi Boiron zna ty spravne kapsy, kam bylo treba dat vsimne.
2, Mozna jsi nekdy v zivote mel vetsi castku penez a premyslel si co s nimi, aby ti z nich neujidala inflace. Od 'moudrych' ekonomu z televize by ses dozvedel, ze je treba investovat v bance do podilovych fondu. V bance by ses zase dozvedel, ze fondy ridi spickovi manazeri, kteri urcite porazi trh a za sve sluzby si ptaji jako poplatek pouze 1.5% z hodnoty fondu rocne + vstupni + vystupni poplatky. Pokud porovnas dosavadni vysledky fondu s relevantnim benchmarkem, obvykle zjistis, ze ten fond je totalni odpad. Lidi jsou v podstate okradeni o poplatky a ztraty zpusobene spatnym rozhodovanim manazeru jsou k tomu jako bonus. Kdyby investovali primo pres burzu do nejakych podobne zamerenych ETF, tak by meli vynos v prumeru o 2%-3% rocne vyssi.
3. O prodavani titulu jsme zde meli poucnou diskuzi. Skoda, ze ji pachatel pak smazal :-(
Ja jsem naproti vyse zminenym prikladu pri kazdem prodeji nejakeho projektu nekomu veril, ze ten clovek na nem pravdepodobne vydela. Ver mi nebo ne, treba takovej Kairos jsem od zari uplne prestal nabizet.

A kdyz mluvis o te vode… ja ti nevim Karle, ale jaksi v realnem svete nevidim prukaznost tveho tvrzeni, spise je to opacne. Takovy US ministr financi Steven Mnuchin velkou cast sveho bohatstvi ziskal prave diky uspesne investici do Madoffova Ponziho schematu. O prezidentovi Trumpovi a jeho Trump University je asi zde skoda psat. Treba nekoho raketova kariera na ceste k prezidentskemu uradu se zacina prave dnes napsanim mailu na *********** :-) :-) :-) :-)
Takze veta 'Na kazde prase se vari voda.' je asi jen tve zbozne prani a v realnem svete platilo, plati a bude platit 'Kdo nekrade, okrada rodinu'. Dokonce se to da odvodit i z ekonomickeho konceptu zvaneho 'Opportunity cost'. :-) :-) :-) :-)

Dátum: 20.02.2017

Vložil: fleg

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:SchonPay - Trendtino

Klasicky politik. Napisal toho vela, zamiesal tam trosku klamstva, trosku polopravdy a trosku pravdy a uz mame niekohok koho mozme nasledovat.
Preco si, ale nepovedal, ze tebou spominany liek nie je liek, ale homeopatikum, ze tebou spominany liek nikomu este neublizil a ze jeho kupou neriskuje clovek, ze pride o desatitisice korun? Ze je urcita skupina ludi, ktorym tieto placeba naozaj pomahaju lebo viera je mocny nastroj. Preco porovnavas neporovnatelne?
K tym fondom sa vyjadrovat nebudem, to su uz ciste klamstva a je zbytocne rozoberat, ze pri zapornej inflacii je aj 1.5% relativne slusny vysledok.
Komu pomohol Kairos? Mozno tisicom, co na nom zarobili, par mega zmrdom pomohol k milionom a teraz pride pointa...za aku cenu? Za cenu desiatok ci stoviek tisic okradnutych ludi, z ktorych kazdy prisiel o desattisice.
Ty ten rpzdiel fakt necitis alebo si naozaj taky zmrd, ze ti to je jedno?

Dátum: 23.02.2017

Vložil: Jezis

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:SchonPay - Trendtino

Flegu, kdybys precetl jeste jednou vsechny me prispevky s porozumenim, tak tam nenajdes jedinou lez. Maximalne jsem sem tam psal "polopravdu" - tj. zavadel jsem tim, ze jsem neco podstatneho zamlcel. Jako napriklad pri narazce na Admina a kupovani zaverecnych praci (ale i tam Admin vetsi cast te diskuse smazal a jen mensi presunul pod ten inzertni clanek).
S temi fondy jsem mel samozrejme cistou pravdu. Zkus si nastudovat koncept "market price of risk". V principu jde o to, ze za zvysene riziko risk-averse investori pozaduji zvyseny vynos (matematicky zjednodusene (a trocha nepresne) receno, cim vetsi smerodatna odchylka vysky vynosu, tim vetsi stredni hodnota vynosu).
Dale si prosim nastuduj, co je to risk-free rate. Jde o velmi fundamentalni koncept ve financni matematice a zjednodusene by se dalo rici, ze je to bezrizikova urokova mira, za kterou si investori pujcuji / ukladaji penize. V praxi bychom si pod tim mohli prestavit napr. depozitni sazbu centralni banky nebo LIBOR rates - v zadnem pripade ale ne inflaci! Presto ze historicky jsou tyto dve veliciny pozitivne korelovany, da se najit nekolik peknych historickych prikladu, kdy byly mezi nimi vetsi rozdily a hlavne v uvahach si treba davat pozor, abychom vedeli, jakym smerem jde kauzalita (o niz korelace nic nerika). V ekonomicke literature se totiz pomerne casto setkas s pojmem "excess returns" a to jsou prave vynosy nad ramec risk-free rate.
Z duvodu vyse uvedeneho, vynos 1,5% nad risk-free rate by byl relativne slusny vysledek maximalne tak pro fond zamereny na investici do korporatnich dluhopisu v investicnim pasmu. Pro fond zamereny na investice do akcii je to (z dlouhodobeho hlediska) epic fail. U investic do akcii se totiz z dlouhodobeho hlediska ocekava vynos alespon 5 procent navrch nad risk-free rate! Vykon jednotlivych fondu muzes zmerit, kdyz je porovnas k relevantnimu indexu. Pokud jde o americky akciovy fond, tak napriklad k S&P500, pokud o komoditni fond, tak napriklad k BCOM, atd. A my tady v Cesku mame dostatek fondu, ktere banky nabizeji a ktere maji i dostatecne dlouhou historii k tomu, abychom "prumerny" vykon fondu nabizenych bankami vedeli zhodnotit.
A kdyz to udelame, dojdeme k jednoznacnemu vysledku – ty fondy jsou odpad, je to shit, je to zlodejina!
A protoze mene inteligentni studenti vysokych skol potrebuji na pochopeni uciva priklad, demonstruji i ja tobe vyse uvedenou teorii na realnem prikladu. Vem si napriklad tenhle fond Ceske sporitelny:
https://cz.products.erstegroup.com/Retail/cs/Produkty/Fondy/Factsheety/Fund_general/index.phtml?q=&ISIN=AT0000639463&ID_NOTATION=
Vidime, ze od 24. 6. 2003 do 22. 2. 2017 se hodnota zvysila z 5.988 na 9.415, coz predstavuje celkovy efektivni vynos [(9.415 / 5.988) ^ (1 / (13 + 2/3)) - 1] x 100% = 3.37 % rocne. Pecka, co?
Ale jen do te doby, dokud se nepodivame na vyvoj S&P500 od 19. 6. 2003 do 22. 2. 2017. Jeho hodnota se zvysila z 994.7 (kurz byl 26.994 CZK za 1 USD) na 2362.82 (kurz je 25.700 CZK za 1 USD), coz predstavuje celkovy efektivni vynos v CZK [(2362.82 * 25.7 / 994.7 / 26.994) ^ (1 / (13 +2/3)) - 1] x 100% = 6.15% rocne.
Uz to kurva chapes, o cem tady mluvim? Ne? Zkus se jeste jednou podivat na stranky CS a zamysli se nad temi poplatky vlevo, zejmena spravcovskym poplatkem, ktery se plati rocne. Docvaklo?
A aby si chapal, co jsou pasivni ETF, to jsou fondy, ktere se snazi replikovat indexy jako napr. S&P500 pri soucasne minimalizaci poplatku. Vem si napr. Vanguard 500 Index Fund Investor Shares - rozdil oproti S&P500 pouze 0.1% z duvodu poplatku/nakladu:
https://personal.vanguard.com/us/funds/snapshot?FundId=0040&FundIntExt=INT#tab=1
Jestli chces, procvic si to na jinych fondech, treba tech co nabizeji slovenske banky. Ja ti garantuji, ze naprosta vetsina underperformuje vuci benchmarku (testuj prosim fondy, ktere maji alespon desetiletou historii, aby ten test mel smysl)

Dátum: 25.02.2017

Vložil: fleg

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:SchonPay - Trendtino

Jezisko uznavam, ze nieco o investovani vies, ale kecas, kecas, kecas.
Pravdou je, ze klasicke podielove fondy jemne odrbavaju ludi na poplatkoch a obcas sa stane, ze investicia na terminovanom vklade je lepsia ako do nejakeho fondu. Tu s tebou suhlasim.
Ale odporucat ETF pre kazdeho...to nemyslis vazne..
Uz len fakt, ze do ETF mozes vstupit len cez brokera, co je pre bezneho cloveka komplikacia. Dalej si musi vybrat nejaky (opat pre bezneho cloveka) vzdialeny neznamy fond, do ktoreho investuje, ale najvacsi problem je, ze ETF, kedze su silno naviazane na indexy su velmi citlive na turbulencie na trhu. Ked uz si uvadzal ten podielovy fond sporitelne tak bolo pekne vidiet ako jeho vyvoj kopiroval vyvoj indexu z coho usudzujem, ze fond mal prevaznu cast investicii v ETFkach.
Zabudol si spomenut poplatok brokerovi za nakup a predaj, zabudol si spomenut miminalny vklad, ktory je casto pomerne vysoky a fakt, ze ETF sa vseobecne odporuca pre ludi, ktori maju na to cas sledovat vyvoj na trhu a bavi ich to.
Ano ETF je alternativna a zaujimava moznost investicie voci podielovym fondom, ale pre bezneho cloveka pomerne "nedostupna".

Dátum: 21.02.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:SchonPay - Trendtino

To je takové guilty pleasure číst Ježíšovy úvahy. ;-)

Mně se zdá, že Ježíš nemá potíže v rozpoznávání pochybných byznysů a podvodů. Dokonce to vypadá, že mu některé i vadí. Ne však ty, kterých se může sám účastnit a vydělat na nich. Zajímavý přístup...

Ježíš správně podotkl - lidová rčení (o vodě a prasatech) dopouštějí určitých zjednodušení a špatně pracují s kvantifikátory. Dobře - Ne na každé prase dojde, ale dřív nebo později se to týká většiny prasat. ;-)

A vzhledem k tomu, že Kairos přestal nabízet od září (předpokládám 2016... kdyby s tím přestal v září 2015, tak to by byla jiná..), tak je tu cca 5 měsíční okno, ve kterém jím v té době natažení lidé nejspíš prodělali (pokud se nesmočili a nezačali sami intenzivně tahat další lidi, resp. je pod ně neregistroval sám Jejžíš - což vzhledem k jeho pragmatické povaze úplně nepředpokládám). Možná to období bylo i delší - záleží na tom, jaké měli ti poslední příchozí štěstí s výplatami, neoprávněné rušenými účty, odkládanými verifikacemi účtu a jinými vypečenostmi Kairosu.

Tady Ježíš vystupuje anonymně, ale moc nevěřím, že mezi jím nataženými (přímo či nepřímo) lidmi není někdo, kdo ho zná... a třeba se mu něco nelíbí. Já bych na jeho místě tak klidně nespal - ale je jasné, že jsme jiné povahy.

Jinak - pokud jde o tu narážku na "zmizelou" diskusi o kupování titulů... Ježíš nemá pravdu, ta nezmizela, jen se jako off topic přesunula tam, kam patří:
http://www.pracanadoma-skusenosti.eu/news/spracovatel-odbornych-textov-na-pracu-z-domu/

No nic, jak se spí Ježíšovi už vím. ;-)
Ještě by mne zajímalo, jakou má úspěšnost v náboru oveček k ostříhání do dalších podvodů, že sem tak vytrvale cpe svou mailovou adresu (kterou mu admin stejně za chvíli smaže). Kolik lidí se podařilo přidalo odsud?

Dátum: 14.02.2017

Vložil: fleg

Titulok: Trol

Tak sa zda, ze do miestnej diskusie zavital (opat?) nejaky psychycky naruseny trol, ktorému robi dobre ked "kradne identitu" inym diskutujucim.
Na zaklade mojej zivotnej skusenosti z viacerych for sa pokusim o analyzu tohto jedinca a pripadne odporucania pre ostatných diskutujucich. Pravdepodobne ide o pomerne inteligentneho original trola s nejakou tazkou formou asocialnych prvkov spravania (nieco ako nedokonaly autista). V tomto pripade sa nezda, ze by jeho cielom boli reakcie ostatných diskutujucich, skor by som povedal ze pocit uspokojenia mu prinasa puhy fakt, ze vie, ze vytoci clovkea ktoreho imitoval.
V boji s tymto druhom trola by mohol pomoct najviac Admin, ak by vedel nastavit na fore aspon jednoduche ochranne prvky. Stacilo by napríklad logovanie IP adresy, alebo povinne zadanie mailovej adresy pri vyplnani prispevku. Idealne by Admin mohol moderovat prispevky (príspevok by sa po napisani uzivatelom len ulozil do "karanteny" a az po potvrdeni Adminom by sa zverejnil).
My, navstevnici, mame v tomto pripade moznotsi vzdorovania trolovi obmedzenejsie, aj ked stale plati ze jeho pritomnost by sme nemali zbytocne rozpitvavat - tym ho len prikrmujeme. Avsak v pripade ze svojim príspevkom imituje nas (a najma ak to nie je zrejme) tak si myslim, ze moze mat zmysel upozornit na to, ze príspevok pochadza od trola (presne ako to urobil Tomas nizsie). Nevieme totiz odhadnut, co by trol namiesto nas mohol napisat nabuduce a ci jeho imitacia nemoze mat aj nejaky dlhodoby ciel.
V tomto pripade asi najpraktickejsie riesenie by bolo trola zabanovat, ale pokial som Adminovi spravne porozumel tak on bohuzial nevie na tomto fore dat ban. Pomoct by mozno mohlo aj to, ak by Admin mazal vsetky prispevky, preukazatelne pochadzajuce od trola - pri tomto pristupe je ale iste riziko, ze by to mohlo vypalit aj opacne.

Dátum: 14.02.2017

Vložil: Gizmo

Titulok: Re:Trol

Logování IP adresy je málo. V dnešní době mobilních zařízení je IP adresa buď tolání loterie, několikrát za den nová, nebo naopak jedna stabilní pro obrovskej počet lidí. Ukládání příspěvků do karantény popíra princip webu 2.0, kde sami uživatelé tvoří obsah, protože efektivně fórum přestane fungovat neb admin memůže trávit všechen svůj čas schvalováním příspěvků. Povinné zadávání emailové adresy neřeší kradení identity. Leda jí použít jako seed pro generování nějakého obrázku a samotnou adresu nechat neveřejnou. Což by stačilo cokoliv a moho by se tomu říkat třeba fingerprint nebo heslo nebo znamení. Prostě taková identita bez registrace. Kombinace obrázek(hash(jméno+tajemství)). Což odhalí imitaci, ale nezabrání to šaškům chovat se jako idioti. Jediné řešení je složitá registrace s potvrzováním funkčknosti emailu, který bude primárním klíčem a následně by pak mohl admin trolly blokovat. Ale to prostě záleží jakej engine na fórum tu je k dispozici.

Dátum: 16.02.2017

Vložil: fleg

Titulok: Re:Re:Trol

To je zaujimave, ze o trolovi a kradnuti identity pise niekto kto ukradol nick mne. Osobne ma velmi tesi, ze si vybral prave mna, ale moj styl pisania nevystihol...ja som sa teda v jeho prispevku nespoznal.
O Kairose uz nie je asi co pisat, takze sa tu hrame na kradnutie identit nech je nejaka zabava asi.
Ja si myslim, ze povedane uz bolo vsetko. ak sa nemylim .com domena je zaplatena do marca/aprila a pochybujem, ze Kairos este niekde sype, takze tipujem, ze uz nebude predlzena.
Takze kolko este...mesiac dva kym to definitivne skonci?

Dátum: 16.02.2017

Vložil: Admin

Titulok: Re:Trol

Mrzí ma to, ale s týmto nedokážem robiť nič. Tá administrácia webu je nastavená tak, ako je. Tiež ma to štve.

Dátum: 13.02.2017

Vložil: Anonym

Titulok: Anketa

Kdyz uz se nam to tu tak hezky rozjelo, tak prihodim cele portfolio podvodu do diskuze :-) :-D :-P :-)

Ktere projekty se vam libi?

:-D :-P :-) :-)

Do kterych byste byli ochotni DNES investovat? (ignorujte na okamih pripadne eticke zabrany)

:-) :-) :-) :-).


EDIT ADMINA: žiadne odkazy na ďalšie projekty, žiadne emailové adresy. Toto je diskusia o Kairose.

Dátum: 14.02.2017

Vložil: Jezis

Titulok: Re:Anketa

Nekdo tu zfalsoval prispevek pod mym jmenem!
Zadam Admina o napravu a smazani prispevku, nebo upravu jmena!
Dekuju.

Dátum: 13.02.2017

Vložil: Peter

Titulok: MyADSino

Chcel by som poprosit admina o podobnu analyzu pre "projekt" MyADSino. Dost sa to po Slovensku rozlieza a co vidim na facebooku tak je v tom sami kairosak...Ludia by si urcite radi precitali nestrannu a kriticku recenziu, aktualne Google vyhadzuje skoro same reklamy.

Dátum: 13.02.2017

Vložil: -

Titulok: Re:MyADSino

Je to len dalsie "zdanenie" ludskej hluposti a chamtivosti.
http://behindmlm.com/mlm-reviews/my-adsino-review-starcoin-ad-credit-ponzi-scheme/

Staci na to sedliacky rozum. Ktokolvek, kto by skutocne vedel vygenerovat 250-630% ROI, nebude nahanat nejakych hlupakov kdesi na slovenskom vidieku...ale zoberie uver v banke a po 2-3 rokoch uz nemusi do konca zivota prstom pohnut ;)

Dátum: 13.02.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:MyADSino

Možná by se to mělo spíš jmenovat MyAdSin. ;-)

Ocituji z jiné diskuse

Mike007 :
"Ach bože, společnost je registrovaná na Kypru, ale licenci má z Curacaa, zároveň má podnikat v hazardu, na co třeba u nás licenci nemá a navíc poskytuje investiční služby, na co zase nemá licenci třeba v Itálii.

Místo toho, aby lákala hráče do hry a vydělávala na jejich prohrách, tak láká investory a prodělává na jejich výdělcích. Běžte do nejbližšího kasína a zeptejte se jestli nechtějí půjčit vaše prachy za 365% ročně. Lidi, začněte prosím alespoň trošičku myslet."

Bystrík Štefák:
"Tá firma získala niekoľko desiatok tisíc nových potenciálnych zákazníkov za 2 mesiace. Robí si reklamu, ktorú vypláca týmto spôsobom cez revshare projekt ľuďom a nie reklamným spoločnostiam. A preto to Švajčiari chápu a je u nich stránka na 120-tom mieste, u Rakušanov na 190-tom mieste. Zatiaľ čo iné online kasína o niečom takom môžu momentálne snívať. Keď človek nechápe význam revshare projektov. Nikde nie je napísané, že spoločnosť bude vyplácať 1% denne neustále. Taktiež 50% zo zisku človek nemôže vybrať, ale použiť na nákup reklamy, alebo na hry. Firma funguje už od roku 2010, má online kasína ešte pred týmto projektom. Keď nepoznáš význam a fungovanie revshare, tak radšej si to naštuduj. Nikde nie je písané, že spoločnosť vypláca 365% ročne a že ich vypláca len tak.

...a spýtaj sa tých kasín, koľko dávajú na reklamu a koľko ľudia utratia v kasíne a koľko vyhrajú..

a ešte jedna vec.. revshare nie je investičný projekt."

Mike007:
"Aha, takže firma si robí reklamu a já jí za to zaplatím? Firma prezentuje denní zisk 1% z vkladu, z kterého si mohu polovinu REINVESTOVAT, ale není to investice, ale revshare? Mimochodem, víte že od 1.1.2017 zastavil Pokerstars činnost v ČR, protože zde nemá licenci a hrozí mu stamilionové pokuty?"

Dátum: 13.02.2017

Vložil: -

Titulok: Re:Re:MyADSino

Bystrík Štefák - predpokladam, ze je rec o tomto hlupakovi
https://www.facebook.com/bystrikstefak

Myslim, ze tento odkaz pomoze urobit si nazor ;-)
http://behindmlm.com/mlm-reviews/website2share-review-1-to-50-chain-recruitment/

Dátum: 13.02.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:MyADSino

Ano, podle profilu je to on.

Znamená ve slovenštině solvo "bystrý" spíš rychlý nebo chytrý?

;-)

Dátum: 14.02.2017

Vložil: zubataVAGINA

Titulok: Re:Re:MyADSino

LOOOL

Dátum: 12.02.2017

Vložil: kabelka

Titulok: divvee social

Viem, ze to tu nepatri lebo je to diskusia na kairos ale predsa len, poculi ste o divvee social? Ma sa otvarat tento mesiac slovensky trh. Vraj, este sa stale nieco doladuje. Co si o tom myslite? Ide o hodnotenie aplikacii, plus mozete ziskat provizie ak zapojite dalsich ludi. Vstupny poplatok 50$ na rok. Mame tu dalsiu pyramidu? Ak to tu velmi prekaza, nech to kludne admin zmaze. Dakujem

Dátum: 12.02.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:divvee social

Jo slyšeli,

A je to jen další krokodýl číhající na svou kořist pod hladinou jezera. Takže čumáčky pryč prasátka, protože jinak vás sežere!
O tomhle odpadu se již psalo zde a zde:

http://behindmlm.com/mlm-reviews/divvee-review-995-a-month-for-access-to-discounts/
http://behindmlm.com/mlm-reviews/divvee-rank-share-review-promote-apps-recruit-affiliates-get-paid/

Překlad části ze shrnutí:
Hned od začátku, Divvee nastavil nábor pro své společníky jako prioritu. Společníci nedostanou zaplaceno, jestli nepřivedou nového společníka. Aby bylo možné dostat zaplaceno na všech deseti dostupných úrovních matrix a unilevel schématu, společníci musí získat a udržovat celkem deset aktivních společníků. Kompletní Divvee Rank & Share kompenzační plán je pak odemčen, jestli každý z deseti společníků generuje 100 akcí za měsíc (což můžou být taky vlastní akce společníka na více zařízení). Problém s tímto je, že je to řetězový nábor. Divvee společníci jsou vypláceny přímo i nepřímo za nábor nových společníků.
Tento způsob fungování dělá z Divvee pyramidovou hru.

Dátum: 13.02.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:divvee social

Tady píše někdo stylem skoro jako já a ještě pod stejným nickem... :o

Ale v zásadě s napsaným souhlasím, takže díky za ušetření času!

Dátum: 13.02.2017

Vložil: landser

Titulok: Re:Re:Re:divvee social

Tomas moje obavi o tvoj psychicky stav boli opodstatnene je to schizofrenia dostavili sa uz aj vizualne bludy a vipadky pamate ... nepocuvaj hlasi v tvojej hlave tie ta klamu a nepomozu ti ... sup sup k lekarovi kym nie je neskoro inak sa to moze velmi zle skoncit a mozes aj zomriet ... nehanbi sa v kazdej spolocnosti musia byt aj ti slabi jedinci ako ty a mi silnejsi jedinci im pomahame a zachranujeme im zivot

Dátum: 13.02.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:divvee social

To je milé, že tu někdo má obavy o mé zdraví! ;-)

Ale celá ta věc má asi jiné a jednoduší vysvětlení. Pokud ovšem to landserovo vysvětlení dělá někomu dobře... tak ať mu věří.

Dátum: 13.02.2017

Vložil: kabelka

Titulok: Re:Re:divvee social

Dakujem Tomas, radsej s tym nebudem spekulovat lebo sa mi to od zaciatku nepozdavalo.

Dátum: 06.02.2017

Vložil: -

Titulok: Kairos zverejnil zoznam zmrdov, ktori este vo "firme" zostali

Zmrdi z Kairos-u zalozili novu bezcennu schrankovu firmu PLANET BUSINESS MANAGEMENT LIMITED

https://beta.companieshouse.gov.uk/company/10582833

Sidlo:
goo.gl/A5111X

Kazdopadne zoznam akcionarov je celkom zaujimavy :-). Dalo by sa to nazvat aj zoznam najvacsich hlupakov medzi zmrdmi, teda okrem tych co vedia co robia :D
https://beta.companieshouse.gov.uk/company/10582833/filing-history/MzE2NzM0MDg3OGFkaXF6a2N4/document?format=pdf&download=0

Roman Mishuk, Yaroslav Sikora, Otokar Kasynets, Kateryna Ondrejkova, Roman Valovic tam nie su... a taka seriozna firma to bola hned od zaciatku :-))

Dátum: 06.02.2017

Vložil: -

Titulok: Re:Kairos zverejnil zoznam zmrdov, ktori este vo "firme" zostali

Ako viete že to patrí Kairosu?

Dátum: 06.02.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Kairos zverejnil zoznam zmrdov, ktori este vo "firme" zostali

To má být pokus o vtip, nebo je to opravdu vážně míněná otázka?

Dátum: 07.02.2017

Vložil: -

Titulok: Re:Re:Re:Kairos zverejnil zoznam zmrdov, ktori este vo "firme" zostali

Normalne sa pytam ako laik. Pise sa tam o nejakej firme figuruju tam mena kairosakov ale podla coho vieme ze to ma nieco spolocne s kairosom? Su ludia ktory maju peniaze v kairose aj v trebars Sky way ale tieto firmy nemaju nic spolocne. Okrem toho ze beru od ludi peniaze.

Dátum: 07.02.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:Kairos zverejnil zoznam zmrdov, ktori este vo "firme" zostali

Ach, bože...

No, v zásadě by vám mohlo stačit, že obě firmy mají společného "ředitele" a vlastníka většinového podílu. Takže je tam minimálně personální propojení.

Dál by vás mohlo trknout, že firma se jmenuje PLANET Business Management (podobnost s Kairos PLANET je určitě čistě náhodná).

A dál že podíly pěšáků v PLANET Business Management odpovídají slibovaným podílům podle oznámení Kairosu o "obdarování" lídrů těmito podíly - viz můj příspěvek o kousek níž.

Ale jestli chcete, můžete věřit pohádkám, že vše je v pořádku, výplaty se zase rozjedou a Kairos není podvod, který nepere peníze přes účelově založené firmy... (v tomhle případě připravuje nejspíš rozdrobení viny a svedení stopy při vyšetřování na "lídry").

Dátum: 06.02.2017

Vložil: Sándor

Titulok: Re:Kairos zverejnil zoznam zmrdov, ktori este vo "firme" zostali

Táto web a všetky ostatný deštruizmus závisť.
Prečo sabotáž kairos? Komu dobre? Nemyslíš človek bieda? 6 mesiace čakať peniaze. Prosím nechať kairos posledná šanca. Vtedy peniaze ja odpustiť zlá slovenčinár.

Dátum: 07.02.2017

Vložil: Gizmo

Titulok: Re:Re:Kairos zverejnil zoznam zmrdov, ktori este vo "firme" zostali

Go home you're druk.

Dátum: 07.02.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Kairos zverejnil zoznam zmrdov, ktori este vo "firme" zostali

Tady nebude problém ve špatném porozumění slovenštině/češtině...

Napadá mě námět na bajku, ve které se jde prasátko napít k řece plné krokodýlů...
S tím, že cestou se prasátko "motivuje" tím, že pověsti o zlém chování krokodýlů k prasátkům jsou jen pomluvy ostatních zvířat. Ta totiž nechtějí, aby se prasátko šlo napít k řece, kde je přístup k vodě nejlepší a tráva okolo zelená. Prostě ostatní zvířata závidí a škodí a nejraději by prasátko od řeky vyhnala, aby tam měla přístup sama.
No a když krokodýl chytne chlemtající prasátko za rypáček, poslední myšlenka prasátka je: "...ještě dám těm krokodýlům poslední šanci! Oni jistě nejsou tak zlí, jsou to prasátka jako jsem já... jen se jim trochu natáhl a ozubovatěl ten rypáček!"

Dátum: 07.02.2017

Vložil: Jezis

Titulok: Re:Re:Kairos zverejnil zoznam zmrdov, ktori este vo "firme" zostali

Sándor, Kairos Technologies Ltd. is the dead pig (shortened translation of the Tomas’s comment). There’s no point crying over it, and expecting that it will rise from the death is an utter madness (only I raise from the death :-) ;-) :-P :-) ).
However, the money that you have lost didn’t disappear – they are out there, literally waiting for you to claim them. I can help you with this quest – guide you through the world of high-yield investment opportunities. All you have to do is to send me an email on my email address XXXXXXXXX and invest some of your expendable the money (of course – the more you invest, the sooner you become rich).
Many thanks, looking forward to your email and wish you a successful restart of your career path. :-) :-) :-) :-)


Sándor, Kairos Technologies Ltd. a halott disznó (rövidített fordítása a Tomas megjegyzés). Nincs értelme sír fölött, és várta, hogy nőni fog a halál egy őrültség (csak felemelem a halál :-);-) :-P :-)).
Azonban a pénz, hogy elvesztette nem tűntek el - ők ott, szó szerint arra vár, hogy az életüket követelje. Tudok segíteni ezzel a küldetést - végigvezeti a világ nagy hozamú befektetési lehetőségeket. Mindössze annyit kell tennie, hogy küldjön nekem egy e-mailt az én e-mail címét és befektetni néhány feláldozható a pénz (persze - minél többet befektetni, annál hamarabb lesz gazdag).
Nagyon köszönöm, már alig várom, hogy az e-mail és szeretném, ha egy sikeres újraindítására pályának. :-) :-) :-) :-)


Sándor, Kairos Technologies Ltd. je mŕtve prasa (skrátený preklad Tomášovich poznámkach). Nemá zmysel plakať nad ním a očakávať, že vstane z mŕtvych, je úplným šialenstvom (len ja vstávam z mŕtvych :-);-) :-P :-)).
Avšak, peniaze, ktoré ste stratili nezmizli - sú tam a doslova čakajú, až si ich budete nárokovať. Ja vám môžem pomôcť pri tomto hľadaní - prevediem vás svetom investičných príležitostí s vysokým výnosom. Jediné, čo musíte urobiť, je, mi poslať e-mail na moju e-mailovú adresu XXXXXX a investovať niektoré z vašich postrádateľných peňazí (pochopiteľne - čím viac budete investovať, tým skôr sa stanete bohatý).
Mnohokrát ďakujem, teším sa na váš e-mail a prajem Vám úspešný reštart kariéry. :-) :-) :-) :-)

EDIT ADMINA: máš to marné, neprejde žiadny e-mail.

Dátum: 07.02.2017

Vložil: Ludmila

Titulok: Re:Kairos zverejnil zoznam zmrdov, ktori este vo "firme" zostali

Sledujem videa a reakcie na Kairos z Ruska. Tam sa momentalne hovori o zadrzani organizatorov "projektu" v Bielorusku.
Posielam link (je to v rustine):
https://www.youtube.com/watch?v=LDDpWHY7jzA

Idu im po krku. Peniaze nevyplacaju, a vyzera to tak, ze uz ani nevyplatia.
Realita......

Dátum: 07.02.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Kairos zverejnil zoznam zmrdov, ktori este vo "firme" zostali

Skoro správně... jen ne "momentálně". Ta zpráva z Běloruska o zadržení místních "lídrů" je z konce září 2016.

Dátum: 07.02.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Kairos zverejnil zoznam zmrdov, ktori este vo "firme" zostali

Fakt, že video je už ze září na vyplácení/nevyplácení nic nezmění. Vyplácet se nebude, letadlo spadlo.

Prasátka by neměla počítat, že to dobře dopadne, když "dají krokodýlovi ještě jednu šanci." ;-)
Prasátka by se měla krokodýlům v první řadě vyhýbat.

Dátum: 06.02.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Podílníci Kairosu pěkně pohromadě...

Míša Viera založil v UK novou s.r.o. firmu PLANET BUSINESS MANAGEMENT

https://beta.companieshouse.gov.uk/company/10582833/filing-history

Podílníky či společníky (či snad akcionáři?) tohoto s.r.o. je řada top "lídrů" z Kairosu, včetně těch z ČR (Derdové, Ornstová, Václav Simmer). Postrádám tam podvodníky ze Slovenska. Že by ignorovali nabídku podílů na Kairos ze začátku roku?

Velikost podílů u většiny jednotlivých podílníků odpovídá kvalifikaci na dosažených "kariérních úrovních" Senior Master (18), Executive (54) a Founder Executive (189) dle
https://kairosplanet.com/companys-reorganization-03-01-2017


Převážná společníků část je z Ukrajiny (jen pro info, kdyby někdo přemýšlel nad tím, kde je teď část jeho peněz). Pokud postrádáte kontakt na některého z těchto lídrů, tak tady ho máte. ;-)

Dátum: 04.02.2017

Vložil: Schonpay dalsie agc

Titulok: -

Je mi na grc ako kairos klame. Schonpay dalsi podvod . ZRUSILI SEPA prevody tak isto to bolo aj pri agc aby ludia posielali na "banku" ktora nema certofikat a dufat ze im pride karta. Dokaz ze nas vyplatit nechcu ale chcu udrzat peniaze v kase co najdalej a pritom aj zarobit.

Eshop nebude
Vratenie penazi s agc nebude
Bitcoin nebude

Dátum: 03.02.2017

Vložil: Kokotar Kravinec

Titulok: Clawback

Znamej, co do tohto "projektu" dovliekla niekolko ludi, jeden "zabezpeceny a spokojny" pod nou registrovany spolocnik zmlatil priatela do bezvedomia a poprepichoval pneumatiky na aute. Neustale ju prenasleduje, vyvolava jej do prace, postava pred jej domom...... Dufam, kairosracsky debileadrovia, ze ste si peniaze uzili, ze vam to za to stalo a aspon nieco ste si odlozili ;) budete tie peniaze potrebovat :) nikdy neviete, kedy moze prist clawback a zufaly, zniceny hlupak, ktory vdaka vam prisiel o vsetko vas nedobije, nerozmlati vam auto, ci nebodaj nedoboda alebo neprezenie 9 gramov olova hlavou :)

Dátum: 03.02.2017

Vložil: -

Titulok: Re:Clawback

Zmrdom je to jedno. Adam Janecko ukecava do pyramidy Recyclix a rozbieha pyramidu bereal.estate. Tomas Krc a zmrdi okolo neho rozbiehau pyramidy bereal.estate a coinspace. Podvodnik Lubos Tonhauser - Questra(AGAM), Dexcar...
Otokar Kasynets a Andrik Sus asi rozbiehaju pyramidu Edeilweiss5. Dalsi zmrdi presli do pyramidy SkyWay...
Kym budu hlupaci co sa nechaju nachytat, budu aj zmrdi co na tom zarabaju ;)

Dátum: 10.02.2017

Vložil: Peter

Titulok: Re:Re:Clawback

Preco ta to tak trapi? Si smutny ze niektori ludia su sikovni a vedia zarobit za jeden rok to co bezny clovek zarobi za 10- 20 rokov? Alebo si investoval a prerobil si a teraz places?
Pretoze z tvojho prispevku mi vychadzaju len tieto dve moznosti. Inak tvoj prispevok nema ziadny zmysel ;)

Dátum: 03.02.2017

Vložil: Jezis

Titulok: Re:Clawback

Kazdej chlap, kerej ma rozum, kdyz jede za prostitutkou, pouzije kondom.
Podobne je to s podobnyma projektama jako je Kairos. Je treba pouzit kone. Pak takovehle nesmysly nemusite temer vubec resit. ;-) :-) :-) ;-)
A ano, muze se stat, ze podobne jako muze prasknout guma, tak muze selhat i kun a treba vas praskne (nejakemu zfetovanymu luzrovi, kde jste spolecnosti prokazali sluzbu, kdyz jste jej zbavili penez – i tak by je prochlastal nebo neco jeste horsiho). Ale jen ten co nic nedela, nikdy nic nepodela, a navic pravdepodobnost ze vas praskne vas vlastnej kun je asi takova, jako ze vas na prechodu srazi auto. :D
Diky Bohu za Bitcoin – projekty navazane na nej bejvaj celkem prirozene plne anonymni a ty ja mam nejradsi. :-P

Dátum: 03.02.2017

Vložil: Gizmo

Titulok: Re:Re:Clawback

Tobě bych přál nejvíc, aby Ti někdo rozbil hubu.

Dátum: 03.02.2017

Vložil: Latrina Hondrejkova

Titulok: Re:Re:Clawback

Jeziskunakrizku, mena slovenskych leadrokuriev su velmi dobre zname aj vdaka tejto diskusii ;) verim ze niekde v cr si aj ty notoricky znama kurvicka, ak teda zhanas dementov na "projekty" ako o sebe tvrdis. Neboj nic, na kazdeho pride ;)

Dátum: 10.02.2017

Vložil: Peter

Titulok: Re:Re:Re:Clawback

zavidite niekomu ze sa vie zahojit za par mesiacov a vy musite kazdy den chodit do prace? :)

Dátum: 10.02.2017

Vložil: Zobrak Peter

Titulok: Re:Re:Re:Re:Clawback

Ty si toho isto nahojil debilek :D Paci sa mi Kairos, je pre somrakov a este vacsich somrakov :D

Dátum: 15.02.2017

Vložil: Ničiteľ

Titulok: Re:Clawback

To olovo sa chystá

Dátum: 02.02.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Co nového v únoru + kontrola plnění úkolů z porad

"Kairos Porada 17.1.2017
- Do konce ledna budou vyřešené veškeré komplikace ohledně výplat
- Na konci Ledna budeme mít 3 možnosti výběru peněz
- Bitcoin peněženka by měla být k dispozici (do týdne)
- Druhý druh výběru bude přes rakouskou banku (UNICREDIT BANK)
"

Takže je už vše OK?

Není v kabinetu nějaká nová možnost si otevřít účet u Schonpay (AGC 2.0)?

Pokud ano, tak hodně štěstí... společnost založená 30. prosince 2016 v Belize, s doménou registrovanou přes WhoIsGuard (oblíbená firma pro skrývání identity s P.O. box schránkou v Panamě), výplaty přes dobíjecí karty od Wave Crest (Gibraltar... to už tu jednou bylo).
Nová karta za 99 EUR? Výběry za 2.75 EUR z bankomatu a 3% u obchodníka + 3% za přepočet měny, 2% za transakce nabíjející kartu, udržovací poplatek 1 EUR měsíčně. A teď dobrá zpráva: jdou vnitřní převody peněz mezi držiteli karty (0.25 EUR za transakci).

"Firma oficiálně mění sídlo firmy – od 1.2.2017 – sídlo by mělo být v Rakousku ve Vídni"

Na webu Kairosu nic takového nevidím.

"- E-shop je spuštěný..."

Opravdu? Stále vidím na webu https://ktech.store/ to samé - "Coming soon"

" -v januari 2017 bude predstaveny najmenej jeden korporatny klient, ktory suhlasi so zverejnenim"

Ano? Tak kdo to je?

Dátum: 02.02.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Co nového v únoru + kontrola plnění úkolů z porad

Ještě maličkost k webu Schonpay... firma z Belize, web má jako primární jazyk angličtinu a jako sekundární... ruštinu.

Dátum: 02.02.2017

Vložil: -

Titulok: Re:Co nového v únoru + kontrola plnění úkolů z porad

Najlepsie je, ze tie karty od WaveCrest stoja tak 15 euro :D. Super napad ako od tych hlupakov ziskat dalsie peniaze.

Kazdopadne je zaujimave, ze firma z Belize hostuje svoje sluzby u Hetzner Online GmbH. Zhodou "okolnosti" na rovnakom hostingu bezi aj kairosplanet.com.

P.S.
<meta name="okpay-verification" content="4b5ab491-bbaf-4ee9-91af-376be0e9216a" />

http://docplayer.net/5893895-Okpay-guides-merchant-activation-guide.html

Dátum: 02.02.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Co nového v únoru + kontrola plnění úkolů z porad

To P.S. je zajímavé.

Nevím, jestli chápu jeho úplnou hloubku... ale asi se tu naznačuje, že celý slavný Schonpay je jen "brandovaný" web postavený nad službou OK Pay.

A i když OK Pay není tak rozšířená služba jako PayPal, asi si nebude chtít kazit pověst poskytnutím prostoru pro hrátky SchonPay alias Kairos + něco jako AGC. A předpokládám, že OK Pay už informace o povaze Schonpay dostalo nebo brzy dostane. ;-)

Dátum: 02.02.2017

Vložil: -

Titulok: Kairos sa stahuje na Slovensko

Kedze este stale existuje dostatok tupcov ochotnych vstupit do tejto pyramidy, Kairos zacal pouzivat slovensku schranku na zbieranie(aj distribuciu?) vkladov.

Payment purpose
Details of payment: Pmnt for SR-mod, Inv#
Beneficiary Name: ESS Holding S.R.O.
Beneficiary Address: Osadna, 2, Bratislava, 83103, Slovakia
Beneficiary Bank: VUB BANKA
Beneficiary Bank Address: Mlynske nivy 1, 829 90 Bratislava 25, Slovakia
Beneficiary Account Number: SK9702000000003720240559
SWIFT CODE: SUBASKBXXXX

http://imgur.com/a/PlT22

P.S. Nebude to mat dlhe trvanie ;-) NBS, Danovy urad a banka ziskaju potrebne informacie pomerne rychlo...

Dátum: 02.02.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Kairos sa stahuje na Slovensko

Užijte si zakoupený "SR-mod". A co že jste si to vlastně jako koupili?

;-)

Dátum: 01.02.2017

Vložil: Miloš

Titulok: ADMIN

Dobrý deň,

obraciam sa so žiadosťou na administrátora s pomocou
k doplneniu právnych podkladov a to vo veci nájdenia
fundovanej osoby v oblasti IT, ktorá môže písomne potvrdiť,
že takzvané "šifrovanie" dát na voľných úložných priestoroch
PC členov Kairosu neprebiehalo.
Pred pár dňami som tu už mal požiadavku, zatiaľ sa mi
s konkrétnym riešením neozval nikto.

prosím písať na email:

pravnik.kairos@gmail.com

Dátum: 01.02.2017

Vložil: fleg

Titulok: Re:ADMIN

Nic v zlom Milos, ale co tym chces dosiahnut? Kludne ti mozem ako IT odbornik podpisat prehlasenie, ze Kairos aplikacia nic neuklada, prilozim ti screenshoty, ale co s tym chces na sude robit?
Toto ti ziaden sudca nezoberie, respektive mozno aj zoberie, ale ak to protistrana napadne nic ine ako znalecky posudok akceptovat nebude.
Navyse dokaz, ze Kairos aplikacie nieco uklada/neuklada je uplne zbytocny, pretoze to nie je pointa pripadu a ze je Kairos lietadlo dosvedcuju skor ine fakty.
Ides podla mna blbym smerom.
Konkretne riesenie je poukazanie na nerealne zhodnocovanie penazi, na nerealnu konkurencnu cenu produktu, na nezmyselne tvrdenia zo strany Kairosu a pod.
To, ze je subor zapisany 0 naozaj na vaznosti ani nepridava ani neubera.
Ved oni aj tak tvrdili, ze dva roky sli v testovacej prevadzke;o).

Dátum: 01.02.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:ADMIN

http://www.pracanadoma-skusenosti.eu/discussion/?tid=200009951&mid=200007220

Dátum: 31.01.2017

Vložil: -

Titulok: ESA Holding GmbH

Po dalsom prusere, tentokrat s ESA Holding GmbH, zmizla zo stranky cabinet.kairosplanet.com, moznost vystavit fakturu za "Electronic Voucher" v prospech tejto firmy. Momentalne mozu hlupaci posielat bitcoin-y, alebo peniaze na nejaky ucet v USA(s poznakou "for USA only").
Prajem vela stastia pri cakani na "vyplaty" :-)

https://www.fma.gv.at/en/esa-holding-gmbh/

Ak by niekto potreboval pravne poradenstvo, odporucam ejuris.sk. Tuto firmu prevadzkuje (aj)nejaky Mgr. Roman Valovic, Dechtice 630(pripadne 310). Mozno by vedel poradit ako ziskat peniaze z Kairos-u.

"Firmu som si aj ja,aj ludia(seriozny uspesny podnikatelia),ktori su mojimy klientmi,velmi dobre (preklepli),vieme kto vsetko je za firmou,tak sme si na 100% isti,ze ideme spravnym smerom.A na rozdiel od Vas,nekritizujem nieco,co nepoznam a nemam ani zaujem spoznat.Este raz Vas upozornujem ze svojim negativnym nespravnym konanim,v ktorom evidentne pokracujete,poskodzujete dobre meno firmy.Podla legislativy aj SR,moze byt od Vas ziadana nahrada za poskodzovanie zleho mena firmy a mozu sa ziadat skody za usly zisk!"

Dátum: 31.01.2017

Vložil: jarosro

Titulok: Re:ESA Holding GmbH

Majú v popise činnosti právne služby,ale firma nie je na zozname Slovenskej advokátskej komory.

Dátum: 31.01.2017

Vložil: Jezis

Titulok: Re:Re:ESA Holding GmbH

Do prdele!
Nepochopils, ze jde o sprostou narazku??? Roman Valovic je totizto kolega z Kairosu.

Dátum: 31.01.2017

Vložil: -

Titulok: Re:Re:Re:ESA Holding GmbH

kolega -gu pl. N -govia m. ⟨lat.⟩ ▶ človek s rovnakým al. podobným povolaním, zamestnaním, funkčným postavením a pod., spolupracovník

kolega podvodnik :D

Kam sa podel kolega podvodnik Dukagdin alias Duka Gervalla ?

Dátum: 01.02.2017

Vložil: Gizmo

Titulok: Re:ESA Holding GmbH

Ta citace je trochu kostrbatá. Nebejt těch uvozovek a několikanásobného čtení, tak jsem nepochopil ten sarkasmus.

Dátum: 01.02.2017

Vložil: -

Titulok: Re:Re:ESA Holding GmbH

to su skopirovane prispeky od uzivatelky s menom "Kateryna"

Dátum: 30.01.2017

Vložil: Indiana jones

Titulok: Predpoved sa naplnila

Zdravim 7.12 som tu pisal ohladom toho ze na stranke kairosplanet.sk prvi krat bolo zrusene cislo potom mail a teras stranka je pozastavena ... viac menej zrusena!! :) Nebolo to ani 2mesiace... ja som typoval do tyzdna ale co uz :)

Dátum: 31.01.2017

Vložil: fleg

Titulok: Re:Predpoved sa naplnila

Moznosti su dve...bud nezaplatili, ale v tom pripade by ich vypli asi celkom, alebo zasial priamo Websupport a vypol ich priamo.
To nezaplatenie sa mi zda nepravdepodobne, domena je registrovana do maja a hosting sa vzdy plati zaroven s domenou na cely rok dopredu, takze bola vypnuta Websupportom priamo.
Ooo ake necakane, ze;o).

Dátum: 31.01.2017

Vložil:

Titulok: Re:Re:Predpoved sa naplnila

Skor bych povedal že Ondrejkova bola bombardovana mailami tak to pozastavila ona sama.

Dátum: 31.01.2017

Vložil: Dali

Titulok: Re:Predpoved sa naplnila

Opat je tu demagogia ... do kabinetu sa da bez problemov prihlasit!!!!!

... pretrvava akurat jeden problem .. a to transformovat peniaze do hmatatelneho stavu ... :)

Dátum: 31.01.2017

Vložil: -

Titulok: Re:Re:Predpoved sa naplnila

Tu je rec o stranke ktoru prevadzkovala klamarka, podvodnicka a zlodejka Kateryna Ondrejkova - kairosplanet.sk

"Ja sa nemam za co hanbit,nemam sa preco skryvat,ani jeden z klientov Kairosu nemoze povedat,ze po splneni podmienok firmou stanovenych,ze nedostal vyplatene provizie."

Dátum: 10.02.2017

Vložil: KAIROS

Titulok: Re:Re:Predpoved sa naplnila

Si zabil ;)

Dátum: 30.01.2017

Vložil: Ryzovinakyp

Titulok: Kairos melie s poslednych sil

Natahovanie konci a pomaky sa zacali otvarat resp. Zatvarat ludom ucty. Tym co skoncila licencia skor ci neskor zmaze kairos ucet a ani otom nenapise informaciu. Zistite to tak ze sa neudete moct prihlasit na svoj ucet. Respektive ak date poziadat heslo tak napisu ze email neexistuje

Dátum: 30.01.2017

Vložil: Brano

Titulok: Re:Kairos melie s poslednych sil

Nie je toto pravda. Nezastávam sa Kairosu ale ak konci licencia tak pred exspiráciou zasiela mail. Ak skonči tak účastník ma ešte 1 mesiac kabinet k dispozícii a bud si obnoví licenciu a pokračuje ďalej alebo po mesiaci mu expiruje aj kabinet. Maili sú zasielané 30dni pred exspiráciou kabinetu potom 14 dni další 3 dni a poslední v poslední deň.

Dátum: 30.01.2017

Vložil: jarosro

Titulok: Re:Re:Kairos melie s poslednych sil

A má nejaký význam predlžovať licenciu,keď výplaty Kairos "zabúda" vyplácať ?

Dátum: 26.01.2017

Vložil: -

Titulok: Mensie prekvapenie

Zacina sranda ;)

"Voluntary strike-off action has been suspended"

https://beta.companieshouse.gov.uk/company/09152272/filing-history/MzE2NzE5NjU1NWFkaXF6a2N4/document?format=pdf&download=0

Dátum: 26.01.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Mensie prekvapenie

Super. Klacík pod nohy při útěku.

Přeci jen má něco do sebe, když je firma jako Kairos registrovaná v UK!

Dátum: 26.01.2017

Vložil: jarosro

Titulok: Re:Re:Mensie prekvapenie

V Kairose asi ľutujú registráciu v UK.

Dátum: 26.01.2017

Vložil: Tomas

Titulok: Re:Re:Re:Mensie prekvapenie

Registrace v UK byla důležitá a jistě se vyplatila. ;)

Jen nestihli včas přesídlit. Měli s tím odchodem začít ještě v době, kdy to šlapalo jako švýcarské hodinky. ;)

Dátum: 27.01.2017

Vložil: jarosro

Titulok: Re:Re:Re:Re:Mensie prekvapenie

Na to,že v Kairose sa združili skúsený podvodníci,tento odchod z UK urobili amatérsky.

Dátum: 29.01.2017

Vložil: Mik0007

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Mensie prekvapenie

Vždyť je to úplně jedno. Je to jen prázdná skořápka. Všechny prachy šly stejně někam jinam a teď se někde perou, investují do nemovitostí, akcií, zlata atd., což nemusí být úplně jednoduchý proces. Kluci potřebují hlavně čas a klid, takže to natahují, co to dá.

Dátum: 31.01.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Mensie prekvapenie

Ano, UK Kairos je prázdná skořápka se zanedbatelným majetkem a poštovní schránkou v krámku nějaké výdejny balíčků FedEx, UPS a RoyalMail.

Přesto je ale o něco lepší jít po krku existující firmě, než zaniklé (jít po krku - čistě z touhy po spravedlnosti, finančně tady už nikdo nic nezíská, v nejlepším případě trochu pokryje ztrátu).

Dátum: 25.01.2017

Vložil: Tomas

Titulok: Platební karty KairosPay

Kairos dříve prohlásil, že od 25.1. bude možné objednávat platební karty na výběr "výplat". Dnes to mělo být... Ale zase nic. K dnešnímu datu jsou karty (prý) v testovacím režimu u některých lídrů. Plebs zase utře hubu. Termín zpřístupnění karet pro plebs zveřejněn pro jistotu nebyl.

Dátum: 26.01.2017

Vložil: Brano

Titulok: Re:Platební karty KairosPay

Bol. Do 1.2. budu môcť si všetci objednať karty. Ale nebude z toho nič samozrejme. Zas len ojebavaju. Vraj nechcú aby to dopadlo ako s AGC. Od 25. do 1.2 je 8 dni. Vravia že 1 až dva týždne trvá objednanie a zaslanie karty domov. Ďalej ju treba aktivovať a nabiť peniazmi a vygenerovať PIN. Potom už len vybrať. Ako to chcú za 8 dni stihnúť otestovať?

Dátum: 26.01.2017

Vložil: ...

Titulok: Re:Re:Platební karty KairosPay

Akými peniazmi, keď sa k ním nevieme dostať hm?

Dátum: 26.01.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Platební karty KairosPay

Myslím, že se mýlíte.
Pokud jde o oficiální oznámení
https://kairosplanet.com/payment-card-25-01-2017

tak v něm se říká pouze to, že termín pro zadávání požadavků na výplatu byl prodloužen do 1.2. O termínu vydání karty se tam říká jen tolik, že "až to bude, tak to bude a oznámíme to na webu".

Nedostanete samozřejmě nic. ;-)

Dátum: 26.01.2017

Vložil: Dali

Titulok: Re:Re:Re:Platební karty KairosPay

Ahoj Tomas, beriem Ta ako jedneho z mala fundovanych ludi v tejto diskusii... Mam akurat jednu otazku ... pripustime teda, ze je to cele podvod... naco by teda ludia za projektom Kairos technologies tolko natahovali cas ... stale nieco riesili, teda aspon sa tvarili... ked myslim, ze tym nic niziskavaju ... lebo neverim, ze v sucasnej dobe niekto registruje, lebo sa nema ako dostat ku realnym peniazom ... a nechce sa mi verit, ze by do firmy natekali nejake peniaze ... naco teda to vsetko ... ?

Dátum: 26.01.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:Platební karty KairosPay

Dali, nebuďte naivní.

Za prvé: Kairos je od začátku koncipovaný jako podvod. Nemusíte nic připouštět. Prostě to BYL a JE PODVOD.Podívejte se třeba sem

http://www.kairos-fakty.sk/

a bude to hned jasné.


Za druhé... pokud byste byl strůjcem takového podvodu... přiznal byste někdy dobrovolně a veřejně, že to je podvod?

Tyhle podvody vždycky končí natahováním trpělivosti lidí... Je lepší, když lidem dochází pomalu a postupně, že je někdo podvedl, než když naserete 250 000 lidí naráz - tím, že jim ze dne na den řeknete: "sorry přátelé, byl to všechno podvod, moc jsme si ho s vámi užili a navíc teď máme vaše peníze, které si taky užijeme..." Takhle se lidé oblbují navzájem, doufají, řeší blbosti (jako např. kdy dostanou platební kartu), místo aby to začali řešit přes polici a právníky.

Původní Kairos v únoru zanikne, pokud proti tomu nepodáte v UK výhradu a nedoložíte, jak moc vám dluží. To je teď to podstatné...

Za třetí: není vyloučeno, že v některých (dosud nevytěžených) oblastech za jazykovou bariérou Kairos jede "ke spokojenosti" a lidé se v něm dostatečně rychle registrují, aby danou oblast finančně pokryli - Arménie, Kazachstán...

Dátum: 26.01.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:Platební karty KairosPay

Zkrátka... každý den, kdy Kairos alespoň někde funguje... a který mají organizátoři na navíc útěk a na ulití a "odklonění" nakradených peněz... každý takový den je dobrý!

Dátum: 26.01.2017

Vložil: Dali

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Platební karty KairosPay

Moze byt Tomasi,

vcera som pozeral register v Anglicku a vymaz je zatial pozastaveny.

https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/document-api-images-prod/docs/o3xj2DtalvxdakvUWZ8_cBsEEkqf_JqNAQLtocfgkCI/application-pdf?AWSAccessKeyId=ASIAIT3T5CWW3MICMJZA&Expires=1485457578&Signature=2o1seT%2F7vM51cQarYewXk4B3yOQ%3D&x-amz-security-token=FQoDYXdzEBsaDDmdhTbe%2BmYVm2uh6iKcA0h2bgymX5dCGiud1gW0dYpWTb9sMLNA9Bg2o0VVF75EM0YsUb5s%2B2%2FcMBaV%2B8c0dg%2FdrLAvjsyE6vPvXtD67FI%2FfaU3Fq4swXYJ6eKkFsbXxFWTn4YtX8tIG6heZH%2BlwPdS0TPE0piij2kvL7YYoiZMeCaE4Gv0A50uSBQnkwOeHWYzd6Udg%2FtjARAzb0exul%2Fzb4W45Ry%2Fu4rG6IQUIJDgpwEo%2BB4%2BdFcuQDo5IgOOtlK6hQ4MYR0cQg4P8H4Snnlblj%2F11YfnJH21ocxFtWGMm1LgLY%2Fc9Co0KKZGdQELmaYpEJ%2FX%2BJunTptwJbXe62XyTZueTHY6gaWxv9XGbTlQd7zC0NmAM8MgMYcR%2Bkudi77trk9%2BEfCGKic7xROaQJDOk7fyLV9qLLiHLOKCu2tHYP1fnqHfgEwbhp%2Fpk2v2I57Kr4UhYCiPuYYUSKolQlMgdxgf62AiN8r558ji5MylKQf5ACfn2wPDlwv9%2BJC%2BL7LVvZhGC4wDhp5DPQ1Jw2Z0Kch7vGVmhzbtcn8gglqpzPOxL1cGTqroLLYom%2FKoxAU%3D

...takze uvidime ako to dopadne :)

Dátum: 10.02.2017

Vložil: plebs

Titulok: Re:Platební karty KairosPay

Neurazaj plebsom IT security profesionalov a investicnych magov :DDD

Dátum: 25.01.2017

Vložil: Miloš

Titulok: informácie

touto cestou by som sa rád informoval, či medzi tu diskutujúcimi
je profesionálny IT technik, ktorý môže potvrdiť a dokázať, že v úložných priestoroch rezervovaných na PC spoločnosťou Kairos Technologies neprichádza k šifrovaniu dát.

Potrebujem to doložiť k trestným a právnym úkonom.

Prosím písať na email:
pravnik.kairos@gmail.com

Dátum: 25.01.2017

Vložil: Gizmo

Titulok: Re:informácie

Já jsem programátor a zkoumal jsem zdrojáky a navrhnul jsem postup jak dokázat, že každý účastník tohoto podvodu má na disku to samé.

Problém je, že to celé jsem dělal teoreticky. Aby to mělo vypovádací hodnotu, potřeboval bych to všechno zopakovat na skutečně běžícím programu. A tady je kámen úrazu. 1) potřeboval, bych poslat ten program. 2) Program potřebuje nějaké přihašovací údaje, aby začal fungovat.

Důkaz toho, že na disku mají všichni to samé nic může provést kdokoliv, kdo má total commander. Někde hluboko v diskuzi jsou kontrolní součty, které by měli odpovídat kontrolním součtům daného souboru.

Důkaz pomocí analýzy kódu, bych zopakoval pomocí znovu dekompilovaných zdrojáků, protože ty veřejně dostupné na jiném fóru by soud nemusel brát v potaz. Ale to potřebuju ten kairosí program.

Důkaz, že nedochází k přenosu dat vyžaduje program a přihlašovací údaje.

Zároveň jsem někde našel skrypt v pythonu, který se přihlásí do systému a předstírá činnost a peníze se načítají. Což dokazuje, že se žádná data nepřenáší, protože jinak by dotyčný dostal banán.

Dátum: 26.01.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:informácie

Dostaly se ke mě uniklé zdrojovky kódu Kairosí aplikace Kairosplanet.exe a rentmodule.dll (stav k lednu 2016), a mohu potvrdit, že kromě zabrání místa na disku prázdným souborem to nedělá vůbec nic.

Od té doby (pokud vím) proběhla jedna aktualizace aplikace, která navíc přidala pravidelné testování, zda onen prázdný soubor existuje a zda se nezměnila jeho velikost. To vím ovšem jen z doslechu...

Je třeba se podívat do souboru C:\_WinApp\_disc (soubor i jeho složka jsou skryté - je třeba si v systému zapnout, aby se zobrazovaly i skryté a systémové soubory).
Soubor _disc má skutečně velikost odpovídající zakoupenému balíčku... a obsahuje samé (binární) nuly. Pokud se na něj podíváte jako na text. uvidíte prázdno (mezery).
Poznámka:
Soubor může být v této složce na jiném disku, pokud by na C: bylo málo místa - takže se zkusit podívat i na jiné pevné disky, pokud je máte. Podle kódu kairosí aplikace při vytváření "úložiště" prochází pevné disky a hodí to na první disk s dostatkem volného místa.

Dátum: 26.01.2017

Vložil: Miloš

Titulok: Re:Re:informácie

dobrý deň Tomáš,

viete mi k tomu, že to nefunguje napísať oficiálne vyjadrenie
s podpisom?
Stačilo by to k spomínanému termínu január 2016.

ďakujem

Dátum: 26.01.2017

Vložil: Tomas

Titulok: Re:Re:Re:informácie

Miloši, můžete mne kontaktovat prostřednictvím admina a dát mi nějaké ověřitelné info o sobě? Abych věděl, s kým s dopisuji. Admin můj mail zná. Předpokládám, že mému postupu rozumíte a víte, jak mne přesvědčit.

Dátum: 26.01.2017

Vložil: Jezis

Titulok: Re:Re:Re:Re:informácie

Tak tomuhle by se chtelo tak strasne vysmat, ale pokusim se dnes byt shovivavy a pouze maximalne slusne poukazu na grotesknost cele situace.

Tomasi, jestli na tuhle hru (ktera je vuci tobe strasne nefer, ale to jiste tusis i beze me ;-) ;-) ;-) ) pristoupis, priprav se na predvolani k civilnimu rizeni
https://is.cuni.cz/webapps/zzp/download/120028196/?lang=en
(Strana 18, omlouvam se za tenhle zdroj, ale jsem doktor z oblasti ekonometrie a financni matematiky, a nikoli pravnik. Jiste se da najit i lepsi zdroj.)
A to plati dokonce i v pripade, ze trebaze to v soucasnosti Milos mozna ani neplanuje – ale kdyz prijde v budoucnu na lamani chleba tak te necha predvolat, protoze bude hledet na sve zajmy.
Ty na tom budes pouze tratit – v prvnim rade prijdes o spoustu casu, ve druhem rade ‘ziskas‘ negativni kontakty, protoze na soude muzes potkat spoustu grazlu (tohle je pouze uvaha, v zadnem pripade to prosim neber jako vyhruzku z me strany – ja ti preji ve tvem osobnim zivote jenom vse dobry) a v posledni rade te to muze stat jiste naklady (tohle je nejmensi starost, jelikoz odhaduji, ze alespon tech 60k mesicne brutto mas – chytry jsi na to dost).

Milosi, doporucuji Vam neloudit tady z Tomase znalecky posudek, ale normalne si zaplatit za par desitek eur znalce, treba:
http://www.eii.sk/index.php/na-co-znalca

Doneste mu tam notebook s nainstalovanou aplikaci Kairos a on bude mit posudek treba za dve hodiny a zaplatite mu za to pouze 26 eur.


A Admine, treba muzes zvazit, zda neprehodnotit odkaz na pravnika v uvodu tehle stranky. Nemusis ho notne smazat, ale treba dat tam nejake upozorneni, anebo ho prepsat takhle ( :-P :-P :-D :-D ):
Vyzývam všetkých, ktorí sa chteji s Kairosem soudit, nech kontaktujú nasledovnú emailovú adresu:
pravnik.kairos@gmail.com
Dale vyzyvam vsechny, kteri chteji ziskat penize, o ktere prisli v Kairosu zpatky, aby kontaktovali financniho poradce Jezise na emailove adrese
*****@******.com
a investovali do podobnych projektu, jako byl Kairos, ale tentokrat ve spravnem case
;-) :-) ;-) :-D :-P :)

Dátum: 26.01.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:informácie

Ježisi, zatím je to v poloze kdy zjišťuji, oč Milošovi jde a co/kdo za tím stojí. Vlastně se tím jako ty tak trochu bavím, i když ty a já stojíme na zatraceně opačné straně.

Osobně si myslím, že průkazný znalecký posudek u soudu bude třeba od někoho, kdo na to má "papíry" - a to já nejsem. Ale nejsem ani právník, třeba je to na Slovensku jinak.

Krom toho opravdu nestojím o získání "kontaktů" na grázly, takže i můj posudek by měl své podmínky, které mohou limitovat jeho použitelnost - to říkám dopředu.

Ale klidně Milošovi pošlu ty zdrojáky. ;-)

A k tvé "inzerci" tady...

Vyzývám všechny, co v Kairosu přišli o peníze, aby si uvědomili, na čem tyto podvody stojí. Vydělá na nich ten, kdo si pod sebe přivede dost lidí, kteří mu jeho "výdělek" (=podíl na lupu) zaplatí.

Věříte, že vás v inzerci lidé jako Ježíš, Luboš Vrba a podobní tady... lanaří proto, abyste se stali těmi nahoře? Nebo proto, abyste "udělali dobře jejich peněžence" a "něco se od života naučili, když jste tak blbí, a případně dál nešířili své geny hlouposti (parafrázuji Ježíše)"? Potřebujete tu lekci ještě jednou, abyste si to zapamatovali?

Krom toho, i když náhodou v téhle loterii "vyhrajete", vaše jméno propadne peklu - přestože si v rámci zachování anonymity budete říkat třeba Ježíš. A to říkám jako ateista tak velký, že se až bojím, že mne za to Bůh potrestá. ;-)

Dátum: 27.01.2017

Vložil: fleg

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:informácie

Jezisko je celkom srandovny.
Na jednej strane tvrdi, ze ma doktorat z ekonomie a matematiky, na druhej strane neustale lanari ludi do lietadiel prave na stranke, kde lietadla odhalujeme a bojujeme proti nim.
Jezisko je proste muz paradoxov, neuznany genius, pretlkajuci sa zivotom tym, ze sa pokusa zarabat na naivite a hluposti ludi.
A tie jeho akoze bububu na teba, ze nechod na sud lebo sa ti stane toto a toto...fakt som sa pobavil;o).
Inak ako si poznamenal analyza od noname cloveka bude na sude lahko spochybnitelna.
Nebudme naivni k ziadnemu sudu nedojde. Ak bolo uz trestne oznamenie podane policia bude veeelmi dlho vysetrovat a nakoniec sa to uhra do stratena tak ako uz pri mnohych pyramidach doteraz. Keby Policia SR mala ozajstny zaujem vysetrovat je uz Kairos na SK davno v ilegalite.

Dátum: 27.01.2017

Vložil: Miloš

Titulok: Re:Re:Re:Re:informácie

Tomáš,
pošlite mi prosím Váš email na môj:
pravnik.kairos@gmail.com
a ja Vám obratom zašlem moje telefónne číslo,
môžete mi zavolať a overiť si na mňa informácie.

Alebo mi popíšte iný spôsob, ako Vás mám kontaktovať.

Ďakujem

Dátum: 29.01.2017

Vložil: Gizmo

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:informácie

Tady jsem vyhrabal svůj starší příspěvěk, jak dokázat v souboru na disku nen z hola nic:

http://www.pracanadoma-skusenosti.eu/discussion/?tid=200009951&mid=200004999

Dátum: 31.01.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:informácie

Miloši, pošlete mi přes admina "offline" vzkaz, podle kterého poznám, že je od reálného prváníka/právní kanceláře.

Amin můj mail zná.
Zatím nemám potřebu zakládat nějakou "disposable" mailovou adresu, ale ani nechci někomu pro mne neznámému na anonymním fóru dávat tu svoji.

Sorry za počáteční "drahoty", pak už to půjde rychleji.

Dátum: 31.01.2017

Vložil: Jezis

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:informácie

Tomasi, vytvor si prosim novou jednorazovou e-mailovou adresu a napis Milosi. Poradim ti domenu tutanota.com, tam jsem si ja taky vytvarel mailovou adresu a staci ti tam zadat jmeno (treba Tomas@tutanota.com) a vymyslet si heslo. Nezadavas nic jineho, muzes to zacit pouzivat hned a mas to sifrovany. Bude te to stat o spoustu mene casu, nez kdyz se tady dohadujes s Milosem a pusobite pri tom jako Pat a Mat.

Uvedom si, ze Milos je
a) vychcanej zmrd kerej neumi akceptovat prohru v pyramide a snazi se zpochybnit jeji vysledek, i kdyz vedel oc jde
b) idiot, ktery jsi myslel, ze pronajima svuj disk Nissanu, NASA a Astaru Seranovi. V takovem pripade asi neni schopnej pochopit, co do prdele od nej chces a vse zjednodusis, jestli mu napises mail ty. Nebo mu alespon vysvetli, jak se posila vzkaz Adminovi tak, jak bys to vysvetlil sestiletemu klukovi.

Dekuji!!!!!

Dátum: 20.01.2017

Vložil: Lea

Titulok: Výber peňází z Kairosu

Dobrý deň,

Chcela by som sa opýtať - dostala sa ku mne informácia, že prostredníctvom tejto služby:

https://financingrequirements.com/registration/

EDIT ADMINA: vyššie uvedená stránka nevyzerá dôveryhodne. Neodporúčam sa tam registrovať

sa dajú vybrať peniaze z Kairosu. Na prvý pohľad to vyzerá dôveryhodne, aj vzhľadom na fakt, že za 9 dolárov v Kairos systéme vyplácajú 1 euro (tabuľka http://financingrequirements.com/blog/7-Applying-for-outlays-Kairos-Technologies-Ltd.html), čo je asi pomerne bežné pri čiastočnom odškodňovaní tých, ktorým skrachované firmy dlhovali peniaze.

Ale jedno ma znepokojuje - treba tam zaplatiť poplatok 20 eur za registráciu a potom jednak sa to niektorým ľuďom ani nevráti, ak majú málo peňazí v Kairos peňaženke a rozmýšľam tiež, že či to nie je nejaký ďalší podvod - že človek tam pošle peniaze a aj tak nič z toho nedostane.

Čo si o tom myslíte? Pôjde cez toto získať z Kairosu aspoň časť peňazí, ktoré nám dlhuje, alebo nás opäť len niekto ťahá za nos?

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok