Kairos Technologies - má tento projekt zmysel?

29.07.2015 10:15

Sliepka, ktorá znáša zlaté vajcia.

Ak hľadáte normálnu recenziu na projekt Kairos Technologies, ste na tom správnom mieste. V článku sa dočítate, čo je to za spoločnosť, aké produkty ponúkajú, koľko musíte investovať, ak by ste sa chceli stať ich partnermi, no a hlavne trošku kritiky - môj názor.

 

Nie vždy ide o overené informácie. Na oficiálnej stránke firmy je tých informácií poskromnejšie, v podstate je tam možné nájsť len také všeobecné kecy. Keďže po anglicky dobre neviem a nechcelo sa mi študovať ich obchodné podmienky a dohodu o partnerstve, pomohol som si aj informáciami z webových stránok českých a slovenských distribútorov.

 

Aktualizácia 03.04.2016 - s odstupom času môžem na základe dostupných informácií z internetu a taktiež z diskusie tohto článku prehlásiť, že Kairos Technologies má prvky nelegálnej hybridnej finančnej hry. Je to projekt založený na princípe Ponziho schémy a taktiež pyramídovej hry. Čiže suma sumárum, je to podvod!

 

Aktualizácia 02.07.2016 - je tu pár indícií, že Kairos svojim investorom blokuje účty (viď príspevky v diskusii). Taktiež sa ku mne dostali informácie, že niektorým ľuďom nechcú poslať zarobené peniaze. Zrejme prešli na selektívne vyplácanie (vyplatia len niektorých, možno 100 ľudí z 1000, ostatní majú smolu).

 

O spoločnosti.

Firma Kairos Technologies bola založená v roku 2014 v Anglicku. Zameriava sa na vývoj a distribúciu High-Secure produktov pre bezpečnú online komunikáciu a surfovanie na internete. Spoločnosť údajne získala za jeden rok existencie už viac ako 40 000 partnerov, ktorí sa podieľajú na predaji produktov a zároveň aj na uložení dát.

 

Adresa pre tých, ktorí v Anglicku žijú a chceli by sa presvedčiť, či náhodou nejde o virtuálne sídlo, ako to býva vo väčšine podobných projektov:

Midford Place, 114-115

Tottenham Court Road, 1-St Floor,

London W1T 5AH, United Kingdom.

 

Aktualizácia 26.09.2015: Tak sa zdá, že na vyššie uvedenej adrese, na ktorej má mať Kairos svoju reálnu kanceláriu, sídli ďalších 526 firiem. Žeby predsa len išlo o adresu pre virtuálne kancelárie? Dôkaz si môžete pozrieť na stránke www.endole.co.uk/explorer/postcode/w1t-5ah.

 

Produkty Kairos Technologies.

Pre zákazníkov, ale aj pre svojich partnerov - distribútorov firma ponúka 4 nižšie uvedené produkty. Bonusom týchto produktov má byť vysoká ochrana súkromia – šifrovanie prenášaného a uloženého obsahu.

 

1. KairosMail – emailové rozhranie, do ktorého sa vďaka zabezpečeniu nedostane žiaden hacker,

 

2. KairosSurf anonymné surfovanie na prehliadači, ktorý je vďaka systému šifrovania zabezpečený tak, že môže slúžiť ako VPN a zároveň nikto nezistí, odkiaľ ste surfovali,

 

3. KairosCloud – úložisko dát, do ktorého sa bez vášho šifrovacieho kľúča nikto nedostane, 

 

4. KairosPhone – aplikácia pre telefón, vďaka ktorej vás nebude môcť nikto odpočúvať (pozn.: no tak toto by sa mohlo hodiť Merkelovej a ostatným politikom, ktorých údajne odpočúvali).

 

Možnosti spolupráce.

Na oficiálnej stránke sa môžete dočítať, že v súčasnosti sú Kairos produkty v beta-testovacej fáze. Nákup je k dispozícii len pre registrovaných užívateľov, ktorí dostali pozvanie od spoločnosti alebo distribútorov. Čo to znamená? Ak sa chcete stať partnerom a zarábať, musíte sa zaregistrovať a následne si zakúpiť jeden z nasledovných balíčkov.

 

Balíčky Kairos Technologies - cena, zisk, úložné miesto.

 

Ako vidíte, minimálna investícia je 125 USD za štandard balíček. Pri kúpe tohto balíčka sa v podstate stávate len zákazníkom a za danú sumu môžete využívať len ich prvý produkt, a teda Mail. Na tento balíček sa však nevzťahuje marketing, takže ak by ste sa chceli stať distribútorom a ich produkty šíriť a predávať ďalším ľuďom či firmám, musíte si zakúpiť minimálne silver balíček za 597 USD.

 

Ako to má fungovať.

Zaregistrujete sa ako partner a vyberiete si jeden z vyššie uvedených balíčkov. Následne si budete musieť stiahnuť do počítača software. Kairos Technologies tvrdí, že potrebuje využívať voľný priestor PC všetkých partnerov pre cloud servis (úložisko dát).

 

Ak si teda zakúpite najlacnejší balíček štandard, musíte prenajať Kairosu každý deň na 10 hodín 15 GB úložného miesta z pevného disku vášho PC, pri najdrahšom balíčku za 2 777 USD až 320 GB voľného priestoru. Ako odmenu za prenajatie vášho voľného miesta sľubujú rozprávkový ročný výnos 150 % (pozn.: ešte sa neregistrujte, odporúčam vám prečítať si článok až do konca).

 

Praktický príklad pre lepšie pochopenie.

Kúpite si balíček za 597 USD. Stiahnete si aplikáciu, ktorá vám „ukradne“ 70 GB priestoru z vášho PC. Počítač necháte pustený minimálne 10 hodín každý deň v roku a spoločnosť vám vyplatí odmenu 1 492 USD, čo predstavuje cca 150 % zhodnotenie (pozn.: takéto vysoké zhodnotenie je samozrejme nereálne, o tom ale nižšie).

 

Môj názor a pohľad na tento projekt.

Nebudem hodnotiť kvalitu ani zmysel produktov firmy, pretože nie som odborník na IT. Možno sú to kvalitné produkty, možno nie. Možno dochádza k nejakému šifrovaniu údajov, a možno nedochádza. Nech to posúdia iní. Taktiež nebudem posudzovať kompenzačný plán odmeňovania. Chcel by som sa skôr zaoberať zmyslom projektu. Je tu totiž niekoľko vecí, ktoré mi na Kairose nesedia.  

 

Problém č.1- Sľubujú zisk bez toho, aby ste niečo predali.

Ako sa to hovorí? Bez práce nie sú koláče? Tak toto príslovie pri Kairose neplatí. Táto spoločnosť totižto ponúka krásne zhodnotenie peňazí, a to až o 150 %. Stačí sa zaregistrovať, investovať do balíčka, prenajať firme priestor vášho PC a nechať ho každý deň zapnutý aspoň 10 hodín. A potom už len vidíte, ako vám na (virtuálnom) účte naskakujú peniažky. Nemusíte predávať produkty formou MLM, načo... Odkiaľ chcú vyplácať ľuďom toľko peňazí bez práce (predaja produktov)?

Aj keď... na oficiálnej stránke Kairosu nevidím žiadnu informáciu o tom, že by sľubovali 150 % zhodnotenie. Je tam síce uvedená tabuľka s jednotlivými balíčkami, cena, veľkosť prenajatého priestoru a počet hodín, no nikde tam nevidím zisk ani ponúkané zhodnotenie (skúste sa pozrieť, či to neuvádzajú v obchodných podmienkach alebo v „Partnership Agreement“, angličtina nie je moja silná stránka). Túto informáciu som prebral z webových stránok distribútorov Kairosu, ktorí dokonca uvádzajú, že spoločnosť !!! garantuje !!! 250 % zhodnotenie (po správnosti to má byť 150%). Kto môže garantovať také zhodnotenie? Aby zo strany distribútorov nešlo len o nejaké klamstvo slúžiace na nalákanie ovečiek. Predsa len, za každého priameho človeka, ktorý sa pod nich registruje, dostávajú 15 %. Mimochodom, to sú ďalšie percentá k tým 150 %. A to som nepozeral MLM kompenzačný plán odmeňovania. Tam budú ďalšie % odmien.

 

Problém č.2 – Distribútori poskytujú zdroj svojho PC a ešte za to aj platia?

Najväčší nezmysel, ktorý podľa mňa nemá logiku, je to, že Kairos vlastne využíva a prenajíma prostriedky PC svojich distribútorov (výkon, pripojenie k internetu, diskový priestor) a na začiatku za to distribútori ešte aj platia!

 

Principiálne by to mohlo fungovať. Vy jednoducho prenajmete Kairosu časť voľného miesta vášho počítača. Firma to vaše voľné miesto nejakým spôsobom využije, napríklad doň uloží a zašifruje údaje svojich zákazníkov atď. Zisk si potom Kairos s vami podelí. Takto by to pokojne mohlo fungovať, a dokonca aj bez tej investície. Natíska sa teda otázka, načo sú im moje peniaze? Prečo mám platiť za to, aby spoločnosť mohla využívať priestor môjho PC?

 

Problém č.3 – Vysoká ochrana súkromia a bezpečnosť?

Kairos sľubuje svojim zákazníkom vysokú ochranu súkromia a bezpečnosť, a pritom svoje služby neprevádzkuje na vlastnej infraštruktúre, ale na PC svojich distribútorov. To znamená, že dáta zákazníkov nie sú uložené na profesionálne spravovaných PC, ale na počítačoch súkromných osôb, ktoré môžu byť pokojne zavírované. Dáta sú síce údajne šifrované a pre bežných ľudí nečitateľné, ale ktovie ...

 

Problém č.4 - Oslovuje firma distribútorov alebo zákazníkov?

Zásadnou otázku pre udržateľnosť tohto projektu bude, či sa nájdu spokojní zákazníci Kairosu (ktorí budú platiť za služby, čo ,,uživí" aj distribútorov nad nimi), alebo či sa do neho natiahnu len distribútori za vidinou zisku (čo povedie k nevyhnutnému kolapsu). Z vyššie uvedeného to vidím skôr na ten kolaps, poprípade na nevyhovujúce až drastické zmeny podmienok.

 

Problém č.5 - je MLM model vhodný pre propagáciu služieb tohto typu?

Budú si ,,tajnostkári" kupovať takéto služby od nejakej novovzniknutej firmy, ktorá predáva prostredníctvom MLM partnerov (ktorí o technickej realizácii projektu nevedia nič alebo len veľmi málo)? V tejto oblasti je zásadnou vecou dôveryhodnosť, diskrétnosť (o vašom využívaní služieb by malo vedieť čo najmenej ľudí) a fundovanosť (schopnosť technicky obhájiť ponúkané riešenie a jeho technickú kvalitu). Na základe propagácie služieb formou MLM usudzujem, že firma nespĺňa ani jednu zo spomínaných vecí.

 

Na rôznych diskusných fórach som sa dočítal, že medzi hlavných zákazníkov - partnerov, ktorí využívajú služby Kairos Technologies Ltd., patria spoločnosti ako je Nissan Motors, Incore Holding, Sony PlayStation, Bosch, Besra Gold a dokonca aj česká firma Hamé. Firma taktiež údajne sponzoruje svoje 2 tímy, ktoré jazdia preteky Le Mans series.

Na oficiálnej stránke sa, samozrejme, nič z toho nedočítate. Spomína sa tam - konkrétne v sekcii News - len marketingová spolupráca medzi Kairosom a Greaves Motorsport. Inak povedané, zaplatili si pomerne drahú reklamu, aby pôsobili dôveryhodne a seriózne, nič viac. Žiadne partnerstvo v oblasti technologických riešení.

 

Na neoficiálnych stránkach sa dajú nájsť aj rôzne informácie o plánoch do budúcnosti. Sú to smelé plány, o tom nepochybujem. Otázne je, či ide o reálne dosiahnuteľné plány. Mal som tú česť spoznať niekoľko desiatok podobných spoločností ako je Kairos (za zmienku stoja napríklad Zeekrewards a Banners Broker). Prvý menovaný obral viac ako 2 milióny užívateľov (z toho cca 20 000 SK a CZ) o krásnych 600 miliónov USD. Viac v článku moje skúsenosti s mega podvodmi). Všetky mali niečo spoločné, a to vysoké poplatky za produkty, a hlavne smelé plány. Do 3 rokov bude naša spoločnosť na burze, ďalšia sľubovala do 2 rokov revolúciu v online komunikácii, ďalšia aplikáciu, ktorá bude prekladať hovorené slovo. S odstupom času nepochybujem, že vždy išlo len o mazanie medu okolo úst, aby mohli z investorov – partnerov vylákať peniaze. Predstava svetlých zajtrajškov dokáže nejedného presvedčiť, aby investoval. Veď čo ak to vyjde? Budem milionár. Dnes už ani jedna, ani jedna jediná firma neexistuje. Všetky sa nabalili na prázdnych, nereálnych sľuboch a zmizli. Čiže neodporúčam vám pozerať sa na to, čo bude potom, ale na to, čo je teraz. Oplatí sa vám investovať peniaze do „dnešného“ Kairosu?

 

Pár slov na záver.

Netvrdím, že ide o podvod, aj keď mi to veľmi pripomína Ponziho schému, už len pre problém č. 1. Je to, samozrejme, len môj subjektívny názor, takže sa môžem mýliť. Ak uvažujete nad partnerstvom, dobre si to premyslite. Odporúčam vám poriadne si overiť každú informáciu, ktorú nájdete - či už na webových stránkach distribútorov alebo na diskusných fórach.

 

Aký je váš názor na túto spoločnosť, prípadne na produkty a systém?

 

Odporúčam prečítať si tieto dva články:

Základná charakteristika Ponziho schémy v článku sa dozviete, čo majú spoločné všetky tieto internetové podvody, ako sú Kairos Technologies, Zeekrewards, Banners Broker atď. Mal by vám dopomôcť pochopiť, ako funguje každá Ponziho schéma, resp. ako začne, ako prebieha a ako skončí.

 

Ako nenaletieť internetovým podvodníkom – v tomto článku si môžete prečítať pár mojich rád, na čo si dať pozor, aby ste v budúcnosti nenaleteli na niečo podobné ako je Kairos.

 

P.S.: Ak ste nerozhodní, prečítajte si aj diskusiu. Odporúčam hlavne príspevky od Dekamerona a IT špecialistu Tomáša, ktorí sa na tento systém pozreli bližšie po technickej stránke. 

 

Ďalší článok o spoločnosti Kairos Technologies, a hlavne o niečo aktuálnejší, nájdete na stránke http://ekonomicka.poradna.net/a/view/4102-dalsie-lietadlo-z-vychodu-kairos-technologies-a-jeho-pyramida. 

 

Niektoré časti článku boli prevzaté z Facebookovej skupiny "Rozborka MLM projektu". Ako napovedá názov skupiny, riešia sa v nej rozbory rôznych systémov, predovšetkým sofistikované Ponziho schémy a pyramídové hry, ktoré sa maskujú za MLM. Ak sa k vám teda dostala nejaká ponuka na "úžasný" zárobok a nie ste si istý, či sa jedná o seriózny internetový projekt alebo finančnú hru, odporúčam spýtať sa v spomínanej skupine.  

 

Upozornenie hlavne pre zástancov Kairosu:
Keďže diskusia má už neuveriteľných 17 strán, rozhodol som sa ju trochu prečistiť. Dôvod mazania príspevkov je jednoduchý - nechcem, aby hodnotné a pre návštevníkov prínosné informácie prepadli do zabudnutia. Mazať budem aj komentáre typu „admin píše v článku hlúposti, mne to funguje a vyplácajú ma“. Považujem to za spamovanie. Ak chcete diskutovať, tak píšte argumenty a odpovedajte na otázky kritikov Kairosu. Príspevok „mňa vyplácajú, takže Kairos je seriózna spoločnosť“ nepovažujem za argument!

 

Diskusná téma: Kairos - má zmysel tento projekt?

Dátum: 25.10.2016

Vložil: Michaela

Titulok: kairos podvod

Dobry den, i ja se podelim se svym
„zazitkem“ v kairosu. Pred pul rokem, jsem si zalozila balicek silver v hodnote 15 tis (nastesti).Přítel také.. Program nám oběma padá, dá se říct denně.. Pc kvůli tomu běží celých 10 hodin a kolikrát zbytečně. Peníze se zpětně nenačtou a tak přijdeme za měsíc o nějaký ten výdelek. Za celý půl rok jsme neviděli ani korunu, tudíž jsme zatím každý prodělali 15 tisíc a na spotřebě běžících počítačů an nemluvě.. Program na posílání peněz zrušili a místo toho založili AGC, přes, který jsme si nechali poslat nějaké peníze na účet a již čekáme celé dva měsíce. Kairos a AGC vás vyloženě ignoruje a neodpoví ani na jeden email. Lidi co dělají školení v ČR, vám naslibují hory doly a ve výsledku se s vámi pohádají a připadáte si, že to vlastně nefunguje jen vám… Tímto Kairos určitě nedoporučujeme! Bylo to zbytečně vyhozených 30tisíc do vzduchu!
Ještě chci dodat, že jsme psali na FB kairos veřejně, ohledně poslání plateb a celého systému a naše příspěvky byli smazány…

Dátum: 25.10.2016

Vložil: Tomas

Titulok: Re:kairos podvod

To nejsou peníze vyhozené do vzduchu.

Část z nich dostali lidé nad vámi (alespoň někteří).
A část z nich doputovala až k organizátorům celého podvodu (nejspíš na Ukrajinu a do Ruska).

Nebo se na to můžete dívat tak, že jste dostala velmi drahou a názornou lekci finanční gramotnosti, na kterou jen tak nezapomenete.

Jste zjevně poškozená podvodem. Něco s tím udělejte, dokud je čas (i když peníze zpátky asi nedostanete). Znáte své lídry, k dohledání (např. v této diskusi) jsou i jména a kontakt na špičky celé organizace. Existuje policie, soudy... a i jiné způsoby, jak tomu udělat přítrž.

Dátum: 25.10.2016

Vložil: Lukáš

Titulok: Re:kairos podvod

zdravím, chtěl bych podotknout,že AGC systém stojí za prd,ale musím Vám oponovat. V kairosu jsem přes rok a nic takového se i neděje, tudíž nevím, co nebo pod koho spadáte,že máte takové problémy vůbec. Nemám tam jen jeden účet a peníze se dají prodat ostatním členům a nebo vše funguje přes SEPA platbu na Payseru. Hodně lidem změnil život.

Dátum: 26.10.2016

Vložil: jarosro

Titulok: Re:Re:kairos podvod

Problém aký opisuje Michala (výpadok softvéru na pinglovanie) sa deje aj iným účastníkom Kairosu.Nedeje sa však vo veľkom a peniaze vyviesť z AGC je vec náhody.AGC neslúži na vyplácanie ale len odrbábanie a peniaze v ich kabinete sú len virtuálne.Poslať peniaze druhému nepomôže,keď ich nemá ako dostať von.

Dátum: 24.10.2016

Vložil: Pomstiteľ

Titulok: Malý update

Kairos dnes zverejnil bleskovku, ktorej cieľom je aby nám tu mohol dlhšie smradiť.

Explicitne uvádza, že zmluvy spoločníkov ktorí nezaplatili vstupný poplatok priamo Kairosu na účet považuje za neplatné.
Ďalej považuje za porušenie zmluvy registrovanie nových spoločníkov prostredníctvomu cashu a následného interného prevodu, a rovnako tak spravovanie cudzieho konta. Narušiteľom týchto podmienok (zlým hackerom? ;-) ) Kairos zastaví výplaty.

Dôvod oznamu je zrejmý - z registrácie nových spoločníkov prostredníctvom interného prevodu Kairos nemá žiadne príjmy, ktoré na chod (už len pre vyvolených) Ponziho schémy potrebuje.

PS: Na rozdiel od správy o odchode z UK nie je táto bleskovka ani len vtipná :-(.

Dátum: 25.10.2016

Vložil: Tomas

Titulok: Re:Malý update

V podstatě se vyloučení z klubu může obávat každý, kdo se někdy zapojil do interního převodu nebo ho použil.

Vlastně se může obávat každý. Kairos si připravuje půdu - může vyhodit každého, kdo se mu znelíbí... a před ostatními, které ještě nevyhodil, to snadno zdůvodní "porušením podmínek". Vyloučení ztratí přístup do kabinetu, takže se jim bude blbě prokazovat, že interní převod (možná) nepoužili.

Jestli to znamená, že tu bude Kairos déle... těžko povědět. Jisté je, že peněz z nových registrací přitéká příliš málo na to, aby se Kairos mohl vyplácet všechny. Takže se odřezávají nevýkonné větve - ale to se děje už od léta. V tom se nic nemění, jen se možná bude čistit ve větší míře. Spíš je to jen "legalizace" toho, co se děje a zpráva, která má ukonejšit ty "poctivé" (=trouby, co do toho právě spadli, a ještě se neorientují v situaci).

Dátum: 25.10.2016

Vložil: BB

Titulok: Re:Re:Malý update

(=trouby, co do toho právě spadli, a ještě se neorientují v situaci).

Škoda, že právě ti troubové dávají peníze Kairosblbům cash a ti jim interně zakoupí balíček :-).
Se divím, že toto ještě přímo nezablokovali v kabinetě :-). To co se zdálo v počátku jako perpetum mobile (=vložené peníze se budou poté točit už jen uvnitř systému), se úplně nepodařilo, vymklo kontrole a hamyžníci nakupují i pro druhé.

Dátum: 25.10.2016

Vložil: Tomas

Titulok: Re:Re:Re:Malý update

Jj, Kairos v kabinetu umožňuje interní převody, i když nechce, aby je lidi používali. ;-)

No a lidé za současných problémů s výplatami interní převody používají, protože je to technicky možný způsob, jak se dostat ke slíbeným penězům. Vyloženě se to nabízí je k tomu použít. Krom toho se rozjíždí mezi společníky i směnný obchod - výměna interních Kairos peněz (tedy peněz, co jsou vidět v kabinetu) za hotové.

Dátum: 25.10.2016

Vložil: jarosro

Titulok: Re:Malý update

Keď sa spomínajú peniaze do Kairosu,tak na fb som čítal návod ako dostať peniaze z AGC.Keby som mal takto komplikovane pracovať v internetbakingu,tak okamžite ruším zmluvu s bankou.Posúďte sami:
1. prihlásiť sa na agc prostredníctvom kabinet kairos
2. použitie google chrome
3. uzavrenia ostatných kariet
4. wifi sieť musí mať heslo
5. použitie iba jeden antivirus!
Na konci bolo upozornenie na citlivosť systému.Tento návod dal do obehu jeden slovenský člen, aby pomohol ostatným výbermi z AGC.

Dátum: 25.10.2016

Vložil: Tomas

Titulok: Re:Re:Malý update

Ten návod je úsměvný.
Prostě jeden z těch, co měl štěstí a Kairos mu pustil výplatu. Tak se pokusil popsat podmínky, za jakých se mu to povedlo. Že většina jím popsaných podmínek je irelevantní z hlediska úspěšnosti/neúspěšnosti převodu... to se mu bude těžko ověřovat.

Alespoň zkusil dát pomoc ostatním. ;-)

Dátum: 24.10.2016

Vložil: BB

Titulok: Seminář...

Kdo chce více vědět, nechť se dostaví zde (ale pozor, míst málo, honem zaplatit lidové vstupné).

Když tak se uděljí dvě řady, jedna pro nové ovečky, druhá na rozbíjení zubů (ať se nám to neplete :-D)

EDIT ADMINA: sorry, ale linky propagujúce Kairos (hoci nepriamo) mažem.

Dátum: 25.10.2016

Vložil: BB

Titulok: Re:Seminář...

Chápu. Ale taková úžasná příležitost, ze necelých 99$ na prodloužený Kairos víkend :-D.

Ono pan Aleš KOHOUTEK a BAJS Partners LTD (pořádájící Kairos setkání), to budou asi taky pěkní vykukové. "Sídlo" v UK, kancelář ve Frýdku-Místku, nadace na Panamě :-D.
Zajímavé že hlavní stránka anglické společnosti je česky :-D. Další super kšeft s lidskou blbostí a bídou...

Dátum: 25.10.2016

Vložil: Tomas

Titulok: Re:Re:Seminář...

Aleš Kohoutek se chlubil, že lidem pod ním bude kompenzovat případnou ztrátu. Zajímalo by mne, zda myslel jen ty, které registroval osobně přímo pod sebe, nebo prostě všechny v jeho větvi... Na tuhle otázku chytře neodpověděl.

Dátum: 25.10.2016

Vložil: jarosro

Titulok: Re:Re:Re:Seminář...

Pochybujem,že niekomu kompenzoval stratu.N ajväčšiu starosť bude mať s nevyplanými členmi vetvy.Aby niekomu ruplo v bedne a nezačal násilím vymáhať stratu.Pohodička zo zarobených peňazí je fuč.Najviac to odnesú leaderi.

Dátum: 24.10.2016

Vložil: fleg

Titulok: Kateryna sa dala na voucher biznis

Je tu nuda, uz sa tu len mnozia nevyplateni chudaci, takze trosku to odlahcim.
Prednedavnom sme mali na poradni otazku na nejaky zlavovy portal, kde boli extra nizke ceny. Ono sa to dokonca tvari ako obchod. Samozrejme skuseni useri hned vycitili, ze je to podvod a kedze vela ludi chcelo prispiet troskou do mlyna prispevok bol po chvilke druhy vo vyhladavacoch ohladom domeny (akcesem.cz).
O 3 dni na to sa ozvala "majitelka', Prihlasila, cez rumunsky server nemeckeho CyberGhostu (popularny anonymizer) a vysvetlovala tak kairosacky, ze preco jej obchod nie je podvod.
Neskusili ste, tak nekecajte, teraz som v DE a jednam o este nizsich cenach (tie ceny su take, ze ani sedy dovoz take nema), nemame ziadneho zakaznika, co by sa stazoval, ked neprestanete postvem na vas pravnika...bla bla. Bombonikom bolo, ze sa hned ozvali aj 2 spokojni zakaznici (jeden cez anonymizer) skoro v rovnakom case a potvrdili jej slova, ze firma je ok (slo inak o jednu osobu, kedze spravy boli poslane z rovnakeho PC...tajtrlici nevedia, ze anonymizer im u nas nepomoze;o)).
Majitelka obchodu to zaklincovala tym, ze uz boli niekolkokrat vysetrovany COI a nikdy im nic nedokazali. Paradoxne na tom je, ze domena bola registrovana 10.10.2016, takze za tych par dni stihla toho COIka pomerne dost.
Ja si nemozem pomoct, ja som tam proste videl Kairos a Katerynu za tym, rovnako priehladny podvod (polovicne az tretinove ceny oproti ostatnym nemaju ani Cinania so svojimi fake produktami), rovnako blbe argumenty, ktore vyvrati clovek len s naznakom logiky (stranka funguje len par dni a uz mala niekolko COI kontrol vsakano).
Samozrejme viem, ze to nie je Kateryna a spol, ti plavu vo vacsom biznise, ale evidentne sa mali podvodnickovia ucia rychlo od velkych a uz len cakam kedy pride na poradnu prvy blbec, co si tam nieco "kupil" a nema teraz tovar ani peniaze.

Ludska blbost je nekonecna.

Dátum: 24.10.2016

Vložil: jarosro

Titulok: Re:Kateryna sa dala na voucher biznis

Včera som sa na fb Rozborka MLM Projektu predsvečil aká je ľudská hlúposť nekonečná.Partia papagájov v snahe prilákať do košiara zblúdene ovečky neváhala opakovať naučené frázy o prosperite Kairos.Podvodníčka Ondrejková a spol. musí byť hrdá na takéto papagáje,ktoré bránia ako posledný mohykáni Kairos pred "plateními blogermi " a konkurenciou.

Dátum: 21.10.2016

Vložil: MENO

Titulok: Priezvisko

Uz su to dva mesiace co ma kaloros nevyplatil za august... Slubovali ze peniaze poslu do konca septembra. KLAMSTVO!
Slubovali ze peniaze poslali... KLAMSTVO!!!

Dátum: 21.10.2016

Vložil: viktor

Titulok: vyplata

Ahoj a vyplata ti neprisla ani na ACG? Ci z AGC do banky ?

Dátum: 21.10.2016

Vložil: meno

Titulok: Re:vyplata

AGC mam dva mesiace bloknute ... agc pisalo... ze odblokuje soon... soon jetiez dva mesiace a nic... a ostatnym prislo z kairosu priamo na ucet...

Dátum: 21.10.2016

Vložil: jarosro

Titulok: Re:Re:vyplata

Skôr z AGC niektorým prišli peniaze.Kairosu na vyplácanie slúži AGC aby sa obišla blokácia zo strany bánk a platobných systémov v EU.AGC využíva účty v českých bankách na vyplácanie. Z blokovaním zo strany AGC neurobíš nič.K airos už selektívneho vyplácanie od leta ale až po vyhadzove z Paysera to nabralo gigantického rozmery.

Dátum: 21.10.2016

Vložil: agc

Titulok: Re:Re:Re:vyplata

ano agc posiela vyplaty... ale priamo cez sepa direct transfer.. posielato cez fio banku na firmu ASSETGlobal . problem je vtom co poznam typka ani z agc mu neprislo a pisalo mu odoslane... a vela vela dalsich nebolo vyplatenych za august bohuzial to ani neviete

Dátum: 22.10.2016

Vložil: fresho

Titulok: Re:Priezvisko

Otázka komu prišli peniaze z AGC do Paysery a za ako dlho?!

Lebo si davajú nejako na čas. Z AGC boli odoslané prostriedky koncom minulého týždňa. A do Paysery záhadne ešte neprišlo nič aj keď je to SEPA región.

Dátum: 22.10.2016

Vložil: peter

Titulok: Re:Re:Priezvisko

Nebuďte naivný, nič Vám nepríde a ak náhodou tak len preto , že bol niekto zaregistrovaný. Je to blbosť a keď niekoho registrujete tak máte chrbtovù kosť a svedomie v prdeli .

Dátum: 23.10.2016

Vložil: Riso

Titulok: Re:Priezvisko

Od augusta Kairos nevyplaca starym vetvam, ktore koncia a niesu aktivne! Moja vetva 12 uctov je proste bloknuta. 20.10. mi vratili SEPA platbu z augusta. Napisali, ze v ramci bezpecnosti ha ha. Tento blabol napisali na vsetky 12 ucty! Nove ucty vyplacaju priamo cez SEPA platbu cez AGC! Takze stare Kairos ucty nechajte si snivat, ze vam nieco vyplatia. TOTAL SVINSTVO!!

Dátum: 23.10.2016

Vložil: jarosro

Titulok: Re:Re:Priezvisko

AGC je alibi pre prípad problémov.Táto schránka bude vyplácať pokiaľ ich nebloknú banky a nedôjdu peniaze.

Dátum: 23.10.2016

Vložil: Tomas

Titulok: Re:Re:Priezvisko

Jo, tak nějak to je a bude. Vidíte to správně. A to jste nevěděli dřív, že to tak musí dopadnout? To vám nebylo jasné hned od začátku, že to je svinstvo?

Dátum: 19.10.2016

Vložil: jarosro

Titulok: Nespokojnosť

Nespokojný Juergen Bauer z Nemecka sa rozhodol trochu pátrať prečo Kairos nevypláca a pozrel sa poriadne na adresy AGC a Eximstar:
http://imgur.com/HrFr9HJ

A ešte jeho rozhorčená reakcia na meškajúce peniaze:
http://imgur.com/2A3aFwB
http://imgur.com/DwN8HQA
http://imgur.com/5wEyMOz

Dátum: 18.10.2016

Vložil: Tomáš

Titulok: Nějaká magie s DNS

Řada lidí (nejen z UK) má problém s připojením k aplikaci a kabinetu.

Kairos patrně dělá nějaké změny v konfiguraci či fyzickém umístění webu (?), tak doporučuje obejít DNS a použít ruční mapování jména domény na adresu serveru přímo v klientském PC editací souboru host:

http://imgur.com/a/Rb4FL

Předpokládám, že něco podobného nemusí dělat všichni zákazníci užívající Kairos cloud, např. všichni zaměstnanci GazPromu, NASA nebo Nissanu. ;-)

Vtipný je i post Jaroslava, který chce tento polopatický návod přeložit pro laiky.

Dátum: 18.10.2016

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Nějaká magie s DNS

PS:
Dotaz síťařského laika:
soubor host překládá názvy domén na IP adresu cíle.
Jak je možné, že se do kabinetu nedostanu, pokud zapíši do adresního řádku prohlížeče přímo IP místo názvu domény (stejnou IP adresu, jaká je v host souboru)?

Dátum: 18.10.2016

Vložil: -

Titulok: Re:Re:Nějaká magie s DNS

Na jednej IP bezi viacero webov. Pripojis sa na server podla IP adresy a v http requeste je potrebne specifikovat ktory web chces(Host). Ked posles v host IP adresu a server nevie ktory ma poslat tak neposle nic :-)

Ked mas v subore host adresu pre cabinet.kairosplanet.com a pouzijes to aj v browseri, tak sa pripoji na ip adresu zistenu z tohto subora a pole Host v requeste sa zapise "cabinet.kairosplanet.com". Ak napises len IP adresu tak aj do Host v requeste sa da tato adresa. Server asi nemaju nakonfigurovany aby dal nejaku default stranku alebo niekam presmeroval.

Dátum: 18.10.2016

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Nějaká magie s DNS

Dík za osvětu,
alespoň jsem se tu konečně něco naučil. ;-)

Myslel jsem si, že to nějak tak bude, ale normálně jsem zvyklý, že na většinu webů se dá dostat (jen) podle IP adresy.

Dátum: 18.10.2016

Vložil: Gizmo

Titulok: Re:Re:Re:Re:Nějaká magie s DNS

Bejvávalo, někdy na počátku věků. IPv4 adresa je obrovská vzácnost. Virtual hosting je věc stará jako NATka sama. A ne tak, aby se ušetřily servery, ale protože už tenkrát byl nedostatek IP adres. Hlavně u šifrovanýho přenosu HTTPS to dělalo problémy. Tam host hlavička logicky neni vidět, takže do nedávna bylo potřeba mít skutečně jednu IP adresu na jednu doménu. Takže je v TLS spojení speciální záznam, kde je v otevřený formě doména, aby si jí server mohl přečíst a šifrovaný stream přeposlat na správnýho hosta. A jelikož ještě tak dva roky nazpátek browsery ledacos podělali, tak seriózní hostingy nespolýhaly na rozšíření TLS a poskytovaly HTTPS hosting výhradně na dedikovaný IP adrese. S prolomením protokolu SSL se ten přestal používat a tak odpadlo nebezpečí, že by browser použil SSL, kde není rozšíření pro virtuální hosting.

Dátum: 20.10.2016

Vložil: fleg

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Nějaká magie s DNS

To nie je tak celkom pravda,(jemne povedane) ale nebudeme sa tu radsej pustat do zbytocnych odbornych polemik;o).

Dátum: 20.10.2016

Vložil: Gizmo

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Nějaká magie s DNS

To já bych klidně i podiskutoval, protože my jsme psali HTTPS filterna bázi man in the middle takže já já znám téměř, každej bajt TLS. Hlavně kolem SNI záznamu. Mužeme se sejít někde na poradně ať to tady nespamujeme.

Dátum: 20.10.2016

Vložil: fleg

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Nějaká magie s DNS

SNI predsa riešil problém certifikátov jednotlivých domen a nie "cestu" packetu k webu.

Dátum: 20.10.2016

Vložil: Gizmo

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Nějaká magie s DNS

Ano většinu cesty nemá SNI na routování packetu vliv, ale těsně před cílem je SNI důležité. Modelová situace: Jsem provozovatel hostingu. Mám jenom jednu IP adresu, ale konektivitu jako kráva a datacentrum taky. Hostuju weby jablko.cz, pomeranc.cz, hruska.cz a pivo.cz. V DNS serverech jsou CNAME záznamy, že tyhle adresy vedou na mojí adresu např. 147.228.180.1. Na týhle adrese sedí loadbalancer a kouká právě na SNI. Jelikož servery v mém datacentru jsou suveréní, já nemám privátní klíč a nemůžu udělat SSL termination, abych se podíval na host hlavičku. Takže kouknu do SNI a podle mojí vlastní tabulky
jablko.cz->192.168.1.15
pomeranc.cz->192.168.1.19
hruska.cz->192.168.1.50
pivo.cz->192.168.12.12
to dál směřuju vnitřní sítí (klidně po neveřejných adresách) k fyzickému stroji, kde běží zákazníkův webserver a ten už si to umí rozšifrovat.

Takže v některých případech má SNI record vliv na další cestu spojení k cílovému serveru, protože na routování má vliv protokol vyšší vrstvy.

Dátum: 18.10.2016

Vložil: -

Titulok: Re:Nějaká magie s DNS

Na tych IP adresach je zaujimave nieco ine

org-name: Limited Kairos
org-type: OTHER
address: Mayakovskogo Str.
address: 02222 Kiev
address: UA

https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-firma.vysledky?subjektId=927358&typ=UPLNY

goo.gl/u0Q5dY

Na danej adrese byva v starom panelaku isty ukrajinsky IT genius, ktory sa podielal na vytvoreni 256 bitoveho kluca, ktory bol nasledne predany svajciarskym bankam a teraz chrani Vase peniaze a Vas internet banking!!!(copyright Michael Derda) Byva tam sam OLEKSII KOCHEREV.

22:45
https://www.facebook.com/michal.derda/posts/10202580927282150

Nuz, ano, pre britskeho(teda uz asi odstahovaneho) lidra na trhu cloudovych sluzieb a bezpecnosti objednava na seba servery nejaky vandrak z ukrajinskeho panelaka.

Dátum: 18.10.2016

Vložil: -

Titulok: Re:Nějaká magie s DNS

Dnes boli domeny Kairos-u prepisane na schrankovu firmu v USA - KAIROSPLANET, INC. Preto to asi chvilu nefungovalo. Su to proste profesionali.

Dátum: 18.10.2016

Vložil: jarosro

Titulok: Re:Re:Nějaká magie s DNS

Hádam by Nissan nezveril svoje údaje amatérom :D

Dátum: 17.10.2016

Vložil: Tomáš

Titulok: Vtip dne

Vtip dne FB Kairsou (někomu nejde kabinet, údajně zejména lidem z UK):

From Kairos: Hello,

Access to KairosPlanet websites is temporarily restricted for visitors from UK.
Restriction has been applied due to start of the procedure of UK's exit from European Union and changes in legislation.

Je to vtipně napsané tak, že z toho není jasné, kdo vlastně koho blokuje - jestli Kairos na svém serveru přístupy z UK, nebo nějaký velký a zlý UK cenzor nepouští lidi k serverům Kairosu. ;-)

Prémiové otázky:
Jaký důvod by mohlo mít toto blokování? UK ještě ani nemá časový plán toho, co v souvislosti s Brexitem podnikne (a určitě nezačne Kairosem)... a krom toho je Kairos přeci otevřený i zemím mimo EU, takže jakou roli v tom hraje Brexit a to že UK přestává být členem EU? A má v tom Brexit vůbec nějakou roli? Nejde náhodou jen o záminku použitou k zdůvodnění další vlny odstřihávání nepohodlných pasažérů letadla? Nebo v UK začalo vyšetřování Kairosu a Kairos chce ztížit přístup vyšetřovatelům ke svému "know how"?

P.S. V odpovědi na tyto otázky by mohlo pomoci vědomí toho, že error 403 - odepření přístupu (který uživatelé dostávají pokud chtějí navštívit stánky Kairosu nebo provozovat pingací aplikaci) je způsoben odepřením přístupu na straně serveru, tj. Kairosu. A to odepření přístupu může být cíleno podle IP adresy přistupujícího.
Jinými slovy: požadavek na kabinet se dostane až k serveru Kairosu, ten se podívá, kdo se to s ním chce bavit... a pokud je to někdo na černé listině, tak se s ním bavit odmítne.

P.S. toto omezení lze dočasně obejít použitím jiné IP adresy, např. pomocí VPN (kterou Kairos svým společníkům sám nabízí) nebo proxy. Otázka je, jak dlouho bude to obcházení fungovat (pokud je to cíleno na odříznutí vybraných společníků). Na druhou stranu, pokud je to pokus o zamezení přístupu vyšetřovatelů z UK, tak je to hodně chabé. ;-)

Dátum: 17.10.2016

Vložil: -

Titulok: Re:Vtip dne

Kazdopadne je celkom zaujimave, ze britska obcianka Daria Grebinnyk "darovala" britsku firmu Kairos Technologies Ltd panovi riaditelovi menom Miguel Louis Vieira. Nasledne niekto oznamil, ze firma "odchadza" z Britanie a zaroven sa zacalo komplet blokovanie pristupu z Britanie. Toto vsetko sa odohralo od 16.09.2016 do 16.10.2016. Medzicasom doslo aj k zruseniu spoluprace s britskym sprostredkovatelom ePayments, ktory uz, pre istotu(risk management), nekaceptuje ziadne platby od firiem akokolvek prepojenych s Kairos Technologies Ltd(AGC a spol)

Zeby sa lady pohli?

Dátum: 18.10.2016

Vložil: jarosro

Titulok: Re:Re:Vtip dne

Blokakácia platiet od finančných spoločností,náhla zmena sídla,blokácia IP adries z UK,AGC len finguje prevody = Sme svedkami odchodu "lídra cloudových služieb" zo scény

Dátum: 15.10.2016

Vložil: Mik0007

Titulok: Změna na trhu

Tady máte důvod, proč Kairos oznámil změnu jurisdikce, kvůli změnám na evropském trhu: Od 14.10.2016 může všem oficiálně ukončit smlouvu:

This Agreement can be terminated or cancelled under the circumstances provided in this clause:
.....
In the event of changes in market situation and by posting a notice on the official website of the Company.
.....
Zdroj: https://kairosplanet.com/public-rental-agreement

Dátum: 14.10.2016

Vložil: Tomáš

Titulok: Drobné změny

Kairos oznámil úmysl odejít z UK (prý kvůli Brexitu).

https://kairosplanet.com/registration-address

Že se změní sídlo by až tak nevadilo (stejně skutečnou kancelář v UK Kairos nikdy neměl, jen PO box, takže nějaké stěhování není problém). Zajímavější je, že se prý změní i jurisdikce. Schválně, do jaké země se Kairos přestěhuje. ;-) Zda to bude do nějaké země EU, nebo někam na Panenské Ostrovy. ;-)

Dátum: 14.10.2016

Vložil: -

Titulok: Re:Drobné změny

Mozme uzatvarat stavky ;) Eximstar s.r.o. uz prestal prevadzkovat Vouchershub. Kairos Technologies Ltd je len schranka v ktorej mene vystupuju zmrdi. Cela pyramida aktualne(v podstate uz od februara) bezi v CR. Tok penazi(dnu aj von) je kontrolovany cez Asset Global Consulting s.r.o. Kairos Technologies Ltd uz mozno ani nema ziadny bankovy ucet ;). Vsetky peniaze idu cez AGC. Aj ucet v Paysera patril AGC. To je aj odpoved na otazku preco Kairos "nemoze" poslat peniaze priamo...

Zmrd Roman Mishuk uz aj identifikoval osobu "zodpovednu" za meskajuce platby http://imgur.com/a/aARr7. Je to vraj Igor Zabokrickiy. Akurat nie je jasne ci si Igor tie peniaze zobral alebo ci ich ma poslat :D

Neprisli vam peniaze z podvodu Kairos? Im uz prisli http://imgur.com/a/zyifE a dobre sa na tom bavia.

Dátum: 14.10.2016

Vložil: -

Titulok: Re:Re:Drobné změny

Kairos zacal pouzivat aj rakusku ESA Holding GmbH - www.firmenwissen.de/musterfirmenprofil.html?crefoId=9111030245

http://imgur.com/a/V7Gjt

Tato je vlastnena luxemburskou ESL S.A. Registre v tychto krajinach su spoplatnene. Ak chce niekto skumat dalej moze zainvestovat...

Zoznam institucii cez ktore sa dali(resp este daju) poslat peniaze do Kairos-u:
PayPal
ePayments
Baltic International Bank
Fio Banka - CR
UniCredit - CR
UniCredit - AT
CSOB - CR
Paysera

Urcite sa jedna o seriozny projekt ;-) Plateni blogeri a neprajnici sposobuju problemy.

Dátum: 14.10.2016

Vložil: jarosro

Titulok: Re:Drobné změny

Tipujem mimo EU.Videl by som to na Ukrajinu.V Kairose je veľa ruských znejúcich mien a v prípade problémov sa ľahko stratia.

Dátum: 14.10.2016

Vložil: Gizmo

Titulok: Re:Drobné změny

Vyjádřil bych to scénou z IT crowd

https://www.youtube.com/watch?v=UxVivkXUfdU

Dátum: 15.10.2016

Vložil: Pomstiteľ

Titulok: Re:Drobné změny

Tomáš, chápem správne tvojej úvahe, že vďaka tomuto manévru sa Kairos presunie do inej krajiny, kde potom úplne legálne a hlavne beztrestne oficiálne akože zbankrotuje? A Kateryna bude naďalej ctihodná a bezúhonná dáma?
Nechce sa mi veriť že sme ako spoločnosť AŽ tak hlboko klesli (aj keď Kotleba a Trump dokazujú že možno áno). Po krachu nebankoviek v roku 2002 na Slovensku Fruniho, Mojžiša, Grugu a ďalších nakoniec zavreli a Majského aspoň obžalovali a súdili, aj keď napokon sa darebák z toho vyvliekol.
Ak Katerynu nezačnú aspoň trestne sťahať, tak sa tu môžeme rovno prestať hrať na právny štát.

Dátum: 15.10.2016

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Drobné změny

Ano, přibližně o tom je má úvaha.

Je to jen úvaha. Je možné, že Kairos skutečně chce být i nadále v EU, protože mu to něco administrativně usnadní (třeba převody peněz). To by znamenalo, že tu chce být Kairos déle, než UK reálně z EU odejde.

Nebo už připravuje vlastní exit. Sice by mohl vyvést peníze třeba do ovládaného AGC (což se již dávno děje) a pak nechat legálně zkrachovat to své Kairos LTD s kapitálem 1000 GPB v UK. Pokud to udělá ale v nějaké dostatečně exotické zemi, kde se jsou "vhodné" právní podmínky a pro jistotu se tam komunikuje nějakým exotickým jazykem a písmem... tak si situaci dost ulehčí.

Pokud jde o Katerynu a jiné šmejdy - ti vždy vystupovali jako soukromé osoby. Způsob ukončení oficiálního Kairosu by neměl mít vliv na jejich případné vyšetřování v SK a CZ. Stačí prokázat, že nabízeli investici bez řádného povolení a dále že provozovali pyramidovou hru. Každému je asi jasné, že to tak bylo. Teď už jen ta vůle to dokázat a doložit to.

Dátum: 12.10.2016

Vložil: nepodstatne ako aj mena nekonecnych hejterov

Titulok: kairos,vyplaty,piramida

No co hosani, jako ?
Aj teraz ked pridu vsetky vyplaty co uz cca 50% prislo tak aj tak stale to bude piramida a aj tak si stale pojdete svoje na tejto primrdanej poradni ? :D
A do kedy Vas to bude bavit ?
Keby to je piramidka, nenechali by to teraz asi padnut v najvacsiom rozmachu a mohli si zobrat vsetko love na bahamy ?!
Na co by vyplatili cca 50 % vyplat, kde vsetci len cakaju na vyplaty a hned ako to je mozne vsetci len vyberaju, tym padom prichadzaju o velke love ...
To ze to uz bude druhy rok a legislativa, polocia, danovnici nic nerobia ? nikde...
az na Bielorusko kde je zakazany MLM co netreba komentovat...
no dajte hejty este , aj tresne oznamenia , len neviem aky dovod na ne pouzijete, ze heeej oni zarabaju a ja nie :(

Dátum: 12.10.2016

Vložil: jarosro

Titulok: Re:kairos,vyplaty,piramida

Pekné číslo 50 % ale fb je plný nevyplatených ľudí a kopec fotiek z vymývačiek.Máš v nadpise chybu,mal by si tam dať po vzore podvodníčky Ondrejkovej platený blogery.Kairos pritiahol riadne existencie,ty máš ukončenú sotva základnu školu,keď neovládaš pravopis a píšeš piramida miesto pyramída.Tvoji kolegovia z Bieloruska prečo nemali telefón z produkcie Kairos ? Nemali peniaze na ten čínsky fake ?

Dátum: 12.10.2016

Vložil: ten ktoreho netreba menovat

Titulok: Re:Re:kairos,vyplaty,piramida

Pyramídu som Vás skúšal, či tí čo tu nonstop vypisujete, máte aj nejaké to IQ ?! :)
ale môžete teraz aspoň týždeň rozoberať i/Y
:D :D :D :D :D lolomrdi :D
ps: ty lolomrd, píše sa ,,platení blogery,, N množ čísla lol

Dátum: 12.10.2016

Vložil: synnlambo

Titulok: konecne prisla vyplata

uz vyplateny.. Ale mal som nervy

Dátum: 12.10.2016

Vložil: Pomstiteľ

Titulok: Re:Re:Re:kairos,vyplaty,piramida

S tým skúšaním pyramídy klameš.
Vieš čo ťa prezradilo? Tvoje podpriemerné IQ. :-)
Celý nadržaný si si všimol "platený blogery" a hneď si vyvodil záver, že jarosro neovláda pravopis. A ako správny Kairosák si pri svojom uvažovaní urobil hneď 2 chyby:
1. Píše sa "platení blogeri" a nie "platení blogery".
2. Jarosro ti písal že si tam mal po vzore podvodníčky Ondrejkovej dať platený blogery. Tie chyby tam dal on zámerne, aby sa vysmial Ondrejkovej za jej pravopis. :)

Dátum: 12.10.2016

Vložil: zubataVAGINA

Titulok: Re:kairos,vyplaty,piramida

..........ze vas bavia tie neustale sracky stale dokola a dokola :DDDDDDDDDDDDD

"a aj tak si stale pojdete svoje na tejto primrdanej poradni" - okrem tejto diskusie existuju dalsie desiatky az stovky, kde sa Kairos ako podvod rozobera...dokonca aj na zahranicnych portaloch...google pre teba bude zrejme neznamy pojem :D :D :D

"Keby to je piramidka, nenechali by to teraz asi padnut v najvacsiom rozmachu a mohli si zobrat vsetko love na bahamy ?!" - Kairos je uz v poslednom stadiu upadku a nie v rozmachu.......... + potrebuju to este nejaky cas udrzat kedze legalizovat miliony EUR z trestnej cinnosti netrva den :D

"az na Bielorusko kde je zakazany MLM co netreba komentovat..." - toto uz hranici trosku s debilitou, kedze MLM ako taky nie je zakazany nikde na svete, v Bielorusku zatykali Kairosakov za propagaciu nelegalnej financnej hry zalozenej na baze pyramidovej hry / ponziho schemy + neodvadzanie dani z prijmu z Kairosu..............nema to absolutne nic spolocne s tym ze v Bielorusku je zakazany MLM............ty musis byt iny "expert" :DDDDDDDDDDD

"To ze to uz bude druhy rok a legislativa, polocia, danovnici nic nerobia ? nikde.." - zas ti google nic nehovori...........varovanie vydalo viacero statov ako aj u nas SOI, vysetrovanie je zdlhave, kedze Kairos je banda podvodnikov ktora vela veci riesi cez firmy zalozene na biele kone (mimochodom by som sa necudoval keby sa mena niektorych kairosakov postupne zacnu objavovat ako spolocnici, ci konatelia vo firmach po celom svete, kedze ste im veselo scanovali a posielali svoje doklady :D :D :D)

...................posledna vec - zakladny faktor vsetkych diskusii o Kairose na celom svete je ten, ze Kairos nema ziadnych klientov...sluzby Kairosu (to udajne super sifrovanie dat - o ktorom mimochodom taktiez nikdy nikto nepocul a neexistuje o tom jedina odborna publikacia ci clanok) nevyuziva realne nikto!!!!!!!!! niktooooooooooo!!!!!!!! .............sancu vyvratit tvrdenia odporcov Kairosu mohol Kairos vyvratit kedykolvek chcel!!!!!!!!!! - zverejnenim svojich klientov, ktory vyuzivaju jeho IT sifrovacie-cloudove sluzby, ale kedze Kairos ziadnych takychto klientov nema a nikdy mat ani nebude, tak si vymyslel ze jeho Klientov nezverejni, pretoze je to predmetom tajomstva :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD spravanie 10-rocneho decka.............takze asi tak v skratke :D

Dátum: 13.10.2016

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:kairos,vyplaty,piramida

Hošane!

Nevím, odkud bereš těch 50% vyplacených lidí. Vidíš snad do systému, abys to mohl zkontrolovat? Určitě ne. Jen ti to někdo řekl, a ty tomu věříš a vytrubuješ to dál.

I kdyby to byla pravda - znamená to, že Kairos neoprávněně zadržuje polovinu peněz, které měl vyplatit a to není dobrá zpráva.

Ale podle toho co se děje na FB Kairosu, to na 50% vyplacených nevypadá:

http://imgur.com/a/ilROy

Možná 50% lidí dostalo výplaty za záři, výplatu za srpen nedostal skoro nikdo. Takže reálný odhad je ten, že Kairos dluží za poslední dva měsíce 3/4 peněz, které měl vyplatit.

A mimochodem - kolik ,lidí s balíčkem Platina dostalo superbezpečný Kairos telefon? Resp. můžete se ozvat vy, kdo jste ho nedostali. ;-)

Dátum: 13.10.2016

Vložil: maax

Titulok: Re:kairos,vyplaty,piramida

Dobrá poznámka "najvacsiom rozmachu" tak kairos už podle tebe dál neporoste??

Dátum: 12.10.2016

Vložil: Tomáš

Titulok: Další mítink - a nervozita stoupá

http://imgur.com/a/AH5QH

Dátum: 12.10.2016

Vložil: Erik

Titulok: Re:Další mítink - a nervozita stoupá

Kairosáci ste zachránený. goo.gl/lYh3MG NASA pôjde na Mars takže bude potrebovať oveľa viac úložného miesta. Vianoce a darčeky sú zachránené :-D .

Dátum: 12.10.2016

Vložil: bobo

Titulok: Re:Další mítink - a nervozita stoupá

https://www.youtube.com/watch?v=YQC9YOATCIA

Dátum: 12.10.2016

Vložil: zubataVAGINA

Titulok: Re:Re:Další mítink - a nervozita stoupá

Kairos "vyrábač penazí" :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ja som skapal :DDDDDDDDDDDD

Dátum: 11.10.2016

Vložil: ArX

Titulok: Questra

Ešte nám Kairos ani len neskončil a už sa rozbehuje kópia aka Questra Holdings - videá z "konferencií" a progagácia je už v plnom prúde. Kairos cez kopirák - akurát je to prepracovanejšie čo sa týka vkladov - od 90€ do 500 000€ a možnosť reinvestície do nových balíčkov :D Ludia začnú s minimom a ked zistia ze to "funguje" budu davat stale viac a viac..takto sa podniká :D Slovensky web na doméne "weblahko" , zmluva o registrácií Vám príde až zo Španielska ! V dnešnej dobe sa snáď roztrhlo vrece s pyramídami.. a hlúpe ovečky "investujú"..

Dátum: 12.10.2016

Vložil: ArX

Titulok: Re:Questra

Už sa aj vypátral "GOLD" Agent pre SVK vetvu, heh :D
https://www.facebook.com/mlmsr

Dátum: 12.10.2016

Vložil: ArX

Titulok: Re:Re:Questra

Ešte sem hodím web tohoto exota - http://www.questraholdings.weblahko.sk/

Snáď nie je možné že sa nájdu ľudia ktorí skočia aj na toto... Kairos sa aspoň tváril že prenajíma miesto na disku :D

Dátum: 12.10.2016

Vložil: zubataVAGINA

Titulok: Re:Re:Re:Questra

.............na toto skoci podla mna este ovela viac ludi ako na Kairos :D ...hlavne kvoli tym investiciam...v Kairose bolo max okolo dvoch tisic...ale tu ked ludia uvidia ze to "funguje" tak preco nepredat aj svoj byt a nesupnut tam sto litrov :D :D

Dátum: 14.10.2016

Vložil: fleg

Titulok: Re:Re:Re:Re:Questra

Nielen kvoli investiciam, posobi to naozaj vyrazne doveryhodnejsie ako Kairos, celkovo dali do prezentacie vyrazne viac penazi a nesli lacnou cestou ako kairosaci ("precatene" zmluvy, realne kancelarie, hodnotne darceky (Iphone, Ipad, nejake sperk)...naozaj to vyzera pekne.
Ale "fyziku" neodrbu, slubuju nieco, co realne nemaju sancu splnit, opat to proste s tymi percentami prehnali.
Ja to chapem, keby nejaka ponzi schema slubovala takych 50% rocne chyti sa na to menej ludi. Na druhej strane vyplacat 50% sa dlhodobo da (vid nase SK lietadla) a ak by mali stastie mozu rok-dva oscilovat na 0 (ak by naozaj rizikovo investovali).

Dátum: 12.10.2016

Vložil: Slovensko

Titulok: Re:Questra

Slovenská závisť občanov nemá hraníc :D :D

Dátum: 11.10.2016

Vložil: zubataVAGINA

Titulok: BLAZON

...kks tento blazon to ponal ako keby to este len teraz zacinalo :D https://www.youtube.com/channel/UCex1jRtgkiEHEuVLz64gIhQ

Dátum: 11.10.2016

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:BLAZON

Borec je v tom od listopadu 2015, takže se to nedá vysvětlit nadšením novice, který se chce se všemi podělit o radost z nalezeného zlatého dolu. Ten ví moc dobře, jaká je situace a co bude následovat...

A účet provozuje patrně registrovaný na babičku Miluši...: https://www.youtube.com/watch?v=0s6i_XE89MQ

No fajn, zatím vyvěsil pár instruktážních videí, z nichž největší hodnotu má asi to o vybírání peněz z AGC. :DDD

Na pár dní duševní strava a naděje pro ty, co je Kairos prostě nechce vyplácet. Pak se nešťastníci pustí zase po další falešné stopě - a promarní svůj čas vymlátit z Kairosu a z lídrů peníze jiným způsobem!

Dátum: 11.10.2016

Vložil: Pomstiteľ

Titulok: Re:Re:BLAZON

Účet na babičku, však tá je už aj tak stará, tak tá môže zhniť v base.
Balík silver - najmenší možný s ktorým sa dá aktívne kradnúť. Však borec vie, že celé prenajímanie je divadlo a na tom sa aj tak tie veľké prachy nezarobia.
6.10.2016 osobne zaregistroval do systému kamaráta. Nevadí, že systém je po uši v sračkách a pravdepodobne kamarátovi nevyplatí ani hovno, ale borec MOŽNO dostane províziu (a pripíše si pár plusových bodov do rebríčku, podľa ktorého Kairos rozhoduje koho ešte vyplatí a koho už nie).
A teraz ešte začal robiť tieto videá - však on je veľký SENIOR MANAGER a každý mesiac navyše ktorý systém pobeží (a on bude na výplatnej listine) je pre požehnaním, tak treba priložiť ruku k dielu!

Takých "ľudí" ako on by sudca Dredd rovno strieľal. :-)

Dátum: 11.10.2016

Vložil: Karol

Titulok: DAKUJEM VAM

Ďakujem...
dakujem projektu Kairos.
kairos mi pomohol postaviť sa na vlastné nohy, kupiť si nové auto a osamostatnit sa.
produkty funguju a peniaze chodia.

Dátum: 11.10.2016

Vložil: Gizmo

Titulok: Re:DAKUJEM VAM

A ptáčci cvrdlikají.

Dátum: 11.10.2016

Vložil: jarosro

Titulok: Re:Re:DAKUJEM VAM

Len škoda,že im už za to nemá kto zaplatiť.

Dátum: 11.10.2016

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:DAKUJEM VAM

Přeložím Karola:

Děkuji projektu Kairos. Dovolil mi nakrást si na auto, aniž bych měl velký pocit viny.
Neočekávám, že mne lidé z mé větve budou žalovat (na to jsou to moc velcí troubové) a že by možný clawback (soudní vymáhání škod způsobených činností Kairosu jeho likvidátorem v UK) zasáhl až na Slovensko.

Dátum: 10.10.2016

Vložil: Luban

Titulok: Kairos -> AGC -> účet

Povedlo se mi poslat peníze na AGC,podařilo se někomu odeslat peníze z AGC na bankovní účet ? Já jsem odesílal 4.10.2016 a nepřišlo. Chci se zeptat na nějaký info který byste někdo mohl vědět.Z kairosu se posáílá vždycky jednou za měsíc jak je to s AGC ? - taky jedno za měsíc nebo kdykoli ? A co SEPA direct transfer fungoval někomu minulej měsíc 25.9 ?

Dátum: 10.10.2016

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Kairos -> AGC -> účet

Na tohle by měla jasně odpovědět podpora Kairosu a AGC.

Vyvěsit to v sekci novinky a oznámení, resp. návody. A ne, že to bude posílat nějakou tichou poštou přes lídry a začne to žít vlastním životem jako každá fáma.

Hm... on Kairos pubikuje stovky fotek z mítinků a oznamuje charitativní akci v Litvě - ale na tohle oznámení mu nezbývá čas?
A AGC vlastně žádnou podporu s návody (a podmínkami užití) nemá? A když náhodou někdo z podpory odpoví na mail, tak je to jen ve stylu "Vsjo bůdět, tólko fábriky nádo pastrójiť?"

Proč asi? ;-)

Dátum: 11.10.2016

Vložil: ypsilonik

Titulok: Re:Kairos -> AGC -> účet

chcem sa opytat, Tebe prisli peniaze za august do AGC...?

Dátum: 11.10.2016

Vložil: ypsilonik

Titulok: Re:Kairos -> AGC -> účet

a samozrejme aj za september ....

Dátum: 11.10.2016

Vložil: Dodko

Titulok: Re:Kairos -> AGC -> účet

Prečo si nepošlete priamo na bankový účet z kairosu? Veď to máte v aplikácii.
https://youtu.be/nxwSDCYmixc?t=2m22s

Dátum: 11.10.2016

Vložil: zubataVAGINA

Titulok: Re:Re:Kairos -> AGC -> účet

...asi sa zlakli komentara pod videom - "Upozornuji všechny, že je třeba příjem danit." :D

Dátum: 11.10.2016

Vložil: Max

Titulok: Re:Re:Re:Kairos -> AGC -> účet

Miluše Doma.... jako senior manažer má pěkný mužský hlas :-)

Dátum: 11.10.2016

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Kairos -> AGC -> účet

"Prečo si nepošlete priamo na bankový účet z kairosu? Veď to máte v aplikácii."

Asi proto, že ne každému to funguje. Kairos vyplácí selektivně a náhodně, tak lidé tápou - každému se osvědčilo něco jiného, někomu se neosvědčilo nic. Náhodná pozitivní zkušenost je nepřenosná. Proto.

Dátum: 11.10.2016

Vložil: Dodko

Titulok: Re:Re:Re:Kairos -> AGC -> účet

NASA ohrozuje svoj vesmírny program, keď sa nevyplatený ľudia vzbúria, začnú štrajkovať a nezapnú Kairos aplikáciu na pár dní.
Mne google vyplatil za reklamu bez nejakých naťahovačiek a overovania dokladov, za pár dní som mal peniaze priamo na účte, také nedokáže planéta Kairos?

Dátum: 09.10.2016

Vložil: Tomas

Titulok: Konference v Bratislavě

Nějaké informace, jak (a zda) proběhla konference v Blavě? Byli vpuštěni i lidé s nepříjemnými dotazy a novináři?

Dátum: 09.10.2016

Vložil: jarosro

Titulok: Re:Konference v Bratislavě

Fb zatial mlčí,žiadne foto.Vstup bol určite len pre vybraných a preverených.

Dátum: 09.10.2016

Vložil: Pomstiteľ

Titulok: Re:Re:Konference v Bratislavě

jj, pred istým časom mali na SK stránke že vstupenky je možné zohnať od spoločníkov s hodnosťami tuším senior manager, master a executive. Tí asi boli inštruovaní aby ich predávali len osvedčeným ľuďom ktorých poznajú (a boli poučení o následkoch pre nich ak sa tam objaví nežiaduce osoba :D). Po čase sa oznam na stránke zmenil na "Vstupenky sú vypredané, predaj na mieste nebude možný".
V sobotu dopoludnia hotel (neprekvapivo) nevykazoval zvonka žiadne známky toho, že sa tam koná nejaká "konferencia" (nebolo vidno žiadne bannery ani balóniky). Takže cieľom konferencie asi nebolo priamou formou získať čo najviac nových spoločníkov, ale skôr zvýšiť oddanosť existujúcich.

Dátum: 09.10.2016

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Konference v Bratislavě

Jj. kdybych ten podvod "orchestroval" sám, tak bych v současné situaci přísně odděloval náborové mítinky pro nové ovce, motivační schůzky a školení pro starší členy (tj. vymývárna mozku motivující k reinvestici a zvýšenému shánění nových ovcí) a metodické schůzky pro opravdové lídry (interní informace o skutečné situaci, příprava strategie na předchozí dva typy schůzek a trénink reakcí na modelové očekávané situace během kolapsu).

Možná, že místo konání akce bylo na poslední chvíli (nebo konspirativně po objednání vstupenky) změněno kvůli očekávanému zájmu veřejnosti.

Dátum: 09.10.2016

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Konference v Bratislavě

Ale něco asi bylo (že by jen webinář?)

Z fb Kairosu:
"vraj do decembra uz pojde bez vacsich problemov agc naplno zevraj to je ich vlastny platobny a vyplatny system ktory zalozil sam kairos na vyplacanie klientov nakolko s epayments totalne rozviazali zmluvy,cize tam uz snaca na navrat nie je ziadna tym padom..kludne si mozte zrusit tie ucty ak ich neplanujete vyuzivat(len skoda tej karty to kus lutujem ze som vysolil epayments zbytocne 35dolacov len tak) a pracuje sa vraj aj na AGC bank.karte a dalsich veciach do buducna.. myslim ze ti co ste boli na ich konfere v BA teraz to len potvrdite(aj ja viacmenej cerpem info odtial) ,cize nam neostava nic ine len cakat a byt kusa trpezlivy.. momentalne je defacto to agc stale len v skusobnej prevadzke ..ja len verim ze najblizsie dni od pondelka uz zacnu vyplacat september a ze prachy konecne na to agc aj realne pridu aj napriek tym vypadkom a skusobnej prevadzke.."

Hmmm... AGC je přeci od samého začátku interní platební systém Kairosu. Jen se to tak navenek netváří. A myslím, že bude použit jako tunel, ve kterém nakonec zmizí všechny budoucí výplaty. :)

Dátum: 09.10.2016

Vložil: Pomstiteľ

Titulok: Re:Re:Re:Re:Konference v Bratislavě

Ono ten hotel je fakt veľký:
https://www.radissonblu.com/sk/hotel-bratislava/stretnutia
Takže ma ani neprekvapilo, že zvonku nebolo vidieť znaky prítomnosti Kairosu. Organizátori asi nechceli na seba pútať zbytočnú pozornosť.

Dátum: 09.10.2016

Vložil: DANNY

Titulok: Re:Re:Re:Re:Konference v Bratislavě

Ahoj Tomáš máš úplnú pravdu čo si napísal len ten koniec ti nevyšiel ale ináč ok ja som tam bol v BA sobotu je pravda že treba počkať pokiaľ sa to všetko vyrieši a byt trpezliví nič iné nám neostáva...

Dátum: 10.10.2016

Vložil: fleg

Titulok: Re:Re:Re:Re:Konference v Bratislavě

Mna neprestava udivovat tak ludska hlupost.
No jo peniaze sice nevyplacame, respektive mozno par ludom uz dva mesiace, ale nic sa nedeje nebojte sa.
No jo vyhodili nas z ePayments, Paysera pred nami varovala, v zahranici niektore banky varuju pred nami tiez, ale nic sa nedeje, pracujeme na to, to su len take neprajnicke vykriky zlych ludi,.
No jo AGC nefunguje kopec ludom zamrzli platby, ale to je len testovacia prevadzka..., makame na tom ako fretky a do konca roku to pobezi a staneme sa aj bankou!

Ak toto niekomu staci, aby pokracoval dalej a veril Kairosu je zrely na psychiatra, to uz hranici so sektarskou oddanostou a zboznovanim svojich leadrov.
Nema niekto z takto postihnutych doma aj oltarik, kde ma fotku Kateryny, ci Otokara?

Dátum: 10.10.2016

Vložil: jarosro

Titulok: Re:Re:Re:Konference v Bratislavě

Pred konferenciou som si písal s človek,ktorý je v Kairose zapojený ale už prestáva veriť rozprávkam,ktoré šíri Kairos.Takých ako je on je viac.Pozná lídrov,ktorý Kairosu veria stále,takže konferencia bola určená asi pre nich a to,že na seba nepútali pozornosť je viac ako jasné.Podľa opisu akcia zvonku bolo toto stretko len pre verných.

Dátum: 10.10.2016

Vložil: fleg

Titulok: Re:Re:Re:Re:Konference v Bratislavě

Asi som podcenil ludsku hlupost (alebo len chamtivost?), pretoze som si myslel, ze Kairos uz nemoze dalej pokracovat a on sa furt plazi dalej vdaka debilite (alebo chamtivosti) ludi, co ho tlacia stale dalej.

Dátum: 10.10.2016

Vložil: Admin

Titulok: Re:Re:Re:Re:Konference v Bratislavě

Ja si myslím, že oni tomu "veria" len preto, lebo dali do toho tisíce eur a chceli by ich dostať späť aj za cenu, že do toho namočia ďalších ľudí...

Dátum: 10.10.2016

Vložil: DANNY

Titulok: Re:Konference v Bratislavě

Ahoj Tomáš máš úplnú pravdu čo si napísal len ten koniec ti nevyšiel ale ináč ok ja som tam bol v BA sobotu je pravda že treba počkať pokiaľ sa to všetko vyrieši a byt trpezliví nič iné nám neostáva...

Dátum: 10.10.2016

Vložil: ReDanny

Titulok: Re:Re:Konference v Bratislavě

Fakt vám nič iné neostáva. To je pravda ;-)

Dátum: 10.10.2016

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Konference v Bratislavě

Čekat - to je to nejjednodušší řešení. Které nejspíš nic nepřinese.

Ale jsou tu i jiné možnosti... Co takhle si přiznat pravdu (Kairos je podvod, jehož cílem bylo okrást většinu investorů), udělat si výpisy z faktur a kabinetu a společně to dát k soudu nebo na policii? A udělat to rychle, dokud jsou v systému ještě nějaké peníze, které dříve nebo později budou jistě rafinovaně vyvedeny do neznáma, aby je už nikdo nedohledal!

Dátum: 10.10.2016

Vložil: BB

Titulok: Re:Re:Re:Re:Konference v Bratislavě

Čekat je hlavně nejlevnější řešení :-D.

Ale ono si rybky poradí, idálně přeléváním peněz a kasírováním nových oveček v cash. Honem honem, dokud to sype... A zlaťáky se lesknou v očích.

Dátum: 10.10.2016

Vložil: jarosro

Titulok: Re:Re:Re:Re:Konference v Bratislavě

Tomáši,to je už zbytočné.Peniaze sú v bezpečí,ak sa niečo aj podarí zaistiť,tak to budú smiešne chechtáky.Viď odškodnenie BMG Invest a Horizont.

Dátum: 08.10.2016

Vložil: fleg

Titulok: Dnes jy vymyvacka v BA

Pred pár týždňami som tvrdil, že už nebude, takže uvidíme. Ak bude doň zvedavý, či sa tam dostane niekto nevyplatený alebo, či bude nejaké zaujímavé videjko. A možno Kairos zase prekvapí nejakou story. Uvidíme.

Dátum: 08.10.2016

Vložil: :*

Titulok: Re:Dnes jy vymyvacka v BA

nemas na listok do Bratislavy? asi ne, sak staci sa pozret na tvoje weby. ludia ti neposielaju na ucet co tam zobres na svojom webe? ci ty si taky aktivista, co vies iba vypisovat cely den na chaty. vies ze to druh sociofobie? ale kamosi od kalinaka sem napisu urcite svoje dojmy. tak sa dozvies vsetko coskoro

Dátum: 08.10.2016

Vložil: Mat

Titulok: Re:Re:Dnes jy vymyvacka v BA

Takýmito príspevkami dosahujete (obhajcovia tejto pakáže) jej robíte úplne opačnú službu. Chcete ju kryť zakiaľ ešte aspoň klápe, ale v skutočnosti iba potvrdzujete, že to už celé padá a snažíte sa ešte ukradnúť nejakú tú tehlu z padajúcej stavby...

Dátum: 07.10.2016

Vložil: Rio

Titulok: Kairosáci

Ešte pred sa nedávnom sa tu ľudia chválili ako im to vynáša a veľká časť z nich išla investovať "zarobené" peniaze na ďalšie balíčky. Práve vďaka takýmto tupcom ktorý si mysleli že svoj zisk znásobia mohol Kairos fungovať podstatne dlhšie. Nakoniec bude aj tak vačšina z nich v strate.

Dátum: 07.10.2016

Vložil: Tomas

Titulok: Jak (ne)potrestat kairos za opožděné výplaty

Jeden nevyplácený borec na fb Kairosu přišel se "skvělým" nápadem, jak Kairos donutit udělat ve výplatách pořádek:

Nebude pouštět své PC na 10 hodin denně! LOL!

Tím nepochybně způsobí nedozírnou škodu firmám jako Nissan, Gazprom a NASA, ty zatlačí na Kairos a ten borce zase začne vyplácet. Kairos se této myšlenky dokonce zalekl tak, že mu ten komentář smazal.
A to ten borec ještě nepřišel s převratnou myšlenkou, že by mohl odinstalovat Kairosí aplikaci. Z toho by se Kairos asi strachy rovnou podělal. ;-)

Dátum: 07.10.2016

Vložil: jarosro

Titulok: Re:Jak (ne)potrestat kairos za opožděné výplaty

Oni ešte zapínaju PC na 10 h keď neplatia ? Niektorý majú riadny zmysel pre humor.

Dátum: 07.10.2016

Vložil: Pomstiteľ

Titulok: Re:Re:Jak (ne)potrestat kairos za opožděné výplaty

Ja by som sa im nedivil, že ich stále zapínajú. Ak by hneď spotrebovali napr. 100W/h tak náklady na elektrinu majú len 6 centov na deň čo sa im oplatí ak majú čo i len 1% šancu že dostanú ešte 1 výplatu.
Ale ten borec ktorého Tomáš spomína má každopádne zmysel pre humor, pretože aj vo vesmíre, kde by Kairosu platili veľké spoločnosti, by jeho čin fungoval skôr kontraproduktívne - akurát by Kairos vďaka nemu skrachoval :-). Škoda že ten borec o svojom zmysle pre humor nevie. :-) :-) :-)

Dátum: 07.10.2016

Vložil: Tomas

Titulok: Re:Re:Re:Jak (ne)potrestat kairos za opožděné výplaty

No, hlavně mu za takový přístup k plnění "smlouvy" může Kairos zcela "legálně" zrušit účet. Jj, ve to blbé být na kratší straně provazu.

Dátum: 07.10.2016

Vložil: -

Titulok: Re:Jak (ne)potrestat kairos za opožděné výplaty

Harvard University posunie zaciatok skolskeho roka ;). Co sa bude diat v Silikonovej doline si ani neviem predstavit.

Dátum: 07.10.2016

Vložil: AnalITik

Titulok: Re:Jak (ne)potrestat kairos za opožděné výplaty

Podľa vlastných zistení je zjavné že tento projekt bol smerovaný na určitý osobnostný inteligenčný kvocient. Aj tu môžme pozorovať pravidlo Dárvinovej teórie prirodzeného výberu, kedy do systému nevstúpili skúsenejší, inteligentnejší jedinci, ktorí rozpoznali hrozbu včas a dokázali vyhodnotiť riziká.
ČO ĎALEJ? Obviniť a potrestať kompetentné osoby. Vypátrať hlavný zdroj problému (to bude trocha ťažšie). Z databázy Kairos vybrať najziskovejších klientov a z ich pasívnych príjmov (lupov), hnuteľných či nehnuteľných vecí odškodniť štát - nie klientov Kairosu. Tí musia ostať potrestaní, pretože okradli štát ako celok!

OPATRENIA: zriadiť národný orgán na kontrolu a prevenciu proti takýmto podvodom.

A pre KAIROSÁKOV odporúčam pozrieť sériu videí OVCE.SK: https://www.youtube.com/watch?v=ZHfekpXFiyE&list=PLx7SgrreML8i9iEz1CT_VXLF7eaVlqoVl

Dátum: 08.10.2016

Vložil: StraýSkeptik

Titulok: Re:Re:Jak (ne)potrestat kairos za opožděné výplaty

Zdravím,

mohol by ste prosím viac rozviesť úvahu o tom, ako klienti okradli štát ako celok?

Ďakujem.

Dátum: 08.10.2016

Vložil: Ivo

Titulok: Re:Re:Re:Jak (ne)potrestat kairos za opožděné výplaty

Tak ano , odpoved zaujima aj mňa.
Ked klient z vlastných finančných prostriedkouv zakúpi licenciu dobrovolne .
čo má stým spoločné úvaha ,, okradnutý štát " ?? ako to zapadá do seba ???

Dátum: 08.10.2016

Vložil: Lukas

Titulok: Re:Re:Re:Re:Jak (ne)potrestat kairos za opožděné výplaty

Nejsem zakladatel vlákna, ale předpokládám, že kairosáci neplatí 15% daň z výnosů.

Dátum: 08.10.2016

Vložil: Robo

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Jak (ne)potrestat kairos za opožděné výplaty

áno presne len predpokladáš ,

Dátum: 09.10.2016

Vložil: Lukáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Jak (ne)potrestat kairos za opožděné výplaty

Rád se nechám poučit.

Buď je Kairos služba do zahraničí (údajně poskytuješ prostor na svém disku pro úschovu dat 10 hodin denně), v tom případě musíš být v ČR OSVČ a alespoň identifikovanou osobou. Každý měsíc musíš vystavit fakturu a vyplnit kontrolní a souhrnné hlášení a jít s tím na finančák. Stejné je to, pokud jsi affiliate partner a máš provize za přivedení dalších oveček.

Nebo je to investice a v tom případě si myslím, že musíš platit 15% daň z kapitálového výnosu podle paragrafu 8 podobně jako u akcií, P2P půjček nebo i na blbým spořáku.

Známý z Kairosu to řeší skrze anonymní účet kdesi v tramtárii, takže z jeho strany to čistota asi nebude. Celkově by mě tedy zajímalo, jak podobnou věc lidé z Kairosu řeší.

Dátum: 06.10.2016

Vložil: Tomáš

Titulok: Digest ze života Kairosu

Co je nového? Vlastně nic, vše při starém. :)

http://imgur.com/a/TyeOj

Dátum: 06.10.2016

Vložil: peter

Titulok: Re:Digest ze života Kairosu

V podstate nič peniaze nevyplácaju , odpisujù len aby ľudia čakali, robia charitu,chystajú sa asi na sobotu do Blavy, užívajú si peniaze a tak pohodička :)

Dátum: 06.10.2016

Vložil: Mik0007

Titulok: Re:Digest ze života Kairosu

To by člověk nevěřil, jak je nesmírně složité odeslat peníze z jednoho účtu na druhý. Snad se Kairosu podaří překonat tento mezník v histrorii online plateb, i když je to těžký vědeckotechnologický úkol srovnatelný snad jen s letem prvního člověka do vesmíru. Vše dokreslují i slova marketingového ředitele:

"Pred prvým uspešným letom Gagarina do vesmiru, bolo veľa neúspešných pokusov....

Ak si myslíte, že pred ovládnutím celého sveta Kairos nebude mať pracovné momenty komplikovaného charakteru, prečítajte si tento odkaz ešte raz.

S úctou,
Otokar Kasynets."

Dátum: 06.10.2016

Vložil: -

Titulok: Re:Digest ze života Kairosu

Trochu offtopic k prvemu obrazku.

Stazuje sa tam isty zmrd menom Radomir Knapec zo Ziliny - https://www.facebook.com/rhustyy. Tento zmrd okrem Kairos-u stoji aj za znamou strankou propagujucou podvod S-COIN na Slovensku.

http://imgur.com/a/m24OW

Dátum: 06.10.2016

Vložil: jarosro

Titulok: Re:Re:Digest ze života Kairosu

Na to,že uvádza v profile ako vzdelanie gymnázium,mu nedošlo,že ani žiadne už nebudú.Ani keby sa dostavil na do Blavy na vymývačku. Horšie,ak má pod sebou ľudí a tí sa dožadujú peňazí.Trpká životná skúsenosť.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok