Kairos Technologies - má tento projekt zmysel?

29.07.2015 10:15

Sliepka, ktorá znáša zlaté vajcia.

Ak hľadáte normálnu recenziu na projekt Kairos Technologies, ste na tom správnom mieste. V článku sa dočítate, čo je to za spoločnosť, aké produkty ponúkajú, koľko musíte investovať, ak by ste sa chceli stať ich partnermi, no a hlavne trošku kritiky - môj názor.

 

Nie vždy ide o overené informácie. Na oficiálnej stránke firmy je tých informácií poskromnejšie, v podstate je tam možné nájsť len také všeobecné kecy. Keďže po anglicky dobre neviem a nechcelo sa mi študovať ich obchodné podmienky a dohodu o partnerstve, pomohol som si aj informáciami z webových stránok českých a slovenských distribútorov.

 

Aktualizácia 03.04.2016 - s odstupom času môžem na základe dostupných informácií z internetu a taktiež z diskusie tohto článku prehlásiť, že Kairos Technologies má prvky nelegálnej hybridnej finančnej hry. Je to projekt založený na princípe Ponziho schémy a taktiež pyramídovej hry. Čiže suma sumárum, je to podvod!

 

Aktualizácia 02.07.2016 - je tu pár indícií, že Kairos svojim investorom blokuje účty (viď príspevky v diskusii). Taktiež sa ku mne dostali informácie, že niektorým ľuďom nechcú poslať zarobené peniaze. Zrejme prešli na selektívne vyplácanie (vyplatia len niektorých, možno 100 ľudí z 1000, ostatní majú smolu).

 

Vyzývam všetkých, ktorí chcú Kairos riešiť právnou cestou, nech kontaktujú nasledovnú emailovú adresu: 

 

pravnik.kairos@gmail.com

 

Hláste sa seriózni záujemcovia, pre právne potreby budú určite potrebné podrobnejšie informácie ako sú mená, adresy, výšky vkladov, spôsob platby atď.

 

O spoločnosti.

Firma Kairos Technologies bola založená v roku 2014 v Anglicku. Zameriava sa na vývoj a distribúciu High-Secure produktov pre bezpečnú online komunikáciu a surfovanie na internete. Spoločnosť údajne získala za jeden rok existencie už viac ako 40 000 partnerov, ktorí sa podieľajú na predaji produktov a zároveň aj na uložení dát.

 

Adresa pre tých, ktorí v Anglicku žijú a chceli by sa presvedčiť, či náhodou nejde o virtuálne sídlo, ako to býva vo väčšine podobných projektov:

Midford Place, 114-115

Tottenham Court Road, 1-St Floor,

London W1T 5AH, United Kingdom.

 

Aktualizácia 26.09.2015: Tak sa zdá, že na vyššie uvedenej adrese, na ktorej má mať Kairos svoju reálnu kanceláriu, sídli ďalších 526 firiem. Žeby predsa len išlo o adresu pre virtuálne kancelárie? Dôkaz si môžete pozrieť na stránke www.endole.co.uk/explorer/postcode/w1t-5ah.

 

Produkty Kairos Technologies.

Pre zákazníkov, ale aj pre svojich partnerov - distribútorov firma ponúka 4 nižšie uvedené produkty. Bonusom týchto produktov má byť vysoká ochrana súkromia – šifrovanie prenášaného a uloženého obsahu.

 

1. KairosMail – emailové rozhranie, do ktorého sa vďaka zabezpečeniu nedostane žiaden hacker,

 

2. KairosSurf anonymné surfovanie na prehliadači, ktorý je vďaka systému šifrovania zabezpečený tak, že môže slúžiť ako VPN a zároveň nikto nezistí, odkiaľ ste surfovali,

 

3. KairosCloud – úložisko dát, do ktorého sa bez vášho šifrovacieho kľúča nikto nedostane, 

 

4. KairosPhone – aplikácia pre telefón, vďaka ktorej vás nebude môcť nikto odpočúvať (pozn.: no tak toto by sa mohlo hodiť Merkelovej a ostatným politikom, ktorých údajne odpočúvali).

 

Možnosti spolupráce.

Na oficiálnej stránke sa môžete dočítať, že v súčasnosti sú Kairos produkty v beta-testovacej fáze. Nákup je k dispozícii len pre registrovaných užívateľov, ktorí dostali pozvanie od spoločnosti alebo distribútorov. Čo to znamená? Ak sa chcete stať partnerom a zarábať, musíte sa zaregistrovať a následne si zakúpiť jeden z nasledovných balíčkov.

 

Balíčky Kairos Technologies - cena, zisk, úložné miesto.

 

Ako vidíte, minimálna investícia je 125 USD za štandard balíček. Pri kúpe tohto balíčka sa v podstate stávate len zákazníkom a za danú sumu môžete využívať len ich prvý produkt, a teda Mail. Na tento balíček sa však nevzťahuje marketing, takže ak by ste sa chceli stať distribútorom a ich produkty šíriť a predávať ďalším ľuďom či firmám, musíte si zakúpiť minimálne silver balíček za 597 USD.

 

Ako to má fungovať.

Zaregistrujete sa ako partner a vyberiete si jeden z vyššie uvedených balíčkov. Následne si budete musieť stiahnuť do počítača software. Kairos Technologies tvrdí, že potrebuje využívať voľný priestor PC všetkých partnerov pre cloud servis (úložisko dát).

 

Ak si teda zakúpite najlacnejší balíček štandard, musíte prenajať Kairosu každý deň na 10 hodín 15 GB úložného miesta z pevného disku vášho PC, pri najdrahšom balíčku za 2 777 USD až 320 GB voľného priestoru. Ako odmenu za prenajatie vášho voľného miesta sľubujú rozprávkový ročný výnos 150 % (pozn.: ešte sa neregistrujte, odporúčam vám prečítať si článok až do konca).

 

Praktický príklad pre lepšie pochopenie.

Kúpite si balíček za 597 USD. Stiahnete si aplikáciu, ktorá vám „ukradne“ 70 GB priestoru z vášho PC. Počítač necháte pustený minimálne 10 hodín každý deň v roku a spoločnosť vám vyplatí odmenu 1 492 USD, čo predstavuje cca 150 % zhodnotenie (pozn.: takéto vysoké zhodnotenie je samozrejme nereálne, o tom ale nižšie).

 

Môj názor a pohľad na tento projekt.

Nebudem hodnotiť kvalitu ani zmysel produktov firmy, pretože nie som odborník na IT. Možno sú to kvalitné produkty, možno nie. Možno dochádza k nejakému šifrovaniu údajov, a možno nedochádza. Nech to posúdia iní. Taktiež nebudem posudzovať kompenzačný plán odmeňovania. Chcel by som sa skôr zaoberať zmyslom projektu. Je tu totiž niekoľko vecí, ktoré mi na Kairose nesedia.  

 

Problém č.1- Sľubujú zisk bez toho, aby ste niečo predali.

Ako sa to hovorí? Bez práce nie sú koláče? Tak toto príslovie pri Kairose neplatí. Táto spoločnosť totižto ponúka krásne zhodnotenie peňazí, a to až o 150 %. Stačí sa zaregistrovať, investovať do balíčka, prenajať firme priestor vášho PC a nechať ho každý deň zapnutý aspoň 10 hodín. A potom už len vidíte, ako vám na (virtuálnom) účte naskakujú peniažky. Nemusíte predávať produkty formou MLM, načo... Odkiaľ chcú vyplácať ľuďom toľko peňazí bez práce (predaja produktov)?

Aj keď... na oficiálnej stránke Kairosu nevidím žiadnu informáciu o tom, že by sľubovali 150 % zhodnotenie. Je tam síce uvedená tabuľka s jednotlivými balíčkami, cena, veľkosť prenajatého priestoru a počet hodín, no nikde tam nevidím zisk ani ponúkané zhodnotenie (skúste sa pozrieť, či to neuvádzajú v obchodných podmienkach alebo v „Partnership Agreement“, angličtina nie je moja silná stránka). Túto informáciu som prebral z webových stránok distribútorov Kairosu, ktorí dokonca uvádzajú, že spoločnosť !!! garantuje !!! 250 % zhodnotenie (po správnosti to má byť 150%). Kto môže garantovať také zhodnotenie? Aby zo strany distribútorov nešlo len o nejaké klamstvo slúžiace na nalákanie ovečiek. Predsa len, za každého priameho človeka, ktorý sa pod nich registruje, dostávajú 15 %. Mimochodom, to sú ďalšie percentá k tým 150 %. A to som nepozeral MLM kompenzačný plán odmeňovania. Tam budú ďalšie % odmien.

 

Problém č.2 – Distribútori poskytujú zdroj svojho PC a ešte za to aj platia?

Najväčší nezmysel, ktorý podľa mňa nemá logiku, je to, že Kairos vlastne využíva a prenajíma prostriedky PC svojich distribútorov (výkon, pripojenie k internetu, diskový priestor) a na začiatku za to distribútori ešte aj platia!

 

Principiálne by to mohlo fungovať. Vy jednoducho prenajmete Kairosu časť voľného miesta vášho počítača. Firma to vaše voľné miesto nejakým spôsobom využije, napríklad doň uloží a zašifruje údaje svojich zákazníkov atď. Zisk si potom Kairos s vami podelí. Takto by to pokojne mohlo fungovať, a dokonca aj bez tej investície. Natíska sa teda otázka, načo sú im moje peniaze? Prečo mám platiť za to, aby spoločnosť mohla využívať priestor môjho PC?

 

Problém č.3 – Vysoká ochrana súkromia a bezpečnosť?

Kairos sľubuje svojim zákazníkom vysokú ochranu súkromia a bezpečnosť, a pritom svoje služby neprevádzkuje na vlastnej infraštruktúre, ale na PC svojich distribútorov. To znamená, že dáta zákazníkov nie sú uložené na profesionálne spravovaných PC, ale na počítačoch súkromných osôb, ktoré môžu byť pokojne zavírované. Dáta sú síce údajne šifrované a pre bežných ľudí nečitateľné, ale ktovie ...

 

Problém č.4 - Oslovuje firma distribútorov alebo zákazníkov?

Zásadnou otázku pre udržateľnosť tohto projektu bude, či sa nájdu spokojní zákazníci Kairosu (ktorí budú platiť za služby, čo ,,uživí" aj distribútorov nad nimi), alebo či sa do neho natiahnu len distribútori za vidinou zisku (čo povedie k nevyhnutnému kolapsu). Z vyššie uvedeného to vidím skôr na ten kolaps, poprípade na nevyhovujúce až drastické zmeny podmienok.

 

Problém č.5 - je MLM model vhodný pre propagáciu služieb tohto typu?

Budú si ,,tajnostkári" kupovať takéto služby od nejakej novovzniknutej firmy, ktorá predáva prostredníctvom MLM partnerov (ktorí o technickej realizácii projektu nevedia nič alebo len veľmi málo)? V tejto oblasti je zásadnou vecou dôveryhodnosť, diskrétnosť (o vašom využívaní služieb by malo vedieť čo najmenej ľudí) a fundovanosť (schopnosť technicky obhájiť ponúkané riešenie a jeho technickú kvalitu). Na základe propagácie služieb formou MLM usudzujem, že firma nespĺňa ani jednu zo spomínaných vecí.

 

Na rôznych diskusných fórach som sa dočítal, že medzi hlavných zákazníkov - partnerov, ktorí využívajú služby Kairos Technologies Ltd., patria spoločnosti ako je Nissan Motors, Incore Holding, Sony PlayStation, Bosch, Besra Gold a dokonca aj česká firma Hamé. Firma taktiež údajne sponzoruje svoje 2 tímy, ktoré jazdia preteky Le Mans series.

Na oficiálnej stránke sa, samozrejme, nič z toho nedočítate. Spomína sa tam - konkrétne v sekcii News - len marketingová spolupráca medzi Kairosom a Greaves Motorsport. Inak povedané, zaplatili si pomerne drahú reklamu, aby pôsobili dôveryhodne a seriózne, nič viac. Žiadne partnerstvo v oblasti technologických riešení.

 

Na neoficiálnych stránkach sa dajú nájsť aj rôzne informácie o plánoch do budúcnosti. Sú to smelé plány, o tom nepochybujem. Otázne je, či ide o reálne dosiahnuteľné plány. Mal som tú česť spoznať niekoľko desiatok podobných spoločností ako je Kairos (za zmienku stoja napríklad Zeekrewards a Banners Broker). Prvý menovaný obral viac ako 2 milióny užívateľov (z toho cca 20 000 SK a CZ) o krásnych 600 miliónov USD. Viac v článku moje skúsenosti s mega podvodmi). Všetky mali niečo spoločné, a to vysoké poplatky za produkty, a hlavne smelé plány. Do 3 rokov bude naša spoločnosť na burze, ďalšia sľubovala do 2 rokov revolúciu v online komunikácii, ďalšia aplikáciu, ktorá bude prekladať hovorené slovo. S odstupom času nepochybujem, že vždy išlo len o mazanie medu okolo úst, aby mohli z investorov – partnerov vylákať peniaze. Predstava svetlých zajtrajškov dokáže nejedného presvedčiť, aby investoval. Veď čo ak to vyjde? Budem milionár. Dnes už ani jedna, ani jedna jediná firma neexistuje. Všetky sa nabalili na prázdnych, nereálnych sľuboch a zmizli. Čiže neodporúčam vám pozerať sa na to, čo bude potom, ale na to, čo je teraz. Oplatí sa vám investovať peniaze do „dnešného“ Kairosu?

 

Pár slov na záver.

Netvrdím, že ide o podvod, aj keď mi to veľmi pripomína Ponziho schému, už len pre problém č. 1. Je to, samozrejme, len môj subjektívny názor, takže sa môžem mýliť. Ak uvažujete nad partnerstvom, dobre si to premyslite. Odporúčam vám poriadne si overiť každú informáciu, ktorú nájdete - či už na webových stránkach distribútorov alebo na diskusných fórach.

 

Aký je váš názor na túto spoločnosť, prípadne na produkty a systém?

 

Odporúčam prečítať si tieto dva články:

Základná charakteristika Ponziho schémy v článku sa dozviete, čo majú spoločné všetky tieto internetové podvody, ako sú Kairos Technologies, Zeekrewards, Banners Broker atď. Mal by vám dopomôcť pochopiť, ako funguje každá Ponziho schéma, resp. ako začne, ako prebieha a ako skončí.

 

Ako nenaletieť internetovým podvodníkom – v tomto článku si môžete prečítať pár mojich rád, na čo si dať pozor, aby ste v budúcnosti nenaleteli na niečo podobné ako je Kairos.

 

P.S.: Ak ste nerozhodní, prečítajte si aj diskusiu. Odporúčam hlavne príspevky od Dekamerona a IT špecialistu Tomáša, ktorí sa na tento systém pozreli bližšie po technickej stránke. 

 

Ďalší článok o spoločnosti Kairos Technologies, a hlavne o niečo aktuálnejší, nájdete na stránke http://ekonomicka.poradna.net/a/view/4102-dalsie-lietadlo-z-vychodu-kairos-technologies-a-jeho-pyramida. 

 

Niektoré časti článku boli prevzaté z Facebookovej skupiny "Rozborka MLM projektu". Ako napovedá názov skupiny, riešia sa v nej rozbory rôznych systémov, predovšetkým sofistikované Ponziho schémy a pyramídové hry, ktoré sa maskujú za MLM. Ak sa k vám teda dostala nejaká ponuka na "úžasný" zárobok a nie ste si istý, či sa jedná o seriózny internetový projekt alebo finančnú hru, odporúčam spýtať sa v spomínanej skupine.  

 

Upozornenie hlavne pre zástancov Kairosu:
Keďže diskusia má už neuveriteľných 17 strán, rozhodol som sa ju trochu prečistiť. Dôvod mazania príspevkov je jednoduchý - nechcem, aby hodnotné a pre návštevníkov prínosné informácie prepadli do zabudnutia. Mazať budem aj komentáre typu „admin píše v článku hlúposti, mne to funguje a vyplácajú ma“. Považujem to za spamovanie. Ak chcete diskutovať, tak píšte argumenty a odpovedajte na otázky kritikov Kairosu. Príspevok „mňa vyplácajú, takže Kairos je seriózna spoločnosť“ nepovažujem za argument!

 

Chcete dostávať novinky e-mailom?

Prihláste sa k odberu newslettera. Žiadny spam!

Diskusná téma: Kairos - má zmysel tento projekt?

Dátum: 20.01.2017

Vložil: Lea

Titulok: Výber peňází z Kairosu

Dobrý deň,

Chcela by som sa opýtať - dostala sa ku mne informácia, že prostredníctvom tejto služby:

https://financingrequirements.com/registration/

sa dajú vybrať peniaze z Kairosu. Na prvý pohľad to vyzerá dôveryhodne, aj vzhľadom na fakt, že za 9 dolárov v Kairos systéme vyplácajú 1 euro (tabuľka http://financingrequirements.com/blog/7-Applying-for-outlays-Kairos-Technologies-Ltd.html), čo je asi pomerne bežné pri čiastočnom odškodňovaní tých, ktorým skrachované firmy dlhovali peniaze.

Ale jedno ma znepokojuje - treba tam zaplatiť poplatok 20 eur za registráciu a potom jednak sa to niektorým ľuďom ani nevráti, ak majú málo peňazí v Kairos peňaženke a rozmýšľam tiež, že či to nie je nejaký ďalší podvod - že človek tam pošle peniaze a aj tak nič z toho nedostane.

Čo si o tom myslíte? Pôjde cez toto získať z Kairosu aspoň časť peňazí, ktoré nám dlhuje, alebo nás opäť len niekto ťahá za nos?

Dátum: 20.01.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Výber peňází z Kairosu

Pokud vím, Kairos ještě "oficiálně" nezkrachoval, není ustaven nucený správce, nebylo ohlášeno zmrazení kont lídrů, neproběhl žádný soud...

- Z čeho a na základě čeho jsou tedy lidé odškodňováni?
- Jak se došlo k tomu kursu odškodnění 9 Karosích dolarů = 1 EUR?
Čím se zabývá ta firma, co tuto akci řídí? (z jejího webu jsem moc moudrý nebyl, ale podíval jsem se na něj jen velmi zběžně...)

Dátum: 20.01.2017

Vložil: -

Titulok: Re:Re:Výber peňází z Kairosu

Tamto je len dalsi pokus typu AGC, ESA Holding...

https://financingrequirements.com/blog/7-Applying-for-outlays-Kairos-Technologies-Ltd.html

Lotysska "s.r.o." s kapitalom 500 Eur a uctom v Paysera ;-) Nebude to mat dlhe trvanie...

Ako asi tak uzavreli zmluvu s Kairos Technologies Ltd 15.12.2016 ked ta firma nevykonava ziadnu cinnost od 25.08.2016?

Dátum: 21.01.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Výber peňází z Kairosu

Ještě drobnost... doména webu zaregistrovaná v půlce prosince 2016, registrace přes prostředníka (tj. skutečný majitel domény se skrývá), na webových stránkách je "kontaktní formulář", kde můžete zadat svůj mail a zjistit čísla bankovních účtů, nikoli identitu vlastníka webu...

To zní "velmi transparentně a důvěryhodně".

Dátum: 20.01.2017

Vložil: Jezis@tutanota.com

Titulok: Re:Výber peňází z Kairosu

Dalsi z mnoha dukazu, ze muzi jsou chytrejsi nez zeny :-) :-) :-)
Damo, tys to cele dopletla – zadny kurz 1:9, ale jestli si vybiras 100 USD, pak platis 11 EUR jako POPLATEK a na ucet ti prijde 100 USD * (dnesni kurz 1 USD in EUR). :-D :-D :-D.
Uz jenom z tohohle je zrejme, ze sama se neumis orientovat v informacnim svete, jelikoz neumis dobre Anglicky, a neumis se o sebe postarat sama.
Ale nic neni ztraceno – znam zpusob, jak se dostanes k penezum co ti Kairos dluzi (a nejspis ti je uz nikdy ani neposle).
Napis mi mail a ja ti nabidnu portfolio vysoce rizikovych a vysoce vynosnych projektu, na kterem zarucene vydelas to, cos na Kairosu prodelala a jeste mnohem, mnohem vic. :-) :-) :-P ;-)

Dátum: 21.01.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Výber peňází z Kairosu

Ježíšově kapse samozřejmě nejvíc prospívá, když se v podvodných (= vysoce rizikových) projektech pod něj registruje co nejvíc lidí. A O TO MU TADY JDE především. S notnou dávkou štěstí MOŽNÁ někdo z lidí pod ním i něco vydělá (za cenu ztráty vlastní reputace - tu ztratí každopádně).

Trochu mne udivuje, že se Ježíš pokouší shánět ovečky zrovna v téhle diskusi (ale budiž, oholení a podvedení někdy rádi sami skočí do dalšího dobrodružství, když jim nějaký vykuk naznačí, že s ním neprodělají).

Ale co nechápu, je forma sdělení. Někoho, kdo je ve sračkách Ježíš urazí, vysměje se mu... a čeká, že mu ten člověk bude zavázán? Nebo že ho bude obdivovat? Fakt miláček, ten Ježíš...

Dátum: 20.01.2017

Vložil: -

Titulok: 403 Forbidden

...kairosplanet.com pri pristupe z tureckych IP adries ;-)

Dátum: 18.01.2017

Vložil: Lopata

Titulok: Krumpáč

Kairos Porada 17.1.2017
- 1840 partnerů dostalo 2x stejnou platbu – toto se nikde nepíše na fórech
- Do konce ledna budou vyřešené veškeré komplikace ohledně výplat
- Do konce března budou dořešené peníze z AGC
- Otokar už není ředitel marketingu - ,, řekl nastal čas odejít“ (nebudu se k tomu dále
vyjadřovat)
- Chyba v účetním programu, který nedokáže rozpoznat koho vyplatil, koho ne atd.
(programátoři na tom pracují)
- Práce se strukturou – být trpělivý
- Na konci Ledna budeme mít 3 možnosti výběru peněz
- Bitcoin peněženka by měla být k dispozici (do týdne)
- 31. 12. 2016 byl uzavřen starý účetní program (je potřeba zadat nový příkaz do
25.1.2015 – do 20:00 -> ZADAT NOVŮ PLATBU)
- Druhý druh výběru bude přes rakouskou banku. (UNICREDIT BANK)
- Všechny příjmy co jsou nad 3000 €…jsou vidět na jednotlivých institucích
- Februárová výplata se bude vyvázet na Bitcoinovů nebo Kairos kartu. (pak bude SEPA
na chvíli zastavené, aby se zkontrolovalo)
- Zadat SWIFT – TEN PŘÍJDE (ŘEKLA FAITOVÁ)
- Firma oficiálně mění sídlo firmy – od 1.2.2017 – sídlo by mělo být v Rakousku ve Vídni
- Mění se i statut firmy - z s.r.o. na akciovou společnost
- NĚKOMU SKONČIL KABINET – BOMBARDOVAT SUPPORT
JEHO JMÉNO, PŘÍJMENÍ
ID
EMAIL
ŽÁDOST O OBNOVENÍ KABINETU A PŘEÚČTOVÁNÍ
- SUPPORT FUNGUJE OD 5.00 – 12.00
- SKYPE SUPPORT (KAIROS VERIFICATION) – BUĎ VOLAT NEBO PŘIDAT PŘÍLOHU
- FIRMA SE CHYSTÁ ZAVŘÍT TURECKO – FALEŠNÁ KONTA
- Obdržíme do 30 dní termín kdy pan prezident Michel Vieira společně s novým
marketingovým ředitelem dorazí k nám co ČR/SVK
- Budou se dělat jednou za tři měsíce republikové konference
- E-shop je spuštěný – zatím není spuštěný dokud nebude dořešený platební problémy
- Pokud přichází e-mail z AGC supportu – nereagovat na to
- TRANSFER TO PARTNER – dokud nebude vše v pořádku tak zatím nebude. Až firma
dá vše do pořádku tak je pravděpodobné že to povolí, ale s největší
pravděpodobností až od pozice Master
PRÁVNÍ OCHRANA EJURIS

Dátum: 18.01.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Krumpáč

Předpokládám, že Lopata přeposlal jen záznam toho, co se řešilo na schůzce, není sám zdrojem informací. Ono už je samo o sobě dost podivné, že firma tyhle informace nevyvěsí na web nebo alespoň Facebook. Proč to řeší systémem "tichá pošta", takže následující tvrzení padají do kategorie "jedna paní povídala" - neověřitelné.

---------------
"1840 partnerů dostalo 2x stejnou platbu – toto se nikde nepíše na fórech"

To jako co? To přece není problém společníků, ale Kairosu (se kterým by se snad ani neměl chlubit). Má to snad ospravedlňovat to, že že zbývající desítky či snad stovky tisíc lidí nejsou vypláceni vůbec?
---------------
"Do konce ledna budou vyřešené veškeré komplikace ohledně výplat"

Dobře si ten SLIB zapamatujte. ;-). Za méně než dva týdny si to povíme.
---------------
"Do konce března budou dořešené peníze z AGC"

Takže vlastně budou výplaty vyřešené ne do konce ledna, ale až března. ;-)
---------------
"Otokar už není ředitel marketingu - ,, řekl 'nastal čas odejít'"
Otokar ví, co dělá.

"Chyba v účetním programu, který nedokáže rozpoznat koho vyplatil, koho ne atd. (programátoři na tom pracují)"
---------------
Vážně? To na tom pracují na tom od září, kdy začaly masové problémy s výplatami? A do té doby tam ta chyba nebyla? Tak šikovní jsou programátoři firmy, co hodlá uchovávat revolučním způsobem data světových korporací?
Párování plateb je klíčová funkce účetních systémů. Zjištění (fatální) chyby v této oblasti by mělo vyvolat opravnou akci v horizontu hodin, nejvýše dní (opravená verze, akce na záchranu dat "poničených" špatným párováním). Firma, která si nedovede uhlídat, komu zaplatila a kdo jí zaplatil... nemá na trhu co pohledávat.
---------------
"Práce se strukturou – být trpělivý"
???
Mám to chápat tak, že nefunguje ani výpočet provizí za přiváděn dalších lidí?
---------------
"Na konci Ledna budeme mít 3 možnosti výběru peněz"

Slib. Zapamatujte si termín. ;-) Uvidíme, jestli to bude a zda všechny metody výběru budou fungovat.
---------------
"Bitcoin peněženka by měla být k dispozici (do týdne)"

Bitcoin a nevystopovatelné transakce... Skvělý tah Kairosu. Kairos bude moci tvrdit, že vaše vyplaty proběhly v bitcoinech, ale nepůjde dokázat, že se tak stalo. ;-)
---------------
"31. 12. 2016 byl uzavřen starý účetní program (je potřeba zadat nový příkaz do 25.1.2015 – do 20:00 -> ZADAT NOVŮ PLATBU)"

Super, takže víme, proč platby zadávané v prosinci byly sice schváleny, ale pak stornovány. Osobně bych při upgrade/výměně účetního softu očekával, že provozní data (jako např. takové drobnosti jako otevřené faktury/splátky k zaplacení) budou přelita ze starého do nového programu. Možná se nepřelily ani ty staré - zkuste si cvičně zažádat o druhé proplacení měsíců, za které třeba ještě zaplaceno máte. Třeba vám Kairos uvěří ;-DDD
---------------
"Všechny příjmy co jsou nad 3000 €…jsou vidět na jednotlivých institucích"
??? Co tím chtěl básník říci?
---------------
"Februárová výplata se bude vyvázet na Bitcoinovů nebo Kairos kartu. (pak bude SEPA na chvíli zastavené, aby se zkontrolovalo)
Zadat SWIFT – TEN PŘÍJDE (ŘEKLA FAITOVÁ)"

Vidím město veliké... pardon, zmatky veliké v lednu i únoru.
---------------
"Firma oficiálně mění sídlo firmy – od 1.2.2017 – sídlo by mělo být v Rakousku ve Vídni"

Sídlo nebo jen schránka?
---------------
" NĚKOMU SKONČIL KABINET – BOMBARDOVAT SUPPORT"

Good luck!
---------------

"SUPPORT FUNGUJE OD 5.00 – 12.00"

To podpora sedí někde v Bangladéši, Bhútánu, na Srí Lance středním Rusku nebo ve výchdoním Kazachstánu? To by odpovídalo pracovní době od 10.00 - 17.00 v tomto časovém pásmu. ;-)

http://www.in-cas.cz/casova-pasma/?hodina=5&minuta=00&velikost=%2B1&velikosta=%2B6
-----------------
"SKYPE SUPPORT (KAIROS VERIFICATION) – BUĎ VOLAT NEBO PŘIDAT PŘÍLOHU"

Znova - Good luck.
-------------
FIRMA SE CHYSTÁ ZAVŘÍT TURECKO – FALEŠNÁ KONTA

:) To je jistě ten pravý důvod. Firmě nevadí, že přijde o více než čtvrtinu údajného svého úložného prostoru? (pokud počítám s pověstmi o 250 000 účastníků, z toho 90 000 z Turecka), Není to spíš tak, že 90 000 společníků z Turecka (kde další lidé - po špatných zkušenostech z minulého půl roku - už moc nepřibývají) představuje velkou zátěž a nesplnitelný požadavek na růst pyramidy?
-----------
"Obdržíme do 30 dní termín kdy pan prezident Michel Vieira společně s novým marketingovým ředitelem dorazí k nám co ČR/SVK"

Připravte mu hezké přivítání! ;-)
-----------
"E-shop je spuštěný – zatím není spuštěný dokud nebude dořešený platební problémy"

Je spuštěný/není spuštěný... ;-DDD
-----------
"Pokud přichází e-mail z AGC supportu – nereagovat na to"

OK. Jen abyste něco neprošvihli...
-----------
"TRANSFER TO PARTNER – dokud nebude vše v pořádku tak zatím nebude. Až firma
dá vše do pořádku tak je pravděpodobné že to povolí, ale s největší
pravděpodobností až od pozice Master"

To se dalo čekat. Je třeba dotankovat cash. To má větší prioritu než zamezení odčerpávání cash ven z firmy.
----------
PRÁVNÍ OCHRANA EJURIS

??? Že by si na Kairosu někdo budoval vlastní byznys?
Viac tu: http://www.pracanadoma-skusenosti.eu/discussion/?tid=200009951&mid=200007151

Dátum: 13.01.2017

Vložil: Jezis

Titulok: Zaslapnuti doterneho brouka

Pripomenme si dva nesmysly (ono jich bylo vic, ale pro nase ucely staci tyhle 2), ktere jisty pan Fleg do teto diskuze napsal.

(Fleg, 4.9.2016)
Problemom akejkolvek pyramidy je fakt, ze po urcitom case spodne poschodia (prilev noych clenov) nestacia pokryt potreby hornych poschodi, kedze pyramida je uz privelka.
Na udrzania zivotaschopnosti by takato pyramida potrebovala mesacne cca dvojnasobny narast clenov, cize ak ma Kairos dnes 200k clenov musel by mat buduci mesiac uz 400k a dalsi mesiac 800k a dalsi 1.6mil...a potom by sa do Kairosu museli uz zapajat aj mesacnici (byvatelia Mesiaca) a martankovia (obyvatiela Marsu)....

(Fleg, 22.11.2016)
Minule som sa zamyslel nad cislami, ktore Kairos rad prezentuje. Hovori sa o 200-250k chudakov v celom systeme a ze na SK je ich 10-15k.
Tie cisla mi zdaju nadnesene, povedal by som, ze dokonca radovo....
.... Dovod je prozaickejsi. Kairos nema 250k userov. Kairos ma mozno 20-25k userov. Kairos nema na SK 10k userov mozno ich ma par stoviek a zrazu mi to statisticky zacina vsetko do seba zapadat.

Takze ‘ekonomicky experte’ Flegu, jestli Kairos do srpna 2016 ziskal pouze 25k registraci (benevolentne uvazuji, ze jakmile Kairos zacal mit potize s vyplatami, prestal registrovat veskere nove uzivatele) a do te doby kazdy mesic priblizne zdvojnasobil pocet clenu, pak mel Kairos podle tebe mit v cervenci 2015 (kdy Admin o nem napsal tenhle skvost nahore) ne vic jak cca 3 usere :-) :-) :-) …. A v unoru 2015 min nez 1/10 usera :-) :-)
Jeste doplnim pritezujici okolnost, ze oba tyto tve nesmysly byly odmitnuty ‘zdejsi antikairosackou komunitou’ (Tomasem, -om, Pomstitelem, …), ale tys na jejich prispevky, kde ti (az prilis ‘korektne’) vysvetlili, ze pises bludy :-D :-D :-D reagoval, ze prej stejne mas pravdu ty. :-D :-D :-D
Jestli ti mohu poradit, tak priste nechej psani prispevku na Tomase – ten ma na rozdil od tebe alespon nejakou uroven. Takze timhle za sebe koncim nasi diskusi o tom, kdo z nas dvou je debil ;-) :-P.

Dátum: 14.01.2017

Vložil: fleg

Titulok: Re:Zaslapnuti doterneho brouka

Jezisko pozri si rady a postupnosti ak ste to brali v skole a sprav si minimodel Kairosu a sam zistis kolko ludi potrebujes na udrzanie pyramidy. Da sa to aj pomerne jednoducho naprogramovat.
Okrem toho si ignoroval jeden fakt a to, ze kazda pyramida rastie v roznych castiach svojho vyvoja inym tempom, na zaciatku exponencialne, neskor jej robi problem uz aj aritmeticky rad, ty sa naivne domnievas vo svojej uvahe, ze pyramida rastie cely cas rovnakym tempom (ja viem pomylil ta moj "informativny vypocet", ktory mal vsak len poukazat na matematicku neudrzatelnost ich "250%" modelu;o)).
Tolko k cislam, ja viem, ze tebe to asi logiku nedava, ale spytaj sa nejakeho kamosa, co bol z matiky lepsi, ci to ma zmysel a budes prekvapeny.
A nerob logicke chyby...tvoje benevolentne uvazovanie ma ovelku chybu...Kairos pri problemoch s vyplatami neprestal registrovat nove ovecky, on len prestal vyplacat neperspektivne vetvy a presiel na selektivne vyplacanie.

Dátum: 14.01.2017

Vložil: Jezis

Titulok: Re:Re:Zaslapnuti doterneho brouka

Ach jo, jedinou chybu jsem udelal, kdyz jsem precenil tve matematicke mysleni, ktere jsem uz i tak vnimal jako ubohe.

Ve sve uvaze jsem sporem dokazal, ze zde pises kokotiny. Vychazel jsem z tvych tvrzeni a dosel sem k zjevnym nesmyslum (kdyby ses na te tve slovenske 'vysoke' skole ucil nejen pocitat derivace jako cvicena opicka, ale take rozumet teorii a umet ji dokazat, pak bys takovehle techniky znal). Nedelal jsem best estimate projekci poctu uzivatelu, nybrz horni odhad (povsimni si slovnich spojeni NE VIC, MIN NEZ, BENEVOLENTNE UVAZUJI ZE). Proto jsem ODHADL SHORA pocet registraci v srpnu 2016 na 25k (tvuj udaj pro listopad 2016), proto jsem ODHADL SHORA pocet registraci v kazdem predchazejicim mesici na polovinu (tvuj horni odhad pro dobu, kdy byl Kairos jeste zivotaschopny). Moje uvaha je konzistentni s moznosti rychlejsiho rustu pyramidy v minulosti, protoze to by melo za nasledek pouze zmenseni odhadu poctu uzivatelu v cervenci a unoru 2015.

Takze odlehceme to Flegu a konstatujme spolecne, ze gang slunicek je jiste rad, ze te ma ve svem stredu. :-) :-) :-P
youtu.be/qGNhsZ9KXZo?t=57s

Dátum: 14.01.2017

Vložil: Snowman

Titulok: Re:Re:Re:Zaslapnuti doterneho brouka

Tvoje matematické a štatistické úvahy stoja za ... ze na SVK je pár 100 užívateľov väčšiu hlúposť uz asi nevieš napísať.. vidno ze nemáš ani sajnu ako je Kairos rozšírený na svete..

to ze zatiaľ nevyplacaju peniaze je druha vec.. uvidíme na webe je video prezidenta kde rozpráva o spoločnosti uvidíme co z toho bude pravda

Držte sa :)

Dátum: 15.01.2017

Vložil: fleg

Titulok: Re:Re:Re:Zaslapnuti doterneho brouka

Kludne si to stebou v matike rozdam a viem, ze neprehram;o).
Keby si cital moje prispevky poriadne videl by si, ze na zaklade istych indicii som sa zaoberal myslienkou, ze pocet uzivatelov Kairosu je radovo nizsi ako sa oficialne uvadza Dovody preco sa tak domnievam som uviedol. Zaroven si nikde netvrdil, ze to tak urcite je, ze mam iba indicie a povazujem tento scenar za mozny. Na tom trvam dodnes.
Bohuzial skutocne cisla sa nikdy nedozvieme, takze cela ta debata je len v rovine teorie.

Dátum: 14.01.2017

Vložil: Snowman

Titulok: Re:Zaslapnuti doterneho brouka

Tvoje matematické a štatistické úvahy stoja za ... ze na SVK je pár 100 užívateľov väčšiu hlúposť uz asi nevieš napísať.. vidno ze nemáš ani sajnu ako je Kairos rozšírený na svete..

to ze zatiaľ nevyplacaju peniaze je druha vec.. uvidíme na webe je video prezidenta kde rozpráva o spoločnosti uvidíme co z toho bude pravda

Držte sa :)

Dátum: 15.01.2017

Vložil: fleg

Titulok: Re:Re:Zaslapnuti doterneho brouka

Nemam, ty mas sajnu? Samotna Kateryna ti ukazala svoju tabulku v Exceli?

Dátum: 15.01.2017

Vložil: Snowman

Titulok: Re:Re:Re:Zaslapnuti doterneho brouka

Nie ale poznám viacerych ľudí co majú vyše 50 účtov takze asi tak..

Dátum: 15.01.2017

Vložil: Jezis

Titulok: Re:Re:Zaslapnuti doterneho brouka

Snowmane, vzdyt prave to se mu celou dobu snazim vysvetlit, ze je to naprosty nesmysl aby Kairos mel na Slovensku jen par stovek uzivatelu…

Co se tyce Kairosu, je nejvyssi cast spocitat zisky (smirit se se ztratami). Kairos byl dobrej projekt, ma za sebou skvele casy, ale ty uz bohuzel pominuly. Skutecny pan reditel uz odesel a ta opice Vieira jenom ted poprve prokazala, ze umi i neco vic nez jen rehtat. Ale nenech se tim plest - je tam jen na odvedeni pozornosti, aby se nejaky dementni vysetrovatel nepokousel dostat do vezeni pana Kasynetse, ale aby sel po tehle opici.

Je nacase jit dal a zacit novou kapitolu vstupem do novych projektu. Jestli mas zajem, napis mi mail na XXXXX a ja ti nabidnu cele portfolio projektu, diky kteremu zarucene vydelas.

EDIT ADMINA: e-mailové adresy mažem.

Dátum: 15.01.2017

Vložil: Gizmo

Titulok: Re:Re:Re:Zaslapnuti doterneho brouka

Aha takže ty ji ten ethalon zmrda. V čem byl kairos dobrej? V tom že ti umožnil odrbat pár pitomců o jejich úspory? A teď si chceš rozšířit stádo sviní abyste odrbávali další hlupáky ještě rychejš, na více frontách? No doufám, že Ti to tu admin promaže. ZMRDE!

Dátum: 11.01.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Nabídka podílů v krachující a předlužené firmě

Kairos 3. ledna oznámil, že svým společníkům umožní vlastnit podíly ve firmě. S tím, že vyšší lídři dostanou nabídku vlastnictví podílů, za které nebudou muset platit (možno číst i tak, že převod vlastnictví podílu bude bez administrativního poplatku... těžko povědět).
Snad má jít o podíly v nějaké nové firmě ("renovated Company"), ne v té, co bude v únoru vyškrtnuta z firemního rejstříku a rozpuštěna. ;-)

https://kairosplanet.com/companys-reorganization-03-01-2017

Společníci, kterých se to týká, měli údajně dostat podrobnější mail s podmínkami instrukcemi, jak dál postupovat.

10. ledna v poledne Kairos připomenul, že poslední termín k nárokování podílů je tentýž den do 19 hodin:

https://kairosplanet.com/companys-reorganization-10-01-2017

https://www.facebook.com/kairos.planet.en/posts/1070435206436483

Docela fofr a nestíhačka. ;-)

Pod propagací oznámení na facebooku se množí reakce, které popírají zaslání toho oznamovacího mailu... a dotazy ohledně dlužených výplat (pro spoustu lidí od září).

Každopádně, být podílníkem firmy, která evidentně nemá na plnění svých závazků a stojí před krachem - to se vyplatí!

Dátum: 11.01.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Nabídka podílů v krachující a předlužené firmě

Ještě digest z diskuse pod oznámením:

http://imgur.com/a/dqAK2

Dátum: 11.01.2017

Vložil: zubataVAGINA

Titulok: Re:Nabídka podílů v krachující a předlužené firmě

...zaujimave jednanie...co si to tom myslite pan Tomas?

...priklanam sa trosku k poslednej Vasej vete - je mozne, ze strojcovia Kairosu to teraz cele hodia na "sikovnych" lidrov a tak sa zbavia zodpovednosti za skody a Kairos tym padom konci, vypnu sa weby a cely system.................alebo: Kairos si vazi ludi, ktori dokazu do systemu zlakat co najviac ovci a teda si lidrov pripravuju na iny dalsi podobny podvod, v ktorom im budu zhanat dalsie ovecky...a tak stale dokola :)

Dátum: 11.01.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Nabídka podílů v krachující a předlužené firmě

Neformálně vina a zodpovědnost na lídrech bezesporu je (a někteří to možná již pociťují - už zase zmizely některé fanouškovské stránky na podporu Kairosu... ;-).

Ale formálně a de jure podle mne není možné, aby noví podílníci měli zodpovědnost za činy firmy a kryli její finanční závazky.

Ale víme o tom příliš málo... zda někdo ten mail s instrukcemi "jak se stát podílníkem" opravdu dostal, co v něm bylo a případně jak na něj lidé zareagovali.

Možný je i scénář: "Informovali jsme vás, že nově místo výplat budou společníci dostávat výnosy z podílů, ale že se o ty podíly musíte přihlásit. Vy jste ten mail nedostali? A nemáte ho ve spamu?To je ale smůla. Každopádně jste to nestihli." ;-)

Nebo:
"Za první kvartál jsou výnosy z podílů záporné. Firma má dobře nakročeno, ale momentálně je podfinancovaná. Potřebujeme investovat do infrastruktury a marketingu, abychom přilákali víc korporátních klientů využívajících naše služby.
Pokud jako správný podílník přispějete na zafinancování firmy a pošlete nám ještě nějaké peníze, navýšíme váš podíl a tím si zajistíte vyšší výnosy do budoucna."

Dátum: 11.01.2017

Vložil: Jezis

Titulok: Re:Re:Re:Nabídka podílů v krachující a předlužené firmě

Tomasi, delej prosim te neco s tvoji anglictinou, je potreba ji vylepsit. Pak te treba vezmou do prace, kde se mluvi anglicky a budes konecne mit slusny plat. Shareholders znamena AKCIONARI. Slovo podilnik se pouziva akorat tak ve vyznamu podilnik v podilovem fondu (to je forma investice spravovana investicnimi spolecnostmi, dovzdelat se muzes kuprikladu zde: cs.wikipedia.org/wiki/Pod%C3%ADlov%C3%BD_fond).

Dátum: 11.01.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:Nabídka podílů v krachující a předlužené firmě

Milý Ježíši,

děkuji ti za tvoji starostlivost.

Dovolím si ocitovat wikipedii:
Akcionář (angl. shareholder) je PODÍLNÍK akciové společnosti, který koupil jeden nebo více podílů a získal tak odpovídající počet akcií. Akcionář tak vlastní ideální část společnosti, má právo na podíl ze zisku (dividendy) a tolik hlasů na valné hromadě společnosti, kolik akcií drží.

Specifičtějším pojmům AKCIE a AKCIONÁŘ jsem se záměrně vyhýbal, protože - pokud vím - Kairos není akciová společnost, není emitentem akcií a není kótován na burze.

Dátum: 12.01.2017

Vložil: fleg

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Nabídka podílů v krachující a předlužené firmě

Wiki síce nie je spoľahlivý zdroj, ale za tuto odpoved ti davam milion bodov, pretoze si toho blbca strasne elegantne zotrel.
Pre jezisa....Tomas ma samozrejme pravdu, takze ked ho budes chcieť nabudúce chytať za slovíčka lepšie sa priprav.

Dátum: 12.01.2017

Vložil: Jezis

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Nabídka podílů v krachující a předlužené firmě

Tomasi, hezky pokus, ale tim presvedcis akorat tak neznale z oblasti ekonomie a financnictvi, treba hlupaka Flega ;-)
Nebudu ti zbytecne zde vysvetlovat podrobnosti, tak jako tak to Admin zase smaze, hned jak si uvedomi, ze mam zase pravdu ja - kairosaka chytrejsiho jako Tomas tady preci tolerovat nebude :-D. Pokud jsi veril CNB a vkladal do ni sve nadeje, ze zakroci proti Kairosu (nebo alespon proti AGC), proc ses na ni neobratil, abys zjistil definici slova podilnik v cestine?

www.cnb.cz/cs/obecne/slovnik/p.html

A pokud ti to nestaci, tak si definici slova podilnik muzes nastudovat na mnozstvi alespon trochu financne zamerenych webu, kuprikladu

www.finslovnik.cz/podilnik/
www.penize.cz/slovnik/podilnik
www.fxstreet.cz/forex-slovnik-pojmu+podilnik.html
www.mesec.cz/slovnicek/podilnik/

Mimochodem, babicku na Wikipedii definuji jako matku jednoho z rodicu, ale pokud by nekdo tvrdil, ze grandma v cestine znamena matka, tak z pohovoru poleti ne dvermi, ale rovnou oknem :-P.

Dátum: 12.01.2017

Vložil: fleg

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Nabídka podílů v krachující a předlužené firmě

Mily jeziskov...na rozdiel od teba mam ekonimicke vzdelanie a som dokonca certifikovany financny poradca, aj ked mojou domenou je IT. Je to preto, ze ma ekonomia a ekonomika vzdy bavila a je smiesne, ze sa ma tu prave v tejto oblasti pokusas dostat.
Takze este raz....akcionar je zaroven podienikom, pretoze vlastni akcie(podiely) z firmy.
Skus vo svojom (mozno) malo mozocku pochopit, ze ide o synonyma a mozes si hovorit co chces.
Tiez ti sem mozem dat tisic odkazov, ktore to dokazuju, ale Google pouzivat vies, to si uz dokazal.
Je smutne, ze sa tu pokusas chytat Tomasa za slovicka a evidentne vies o teme prd. Dokonca sa mi pacilo, ze Tomas neoznacil podielnikov rovno akcionarmi, pretoze nie je jasne, ktora spolocnost bude emitovat akcie, kedze ta v UK sa rusi.
Vsetkym nam je jasne, ze ziadna, je to len kamuflaz.

Dátum: 12.01.2017

Vložil: Jezis

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Nabídka podílů v krachující a předlužené firmě

No ty ses tu (uz po nekolikate) nadherne predvedl v cele sve krase. Argumentaci typu ‘a mozes si hovorit co chces' presvedcis akorat tak osazenstvo hospody 4. cenove skupiny. A ze pry kairosaci jsou hloupy ... :-D.
To tvoje ekonomicke vzdelani sis kupoval pres Admina, :-D :-D :-D nebo jsi studoval jeste za hlubokeho socialismu? Kdyz listuju tvoje starsi prispevky (ten o poctu registraci me vazne dostal do kolen ;-)), tak stejne vidim, ze jako financni poradce by ses neuzivil. Dam ti jeste jeden uzitecny odkaz (pokud vis anglicky), ale obavam se, ze tobe by vice pomohla trepanace.
https://en.wikipedia.org/wiki/Shareholder

Dátum: 14.01.2017

Vložil: Admin

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Nabídka podílů v krachující a předlužené firmě

Nemám dôvod mazať príspevok, ak nejde o spam linkami, off topic, urážanie, nadávky.

Dátum: 12.01.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:Nabídka podílů v krachující a předlužené firmě

Nechce se mi moc krmit trolly a Ježíše, ale jazykový koutek mne baví. ;-)

shareholder = akcionář, podílník

Zdroj: Velký anglicko-český slovník, Academia, 1985

Neberu nikomu, že podílník (v užším slova smyslu) je právě podílníkem podílového fondu. Ale to neznamená, že podílníkem (v širším slova smyslu) nemůže být akcionář. Jak jinak (než podílník) říkat společně lidem, kteří mají v něčem podíl? Ať už na majetku, fondu nebo podniku?

Ale zpět k věci.
Mohl by nám Ježíš prozradit, zda někdo dostal ten mail s instrukcemi, jak si o podíl v Kairosu zažádat? A o jaký druh podílu půjde? Zda to bude akcionářský podíl, s právem hlasování a rozhodování na valných hromadách?

A v jaké firmě to vlastně má být podíl?

A zda už někomu došla prosincová výplata?

P.S. Moje angličtina není perfektní, ale je snad obstojná.
S dovolení - slušně se s ní domluvím v zemích, kde je mateřským jazykem, nebo ji správně chápou a od mala se ji učí jako univerzální světový jazyk (např. Skandinávie). Zvládám v ní "z voleje" technické i obchodně laděné prezentace.

Ano, měl bych zapracovat na gramatice a porozumění mluvenému slovu (u lidí mluvících rychle nebo s nějakým divným přízvukem mívám problém).

Dátum: 13.01.2017

Vložil: Jezis

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Nabídka podílů v krachující a předlužené firmě

Dobra, mozna jsem udelal z komara velblouda, ale stejne je lepsi preklad akcionar, protoze lide, ktery maji v necem podil (at uz na majetku, fondu nebo podniku) je mnohem sirsi pojem nez vyznam pojmu shareholder v anglictine:
en.wikipedia.org/wiki/Shareholder

Kdyz ma nekdo podil ve fondu, tak se mu anglicky rekne investor in the investment fund, nikoli shareholder.
A k veci - ne, neni to v mem zajmu tady prozrazovat, pak bys nemel po cem patrat :-) :-) :-)

Dátum: 13.01.2017

Vložil: fleg

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Nabídka podílů v krachující a předlužené firmě

Prelozim:
Dobre som debil, chcel som vas dostat, nevyslo mi to, ale to mi nebrani aby som utocil na svojich oponentov aj dalej, pretoze som klasicky plod post truth syndromu.
Koniec prekladu.
Mozno ta sklamem, VS som skoncil v roku 2001 myslim, takze presne v case, ked VS uz neboli zdegradovane komunistickymi zvastami a este neboli zdegradovane novodobou degenaraciou vzhladom na ich premnozenie.

Dátum: 13.01.2017

Vložil: Peto

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Nabídka podílů v krachující a předlužené firmě

ste ako male deticky ktore sa dotahuju kto ho ma vacsi...

AMEN

Dátum: 13.01.2017

Vložil: fleg

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Nabídka podílů v krachující a předlužené firmě

Ono je to preto, ze tu uz nie je velmi co riesit. Kairos je uz kaput, opustili ho uz aj velke ryby a to dokonca oficialne a iba posledni degesi veria este, ze Kairos nie je lietadlo.
Jezis sa rozhodol este klast ako posledny odpor, ale myslim si skor, ze sa sa sem chodi zabavat ako to, ze jeho obhajoba ma nejaky zmysel.
A ja sa zase naopak zabavam na nom, takze to zvonku vyzera, ze si meriame kto ho ma vacsieho;o).

Dátum: 11.01.2017

Vložil: Gizmo

Titulok: Re:Nabídka podílů v krachující a předlužené firmě

Akcie ... shrnul bych to jedním krátkým obrázkem

http://i.imgur.com/Q1vISDK.gif

nebo, kdo má chvliku, krátkým videem (pouze v angličtině):

https://www.youtube.com/watch?v=arENYYkYBts

Dátum: 06.01.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Velké ryby

Luboš Tonhauser se ohrazoval, že se v diskusních fórech o Kairosu objevuje jeho jméno (a podnikl nějaké akce, aby se jeho jméno v této souvislosti nedalo vyhledat).

Sám ale zanechává důkazy, že něco společného s Kairosem má. Už i on si stěžuje, že mu nedošla listopadová výplata... (máme leden následujícího roku).

http://imgur.com/a/NxZ8y

Dátum: 06.01.2017

Vložil: -

Titulok: Re:Velké ryby

Zmrd Otokar Kasynets sa luci(trosku v strese)
https://www.facebook.com/otokar.kasynets/videos/1276786055712872/

Zmrd Andrik Sus(https://www.facebook.com/susandrik) sa luci
https://www.youtube.com/watch?v=nwOQhbf2FBc

Zmrd Christopher Schuster sa luci(po odchode Reimer a spol veduci v Nemecku)

https://www.facebook.com/Kairosverbindet/photos/a.682809155196530.1073741829.657075297769916/997573950386714/?type=3&theater

...more to come ;)

Dátum: 06.01.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Velké ryby

Trochu dlouhé (10 minut) to video o Otoka.

Shrnutí:
Odcházím z Kairosu, mám novou a zajímavější nabídku. Ne nebojte se, firmy, ze kterých jsem dosud odešel, fungují nadále. Všem vám moc děkuji (je zač) a přeji hodně úspěchů ve vašem partnerství s Kairosem.

Dátum: 06.01.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Velké ryby

Ve světle tohoto odchodu se možná přizná, že ten "falešný" email s omluvou za podvádění v Kairosu psal skutečně on, protože on je "ten hodný".

Ale to je jen spekulace.

Dátum: 06.01.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Velké ryby

Takže kompletní přepis Otokova sdělení:

Good morning dear partners, dear friends.
Before all of, I would like to wish you happy New Year. And on today’s video I would like to make an application to all of you. We all, with the leaders, or at least me with my team had a really great time with the Kairos planet project. Our job and our professionalism made the project as big as it is and I am talking about all of you without any exception. And onto this application, I have to tell you, that the time has come to change something and to start a new story. I am making this application through this video because I do not want any misunderstanding or misinformation to you before of my application. Some weeks ago, actually I got a very very good proposal, I thought a lot about it and I have to tell that I have to take this proposal. What should I tell about myself, actually I am a composer, I like composing and making things in life. And if you know me little bit, you know my past, you have to know that any of the companies that I have quit had never closed after my quitting. So I really want to wish to Kairos planet project a lot of lot of years of developing and growing. This project is really really a very great project and new and has a very great technology. And I would like to really thank you to all the directors, the owners of this company. Because I have learned a lot and it was a really great experience with you. Thank you my friends. These people, presenters of Kairos, directors and owners, are really really great people. I am very glad to tell that they are my friends. They are the people of their word, they do everything what they promise. Actually today’s situation is more about my private life, because I believe that if I want to react or change something, so I can do that. I am not a fan of democracy; I am more fan of dictatorship. And I believe that today in the most successful companies all the decisions should be made in terms of dictatorship, because of today’s market situation. Actually it is my private opinion, you don’t have to agree with that, actually according to my experience it is how it is. Actually my partners and my colleagues get used to work with me with that way when in the companies everything is clear and everything is known by everybody and all the decisions are made for improving and developing the company. And I have to repeat that it’s again about me, but I’m the guy who likes to decide and control. So my today’s application about moving forward is again my private decision. Again I would like to really really appreciate all the presenters of Kairos technology, all my leaders, all my partners for this very very good more than two years work. And my opinion is that everybody should be free in making decisions. And I would like to take this right today. And today I’ve seen new horizons for myself, new ways and I believe it would be not very clear if I did not share this with you. And the most important thing I want to tell you today that from this very moment I am not the enemy of this company or not the enemy of anybody of you. Of course this company is staying in my hearth forever as a very very good experience. So again I would like to wish you all the best regards, I would like to wish you happy New Year and merry Christmas. And what I want to tell you that you should search for yourself and search a way in your life and find it. So with very hot words I would like to wish you the best best regards in your professional lives.
Goodbye my friends in the market.

Překlad pro ty, co nerozumí anglicky:

Dobré ráno drazí partneři, drazí přátelé.
Především, chtěl bych vám všem zaželet šťastný Nový Rok. A na dnešním videu bych vám všem chtěl sdělit zprávu. My všichni lídři, nebo alespoň já se svým týmem jsme měli vskutku skvělý čas s projektem Kairos planet. Naše práce a náš profesionalizmus udělali projekt tak velký jak je teď a všem bez výjimky vám děkuji. A v této zprávě vám musím sdělit, že nadešel čas něco změnit a začít nový příběh. Dělám tuto zprávu přes toto video, protože nechci, aby došlo k nepochopení nebo dezinformaci. Před několika týdny jsem dostal velmi dobrou ponuku, dost jsem o ní přemýšlel a musím vám říct, že ji beru. Co vám budu říkat o sobě, jsem vlastně skladatel, rád věci skládám a dělám ve svém životě. A když mě trochu znáte, znáte mojí minulost tak musíte vědět, že žádná ze společností, které jsem opustil, se po mém odchodu nezavřela. Takže želám projektu Kairos planet mnoho let růstu a rozvoje. Tento projekt je vskutku skvělý a nový a má skvělou technologii. A chtěl bych poděkovat všem ředitelům a majitelům společnosti. Protože jsem se zde moc naučil a byla to s vámi skvělá zkušenost. Děkuju, přátelé. Tito lidé, propagátoři Kairosu, ředitelé a majitelé jsou vskutku skvělí lidé. Jsem velmi šťastný, že jsou mými přáteli. Jsou to lidé, co drží své slovo a udělají vše, co slíbí. Vlastně dnešní situace je více o mém soukromém životě, protože věřím, že jestli chci něco změnit, tak mohu. Nejsem fanda demokracie, jsem spíš fanda diktatury. A věřím, že dnes v nejúspěšnějších firmách všechna rozhodnutí by měli být učiněny formou diktatury, kvůli dnešní situaci na trhu. Je to můj osobní názor a nemusíte se mnou souhlasit, ale z mých vlastních zkušeností to tak je. Moji partneři a kolegové si zvykli na tenhle způsob práce, kdy ve firmě je vše jasné a každý všechno ví a všechna rozhodnutí jsou dělána pro vylepšení a rozvoj firmy. A zopakuji, že je to opět o mne, ale já jsem chlap, co rád rozhoduje a má kontrolu. Takže můj dnešní oznam o tom, že jedu dál je opět mé soukromé rozhodnutí. Opět bych chtěl ocenit všechny propagátory Kairos technologies, všechny mé lídry a partnery za tuhle skvělou, více než dvouletou práci. A můj názor je, že každý by měl být svobodný v rozhodování se. A dnes si uplatňuji tohle právo pro sebe. Dnes jsem spatřil pro sebe nové obzory, nové cesty a věřím, že by nebylo ode mne velmi čisté, kdybych se o to s vámi nepodělil. A vůbec nejdůležitější věc kterou vám chci říct je, že odteďka nejsem nepřítelem firmy a nejsem ani nepřítelem žádného z vás. Samozřejmě tato firma zůstane v mém srdci navěky jako skvělá životní zkušenost. Takže znovu vám chci popřát vše nejlepší, zaželet vám šťastný Nový Rok a veselé Vánoce. A chci vám říct, že byste měli hledat v sobě, hledat a najít svou životní cestu. Takže těmito hřejivými slovy vám želám vše nejlepší ve vašich profesionálních životech.
Sbohem moji přátelé z trhu.

Dátum: 06.01.2017

Vložil: Dodko

Titulok: Re:Velké ryby

Tento Luboš?
https://cz.linkedin.com/in/lubo%C5%A1-tonhauser-41b78659
Aktuální: Kairos Technologies Ltd., Lyconet, Hotel Arkada

Pracovní zkušenosti:
Manager
Kairos Technologies Ltd.
leden 2016 – do současnosti (1 rok 1 měsíc) Česká republika

Dátum: 06.01.2017

Vložil: -

Titulok: Re:Re:Velké ryby

Hlupak Lubos Tonhauser - https://www.facebook.com/Sw1ft ma pyramidu pre kazdeho hlupaka

http://imgur.com/a/usFiN

Dátum: 06.01.2017

Vložil: Gizmo

Titulok: Re:Re:Re:Velké ryby

Ty vole SUN. Kde to sebrali někde u popelnic? SUN už dlouho před svym koncem nedělal hardware ani operační systémy. Další ukázka kairosácký IT negramotnosti.

Dátum: 04.01.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Akcie Kairosu

Společníci Kairosu dostanou nabídku podílů na firmě Kairos:

https://kairosplanet.com/companys-reorganization-03-01-2017

Vyšší lídři dostanou podíly zdarma. Bude to opravdu zdarma? Nebude to výměnou za (neprovedení) výplat? Budou se skutečně bez problému vyplácet podíly, když váznou i výplaty z "pronájmu disku"?

Zpráva se setkala vřelým ohlasem společníků (stejně jako většina posledních oznámení):

http://imgur.com/a/dCscD

A ještě nějaké novinky o Kairsou z Turecka (automatický překladač nic moc, ale o dá se z toho pochopit, o čem je řeč):
http://www.haberturk.com/ekonomi/is-yasam/haber/1344221-kairos-teknoloji-sirketine-dava-acildi

http://www.haberturk.com/gundem/haber/1339522-saadet-zinciri-kairosta-binlerce-uye-batti

Dátum: 04.01.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Akcie Kairosu

A ještě jedna novinka z Turecka, tentokrát ne z jejich "Hospodářských novin", ale přímo z vládních kruhů (ministerstvo obchodu):

gtb.gov.tr/duyurular/karios-planet-teknoloji-hakkinda-basin-aciklamasi

Překlad není moc srozumitelný - ale něco mi říká, že v Turecku Kairos končí. Prý tam měl 90 000 společníků... že je tímto všechny zdravím!

Dátum: 03.01.2017

Vložil: -

Titulok: ESA Holding GmbH

Ako som uz skor pisal, Kairos "funguje" resp. chcel fungovat ako ESA Holding GmbH. Nejake novinky k tomu ;)

http://imgur.com/Gz5xcWn

https://www.fma.gv.at/en/esa-holding-gmbh/

P.S. Co myslite ako to dopadne s tou kartou od WireCard Bank AG? Uz funguje ten "obchod"? Co ak to nie je podvod?

Dátum: 03.01.2017

Vložil: Ivan

Titulok: 1 clovek - xy uctov

Zdravim, vedel by niekto povedat resp. vysvetlit, ako niektori clenovia kairosu dokazu mat fyzicky 10, 20, 30 uctov? Chapem ze postup je taky, ze si zozenu udaje z niecich dokladov a potom na nich vytvoria ucet ale nejde mi do hlavy to samotne pouzivanie, ked ak sa nemylim, tak by maximalny pocet na domacnost mal byt 6 zariadeni. Ak by sa toto dalo obijst VPN a mali by doma 30 naraz beziacich pocitacov, tak potom zrejme este ta tazsia vec ako dokazu resp. dokazali vyberat peniaze , pochubujem teda ze by mali aj rovnaky pocet bankovych uctov.

Dátum: 03.01.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:1 clovek - xy uctov

Do září se daly interní "peníze" převádět mezi uživateli... takže šlo poslat peníze na jeden sběrný účet a z něj to vybrat. A teď už si 30 balíčků nikdo nekoupí. ;-)

6 licencí na jednu domácnost (IP) šlo obejít přes VPN nebo pořízením připojení od jiného operátora (třeba mobilního). Samozřejmě, tím se trochu zvedaly náklady, ale bylo to i tak výhodné.

Správní borci, co od začátku věděli, oč jde... registrovali na nějaké bílé koně a peníze vybírali přes interní převod přes někoho, a i od něj si je posílali do nějaké exotické zahraniční banky, aby je nešlo dobře vystopovat.

Dátum: 03.01.2017

Vložil: tomašoid

Titulok: Re:Re:1 clovek - xy uctov

Tomáš prosím ťa už nepíš blbosti ak nevieš ako to funguje. Peniaze sa nedajú vybrať z Currentu = nedá sa posielať z viacerých účtov na jeden a tak to vybrať a ani sa nikdy nedalo:)

Dátum: 03.01.2017

Vložil: Ivan

Titulok: Re:Re:Re:1 clovek - xy uctov

Tak a ako to potom robili? jedine si viem predstavit, ze na tie doklady, s ktorymi zalozili kairos spravili aj epayments ucet

Dátum: 03.01.2017

Vložil: Brano

Titulok: Re:Re:Re:Re:1 clovek - xy uctov

Robilo sa o tak,že všetky účty kairosu preposielali peniaze na jeden spoločný účet v epayments. V tedy sa to dalo. Teraz musí mať každý účet kairos svoj bankový účet na tú istu osobu

Dátum: 02.01.2017

Vložil: Aladin

Titulok: z druhej strany

Podľa môjho názoru v prípade Kairosu existuje aj ďalší pohľad na vec. Klienti sa zaviazali poskytnúť Kairosu určitú službu (priestor, dátové úložisko) za účelom ZISKU. Toto podľa našej legislatívy u klientov, ktorí nemajú povolenie na podnikateľskú činnosť, alebo živnosť v oblasti "nájom a prenájom" sa dá charakterizovať ako nedovolené podnikanie! V prípade súdnych konaní voči Kairosu môžu títo klienti ešte aj očakávať sankcie od ŽU, DÚ, sociálnej a zdravotnej poisťovne!! Kairos nakoniec môže súdne konania otočiť s tým, že bol podvedený, lebo sa s ním do podnikania zapojili subjekty bez náležitého oprávnenia.

Dátum: 02.01.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:z druhej strany

To už jsou jen takové malé detaily. ;-)

Každý, kdo se zapojil do projektu Kairos, se stal součástí podvodu (a je úplně jedno, jestli na tom vydělal nebo je poškozený).

Pokud je nějaká spravedlnost - měla by odlišovat míru škodlivosti... kdo činil podvod vědomě a kdo se zapojil v dobré víře. Je určitě velký rozdíl mezi lidmi jako Kateryna a Dedra kteří o podvodné podstatě projektu dobře věděli od samého začátku a navíc na ni byli mnohokrát upozorněni... a lidmi typu ujo z Horní Dolní, kteří vybrali úspory, aby si v červenci po vymývačce mozků koupili jeden balíček, ze kterého pak už nic neviděli.

Dátum: 02.01.2017

Vložil: Aladin

Titulok: Re:Re:z druhej strany

Vôbec nejde o malé detaily. Zatiaľ čo napr. pri nebankovkách tam klienti vložili svoje súkromné úspory, v tomto prípade sa klienti zaviazali s Kairosom v podstate "podnikať". Podnikanie ako také podlieha rôznym legislatívnym zákonitostiam. Klienti, ktorí ich nespĺňajú sa dopustili protizákonnej činnosti. Čiže tu máme s najväčšou pravdepodobnosťou "zlodejov" kričiacich "chyťte zlodeja".....

Dátum: 02.01.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:z druhej strany

>>Čiže tu máme s najväčšou pravdepodobnosťou "zlodejov" kričiacich "chyťte zlodeja".....<<

To samozřejmě ano. Nic jiného jsem ve svém příspěvku netvrdil.
Jeho smyslem bylo poukázat na skutečnost, že hlavním problémem Kairosu je to, že je to celé... podvod a organizovaný zločin. Neoprávněné podnikání a daňové úniky společníků jsou až "vedlejší" vady na kráse.

Na druhou stranu, někdy tyhle vedlejší příznaky mohou být lehčeji postižitelné. Al Capona taky dostali ne za plánování vražd a jiné gangsterské zločiny, ale za krácení daně.

Dátum: 02.01.2017

Vložil: Grc

Titulok: Re:Re:Re:z druhej strany

Kokos tyto kalinakoviii eštebáci. A tvoj boh preco neodstupil ked vsetci vedia, ze kradol

Dátum: 02.01.2017

Vložil: Brano

Titulok: Re:z druhej strany

Pre Boha živého takéto sprostosti som ešte nečítal a úplne nepravdivé a zavádzajúce. Ako není som zástanca Kairosu ale jedno viem určite. Na daňovom úrade si podajú priznanie zo zárobku zo zahraničia nakoľko sú zamestnaný pod Kairosom. Samozrejme nie ako zamestnanec s pracovnou zmluvou ale niečo podobne ako zmluva o obchodnom zastúpení za provízie niečo podobne ako u nás poisťovaci alebo realiťaci. Žiadnu živnosť nepotrebujú a už vôbec nie nájom a prenájom. Iba v tom prípade žeby oni sami mali svojich klientov ktorým clouduju ich dáta a nepracujú pre nikoho len pre seba a vtedy áno potrebujú živnosť. Ci krátia dane? Pri plnej licencii zarobia v eurách cca 6000,- to je ich zisk odpočet dane je ich náklad cca 2500 licencia ostáva 3500 daňový základ mínus 3800 nezdaniteľná čast a sú na nule. Ak majú viac licencii tak každá musí byt na inú osobu. Čiže 5 licencii je 5 ludi a 5 daňových nulových priznaní. Na daňovom priznaní miesto daňového čísla udajú svoje rodne číslo.
Ďalej sociálna poisťovňa určite nikomu sankcie dávať nebude ich len zaujíma ci splnili vymeriavací základ alebo nie. Ak áno vznika im od júla 2017 povinnosť platenia odvodov do sociálnej poist. A zdravotná poisťovňa ma dat sankciu za neoprávnene alebo podvodne podnikanie? To co bolo za hlášku. Ich zaujíma len platenie poistného a to konkrétne 60,06 Eur mes.
A sud nemá ako zistiť ci je to podvod alebo nie preto nikoho nezavre do lochu. Nemajú dôkazy a ani mat nebudú a ak aj áno tak účastník Kairosu sa vyhovori že nevedel o skutočnosti akú kairos vykonáva a môžu mu maximálne zakázať ďalej pokračovať a vymazať PC aj aplikáciu.
Max co sa môže sa stat ľudom je iba to ze prídu o peniaze ak to skonči úplne. To je všetko.

Dátum: 02.01.2017

Vložil: Tomas

Titulok: Re:Re:z druhej strany

Pokud to má někdo jako fyzická osoba, tak se ho týká daň z příjmů. Zdravotní pojišťovna je v tom případě opravdu mimo. ;) Jestli někdo podleze nedanitelný základ...? Přijde také na to, kolik měl lidí pod sebou a kolik mu vynášely provize.
Pokud vím, existují i firmy, co jely v Kairosu. Případně lidé, co nakupovali balíčky jménem svých zaměstnanců. Tam by to už mohlo zajímat i zdravotní a sociální pojišťovnu. Ale jak jsem řekl - tohle není principiální problém.

Dátum: 02.01.2017

Vložil: fleg

Titulok: Re:Re:z druhej strany

Ja len doplnim, ze pokial je mne zname (mam ekonomicke vzdelanie, ale nie som danovy expert;o)) tak pokial zdania prijem budu platit zdravotne poistenie sice minimalne, ale budu.
Cely ten blabol hore bol len strasenim, aby nikto nesiel proti Kairosu, pokial kairosaci podali danove priznanie nic im nehrozi.

Dátum: 29.12.2016

Vložil: Renáta

Titulok: verifikacie účtu

Vie mi niekto poradiť niekoľko krát som skúšala verifikovať účet a vždy mi napísalo zle
najprv bankový účet vypis som tam dala potom faktúru aj občianksy akko treba a nič nevedel by mi to niekto urobiť alebo poradiť ďakujem

Dátum: 30.12.2016

Vložil: Marcela

Titulok: Re:verifikacie účtu

Kairos už nefunguje,,preto všetky tie problémy,,my sme nedostali peniaze už 5 mesiacov

Dátum: 30.12.2016

Vložil: Danny

Titulok: Re:Re:verifikacie účtu

Marcela odkedy máš kairos a koľko máš licenci ja som tiež nedostal peniaze dlho

Dátum: 30.12.2016

Vložil: Brano

Titulok: Re:Re:verifikacie účtu

Skúste vydržať ešte aspoň mesiac. Ja som to už chcel vypnúť koncom roka a včera mi prišli 2 tisíc dolárové požiadavky. Čiže 2 licencie. Možno to ešte rozchodia alebo je koniec. Určite ešte január vydržím.

Dátum: 01.01.2017

Vložil: Legolas

Titulok: Re:Re:Re:verifikacie účtu

Jeden zo stastlivcov mne od Augusta ani cent a mam 3 licencie...

Dátum: 02.01.2017

Vložil: ida

Titulok: Re:Re:Re:Re:verifikacie účtu

Ja som od septembra nedostala nic a mam ho od augusta pomaly sa stym zmierujem za hlupost sa plati trpka skusenost ktoru som 100 krat olutovala

Dátum: 11.01.2017

Vložil: Gusto

Titulok: Re:Re:Re:verifikacie účtu

stale sa smejem nad ludmi ktori dufaju ze to pojde :D ja som to vypol uz v polke septembra a to mam 5 registraci. Aspon mi to tu nehuci. Aj tak nikto nic uz nedostane. Peniaze sme dali do inych veci a to slape jak hodinky a vyplacanie kazdy den :)

Dátum: 30.12.2016

Vložil: Brano

Titulok: Re:verifikacie účtu

Ahoj.
Najprv vyplň General information záložku a potom Documents.
Keď nahráš doklady tak zaškrtni tie štvorčeky naľavo a odošli.
Ale tvoj Leader by ti mal v tom pomôcť to vyplniť. Pre info včera mi prišlo na dva účty po 1000 dolarov s ESA Holdingu. Cize 1800 eur. To zas pribudne skeptických článkov pod môj článok
:-DDDDDDDD. Majte pekne dni.

Dátum: 30.12.2016

Vložil: jarosro

Titulok: Re:Re:verifikacie účtu

Ak je Renatín leader ešte aktívny v Kairose,možno jej bude nápomocný.

Dátum: 30.12.2016

Vložil: Brano

Titulok: Re:Re:Re:verifikacie účtu

Presne tak. Keď ju registroval tak len niekto známy. Aspoň to tak fungovalo. Preto ho treba bombardovať ako som to robil ja.

Dátum: 31.12.2016

Vložil: Tomas

Titulok: Re:verifikacie účtu

Renata, o verifikaci účtu tu vůbec nejde a vy to víte - nebo alespoň tušíte.

Kairos chtěl vaše penize za garanční platbu a možná je dostal. Nebo skončily u toho, kdo vás registroval (interní převod partnerovi). Vyplácet vás už Kairos nechce. Odmítnutí verifikace je jen záminka. Nejste první ani poslední, komu se to stalo.

Dátum: 31.12.2016

Vložil: Katty Ondrejkova

Titulok: Re:verifikacie účtu

Dakujem Vam za prejavenu doveru a zakupenie Kairos balicka. Verifikaciu uctu ste zvladli vyborne -Vas obciansky preukaz mame uz v ponuke. PF 2017

Dátum: 26.12.2016

Vložil: RybolovOtec

Titulok: SkutocnapravdaKairosu

Tento mail mi prišiel (pravdepodobne nie z hodou okolností keďže mi to prišlo na dva maily ktoré som mal v účte kairos!!!

http://imgur.com/iPXVYSW

Je to znepokojivá správa pre nejakeho andreja (čítaj s porozumenim)

Celí príbeh sa odohral koncom júla keď zistili, že ľudia začali viac vyberať a bolo menej ktorí si kupoovali licenciu cez platbu bankou...takze viac vyberov a menej vkladov!!! toje drzosť pre kairos... tak zzakrocili... zistili ze epayments zakazuje platby do kairosu tak ho zlikvidovali a ponechali SEPA vyber aj v klad... To však nezistili že bude chciet v auguste vybrať skoro 80% ludi velké sumy...a vkladov bolo málo... To bol začiatok rúcania sa pyramídy... keďže sa posielali poväčšine transferi... umelovytvorenych penazi.. vkladov malo a vyberov vela za nasledok... su tieto oneskorene platby... nehnevajte sa :D ale podpis zmluvy v kairose nikto nerobil... ak si myslite ze ten eshop otvoria... alebo ten vyber kartou alebo ze kairos je seriozna firma tak ste na omyle...

Dátum: 26.12.2016

Vložil: Tomáš

Titulok: Důležité jak mít v kabinetu stav výplaty "Accepted" ;-DDD

Úžasné video!
Dárek pro všechny Kairosáky!

Čekáte na své výplaty a v kabinetu máte pořád jen neschválené a odmítnuté výplaty... tady je jednoduchý video návod jak dosáhnout toho, aby se zrušená výplata změnila na přijatou:

https://youtu.be/c7ggeMjlIGU?t=1m1s

Pokud nebude v telce na Silvestra nic veselého, tak si pusťte tohle. ;-)

Dátum: 26.12.2016

Vložil: Tomáš

Titulok: Různé vánoční hry

Na oficiálním facebooku Kairosu se objevil zajímavý příspěvek:
Otokar Kasynets v něm popírá, že je autorem jakéhosi dopisu s nepravdivými informacemi o Kairosu, posílaného účastníkům programu jeho jménem.

https://www.facebook.com/kairos.planet.en/posts/1058186920994645

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1266251186766359&set=a.370233333034820.82032.100001444708515&type=3

http://imgur.com/a/8wPFJ

Celé znění údajně podvrženého mailu zveřejnil Koray Özcan hned pod tím příspěvkem (jeho reakce bude jistě brzy smazána).
Pro jistotu jsem ten dopis zkopíroval pod screenshot na odkazu uvedeném výše. ;-)

V zásadě se v tom mailu netvrdí nic neznámého - jen to, že Kairos nemá a nikdy neměl žádné firemní zákazníky, super bezpečný Kairos phone je levný bazmek z Číny a že jediný zdroj příjmů Kairosu jsou tzv. garanční platby, čili je Kairos pyramidová hra. A že Kairos má podánu žádost o vyškrtnutí z rejstříku firem v UK, tedy bude do dvou měsíců rozpuštěn a zbaven veškerých závazků. A že za vším stojí Michael Vieira, ten že celý ten podvod vymyslel. ;-)
Následují rady, jak Kairos napráskat místní a UK policii a firemnímu rejstříku a tím ochránit své zájmy (a možná dostat část lupu zpátky).

Někdo hned podnikl hlobokou analýzu toho mailu, a zjistil, že jde o anonymní mail rozesílaný službou SendPulse. Tudíž jej opravdu mohl odeslat kdokoli.
http://www.bountyhit.us/2016/12/analysis-of-otokar007outlook-com-spam-email-received-no-24-dec-regarding-kairosplanet/

Nicméně, lidé se podivují, jak se "podvodník" dostal k jejich mailové adrese.

Tipovací soutěž:
- Je to řízený únik informací, "podvržený" mail skutečně poslal Otokar
- Je to řízený únik informací, "podvržený" mail poslal někdo z firmy s jejím vědomím, ale nebyl to Otakar
(obojí možná počítá s tím, že hněv a veškerá vina po nevyhnutelném krachu svede na bílého koně a CEO kokota Vieiru)
- Je to pomsta někoho z firmy, kdo měl přístup k databázi společníků, ale není to s vědomím vedení firmy (zamýšleno opět hlavně jako pomsta Vieirovi, ale asi i ostatním z firmy)
- Je to alarm spuštěný některým ze společníků, k dosažení většího účinku "jako" poslaný Otokarem
- Je za tím něco jiného.

Kairos jako vždycky umí překvapit a dovede hezky produkovat "žrádlo pro psy".

Dátum: 26.12.2016

Vložil:

Titulok: Re:Různé vánoční hry

To asi Otokara len hnevalo, ze Kairos okrem vytvorenia novych miest
Chief Operating Officer (COO), Chief Commercial Officer (CCO), Chief Legal Officer (CLO), Chief Information Officer (CIO), Chief Compliance Officer (CCO), Chief Risk Officer (CRO), Chief Reputation Officer (CRO), Chief Analytics Officer (CAO)
vyhlasil, ze na sucasne seniorske miesta vo vedeni tiez bude konkurz a on (Otok) bude musiet znovu prejst konkurzom :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
a mozno cele to vytvaranie senior managementu vymyslel Vieira, tak Otokar sa takto msti :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Len zartujem, neberte ma uplne vazne :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Dátum: 26.12.2016

Vložil: jarosro

Titulok: Re:Různé vánoční hry

Skôr to vyzerá,akoby sa vo vnútri Kairosu manažment začal biť o peniaze,ktoré ešte majú k dispozícií.

Dátum: 26.12.2016

Vložil: -

Titulok: Vianocne prianie od Otoka

http://www.bountyhit.us/2016/12/analysis-of-otokar007outlook-com-spam-email-received-no-24-dec-regarding-kairosplanet/

Dátum: 26.12.2016

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Vianocne prianie od Otoka

Stručnější a rychlejší. ;-)

Dátum: 24.12.2016

Vložil: Jezis

Titulok: Uz se vzbudte

Ahoj slunicka :-P,


Uz druhy rok zde hejtujete Kairos, jako v poradku, to ze je to Ponziho schema a pyramidova hra beru, ale to dnes vedi jiz i tak vsichni, ti co v Kairose jsme, ti co v Kairose nejsou, ti co v Kairose byly ale je Kairos vyhodil a i ti co v Kairose nejsou, ale jeste v nem jen budou.

Ale zamyslel se nekdo z vas i nad pozitivnimi strankami tohoto projektu? A nad pozitivni spolecenskou roli TOP lidru teto spolecnosti a zejmena jeji otcu zakladatelu? Nebot ja jsem striktni zastance trzniho liberalismu – nad posteli mi visi obraz Vaclava Klause, nenavidim vsechny komunisty (nejradeji bych je vsechny vystrilel ;-)) a vidim v tomto projektu a jemu podobnych obrovskou pozitivni roli v ekonomice a narodni genetice. Samozrejme nehlede na jeste vetsi pozitivni vliv pro mou penezenku ;-)

Vemte si to nasledovne. Kairos je na jedne strane skvela prilezitost pro schopne prubojne lidi jak si prijit na slusne penize. Inteligencni schopnosti jsme my, uspesni kairosaci museli prokazat tim, ze jsme vedeli kdy investovat do tohoto projektu a vedeli jsme efektivne delat marketing tomuto byznysu. Prubojnost jsme prokazali tim, ze se nebojime pohybovat na hrane zakona a nenechame se odradit tvrzenimi chatry, ze jsme tu hranici prekrocili - neprekrocili jsme ji! A mozna z linearni a nelinearni programovani vite, ze optimum se velmi casto nachazi na hranici pripustne oblasti, coz v realnem svete reprezentuje prave hrana zakona ;-)

Takze z tohoto pohledu je to urcite spravedlive a spravne, ze diky Kairosu se dostanou penize takovym lidem, ktery vi co s nimi, a ti zas budou mit vice casu na vztahy, pritelkyne, deti a zajisti tak rozsireni zdravych genu pro dalsi generace. to je zas jejich prispevek spolecnosti – deti, jenz se budou umet v tomto svete o sebe postarat sami a nebude se muset o ne starat stat. Ten zde za takovych 20 let mozna uz ani nebude ;-)

Na druhou stranu Kairos spravedlive tresta hloupe a chamtive asocialy, co mozna ani nevedi co je to Ponziho Schema: D: D: D, reinvestuji veskere sve zisky, dokud projekt nepadne a nemaji ani zadne kamarady, ktere by napsali pod sebe. Je spolecensky zadouci, aby takovi paraziti si nemastili doma pupky, ale aby makali v nejakych tezkych manualnich pracich za nizkou mzdu, splaceli dluhy a nemeli cas a penize na deti. Je pro spolecnost primo nezbytne, aby se paraziticke geny takovych jedincu co nejmene rozsirovaly.

Takze nejaky magor si vzal kvuli Kairosu hypoteku na dum, Kairos ho prestal vyplacet a ted nema na splatky? Super! Alespon se s nim zena rozvede a namisto tri parazitnich deti budou mit jen to jedno! Ze si nekdo mozna podrizne zily a je to pry smutne? Ja se smeju a tesim se vylepseni prumerneho genofondu ve spolecnosti!

No a co se tyce zakladatelu spolecnosti, tak ti uz asi zakony porusily - i kdyz podotykam, ze jde o spatne zakony a jejich porusovani je vlastne aktem vlastenectvi! Ja tyto lidi plne podporuji a tleskam jim - udelali pro ceskou spolecnost mnohem vice nez zaprdenej Bohus s Andrejem dohromady. Ne zakladatele Kairosu by mely skoncit ve vezeni, ale politici jako Bohuslav Sobotka, Vojtech Filip a dalsi komunisticke svine.

A vy magori, coz jen sedite za tim pocitacem a hledate kompromitujici dukazy proti Kairosu, k vam mam toto poselstvi. Z te vasi slunickarsky povahy se mi dela spatne, branite zdravemu vyvoji genofondu ve spolecnosti, a tedy nejste pro spolecnost aktivem, ale naopak, jste pritezi. Co kdybyste jste se zamysleli nad svym ubohym zivotem, ktery travite pres den v praci a vecer za pocitacem bojem proti Kairosu? Co kdybyste jste zkusili nejaky smysluplny projekt – nechci tvrdit, ze byste meli jit nyni do Kairosu - to ne, to je dnes uz jen pro kovany profesionaly. Dokonce ani Questru bych vam moc neradil, to podle me dnes uz neni nejlepsi volba pro nezaucena ucha. Dal bych vam k Vanocum jako darek dobrou radu :-) - zkuste se podivat na FSTP International na strance mmmfstp.com ;-)

Dátum: 24.12.2016

Vložil: Brano

Titulok: Re:Uz se vzbudte

Musim suhlasit s tebou. Su ludia ktory chcu v zivote nieco dosiahnut a je ich vela ale delia sa na dve skupiny. Ta prva je taka ze nieco skusia mozno sa im to nepodari ani na 10 ty krat a potom ano a stanu sa uspesnymi ludmi. Nehovorim zrovna o Kairosi ale vseobecne ci uz v biznise alebo v zivote celkom. Alebo sa im to zial nepodari ale maju skusenosti a nieco preto urobili. A ta druha skupina sa len vyhovara typu: Ze sa to neda, To nemoze fungovat, nemaju peaniaze alebo cas alebo cokolvek ine. Taky ludia vzivote nikdy nic nedosiahnu.
A potom su dalsi ludia ktory sa boja do niecoho pustit a zavidia ako psy a demotivuju ten lepsi genofond odhovaraju ohovaraju alebo dokonca zasahuju len aby sa im to nepodarilo a mohli sa smiat a aby citili to hrianie na dusi ze ked nemam ja nebudes mat ani ty. Je to velmi zla spolocnost.
A ako niekedy povedal Rokefeler ze aj dieta z chudobnej rodiny moze byt bohaty a uspesny clovek len nemoze davat na rady a rozum svojich rodicov.
Prajem krasne vianoce a stastny novy rok aj tomu genofondu ktoremu nebolo dopriane do vienka dosahovat v zivote uspechy a nadsenie.

Dátum: 24.12.2016

Vložil: -

Titulok: Re:Re:Uz se vzbudte

Do ktorej skupiny by ste zaradili cloveka, ktory nie je schopny sa naucit pravopis svojho (asi) materinskeho jazyka?

Linearne a nelinearne programovanie :)) a zaraba ukecavanim ludi do pyramidy, posiela svoje doklady ukrajincovi... Trolling level 100

Dátum: 24.12.2016

Vložil: Dudo

Titulok: Re:Uz se vzbudte

Najkrajsi darcek od teba pre ludstvo bude ak nebudes dalej sirit tie tvoje silne geny.Kvoli ludom ako si ty vyzera tento svet ako vyzera.
Prisiel si na to ze ked zavcasu vstupis do podvodu tak zarobis a ked neskoro tak prerobis. Ty si iny genius.Na ponziho schemach som mohol zaribit uz x krat,ale ja sa chcem rano pozriet do zrkadla. Dufam ze pod stromcek dostanes sadu hrncov z kulturneho domu za 3000 eur co predavaju rovnaki zmrdi ako si ty . Pardon "odvazni podnikatelia co chcu v zivote nieco dosiahnut" priam leadri trhu.

Dátum: 24.12.2016

Vložil: Legolas

Titulok: Re:Re:Uz se vzbudte

Sihladim s Dudim toto neni dôkaz silneho genetickeho fondu a schopnost viest tento svet k lepsiemu, títo ludia mozu za to kam spejeme a bude to tragedia ...

Dátum: 25.12.2016

Vložil: Gizmo

Titulok: Re:Uz se vzbudte

Aha, takže krást je dobré, hitler udělal lidstvu dobrou službu a podvod je nejlepší ekonomický model. Tkže kateryno s nickem Ježíš zkus se zamyslet na víc než jeden krok dopředu. Přeju Ti, aby Tě někdo pořádně napálil a odrbal o všechny prachy. Doufám, že nám tu pak napíšeš radostný příspěvěk jak si se stala obětí podvodu a jak je to pro evoluci i ekonomii dobře, že takovou blbku někdo napálil.

Dátum: 26.12.2016

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Uz se vzbudte

Díky za super vánoční dáreček od Ježíše!

Takovou hlubokou a upřímnou sondu do způsobu myšlení a duševních obzorů jednoho z inteligentnějších (vzácnost v Kairosu?) účastníků podvodu - to jsem vážně nečekal. Pobavilo to svou děsivostí.


V některých věcech s ním musím bezvýhradně souhlasit (je to Ponzi, hlupáci reinvestují...). V něčem silně nesouhlasím... a našel bych v jeho vyjádřeních i vnitřní rozpory (sorry za vulgarismus, ale "nasral si do huby"), ale o tom až jindy. ;-)

Dátum: 26.12.2016

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Uz se vzbudte

...a na oplátku, trochu sluníčka Ježíšovi:

http://www.fuxoft.cz/redmeat/strip--slunce.jpg.htm


P.S. Bude mne Ježíš považovat za "sluníčko", i když mám rád Red Meat? ;-)

Dátum: 22.12.2016

Vložil: -

Titulok: Nejake bludy bez zaruky

Kairos, ci co to vlastne teraz je, si otvoril ucet vo WireCard Bank AG. Zneuzitim tejto banky chce od januara distribuovat "svoje" karty.
http://imgur.com/a/v5RGB
https://www.wirecardbank.com/business-customer/issuing/

Nove "sidlo" bude podla vsetkeho
ESA Holding GmbH
Getreidemarkt 14/32
1010 Wien
Je to schrankova firma, sidliaca v byte(kancelarii?) cloveka co sa asi zivi zakladanim firiem(Oleg Lemesh). Tato firma je momentalne drzitelom uctov kam maju hlupaci posielat vstupne poplatky do pyramidy, pripadne dostavaju podiely na lupe za privedenie novych hlupakov(to su tie "vyplaty" co chodia). Firmu ESA Holding GmbH oficialne vlastni luxemburska ESL SA, ktoru vlastni ina luxemburska firma EZD S.à.r.l. Tuto firmu vlastni nejaka luxemburska uctovnicka menom Maria TKACHENKO, born VERKHOVSKY. Tazko povedat ci sa Oleg Lemesh a Maria Tkachenko zameriavaju len na zakladanie firiem a uctovnictvo, alebo aj pomahaju s pranim penazi...

...dalej bolo oznamene, ze aj napriek tomu, ze nevyplacaju pyramidu, Kairos ide "investovat" do zelenych technologii. Konkretne sa bude jednat o nakup podielov vo firme BIOTEC. Tuto firma som uz davnejsie spominal http://imgur.com/a/xPe2p. Je to asi pokus "vyviezt" nejaku hotovost mimo EU a.k.a. kupa bezcennej firmy. Predpokladam, ze zaplatenie vstupeniek do pyramidy sa bude maskovat aj ako nakup voucher-ov na nakup cinskych LED lamp. Kreativite sa medze nekladu.
https://bio-tec.ch/shop/index.php?id_category=60&controller=category&id_lang=2.

Isty Igor Halimon alebo Ihor Khalimon alebo Igor Khalimon zalozil resp. kupil spolu s Oleksii Kocherev slovensku SKI Holding s.r.o. a americku Inary Inc.
http://imgur.com/a/Wn19Q - Je to ten pan v okuliaroch?

Zrusenim britskej Kairos Technologies Ltd by som sa moc nezapodieval :)) Neverim, ze existuje niekto, kto ma akukolvek pismonu zmluvu s touto schrankou...aj ked fakt, ze sa jedna o britsku firmu, bol pre hlupakov na zaciatku zarukou, ze sa nejedna o podvod :))

Dátum: 23.12.2016

Vložil: XY

Titulok: Re:Nejake bludy bez zaruky

Takže podľa výpisu v rakúskom registri majú 1 zamestnanca, povolonenie majú na výrobu a vyvoj biopaliv z morských rias...tie žiarovky čo akože ponúkajú sú zrejme z Číny s 300% maržou. Za firmou stoja 2 ľudia s ruskými menami a grafické štúdio čo im akože robilo web nemá fungujúcu webstranku...už je to fakt na smiech ako dokážu všetko zakamuflovat a ešte sú ľudia ktorí im to aj zožerú...

Dátum: 23.12.2016

Vložil: Jay

Titulok: Re:Re:Nejake bludy bez zaruky

Stačí si dať obrázok produktu do reverse search. Alibaba:

https://www.tineye.com/search/89082aeccd5faa3b13720d96d1db96289815c9dd/

Dátum: 23.12.2016

Vložil: Ondrej

Titulok: Kairos plati

Dobrý den
Kairos mi dnes zaplatil za dva ucty

Dátum: 23.12.2016

Vložil: Brano

Titulok: Re:Kairos plati

Mozes napisat ci to bolo z AGC alebo z Kairosu? Aaj kolko? Mne este nic ale znamemu prislo z AGC 880 eur. Diky.

Dátum: 23.12.2016

Vložil: Ondrej

Titulok: Re:Re:Kairos plati

Z Esa holding 1000 usd , 910 €

Dátum: 23.12.2016

Vložil: -

Titulok: Re:Kairos plati

Dobrý den
je to podiel na lupe za privedenie novych ludi, alebo len "pasivny" prijem?

Dátum: 23.12.2016

Vložil: Ondrej

Titulok: Re:Re:Kairos plati

Pasivny príjem za 10 a 11 mesiac.

Dátum: 24.12.2016

Vložil: Brano

Titulok: Re:Re:Kairos plati

Tiez mu to prislo z pasivneho. V popise transakcie mal svoj Invite kod + AGC. Nebolo to z ESA holdingu.

Dátum: 24.12.2016

Vložil: -

Titulok: Re:Re:Re:Kairos plati

Otazka skor smerovala, ci ste niekoho do toho namocili, alebo nie.

Dátum: 28.12.2016

Vložil: Brano

Titulok: Re:Re:Re:Re:Kairos plati

Nie. Ja som nikoho neregistroval.

Dátum: 22.12.2016

Vložil: Tomáš

Titulok: Běží odpočet k ukončení Kairosu

beta.companieshouse.gov.uk/company/09152272/filing-history/MzE2NDAxNDIzMmFkaXF6a2N4/document?format=pdf&download=0

Za dva měsíce bude Kairos rozpuštěn.
Kdo s ním má nějaké nevyřízené účty - ať si pospíší, jestli chce zastihnout Kairos ještě živý.

Dátum: 22.12.2016

Vložil: no name

Titulok: Re:Běží odpočet k ukončení Kairosu

az tak tragicky by som to nebral kedze na stranke sa zobrazuje spolocnost KAIROSPLANET, INC a ta ma sidlo v USA co sa toho rozpustenia tyka tak to sa jedna o spolocnosti kairos technologies ltd a ta je z UK

takze nestresujme ludi pred sviatkami radosti, pokoja a mieru :))

Dátum: 22.12.2016

Vložil: no name II

Titulok: Re:Re:Běží odpočet k ukončení Kairosu

Ja by som nebral vôbec vážne všetko čo sa tu píše, pretože zatiaľ čo sa tu všetko proti kairosu napísalo sa nestalo...

Niesom kairosfil, nezastávam si ho, ale čo to tu už nejaký čas sledujem (nie len tu) tak čo som si všimol, nejakým jednotlivcom peniaze chodia a postupne je ich viac a viac, takže ak by končili, prečo by to platili....Prečo by spomínali nové sídlo, prečo by pokračovali v konferenciach a prečo dali do výroby "kairos" karty? vedel by som toho ešte viac pridať, ale už dopredu viem, že to tu nemá zmysel.... čo chcem len povedať je, len toľko, že netreba to zbytočne hrotiť- ku koncu ešte neprišlo..

Sú možné všetky alternatívy samozrejme aj tá, že to je celé podvod, ale skúste sa zamyslieť aj nad tým, že čo ak nie...

Všetko ukáže čas, treba len počkať

Dátum: 22.12.2016

Vložil: no name

Titulok: Re:Re:Re:Běží odpočet k ukončení Kairosu

Kairos bola pre ľudí neskutočná výrobna hotových peňazí aj keby sa čokoľvek stalo uz to nikdy tak nebude
(pokial neobnovia transfer to partner)

No nič ľudia prišli na to ze investovať majú len peniaze ktoré im v prípade podobnom chýbať nebudú.. ale hlavne mali byt upovedomení. nielen o tom ze za 10h dostanú 19,02usd ale aj o riziku, ktoré z toho plynie ;)

Dátum: 22.12.2016

Vložil: fleg

Titulok: Re:Re:Re:Běží odpočet k ukončení Kairosu

Nas myslienkou, ci Kairos nie je podvod sa tu zamyslame uz vyse roka a dochadzame k rovnakemu zaveru.
JE TO PODVOD.
Tvoje argumenty su naozaj smiesne a je mi divne, ze im veris.
Preco niektorym jedincom platia je jasne, vetvy, ktore stale "sypu" drzia pri zivote, vetvy, ktore nic neprinasaju pilia.
Spominali nove sidlo je argument ako svina. Ty tomu veris? Schrankova firma sa prestahuje kam? Vsimol si si kto vsetko zastupoval Kairos? Kairos v EN klasicka schranka, AGC schranka. Preco spolocnost, co toci miliony eur nema este stale sidlo? CI myslis ten utajeny hrany support?
Pod pojmom vyrabat karty si predstavujues co? Kairos nema licenciu na takuto cinnost, takze ziadne karty si vyrobit nemoze (ak sa bavime teda o platobnych kartach).
Nikto tu nic nehtoti, fakty tu boli zhrnute a zopakovane uz mnohokrat.
S tvojim zaverom, ze vsetko ukaze cas a treba len pockat suhlasim.

Dátum: 22.12.2016

Vložil: BB

Titulok: Re:Re:Běží odpočet k ukončení Kairosu

Vy jste v klidu? Máte podepsané smlouvy se společností v likvidaci, to se vyplatí :-).
Nebo Kairos, všem poctivě rozesílá nové smlouvy/dodatky se změnou sídla, či firmy?
Hlavně že jste v klidu se smlouvou, se kterou si můžete už jen .... podpálit v krbu.

Dátum: 22.12.2016

Vložil: Kairosák

Titulok: Re:Běží odpočet k ukončení Kairosu

V lete ste písali,že v auguste končí,teraz zase že vo februári,debilita na Slovensku nemá hranice.....

Dátum: 22.12.2016

Vložil: Robo

Titulok: Re:Re:Běží odpočet k ukončení Kairosu

To je pravda , žial s platbami meškajú , ale ešte nebalia . Nie je to ešte skrachované .
Tomáša a istých ľudí , netreba brať až tak vážne .
Kairos vedenie by sa zas malo trochu lepšie posnažiť , kým mali zmluvu s epaiments , taketo meškanie platieb nebolo vobec.,

Dátum: 22.12.2016

Vložil: jarosro

Titulok: Re:Re:Re:Běží odpočet k ukončení Kairosu

Prečo asi tak meškajú peniaze ?

Dátum: 22.12.2016

Vložil: XY

Titulok: Re:Re:Re:Re:Běží odpočet k ukončení Kairosu

No lebo sa pokladnica (pyramída) vyčerpala...snáď sa im ešte podarí nalákať nedotknute krajiny, potom snáď zase začnú platiť...snáď rozbehnú tú Indiu...

Dátum: 22.12.2016

Vložil: Robo

Titulok: Re:Re:Re:Re:Běží odpočet k ukončení Kairosu

preto meškajú peniaze, lebo žial aj v kairos vedení je vela sprostých tupcov .Niekto niečo posere a aj ostatný znášajú dosledky . Každý mesiac iná Banka ,tak sa nečudujem !!!!
Mali ponechať aj epayments , kým nová banka stíha spracovávať údaje a je už funkčná

Dátum: 22.12.2016

Vložil: jarosro

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Běží odpočet k ukončení Kairosu

Kairos má stopku v bankách a platobných systémoch v EU,preto bol vyrazený Kairosu z Epayments.

Dátum: 22.12.2016

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Běží odpočet k ukončení Kairosu

Naopak, vedení Kairosu je velmi schopné a bravurně tahá lidi za nos.

Proč asi každý měsíc jiná banka?
ePayments dalo Kairosu kopačky, ne že od nich Kairos odešel. Už i pro ně byl moc "horký".

Dátum: 22.12.2016

Vložil: Robo

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Běží odpočet k ukončení Kairosu

ale toto su iba zase vaše odhady Tomáš ...

Dátum: 22.12.2016

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Běží odpočet k ukončení Kairosu

Ne, to nejsou moje odhady.

Risk management ePayments se k tomu jasně vyjádřil, bylo to jeho rozhodnutí.

Dátum: 22.12.2016

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Běží odpočet k ukončení Kairosu

Kairosák: "V lete ste písali,že v auguste končí"

Ano, a byla to trefa do černého.
Má tu někdo pocit, že srpnové splatné v září výplaty byly OK?
Někteří na ně čekají dodnes.

"debilita na Slovensku nemá hranice...."

Ano, spolu se sprostotou. Ale nebuďte smutní. Zdá se, že Česko je na tom jen o něco málo lépe. Turecko hůře. Jestli vás to uklidní.

Dátum: 22.12.2016

Vložil: jarosro

Titulok: Re:Re:Re:Běží odpočet k ukončení Kairosu

Debilita niektorých jedincov zapojených v Kairose nemá hraníc ako na tomto diskusnom fóre mnohých jedinci ukázali minulosti.

Dátum: 21.12.2016

Vložil: zuzana

Titulok: pravnik

Písala som na adresu právnik, ale žiadnu odpoveď som nedostala, Je to naozaj právník, alebo je to tiež nejaký chyták.
S pozdravom Zuzana

Dátum: 21.12.2016

Vložil: Gizmo

Titulok: Re:pravnik

Už jsem tu psal několikrát, že není podle čeho určit, zda chce někdo skutečne pomoct nebo jestli kateryna odrbejková chce zjistit adresy, kam poslat svoje mafiány vyvraždit rodinu. Pokud nelze ověřit důvěryhodnost, nic bych tam neposílal. Triviální poučka chování na internetu a stejně tolik lidí naletí na triky sociálního inženýrství.

Dátum: 21.12.2016

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:pravnik

Tyhle věc jsou problematické...a jsou o osobní odvaze. Člověk se na začátku musí rozhodnout, komu věřit, a komu ne. Co chce udělat sám, a co svěří někomu jinému.

Ta adresa právníka, kterou tu publikoval Miloš... může a nemusí být důvěryhodná (a nevím, zda ji admin nějak prověřoval před tím, než ji zveřejnil na začátku článku).

Konkrétně za tou adresou může být cokoli - na škále od:
a) skutečné a účinné pomoci skupině postižených,
b) dobrému záměru, který ale vyšumí na nedůslednosti a nedostatku času a prostředků toho, kdo pomoc v dobré víře nabídl, případně nedůvěře postižených a neochotě s ním kvalitně spolupracovat...
c) hloupého vtipu
d) až ke "zpravodajské hře" a triku organizátorů podvodu, jak identifikovat akčnější skupinu poškozených a nějak jim v jejich postupu proti sobě bránit.

Poslední možnost d) vidím jako nejméně pravděpodobnou, možnost b) jako nejpravděpodobnější.

Skutečnost je taková, že většina těchto podvodů má svoji "etiku", která jim káže operovat v příšeří, a smradlavém teploučku - a moc na sebe neupozorňovat... třeba násilnými činy (i když prostředky by na ně měli). Ale prostě to berou pragmaticky - je to letadlo, které tak jako tak jednou padne - a nemá velký smysl tomu nějak násilně bránit.

Nevím o případu, kdy by se podvodníci tohoto typu proti poškozeným a whistleblowerům vymezovali jinak než slovně. Hrozí právníky, naznačují násilí... ale tím to končí.

Kdyby se podvodníci chtěli skutečně bránit fyzickým násilí, tak už nás několik do tohoto fóra nepřispívá (předpokládám, že skutečná identita lidí jako jarosro, flag a moje atd. je dostatečně známá).

Dátum: 21.12.2016

Vložil: jarosro

Titulok: Re:Re:pravnik

Tiež si neviem predstaviť,že by Kateryna alebo niekto z manažmentu najal gorili na fyzické násilie.Nevyplateným členom sa môžu pomstiť predajom osobných údajov na temnej strane internetu,čo je lepšia a bezpečnejšia forma a pritom zarobiť ešte niečo.

Dátum: 22.12.2016

Vložil: Zuzana

Titulok: Re:pravnik

Adresa právník funguje, zda sa, že to nie je chyták.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok