Kairos Technologies - má tento projekt zmysel?

29.07.2015 10:15

Sliepka, ktorá znáša zlaté vajcia.

Ak hľadáte normálnu recenziu na projekt Kairos Technologies, ste na tom správnom mieste. V článku sa dočítate, čo je to za spoločnosť, aké produkty ponúkajú, koľko musíte investovať, ak by ste sa chceli stať ich partnermi, no a hlavne trošku kritiky - môj názor.

 

Nie vždy ide o overené informácie. Na oficiálnej stránke firmy je tých informácií poskromnejšie, v podstate je tam možné nájsť len také všeobecné kecy. Keďže po anglicky dobre neviem a nechcelo sa mi študovať ich obchodné podmienky a dohodu o partnerstve, pomohol som si aj informáciami z webových stránok českých a slovenských distribútorov.

 

Aktualizácia 03.04.2016 - s odstupom času môžem na základe dostupných informácií z internetu a taktiež z diskusie tohto článku prehlásiť, že Kairos Technologies má prvky nelegálnej hybridnej finančnej hry. Je to projekt založený na princípe Ponziho schémy a taktiež pyramídovej hry. Čiže suma sumárum, je to podvod!

 

Aktualizácia 02.07.2016 - je tu pár indícií, že Kairos svojim investorom blokuje účty (viď príspevky v diskusii). Taktiež sa ku mne dostali informácie, že niektorým ľuďom nechcú poslať zarobené peniaze. Zrejme prešli na selektívne vyplácanie (vyplatia len niektorých, možno 100 ľudí z 1000, ostatní majú smolu).

 

Vyzývam všetkých, ktorí chcú Kairos riešiť právnou cestou, nech kontaktujú nasledovnú emailovú adresu: 

 

pravnik.kairos@gmail.com

 

Hláste sa seriózni záujemcovia, pre právne potreby budú určite potrebné podrobnejšie informácie ako sú mená, adresy, výšky vkladov, spôsob platby atď.

 

O spoločnosti

Firma Kairos Technologies bola založená v roku 2014 v Anglicku. Zameriava sa na vývoj a distribúciu High-Secure produktov pre bezpečnú online komunikáciu a surfovanie na internete. Spoločnosť údajne získala za jeden rok existencie už viac ako 40 000 partnerov, ktorí sa podieľajú na predaji produktov a zároveň aj na uložení dát.

 

Adresa pre tých, ktorí v Anglicku žijú a chceli by sa presvedčiť, či náhodou nejde o virtuálne sídlo, ako to býva vo väčšine podobných projektov:

Midford Place, 114-115

Tottenham Court Road, 1-St Floor,

London W1T 5AH, United Kingdom.

 

Aktualizácia 26.09.2015: Tak sa zdá, že na vyššie uvedenej adrese, na ktorej má mať Kairos svoju reálnu kanceláriu, sídli ďalších 526 firiem. Žeby predsa len išlo o adresu pre virtuálne kancelárie? Dôkaz si môžete pozrieť na stránke www.endole.co.uk/explorer/postcode/w1t-5ah.

 

Produkty Kairos Technologies

Pre zákazníkov, ale aj pre svojich partnerov - distribútorov firma ponúka 4 nižšie uvedené produkty. Bonusom týchto produktov má byť vysoká ochrana súkromia – šifrovanie prenášaného a uloženého obsahu.

 

1. KairosMail – emailové rozhranie, do ktorého sa vďaka zabezpečeniu nedostane žiaden hacker,

 

2. KairosSurf anonymné surfovanie na prehliadači, ktorý je vďaka systému šifrovania zabezpečený tak, že môže slúžiť ako VPN a zároveň nikto nezistí, odkiaľ ste surfovali,

 

3. KairosCloud – úložisko dát, do ktorého sa bez vášho šifrovacieho kľúča nikto nedostane, 

 

4. KairosPhone – aplikácia pre telefón, vďaka ktorej vás nebude môcť nikto odpočúvať (pozn.: no tak toto by sa mohlo hodiť Merkelovej a ostatným politikom, ktorých údajne odpočúvali).

 

Možnosti spolupráce

Na oficiálnej stránke sa môžete dočítať, že v súčasnosti sú Kairos produkty v beta-testovacej fáze. Nákup je k dispozícii len pre registrovaných užívateľov, ktorí dostali pozvanie od spoločnosti alebo distribútorov. Čo to znamená? Ak sa chcete stať partnerom a zarábať, musíte sa zaregistrovať a následne si zakúpiť jeden z nasledovných balíčkov.

 

Balíčky Kairos Technologies - cena, zisk, úložné miesto.

 

Ako vidíte, minimálna investícia je 125 USD za štandard balíček. Pri kúpe tohto balíčka sa v podstate stávate len zákazníkom a za danú sumu môžete využívať len ich prvý produkt, a teda Mail. Na tento balíček sa však nevzťahuje marketing, takže ak by ste sa chceli stať distribútorom a ich produkty šíriť a predávať ďalším ľuďom či firmám, musíte si zakúpiť minimálne silver balíček za 597 USD.

 

Ako to má fungovať

Zaregistrujete sa ako partner a vyberiete si jeden z vyššie uvedených balíčkov. Následne si budete musieť stiahnuť do počítača software. Kairos Technologies tvrdí, že potrebuje využívať voľný priestor PC všetkých partnerov pre cloud servis (úložisko dát).

 

Ak si teda zakúpite najlacnejší balíček štandard, musíte prenajať Kairosu každý deň na 10 hodín 15 GB úložného miesta z pevného disku vášho PC, pri najdrahšom balíčku za 2 777 USD až 320 GB voľného priestoru. Ako odmenu za prenajatie vášho voľného miesta sľubujú rozprávkový ročný výnos 150 % (pozn.: ešte sa neregistrujte, odporúčam vám prečítať si článok až do konca).

 

Praktický príklad pre lepšie pochopenie

Kúpite si balíček za 597 USD. Stiahnete si aplikáciu, ktorá vám „ukradne“ 70 GB priestoru z vášho PC. Počítač necháte pustený minimálne 10 hodín každý deň v roku a spoločnosť vám vyplatí odmenu 1 492 USD, čo predstavuje cca 150 % zhodnotenie (pozn.: takéto vysoké zhodnotenie je samozrejme nereálne, o tom ale nižšie).

 

Môj názor a pohľad na tento projekt

Nebudem hodnotiť kvalitu ani zmysel produktov firmy, pretože nie som odborník na IT. Možno sú to kvalitné produkty, možno nie. Možno dochádza k nejakému šifrovaniu údajov, a možno nedochádza. Nech to posúdia iní. Taktiež nebudem posudzovať kompenzačný plán odmeňovania. Chcel by som sa skôr zaoberať zmyslom projektu. Je tu totiž niekoľko vecí, ktoré mi na Kairose nesedia.  

 

Problém č.1- Sľubujú zisk bez toho, aby ste niečo predali

Ako sa to hovorí? Bez práce nie sú koláče? Tak toto príslovie pri Kairose neplatí. Táto spoločnosť totižto ponúka krásne zhodnotenie peňazí, a to až o 150 %. Stačí sa zaregistrovať, investovať do balíčka, prenajať firme priestor vášho PC a nechať ho každý deň zapnutý aspoň 10 hodín. A potom už len vidíte, ako vám na (virtuálnom) účte naskakujú peniažky. Nemusíte predávať produkty formou MLM, načo... Odkiaľ chcú vyplácať ľuďom toľko peňazí bez práce (predaja produktov)?

Aj keď... na oficiálnej stránke Kairosu nevidím žiadnu informáciu o tom, že by sľubovali 150 % zhodnotenie. Je tam síce uvedená tabuľka s jednotlivými balíčkami, cena, veľkosť prenajatého priestoru a počet hodín, no nikde tam nevidím zisk ani ponúkané zhodnotenie (skúste sa pozrieť, či to neuvádzajú v obchodných podmienkach alebo v „Partnership Agreement“, angličtina nie je moja silná stránka). Túto informáciu som prebral z webových stránok distribútorov Kairosu, ktorí dokonca uvádzajú, že spoločnosť !!! garantuje !!! 250 % zhodnotenie (po správnosti to má byť 150%). Kto môže garantovať také zhodnotenie? Aby zo strany distribútorov nešlo len o nejaké klamstvo slúžiace na nalákanie ovečiek. Predsa len, za každého priameho človeka, ktorý sa pod nich registruje, dostávajú 15 %. Mimochodom, to sú ďalšie percentá k tým 150 %. A to som nepozeral MLM kompenzačný plán odmeňovania. Tam budú ďalšie % odmien.

 

Problém č.2 – Distribútori poskytujú zdroj svojho PC a ešte za to aj platia?

Najväčší nezmysel, ktorý podľa mňa nemá logiku, je to, že Kairos vlastne využíva a prenajíma prostriedky PC svojich distribútorov (výkon, pripojenie k internetu, diskový priestor) a na začiatku za to distribútori ešte aj platia!

 

Principiálne by to mohlo fungovať. Vy jednoducho prenajmete Kairosu časť voľného miesta vášho počítača. Firma to vaše voľné miesto nejakým spôsobom využije, napríklad doň uloží a zašifruje údaje svojich zákazníkov atď. Zisk si potom Kairos s vami podelí. Takto by to pokojne mohlo fungovať, a dokonca aj bez tej investície. Natíska sa teda otázka, načo sú im moje peniaze? Prečo mám platiť za to, aby spoločnosť mohla využívať priestor môjho PC?

 

Problém č.3 – Vysoká ochrana súkromia a bezpečnosť?

Kairos sľubuje svojim zákazníkom vysokú ochranu súkromia a bezpečnosť, a pritom svoje služby neprevádzkuje na vlastnej infraštruktúre, ale na PC svojich distribútorov. To znamená, že dáta zákazníkov nie sú uložené na profesionálne spravovaných PC, ale na počítačoch súkromných osôb, ktoré môžu byť pokojne zavírované. Dáta sú síce údajne šifrované a pre bežných ľudí nečitateľné, ale ktovie ...

 

Problém č.4 - Oslovuje firma distribútorov alebo zákazníkov?

Zásadnou otázku pre udržateľnosť tohto projektu bude, či sa nájdu spokojní zákazníci Kairosu (ktorí budú platiť za služby, čo ,,uživí" aj distribútorov nad nimi), alebo či sa do neho natiahnu len distribútori za vidinou zisku (čo povedie k nevyhnutnému kolapsu). Z vyššie uvedeného to vidím skôr na ten kolaps, poprípade na nevyhovujúce až drastické zmeny podmienok.

 

Problém č.5 - je MLM model vhodný pre propagáciu služieb tohto typu?

Budú si ,,tajnostkári" kupovať takéto služby od nejakej novovzniknutej firmy, ktorá predáva prostredníctvom MLM partnerov (ktorí o technickej realizácii projektu nevedia nič alebo len veľmi málo)? V tejto oblasti je zásadnou vecou dôveryhodnosť, diskrétnosť (o vašom využívaní služieb by malo vedieť čo najmenej ľudí) a fundovanosť (schopnosť technicky obhájiť ponúkané riešenie a jeho technickú kvalitu). Na základe propagácie služieb formou MLM usudzujem, že firma nespĺňa ani jednu zo spomínaných vecí.

 

Na rôznych diskusných fórach som sa dočítal, že medzi hlavných zákazníkov - partnerov, ktorí využívajú služby Kairos Technologies Ltd., patria spoločnosti ako je Nissan Motors, Incore Holding, Sony PlayStation, Bosch, Besra Gold a dokonca aj česká firma Hamé. Firma taktiež údajne sponzoruje svoje 2 tímy, ktoré jazdia preteky Le Mans series.

Na oficiálnej stránke sa, samozrejme, nič z toho nedočítate. Spomína sa tam - konkrétne v sekcii News - len marketingová spolupráca medzi Kairosom a Greaves Motorsport. Inak povedané, zaplatili si pomerne drahú reklamu, aby pôsobili dôveryhodne a seriózne, nič viac. Žiadne partnerstvo v oblasti technologických riešení.

 

Na neoficiálnych stránkach sa dajú nájsť aj rôzne informácie o plánoch do budúcnosti. Sú to smelé plány, o tom nepochybujem. Otázne je, či ide o reálne dosiahnuteľné plány. Mal som tú česť spoznať niekoľko desiatok podobných spoločností ako je Kairos (za zmienku stoja napríklad Zeekrewards a Banners Broker). Prvý menovaný obral viac ako 2 milióny užívateľov (z toho cca 20 000 SK a CZ) o krásnych 600 miliónov USD. Viac v článku moje skúsenosti s mega podvodmi). Všetky mali niečo spoločné, a to vysoké poplatky za produkty, a hlavne smelé plány. Do 3 rokov bude naša spoločnosť na burze, ďalšia sľubovala do 2 rokov revolúciu v online komunikácii, ďalšia aplikáciu, ktorá bude prekladať hovorené slovo. S odstupom času nepochybujem, že vždy išlo len o mazanie medu okolo úst, aby mohli z investorov – partnerov vylákať peniaze. Predstava svetlých zajtrajškov dokáže nejedného presvedčiť, aby investoval. Veď čo ak to vyjde? Budem milionár. Dnes už ani jedna, ani jedna jediná firma neexistuje. Všetky sa nabalili na prázdnych, nereálnych sľuboch a zmizli. Čiže neodporúčam vám pozerať sa na to, čo bude potom, ale na to, čo je teraz. Oplatí sa vám investovať peniaze do „dnešného“ Kairosu?

 

Pár slov na záver

Netvrdím, že ide o podvod, aj keď mi to veľmi pripomína Ponziho schému, už len pre problém č. 1. Je to, samozrejme, len môj subjektívny názor, takže sa môžem mýliť. Ak uvažujete nad partnerstvom, dobre si to premyslite. Odporúčam vám poriadne si overiť každú informáciu, ktorú nájdete - či už na webových stránkach distribútorov alebo na diskusných fórach.

 

Aký je váš názor na túto spoločnosť, prípadne na produkty a systém?

 

Odporúčam prečítať si tieto dva články:

Základná charakteristika Ponziho schémy v článku sa dozviete, čo majú spoločné všetky tieto internetové podvody, ako sú Kairos Technologies, Zeekrewards, Banners Broker atď. Mal by vám dopomôcť pochopiť, ako funguje každá Ponziho schéma, resp. ako začne, ako prebieha a ako skončí.

 

Ako nenaletieť internetovým podvodníkom – v tomto článku si môžete prečítať pár mojich rád, na čo si dať pozor, aby ste v budúcnosti nenaleteli na niečo podobné ako je Kairos.

 

P.S.: Ak ste nerozhodní, prečítajte si aj diskusiu. Odporúčam hlavne príspevky od Dekamerona a IT špecialistu Tomáša, ktorí sa na tento systém pozreli bližšie po technickej stránke. 

 

Ďalší článok o spoločnosti Kairos Technologies, a hlavne o niečo aktuálnejší, nájdete na stránke http://ekonomicka.poradna.net/a/view/4102-dalsie-lietadlo-z-vychodu-kairos-technologies-a-jeho-pyramida. 

 

Niektoré časti článku boli prevzaté z Facebookovej skupiny "Rozborka MLM projektu". Ako napovedá názov skupiny, riešia sa v nej rozbory rôznych systémov, predovšetkým sofistikované Ponziho schémy a pyramídové hry, ktoré sa maskujú za MLM. Ak sa k vám teda dostala nejaká ponuka na "úžasný" zárobok a nie ste si istý, či sa jedná o seriózny internetový projekt alebo finančnú hru, odporúčam spýtať sa v spomínanej skupine.  

 

Upozornenie hlavne pre zástancov Kairosu:
Keďže diskusia má už neuveriteľných 17 strán, rozhodol som sa ju trochu prečistiť. Dôvod mazania príspevkov je jednoduchý - nechcem, aby hodnotné a pre návštevníkov prínosné informácie prepadli do zabudnutia. Mazať budem aj komentáre typu „admin píše v článku hlúposti, mne to funguje a vyplácajú ma“. Považujem to za spamovanie. Ak chcete diskutovať, tak píšte argumenty a odpovedajte na otázky kritikov Kairosu. Príspevok „mňa vyplácajú, takže Kairos je seriózna spoločnosť“ nepovažujem za argument!

 

Chcete dostávať novinky e-mailom?

Prihláste sa k odberu newslettera. Žiadny spam!

Diskusná téma: Kairos - má zmysel tento projekt?

Dátum: 22.11.2017

Vložil: PUCHALOVA MARIA

Titulok: PUCHALA

Srab Puchala a jeho pani manželka sa majú dobre, lebo Puchala nás okradol, darí sa mu v kartách a jeho pani manželka riadi jeho firmu http://www.rimon.sk

Co keby sme sa viacerí dohodli a urobili pred tou firmou štrajk? A pohrozili ze to dáme do televízie ak nám Puchala nevráti peniaze? Možno by to zabralo ... pridá sa niekto?

Dátum: 23.11.2017

Vložil: zubataVAGINA

Titulok: Re:PUCHALA

...to co tu vypisujete o nejakom Puchalovi straca na vyzname.........kolko trestnych oznameni bolo na neho podanych???

......kolko existuje dokazov o tom ze okradal ludi prostrednictvom Kairosu.......

.........strajk pred jeho firmou? vy v nej pracujete? ak nie tak to nie je strajk ale vytrznictvo a behom par minut vas odvezie policia............

.......preco ste nedali podnet do televizie uz niekolko mesiacov dozadu???

Dátum: 23.11.2017

Vložil: AKO CHCETE

Titulok: Re:Re:PUCHALA

Ako chcete, obhajujte ho tu dalej ale sa potom nedivte ked nabuduce okradne vas a nenajde sa nikto kto by vas podporil. A nemyslite si ze vam sa to stat nemoze.
A pritom su to bohati ludia, zachvilku ho Erika Judiniova bude ospevovat v smotanke tak ako ospevuje mafiana Borisa Kollara.
Idiotsky stat toto..... co malo stipku rozumu tak zutekalo do Ameriky, Anglicka, Nemecka, Ruska, Ciny....A o par rokov tu uz ostane len totalny odpad... budeme montovat auta pre Nemcov a chodit pesi bosi

Na Slovensku sa maju dobre len zlodeji a kurvy.

Dátum: 24.11.2017

Vložil: Milan

Titulok: Re:Re:Re:PUCHALA

Máš pravdu, a ten plebs čo tu ostal a je hlúpy prichádza peniaze kôli sprostote a hamižnosti tým, že je na tolko hlúpy a investuje v pyramidových hrách...

Dátum: 18.11.2017

Vložil: ArX

Titulok: Investícia ZincEuro

Ahojte,
Vyhľadávam na internete vhodnú investičnú príležitosť na investovanie svojich úspor a po preskúmaní viacerých možností mi pre moje potreby najlepšie vychádza:

zinceuro.sk

Je to založené na poskytovaní p2p pôžičiek, ale pre investora sa to správa podobne ako termínovaný vklad - dokonca vraj majú založený garančný fond na plné odškodnenie investora v prípade, že klient prestane splácať úver. Netreba ani manažovať portfólio ani nič, len sa tam proste vložia peniaze a každý mesiac sa potom inkasujú splátky s úrokom 5% ročne. Navyše to má riadiť Kiskov syn.

Zdá sa vám to dôveryhodná firma, alebo v tom vidíte nejaký zádrheľ? Trocha sa obávam či to nie je "too good to be true". Napríklad v podobne zameranej firme Bondora sa vraj investorom zobrazoval klamlivý údaj o výnosnosti portfólia a mnohý až po uzatvorení účtu zistili, že boli vlastne v skutočnosti v strate, aj keď systém im ešte pár dní predtým o hlasoval odhadovaná výnosnosť portfólia viac ako 10%. Vopred ďakujem za všetky reakcie.

Dátum: 20.11.2017

Vložil: Peter

Titulok: Re:Investícia ZincEuro

Neviem, o p2p pôžičkách počujem prvý krát ...

Dátum: 21.11.2017

Vložil: zubataVAGINA

Titulok: Re:Re:Investícia ZincEuro

...cele to stoji a pada na:

"sprostredkovanie takýchto pôžičiek nepodlieha dohľadu NBS, takže v prípade problémov sa nemožno spoliehať na ochranu podľa zákona o spotrebiteľských úveroch"

...no podvod to byt nemusi...zalezi asi aj na poplatkoch a konkretnych podmienkach v konkretnych zmluvach...

Dátum: 21.11.2017

Vložil: ArX

Titulok: Re:Re:Re:Investícia ZincEuro

Vedel by si mi na ten citát dať prosím odkaz, ak je to na nete? Skúšal som to vyhľadať v google ale našlo mi to len pracanadoma. Ďakujem

Dátum: 23.11.2017

Vložil: zubataVAGINA

Titulok: Re:Re:Re:Re:Investícia ZincEuro

...je to tema priamo rozoberana na strankach NBS - https://www.nbs.sk/sk/informacie-pre-media/tlacove-spravy/spravy-vseobecne/detail-tlacovej-spravy/_pozicia-narodnej-banky-slovenska-ku-crowdfundingu-poziciavaniu-formou-lendingu ...no da sa samozrejme dohladat toho viacej...

Dátum: 23.11.2017

Vložil: ArX

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Investícia ZincEuro

Vďaka za link, tie informácie na stránky NBS sú viac menej common sense, ale aj tak sa mi páčil check list voči ktorému sa dá prehodnotiť investícia:

Medzi riziká veriteľa (investora) patrí najmä to, že:
- veriteľovi (investorovi) je prisľúbené určité zhodnotenie jeho finančných prostriedkov, ktoré sa nemusí zrealizovať,
- veriteľ (investor) je v strate z dôvodu, že dlžník sa dostal do platobnej neschopnosti, vinou neobozretného alebo podvodného konania,
- veriteľ (investor) utrpí straty z dôvodu zlyhania internetovej platformy alebo sa dostane do neistoty z dôvodu straty dobrého mena (reputácie) internetovej platformy,
- veriteľ (investor) sa spolieha len na informácie, ktoré mu poskytne o dlžníkovi platforma, dlžníka osobne nepozná; hodnotenie dlžníkovej schopnosti splatiť pôžičku si veriteľ nemôže overiť.

Stále spomedzi p2p lending platforiem mi vychádza najlepšie Zinc, najmä preto, že:
- platforma do garančného fondu odvádza 1% z každej dlžníkom uhradenej mesačnej splátky a takto vyskladala garančný fond na ktorom sa nachádza k dnešnému dátumu 1.004.754€, čo znamená, že platforma robí kvalitný skóringový systém tak, že podiel zlyhaných úverov je malý (inak by nedokázala naakumulovať tak veľký fond)
- platforma z garančného fondu vypláca istinu zo zlyhaných úverov až do výšky 1000€ na jedného investora
- tieto body samozrejme platia iba za predpokladu že platforme sa dá veriť, no dôveryhodnosť platformy v mojich očiach zvyšuje to, že prezident Kiska ako rodinný príslušník čelí obrovského reputačnému riziku, ak by platforma konala vyslovene podvodným spôsobom
- cenou za relatívne väčšiu bezpečnosť oproti iným p2p platformám (Žltý melón) sa zdá byť nižší celkový potenciálny výnos

Rozhodol som sa teda že do toho pôjdem a ďakujem za poskytnuté rady.

Dátum: 13.11.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Web Kairosu mimo provoz

Chyba 504 - Gateway Timeout.
Už je to tak nějaký den...asi není nikdo, kdo by to "spravil" (nebo není důvod to spravovat).

Přihlášení do služeb pro cloud a mail zatím ještě funguje.

Kdo z vás už nahlásil Kairos na policii?

Dátum: 14.11.2017

Vložil: azurit

Titulok: Re:Web Kairosu mimo provoz

Ja tebe zaplatím doživotný pobyt na psychiatrii u doktora Pola. A môžeš si tam zobrať všetkých diskutujúcich spolu s adminom. Po dlhom čase sem kliknem a vidím, že stále zachraňujete svet pred kairosom. Čistá psychiatria toto fórum.

Dátum: 14.11.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Web Kairosu mimo provoz

Azurite, to je fajn, že to tu sleduješ - vypadá to, že to naše diskutování stále někoho zajímá. ;-)

Zřejmě jsme stejné ztracené případy. To se nejspíš na té psychiatrii sejdeme, což? Tedy pokud tebe dřív nezavřou nebo ti něco neudělá nějaký nervově labilnější Kairosák (na každé prase se voda vaří...)

Dátum: 15.11.2017

Vložil: zubataVAGINA

Titulok: Re:Re:Web Kairosu mimo provoz

..............cista psychiatria :) ale aj tak sem prides a komentujes :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ach.........

Dátum: 17.11.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Web Kairosu mimo provoz

Po několika dnech opraveno... bohužel je stále na scéně někdo, kdo se o to stará (ale nemá naspěch).

Dátum: 17.11.2017

Vložil: Jano

Titulok: Re:Web Kairosu mimo provoz

Mne to funguje

Dátum: 21.11.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Web Kairosu mimo provoz

Jo, jo, stránky po několika dnech zase naběhly, vždyť jsem to napsal.
Docela hezký výkon na firmu, která prý že poskytuje data v cloudu korporacím zvučných jmen. Jak říkali piloti ze stáje Sard-Morand - "Supported & secured by Kairos". ;-)

A co převody ponzi bodů v kabinetu na reálné peníze na účtu - to taky funguje?

Dátum: 09.11.2017

Vložil: ...

Titulok: Otázka

Chcem sa opýtať, viete mi prosím povedať, čo je to Dascoin? Ponúkajú mi to. Ďakujem.

Dátum: 09.11.2017

Vložil: -

Titulok: Re:Otázka

Je to len dalsi podvod.
behindmlm.com/mlm-reviews/coin-leaders-review-dascoin-is-a-onecoin-ponzi-points-clone/
Predpokldam, ze do toho nahana zmrd Roman Valovic facebook.com/roman.valovic.3 pripadne niekto pod nim...

Dátum: 09.11.2017

Vložil: ...

Titulok: Re:Re:Otázka

Takže na spôsob ponzischémy?

Dátum: 10.11.2017

Vložil: Michal Laurinec

Titulok: Re:Otázka

Dobrý deň,
DasCoin je kryptomena novej generácie, ktorá v sebe integruje to najlepšie z centrálne riadených kryptomien a neregulovaných kryptomien. Nenechajte sa odradiť radami ľudí, ktorí tento inovatívny systém nepoznajú a nerozumenú mu. Skúste si pozrieť videoprezentáciu nižšie a urobte si na DasCoin vlastný názor.
https://youtu.be/xceYXjRAWbc
Prajem pekný deň a veľa správnych rozhodnutí.

Dátum: 10.11.2017

Vložil: -

Titulok: Re:Re:Otázka

Michal Laurinec - facebook.com/michal.laurinec.3 tie sprostosti vam natlacil do hlavy zmrd Roman Valovic facebook.com/roman.valovic.3 ? Nie je to tak davno co sem prispievali jemu podobni zmrdi o tom ako je Kairos super a ludia "tento inovatívny systém nepoznajú a nerozumenú mu".
Vy tomu evidentne rozumiete, tak by bolo dobre ozrejmit:
- co je to "to najlepšie z centrálne riadených kryptomien a neregulovaných kryptomien"
- z akeho dovodu a za co sa posielaju peniaze Singapurskej schrankovej firme ktoru vlastni Dubajska schrankova firma a cele to prevadzkuje z USA zmrd John Pretto
- co je to podvod OneCoin a co s tym ma CEO NetLeaders(DasCoin) zmrd Michael Mathias
- aktualne rozdelenie navstevnosti netleaders.com podla krajiny
Poland 18.9%
United Kingdom 12.4%
Nigeria 9.2%
Taiwan 4.9%
India 4.6%
k tomu nieco nemate?

Dátum: 10.11.2017

Vložil: Michal Laurinec

Titulok: Re:Re:Re:Otázka

Dobrý deň. Vidím že konkurencia je všade ;-)
Najlepšie z oboch skupín krytomien znamená, že DasCoin na rozdiel od Bitcoinu netrpí výrazným kolísaním ceny a pomalými transakciami, ale centralizácia je implementovaná len v nevyhnutnej miere a teda DasCoin na rozdiel od Onecoinu netrpí vysokými transakčnými poplatkami a bezpečnostnými rizikami. Onecoin má centralizovaný trezor a preto hackeri mohli naň zaútočiť a ukradnúť väčšinu peňazí. DasCoin nemá centralizovaný server na ktorý by hackeri mohli zaútočiť a hodnota peňazí je uložená v p2p sieti a preto je nenápadnuteľný a absolútne bezpečný.
DasCoin má rozvetvenú vlastnícku štruktúru kvôli daňovej optimalizácii a aby sa oslobodil od negatívneho vplyvu vlád a bánk.
Toto všetko sa dá nájsť na Internete keby ste sa trochu posnažil a DasCoin je široko akceptovaný vrátane Visa, MasterCard a PayPal, takže v žiadnom prípade nejde o podvod.
Prajem pekný večer a nabudúce si niečo najskôr preštudujte než to začnete hlava nehlava kritizovať.

Dátum: 11.11.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:Otázka

Pane Laurinec, můžete mi osvěžit paměť a dát nějaký odkaz na zdroj, který by popisoval ten politováníhodný incident s hackery, kteří vykradli OneCoin?

Ale jinak máte pravdu, většina peněz ve OneCoin je už ukradených. Jen se o tom zatím nemluví. A jak je to u vás v DasCoinu?

Dátum: 13.11.2017

Vložil: zubataVAGINA

Titulok: Re:Re:Re:Re:Otázka

"DasCoin je široko akceptovaný vrátane Visa, MasterCard a PayPal, takže v žiadnom prípade nejde o podvod." :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D ...tak ty si iny "expert" :)

Dátum: 13.11.2017

Vložil: zubataVAGINA

Titulok: Re:Otázka

DASCOIN = 100 % PODVOD!!! ...o tom ani len netreba diskutovat...akukolvek realnu kryptomenu si kupis na burze...a DASCOIN? ...DASCOIN si musis kupit od schrankovej firmy ktoru vlastni dalsia schrankova firma prostrednictvom nejakeho licencneho balicka...takto kryptomeny nefunguju...v podstate sa tu ani nemozme bavit o tom, ze je to kryptomena...je to iba vymysel s nulovou hodnotou......................z toho co tu dole napisal nejaky Miško Laurinec je uplne zjavne, ze o kryptomenach nevie vobec nic...........je to len mix skopirovanych nezmyslov................. ktokolvek kto sa aspon z casti venuje kryptomenam ti okamzite povie aby si dal od toho ruky prec........dokonca uz aj Karol Fillner (najvacsi odbornik na kryptomeny v ČR) oznacil DASCOIN za podvod...a to uz nieco znamena........ + tieto podvody su stale o tom istom ako cez kopirak.......takmer vzdy je to schrankova firma ktora ponuka nejake balicky :D z toho sa uz tusim stal novodoby ojebavacsky trend..........takze asi tak.......... :)

Dátum: 14.11.2017

Vložil: Dali

Titulok: Re:Re:Otázka

K vasim prispevkom ohladom DAScoin-u len tolko... aj pred 8 rokmi bol jeden obrovsky podvod a verejne sa o nom hovorilo a ludia sa varovali.... vsetci tvrdili ze BITcoin je len obrovsky podvod a varovali pred investovanim do neho ...

Dnes ten podvod ma hodnotu 6.500 EUR za 1BTC ... tak nech je takychto podvodov viac ... :) Ked bude DAScoin co i len 1/4 podvod ako bol BTC, tak dakujem velmi pekne ....

Dátum: 14.11.2017

Vložil: -

Titulok: Re:Re:Re:Otázka

A pri tom bitcoin-e bolo tiez potrebne poslat 25000 dolarov Singapurskej schrankovej firme ktoru vlastni Dubajska schrankova firma ktoru prevadzkuje nejaky Americky zmrd?

btw. Za co sa vlastne tej firme plati?

Dátum: 14.11.2017

Vložil: zubataVAGINA

Titulok: Re:Re:Re:Otázka

...bohuzial toto je typicky a najpouzivanejsi argument vsetkych podvodnikov s kryptomenami...o Bitcoine sa skutocne hovorilo, ze to je podvod, no nehovorili to vsetci...Bitcoin patril v podstate k prvej obchodovatelnej kryptomene na svete, teda je to uplne nieco nove - v podstate mala revolucia vo financnom trhu...od jeho vzniku tu mame dalsich viac ako 1200 realne obchodovatelnych kryptomien...viac ako 1200!!!!!!!!!!!!

...definicia Bitcoinu: "Bitcoiny sú vydávané a riadené bez ústredného orgánu, čo znamená, že neexistuje žiadna vláda, firma alebo banka, ktorá by mohla akýmkoľvek spôsobom menu ovplyvňovať. Je teda úplne nemožné vytvárať falzifikáty, blokovať účty, ovládať peňažné toky alebo spôsobovať infláciu. V sieti neexistuje žiadny centrálny bod, ani nikto, kto by mohol o nej rozhodovať." - cize uplny opak Dascoinu, kedze Dascoin priamo ovlada sukromna firma...

...hodnota kryptomeny je udavana trhom (dopyt a ponuka na burze) - a Dascoin? Dascoin na trhu neexistuje, neexistuje dopyt ani ponuka...neda sa kupit na ziadnej burze...jedina moznost ako kupit Dascoin je poslat peniaze schrankovej firme za licencny balicek (uplne bezvyznamny nezmysel) a na zaklade toho si zakupit "kryptomenu", ktora ma momentalne na trhu hodnotu absolutnej nuly!!! ...cize clovek by mal platit za nieco sukromnej firme co nema ziadnu hodnotu na zaklade rozpravok a tvrdenia, ze sa mozno raz jedneho dna dostane na burzu...toto uz nie je ani tak smiesne ako smutne a chore!

Dascoin popiera celu ideologiu vsetkych kryptomien na svete! + oni neboli schopni ani vymysliet originalny nazov meny ale rovno prebrali uz realnu existujuci menu s nazvom Dashcoin - iba vynechali jedno pismeno :D - trik na vzbudenie falosnej dovery...

Dátum: 14.11.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Otázka

Dali - proč by měl DasCoin mít stejný vývoj a osud jako BitCoin?

A mimochodem - jste ten stejný Dali, co se tu loni v září zastával AGC a přesvědčoval, že jemu funguje... a potíže Kairosu jsou jen přechodné?...
http://www.pracanadoma-skusenosti.eu/discussion/?tid=200009951&mid=200005729
http://www.pracanadoma-skusenosti.eu/discussion/?tid=200009951&mid=200005709
http://www.pracanadoma-skusenosti.eu/discussion/?tid=200009951&mid=200005705
http://www.pracanadoma-skusenosti.eu/discussion/?tid=200009951&mid=200005637

...a ve stejné době tvrdil, že ti, co v Kairosu nejedou o tom nic nemůžou vědět? A ti co v tom jedou, si nemají stěžovat, protože to je "nefér" vůči "firmě"?...
http://www.pracanadoma-skusenosti.eu/discussion/?tid=200009951&mid=200005736

...a ještě letos v lednu jen "hypoteticky připouštěl" že by Kairos "možná" mohl být podvod - a mudroval o tom, že by pak nedávalo smysl, aby Kairos zakládal Schonpay kvůli "výplatám"?
http://www.pracanadoma-skusenosti.eu/discussion/?tid=200009951&mid=200007191

Jestli ano - pak to vypadá na to, že na vaší logiku a názory se moc spoléhat nedá. ;-)

Dátum: 14.11.2017

Vložil: -

Titulok: Re:Re:Re:Re:Otázka

http://www.pracanadoma-skusenosti.eu/discussion/?tid=200009951&mid=200005637

"Mne uz prisli peniaze do AGC ... teraz sa este caka na dokoncenie platobnej brany von na bankove ucty"

Uz dokocili tu branu? Ci sa este stale caka, ze zmrd Mahmoud Sabti posle nejake peniaze na bankove ucty? Preco by to robil?

Dátum: 03.11.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Priority investment? Alfa Group? Start Capital?

Čas na trochu investigativní zábavy okolo pokračovatelů Kairosu. ;-)

Zdá se, že projekt Priority Investment úplně odpískaný není.

Na FB skupině spravované Katerynou je sice stále jen 19 členů, ale objevilo se tam nové video z kanceláří firmy. Údajně je kancelář někde v Budapešti... bohužel nebylo řečeno kde. Web Priority investment uvádí adresu i telefon do UK.

Video je "Must see" pro příznivce Otokara Kasynetse. Vypadá spokojeně a sluší mu to. ;-) Otokar se po kancelářích hrdě prošel, pohovořil s mladými referentkami i Natalií Hideg - zástupkyní představenstva Alfa Group (viz dále). Poté promluvil pod stěnou s názvy firem světových jmen Alfa Group a Start Capital Financial Group a za stolem ozdobeným vlaječkami Rakouska, Maďarska a Švýcarska (jasně, Švýcarsko nesmí chybět!).

Jeho nevyřčený vzkaz je tedy jasný: jsme reálná firma, máme kanceláře (jen neřekneme kde), máme zaměstnance, máme představenstvo, spolupracuje s dalšími firmami s hezkými jmény. Vyřčený vzkaz je také jasný - rozvíjíme se, "napredujem", pilotní projekt Solar dopadl skvěle, naše investiční platforma Priority Investment prošla prověrkou a funguje skvěle, budou další projekty a další reprezentační kanceláře v různých zemích a velkých městech.

Ale HLAVNÍ VZKAZ JE TENTO: "Přátelé, pokud s námi chcete zbohatnout a rozvíjet se, jste vítáni! Připojte se!"

---------------------

Tak se na to podívejme, zda dát Otokovi peníze aby se měl dobře. ;-)
Ve videu i komunikaci Kateryny ve FB skupině nějak chybí vysvětlení, kde se vzaly a jakou roli hrají další firmy Alfa Group a Start Capital Financial Group a jaký je vztah Priority Investment k nim. Ostatně Otokar se představuje ne jako zástupce Priority Investment, ale jako člen představenstva Alfa Group. Ale to je jen detail.

Podívejme se na oficiální adresu Priority Investment:
91 Battersea Park Road, London, SW8 4DU
To je hezká adresa. Je z ní vidět slavná elektrárna Battersea Power Station - to je ta, co se objevila na obalu alba Animals od Pink Floyd (a letělo nad ní zlaté prase... symbolické?). Okolo elektrárny se něco staví, ale adresa firmy ale patří malé budově naproti stavbě: https://goo.gl/xL99ys
Podle Companies House sídlí v tomto kancelářském "komplexu" okolo stovky firem... nepřipomíná to něco?

Pojďme dál...
Start Capital Financial Group http://startcapital.hu/index.php/start-capital-ukraine nemaskuje svůj ukrajinský původ, velká část prezentace je v ruštině (proč tedy na stolku během prezentace nebyla také ruská a ukrajinská vlaječka?). Jako adresu firmy uvádí 1023 Budapest Apostol u. 13/b, což zaručeně není místo, kde se prezentace odehrávala - adresa leží v lehce omšelé rezidenční čtvrti s vilkami a řadovými domky - je to tento dům: https://goo.gl/ejtkPJ
Troufám si tvrdit, že v této vilce není místo pro atrium, které je vidět na videu v průhledech z kanceláře.

Natalie Hideg - zástupkyně představenstva Alfa Group má ruskojazyčné kořeny (stejně jako Otok): https://www.facebook.com/natalie.hideg

Alfa Group je příliš generické jméno, aby se mi podařilo lehce dohledat něco o této nové společnosti (vyhledají se jiné společnosti téhož jména).

Tak co Kairosáci... jdete do toho? Líbí se vám tahle ruská ruleta?

Dátum: 04.11.2017

Vložil: -

Titulok: Re:Priority investment? Alfa Group? Start Capital?

Skoda, ze sa zmrd Otokar Kasynets a.k.a. Kaszinecz Otokar(facebook.com/otokar.kasynets), brat hnusnej podvodnicky, klamarky a zlodejky menom Kateryna Ondrejkova facebook.com/kateryna.ondrejkova, nepoucil z fail-u pri fake kancelarii Kairos Technologies.
Na zaciatku videa je na Otokovom stole len svajciarska vlajka, neskor vo videu su tam uz 3 vlajky ;). Kalendar za pani Hideg ma asi mesiac Maj(31. je tam v stredu), stolny kalendar viditelny v case ~0:35 ma 29teho v nedelu, takze to nemoze byt Maj, je tam asi Oktober. Takto sa fake kancelarie veru nerobia... Malo by to davat zmysel. A nehovoriac o tom, ze sam "Velky Sef" s prazdnym stolom zdiela kancelariu so slecnami co robia nejaky support cez Skype? Naco ma slecna v case 1:08 headset a okrem toho este 2 telefony? Taky bezny den v investicnej firme.

Dátum: 04.11.2017

Vložil: Tomas

Titulok: Re:Re:Priority investment? Alfa Group? Start Capital?

;)

Dobrý postřeh s tím kalendářem... Mně byla divná jen ta dispozice "kanceláře", kde s referentkami sedí i jejich šéfka a Otok (ten za jakýmsi recepčním stolem). Ale vybrali docela pohledné statistky. ;)

Schválně, kolik lidí na to skočí!

Dátum: 06.11.2017

Vložil:

Titulok: Re:Re:Re:Priority investment? Alfa Group? Start Capital?


Szabadsag ter 7
Budapest
Hungary
1054

Dátum: 06.11.2017

Vložil: -

Titulok: Re:Re:Re:Re:Priority investment? Alfa Group? Start Capital?

Ano, presne na tej adrese si Otok prenajal docasnu kancelariu, aby natocili propagacne video.

goo.gl/CQnxi2
regus.com/office-space/hungary/budapest/budapest-bank-center

Dátum: 08.11.2017

Vložil: Ozf

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Priority investment? Alfa Group? Start Capital?

https://m.facebook.com/photo.php?fbid=1638250259810043&id=1552373021731101&set=pcb.1638250379810031&source=49

Dátum: 08.11.2017

Vložil: R

Titulok: Re:Re:Re:Re:Priority investment? Alfa Group? Start Capital?

Jakubov 494
Jakubov 900 63

Dátum: 08.11.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Priority investment? Alfa Group? Start Capital?

Ale, ale... adresu Kateryny Ondrejkové a řady jiných zmrdů, co to to pojali "byznysově" a alespoň byli natolik slušní, že se zaregistrovali k podnikání.... tak ty se dají snadno dohledat v živnostenském nebo firemním rejstříku.

Kdo chce, najde.

Dátum: 08.11.2017

Vložil: Peter

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Priority investment? Alfa Group? Start Capital?

Nevedel by si pre mňa nájsť Ježišovu adresu? Nie emailovú ale tú živnostenskú,lebo ma okradol o 8700 evri a rád by som mu navrhol splátkový kalendár osobne

Dátum: 08.11.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Priority investment? Alfa Group? Start Capital?

Peter, po Ježíšově identitě jsem nepátral (dával si pozor, aby komunikoval jen přes přezdívku a anonymní mail).

Okradl tě? Jak je to možné? Vždyť jasně říkal, že vydělává na podvodech a Ponziho schematech = obírá o prachy ty, co se přihlásí po něm. A ty jsi mu poslal 8700 a nevíš vlastně komu (nebo jsi na jeho "radu" "výhodně investoval")? A to jsi udělal po zkušenosti s Kairosem? Tak to hodně štěstí. No nic, třeba se poučíš pro příště.

Jestli to Ježíš tady ještě čte, jistě je spokojen, jak napomohl darwinistickému šlechtění druhů a oddělil zrno od plev.

No a ty Peter... můžeš zkusit kontaktovat policii a ukázat jim Ježíšovy příspěvky tady nebo v jiných fórech (třeba na Behind MLM). Teoreticky má policie moc vystopovat počítač, ze kterého je odesílal... ale nejspíš se na to policie rovnou vyprdne. A to i v případě, že Ježíš riskoval a nepsal ty příspěvky přes nějaký další anonymizér (čekal bych, že použil alespoň nějakou exotickou VPN).

Dátum: 09.11.2017

Vložil: Elena

Titulok: kateryna o. Prišla som o 40000€

Mám oči pre plač a 25000 spotrebný Uver na krku a 15000€ mojich celozivotnych úspor a som úplne na dne. A verím tomu že som bola jediná

Dátum: 08.11.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:Priority investment? Alfa Group? Start Capital?

Jo, jo... tohle je vidět na záběru videa v čase 0:10.
Vzhledem k tomu, že kanceláře v budově pronajímá i Regus (zavedený pronajímatel dočasných kanceláří a PO Box virtuálních sídel), tak je možné, že i ty scény v interiéru byly natočené tam.

Zběžným hledáním se mi nepodařilo zjistit, zda Alfa Group skutečně sídlí na této adrese. Priority investment a Start Capital podle svých vlastních webových stránek sídlí (údajně) jinde.

Dátum: 07.11.2017

Vložil: PUCHALA

Titulok: Re:Priority investment? Alfa Group? Start Capital?

Už to šíry aj ten sralo Puchala po kasínach, takže ruky preč, je to ďalší podvod ako Brno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dátum: 15.11.2017

Vložil: Komornik

Titulok: Re:Re:Priority investment? Alfa Group? Start Capital?

Neber si meno pana Puchalu do svojej spinavej klamarskej ciganskej huby. Pan inzinier nesiel ani v Kairose, a ani v tomto tu nejde.

Dátum: 09.11.2017

Vložil: Jipl

Titulok: Kateryna O. Prišla som o 40000€ a Vy

Som úplne na dne zobrala som si 25000€ spotrebný Uver a moje celoživotné úspory v sume 15000€ a teraz nemám nič len dlh a oči pre plač

Dátum: 23.10.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: ...a zazvonil zvonec

Tak to máme víc než rok od doby, kdy Kairos začal "drhnout".

Peníze nechodí, firma nekomunikuje, "tváře" podvodu (Viera, Kocherev a spol.) se skrývají a nedávají o sobě vědět.

Firmy, které údajně využívaly Kairosí cloud (Hamé, Nissan, Sony, NASA, Sberbank...) si kupodivu nestěžují na nedostupnost citlivých dat a ani nekrachují. A to přesto, že společníci začínají vypínat svá PC se zbůhdarma běžící aplikací pro správu cloudu (někdo to vypíná z rezignace, někdo s tím, že tak Kairos trestá a že ho k něčemu donutí). Zřejmě geniální distribuovaná síť už přešla do autonomního režimu "SkyNet" a neohrozí ji ani vypnutí PC všech společníků. ;-)

Přes veškerý tlak na facebooku a mailové lince support@kairosplanet.net - se "progresivní" firma Kairos nezvedla z popela, ale spíš v tichosti zdechla. Bohužel, zatím je to bez postihu organizátorů podvodu a jejich přisluhovačů.

Dejte vědět, pokud se někdo dozvíte, že se jim v souvislosti s jejich "podnikáním" přihodilo něco zajímavého. Zdá se, že to policie ČR i SK řeší postojem "sami si za to svou hloupostí a chamtivostí můžete, co bychom se starali a pomáhali lidem jako vy". Bohužel se tím zadělává na další průšvih, ale to už je život.

Dátum: 24.10.2017

Vložil: Jano

Titulok: Re:...a zazvonil zvonec

Ja som dnes počúval v televíznych novinách že Ruska odsúdili za pokus o vraždu po 20 rokoch. Tak keď to išlo tam tak šanca je aj po 20 rokoch že aj podvodníkov z kairosa nás odškodnia aspoň čiastočne.

Dátum: 24.10.2017

Vložil: jano

Titulok: Re:Re:...a zazvonil zvonec

zle si pocuval
nikoho neodsudili len kalinak urobil divadlo a na den ho zabasol; chce prekryt skandal s elektro podpismi

Dátum: 24.10.2017

Vložil: zubataVAGINA

Titulok: Re:Re:...a zazvonil zvonec

LOL :D .............este raz pre zhrnutie - podvod KAIROS: ludia dobrovolne posielali svoje vlastne peniaze neznamym osobam na nezname ucty s rizikom straty vlastnej investicie..................kto by ich mal odskodnit? ...............ked za tebou pride na ulici spinavy cigan s tym, ze ked mu das 100 eur, tak on ti na druhy den donesie na to iste miesto 200 eur - ty mu tie peniaze das a on na druhy den nepride........kto ta odskodni??????????? ..........je to mozno trosku extremne prirovnanie, ale moc velky rozdiel v tom nie je..........indicii, faktov, dokazov, clankov a diskusii o tom, ze KAIROS je podvod hned v zaciatkoch bolo dostatok.........ludia kvoli svojej podrbanej chamtivosti si este dovolili urazat a zosmiesnovat ludi, ktori na tento podvod den co den upozornovali.........krasnym prikladom bola aj tato diskusia, ale aj rozne ine internetove fora............nic v zlom, ale ked je niekto absolutny blbec a nedokaze spracovavat ani tie najzakladnejsie a najbanalnejsie informacie a pokial si mysli, ze bez prace bude sediet doma vysmiaty a zarabat.........taky clovek si nezasluzi nic ine iba o vsetko prist a poucit sa z toho........

Dátum: 24.10.2017

Vložil: jarosro

Titulok: Re:Re:Re:...a zazvonil zvonec

A ako by chceli "poškodený" dostať peniaze zo schránkovej firmy ?

Dátum: 24.10.2017

Vložil: Jano

Titulok: Re:Re:Re:Re:...a zazvonil zvonec

No veď keď zavrú Katerynu tak tá bude musieť povedať kam schovala tie koruny, na aké účty. Nemohli sa predsa vypariť a potom nám môžu vrátiť tie koruny aby sa aspoň niečo spravodlivosti učinilo zadosť.

Dátum: 24.10.2017

Vložil: jarosro

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:...a zazvonil zvonec

Ak by ju aj zavreli,peňazí sa na 99 % nedočkáte nikto.Peniaze sú určite dávno preč v bezpečí mimo EU.

Dátum: 24.10.2017

Vložil: -

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:...a zazvonil zvonec

Co s tym ma podvodnicka, klamarka a zlodejka Kateryna Ondrejkova - facebook.com/kateryna.ondrejkova? Ona s manzelom zobrala len drobne, podobne ako ostatni hlupaci a zmrdi na Slovensku. Peniaze zobral Igor Zabokrickiy a Mahmoud Sabti, pripadne Oleksii Kocherev, Waldemar Reimer... Prajem vela stastia pri hladani tychto expertov ;)

Tu mate fotku ako ten expert vypada ;)
imgur.com/a/aARr7

Dátum: 14.11.2017

Vložil: otokar kasy

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:...a zazvonil zvonec

Korunky už nie su min. 9 rokov

Dátum: 30.10.2017

Vložil: Rozprávač

Titulok: Re:...a zazvonil zvonec

A zázračnému stroju na peniaze je koniec.

Dátum: 18.10.2017

Vložil: zubataVAGINA

Titulok: PRIORITY INVESTMENT

Kateryna Ondrejkova: "Dnesnym dnom projekt Solar na platforme Priority Investment je uzatvoreny!Vyzbierala sa cela suma,ktora bola potrebna k podaniu ziadosti do Rozvojovych bank!Investorom dakujeme za spolupracu a doveru!
Coskoro vam oznamime podmienky noveho projektu!" ...mna jebne :D :D :D https://www.facebook.com/groups/115520352457241/permalink/121650275177582/

Dátum: 18.10.2017

Vložil: -

Titulok: Re:PRIORITY INVESTMENT

facebook.com/otokar.kasynets/posts/1548838445174297

priority-investment.com
277
INVESTORS

3256432
TOTAL INVESTED

3256432 / 277 = 11756

facebook.com/groups/115520352457241/permalink/119550178720925
Priklady vyplacaných sum z 5 roznych balikov:
z baliku 250 EUR dostava klient mesacne 30 EUR
z baliku 500 EUR dostava klient mesacne 60 EUR
z baliku 1000 EUR dostava klient mesacne 120 EUR
z baliku 3000 EUR dostava klient mesacne 360 EUR
z baliku 5000 EUR dostava klient mesacne 600 EUR
na jednu osobu je max jeden 5000 EUR-ovy balik.

WTF??? :D :D :D

Dátum: 19.10.2017

Vložil: zubataVAGINA

Titulok: Re:Re:PRIORITY INVESTMENT

:D :D :D :D :D :D

Dátum: 23.10.2017

Vložil: mahros

Titulok: Re:PRIORITY INVESTMENT

Baví ma pozerať si zoznam členov a ich profilové fotky na FB týchto investičných skupín :D

Dátum: 23.10.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:PRIORITY INVESTMENT

Takže lidé investovali, a teprve poté se dozví podmínky projektu. To zní fér! ;-DDD

A neodpískali to? Na FB stránce projektu se pod taktovkou Kateryny sešikovalo celých 19 investorů (podle fotek převažují mladé dámy, které bych si zařadil do kategorie "mateřská dovolená").
Z těch 19 zapojených se 15 přidalo ve stejný den, kdy skupina vznikla (resp. byli přidáni Katerynou). Přijde mi to, že Kateryna zkusila rozjet projekt, vypotila catch-phrase "investicie garantované štátom", založila mu FB stránku (to zvládla i ona), hned při založení tam přihodila svých pár kámošek a známých...a pak to usnulo.

Dátum: 22.09.2017

Vložil: -

Titulok: Offtopic - crypton.digital

Ak si niekto myslel, ze podvod crypton.digital, ktory rozbiehaju zmrd Milan Bozik - facebook.com/milan.bozik a zmrd Peter Maris - facebook.com/petko.maris, je nieco seriozne...

Dalsi zmrd z tejto partie Adam Janecko - facebook.com/adam.janecko spustil naborovu stranku do tejto ponzi/pyramidy aj s opisom "business" modelu ;)
strojnaprachy.sk - pasivny prijem, aktivny zarobok :D :D :D
facebook.com/strojnaprachy.sk

Myslim, ze aj najvacsim hlupakom musi byt jasne, ze sa jedna o kombinaciu ponzi/pyramida ;)

Dátum: 23.09.2017

Vložil: Admin

Titulok: Re:Offtopic - crypton.digital

Nejde náhodou o "kryptomenu" Z-cash? Nedávno mi to jeden človek ponúkal.

Dátum: 25.09.2017

Vložil: Zvedavec

Titulok: Re:Offtopic - crypton.digital

Zdravim, ...v com konkretne ide o podvod? ...nejde mi totiz do hlavy preco si kvoli tomu zalozili europsku spolocnost so zakladnym imanim 120 000 EUR na ich vlastne mena...........mohli zalozit obycajnu lacnu SRO na bieleho kona.......nedava to moc zmysel........ci je za tym nieco viac?

Dátum: 25.09.2017

Vložil: Tomášův Fanoušek

Titulok: Re:Re:Offtopic - crypton.digital

Existuje dostatek důkazů, že jde o podvod. Zkusme si to shrnout.

Společnost nabízí deposit relativně malé částky (od 500 €) a garantuje výnos 0,5% měsíčně. To není nereální částka, takovéhle výnosy se obvykle dají dosáhnout investováním do dluhopisů. V současné době je však situace horší a i high-yield dluhopisy (v neinvestičním pásmu) takovéhle výnosy často nedosahují:

https://www.jtbank.cz/produkty/dluhopisy.html

Klíčové na nabídce crypton.digital je to, že 0,5% měsíčně je jen garantován výnos z vkladu a že typický výnos je 2% - 3% měsíčně.
Tak proč by někdo investoval do high-yield dluhopisů s výnosem 4%, pokud má u cripton digital zaručené 6% a obvykle kolem 30%? Ledaže by ta záruka ve výši 6% (a zejména návrat vkladu!) byla sama o sobě velmi riskantní.
Takže toto je první varovný signál - společnost nemůže být v zásadě schopna spolehlivě garantovat výnosy, když investuje do něčeho tak volatilního, jako je kryptoměna.

Společnost přitahuje lidi atraktivním systémem MLM. To ještě neznamená, že je to podvod, i když to často tak bývá. Když se nad tím zamyslíte, distribuční systém MLM se nezdá být optimální pro podnik, který podniká v investicích do kryptoměn.
Webstránka navíc obsahuje typické šmejdácké bludy ("firma ponúka možnosť si daný miner na rok prenajať s tým, že know-how a správu má na starosti firma (miner je uložený u nich a vy sa nemusíte o nič starať, len si užívať zisk). Samozrejme každý cent, ktorý daný miner zarobí, je váš.").
Miner za 2700 € není ničím výjimečným a při výkonu 1000 sol / s je to předražené řešení - 2 grafické karty NVIDIA GeForce GTX 1080Ti společně s hardwarem potřebným pro provoz se dají sehnat levněji a poskytují o 50% více výkonu.
viz: http://zcashbenchmarks.info/

A nakonec - tato nabídka je propagována usvědčenými podvodníky z předchozích podvodů. Nyní nabízejí něco, co má několik znaků podvodu. Jaká je šance, že tentokrát to není podvod?

PS: založení společnosti se základním kapitálem 120000€ místo levné s.r.o. bych si vysvětloval tím, že mají v plánu podvod s delší životností (jako když Kairos sponzoroval formuli)

Dátum: 19.09.2017

Vložil: tralala

Titulok: PUCHALA RICHARD

Nevie niekto ako dopadol tento panák?

Dátum: 19.09.2017

Vložil: fleg

Titulok: Re:PUCHALA RICHARD

Neviem co tymto sledujes, uz je to trapne. Pan inzinier sa asi len popalil na ponzi podvode a v buducnosti sa mozno pouci. Preco mu chces tymto znicit osobny zivot? Vsak ma rodinu.
Pochopil by som hnev na velke ryby, ako napríklad Vieira. Ale na urovni radoveho distributora by sa mohol ocitnut kazdy a tvoj príspevok mi pripomina hon na carodejnice.

Dátum: 30.09.2017

Vložil: fleg

Titulok: Re:Re:PUCHALA RICHARD

Toto je celkom dobra kopia moja...chvilu som naozaj premyslal, ci som tento prispevok nepisal ja.
Gratulujem;o).

Dátum: 20.09.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:PUCHALA RICHARD

Také mne překvapuje, že nějakému Puchalovi se tu věnuje snad víc pozornosti než třeba takové Kateryně Ondrejkové, Romanu Valovičovi a jiným, co vystupovali na konferencích, točili a šířili propagační videa, měli toho moru plný facebook...

Musím přiznat, že od Puchaly jsem nic takového neviděl. Což ale neznamená, že něco takového někde neexistuje, nebo že to pan Puchala nešířil jinými způsoby.

Dátum: 21.09.2017

Vložil: Tomášův Fanoušek

Titulok: Re:PUCHALA RICHARD

Zdá se, že se mu vede velice dobře:

http://www.pokerportal.info/a/8204/richard-puchala-triumfoval-na-100k-montesino-za-18600

Mohli bychom konstatovat, že karma v tomhle případu opravdu nefunguje.

Dátum: 21.09.2017

Vložil: -

Titulok: Re:Re:PUCHALA RICHARD

To bude najskor menovec ;)

Dátum: 22.09.2017

Vložil: ...

Titulok: Re:Re:Re:PUCHALA RICHARD

Nie je to menovec. Ten muž v čiernom tričku s nápisom BOSS a okuliarmi na hlave je pán Puchala.

A ešte vy čo ho obraňujete. Tento človek bol dosť na vysokej úrovni v kairose. Master.... Namočil do tohto x ľudí. Už keď kairos prestával fungovať, ešte stále nabádal ľudí aby si nanovo zakúpili licencie.... A potom stiahol chvost a prestal komunikovať. Takýto človek by si zaslúžil.... Keby mal aspoň toľko hrdosti a jednoducho povedal pravdu.

Dátum: 22.09.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:PUCHALA RICHARD

Souhlas, fotka je sice hodně upravená (zprasená postprocesingem, tónovým mapováním), aby na ní vypadal "cool".
Ale je na ní ten samý panáček jako je na facebooku zde: https://www.facebook.com/richard.puchala

Neřekl bych, že se tu někdo Puchaly zastává. Jen se mi nezdá přiměřené, že je proti němu větší vlna nevole, než třeba proti Kateryně a Valovičovi.

Dátum: 24.09.2017

Vložil: fff

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:PUCHALA RICHARD

Mozno preto ze pan Ing. Puchala bol jeden z dvoch ktori dotiahli kairos na Slovensko. . .

Dátum: 26.09.2017

Vložil: Komornik

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:PUCHALA RICHARD

Mam pocit, ze toto tu vytahuje stale jeden a ten isty clovek. Mena 10 najvacsich slovenskych Kairosakov su predsa verejne zname a meno pana Puchalu medzi nimi nefiguruje. Asi si to dotycny clovek len cele vymyslel. Apropo, ja sa pytam, co je to vlastne za Slovaka, ktory nema problem sa takto navazat do nasho uspesneho reprezentanta? Keby aj hned pan Puchala mal nieco spolocne s Kairosom!

Nie si ty nahodou ten isty provokater, co po inych diskusnych forach vypisuje, ako Sagan laktom umyselne zhodil Cabendisha na tour de France? Celkom by mi to na teba sedelo.

Dátum: 12.09.2017

Vložil: -

Titulok: Fenix povstal z popola

Orol Miso Vieira Gomes Correia povstal z popola a je znovu online ;) Ak by ho chcel niekto pozdravit, podakovat...;)
facebook.com/michel.vieira.3760

...ale teraz k veci
Podvodnicka, zlodejka a klamarka menom Kateryna Ondrejkova facebook.com/kateryna.ondrejkova sa znovu aktivovala a ponuka "skvelu" investiciu do podvodu Priority Investment (to iste co Derda, asi to cez neho tlaci ona a hlavne jej brat - zmrd Otokar Kasynets facebook.com/otokar.kasynets )

Solar Energy World Ltd ponúka investorom možnosť stať sa podielníkom- spoluvlastníkom, ktorý bude dostávať stály príjem z prevádzky a výroby energie parkov slnečných panelov v centre Európy, financovanie ktorého už je schválené jednou z europských bánk rozvoja a komisiou na rozvoj alternatívnej energetiky v EU.
Získ 12% mesačne z vložených prostriedkov.

Spoločnosť dostala možnosť prijať účasť v programe financovania alternatívnej energie v Európe.Tento program je vytvorený pre prechod na vysoko technologicky a ekologicky čisté procesy získania energie v Európe a taktiež na skrátenie jej nákupu pomimo.Na tento proces komisiou na rozvoj alternatívnej energie Európskej Únie sú vyčlenené veľmi veľké peniaze.Veľa spoločností sa zúčastňuje tohto tendra, prvou a hlavnou podmienkou účasti je - účasť súkromných investorov. Spoločnosť potrebuje vyzbierať časť financovania vlastnými silami.Tým , že firma Solar Energy World Ltd už viac rokov berie účasť vo viacerých projektoch, vrátane štátnych , má pravidelné príjmy, ktorými je ochotná vyplácať získy súkromných investorov, za záujem a účasť v tomto projekte, ešte pred získaním ziskov z projektu .

Žiadné riziko straty peniazy - - samotny objekt je zálohom peňažných prostriedkov investora, nie sú rizika inflácie - v zmluve bude zakomponovana ročna inflácia - zmluva sa uzatvára na fixnú každomesačnú sumu, nie su rizika straty zisku - lebo je štátna garancia a podpora zo strany EU,nie sú rizika reiderskeho útoku – zabezpečenie riadiacou spoločnosťou trastu investičnych podielov.

Poctivý prístup k investorom, transparentnosť transakcií - kľúčom k úspechu firmy!

Original po anglicky - priority-investment.com/proiectelecompaniei
priority-investment.com/sk/proiectelecompaniei
Podla pravopisnych chyb je jasne, ze to prekladala podvodnicka Kateryna Ondrejkova ;)

Slovenska FB skupina - facebook.com/groups/115520352457241

Podla vsetkeho je to nejaka odnoz podvodu edelweiss5.com(kam prestupil zmrd Otokar Kasynets po Kairos-e?), ktory pomaly umiera alexa.com/siteinfo/edelweiss5.com
Web priority-investmens.com je hostovany v rovnakom hostingu ako Kairos(AS24940 HETZNER-AS). Podla stranky za tym stoja ti isti ludia ako za Kairos-om a aj sa to asi zameriava na rovnakych hlupakov... Dokonca tam najdete aj "Public Rental Agreement".

Stranku priority-investmens.com vraj prevadzkuje 100 GBP firma DELTA-ALPHA GROUP LTD - beta.companieshouse.gov.uk/company/10729779
Firma Solar Energy World Ltd bola podla britskeho obchodneho registra zrusena v roku 2011 - beta.companieshouse.gov.uk/company/07326999

http://imgur.com/a/hqKii

@Kateryna: Ked zadam zle referal cislo tak to hadze hlasky v azbuke po rusky aj ked mam stranky v anglictine ;) tak si to opravte...

Dátum: 13.09.2017

Vložil: Tomášův Fanoušek

Titulok: Re:Fenix povstal z popola

No jistě, Evropská Unie čeká jen na to, aby mohla cpát peníze do chřtánu podvodnici Kateřyne Ondejkové. :-)

Tohle krásně ukazuje, proč je žádoucí stíhat velké propagátory pyramidových her, nehledě na to, že většina jejich obětí byla okradena po zásluze. Tahle podvodnice nejen že není na útěku, ale díky ignoranci ze strany státní moci a pocitu bezpečí teď rozjíždí další podvod. :-/

Dátum: 21.09.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Fenix povstal z popola

Mišo už pročistil seznam svých "přátel" na facebooku od hejtrů, takže už mu chodí jen samé milé gratulace k narozeninám. ;-)

Priority investment - má podobný "obchodní" model, jako předváděl Wor(l)d GN a jeho Power Clouds.
Podíl na výrobě ekologické energie, podpora od státu, vše je garantované, výnosy budou, dokud slunce bude svítit, je krásné vydělávat jako "solární baroni"... akorát ta čísla byla nějak nesmyslně vysoká a "vlastněný a pronajímaný " solární panel byl mimo vlastní kontrolu kdesi na poli v Rumunsku, za plotem pozemku firmy, se kterou nikdo z drobných investorů smlouvu neměl... a nebo možná ani to ne (zafinancovalo se asi tak 4x - 5x víc panelů, než kolik se toho jako "technologické demo" postavilo).

Snad si lidé Power Clouds ještě pamatují... Krom toho, tahle investiční pohádka není zdaleka tak originální jako ta od Kairosu. Třeba si alespoň někteří vzpomenou, jak se spálili s Power Clouds, jak se spálili s Katerynou a Otokarem a půjdou od toho.

Priority investment má na FB i stránky, které zatím mají 2x like.

A mimochodem, výše vzpomínaná skupina na Facebooku má 17 členů a téměř žádný obsah. :D. Kromě Kateryny nevidím ve skupině známé tváře z Kairosu. To zatím nevypadá na velký rozjezd... Že by další letadlo, které se ani neodlepí od země? (stejně jako Orlové z Eagles a Pěkné platby z SchonPay). Ale pravda, skupina vznikla teprve před týdnem, to hlavní možná teprve přijde.

Dátum: 08.09.2017

Vložil: -

Titulok: Derdovci

Podarena rodinka ukrajinsko-ceskych klamarov(Ukrajincov zijucich kdesi v Prahe), podvodnikov a zlodejov otec Ivan Derda a syn Michael Derda Vam ponuka nove moznosti ako prist o peniaze, teda ak ste tak uz neurobili v ramci Kairos Technologies.

Ivan Derda facebook.com/ivan.derda.1
ponuka skvelu moznost v ramci WoOow Mobility

Michael Derda facebook.com/michal.derda
ponuka svkelu moznost podielat sa na vystavbe "solarnych parkov" v ramci podvodu Priority Investment, kde 100 librova firma s pomocou Vasich penazi investuje do vystavby a Vy len beriete zisk ;)

Takze sup sup, pobrat uvery, obehat znamych, starych rodicov a zmenit svoj zivot, zarabat ďengy...

P.S. Nevie niekto co maju v talone podvodnici
Tomas Krc - facebook.com/tomas.krc.31 a
Adam Janecko - facebook.com/adam.janecko ? bereal.estate uz v podstate padlo
alexa.com/siteinfo/bereal.estate
...aj ked chlaci sa tvaria, ze o tom este nevedia :))

Dátum: 13.09.2017

Vložil: Mahroš

Titulok: Re:Derdovci

Máš nejaké indície, že Bereal Estate ide do čerta?

Dátum: 13.09.2017

Vložil: zubataVAGINA

Titulok: Re:Re:Derdovci

...tak ci tak je to podvod...takze do certa pojde kazdopadne...stale nedokazem pochopit ako niekto moze posielat svoje peniaze neznamej schrankovej firme, ktora vznikla nedavno, ma zakladne imanie 1 euro a nema ziadnu licenciu na poskytovanie investicnych sluzieb...................je to demencia? retardacia???

Dátum: 13.09.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Derdovci

Umíš číst v Alexe? Nevidíš podobnost toho grafu s grafem popularity jiných "byznysů" založených na pyramidě/Ponzi, které raketově vystřelily a pak po parabolické dráze zase spadly na zem?

Kde nám můžeš ukázat, že Bereal provozuje slíbený byznys? Kde mohu vidět, že Bereal.estate někde nabízí k pronájmu nějaké nemovitosti? Kde si je můžu pronajmout?

A jestli pořád dáváš peníze svému lídrovi a z nějakého jeho účtu dostáváš nějaké drobné nazpět - tak to neznamená, že Bereal funguje.

Dátum: 07.09.2017

Vložil: Zarobiš (odrbeš)

Titulok: tak maš

crypton.digital

Pyramida ? To asi nie. Firma je zapisana aj v OR SR.

Ale kto za tým stoji ?

Medzi zakladateľov patria aj páni, ktorý zarábali 70 000 USD/ mesačne v kairose Milan Božik, Peťko Mariš.

Dátum: 07.09.2017

Vložil: -

Titulok: Re:tak maš

To je prirodzeny vyvoj ponzi/pyramida podvodnika. Najprv okradnes znamych cez nejaku cudziu firmu(Kairos Technologies). Ked vidis, ze to nejako funguje a zistis, ze zmrdi na vrchu ojebabrali aj teba a zarobili tak 100 krat viac, tak sa rozhodnes skusit "vlastnu" pyramidu(bereal.estate) alebo podobny podvod. Potom zistis, ze do novej pyramidy sa zhanaju ludia uz dost tazko, kedze okruh znamych je uz vycerpany, tak sa rozhodnes pre nieco "inovativne". Kedze momentalne bezi "hype" okolo kryptomien, tak napriklad zacnes prenajimat hw na dolovanie bezcennych kryptomien.

Idea
genesis-mining.com/pricing
behindmlm.com/mlm-reviews/omnia-tech-review-overpriced-genesis-mining-contracts-recruitment/

...podoba cisto nahodna. Mozno pride aj affiliate marketing, ved sa, predsa, predava "produkt".

Dátum: 07.09.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:tak maš

Hmm... a někteří o tom říkají, že díky nečistým penězům z cizího podvodu mohli 'rozjet vlastní podnikání' (samozřejmě etické). Takže podvody jsou vlastně ku prospěchu společnosti. ;) Úžasná dialektika.

Co Aleš Kohoutek a jeho Glocin? Taky kryptoměna. Technologické MLM z rukou člověka, co ani s nápovědou nebyl schopen vidět (nebo přiznat), že Kairos je nesmysl a podvod...

Dátum: 08.09.2017

Vložil: fleg

Titulok: Re:Re:Re:tak maš

Velmi pekny dokument bol davnejsie na CT o ruskych mafianoch. Dnes je kopec z nich uz v podnikatelskom sektore a robia legalny biznis. Teda ti, co prezili vesele 90 roky.
Pointa je, ale ze zistili (v dokumente to sami priznavaju), ze legalne sa da zarobit lahsie a viac ako vypalnictvom, vrazdami, vydieranim.

Dátum: 09.09.2017

Vložil: Kairosom okradnutý občan SR

Titulok: Re:Re:tak maš

Kým budú vo vláde a v parlamente klamári a zlodeji ako Fico, Bugár, Danko (a Procházka), tak dovtedy to bude pokračovať. Keď sa dostane k moci opozícia (Sulík, Matovič, Kollár a Menyhárt), tak ti vravím, že urobia dve veci. Za prvé, Fico, Danko, Bugár (a Procházka) spolu s oligarchami a pomocníkmi zo štátnej správy skončia nakoniec v base. Veď aj z Kairosu mali všetci traja (štyria) svoj podiel. A za druhé, vláda urobí všetko preto aby očistili krajinu od korupčného správania a zlodejov. Čiže počas ich vládnutia žiadny ďalší Kairos nebude - Ondrejkovú by zavreli do 3 dní, čo by si založila propagačnú stránku pyramídovej hre. No ale na to, aby to takto fungovalo, treba najskôr odvolať spolužiaka Čižnára a (rovno aj zavrieť) Kováčika, no a to táto vláda neurobí.

Dátum: 31.08.2017

Vložil: Peto

Titulok: Alpha Cash

Ahoj Admin, co si myslis o tomto projekte? https://alpha-cash.com/
Startuje teraz 1.9. a zisky maju byt odhadom tak 10-15%, co je triezve a stabilne. Podnik sa zaobera obchodovanim s BTC, LTC, USD,  Monero, Dash a Ripple. Bude mat vlastnu zmenaren, platobne karty, mobilnu aplikaciu a bude vytvarat rezervny fond. Zisk bude pochadzat 45% z obchodovania na cinskych burzach, 20% z vyhladavania a investovania do ICO projektov, 15% zo zmenarne a 20% z arbitrazi. Zisk sa deli na 30% pre spolocnost a 70% pre nas. Investovat sa da uz od 10 USD na 360 dni po ktorych sa vklad vracia.
Oplati sa do toho ist?

Dátum: 31.08.2017

Vložil: Tomášův Fanoušek

Titulok: Re:Alpha Cash

Je to jen další špatně maskována pyramida:
http://behindmlm.com/mlm-reviews/alpha-cash-review-200-roi-telegram-ponzi/

Dátum: 31.08.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Alpha Cash

Další z mnoha sraček, kterých je plný internet.

Zisk 10-15% měsíčně? A ROI 200% za rok? :DDDD
Jo, tak to je o něco méně než Kairos, to už bude určitě fungovat. ;-) Pořád ta samá hezká pohádka, co najde spoustu uší dychtivých naslouchat "krásné a zaručené pravdě".

Bude vlastní směnárna (to není výhra), rezervní fond (neříkalo se u Kairosu něco o chráněném depozitním účtu, na kterém leží garanční platba?), zisk bude z obchodování, bude aplikace, bude platební karta (Kairos taky měl kartu)...

Vsjo budět! Tolko fábriky nádo pastrojiť!!!

Nepočítá se to, co BUDE, ale to, co JE a co je ověřitelné. Já vám klidně slíbím 300% ročně s průběžným výběrem výnosu a výběrem vkladu po roce. Stačí když do tří měsíců přivedete další dva blbce, kteří si také vloží.

Firma dokáže dělat návratnost investice ROI 200% a o výdělek se dělit 70% pro investory a 30% pro sebe? Opravdu? To jsou tak hloupí? Proč si nepůjčí pořádný balík od banky nebo od někoho, kdo má dlouhé peníze za nějakých 10-20% a nenechají si vydělaných 80-90%? Proč se místo toho podstupují tu prudu a ucházejí se o malé částky od nějakého Peťa a jemu podobných zo Slovenska?

"Oplati sa do toho ist?"
Vyplatí se jít do loterie? Tam možná vyhrajete, ale pravděpodobnost prohry je větší. Tohle je podobné. Pravá ruská ruleta. ;-)

Je to ruský HYIP, ani se moc nesnaží to skrývat. Možná se to ani neodlepí od země a nikdy to vyplácet nebude. Nebo vyplácet bude "jako švýcarské hodinky", ale jen insideři a ti hodně zběhlí ve shánění informací budou schopni trochu uřídit riziko a odhadnout, kdy se to posere. A ono se to jako správný HYIP může posrat v podstatě kdykoli.
Třeba měsíc poté, co si tam člověk vloží částku, která už "stojí za to" (malé "testovací" vklady obvykle procházejí).

P.S. Já jsem Kairosu předvídal v půlce roku 2015 pád na přelom 2015/16, ale běželo to až do srpna/září 2016. Takže na moje odhady nesázejte.

Dátum: 04.09.2017

Vložil: zubataVAGINA

Titulok: Re:Alpha Cash

...si to zhrnieme ci sa do toho oplati ist:

...spolocnost bude mat zisk, no zatial ziadny nema...
...spolocnost bude mat zmenaren, no zatial ziadnu nema...
...spolocnost bude mat platobne karty, no zatial ziadne nema...
...spolocnost bude mat mobilnu aplikaciu, no zatial ziadnu nema...

...oplati sa do toho ist??? ak si retardovany tak mozno ano :D

"Investovat sa da uz od 10 USD na 360 dni po ktorych sa vklad vracia." - taktika odkukana z Questra Holdings...prvotne vklady fixuju na dlhsie casove obdobie aby z nich mohli vyplacat "invenstorov" v strukture nizsie...........

......... + vsetky tieto ponzi sracky a pyramidy su vsetky ako cez kopirak...uz to tu niekto pisal............ak vie niekto generovat zisk v spominanych % vyssie, neexistuje ziadny logicky dovod na to aby sa s nim isiel s niekym delit a uz vobec nie robit smiesne nabory cez fb, internetovy diskusie ci fora...........

...ak chces teda do toho ist, pockaj 2 roky ako sa bude spolocnosti darit, no pravdepodobne nijako, lebo uz nebude existovat :D

Dátum: 08.09.2017

Vložil: Admin

Titulok: Re:Alpha Cash

Ten projekt nepoznám podrobne, takže sa nebudem vyjadrovať.

Dátum: 28.08.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: AGC

Máte ještě v AGC nějaké peníze, které nejde stáhnout?
Stáhněte si místo nich nějaké pěkné písničky. :)

http://www.assetgc.com

Máte peníze z AGC převedené na účet u Kairosu? Fajn, na stahování písniček si ještě nějakou dobu počkáte - nejdéle tak necelý rok.
Doména vyprší v půlce června 2018.

Dátum: 28.08.2017

Vložil: Tomášův Fanoušek

Titulok: Re:AGC

Dokonce i ta ponuka ke stažení písniček je podvod!
Zkus si něco stáhnout, a otevře se ti místo toho live sex cam (nebo nějaká jiná reklama).
Co jiného by ale člověk čekal od AGC webstránky, že jo! ;-)

Dátum: 29.08.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:AGC

Jasně, správně zaparkovaná doména. ;)

Nesmyslný obsah (nějaký vyhledávací a titulkový clickbait), reklama místo obsahu + náhodné přesměrování na okruh spřátelených pochybných stránek. Celkem běžný způsob, jak trochu vydělal na doméně, pro kterou není lepší použití.

Dátum: 19.08.2017

Vložil: ...

Titulok: Krysia rodinka

Tak ako krysia rodinka, este aj rok po sa prizivujete na ohlodanych kostiach, co zostali po kairose?Nie je vam to uz trapne? Zostali ste uz posledne tri najtazsie postihnute krysi
Sup sup tabletocky , odpojit od netu a hladat nejaku babu.a ked sa vam to nepodari bo ziadnej sa nelubia male pipiky tak k priepasti a ukoncit trapenie. Tomasko a ty si predtym aj podrez zili popapkaj muchotravky, cesnak kol do srnca, aby si na onen svet poslal aj svoje dalsie ja, ktore tu a na inych dizkusiach vystupuju a trepu sprostosti.

Dátum: 20.08.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Krysia rodinka

Sorry, to má být jako na mě?

Za krysy bych považoval hlavně ty, co do Kairosu tahali další lidi a přitom jim bylo jasné, že je to letadlo. Ti ostatní jsou "jen" hlupáci. Možná je třítečka některým z nich (seznam reprezentativních krys o pár příspěvků níže).

Chápu, že někteří lidé jsou z toho nervózní a nasraní a v rozčilení si pletou pojmy s dojmy. Prý na to pomáhá si omývat přirození vlažnou vodou.
http://vyhlasto.cz/h/1h9/mel-by-si-prirozeni-omejvat-vlaznou-vodou

Dátum: 20.08.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Krysia rodinka

Za krysu nebo červa ohlodávajícího zbytky mrtvoly bych považoval i ty "kulantní nabídky" právní pomoci, kde někomu zaplatíte bagatelní částku (ani nebudete vědět komu) za slib, že za vás s Kairosu peníze "zaručeně" vytáhne (nevytáhne, Kairos peníze nemá, je třeba jít za lidmi v pozadí Kairosu... a k tomu slušní právníci nemají ty správné páky).

Nově tady:
http://nztcompany.com/
To podstatné, co o sobě tvrdí:
"Tato služba je pro prvních 2.500 lidí, kteří zaplatí jednorázový poplatek $39.

Jsme skupina právníků zaměřujících se na vymáhání poškozených částek z vysoce výnosných investičních programů (HYIP). Využíváme úspěšného právního konceptu z USA, již od roku 2009. Máme za sebou stovky úspěšných případů a spokojených klientů. Naším cílem je shromáždění co největšího počtu informací o poškozených, definování právního problému a následné podání hromadné žaloby s důkazy o neadekvátním jednání ze strany obžalovných společností."

Klasika.
- Žádné informace o "advokátní kanceláři", která vás bude zastupovat.
- Pár drobných ($39) můžete poslat komusi přes bitcoin nebo některou z pochybnějších internetových peněženek (takže nebude zjistitelné komu ty peníze vlastně šly).
- Web jede od letošního května, založen v březnu.
- Web jede na bezplatné publikační platformě Wordpress (proč vyhazovat peníze za nějaké opravdové webmastery, že?)
- V patičce webu je nějaká adresa "2400 Wilshire Blvd 820, Los Angeles, CA 90025", ale není jasné, zda patří té právní kanceláři, nebo tvůrci webu.
- Web je zřízený přes nějakého prostředníka publicdomainregistry.com a jako kontakt uvádí adresu na Taiwanu v Taipei.
http://whois.smartweb.cz/object/nztcompany.com/
- Web samotný běží na servedru v Indii.
http://whois.smartweb.cz/object/webhostbox.net/
- Firma NZT Company údajně běží od roku 2009, ale nepodařilo se mi o ní nic vypátrat (ani o těch stovkách případů, co úspěšně vyřešila).
- Firma NZT Company údajně vyřešila stovky případů, ale na vlastních stránkách jako referenci udává jediný.
- Firma jako že vyvolává dojem, že je z USA, ale stránky existují jen v české verzi.

Celé je to takové . Jestli máte 39 USD nazbyt, klidně je tam pošlete. Možná půjdou rovnou některým borcům z Kairosu. ;-)

Podobně to bylo s https://financingrequirements.com/
založeným v prosinci 2016 (dnes již mimo provoz)

Dátum: 22.08.2017

Vložil: Tomášův Fanoušek

Titulok: Re:Re:Krysia rodinka

Sekce FAQ je nejlepší.
Zejména odpověď na otázku, proč je potřeba tento počet (2500) poškozených lidí:
Při hromadné žalobě se dají využít právní ukony, které budou mít větší váhu u mezinárodního soudu. Ve většině případů se vedení obžalované společností přikloní k dohodě s naší společností a vyplatí zpět požadované prostředky. V měřítku počtu poškozených, které zastupuje naše společnost a vyplacenou částkou je rozdíl, který společnosti akceptují a proto finance vyplatí zpět.

Zejména poslední věta mi vůbec nedává smysl – to jako odečteme počet poškozených lidí (bezrozměrná jednotka) od vyplacené částky (jednotka koruny/dolary/eura/haléře) a dostaneme jako co??? Vždyť nám tady nesedí veličiny... A tohle společnosti akceptují? :-D Nebo snad ten kdo psal ten text neumí česky a chyba vznikla při překladu? :D

Dátum: 23.08.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Krysia rodinka

Strojový překlad to není, ale pro cílovou to není napsané úplně čitelně.

Asi tím chtěli povědět (respektive chtěli, aby si čtenář myslel): "Vymáháme zpět prostředky pro relativně malou část poškozených, takže námi nárokovaná částka podvodníky nezabije a pro svůj klid ji rádi obětují. Ale zase jde o natolik velkou skupinu poškozených, aby ten požadavek vypadal dost vážně u soudu a vůbec celé řízení bylo efektivní (a my - NZT - s tím neměli moc práce).

Ve skutečnosti se tím jen vytváří tlak na poškozené, aby poslali své peníze a to co nejdříve (aby se stihli dostat do té elitní skupiny 2500 lidí). Normální teleshoping. "Když nám zavoláte hned teď, dostanete navíc dva ty samé krámy zdarma."

Na 99% účastníci tohoto řízení neuvidí ani své peníze z Kairosu, ani jim nevrátí těch $39. Za své peníze jen udiví nejprve několik hezkých dopředu připravených optimistických mailů a pak (až pošlou peníze) možná několik neurčitých, odkládacích, vymlouvacích a omlouvacích.

Dátum: 22.08.2017

Vložil: Tomášův Fanoušek

Titulok: Re:Krysia rodinka

Ty tři tečky mají jako znázorňovat lajnu kokainu, bez kterého tvůj mozek nefunguje, a proto píšeš takovéhle nesmysly? :D

Dátum: 13.08.2017

Vložil: -

Titulok: Kajros Teknoloji piramida finansova update august 2017

Miguel Luis Vieira Gomes Correia sa vzdal funkcie riaditela firmy Kairos Technologies a Planet Business Management ;). S kym bude teraz dohadovat nove kontrakty NASA nie je momentalne zname.
beta.companieshouse.gov.uk/company/09152272/filing-history
beta.companieshouse.gov.uk/company/10582833/filing-history

Artem Moseychuk facebook.com/artem.moseychuk je stale v base.

V Moldavsku sa zacalo vysetrovanie. Bolo identifikovanych 7 hlavnych zmrdov na vrchole pyramidy. Tito boli zaroven aj obvineni. Medzicasom su uz tieto osoby nekontaktovatelne a asi sa niekde (v zahranici) stratili ;)
noi.md/ru/news_id/234279

Viac informacii poskytne:
Kateryna Ondrejkova - facebook.com/kateryna.ondrejkova
Adam Janecko - facebook.com/adam.janecko
Tomas Krc - facebook.com/tomas.krc.31
Roman Valovic - facebook.com/roman.valovic.3
Lubos Tonhauser - facebook.com/Sw1ft
Milan Bozik - facebook.com/milan.bozik
Michal Kolla - facebook.com/michal.kolla.3
Roland Csampai - facebook.com/roland.csampai
Patrik Ondica - facebook.com/patrik.ondica

Dátum: 13.08.2017

Vložil: Tomášův Fanoušek

Titulok: Re:Kajros Teknoloji piramida finansova update august 2017

No co! Prostě NASA bude muset pozastavit svou činnost, dokud nezačnou Orlové létat! :D

K těm Moldavcům – i když v ideálním případě by již byli za mřížemi, je hezké, že alespoň je úřady nenechají v klidu odpočívat. Na rozdíl od třeba takové Kateřiny – tu samotnou by to i táhlo někam do zahraničí, ale její manžel prý nikam nechce. Viď. její nedávný příspěvek na sk-sk.facebook.com/padmamrodinka/ :

“Kateryna Ondrejkova: Fakt ste úžasná rodinka,poslednú dobu vás často spomínam,klobúk dole pred vašou odvahou takto zmeniť život,keby som vedela reč,a mala viac odvahy,hneď by som to išla vyskúšať,to čo ste museli absolvovať vy.Len že na to treba dvoch do paru,a ten môj svoj rodný domov nechce opustiť ani za nič”

Mohla by se vaše policie alespoň trocha vzchopit a přimět pana Ondrejku opustit svou rodnou vesnici. :-)

Dátum: 15.08.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Kajros Teknoloji piramida finansova update august 2017

Hmm... a je jisté, že to Kateryna Ondrejková/Kasynets píše z domova?
Jinak je dohledatelná ve veřejných registrech:
http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=189024&SID=2&P=1

Dátum: 15.08.2017

Vložil: Tomášův Fanoušek

Titulok: Re:Re:Re:Kajros Teknoloji piramida finansova update august 2017

Jisté to samozřejmě není.

Ale obsah jejího příspěvku mi přišel celkem konzistentní s tím, že jej píše z domova. Kdyby se skrývala někde v Jižní Americe, proč by probůh o své existenci takhle dávala vědět. Ledaže by chtěla, aby se nějaký okradený Kairosák postaral o jejího manžela :-)

Dátum: 16.08.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:Kajros Teknoloji piramida finansova update august 2017

Třeba to někdo (z těch údajných 50 000 lidí v SK a ČR) ověří, jestli jsou Ondrejkovi doma nebo na cestách.

Dátum: 16.08.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Kajros Teknoloji piramida finansova update august 2017

Pane Pomlčko, nějak jste se zaměřil jen na slovenské kontakty. Jak k tomu přijdou lidé z Česka, že se o nich neví?

Michael Derda - https://www.facebook.com/michal.derda
Ingrid Ornstová - https://www.facebook.com/ingrid.ornstova
Adam Škoda - https://www.facebook.com/askoda1

Možná by za zmínku stály i některé menší ryby
Ladislav Dluhoš - https://www.facebook.com/ladadluhos
Václav Simmer - https://www.facebook.com/Vasek174
Aleš Kohoutek "Panama - prosperita a sliby" - https://www.facebook.com/ales.kohoutek
L'uboš Vrba - http://www.podnikatel.cz/rejstrik/lubos-vrba-71854363/
Lukáš "Winner" Krčmárik - (možná již poučený) https://www.facebook.com/lukasdemigod.krcmarik

A třeba i ti ze Slovenska:
Peťko Mariš - https://www.facebook.com/petko.maris
Michal Strečok - https://www.facebook.com/michal.strecok
Rado Knapík Knapec - https://www.facebook.com/radoknapec
Zuzana Danová - Haficová - https://www.facebook.com/zuzana.haficova.5
DJ a inženýr Ladislav Zsilla - https://www.facebook.com/Ladislav-Zsilla-Networker-315006612028422

Ještě sem psal nějaký všemi Kairosáky respektovaný Ivan a dokonce mne zval na kongres do Bratislavy. Že mi i zaplatí vstupenku, abych viděl o čem to je. ;-) Ale nějak si teď nevybavuji, jak se ten borec jmenoval dál. Nepomůže mi někdo?

Dátum: 16.08.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Kajros Teknoloji piramida finansova update august 2017

Roman Staněk - https://www.facebook.com/roman.stanek.5

Dátum: 16.08.2017

Vložil: -

Titulok: Re:Re:Kajros Teknoloji piramida finansova update august 2017

To je ten "podnikatel" co zaraba miliony a ma 6-7 zdrojov prijmu, a pritom nevlastni ziadnu firmu v CR? Aj napriek milionom jazdi na starej ojazdenej dizlovej A3ke a popritom stiha nahovarat ludi do pyramid ako Kairos, SCoin a bereal.estate a pod.? Ten tu nesmie chybat :))

Dátum: 16.08.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Kajros Teknoloji piramida finansova update august 2017

Nevím, v čem jezdí a je mi to jedno. ;-)
S tímhle jménem jsem se v diskusích a socialních mediích moc nepotkával. Tuším, že na jeho fotku s titulkem "Chtěli byste taky takový lifestyle?" jsem potkal na již zrušené skupině "Kairos Money" - možná za tou skupinou stál on, ale chytře se netlačil moc do popředí.

Nicméně oklamaní Kairosáci na něj často a rádi (vlastně neradi a vztekle) vzpomínají - vedle Adama Škody a Valoviče.

Dátum: 17.08.2017

Vložil: jarosro

Titulok: Re:Re:Re:Kajros Teknoloji piramida finansova update august 2017

Keby sa úrady boli viacej hýbali,takýto podvodník by bol dávno v base alebo na úteku.

Dátum: 27.07.2017

Vložil: jarosro

Titulok: Pseudoskupina na fb

Vie niekto,ako pokračuje činnosť pseudoskupina na fb Kairos žaloba a peníze ?

Dátum: 27.07.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Pseudoskupina na fb

V podstatě nijak. Trocha nenávisti vůči některým lídrům (Škoda, Valovič, Staněk, Kohoutek...). Jinak samé plané řeči. Neobjevil se tam zatím nikdo, kdo by se přihlásil s tím, zašel na policii nebo to dal nějaké právní kanceláři.

Pak ještě nějaké povzdechy a planý optimismus nad SchonPay, Eagles a podobnými nesmysly.

Skupina o ničem. Nebude ani žaloba, ani peníze. Ovce jsou ovce. ;-)

Dátum: 27.07.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Pseudoskupina na fb

oprava: ...s tím, že úspěšně zašel na policii...

Dátum: 27.07.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Pseudoskupina na fb

Men by spíš zajímala skupina Kateryny.
Je tu někdo s úniky? Kdy naposled přišel nějaký vzkaz od Kateryny nebo někoho z lídrů?

Dátum: 30.07.2017

Vložil: -

Titulok: Re:Re:Pseudoskupina na fb

Zmrd Roman Valovic uz dlhsie rozbieha podvod DasCoin ;) Kairos ho uz asi netrapi...

Dátum: 30.07.2017

Vložil: Dodo

Titulok: Re:Re:Re:Pseudoskupina na fb

DasCoin nie je podvod
youtu.be/hUW_Lo8TQoQ

Dátum: 31.07.2017

Vložil: zubataVAGINA

Titulok: Re:Re:Re:Re:Pseudoskupina na fb

Published on Mar 3, 2017: Mena DasCoin vstupuje v lete roku 2017 na Externú burzu a bude ako obchodovateľná, tak bude zároveň použiteľná ako platidlo v obchodoch všade tam, kde sú akceptované platby prostredníctvom Visa / MasterCard / JCB / China UnionPay................april, maju, jun, jul.............mame tu leto a vcera som chcel akurat zaplatit DasCoinom prostrednictvom Visa a ako si mi to neslo :D :D :D :D :D :D :D :D ..............dalsia pasca na hlupakov, hahahaha

Dátum: 01.08.2017

Vložil: jarosro

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Pseudoskupina na fb

Aj onecoin mal byť zabiják bitcoinu a nakoniec sa s ním dalo platiť (ale ešte sa dá platiť ? ) na fake eshope spolu s eurami za čínske šmejdi.

Dátum: 31.07.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:Pseudoskupina na fb

Dodo, v tvém příspěvku je navíc slůvko "nie".

Nebo ne... ale pověz nám ještě tu po Karkulce, tu mám taky rád!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok