Kairos Technologies - má tento projekt zmysel?

29.07.2015 10:15

Sliepka, ktorá znáša zlaté vajcia.

Ak hľadáte normálnu recenziu na projekt Kairos Technologies, ste na tom správnom mieste. V článku sa dočítate, čo je to za spoločnosť, aké produkty ponúkajú, koľko musíte investovať, ak by ste sa chceli stať ich partnermi, no a hlavne trošku kritiky - môj názor.

 

Nie vždy ide o overené informácie. Na oficiálnej stránke firmy je tých informácií poskromnejšie, v podstate je tam možné nájsť len také všeobecné kecy. Keďže po anglicky dobre neviem a nechcelo sa mi študovať ich obchodné podmienky a dohodu o partnerstve, pomohol som si aj informáciami z webových stránok českých a slovenských distribútorov.

 

Aktualizácia 03.04.2016 - s odstupom času môžem na základe dostupných informácií z internetu a taktiež z diskusie tohto článku prehlásiť, že Kairos Technologies má prvky nelegálnej hybridnej finančnej hry. Je to projekt založený na princípe Ponziho schémy a taktiež pyramídovej hry. Čiže suma sumárum, je to podvod!

 

Aktualizácia 02.07.2016 - je tu pár indícií, že Kairos svojim investorom blokuje účty (viď príspevky v diskusii). Taktiež sa ku mne dostali informácie, že niektorým ľuďom nechcú poslať zarobené peniaze. Zrejme prešli na selektívne vyplácanie (vyplatia len niektorých, možno 100 ľudí z 1000, ostatní majú smolu).

 

Vyzývam všetkých, ktorí chcú Kairos riešiť právnou cestou, nech kontaktujú nasledovnú emailovú adresu: 

 

pravnik.kairos@gmail.com

 

Hláste sa seriózni záujemcovia, pre právne potreby budú určite potrebné podrobnejšie informácie ako sú mená, adresy, výšky vkladov, spôsob platby atď.

 

O spoločnosti

Firma Kairos Technologies bola založená v roku 2014 v Anglicku. Zameriava sa na vývoj a distribúciu High-Secure produktov pre bezpečnú online komunikáciu a surfovanie na internete. Spoločnosť údajne získala za jeden rok existencie už viac ako 40 000 partnerov, ktorí sa podieľajú na predaji produktov a zároveň aj na uložení dát.

 

Adresa pre tých, ktorí v Anglicku žijú a chceli by sa presvedčiť, či náhodou nejde o virtuálne sídlo, ako to býva vo väčšine podobných projektov:

Midford Place, 114-115

Tottenham Court Road, 1-St Floor,

London W1T 5AH, United Kingdom.

 

Aktualizácia 26.09.2015: Tak sa zdá, že na vyššie uvedenej adrese, na ktorej má mať Kairos svoju reálnu kanceláriu, sídli ďalších 526 firiem. Žeby predsa len išlo o adresu pre virtuálne kancelárie? Dôkaz si môžete pozrieť na stránke www.endole.co.uk/explorer/postcode/w1t-5ah.

 

Produkty Kairos Technologies

Pre zákazníkov, ale aj pre svojich partnerov - distribútorov firma ponúka 4 nižšie uvedené produkty. Bonusom týchto produktov má byť vysoká ochrana súkromia – šifrovanie prenášaného a uloženého obsahu.

 

1. KairosMail – emailové rozhranie, do ktorého sa vďaka zabezpečeniu nedostane žiaden hacker,

 

2. KairosSurf anonymné surfovanie na prehliadači, ktorý je vďaka systému šifrovania zabezpečený tak, že môže slúžiť ako VPN a zároveň nikto nezistí, odkiaľ ste surfovali,

 

3. KairosCloud – úložisko dát, do ktorého sa bez vášho šifrovacieho kľúča nikto nedostane, 

 

4. KairosPhone – aplikácia pre telefón, vďaka ktorej vás nebude môcť nikto odpočúvať (pozn.: no tak toto by sa mohlo hodiť Merkelovej a ostatným politikom, ktorých údajne odpočúvali).

 

Možnosti spolupráce

Na oficiálnej stránke sa môžete dočítať, že v súčasnosti sú Kairos produkty v beta-testovacej fáze. Nákup je k dispozícii len pre registrovaných užívateľov, ktorí dostali pozvanie od spoločnosti alebo distribútorov. Čo to znamená? Ak sa chcete stať partnerom a zarábať, musíte sa zaregistrovať a následne si zakúpiť jeden z nasledovných balíčkov.

 

Balíčky Kairos Technologies - cena, zisk, úložné miesto.

 

Ako vidíte, minimálna investícia je 125 USD za štandard balíček. Pri kúpe tohto balíčka sa v podstate stávate len zákazníkom a za danú sumu môžete využívať len ich prvý produkt, a teda Mail. Na tento balíček sa však nevzťahuje marketing, takže ak by ste sa chceli stať distribútorom a ich produkty šíriť a predávať ďalším ľuďom či firmám, musíte si zakúpiť minimálne silver balíček za 597 USD.

 

Ako to má fungovať

Zaregistrujete sa ako partner a vyberiete si jeden z vyššie uvedených balíčkov. Následne si budete musieť stiahnuť do počítača software. Kairos Technologies tvrdí, že potrebuje využívať voľný priestor PC všetkých partnerov pre cloud servis (úložisko dát).

 

Ak si teda zakúpite najlacnejší balíček štandard, musíte prenajať Kairosu každý deň na 10 hodín 15 GB úložného miesta z pevného disku vášho PC, pri najdrahšom balíčku za 2 777 USD až 320 GB voľného priestoru. Ako odmenu za prenajatie vášho voľného miesta sľubujú rozprávkový ročný výnos 150 % (pozn.: ešte sa neregistrujte, odporúčam vám prečítať si článok až do konca).

 

Praktický príklad pre lepšie pochopenie

Kúpite si balíček za 597 USD. Stiahnete si aplikáciu, ktorá vám „ukradne“ 70 GB priestoru z vášho PC. Počítač necháte pustený minimálne 10 hodín každý deň v roku a spoločnosť vám vyplatí odmenu 1 492 USD, čo predstavuje cca 150 % zhodnotenie (pozn.: takéto vysoké zhodnotenie je samozrejme nereálne, o tom ale nižšie).

 

Môj názor a pohľad na tento projekt

Nebudem hodnotiť kvalitu ani zmysel produktov firmy, pretože nie som odborník na IT. Možno sú to kvalitné produkty, možno nie. Možno dochádza k nejakému šifrovaniu údajov, a možno nedochádza. Nech to posúdia iní. Taktiež nebudem posudzovať kompenzačný plán odmeňovania. Chcel by som sa skôr zaoberať zmyslom projektu. Je tu totiž niekoľko vecí, ktoré mi na Kairose nesedia.  

 

Problém č.1- Sľubujú zisk bez toho, aby ste niečo predali

Ako sa to hovorí? Bez práce nie sú koláče? Tak toto príslovie pri Kairose neplatí. Táto spoločnosť totižto ponúka krásne zhodnotenie peňazí, a to až o 150 %. Stačí sa zaregistrovať, investovať do balíčka, prenajať firme priestor vášho PC a nechať ho každý deň zapnutý aspoň 10 hodín. A potom už len vidíte, ako vám na (virtuálnom) účte naskakujú peniažky. Nemusíte predávať produkty formou MLM, načo... Odkiaľ chcú vyplácať ľuďom toľko peňazí bez práce (predaja produktov)?

Aj keď... na oficiálnej stránke Kairosu nevidím žiadnu informáciu o tom, že by sľubovali 150 % zhodnotenie. Je tam síce uvedená tabuľka s jednotlivými balíčkami, cena, veľkosť prenajatého priestoru a počet hodín, no nikde tam nevidím zisk ani ponúkané zhodnotenie (skúste sa pozrieť, či to neuvádzajú v obchodných podmienkach alebo v „Partnership Agreement“, angličtina nie je moja silná stránka). Túto informáciu som prebral z webových stránok distribútorov Kairosu, ktorí dokonca uvádzajú, že spoločnosť !!! garantuje !!! 250 % zhodnotenie (po správnosti to má byť 150%). Kto môže garantovať také zhodnotenie? Aby zo strany distribútorov nešlo len o nejaké klamstvo slúžiace na nalákanie ovečiek. Predsa len, za každého priameho človeka, ktorý sa pod nich registruje, dostávajú 15 %. Mimochodom, to sú ďalšie percentá k tým 150 %. A to som nepozeral MLM kompenzačný plán odmeňovania. Tam budú ďalšie % odmien.

 

Problém č.2 – Distribútori poskytujú zdroj svojho PC a ešte za to aj platia?

Najväčší nezmysel, ktorý podľa mňa nemá logiku, je to, že Kairos vlastne využíva a prenajíma prostriedky PC svojich distribútorov (výkon, pripojenie k internetu, diskový priestor) a na začiatku za to distribútori ešte aj platia!

 

Principiálne by to mohlo fungovať. Vy jednoducho prenajmete Kairosu časť voľného miesta vášho počítača. Firma to vaše voľné miesto nejakým spôsobom využije, napríklad doň uloží a zašifruje údaje svojich zákazníkov atď. Zisk si potom Kairos s vami podelí. Takto by to pokojne mohlo fungovať, a dokonca aj bez tej investície. Natíska sa teda otázka, načo sú im moje peniaze? Prečo mám platiť za to, aby spoločnosť mohla využívať priestor môjho PC?

 

Problém č.3 – Vysoká ochrana súkromia a bezpečnosť?

Kairos sľubuje svojim zákazníkom vysokú ochranu súkromia a bezpečnosť, a pritom svoje služby neprevádzkuje na vlastnej infraštruktúre, ale na PC svojich distribútorov. To znamená, že dáta zákazníkov nie sú uložené na profesionálne spravovaných PC, ale na počítačoch súkromných osôb, ktoré môžu byť pokojne zavírované. Dáta sú síce údajne šifrované a pre bežných ľudí nečitateľné, ale ktovie ...

 

Problém č.4 - Oslovuje firma distribútorov alebo zákazníkov?

Zásadnou otázku pre udržateľnosť tohto projektu bude, či sa nájdu spokojní zákazníci Kairosu (ktorí budú platiť za služby, čo ,,uživí" aj distribútorov nad nimi), alebo či sa do neho natiahnu len distribútori za vidinou zisku (čo povedie k nevyhnutnému kolapsu). Z vyššie uvedeného to vidím skôr na ten kolaps, poprípade na nevyhovujúce až drastické zmeny podmienok.

 

Problém č.5 - je MLM model vhodný pre propagáciu služieb tohto typu?

Budú si ,,tajnostkári" kupovať takéto služby od nejakej novovzniknutej firmy, ktorá predáva prostredníctvom MLM partnerov (ktorí o technickej realizácii projektu nevedia nič alebo len veľmi málo)? V tejto oblasti je zásadnou vecou dôveryhodnosť, diskrétnosť (o vašom využívaní služieb by malo vedieť čo najmenej ľudí) a fundovanosť (schopnosť technicky obhájiť ponúkané riešenie a jeho technickú kvalitu). Na základe propagácie služieb formou MLM usudzujem, že firma nespĺňa ani jednu zo spomínaných vecí.

 

Na rôznych diskusných fórach som sa dočítal, že medzi hlavných zákazníkov - partnerov, ktorí využívajú služby Kairos Technologies Ltd., patria spoločnosti ako je Nissan Motors, Incore Holding, Sony PlayStation, Bosch, Besra Gold a dokonca aj česká firma Hamé. Firma taktiež údajne sponzoruje svoje 2 tímy, ktoré jazdia preteky Le Mans series.

Na oficiálnej stránke sa, samozrejme, nič z toho nedočítate. Spomína sa tam - konkrétne v sekcii News - len marketingová spolupráca medzi Kairosom a Greaves Motorsport. Inak povedané, zaplatili si pomerne drahú reklamu, aby pôsobili dôveryhodne a seriózne, nič viac. Žiadne partnerstvo v oblasti technologických riešení.

 

Na neoficiálnych stránkach sa dajú nájsť aj rôzne informácie o plánoch do budúcnosti. Sú to smelé plány, o tom nepochybujem. Otázne je, či ide o reálne dosiahnuteľné plány. Mal som tú česť spoznať niekoľko desiatok podobných spoločností ako je Kairos (za zmienku stoja napríklad Zeekrewards a Banners Broker). Prvý menovaný obral viac ako 2 milióny užívateľov (z toho cca 20 000 SK a CZ) o krásnych 600 miliónov USD. Viac v článku moje skúsenosti s mega podvodmi). Všetky mali niečo spoločné, a to vysoké poplatky za produkty, a hlavne smelé plány. Do 3 rokov bude naša spoločnosť na burze, ďalšia sľubovala do 2 rokov revolúciu v online komunikácii, ďalšia aplikáciu, ktorá bude prekladať hovorené slovo. S odstupom času nepochybujem, že vždy išlo len o mazanie medu okolo úst, aby mohli z investorov – partnerov vylákať peniaze. Predstava svetlých zajtrajškov dokáže nejedného presvedčiť, aby investoval. Veď čo ak to vyjde? Budem milionár. Dnes už ani jedna, ani jedna jediná firma neexistuje. Všetky sa nabalili na prázdnych, nereálnych sľuboch a zmizli. Čiže neodporúčam vám pozerať sa na to, čo bude potom, ale na to, čo je teraz. Oplatí sa vám investovať peniaze do „dnešného“ Kairosu?

 

Pár slov na záver

Netvrdím, že ide o podvod, aj keď mi to veľmi pripomína Ponziho schému, už len pre problém č. 1. Je to, samozrejme, len môj subjektívny názor, takže sa môžem mýliť. Ak uvažujete nad partnerstvom, dobre si to premyslite. Odporúčam vám poriadne si overiť každú informáciu, ktorú nájdete - či už na webových stránkach distribútorov alebo na diskusných fórach.

 

Aký je váš názor na túto spoločnosť, prípadne na produkty a systém?

 

Odporúčam prečítať si tieto dva články:

Základná charakteristika Ponziho schémy v článku sa dozviete, čo majú spoločné všetky tieto internetové podvody, ako sú Kairos Technologies, Zeekrewards, Banners Broker atď. Mal by vám dopomôcť pochopiť, ako funguje každá Ponziho schéma, resp. ako začne, ako prebieha a ako skončí.

 

Ako nenaletieť internetovým podvodníkom – v tomto článku si môžete prečítať pár mojich rád, na čo si dať pozor, aby ste v budúcnosti nenaleteli na niečo podobné ako je Kairos.

 

P.S.: Ak ste nerozhodní, prečítajte si aj diskusiu. Odporúčam hlavne príspevky od Dekamerona a IT špecialistu Tomáša, ktorí sa na tento systém pozreli bližšie po technickej stránke. 

 

Ďalší článok o spoločnosti Kairos Technologies, a hlavne o niečo aktuálnejší, nájdete na stránke http://ekonomicka.poradna.net/a/view/4102-dalsie-lietadlo-z-vychodu-kairos-technologies-a-jeho-pyramida. 

 

Niektoré časti článku boli prevzaté z Facebookovej skupiny "Rozborka MLM projektu". Ako napovedá názov skupiny, riešia sa v nej rozbory rôznych systémov, predovšetkým sofistikované Ponziho schémy a pyramídové hry, ktoré sa maskujú za MLM. Ak sa k vám teda dostala nejaká ponuka na "úžasný" zárobok a nie ste si istý, či sa jedná o seriózny internetový projekt alebo finančnú hru, odporúčam spýtať sa v spomínanej skupine.  

 

Upozornenie hlavne pre zástancov Kairosu:
Keďže diskusia má už neuveriteľných 17 strán, rozhodol som sa ju trochu prečistiť. Dôvod mazania príspevkov je jednoduchý - nechcem, aby hodnotné a pre návštevníkov prínosné informácie prepadli do zabudnutia. Mazať budem aj komentáre typu „admin píše v článku hlúposti, mne to funguje a vyplácajú ma“. Považujem to za spamovanie. Ak chcete diskutovať, tak píšte argumenty a odpovedajte na otázky kritikov Kairosu. Príspevok „mňa vyplácajú, takže Kairos je seriózna spoločnosť“ nepovažujem za argument!

 

Chcete dostávať novinky e-mailom?

Prihláste sa k odberu newslettera. Žiadny spam!

Diskusná téma: Kairos - má zmysel tento projekt?

Dátum: 27.05.2017

Vložil: nespokojny

Titulok: RICHARD PUCHALA

Viete co by ma zaujimalo? Ako je mozne ze taky maister manazeri ostavaju nepotrestani. Ako na priklad ten hajzel Puchala. Najprv namota x ludi. A potom ked uz zacal ist kairos do sraciek, tak sa hral na mrtveho chrobaka. Nechapem. Najprv sa prezentuje ako velky kapo, a nakoniecsa z neho vykluje taky srab ze az :D debil fakt.

Dátum: 26.05.2017

Vložil: Kairosak

Titulok: Onovenie činosti firmy

Kairos pred pár dňami dostal veľké dotácie z európskej únie a vdaka tomu naplno objovuje svoju činosť. Dnes by už všetcy spoločníci maly mať vrátené na účet všetki prostriefdkxy z ACG. Top umožný vplácanie výplat počnúc tímto mesiacom. Kdo nmá ešte objednanú shonpay kartu tak nech si ju čím skor objedná a tiež treba obnoviť účet.Naplno začina fungovať aj webstránka a čoskoro bude obnovená aj jej slovenska verzija. Je potrebná konať rychlo aby sa nezmeškala májová vyplata.

Prajem pekny den a vykend.

Dátum: 26.05.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Onovenie činosti firmy

...si děláte prdel s tou dotací z EU?!?
Dejte k tomu nějaký odkaz, že KAIROS dostal dotaci z EU! EU byrokracie dělá různé blbosti a dotační politika je často zneužívána, ale nevím o případu, že by EU nalila peníze do čistého podvodu (jako je Kairos)!

Přišlo vám oznámení, že se vrací "peníze" z AGC? A můžete mi vysvětlit, jaký je rozdíl mezi tím, když máte nějaké virtuální číslo napsané na účtu A (AGC) nebo na účtu B (Kairos kabinet), když ani z jednoho účtu toto číslo nejde přeměnit na reálné peníze. ;-)

A jaká webová stránka že to začíná fungovat? Myslím, že denně se objeví spousta nových a fungujících webových stránek. ;-)

Dátum: 26.05.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Onovenie činosti firmy

Ještě k té dotaci...

Pokud vím, na stavbu bioplynové stanice dostala nějaké EU dotace firma Zorg Biogas (ano, to je reálná a fungující firma). A zatím nevidím nikde potvrzeno, že by tato firma měla nějakou potvrzenou spolupráci s Kairosem (kromě informací, že probíhala nějaká jednání, ale "smlouvy se zatím nepodepsaly").

Nepomotalo se vám něco v hlavě s vYdinou blÝžícího se vÝkendu? Nebo se tady někdo pokouší mlhavé informace prezentovat v něčí prospěch?

Dátum: 27.05.2017

Vložil: Tomášův Fanoušek

Titulok: Re:Onovenie činosti firmy

„Kairos pred pár dňami dostal veľké dotácie z európskej únie“
Nesmysl. To sis vymyslel sám, nebo to vymyslel Ing. Richard Puchala, DrMz. a poslal ti to mailem, anebo tento bullshit vymysleli centrálně a teď to šíří mezi ovečkami?

„…a vdaka tomu naplno objovuje svoju činosť.“
To záleží vod toho, co chápeš pod činností Kairosu. Jestli šíření ptákovin přes facebook a svůj web, pak ano, Kairos obnovuje svou činnost.

„Dnes by už všetcy spoločníci maly mať vrátené na účet všetki prostriefdkxy z ACG.“
Jak napsal Tomáš, není rozdíl mezi tím, když máte nějaké virtuální číslo napsané na účtu A (AGC) nebo na účtu B (Kairos kabinet), když ani z jednoho účtu toto číslo nejde přeměnit na reálné peníze. ;-)

„Top umožný vplácanie výplat počnúc tímto mesiacom.“
Chtěl jsi napsat plácanie? Protože ano, Kairos nejspíš znova začne něco plácat o výplatách, aby motivoval ty největší dementy ke koupě schonpay karty.

„Kdo nmá ešte objednanú shonpay kartu tak nech si ju čím skor objedná a tiež treba obnoviť účet.“
Jestli má někdo přebytek peněz, tak prosím. Ale lepší je darovat je na charitu nebo wikipedii.

„Naplno začina fungovať aj webstránka“
Opět záleží na definici.

„… a čoskoro bude obnovená aj jej slovenska verzija.“
Jestli pak inženýr Puchala má ambice stát se country leadrem Kairosu pro Slovensko? To by byl ještě větší dement, než se jevil doposud.

„Je potrebná konať rychlo aby sa nezmeškala májová vyplata.“
Stejným trikem zvyšují šmejdi prodeje hrnců důchodcům na předváděcích akcích.

„Prajem pekny den a vykend.“
S přáním hezkého dne a víkendu se dá souhlasit.

Jo, a kdyby si někdo myslel, že snad ještě z Kairosu něco dostane, tak ať se podívá sem:
http://www.alexa.com/siteinfo/kairosplanet.com
http://www.alexa.com/siteinfo/schonpay.com
Jediné co mě překvapuje je vzdělanostně složení návštěvníků shonpay.com, ale snad se to dá vysvětlit tím, že i třeba takovej Richard Puchala je vysokoškolsky vzdělanej.

Dátum: 27.05.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Onovenie činosti firmy

Zdá se, že se oběti Kairosu upínají k myšlence spolupráce Kairosu a Zorg Biogas.

Kromě toho, že tato spolupráce není potvrzená (poslední sdělená informace: lidé z vedení se sešli, pobavili, mají zájem na spolupráci, ale nic se nepodepsalo)...
...položili jste si si otázku, na jakém základě by ta spolupráce mohla probíhat?

Mne napadají dvě možnosti:

a) Zorg Biogas "půjčí" (spíš daruje) peníze Kairosu,
který je potřebuje ke krytí svých závazků vůči svým společníkům (vám).
Pak je tu otázka, jak velké závazky (dluhy) Kairos má. Pokud vyjdu z jeho vlastních informací, tak je to velmi skromným odhadem okolo půl miliardy dolarů:
- Kairos reportoval loni v létě 250 000 společníků
- cena "průměrného" balíčku Gold je 1577 USD (příjem Kairosu) - počítám, že lidé v průměru pořizují právě tento balíček, neuvažuji, že by někteří mohli mít víc balíčků
- 150% roční zhodnocení balíčku jako výplata za "pronájem disku a CPU" (co musí Kairos podle své smlouvy vyplatit nad rámec peněz, které od společníků přijal)
- Pro jednoduchost neuvažuji aktivní příjmem - penízi, které se vyplácely nebo měly být vyplaceny za přivádění dalších lidí, i když vůbec nejde o zanedbatelnou část závazku Kairosu.
- Považuji za prokázané, že Kairos nemá žádné další příjmy než z prodeje balíčků (nejsou žádní korporátní zákazníci, aplikace nikdy neuměla spravovat distribuované úložiště, vyhrazený prostor na disku pro úložiště zůstává u všech společníků prázdný)
- Výdaje na provoz infrastruktury a marketing (hosting webu, vývoj back office aplikace atd., pořádání konferencí, "výroba" prolhaných tiskových zpráv a materiálů) považuji za zanedbatelné proti objemu závazků vůči společníkům.

Takže mi vychází, že po skončení platnosti balíčků musí Kairos někde získat navíc na výplaty společníků
250 000 * 1577 * 1,5 = 591 375 000 USD.

Pak se nabízejí logické otázky:
- má Zorg Biogas (pracující v rozpočtech řádu jednotek až desítek miliónů EUR) dost volných peněz na to, aby Kairosu půjčil půl miliardy?
- má Zorg zájem půjčovat takový ranec peněz firmě, která by je nejspíš použila na úhradu "horkých" dluhů - když Kairos nevyvíjí žádnou činnost, která by mu generovala příjem, ze kterého by dluh (a úroky) vůči Zorgu splácel?
- Jsou lidé v Zorgu tak velcí kámoši lidí z Kairosu, že ty peníze Kairosu darují (aby je ochránili před hněvem podvedených společníků)?
Hm?

Druhá možnost...

b) Kairos jako investor půjčí firmě Zorg na její projekty, zpět získá více (dostane podíl na zisku).
Otázky:
- Kde Kairos vezme na investici do Zorgu, když nemá ani na vaše výplaty?
- Jak velkou investici je Zorg schopen "otočit" a efektivně absorbovat? Projekty bioplynových elektráren mají rozpočet v řádech milionů EUR - začne jich letos Zorg stavět stovky, když dosud jich ročně postavil jednotky, nejvýš desítky?
viz http://zorg-biogas.com/upload/References_en.pdf
- Jak velká je návratnost investice do bioplynových stanic? Je to víc než 20% ročně? (tj. po pěti letech by Kairos měl zpět peníze, které Zorgu půjčil... ale pořád lepší než nic)
- Bude chtít Kairos půjčit za úrok vyšší než 20%?
- Bude si Zorg draze půjčovat s vysokým úrokem od Kairosu, když jsou tu i jiné, levnější zdroje financování (dotace EU, banky)?
- Bude si Zorg od Kairosu půjčovat za úrok vyšší, než může být jeho (provozní) zisk - a tím dostávat sám sebe do finančních obtíží?

Dobře, to jsou pro průměrného Kairosáka asi příliš složité otázky. Ten potřebuje slyšet pohádku: "navázali jsme spolupráci s firmou Zorg podnikající v perspektivních biotechnologiích.Peníze budou (netřeba řešit jak). ;-)"

Ne, peníze nebudou. Ty byly, dokud jste je nedarovali Kairosu.


Dátum: 27.05.2017

Vložil: K.O.

Titulok: Re:Re:Onovenie činosti firmy

Myslím že to s Vami zamávalo. S takými tupcami tu žiadny Kairosak nebude diskutovať. Viem že Vás to serie, ale zbohom.

Dátum: 27.05.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Onovenie činosti firmy

Nezamávalo.
Že přeji inteligentním Kairosákům hezké snění.

:-)

Dátum: 22.05.2017

Vložil: Ahoj

Titulok: De facto

A to je asi tak celý článok diskusia o produkte na adresu redakcie to bude asi tak že to musí byť až dvojnásobok a potom som si to ubytovanie na Slovensku s DPH od teba a potom to už bolo spomenuté v pohode sviatkujeme.

Dátum: 19.05.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Kontrola úkolů z minulosti


Před pár dny tu někdo psal:

"7. května bude vše dokončeno, smluvně uzavřeno a uvedeno na našich webových
stránkách"

(Patrně jde o spolupráci s dodavatelem biotechnologií, patrně Zorg Biogas.)

Kde to na webovkach Kairosu najdu?

Výplaty přes SchonPay:
Slíbeno na začátku února, výplaty měly začít fungovat v březnu. ;)
Je tu někdo, komu se podařilo přes kartu vytáhnout peníze z Kairosu? Já spíš registruji hlasy lidí, kterým objednaná a zaplacená (a ne levná) karta vůbec nedošla.

Dátum: 20.05.2017

Vložil: Tomášův Fanoušek

Titulok: Re:Kontrola úkolů z minulosti

:-) palec nahoru, Tomáši

Jinak, ta otázka ohledně Schonpay karty by byla skvělá na jistého pana Luboše Tonhausera. Ten čurák jsi dokonce nahrál na Youtube video, jak vybírá z bankomatu Schonpay kartou peníze:

http://youtu.be/NHhHaNlGRF4

Jasně, že jde pouze o ten únorový bonus, asi 50 euro, co dávali ke kartě. Ale fakt, že dodnes to video nesmazal z youtubu značí (krom toho že je to hlupák), že možná stále věří, že z Kairosu mu ještě něco kápne. A navíc v komentáři pod videem tvrdí, že zná lidi, kteří si přes Schonpay kartu vytáhli větší částku, než ten zmíněný (50 eurový) bonus.

Věřte, nevěřte :-).
Já spíše nevěřím, jelikož na ta videa nedal žádné odkazy ;-)

Dátum: 24.05.2017

Vložil: Сергей

Titulok: Re:Re:Kontrola úkolů z minulosti

Je to vlastne nie je možné : nula Fanoušek ...
Ste podradné bytosti, máte ruleta stávky na dvojitú nulu, určite vyhráte ... 0^2 dvojitá nula
Niektorí ľudia musia byť naozaj chovaný na mäso !

Dátum: 25.05.2017

Vložil: Tomášův Fanoušek

Titulok: Re:Re:Re:Kontrola úkolů z minulosti

Nějakej problém s tím, co jsem tady napsal, Cepreni?
Nebo tě štve pouze to, že v příštích volbách na Slovensku nebudeš mít nejspíš koho volit?

http://zpravy.idnes.cz/kotleba-strana-navrh-rozpusteni-dos-/zahranicni.aspx?c=A170525_124657_zahranicni_ert

Dátum: 26.05.2017

Vložil: Сергей

Titulok: Re:Re:Re:Re:Kontrola úkolů z minulosti

Я больше не живу в Словакии, ты болван. Когда ты приедешь к нам в Новороссию, я перережу тебе горло и приготовлю отличное блюдо из тебя. Вода уже кипит для вас.

Dátum: 19.05.2017

Vložil: Tomas

Titulok: S jakým materiálem se tu pracuje...


Z jedné diskuse o Kairosu:

Nemanja Nemanjić
Ok, what about WannaCry
ransomware? Why Kairos
did not protect those
companies? Will Kairos
send the offer to this
companies and protect
them? There is a chance
for business!


Je smutné, že se mezi oběťmi Kairosu pořád najdou takoví experti, co věří, že Kairos je technologická firma, která poskytuje IT produkty a bezpečnostní řešení. ;) Že prý Kairos mohl firmám nabídnou ochranu před vlnou ransomware WannaCry ;) - a že prý škoda promeškané příležitosti.

Vtip na květen.

Dátum: 16.05.2017

Vložil: Jano

Titulok: Odškodnenie klientov nebankoviek

Ahojte!
Strana OĽANO sľúbila odškodnenie klientov nebankových spoločností, ako je napríklad Kairos ak vyhrá ďalšie voľby, a to až do sumy 13200 eur. Chcem preto tu vyzvať všetkých poškodených Kairosákov a aj tých ktorý s nami simpatizujú, aby chodili na demonštrácie proti Ficovi a za predčasné voľby a aby volili vo voľbách OĽANO.
Ďakujem!

Dátum: 16.05.2017

Vložil: jarosro

Titulok: Re:Odškodnenie klientov nebankoviek

Zabudni,nič také nebude.

Dátum: 17.05.2017

Vložil: zubataVAGINA

Titulok: Re:Odškodnenie klientov nebankoviek

...nabadat ludi, aby volili nejaku stranu vo volbach na zaklade informacie, ktorej zjavne absolutne nerozumies je dost smiesne............."Strana OĽANO sľúbila odškodnenie klientov nebankových spoločnost" - ano, toto je pravda, akurat ze to nema absolutne nic spolocne so spolocnostami ako je Kairos - pod nebankovou spolocnostou sa rozumie spolocnost, ktora poskytuje finacne a investicne produkty klientom rovnako ako banka............ + v tomto pripade sa jedna o spolocnosti ako napr. BMG Invest, ktore tu boli riadne registrovane a odviedli na daniach miliony EUR...................cely navrh OĽANO absolutne nijako nesuvisi so spolocnostami ako je napr. Kairos.............Kairos je spolocnost registrovana v zahranici, ktora nikdy ziadne financne sluzby ani produkty neposkytovala, neodvadzala tu ziadne dane a nevyuzivala media tohto statu na ich propagaciu..................kazdy kto vedome posle peniaze do takto zjavne podvodneho nezmyselneho projektu sa so svojou situaciu musi vysporiadat, sam pretoze je hlupak!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dátum: 17.05.2017

Vložil: Tomas

Titulok: Re:Odškodnenie klientov nebankoviek

Volte raději stranu JaSom-deBilak. Ta bude lidem bez přezkumu a jakýchkoli výhrad vracet peníze do výše půl miliónu Eur, o které přijdou v bankách, nebankovkách, ale i loteriích nebo půjčkách a darech Fera Jožimu a Jana Kateryne.

Začínám chápat, jak je možné, že zjevné podvody typu Kairos mají takový úspěch.

Dátum: 07.05.2017

Vložil: igor

Titulok: kairos

Igor

Kairos video proběhlo včera přes Facebook,prý je to pro všechny partnery nejpřijatelnější...

-- setkání s novými partnery ve Vídni (3 dny) proběhlo ,vše bylo domluveno a odsouhlaseno.Nicméně se nepodařilo hned podepsat,ale pracujeme na tom velmi usilovně

-- 7 května bude vše dokončeno,smluvně uzavřeno a uvedeno na našich webových stránkách

-- 26.4. byla spuštěna první společná Bio elektrárna na Slovensku

-- sešel jsem se osobně s lídry s několika zemí a mám zájem na spolupráci se všemi partnery

-- během 1 až 2 týdnů udělám nový další video seminář přes FB a budu Vás o všem informovat

-- firma pokračuje a bude restartována a budeme pokračovat v IT technologiích a v Bio energetice a vše bude opět v pořádku

-- vše jde nyní podle plánu, není to pro nikoho jednoduché a ani pro mě,ale nebojte se o své peníze

-- vše bude znovu spuštěno během několika dnů až týdnů


Michel Vieira ředitel a majitel společnosti Kairos

Dátum: 07.05.2017

Vložil: -

Titulok: Re:kairos

Tu je zoznam bioplynovych zariadeni na Slovensku.
http://www.svps.sk/zvp/Zoznamy_schvalene.asp?cmd=resetall&Zoznamy=1774&Sekcia=1706&Cinnost=BIOGP&Podsekcia=0

Ktore z toho je ten "spolocny" projekt?

Dátum: 08.05.2017

Vložil: Milan

Titulok: Re:kairos

Mily Miško stale tie iste chyby. Ako mozes z buducimi partnermy otvorit bioplynovu elektraren 26.4.2017 ked toho casu esre nemate podpisane ani dokumenty o fuzii spolocnosti.
Btw stretko a podpis v nedelu 7.5 to ako vazne?
Btw ani si nechcem predstavit co stoji rozbehnut elektraren, typujem tak min 100 milionov €. Kairos bol vzdy vtipny, ale toto je top.

Dátum: 08.05.2017

Vložil: -

Titulok: Re:Re:kairos

Tu je rec o malych bioplynovych staniciach. Cena zavisi od velkosti. Pohybuje sa v jednotkach mil. euro. Firma Zorg Biogas vraj bola dodavatel pre tuto stavbu :-)

https://foursquare.com/v/bioplynov%C3%A1-stanica-kamenica-nad-cirochou/51f22702498e5ccaa8ca8f2e

Dátum: 09.05.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:kairos

"Firma Zorg Biogas vraj bola dodavatel pre tuto stavbu..."

Nějaký důvěryhodný zdroj, nebo jen Kairosí legenda?
Zběžně jsem se podíval na projekt a žádné spojení s Kairosem nebo Biogas jsem tam nenašel.

Dátum: 09.05.2017

Vložil: -

Titulok: Re:Re:Re:Re:kairos

V zasade ta firma vypada byt realna, ale ci sa este teraz venuje nejakej realnej cinnosti je tazko povedat...

https://www.enviroportal.sk/eia/dokument/123141
https://www.enviroportal.sk/eia/dokument/142406

http://zorg-biogas.com/upload/References_en.pdf

Dátum: 09.05.2017

Vložil: -

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:kairos

http://mmgp.ru/showthread.php?t=301574&page=335#post12614485

Dátum: 09.05.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:kairos

Dobrá práce, dík za odkazy.

Dátum: 09.05.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:kairos

https://www.enviroportal.sk/sk/eia/detail/polnohospodarska-bioplynova-stanica-kamenica-nad-cirochou

Dátum: 09.05.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:kairos

Zajímavé...
...napsal sem Igor tyhle informace proto, že je považuje za důvěryhodné a věří jim?
Nebo proto, aby nas.al všechny, co na Kairosu prodělali?
Nebo proto, že nás ostatní chce pobavit?

Dátum: 09.05.2017

Vložil: Tomášův fanoušek

Titulok: Re:Re:kairos

A možná proto, že mu je inženýr Mr. Mngr. Richard Puchala, DrMz. poslal e-mailem.

A že zdravím po dlouhé odmlce Tomáše! :-)
Už jsem se trošku obával, že ho dostala Kairosácká mafie (brát s nadsázkou).

Dátum: 10.05.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:kairos

Ono už na Kairosu není moc co odhalovat a komentovat - moje odmlky budou postupně delší a častější.
Lidé opláčou ztrátu a zapomenou (bohužel).

Mafie mne jen jednou lákala na "konferenci", ale jinak klid. Možná jsem jim osvětou pár lidí od Kairosu odradil a tím trochu zkrátil příjmy... možná. Ale v tuhle chvíli už prakticky není koho odrazovat - tak pochybuji, že by chtěli udělat něco, co by k nim jen přivedlo nechtěnou pozornost. To už za to nestojí... Myslím, že nepříjemný a nebezpečný je pro ně v tuto chvíli někdo jiný. ;-)

Dátum: 09.05.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:kairos

A ještě jedna věc... když je elektrárna už od 26.4. spuštěná, proč se takovým úspěchem Kairos nechlubí na svých stránkách a na Facebooku? Tam je poslední novinka ze začátku března.

Dokonce už si i lidé na FB přestali stěžovat - patrně pochopili, že čekání na peníze a nápravu je marné.

Dátum: 02.05.2017

Vložil: zubataVAGINA

Titulok: SCHONPAY - PODVOD - NOVY LEVEL

kartu SCHONPAY si kupi iba retardovany dement! ten, kto si ju kupi by mal odovzdat obciansky preukaz! ...to co napisal pan zmrd Ing. Richard Puchala je len pekna namotavka, aby ste poslali zmrdom z Kairosu 99 EUR (ano zmrdom z Kairosu, kedze SCHONPAY je priamo prepojeny s Kairosom)..............peniaze z Kairosu uz nikto nikdy neuvidi!!!!!!!!! nikdy! ..........takze si to spocitajme...kartu SCHONPAY si zakupi tisic debilov...zrmdi z kairosu zarobili dalsich 99 tisic EUR........kartu SCHONPAY si kupi 2000 debilov...zmrdi z Kairosu zarobili 198 tisic EUR...atd atd atd...................tieto odrbavacske bezcharakterne svine sa nezastavia pred nicim!!!!!!!!!!!!!

Dátum: 02.05.2017

Vložil: Fero

Titulok: Re:SCHONPAY - PODVOD - NOVY LEVEL

Veru je to tak. Poznate niekto p. Žateckeho zo Žiliny? Tiež bol v Kairose a rozbieha dalsi MLM podobný kairosu , takze bacha na vlacha. A kto tomu ešte verí nech sa spameta, lebo pride aj o gate.

Dátum: 02.05.2017

Vložil: Milan

Titulok: Re:Re:SCHONPAY - PODVOD - NOVY LEVEL

Som si z nostalgie chcel pozriet videa DJ ZSilu z roznavy. Hlavne to jeho pametne, kde hovori o overeni softwearu IT oddelenim Mosadu. No bohuzial su uz videa zmazane. Zato jeho kamos Juraj Nagy ma svoje skvosty stale online tak aspon trosku nostalgie.

Dátum: 03.05.2017

Vložil: DJ Laci

Titulok: Re:Re:Re:SCHONPAY - PODVOD - NOVY LEVEL

Nezmazal len ich prestavil na súkromné https://www.youtube.com/watch?v=p5xrNrcMgE4

Dátum: 07.05.2017

Vložil: bohus

Titulok: Re:Re:Re:Re:SCHONPAY - PODVOD - NOVY LEVEL

nevadi mam vsetky postahovane a postupne ich aploudnem na svoj youtub

Dátum: 28.04.2017

Vložil: 987321

Titulok: KP

Pozdravujem Vás,
dovoľujem si Vás po týždňoch osloviť s e-mailom, ku ktorému pripínam aj informácie, ktoré nám od firmy veľmi chýbajú.12.04.2017 sa na základe požiadavky ruských lídrov uskutočnil webinár (jeden či dvaja Consul si vynútili cca týždeň pred tým stretnutie s prezidentom spoločnosti), aby ho domutili k tomu, nech urobi tento webinár a ozrejmil klientom, čo sa vo firme deje alebo lepšie povedané nedeje.
Link na tento webinár Vám posielam v prílohe tohto e-mailu. Trvá 1 hodinu a 40 min. a kto vie rusky alebo anglicky, môže si ho pustiť. Prezident spoločnosti Michael Vieira hovorí anglicky, je to prekladané do ruštiny.
Stručné zhrnutie :
- Firma si uvedomuje, že spôsob komunikácie v minulom období bol veľmi zlý.
- Prezident povedal, že často bol označovaný za jediného vinníka, ktorý to celé spôsobil, čelil a čelí rôznym vyhrážkam, včetne jeho rodiny a detí.
- Spoločnosť sa očisťuje od ľudí, ktorí urobili firme zle, ma záujem, aby firmu nezavreli, má záujem pokračovať v činnosti a má záujem poskytnúť klientom záruky, že ich zarobené peniaze im budú vyplatené.
- Ďalej má firma záujem pokračovať v činnosti ako začala, t.j. IT- biznis a k tomu sa pridáva nová aktivita a to spojenie so švajčiarskou firmou z oblasti bio - gas energetiky, ktorá je ochotná prevziať na seba garancie a záväzky plynúce od firmy Kairos Planet.
- Firma pripravuje k 25.04.2017 stretnutie vo Viedni všetkých manažérov Kairos Planet / PBM so zástupcami firmy Zorg Biogas AG Švajčiarsko, kde budú podpísané všetky dokumenty o novej firme, novom smerovaní spoločnosti a novom manažmente firmy.
- Firma bude mať sídlo vo Viedni, akcionármi firmy budú ľudia z Austrie, Luxemburska a Švajčiarska.
- Po tomto termíne budú zverejnené plány na ďalšie smerovanie firmy a malo by byť oznámené, ako firma poskytne jednotlivým klientom záruky na poskytnutie prístupu k ich zarobeným peniazom.
- Spoločnosť vydá klientom v horizonte 3 - 4 mesiacov kupóny (nie akcie) , ktoré následne od nich odkúpi a vyplatí im cash, alebo klient sa rozhodne, že bude pokračovať ako klient spoločnej firmy Kairos Planet / ZORG AG s ďalšími možnosťami.
- Prezident sa vyjadril, že nevie povedať, ako sa vysporiadajú záväzky voči klientom, ktorí už nemajú aktívne účty. (Takže doporučujem tým, ktorí sa rozhodujú, či predĺžia licenciu na svojich IT packetoch - PC o ďalší rok, aby tak urobili).
- Systém SCHONPAY nie je len o karte, ale je to nezávislý interný platobný systém pre našu firmu, takže nie ako VISA, MASTER apod.
- Aby klient dostal peniaze na svoj účet, je potrebné, aby mal zriadený, verifikovaný účet na www.schonpay.com a mal zakúpenú kartu Schonpay, lebo bez nej nebude možné s peniazmi hýbať.
- Keďže je už po 01.04.2017, dokedy mali byt Schonpay karty zakúpené za 99 € a z toho malo byt 50 € vrátených, toto momentálne už neplatí, takže nákup Schonpay karty je už len za 99€.
- Prezident na požiadavku z ruského auditoria povedal, že túto otazku môže znovu otvoriť, ale nemôže dať záruku, že vedenie niečo zmení na cene karty.
- Karta je iná ako medzinárodne karty, servis spojený s touto kartou bude treba zaplatiť a preto sa to musí zaplatiť z "vlastných zdrojov"
- Schonpay nie je medzinárodný platobný kartový systém a nie je možné zaplatiť kartou zo zarobených peňazí z Kairos kabinetu.
- otázka: Je Schonpay košer? Je to ilegálne alebo legálne?
- odpoveď: Prezident sa vyjadril, že chcú, aby odteraz bolo všetko jasné a čisté, nie len kecy typu bla-bla-bla, ale čisté, transparentné s dostatkom informácií.
- Môže predložiť dokumenty potvrdzujúce, že so Schonpay je všetko v poriadku.
- Firma bude robiť pravidelne webináre, aby sa klienti dozvedali posledné informácie, čo sa udialo, čo sa deje a čo sa chystá.
Toľko k webináru a teraz pár vlastných postrehov:
Takže vyzerá to tak, že firma to nechce zabaliť a že plánuje vyčistiť si záväzky voči klientom. Myslím, že do 25.04.2017, kým nebude to stretnutie vo Viedni, asi sa nič neudeje. Ten, kto nebude mať otvorený účet v Schonpay, nebude v Schonpay verifikovaný a kto nebude mať Schonpay kartu (druhá verifikácia), tak bude k 25. dňu v mesiaci pravdepodobne zbytočne zadávať výplatu, pretože peniaze mu nebudú z Kairos kabinetu odoslané. Preto doporučujem, aby každý, kto nemá účet v Schonpay, nech si ho zriadi a nechá verifikovať. Schonpay má 30 dní na verifikáciu peňaženky, pravdepodobne si kontrolujú pohyby na Kairos účte každého žiadateľa, ako mu v histórií pribúdali peniaze na účet, či tam neboli podozrivé prevody v rámci Transfer to Partner apod). Pravdepodobne to tento mesiac môže byť ešte komplikované s výberom peňazí. Až výsledky z Viedne nám oznámia ako sa budú zasielať tie kupóny pre výplaty starých záväzkov. Akonáhle niečo seriózne budeme vedieť, pošlem ďalšie informácie.
Chápem, že je to veľmi ťažké pre nás všetkých, ale spoločnosť tu stále ešte je a hľadá riešenie. Dôležité je neurobiť chybu, ktorá by nás stála naše peniaze, napr. zapínať každý deň PC, platná licencia, účet + karty Schonpay.
S pozdravom

Ing. Richard Puchala
Master Manager Kairos Technologies Ltd.

Dátum: 28.04.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:KP

Stručně:

Pokud jste tak hloupí, že věříte bílému koni Vieriovi, tak nasypte do Kairosu další penize za kartu a prodloužení licence. Na oplátku dostanete přístup do kabinetu, a nějaké kupóny a možná i platební kartu, se kterou nejde platit (vybírat "vydělané" penize). A to se vyplatí!

Lol

Dátum: 28.04.2017

Vložil: BB

Titulok: Re:KP

"Takže doporučujem tým, ktorí sa rozhodujú, či predĺžia licenciu na svojich IT packetoch - PC o ďalší rok, aby tak urobili".

A já stále čekám na výprodej externích HDD od Kairosáků a oni stále věří a čekají...

Dátum: 29.04.2017

Vložil: Denisa

Titulok: Re:KP

Pán inžinier Puchala, myslím že sa mýlite!
Celí Kairos je jeden veľký podvod!
Je to presne tak tak ako to pán autor opisuje v článku.
Tiež som do toho naletela.
Spôsobilo mi to nielen finančné problémy. Počítač som predala do bazáru ešte v Januári.
Aspoň som tým z Kairosu videla ešte posledné peniaze.
Denisa

Dátum: 30.04.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:KP

"Firma pripravuje k 25.04.2017 stretnutie vo Viedni všetkých manažérov Kairos Planet / PBM so zástupcami firmy Zorg Biogas AG Švajčiarsko, kde budú podpísané všetky dokumenty o novej firme, novom smerovaní spoločnosti a novom manažmente firmy."

Setkání manažérů v době psaní původního příspěvku už mělo být za námi. Jsou teď po týdnu z toho setkání známy nějaké srozumitelné závěry?

Dřív se na FB Kairosu a v sekci novinky na web stránkách objevoval každý prd, teď je tam skoro dva měsíce "rádiové ticho". Dokonce i nespokojené příspěvky podvedených lidí na FB jsou cenzurovány méně často.

Dátum: 01.05.2017

Vložil: Pichael Slepá Viera

Titulok: Re:Re:KP

No veď som hovoril, že spoločnosť sa očisťuje od ľudí, ktorí urobili firme zle.

No a jedným z nich je náš bývalý webmaster.

Dátum: 17.05.2017

Vložil: laki

Titulok: smutne

mam jednoduche problemy ako iny.... jeden ucet nie a nie verifikovat...dalsi caka na kartu Schonpay od Februara...dalsiju uz ma ale nic mu tam neprislo,.. lebo zaidne prikazi nefunkguju... dalsi si zriadil KAIROS v mesaici Jul.. vybral 200 dolarov a zachvilku sa mu bude koncit ucet
Za rok sa KAIROS nebol schonpay posunut alebo vyriesit..nic ani formou suportu..
Kairos su uz len rozhodene puzzle a menia sa pravidla kazdy mesiac..ASI cakaju nech.,uz pokial kazdy nato zabudne..

Dátum: 19.04.2017

Vložil: Honza

Titulok: Info

- Ďalej má firma záujem pokračovať v činnosti ako začala, t.j.
IT- biznis a k tomu sa pridáva nová aktivita a to spojenie so
švajčiarskou firmou z oblasti bio - gas energetiky, ktorá je ochotná
prevziať na seba garancie a záväzky plynúce od firmy Kairos Planet.

- Firma pripravuje k 25.04.2017 stretnutie vo Viedni všetkých
manažérov Kairos Planet / PBM so zástupcami firmy Zorg Biogas AG Švajčiarsko, kde budú podpísané všetky dokumenty o novej firme, novom smerovaní spoločnosti a novom manažmente firmy.

- Firma bude mať sídlo vo Viedni, akcionármi firmy budú ľudia z Austrie, Luxemburska a Švajčiarska

Dátum: 19.04.2017

Vložil: -

Titulok: Re:Info

Len na upresnenie:
Z Kairos-u nikto ziadne peniaze nedostane. Pribudne moznost zamenit Kairos ponzi body za "akcie" firmy Zorg Biogas. Zorg Biogas vlastni nejaky Rus menom Alexey Babkin(kamos zmrda menom Oleksandr Svishchevskyi - ESA Holding, sekcia "about" na bio-tec.ch odkazuje na zorg-biogas.com). Tato firma vraj ide stavat cosi na Slovenku a Ukrajine a na to potrebuje ponzi body z Kairos-u. Vystavba je planovana na 3 fazy po 3 mesiacoch. Firma po 3 mesiacoch odkupi cast akcii spat a vyplati 30% penazi, po dalsich 3 mesiacoch dalsich 30%... Po cely tento cas sa peniaze urocia 1% mesacne. Nikto o nic nepride. Proste parada. Ak niekto hlada pointu, tak pointa je, ze kazdy kto chce po 3 mesiacoch dostat nejake peniaze, tak si musi objednat Schonpay kartu za 99 euro ;-). Firmu Schonpay ovlada tiez zmrd Oleksandr Svishchevskyi. Karta je taka draha preto, lebo Schonpay nie je len taka obycajna firma. Robi vraj nejaky dohlad na financiami, Kairos-om, celym vesmirom...

Zaujimava cast je okolo 51. minuty. Zmrd Karl Freuhauf tvrdi, ze "sme zalozili okolo 10 uctov, ehm, ehm Kairos zalozil ucty a banky tieto ucty zablokovali, lebo ze sa jedna o pyramidu, bla, bla, bla..." a nejako tam ostali peniaze visiet. A z tohto dovodu je nutne pouzivat Schonpay a spol. Hovori asi o ESA Holding GmbH v Rakusku a ESS Holding s.r.o. na Slovensku.

Webinar vedu v podstate spolupachatelia Tamara Kindsvater a Karl Fruehauf. Tamara je do Nemecka privandrovana Ruska.
facebook.com/tamara.kindsvater
facebook.com/karl.fruhauf.5

Zdroj: youtube.com/watch?v=KkJfOP3p0Ck
Zaloha: https://ulozto.cz/!tKuNp9ZfwdKh/201704-webinarvideoplayback-mp4

Dátum: 19.04.2017

Vložil: Anonym

Titulok: Re:Info

Hm, vypadá to ako keby sem v krátkej dobe prispeli dvaja Honzovia - jeden, ktorý píše po česky bez diakritiky, a jeden, čo píše po slovensky s diakritikou. A obaja sa zhodou okolností snažia navodiť v okradnutých ľuďoch dojem, že ešte môžu z Kairosu získať nejaké peniaze. Názor si urobte sami ;-)

Mimochodom, je úsmevné, že Kairos na oficiálnej stránke už viac ako mesiac nezverejňuje novinky, ale namiesto toho sa objavujú webináre "prezidenta" na rôznych pochybných, najmä ruských, fórach.

Dátum: 22.04.2017

Vložil: Honza

Titulok: Re:Re:Info

Jen jsem kopiroval zpravu ktera se ke me dostala,,rozhodne v nikom nevzbuzuju pocit ze jeste nejaky prachy uvidime,,

Dátum: 19.04.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Info

Odkud je tahle informace?
A proklepli jste si někdo tu firmu Zorg Boigas?


Pokud bych bral tuhle informaci jako platnou (což nemusí být):
Firma Zorg Boigas je na webu přítomna od roku 2009. Původně fungovala na Ukrajině, ale už od roku 2010 má na webu vyvěšený kontakt i v Zurichu (pozitivní věc - není to účelově zřízená firma s čerstvým webem účelově založeným pro potřeby Kairosích her).

Web této firmy běží na ruském hostingovém serveru sweb.ru a doménu registroval nějaký ukrajinský prostředník INTERNET INVEST, LTD. - imena.ua
Firma má evidentně ruskojazyčné kořeny, ale jinak je "švýcarská" ;-)

Otázka je, zda Kairos "nekoupil" nějakou dávno neaktivní firmu, aby ji oživil pro své potřeby. Každopádně, web firmy působí poměrně zastarale a poslední výraznější designovou změnou prošel v roce 2011. Že by na obzoru bylo spojení dvou technologických gigantů? :-D

Dátum: 19.04.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Info

Ah, koukám, že mne Pomlčka předběhl a vydal se v prověřování zajímavějším směrem. ;-)

Dátum: 13.04.2017

Vložil: -

Titulok: Miso este zije

Ak vam chybal tento IT guru a velky sef, tu je zaznam z tohto tyzdnoveho webinara. Kvalita pochybna. Opiciak hovori po anglicky ;)
https://www.facebook.com/sergey.gerashchenko.1/videos/1423357381049605/

Vraj mu vela ludi praje smrt, ale on nechape preco panikaria, vsetko je v poriadku, vraj :-O

Zaloha: https://ulozto.cz/!JTUNYCXJj3ow/10000000-1748911498734156-3469489974871588864-n-mp4

Dátum: 14.04.2017

Vložil: Jezis

Titulok: Re:Miso este zije

Misi mi pomalu zacina byt lito. Fakticky se snazi, to musim tedkom uznat. Dokonce se uci anglicky. Ale opravdu si nemyslim ze tohle muze prezit. Obavam se, ze mrtvej ma vetsi cenu nez zivej. Bud ho zabije nejakej psychicky labilni kolega, nebo nekdo ze skutecnych majitelu, nebo mu vypovi zdravi a nebo ho dostane statni hydra a to je pak jeste horsi nez smrt. Je jiz na jatkach, a odtud neni uniku. A nejsem si jist, zda si je toho vubec vedom.

youtu.be/1sOS9Y77yOU

Preji mu rychlou a bezbolestni smrt, hlavne at netrpi. :-( :-C :( :-<

Vyslovuji predem uprimnou soustrast, je mi to lito.

Dátum: 15.04.2017

Vložil: Honza

Titulok: Re:Miso este zije

Na FB,,zrizena skupina Kairos zaloba a penize,,tak se muzete kdo v tom mate jeste prachy nechat prizvat,,

Dátum: 15.04.2017

Vložil: -

Titulok: Re:Re:Miso este zije

Zaujimave, ze v tej skupine su clenmi rozni zmrdi typu Ales Kohoutek, Milan Bozik, Radovan Knapec, Patrik Ondica... Tito zmrdi nemaju(nemali) problem po Kairos-e rozbiehat rozne ine pyramidy ako bereal.estate, Scoin a podobne nezmysly.

Dátum: 15.04.2017

Vložil: jarosro

Titulok: Re:Re:Re:Miso este zije

Tie asi nie sú ziskové,keď sa hlásia o odškodnenie.

Dátum: 15.04.2017

Vložil: Azurit

Titulok: Re:Re:Re:Re:Miso este zije

:) Môžu a nemusia. Môžu to brať ako príležitosť na Kairose ešte niečo trhnúť, alebo zaradením sa medzi poškodených odviesť od seba pozornosť. Chamtivosť u týchto ľudí nemá konca kraja. Si zober takého Jožka Malinu Majského. "Boha, aj toto je moje?" To raz povedal pred nejakým jeho hotelom, keď mu povedali, že vlastne patrí jemu. Ale ani takýto obrovský majetok mu nebránil podojiť BMG Invest/Horizont Slovakia a neuveriteľným spôsobom okradnúť státisíce Slovákov. Hlavne že dedinčania z Obýc na neho nedajú dopustiť, lebo im venoval (sic) 50000 korún na kostol. A bohužiaľ väčšina ľudí sú obdobné prípady chamtivcov a v rovnakej situácii by sa správali podobne.

Dátum: 15.04.2017

Vložil: jarosro

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Miso este zije

Neviem ako ostatný ale Aleš Kohoutek odrbal nielen ľudí ale aj štát,keď neodviedol dane za alkohol z nejakého biznisu so svojimi kunpánmi.Škoda bola 12 mil. českých korún.

Dátum: 15.04.2017

Vložil: Juri

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Miso este zije

Je neaká šanca na výber aspon vkladu formou žaloby ?

Dátum: 15.04.2017

Vložil: XY

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Miso este zije

Žiadna šanca už neni...sa zobuďte

Dátum: 16.04.2017

Vložil: Kairos

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Miso este zije

Misa by mal navstivit psychyatra a podstupit liecbu najlepsie v Turecku,urcite tam ma plno kamaratov :)))))

Dátum: 16.04.2017

Vložil: jarosro

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Miso este zije

Jediná a to len mizivá šanca,je poriešiť človeka,ktorý Vás tam navliekol.Žalovať Kairos nemá zmysel,je to len virtuálna schránka na čele s bielym koňom.

Dátum: 16.04.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Miso este zije

Aleš Kohoutek PRÝ svým downline jejich ztracenou investici refundoval. Tvrdí on. Zatím jsem ale neslyšel o nikom, komu by jeho upline laskavě vrátil ztracené peníze (platí obecně - nejen pro Kairos).

Nyní Aleš rozjíždí projekt Glocin. Něco okolo těžby a zhodnocování kryptoměn s provizemi za šíření (MLM či affiliate). ;) Doména webu, na kterém to běží, byla původně psaná na něj. Nyní je vlastnictví webu anonymní. Udělejte si závěr sami.

Dátum: 17.04.2017

Vložil: Dodo

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Miso este zije

Záver je že si debil.

Dátum: 17.04.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Miso este zije

A že Dodo svojí úrovní nepřekvapí. :)

Dátum: 26.04.2017

Vložil: Presne tak to je...

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Miso este zije

Ondica je podvodnik ktory lakal hlupych ludi na rychle zisky a teraz sa tvari ako poskodeny. Je to clovek bez chrbtovej kosti, dufam ze dostane svoje...

Dátum: 10.04.2017

Vložil: -

Titulok: Aj Kairos sa este drzi na vodou :-)

https://x-invest.net/forum/thread-kairos-technologies-verdient-dein-pc-schon-geld-f%C3%BCr-dich?pid=144337#pid144337

Dátum: 10.04.2017

Vložil: -

Titulok: Schonpay "spusta" vlastnu pyramidu :D

Dear Sir -!
Thank you for using Schonpay service! We are happy to tell you about launching of referral program , using which you can get 10 EUR bonus on you account. The bonus will be credited after the person who invited you, will buy our card. Your referral code - XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Your referral link - https://schonpay.com/reg/XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
You can also find it on "settings" tab in your personal account page.

Sincerely,
Schonpay team.


Akurat ta gramatika je nejaka podivna :-))

P.S.

"fromfull": "info@schonpay.com",
"headers": {
"mime-version": "1.0",
"date": "Mon, 10 Apr 2017 HH:MM:SS +0300 (MSK)",
"content-transfer-encoding": "base64",
"subject": "SCHONPAY. Invite your friend and get 10 EUR on your account!",
"x-php-originating-script": "1210:TempMailConfirm.php",
"message-id": "<XXXXXXXX@mail.esah.at>",
"received": "by mail.esah.at (Postfix, from userid 0)\r\n\tid XXXXXXX; Mon, 10 Apr 2017 HH:MM:SS +0300 (MSK)",
"from": "info@schonpay.com",
"content-type": "text/html; charset=utf-8",
"to": "XXXX@XXXXX.XXX"
},

MSK casove pasmo, domena esah.at, v mene Schonpay?

Dátum: 10.04.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Schonpay "spusta" vlastnu pyramidu :D

Pro méně chápavější:

MSK časové pásmo +0300 = moskevské časové pásmo.
Doména esah.at je rakouská.

A mail jako že odeslán ze služby "provozované" ze středoamerické Belize.

Jde to k sobě? :)

Dátum: 09.04.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: AGC - konec hry

Společnost AGC (přes kterou se posílaly peníze do září 2016 a na jejímž účtu „záhadně“ zůstaly viset výplaty za srpen a září 2016) se s vámi loučí hezkým obrázkem koně pádícího temnou nocí v dál… s nákladem vašich peněz?

https://cp.assetgc.com/
http://assetgc.com/

Dátum: 09.04.2017

Vložil: -

Titulok: Re:AGC - konec hry

Upravil by som to na Kairos - system shutdown.
1) AGC je uz dlhsie mimo.
2) ESA Holding - esah.at uz neprijima ziadne platby, aj ked nieco pridate do kosika tak sa neda zaplatit.
3) Schonpay uz "zrusil" oznam, ze spolupracuje s WaveCrest(ani registrovanym sa to uz nezobrazuje, ale v zdrojaku to este je). Z MyChoiceCorporate mi prisiel mail: Ticket XXXXXX has been resolved
4) V cabinet-e ostala uz len jedina moznost platby a to poslat komusi Bitcoin.

Vtip:
Top zmrd Andras Szekely
facebook.com/szekelyandras71/posts/10203144545970094

"I'm an IT GUY. The company needs time to recover from this financial situation. My knowledge and experience is at the current stage not necessary. I need to look to the future."

Dátum: 10.04.2017

Vložil: Wiliam Faulkner

Titulok: Re:AGC - konec hry

Odkaz Kairosu: Neodpočívaj v pokoji

Dátum: 10.04.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:AGC - konec hry

To bude záležet na aktivitě "postižených", jestli si lidé z Kairosu "užijí své peníze v pokoji" či nikoli.

Perlička: pobavil mne název toho obrázku na webu AGC. Obrázek se jmenuje: the-camp-goes-to-the-sky.jpgDátum: 07.04.2017

Vložil: Miro

Titulok: MyADSino - nastupca Kairosu

Caute, najvatsim nastupcom Kairosu na Slovensku sa zda byt MyADSino, je v tom uz vela mojich znamych, povacsinou Kairosaci... Ako vidite tento "projekt" vy? Ako dlho to moze fungovat? Neda sa to nejako zastavit, kedze prevadzkuju v podstate u nas nelicencovane kasino?? Admin nechces sa na to pozriet, myslim ze aj tato téma ma potencial spravit stranke velku navstevnost :)

Dátum: 07.04.2017

Vložil: -

Titulok: Re:MyADSino - nastupca Kairosu

MyAdSino, Recyclix, bereal.estate... pre kazdeho hlupaka sa nieco najde. Kedze ludska hlupost je nekonecna, je potrebne ju nejako zdanit ;). Ponzi/pyramidy mozu byt aj na to urcene.

"Ako dlho to moze fungovat?" - presne tak dlho, ako dlho tam budu hlupaci vkladat viac penazi ako budu zmrdi vyberat ;)

Dátum: 10.04.2017

Vložil: Admin

Titulok: Re:MyADSino - nastupca Kairosu

Vďaka za tip, uvidíme...

Dátum: 04.04.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Stávka maďarských společníků

Maďaři z fóra http://kairos-figyelo.blog.hu/comments se rozhodli zorganizovat stávku. Bude probíhat tak, že v dohodnutou dobu (3 termíny) si všichni stávkující zapnou počítače a pak je další den nepustí. Slibují si od toho to, že korporátní klienti pak zatlačí na Kairos a ten začne fungovat ke spokojenosti společníků. A možná se do stávky zapojí i jistej Richard.
:)
Myšlenka je stará už alespoň 6 měsíců, akorát bych teďkom už čekal, že Kairosáci starší 6ti let již na korporátní zákazníky nebudou věřit.
:)
Ale kdo ví. Možná celý Kairos je vlastně jen vědecký pokus o důkaz dávné Einsteinovi hypotézy, že lidská hloupost je neomezená.
:)
Výzva ke stávce přeložena z maďarčiny pomocí Google Translate:

Kairos Partners and Network Members,

hereby we initiate and start a joint international action!
The action is to call and indicated the attention of the Kairos leaders
for them to work with the currently experiencing payment difficulties company
want to find acceptable to all and the relevant frameworks
reasonable solution between.
intend They also strongly indicated that the company currently
does not agree with crisis management methodology!
All partners are encouraged to participate in this way support!
After a successful collaboration and demonstration, a table, a joint
meeting called Kairos company decision makers the network
's interests representatives!
but this can only happen if the "network" due weight and
can declare unity and determination in numbers!
This is to be achieved and implemented in a way that everyone in the joint
action in a given time, three times in succession:

2017 04.10.-at UTC 12 hours
2017.04.13.-at UTC 12 hours,
2017 04.16.-at UTC 12 hours.

run the program at the specified time, stop for a day,
this is our preferred our expectations in terms of crisis management
the way!
If you agree with us and speak with our aims and Your network can also
join the demonstration because it did not succeed without you !!!

We appreciate your intention to participate and now you can mark it anonymously
on the following link! "
Docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeb3F7D-R5S8_5bOIJBmtK5JOc8YcsvUx2ShcW8cebNt4vlOw/viewform?c=0&w=1

enclose the call for an open-source utility that
provides installation of the equipment as simultaneously, at the same time
to stop in, helping the integrity and the demonstration
! the success

of the program will be available for download after 2017.04.05. to:

www.dropbox.com/sh/9ti08b9e1agfc2r/AAC3V6xzl28kD6_ahYprJg1da?dl=0&w

Dátum: 05.04.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Stávka maďarských společníků

Není Tomáš jako Tomáš. Já bych to sem dal s odkazem na zdroj. ;-)

Ale pokud je to pravda (zdroj sem zběžným hledáním neobjevil), tak bojkot tohoto typu je opravdu k posmání.

Dátum: 05.04.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Stávka maďarských společníků

sem -> jsem

Dátum: 05.04.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Stávka maďarských společníků

...nebo to spíš vidím jako akci na "zabavení" plebs, organizovanou některými lídry (kteří moc dobře vědí, jak to ve skutečnosti je). A také aby ukázali, že oni nic, oni muzikanti, oni jsou přeci na straně plebs.

Teď je důležité rozdrobit a rozptýlit nejsilnější nápor nasranosti podvedených a dostat to do polohy "no, co přišli jsme o peníze, v životě se dějí i horší věci (+ mávnutí rukou)".

Dátum: 06.04.2017

Vložil: Vladimir

Titulok: Re:Stávka maďarských společníkůTomas

Tomas, mne ta iniciativa pripada ako take dedinske dobrovolnicke divadlo. Posledny oficialny diel nazvany Schonpay vysiel uz pred viac ako mesiacom a odvtedy nic, dokonca ani len sluby. Peniaze nedosli nikomu a dalsie casti komedie Kairos sa uz asi neplanuju. Ako ste pisali, reziser Vieira je PN a tiez si myslim, ze sa z nej uz nevrati.

Budeme musiet zacat pozerat novy serial, ale vacsina ostatnych pyramid su na rozdiel od Kairosu tragedie na ktorych prichadzaju o peniaze normalni ludia.

Dátum: 07.04.2017

Vložil: Milan

Titulok: Re:Re:Stávka maďarských společníkůTomas

Ako, ze to kairos dotiahol az do 04/2017 ked nevyplaca od 09/2016 klobuk dole. V dejinach pyramid/ponzi sa urcite dostane do top 5. Dokonalost systemu je mozne ocenit aj oodla toho, ze nikto nesedi a dokonca aj regionalny "sefovia" su mimo hladacika uradov/policie/justicie. Hold mozno to tie urady beru asi fakt ako dan za blbost. Btw vie nam sem dat nejaky report ten pravnik co to riesi? Teda ak to neohrozi jeho pracu...

Dátum: 07.04.2017

Vložil: Vladimir

Titulok: Re:Re:Re:Stávka maďarských společníkůTomas

A mozete dat Vy sem nejaky report, co ste poriesili s Jezisom? Nechali ste sa nim trhnut do novych podvodov alias rizikovych invedticii? Nechcete nahodou info od pravnika prave preto, ze ste na Kairose zarobili a mate trochu strach, ze budu okradnuti ziadat peniaze aj od malych assistantov?

Dátum: 09.04.2017

Vložil: Milan

Titulok: Re:Re:Re:Re:Stávka maďarských společníkůTomas

Ty si ma vobec nepochopil. Ja niesom tupy chamtivy hlupak aby som naletel na pyramidu. 200% zisk? Mne ma byt luto ludi ktory naleteli? Ved takyto ludia su idioti. Ty isty ludia maju aj volebne pravo a aj koli takymto idiotom je slovensko v takej riti. Druha vec je, ze ludia zastupujuci kairos by mali byt potrestany. Urady to evidentne nedokazu. Divim sa hlupym chamtimcom, ze si to nevybavia rucne strucne..

Dátum: 09.04.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Stávka maďarských společníkůTomas

Možná shoda jmen v této diskusi...

Dotaz byl evidentně narážka na příspěvek o kus dál v diskusi od (jiného?) Milana, který se snažil kontaktovat jistého propagátora podvodů a (a)morálního relativistu, co tu vystupuje pod přezdívkou Ježíš...:
http://www.pracanadoma-skusenosti.eu/discussion/?tid=200009951&mid=200007514

Dátum: 03.04.2017

Vložil: ???

Titulok: P*****A

Admin kde sa stratila diskusia ohladne p.P*****u?

Dátum: 03.04.2017

Vložil: Jezis

Titulok: Re:P*****A

Kolega P*****a zde velice durazne zadal Admina o smazani diskuse a protoze byly predlozeny pouze silne indicie, ale nikoli nezpochybnitelne dukazy kolegovy ucasti v projektu, tak to Admin musel smazat. Chtel bych nekdy ovladat triky techto pokerovych hracu, abych vedel presvedcit Admina aby nahore namisto pravnik.kairos@gmail.com bylo ******* :-) :-D :-P ;-)

Mimochodem, adresa je stale funkcni a zisky apostolu vysoke ... :-) :-P;-) :-D

EDIT ADMINA: to je jediný email, ktorý akceptujem.

Dátum: 05.04.2017

Vložil: Admin

Titulok: Re:P******A

Hlavným zmyslom článku je varovať ľudí pred týmto podvodom, nie pred jeho účastníkmi. Či už bola (je) vyššie uvedená osoba súčasťou Kairosu neriešim.

Pokojne si založte vlastnú stránku a tam nahádžte všetkých, ktorí mali (majú) s Kairosom niečo spoločné.

Dátum: 05.04.2017

Vložil: -

Titulok: Re:Re:P******A

Nie je na skodu zverejnovat aj mena. Tito zmrdi casto skacu z jedneho podvodu do druheho. Aj vdaka takymto informaciam je mozne si spravit rychlo predstavu s kym mate docinenia...

Dátum: 05.04.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:P******A

A jel v tom ten jmenovaný? Nějaký důkaz?

Jinak nic proti "tabuli hanby". ;-)

Dátum: 05.04.2017

Vložil: -

Titulok: Re:Re:Re:Re:P******A

"Tazko" povedat :-), ale to meno asi len tak zo sradny nebolo spomenute - http://imgur.com/a/BAHSQ

Dátum: 06.04.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:P******A

Takže nějaký zájem o Kairos a spojení s ním tu je, a ne že ne. ;-)

I když současný stav FB feedu ukazuje spíš na zájem o hry počítačové než ty finanční. Na druhou stranu - kdo alespoň trochu inteligentní by dnes na svém FB (a vůbec) propagoval Kairos a/nebo s ním nechal spojovat své jméno. Jedině Ježíš.
A zajímavá byla ta rychlá reakce pana R.P. po zveřejnění jeho jména zde v diskusi. Možná dělá dělá to samé co náš prezident - po večerech si googluje svoje jméno a pak se nestačí divit, kam až ho to zavedlo.

Dátum: 14.04.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:P******A

Ještě jedna věc by stála za zmínku - při pokusu o vyhledání termínu "Richard Puchala Kairos" nevyjede prakticky nic ... ale pod výsledky se objeví:

"Některé výsledky mohly být odstraněny na základě právních předpisů EU o ochraně údajů."

Že by cílené zametání stop?

Dátum: 16.04.2017

Vložil: 123

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:P******A

Poznam x ludi ktorych do toho navliekol. . . . Mam e maily ktore rozposielal. . . . Ide v kairose.

Dátum: 24.04.2017

Vložil: Ivo

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:P******A

Tomáš, si hovno. Skúsil som vyhľadať "Tomas Kohout Kairos" do gúgla a pod výsledkami sa takisto obiavila informácia o odstránení údajov.Nakoniec sa ešte ukáže že najviac na Kairose si zarobil ty a príspevkami na torrentoch si robíš alyby pred políciou.A kto vám vlastne dal právo tu ohovárať kohokoľvek?Nič v živote nie je isté, nič!Nech sa predstaví ten anonym menom čo tvrdí, že Rišo Puchala zháňal ľudí do Kairosu. Možnože len chce pretiahnuť jeho ženu a tá mu už nedala, tak si to takto úboho vyrovnáva.

Dátum: 26.04.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:P******A

Ivo, máš pravdu v tom, že i takové vyhledání na mne vrátí tu hlášku. Ale jistě sám nevěříš tomu, že v Kairosu "tajně" jedu.

Takže beru zpět, tahle indicie není spolehlivá - dává false positive.

Nicméně okolo pana Puchaly je těch indicií víc a je velmi pravděpodobné, že ve skutečnosti s Kairosem měl něco společného.

P.S. Ivo, zdá se, že ztrácíš úroveň. Říkáš mi, že jsem "hovno", protože jsem měl celou dobu pravdu? Ale no tak...

Dátum: 22.03.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Míšovi VIerovi se z Kairosu udělalo zle

Tohle asi stojí za zmínku...

Ředitel (CEO) Kairosu, všemi milovaný a vizionářský Míša Vieira má ze současných potíží Kairosu tak těžkou hlavu, že vážně onemocněl. Karma nebo mu někdo natloukl budku?

Místo fotbalistů si na svůj FB profil vyvěsil andělíčky (takové ty křesťanské kýče) a napsal hned ve třech jazycích prohlášení, že ze zdravotních důvodů nějakou dobu nebude pro Kairos "pracovat" a nebude ani odpovídat na dotazy, které na něj dopadají (jako by na ně někdy odpovídal). ;-)

https://www.facebook.com/michel.vieira.3760/posts/1366808280045447?pnref=story

Nejvtipnější část jeho manifestu přeložím:
"Opravdu bych si přál, abyste konečně přijali fakt, že moji partneři, já i vy všichni jsme se stali obětí podvodníků, kteří rozkradli naše peníze. Naneštěstí, je to vinou lidí, kteří naši firmu opustili, není to vina firmy samotné!"

Bohužel, Míša nejmenuje, kdo za to z bývalých lidí ve firmě může.
Jo, a prosím... neposílejte mu ty nepříjemné dotazy a výhrůžky, nedělá mu to dobře.

No a teď pro jistotu citace toho sdělení:
Dear friends and partners,
Currently, my health is in decline and for that reason I must suspend my work for 2-3 weeks, as ordered by doctors, otherwise it can be fatal for me.
Maybe, some of you might think that It`s an excuse, it`s not like that, I have always been honest and respectful with you. For more than two years I have been working and I continue to work together with you in our company.
Contrary to the current crisis situation, the company hasn`t been closed, and every day we do everything possible to ensure that it continues to exist and develop.
My partners and I continue to work day and night for our common good. Our main goal is to restructure the company, which had the successful launch, actually, we continue our work and, I hope, it will end successfully!
I have already made such a statement, and I`d like to inform you one more time that from now on, I won't answer any more questions in Messenger, Facebook or any other social media. This is a doctor`s recommendation for my speedy recovery. I ask your indulgence and understanding.
I understand your concern, but the thousands of messages, that you send every day, do not speed up the work of our company, moreover, It creates an additional burden. I really wish that you`ll finally accept the fact that my partners, I and all of you have become the victims of scammers who stole our money. Unfortunately, this is the fault of the people who left our company, It is not the fault of our company!
Please, stop bombarding me with the same questions every day. It`s our biggest request, it suspends our activities and it does not help us at all.
Address to the people who stole your and our money! All the problems that we have today in our company, appeared precisely because of their fault. Each of them will have to be held responsible for their actions in the near future!
I repeat that after this publication I will not answer your messages any more, please contact the Company's Support Service. People, who sent me messages containing threats and insults, will be blocked on my personal page.
I repeatedly warned about such measures concerning my pages in social networks. At the moment the situation has got out of control, my health has suffered, and I have to take restrictive actions, or the consequences will become dangerous for me.
The whole company team works for you and does everything to get things stabilized in the company. In our company there is no place for people who do not respect our efforts and what we do!
Best wishes,
Sincerely yours,
Michel Vieira

Dátum: 22.03.2017

Vložil: fleg

Titulok: Re:Míšovi VIerovi se z Kairosu udělalo zle

Opakujem sa, ale Kairos ma neustale prekvapuje svojimi invenciami.
Toto som naozaj necakal, Misko je proste genius (aj ked viem, ze je debil a cele toto, co spisal musel spiskat niekto s vacsim IQ a invenciou).

Dátum: 23.03.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Míšovi VIerovi se z Kairosu udělalo zle

Jj, ta angličtina je na Míšu asi moc dobrá, o ruštině bych vůbec nemluvil... asi mu to někdo celé napsal.

Zábavné je sledovat ty servilní komentáře pod jeho oznámením (a i pod jinými posty od Míši). To je neuvěřitelné... Míša a spol. ty lidi okradli a okradení jim za to ještě poděkují!

Zajímavé by bylo zjistit, co Míšovi vlastně je - a kde k tomu přišel.
Jestli se na něm podepsal nezdravý životní styl (to je samé létání po světě, nezdravá strava v hotelech, spousty kafe na mítincích...), nebo stres z kolapsu podniku, který je psaný na něj (a možná i nějaký tlak jeho kamarádů - společníků, co ho udělali bílým koněm). Nebo zda někdo nepřiložil ruku k dílu.
Každopádně na fotkách z poslední zimy nevypadá šťastně a dobře, ani když je s dětmi a manželkou. Karma je sviňa.

Dátum: 23.03.2017

Vložil: fleg

Titulok: Re:Re:Re:Míšovi VIerovi se z Kairosu udělalo zle

Misa si stacilo pozriet pri par rozhovoroch a kazdemu hned doslo, ze je to debil a nie preto, ze ma velmi chabu anglictinu. On je debil v ramci clenenia ludi s nizsim IQ....teda ak nie je uzrcite osciluje okolo tejto hranice. Aj preto ho asi vybrali ako bieleho kona.
Taky Otokar ma podla vyjadrovania urcite viacej rozumu, ale nemyslim si, ze hlavny strojca podvodu je Otokar, alebo ktokolvek verejne znamy. Organizator a pravy prijemca vacsiny penazi z tohoto lietadla je niekto koho sme este nevideli a o kom sme este nepoculi.

Dátum: 23.03.2017

Vložil: CITATEL

Titulok: Re:Míšovi VIerovi se z Kairosu udělalo zle

Buď ste dobre platený bloger skupinky zlodejov, alebo ste bezcitný netvor, alebo sa hrajete na lekára a nemáte vedomosti o pánovi prezidentovi Vieirovi.

Dátum: 24.03.2017

Vložil: jarosro

Titulok: Re:Re:Míšovi VIerovi se z Kairosu udělalo zle

Táto figúrka na čele skrachovaného Kairosu je biely kôň a jeho dlhý komentár na FB nasvedčuje,že mu došlo v čom je namočený.

Dátum: 24.03.2017

Vložil: ...

Titulok: Re:Re:Re:Míšovi VIerovi se z Kairosu udělalo zle

Už sa nevráti :-)))

Dátum: 24.03.2017

Vložil: Gizmo

Titulok: Re:Re:Míšovi VIerovi se z Kairosu udělalo zle

Z odpůrců kairosu není níkdo placenej. Každý má svůj důvod proč potopit kairos co nejdřív. Mě například nasral finanční pitomec z Fincentra Bc. Jakub Egermajer když mi tohle cpal se slovy: „Já to mám půl roku a vydělalo mi to 40 tisíc“ a to se předemnou profiloval jako že se zaměřuje na investice do IT. Mě programátorovi se zaměřením na security a distribuované systémy. Prostě mi nehorázně lhal do očí a lákal mě do podvodu. Tak jsem si prohlídnul co je kreténos zač a zjistil že kamkoliv ukážete prstem tam se dá od stolu dokázat, že to nemůže fungovat. Tak jsem využil svých znalostí a občas sem přihodil své dva centy, abych varoval ostatní lidi a případně pomohl rychlejšímu konci Kairosu.

A co se toho idiota viery týče, tak je nám jeho zdravotní stav u prdele. Podílí se na okrádání a tak pro nás není plnohodnotným člověkem. Je to zločinec a s těmi nikdo nesoucítí.

Dátum: 24.03.2017

Vložil: Jezis

Titulok: Re:Re:Re:Míšovi VIerovi se z Kairosu udělalo zle

Poprosil bych admina, aby Gizmuv prispevek smazal. Porusuje hned dve pravidla. Je vulgarni a jeho vyrok, ze Vieira neni plnohodnotnym clovekem, hranici s fasizmem. :-P ;-) :-D ;-D

Jo, a investori zajimajici se o vysoce vynosne rizikove investice (jako byl sveho casu Kairos) mi stale mohou psat na ****** :-) :-P ;-) :-D

Dátum: 25.03.2017

Vložil: Muammar

Titulok: Re:Re:Re:Re:Míšovi VIerovi se z Kairosu udělalo zle

Nejdřív všechny urážel, že jsou zloději, a teď brečí. Za nemoci si člověk může sám. Ježíš se k nemocným nikdy nechová jako k pasivním objektům. Člověk si musí uvědomit, že vše co dělá, dělá jen pro sebe. Proč hledat dobro tam, kde není? Chci tím jen říct, že tupohubý či sprostý kůň se ještě nenarodil (stejně jako zlý), takové koně si vyrábíme sami.

Dátum: 25.03.2017

Vložil: Milan

Titulok: Re:Re:Re:Re:Míšovi VIerovi se z Kairosu udělalo zle

Zdravym,
Volam sa Milan a vytvoril som s pomocou Kairosu vysoky zisk. Chcem ho dalej znasobit a zaujima ma vasa ponuka rizikovych investicii. Bohuzial som nezastihol mailovku - mozete ju este raz napisat? Alebo poslite mailik rovno vy mne na *******
Dikes!

EDIT ADMINA: e-maily mažem

Dátum: 26.03.2017

Vložil: Jezis

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Míšovi VIerovi se z Kairosu udělalo zle

Dobry den,

Poslal jsem vam mail, ale pro jistotu zopakuji - muj mail je *******

EDIT ADMINA: e-maily mažem

Dátum: 24.03.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Míšovi VIerovi se z Kairosu udělalo zle

Co slovo, to perla... Jestli je to na mne, tak se musím ohradit!

"ste dobre platený bloger..." - ne

"...skupinky zlodejov..." - na rozdíl od lidí z Kairosu nekradu

"...ste bezcitný netvor" - no, věc názoru, nemůžu to vyloučit. :)
Kairosákům se trochu vysmívám, ale hlavně se je pokouším před tím podvodem varovat a navést je za odškodněním (když už škoda vznikla). Nezištně pomáhám lidem, kteří to zatím nedovedou ocenit. ;-)

"...alebo sa hrajete na lekára..." - ne, neurčuji diagnozu. Jen se PTÁM na příčiny jeho náhlých potíží
"...nemáte vedomosti o pánovi prezidentovi Vieirovi..." - myslím, že o něm vím víc než průměrný Kairosák, i když (připouštím) jsem se s ním osobně nesetkal.
"pán prezident Vieira" - směšný titul pro bílého koně, který se stal tváří jednoho z největších pyramidových podvodů u nás za několik let. Jestli někdo pořád cítí servilní úctu k tomu šaškovi, tak je mi ho líto - asi mu není pomoci.

Dátum: 18.03.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Novinky z FB Kairosu


Máte už kartu SchonPay? A vám na ni přišly nějaké penize? Celá požadovaná částka, nebo jen část? Nebo jste misto toho jen dostali takový mail jako Mihai?

Punkosti Mihai
Below is the report on
your withdrawal request,
made 2017-02-02 09:36:26
for 2500 USD via
Schonpay MasterCard:
Status: Rejected.
Currently, the only one
available method of
withdrawal of funds is
transfer to payment cards
via Schonpay.com system.
By decision of the
administration, payout is
processed using individual
factors of Guarantee
payment debt-reduction.
The amounts of payments
sent are proportional to
the accrued return of the
Guarantee payment
excluding withdrawals
which have been already
received.
On the current stage,
payments have been sent
to the Participants who
had registered in
KairosPlanet after
2016-03-15 and as at
2017-03-15 who:
1. Had an active Rental
package;
2. Did not perform
transfers of accumulated
funds to third parties;
3. Had active request for
withdrawal via
Schonpay.com system;
4. Had paid payment card
in Schonpay.com system.
All previously created
active withdrawal requests
are rejected and funds are
returned to Salary
accounts.
Withdrawal operations
corresponding to
payments, which had
been sent to
Schonpay.com system,
were created for all
applicable Participants.
Please do not reply to this
email - it has been
generated automatically
by the system.
If you have questions
please contact support (Monday
- Friday, 07:00 - 16:00
UTC)
Best regards,
KAIROS TECHNOLOGIES
LIMITED

Dátum: 18.03.2017

Vložil: Andy

Titulok: Re:Novinky z FB Kairosu

Tiež nám prišiel len takýto mail a peniaze vrátili späť do Cabinetu...Ale neregistrovali sme sa v Schonpay... A pokiaľ viem, zatiaľ peniaze neprišli ani nikomu na kartu....

Dátum: 18.03.2017

Vložil: jacob

Titulok: Re:Novinky z FB Kairosu

taktéž mi došel tento email dnes....

Dátum: 18.03.2017

Vložil: Legolas

Titulok: Re:Novinky z FB Kairosu

Tiez mi to prislo aj som sa zaregistroval na Schopnay a zase nic... nie ze by som cakal zazrak ale k comu to stale je nechapem

Dátum: 20.03.2017

Vložil: odpoved - LEGOLAS

Titulok: Re:Re:Novinky z FB Kairosu

K tomu je to , aby ovce ktoré ste sem práve napísali že nič nedošlo a informujete sa či niekomu niečo vôbec došlo (nie neprišlo ani nepríde!) ste len ovce z ktorých vyťahujú ešte posledné peniaze a to tak že si objednáte karty Schonopay za 50/100€ ktoré sú Vám na 2 veci - 1: na pi*u
2: na k*k*t


Dátum: 21.03.2017

Vložil: Andy

Titulok: Re:Re:Re:Novinky z FB Kairosu

Nechápem, načo sa ludia ako ty vyjadrujú ku komentárom. Ak si si nevšimol, vymieňame si tu skúsenosti aké máme, pokiaľ sa ťa Kairos netýka a máš mať podobné hlúpe komentáre typu "ste len ovce", tak nechodievaj na toto forum. Jednoduché ! Myslím si , že každý kto už má balík zakúpený (bohužial), je vďačný za každú skúsenosť či komentár k veci a bude sa o to zaujímať, pokiaľ mu neskončí ročné obdobie, prípadne sa Kairos vyjadrí že je koniec. Je to logické, o viac už prísť nemôžme...

Dátum: 21.03.2017

Vložil: Bufly

Titulok: Re:Re:Re:Re:Novinky z FB Kairosu

Ja si pamatam, este tak pol roka dozadu ze ti, co sa zapojili do Kairosu boli agilni podnikatelia ktori mali gule zapojit sa do vynosneho podnikania a urobit nieco so svojim zivotom a ti ostatni boli sracky, co budu do konca zivota makat v zamestnani na sefa a zavidiet uspesnym podnikatelom...

Dátum: 20.03.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Novinky z FB Kairosu

Opravdu to Legolasi nechápeš?

Ano, je to k tomu, abyste do kolabujícího letadla nalili ještě nějaké peníze za Schonpay kartu.
A taky je to ještě k tomu, aby si lidé upgradovali, resp. obnovili "balíčky" (a doplatili k tomu z části něco ze svého, z části "legálně" odmazali část svých nároků na výplaty jich utracením za něco, co vlastně ani nepotřebují a nechtějí...).

Proč by to měli dělat? Protože doufají, že se jim podaří udržet při životě svůj Kairos účet a jednou vytáhnout peníze z AGC, které jim jako náhodou právě přišly na Kairos účet zpět. Dobré časování. ;-)

Ale klid, nic nedostanete. AGC, SchonPay i Kairos jsou ovládané týmiž lidmi. Je úplně jedno, jestli máte "peníze" na účtu Kairos (odkud nechodí výplaty) nebo v AGC (které nefunguje vůbec). Nejsou to totiž peníze, ale bezcenné Ponzi body, které na reálné peníze jde směnit jen obtížně (respektive se to lze provést jen dalším podvodem).

Dátum: 18.03.2017

Vložil: Vladimir

Titulok: Re:Novinky z FB Kairosu

Tomas, dokedy podla Vas budu hrat tuto komediu ?

Dátum: 18.03.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Novinky z FB Kairosu

Dokud budou mít organizátoři volné ruce a lidi jim to budou žrát alespoň natolik, aby se jim to vyplatilo.

Jednoduché. ;)

Dátum: 17.03.2017

Vložil: Tomáš z Oravy

Titulok: Ako v praxi vyzerá fungujúci Kreténos

Už som to sem raz písal ale Admin mi to zmazal, tak skúsim ešte raz bez vulgarizmov.

Na trhu funguje asi už 2 roky start-up, ktorý robí presne to, čo deklaroval Kokotos ale robí to legálne. Jej stránka je storj.io a hneď po kliknutí na stránku vidno že sa v prvom rade zameriava na klientov. Konkuruje najmä cenou 15 eur za terabajtmesiac (pre klientov čo si miesto kupujú). Je tam možné aj prenajať disk a neplatí sa tam na rozdiel od Kreténosu nič ako garancia. Našiel som aj blog z čias vzniku firmy

http://blog.storj.io/post/110416906278/how-much-will-i-make-from-driveshare

Výplata za prenájom disku je asi 2 doláre za základ (500 GB celý mesiac nonstop????), platí sa v SJCX a presnejšie sa to dá zistiť na webe

https://gist.github.com/super3/a36a3d4967951ec678200f499364b81a

Prenajímatelia dostávajú výplatu na základe rôznych štatistík tak, aby oni a nie firma znášali riziko. Navyše by mali byť online ideálne 24 hodín denne, lebo inak pravdepodobne nedostanú za prenájom nič. Kariéra v storj má úplne iný zmysel ako kariéra v Kreténose
https://storj.io/careers.html

Podľa môjho názoru to celé vyzerá dôveryhodne a myslím si, že to nie je off-topic pod týmto článkom. Dokazuje to, že to čo tu píšu ľudia ako Lukáš a Dodo je pravda. Je to šplech do klamárskych očí zmrdov z Kreténosu a inému odpadu spoločnosti, aby videli, aká je pravda.

Ja sa projektu nezúčastňujem, lebo to pre mňa a asi ani pre väčšinu normálnych ľudí nedáva zmysel byť prenajímateľom. Môže to dávať zmysel pre ľudí ktorí majú nadbytočné miesto na serveri ktorí aj tak beží 24 hodín denne. Tiež to asi nedáva zmysel pre veľké firmy takto potenciálne nestabilné úložisko, ale pre malé firmy a obyčajných ľudí môže byť tá cena zaujímavá.

Môj príspevok nemala byť reklama na Kreténos, ale poznámka že niečo také tu skutočne legálne funguje a nie je to podvod. Dúfam že tentoraz ma už Admin nevymaže.

Dátum: 17.03.2017

Vložil: Jezis

Titulok: Re:Ako v praxi vyzerá fungujúci Kreténos

Ach jo, ze bez vulgarismu. A je to samy ‘Kretenos‘ sem, ‘Kokotos‘ tam. :-) :-P :-D :-)

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok