Kairos Technologies - má tento projekt zmysel?

29.07.2015 10:15

Sliepka, ktorá znáša zlaté vajcia.

Ak hľadáte normálnu recenziu na projekt Kairos Technologies, ste na tom správnom mieste. V článku sa dočítate, čo je to za spoločnosť, aké produkty ponúkajú, koľko musíte investovať, ak by ste sa chceli stať ich partnermi, no a hlavne trošku kritiky - môj názor.

 

Nie vždy ide o overené informácie. Na oficiálnej stránke firmy je tých informácií poskromnejšie, v podstate je tam možné nájsť len také všeobecné kecy. Keďže po anglicky dobre neviem a nechcelo sa mi študovať ich obchodné podmienky a dohodu o partnerstve, pomohol som si aj informáciami z webových stránok českých a slovenských distribútorov.

 

Aktualizácia 03.04.2016 - s odstupom času môžem na základe dostupných informácií z internetu a taktiež z diskusie tohto článku prehlásiť, že Kairos Technologies má prvky nelegálnej hybridnej finančnej hry. Je to projekt založený na princípe Ponziho schémy a taktiež pyramídovej hry. Čiže suma sumárum, je to podvod!

 

Aktualizácia 02.07.2016 - je tu pár indícií, že Kairos svojim investorom blokuje účty (viď príspevky v diskusii). Taktiež sa ku mne dostali informácie, že niektorým ľuďom nechcú poslať zarobené peniaze. Zrejme prešli na selektívne vyplácanie (vyplatia len niektorých, možno 100 ľudí z 1000, ostatní majú smolu).

 

Vyzývam všetkých, ktorí chcú Kairos riešiť právnou cestou, nech kontaktujú nasledovnú emailovú adresu: 

 

pravnik.kairos@gmail.com

 

Hláste sa seriózni záujemcovia, pre právne potreby budú určite potrebné podrobnejšie informácie ako sú mená, adresy, výšky vkladov, spôsob platby atď.

 

O spoločnosti

Firma Kairos Technologies bola založená v roku 2014 v Anglicku. Zameriava sa na vývoj a distribúciu High-Secure produktov pre bezpečnú online komunikáciu a surfovanie na internete. Spoločnosť údajne získala za jeden rok existencie už viac ako 40 000 partnerov, ktorí sa podieľajú na predaji produktov a zároveň aj na uložení dát.

 

Adresa pre tých, ktorí v Anglicku žijú a chceli by sa presvedčiť, či náhodou nejde o virtuálne sídlo, ako to býva vo väčšine podobných projektov:

Midford Place, 114-115

Tottenham Court Road, 1-St Floor,

London W1T 5AH, United Kingdom.

 

Aktualizácia 26.09.2015: Tak sa zdá, že na vyššie uvedenej adrese, na ktorej má mať Kairos svoju reálnu kanceláriu, sídli ďalších 526 firiem. Žeby predsa len išlo o adresu pre virtuálne kancelárie? Dôkaz si môžete pozrieť na stránke www.endole.co.uk/explorer/postcode/w1t-5ah.

 

Produkty Kairos Technologies

Pre zákazníkov, ale aj pre svojich partnerov - distribútorov firma ponúka 4 nižšie uvedené produkty. Bonusom týchto produktov má byť vysoká ochrana súkromia – šifrovanie prenášaného a uloženého obsahu.

 

1. KairosMail – emailové rozhranie, do ktorého sa vďaka zabezpečeniu nedostane žiaden hacker,

 

2. KairosSurf anonymné surfovanie na prehliadači, ktorý je vďaka systému šifrovania zabezpečený tak, že môže slúžiť ako VPN a zároveň nikto nezistí, odkiaľ ste surfovali,

 

3. KairosCloud – úložisko dát, do ktorého sa bez vášho šifrovacieho kľúča nikto nedostane, 

 

4. KairosPhone – aplikácia pre telefón, vďaka ktorej vás nebude môcť nikto odpočúvať (pozn.: no tak toto by sa mohlo hodiť Merkelovej a ostatným politikom, ktorých údajne odpočúvali).

 

Možnosti spolupráce

Na oficiálnej stránke sa môžete dočítať, že v súčasnosti sú Kairos produkty v beta-testovacej fáze. Nákup je k dispozícii len pre registrovaných užívateľov, ktorí dostali pozvanie od spoločnosti alebo distribútorov. Čo to znamená? Ak sa chcete stať partnerom a zarábať, musíte sa zaregistrovať a následne si zakúpiť jeden z nasledovných balíčkov.

 

Balíčky Kairos Technologies - cena, zisk, úložné miesto.

 

Ako vidíte, minimálna investícia je 125 USD za štandard balíček. Pri kúpe tohto balíčka sa v podstate stávate len zákazníkom a za danú sumu môžete využívať len ich prvý produkt, a teda Mail. Na tento balíček sa však nevzťahuje marketing, takže ak by ste sa chceli stať distribútorom a ich produkty šíriť a predávať ďalším ľuďom či firmám, musíte si zakúpiť minimálne silver balíček za 597 USD.

 

Ako to má fungovať

Zaregistrujete sa ako partner a vyberiete si jeden z vyššie uvedených balíčkov. Následne si budete musieť stiahnuť do počítača software. Kairos Technologies tvrdí, že potrebuje využívať voľný priestor PC všetkých partnerov pre cloud servis (úložisko dát).

 

Ak si teda zakúpite najlacnejší balíček štandard, musíte prenajať Kairosu každý deň na 10 hodín 15 GB úložného miesta z pevného disku vášho PC, pri najdrahšom balíčku za 2 777 USD až 320 GB voľného priestoru. Ako odmenu za prenajatie vášho voľného miesta sľubujú rozprávkový ročný výnos 150 % (pozn.: ešte sa neregistrujte, odporúčam vám prečítať si článok až do konca).

 

Praktický príklad pre lepšie pochopenie

Kúpite si balíček za 597 USD. Stiahnete si aplikáciu, ktorá vám „ukradne“ 70 GB priestoru z vášho PC. Počítač necháte pustený minimálne 10 hodín každý deň v roku a spoločnosť vám vyplatí odmenu 1 492 USD, čo predstavuje cca 150 % zhodnotenie (pozn.: takéto vysoké zhodnotenie je samozrejme nereálne, o tom ale nižšie).

 

Môj názor a pohľad na tento projekt

Nebudem hodnotiť kvalitu ani zmysel produktov firmy, pretože nie som odborník na IT. Možno sú to kvalitné produkty, možno nie. Možno dochádza k nejakému šifrovaniu údajov, a možno nedochádza. Nech to posúdia iní. Taktiež nebudem posudzovať kompenzačný plán odmeňovania. Chcel by som sa skôr zaoberať zmyslom projektu. Je tu totiž niekoľko vecí, ktoré mi na Kairose nesedia.  

 

Problém č.1- Sľubujú zisk bez toho, aby ste niečo predali

Ako sa to hovorí? Bez práce nie sú koláče? Tak toto príslovie pri Kairose neplatí. Táto spoločnosť totižto ponúka krásne zhodnotenie peňazí, a to až o 150 %. Stačí sa zaregistrovať, investovať do balíčka, prenajať firme priestor vášho PC a nechať ho každý deň zapnutý aspoň 10 hodín. A potom už len vidíte, ako vám na (virtuálnom) účte naskakujú peniažky. Nemusíte predávať produkty formou MLM, načo... Odkiaľ chcú vyplácať ľuďom toľko peňazí bez práce (predaja produktov)?

Aj keď... na oficiálnej stránke Kairosu nevidím žiadnu informáciu o tom, že by sľubovali 150 % zhodnotenie. Je tam síce uvedená tabuľka s jednotlivými balíčkami, cena, veľkosť prenajatého priestoru a počet hodín, no nikde tam nevidím zisk ani ponúkané zhodnotenie (skúste sa pozrieť, či to neuvádzajú v obchodných podmienkach alebo v „Partnership Agreement“, angličtina nie je moja silná stránka). Túto informáciu som prebral z webových stránok distribútorov Kairosu, ktorí dokonca uvádzajú, že spoločnosť !!! garantuje !!! 250 % zhodnotenie (po správnosti to má byť 150%). Kto môže garantovať také zhodnotenie? Aby zo strany distribútorov nešlo len o nejaké klamstvo slúžiace na nalákanie ovečiek. Predsa len, za každého priameho človeka, ktorý sa pod nich registruje, dostávajú 15 %. Mimochodom, to sú ďalšie percentá k tým 150 %. A to som nepozeral MLM kompenzačný plán odmeňovania. Tam budú ďalšie % odmien.

 

Problém č.2 – Distribútori poskytujú zdroj svojho PC a ešte za to aj platia?

Najväčší nezmysel, ktorý podľa mňa nemá logiku, je to, že Kairos vlastne využíva a prenajíma prostriedky PC svojich distribútorov (výkon, pripojenie k internetu, diskový priestor) a na začiatku za to distribútori ešte aj platia!

 

Principiálne by to mohlo fungovať. Vy jednoducho prenajmete Kairosu časť voľného miesta vášho počítača. Firma to vaše voľné miesto nejakým spôsobom využije, napríklad doň uloží a zašifruje údaje svojich zákazníkov atď. Zisk si potom Kairos s vami podelí. Takto by to pokojne mohlo fungovať, a dokonca aj bez tej investície. Natíska sa teda otázka, načo sú im moje peniaze? Prečo mám platiť za to, aby spoločnosť mohla využívať priestor môjho PC?

 

Problém č.3 – Vysoká ochrana súkromia a bezpečnosť?

Kairos sľubuje svojim zákazníkom vysokú ochranu súkromia a bezpečnosť, a pritom svoje služby neprevádzkuje na vlastnej infraštruktúre, ale na PC svojich distribútorov. To znamená, že dáta zákazníkov nie sú uložené na profesionálne spravovaných PC, ale na počítačoch súkromných osôb, ktoré môžu byť pokojne zavírované. Dáta sú síce údajne šifrované a pre bežných ľudí nečitateľné, ale ktovie ...

 

Problém č.4 - Oslovuje firma distribútorov alebo zákazníkov?

Zásadnou otázku pre udržateľnosť tohto projektu bude, či sa nájdu spokojní zákazníci Kairosu (ktorí budú platiť za služby, čo ,,uživí" aj distribútorov nad nimi), alebo či sa do neho natiahnu len distribútori za vidinou zisku (čo povedie k nevyhnutnému kolapsu). Z vyššie uvedeného to vidím skôr na ten kolaps, poprípade na nevyhovujúce až drastické zmeny podmienok.

 

Problém č.5 - je MLM model vhodný pre propagáciu služieb tohto typu?

Budú si ,,tajnostkári" kupovať takéto služby od nejakej novovzniknutej firmy, ktorá predáva prostredníctvom MLM partnerov (ktorí o technickej realizácii projektu nevedia nič alebo len veľmi málo)? V tejto oblasti je zásadnou vecou dôveryhodnosť, diskrétnosť (o vašom využívaní služieb by malo vedieť čo najmenej ľudí) a fundovanosť (schopnosť technicky obhájiť ponúkané riešenie a jeho technickú kvalitu). Na základe propagácie služieb formou MLM usudzujem, že firma nespĺňa ani jednu zo spomínaných vecí.

 

Na rôznych diskusných fórach som sa dočítal, že medzi hlavných zákazníkov - partnerov, ktorí využívajú služby Kairos Technologies Ltd., patria spoločnosti ako je Nissan Motors, Incore Holding, Sony PlayStation, Bosch, Besra Gold a dokonca aj česká firma Hamé. Firma taktiež údajne sponzoruje svoje 2 tímy, ktoré jazdia preteky Le Mans series.

Na oficiálnej stránke sa, samozrejme, nič z toho nedočítate. Spomína sa tam - konkrétne v sekcii News - len marketingová spolupráca medzi Kairosom a Greaves Motorsport. Inak povedané, zaplatili si pomerne drahú reklamu, aby pôsobili dôveryhodne a seriózne, nič viac. Žiadne partnerstvo v oblasti technologických riešení.

 

Na neoficiálnych stránkach sa dajú nájsť aj rôzne informácie o plánoch do budúcnosti. Sú to smelé plány, o tom nepochybujem. Otázne je, či ide o reálne dosiahnuteľné plány. Mal som tú česť spoznať niekoľko desiatok podobných spoločností ako je Kairos (za zmienku stoja napríklad Zeekrewards a Banners Broker). Prvý menovaný obral viac ako 2 milióny užívateľov (z toho cca 20 000 SK a CZ) o krásnych 600 miliónov USD. Viac v článku moje skúsenosti s mega podvodmi). Všetky mali niečo spoločné, a to vysoké poplatky za produkty, a hlavne smelé plány. Do 3 rokov bude naša spoločnosť na burze, ďalšia sľubovala do 2 rokov revolúciu v online komunikácii, ďalšia aplikáciu, ktorá bude prekladať hovorené slovo. S odstupom času nepochybujem, že vždy išlo len o mazanie medu okolo úst, aby mohli z investorov – partnerov vylákať peniaze. Predstava svetlých zajtrajškov dokáže nejedného presvedčiť, aby investoval. Veď čo ak to vyjde? Budem milionár. Dnes už ani jedna, ani jedna jediná firma neexistuje. Všetky sa nabalili na prázdnych, nereálnych sľuboch a zmizli. Čiže neodporúčam vám pozerať sa na to, čo bude potom, ale na to, čo je teraz. Oplatí sa vám investovať peniaze do „dnešného“ Kairosu?

 

Pár slov na záver

Netvrdím, že ide o podvod, aj keď mi to veľmi pripomína Ponziho schému, už len pre problém č. 1. Je to, samozrejme, len môj subjektívny názor, takže sa môžem mýliť. Ak uvažujete nad partnerstvom, dobre si to premyslite. Odporúčam vám poriadne si overiť každú informáciu, ktorú nájdete - či už na webových stránkach distribútorov alebo na diskusných fórach.

 

Aký je váš názor na túto spoločnosť, prípadne na produkty a systém?

 

Odporúčam prečítať si tieto dva články:

Základná charakteristika Ponziho schémy v článku sa dozviete, čo majú spoločné všetky tieto internetové podvody, ako sú Kairos Technologies, Zeekrewards, Banners Broker atď. Mal by vám dopomôcť pochopiť, ako funguje každá Ponziho schéma, resp. ako začne, ako prebieha a ako skončí.

 

Ako nenaletieť internetovým podvodníkom – v tomto článku si môžete prečítať pár mojich rád, na čo si dať pozor, aby ste v budúcnosti nenaleteli na niečo podobné ako je Kairos.

 

P.S.: Ak ste nerozhodní, prečítajte si aj diskusiu. Odporúčam hlavne príspevky od Dekamerona a IT špecialistu Tomáša, ktorí sa na tento systém pozreli bližšie po technickej stránke. 

 

Ďalší článok o spoločnosti Kairos Technologies, a hlavne o niečo aktuálnejší, nájdete na stránke http://ekonomicka.poradna.net/a/view/4102-dalsie-lietadlo-z-vychodu-kairos-technologies-a-jeho-pyramida. 

 

Niektoré časti článku boli prevzaté z Facebookovej skupiny "Rozborka MLM projektu". Ako napovedá názov skupiny, riešia sa v nej rozbory rôznych systémov, predovšetkým sofistikované Ponziho schémy a pyramídové hry, ktoré sa maskujú za MLM. Ak sa k vám teda dostala nejaká ponuka na "úžasný" zárobok a nie ste si istý, či sa jedná o seriózny internetový projekt alebo finančnú hru, odporúčam spýtať sa v spomínanej skupine.  

 

Upozornenie hlavne pre zástancov Kairosu:
Keďže diskusia má už neuveriteľných 17 strán, rozhodol som sa ju trochu prečistiť. Dôvod mazania príspevkov je jednoduchý - nechcem, aby hodnotné a pre návštevníkov prínosné informácie prepadli do zabudnutia. Mazať budem aj komentáre typu „admin píše v článku hlúposti, mne to funguje a vyplácajú ma“. Považujem to za spamovanie. Ak chcete diskutovať, tak píšte argumenty a odpovedajte na otázky kritikov Kairosu. Príspevok „mňa vyplácajú, takže Kairos je seriózna spoločnosť“ nepovažujem za argument!

 

Chcete dostávať novinky e-mailom?

Prihláste sa k odberu newslettera. Žiadny spam!

Diskusná téma: Kairos - má zmysel tento projekt?

Dátum: 22.07.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Jen nepodstatné věci...

Stránky http://www.eaglescorporation.net/ jakoby nejedou.
Vracejí chybu Forbidden (odmítnutí spojení na úrovni serveru). Že by nějaká geografická blokace ze strany Orlů? Jaký by to teď dávalo smysl? Něbo jen někdo podělal něco konfiguraci serveru při aktualizaci stránky?

Nicméně klid, doména jako taková žije, dokonce z ní jdou stahovat ty dříve publikované dokumenty (které ale podle předchozího oznámení už stejně neplatí):
http://www.eaglescorporation.net/pdf/egales-corp-action-plan.pdf

Dátum: 22.07.2017

Vložil: Tomášův Fanoušek

Titulok: Re:Jen nepodstatné věci...

Já bych to viděl jako ústup z ponzi-trhu. To znamená, že se již nikdy nedovíme, zda na nákup akcií měla být potřebná registrace či nikoliv. :)
Další možností ještě je, že by byli tak nešikovní, že namísto nového obsahu tu svou stránku shodili. Kdo ví ;-)

Dátum: 19.07.2017

Vložil: jay samuel

Titulok: úver

Dobrý deň, pán /
Ak potrebujete naliehavú prácu na získanie kreditu, alebo potrebujete pôžičku na splatenie
Váš dlh, potrebujete refinančný úver? Potrebujete úver na kúpu auta alebo domu? Ak áno, nebojte sa viac, ponúkame všetky druhy úverov bez kreditnej kontroly s príslušnou úrokovou sadzbou !!! Kontaktujte nás dnes e-mailom. (Sterlingunicornfunds@gmail.com) pre viac informácií
Ďakujem.

Dátum: 19.07.2017

Vložil: Stano

Titulok: Re:úver

Serte na to ľudia, aj tak je to podvod. Svoje hovno potom odfoďte a naložte na hovno.sk. Po úver sa môžete zastaviť v ktorejkoľvek pobočke banky.

Dátum: 22.07.2017

Vložil: Troll Lesný

Titulok: Toto mi odtiaľ došlo :D

SPLÁTKOVÉHO KALENDÁRA DOHODNÚŤ ÚVEROVÝCH PODMIENOK A PODMIENOK

Tu sú te rm s a podmienky úveru, ktoré ste žiadali. Ste acc ept tento termín doručenia pred úveru bude vyplatená do vašej banky acc očet v y ou r krajiny.
​​
Nižšie nájdete spoločnosť úverových podmienok a podmienok.
1) Borrowe r musia byť najmenej 18 rokov
(2) aj s zlé cre dit, sme stále záruka dlžníka úveru
3) úver C ral en s č kompletovania byť poskytnutá E v súčasnosti alebo available(Unsecured)
4) nepotrebujete čo-Signer
5) záujem je 3%

Splácanie úveru:

Vrátenie sa mesačne alebo ročne v závislosti na výbere
dlžníka alebo dohoda medzi oboma stranami. . Poznámka: vy
začne robiť mesačné splátky po piatich (5) mesiacov príjem
úver. Údaje: Dlžník musí poskytnúť jeden z
po:-A vodičský preukaz, medzinárodný pas alebo platný
Preukaz totožnosti, nesúci jeho meno pre správnu identifikáciu.
Úroková sadzba: Úroková sadzba uplatňovaná na všetky pôžičky je 3%.

ÚVER SPLÁTKOVÉHO KALENDÁRA
Zostatok úveru: 10.000,00
Úveru úroková sadzba: 3%
Pôžička termín: 1 rok
Počet splátok: 12
Kumulatívne platby: €10,163.24
Zaplatené úroky celkom: €163.24
Poznámka: Mesačná splátka úveru bola vypočítaná 11 platby €846.94 plus Záverečná platba vo výške €846.90
To je celkové pôžičky sumu a úroky delené úver trvanie obdobia.
** Dlžníka sú poslať kópiu scan platné ID karty alebo medzinárodný pas pre identifikáciu umožní rýchly prenos vášho úveru. ste tiež poslať priame telefónne číslo a kompletné domu adresu.
​​
PODMIENKY ÚVERU
1. Súhlasím platiť mesačné splátkového kalendára v dobe splatnosti.
2. Súhlasíte, že nebudete zase chrbát, akonáhle dostanem úver
3. dohodli, že začnú mesačnej splátky, päť mesiacov po my pôžičku bola pripísaná na môj účet týmto súhlasí úverových podmienok a stavu a s tým, vo vyhlásení úveru dohody Podrobnosti poskytovať podľa mňa a dokument podpísaný sú reálne a dôveryhodne.
4. Zákazník je uhradí sumu 87 EUR ako non kolaterálu poplatok pred úveru budú uložené vo vašom účte
POZNÁMKA: TENTO POPLATOK VO VÝŠKE €87 DOSTANE SPÄŤ NA VÁS PO DOKONČENÍ SPLÁCANIA VÁŠHO ÚVERU NA KONCI JEDEN ROK

ZMLUVA O PÔŽIČKE


I ......................... Týmto súhlasíte s podmienkami pôžičky spoločnosti splátkovým STERLING UNICORN úver spoločnosti PLC.

Pán Jay Samuel

Dátum: 17.07.2017

Vložil: Tomášův Fanoušek

Titulok: Eagles plní svá předsevzetí...

…teda alespoň to že se nenechají vázat již žádnými termíny, aby se zbytečně nedostávali pod tlak.

Myslím si, že svůj hlavní cíl – odvést pozornost od "prezidenta" Míši a zdvořile vzkázat zbylým společníkům, aby jim již zbytečně nezatěžovali pronajaté servery pingováním – splnily.
Vybudovat novou pyramidu a vysát z důvěřivců ještě nějaké penízky byl nejspíš jen sekundární cíl – a navíc si na tom nedali moc záležet. Dokonce si ani nevymysleli žádný krycí business plán.

Ale kdo ví, třeba o nich ještě uslyšíme – i když já si myslím, že už spíš ne. :)

Dátum: 18.07.2017

Vložil: Milan

Titulok: Re:Eagles plní svá předsevzetí...

posledné objednávky kairos boli asi v 08-09/2016 tak to skoro rok potiahli aby to každému vypršalo, Už vlastne nie je koho otravovať stalo sa toho veľa.
Jedina bodka môže byť, že dáky nasraty turek si najde Miša a da mu železo do brucha, možno sa o tom dočítame časom. K inému už nie je čo dodať.
Kairos the end, idem si ešte z nostalgie pozrieť fotky z Customer Care centra otvoreného na jeseň 2016, videa Juraja Nagyho a DJ žilu.


PS: čo teraz fičí? Questra nám padla, dexcar je smiešny už od začiatku, lebo tomu môže naletiet len dement (kairos bol oproti tomu uveritelný), rôzne kryptomeny sú už asi tiež vyčerpaný potencial a vysunutá električka z bieloruska...

Dátum: 18.07.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Eagles plní svá předsevzetí...

Ono se něco najde. Podle hesla, co někdo vepsal do mé učebnice dějepisu: "než se nám je podařilo vyhubit, stihli blbci porodit a vychovat stojí další generaci." Totéž platí pro zmrdy.

Takže pár kreativních zmrdů přijde zase s něčím novým a částečně uvěřitelným (pro ty, co se v dané problematice nevyznají), pár zmrdů přicmrndávačů jim to pomůže propagovat, no a blbci zase zaplatí účet. Zase tu budou vášnivé diskuse, že vyplácejí, tak to nemůže být podvod, a že kdo nezkusil, tak tomu nemůže rozumět. A na konci se to zase posere.

Možná že si tihle lidé fakt nezaslouží nic lepšího, než si rozbíjet huby a zůstávat chudí na majetku i duchu.

P.s.
Stáhněte si obrázky z konferencí, hlavně ty Katerynou a Derdou a dalšími zmrdolídry, třeba se budou ještě někdy hodit. ;) Kde je těm lidem konec? Funguje ještě neveřejná skupina tety Kateryny?

...a za dlouhých zimních večerů vykládejte potomkům, jak se nemá "investovat".

Dátum: 19.07.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Eagles plní svá předsevzetí...

Ještě drobný postřeh k fb stránkám Orlů:

Už se na nich cenzuruje. ;) Kupodivu, ani tak nevadí realistické příspěvky o tom, že nikdo peníze nedostane. Ale mažou se zmínky o Dukovi Gervalovi a o tom, že je to bývalý ředitel Kairosu pro korporátní zákazníky a nyní finanční ředitel Orlů.

Dátum: 19.07.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Eagles plní svá předsevzetí...

Technická: nejde o mazání, ale skrývání nepohodlných příspěvků. Autor svůj příspěvek v diskusi vidí, ale ostatní běžní uživatelé ne. ;)

Dátum: 04.07.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Eagles Corporation

Komedie s Eagles Corporation neslavně pokračuje. ;-)

FB stránky Orlů byly nějakou dobu nedostupné. Nyní se na ně dá dostat, ale zmizely původní příspěvky a (negativní) komentáře pod nimi. Prý se poučili.

Vznikly webové stránky (či spíš 1 stránka):
narychlo provizorní http://www.eaglesnetwork.today

a (zřejmě) oficiální http://www.eaglescorporation.net/

Ani na těch .net stránkách se toho ale moc o firmě a jejích záměrech nedočtete - odkazy na dokumenty s "akčním plánem" Eagles byly záhy odstraněny. Takže je oficiálně k dispozici jen všeobecné prohlášení o tom, že Eagles za nic neručí, že web je jen pro ty, co mají zájem a že dává jen náměty a nápady a nedává žádnou garanci ohledně budoucí investice a dále že neručí za to, co na základě přečtení jeho stránek podniknete. :D

Nicméně dva zásadnější dokumenty na webu stále visí, jen se k nim nejde proklikat:
http://www.eaglescorporation.net/pdf/egales-corp-action-plan.pdf
http://www.eaglescorporation.net/pdf/egales-corp-general-info.pdf

Stále to vypadá to na neveřejnou nabídku nějakých (bez)cenných papírů či akcií této firmy, která ještě neoznámila ani obor své činnosti. Asi se akcie budou nabízet přes MLM a s možnou provizí za zprostředkování prodeje. Tedy pokud to dojde tak daleko. ;-)

Dátum: 05.07.2017

Vložil: Tomášův Fanoušek

Titulok: Re:Eagles Corporation

:-)

Pro úplnost doplním odkaz na nejnovější sdělení Orlů:
facebook.com/notes/eagles-corporation/news-bulletin-3-july-2017/148716259023264/

ve zkratce:
Současný oznam nahrazuje všechny předešlé (čili z toho plyne, že ty 2 dokumenty na které ani nedávají odkaz, beztak neplatí)
1. Kvůli neoprávněné kritice ze strany pár okradených přerušují komunikaci – již tak už přišli o důležité sponzory a kapitál. Stále však věří, že projekt ještě může být úspěšný (čti: věří, že se jim podaří nakrást dost na to, aby se jim to oplatilo)
2. Nebudou si již stanovovat žádné termíny (pamatujete, že už od začátku července se měli prodávat jakési balíčky?), protože to prý dostává Orly pod zbytečný tlak. Jejich cílem není udělat díru do světa, ale naopak jeho světlejší a bezpečnější znovuzrození. (wow, tak za tenhle bullshit si zaslouží alespoň čestné uznání)
3. Organizují se struktury, dokončují se platební nástroje, marketingová strategie, dizajn balíčků a podobně
Korporátní webové stránky se připravují a brzy se zprovozní ((zřejmě) eaglescorporation.net nebo nějaká jiná adresa)

Co mě na oznámení zaujalo je, že se již akcie nevzpomínají (jedině že by se skrývali za těmi záhadnými balíčky). Já si spíš myslím, že tuhle myšlenku nejspíš zavrhly:
Proč by si měl Fero z Mladé Boleslavi (který neví že Eagles jsou podvodníci) kupovat akcie Orlů? Co z toho má? Jestli se mu je podaří prodat Jiřímu z Blanska má zisk z provize 10% - příliš málo aby to byla hlavní motivace koupi akcií (nemluvě o tom, že může nakoupit 1000 akcií a Jiří bude chtít jen 900; a vůbec, jakou motivaci by měl Jiří kupovat ty akcie od Fera). A zároveň Fero ví (nebo si zjistí), že akcie mu žádný zdroj příjmů negarantují. A bohužel pro Orly, lidi si na podobné "garance" potrpí. Jak by se asi dařilo Kairosu, kdyby negarantoval partnerům fixní měsíční výnos za "pronájem disku"?
No a zkušení zlosynové jako třeba Duka Gervalla si tohle jistě uvědomují.

Dátum: 05.07.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Eagles Corporation

Kdo ví... Třeba budou prodávat balíčky s těmi akciemi. ;)Viz slavná Questra. Ta má na webu pěkné barevné kufříky plné svých podílů. No a jak to dopadá...

Dátum: 06.07.2017

Vložil: Gizmo

Titulok: Re:Re:Re:Eagles Corporation

Bohužel, Questra byl taky podvod pro chamtivé blbce, které již nevyplácej. Tyhle projekty pak znejistí lidi, kteří pak promarní skutečně špičkové příležitosti.

Třeba teďkom já jsem investoval do projektu SPEY Invest Ltd 10000 dolarů. Maj zajímavej investičnej plán s kryptoměnama kerýmu věřím, důvěryhodné vedení a atraktivní reální výnos 1,4% denně.

REGISTRACE ZDE: http://bit.ly/2seUInf

Dátum: 06.07.2017

Vložil: Tomášův Fanoušek

Titulok: Re:Re:Re:Re:Eagles Corporation

To si děláte legraci? Tak reálný výnos, že po 1000 dnech reinvestování budete mít z těch desetitisíc deset miliard?
Prosím vás, jděte si s tou vaší pyramidou někam, kde lidi právě neokradla jiná pyramida.

Dátum: 07.07.2017

Vložil: -

Titulok: Re:Re:Re:Re:Eagles Corporation

Tak to uz hej! Firma zalozena pred 3 mesiacmi, s kapitalom 10 USD, generuje 1.4% denne pre nahodnych hlupakov kdesi z Cesko-Slovenskeho vidieka! Staci 10 000 USD.

Dátum: 07.07.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:Eagles Corporation

Se mi zdá, že i pod nezvyklou přezdívkou Gismo tu jsou dva různí lidé.

Dátum: 07.07.2017

Vložil: -

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Eagles Corporation

Podla vsetkeho to sem pridal tento zmrd: facebook.com/ivo.nekuza ktory asi prevadzkuje toto nolink://prace-z-internetu.cz

Dátum: 07.07.2017

Vložil: Tomášův Fanoušek

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Eagles Corporation

Hodně zajímavé!
Facebooková stránka, zdá se, je již nedostupná.
No a na webstránce je první reklama, navzdory výše napsanému, zrovna na Questru holding!
Někdo má tady hodně hrubou hroší kůži!

Dátum: 20.07.2017

Vložil: Gizmo

Titulok: Re:Re:Re:Re:Eagles Corporation

Kdo to tu používa moji prezdivku? Ja uz jsem to tu sice prestal cist, ale tohle bude pro lidi matouci, kddyz prijde jinej gizmo. A jeste je to nejakej hajzl co laka lidi do pyramidy.

Dátum: 20.07.2017

Vložil: Gizmo

Titulok: Re:Re:Re:Re:Eagles Corporation

Kdo to tu pouziva moji prezdivku. To ze jsem to tu prestal ciat a komentovat, kdyz to z IT nesmyslu preslo na obycejny podvody neznamena ze me muze nekdo impersonovat. Jeste k tomu takova svine co laka lidi do nejakyho podvodu.

Dátum: 28.06.2017

Vložil: Tomášův Fanoušek

Titulok: Eagles business plan

Jestli jste až dosud nevěděli, čím se společnost Eagles Corporation zabývá, tak tady je odpověď:

https://99designs.com/brand-identity-pack/contests/eagles-corporation-needs-talent-728916

Q:Tell us a bit about who you are and the people you reach
A: It is a network marketing company distributing technology products and business services such as luxury concierge services, private jets and yachts rentals.

Čili společnost plánuje tahat z lidí peníze pohádkou, že se zabývá pronájmem privátních letadel a jachet. Kdo ví, možná na to taky bude stačit mít zapnutý počítač 10 hodin denně ;-)

Dátum: 28.06.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Eagles business plan

;)
Uvidime. ;)

Informace, které dali jako podklad k návrhu loga nemusí představovat skutečné zaměření firmy.

Každopádně - luxusní asistenční služba mířená na klientelu typicky s telefony Vertu může mít velkou marži, ale bude mit hodně omezený okruh zákazníků. Prostor pro přivýdělek 250 000 společníků Kairosu tu zatím nevidím... Vlastně ani nevidím, jak by mohlo být 250 000 hloupých looserů užitečných při nabízení a poskytování takovéhoto typu služeb.

Dátum: 28.06.2017

Vložil: Tomášův Fanoušek

Titulok: Re:Re:Eagles business plan

Skutečné zaměření firmy přece známe od jejího vzniku. :-DDD

Dátum: 25.06.2017

Vložil: cukricek

Titulok: new info?

http://www.eaglescorporation.net/pdf/egales-corp-action-plan.pdf

niekto kto by nam tu opisal co sa tu deje resp. malo by sa diat?

Dátum: 25.06.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:new info?

Když tak hezky prosíte... tak to sem zkopíruju odjinud;-)

Ve zkratce:
o peníze nacpané do Kairosu lidi už přišli (tedy pokud si toho někteří ještě nevšimli). Ale je tu jedinečná možnost přijít o další peníze a nacpat je nové firmě za jakési (bez)cenné papíry nabízené neveřejně (a tudíž mimo dohled regulátorů trhu).

Z "Akčního plánu Orlů" podrobněji:
připravují neveřejnou nabídku akcií (podílů ve firmě, která zatím nemá žádný produkt... kromě těch akcií). Čili jde o nový start na troskách Kairosu (recyklace společníků Kairosu a jejich nahnání do dalšího, tentokrát ryze investičního podvodu typu pump & dump).
A abyste si mohli ty akcie pořídit, bude třeba zaplatit ještě $120 za roční "členství v klubu". Lidé, kteří v Kairosu utrpěli ztrátu větší než $1000 to mají za polovic. ;-) A kdo nakoupí akcie za $1000 a více, nemusí platit členský příspěvek vůbec (a to se vyplatí!).

Za povšimnutí stojí i to, že ve vedení firmy je Duka Gervalla jako finanční ředitel! Ano, to je ten pán, co byl i jedním z ředitelů Kairosu a měl mít na starosti ty nikdy neexistující korporátní zákazníky... a jistě celou dobu věděl, že žádní korporátní zákazníci nejsou, nebudou a že jim není ani co nabídnout.

Velmi důvěryhodné.

Dátum: 25.06.2017

Vložil: Tomášův Fanoušek

Titulok: Re:Re:new info?

Ne že by na tom nějak záleželo, ale já to pochopil tak, že pro nákup akcí registrace za 120 dolarů není potřebná (obráceně, jestli někdo nakoupí akce za alespoň 1000 dolarů, má jako bonus registraci zdarma). V druhém bodě (pod bodem popisujícím registraci) píšou, že od prvního července budou nabízet nové balíčky a na ty je asi potřebná ta registrace.

Dátum: 25.06.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:new info?

Úplně jednoznačně to tam napsané není - není řečeno, k čemu je určen ten "klub" Eagles Network. Já to chápu takhle...:

- Kdo nakoupí akcie alespoň za $1000, je osvobozen od placení členského poplatku v Eagles network - to chápeme stejně.

Nikde ale není explicitně řečeno, zda je členství Eagles network povinné jen pro borkery prodávající akcie dál, nebo i pro ty, co si prostě jen akcie nakoupí pro sebe.

Dovolím si podsunout interpretaci, že členství v Eagles Network je povinné pro přístup k té neveřejné nabídce akcí jako takové. Ono to dává smysl... vytáhnout ze všech, co ještě doufají, $120 (resp. alespoň $60) jako jistotu + volitelně dalších X dolarů za nákup (bez)cenných papírů a právo je prodávat dál s provizí 10%.

Dátum: 26.06.2017

Vložil: Jano

Titulok: Re:Re:new info?

Serem vám na takú ponuku. Si strčte to členstvo do vašich polovičjiek. Neuvidíte odomňa už ani korunu. Kde sú naše peniaze pán prezident? Namiesto kríža s anjelikmi sa foťťe na ohne a pentagram. Ste jeden diabol odporný a s tým finančným riaditeľom

Dátum: 27.06.2017

Vložil: -

Titulok: Re:Re:Re:new info?

Kde su Vase peniaze?

Mahmoud Sabti
Igor Zabokrickiy
Oleksii Kocherev
Waldemar Reimer
Tim Greaves
Otokar Kasynets
Roman Mishuk
Yaroslav Sikora
Kateryna Ondrejkova
Roman Valovic
Tomas Krc
Adam Janecko
Lubos Tonhauser
Samuel Zahradnik
...
...a samozrejme zmrd co Vam tuto skvelu investiciu poradil

Dátum: 27.06.2017

Vložil: -

Titulok: Re:Re:Re:Re:new info?

Nieco z oktobra 2016 ;)
http://imgur.com/a/aARr7

Dátum: 27.06.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:new info?

Chápu vztek lidí na Vieiru, ale je to pláč na špatném hrobě. Ten pan "prezident" je jen taková smutná a nastrčená figura. Byl tak hloupý, že svou tvář propůjčil podvodu. Věřím, že to nebyl jeho výmysl a nejspíš z toho ani moc sám neměl. Jestli chcete někoho smažit v plamenech, použijte seznam od pana pomlčky. Nahoře jsou administrátoři, dole hlavní propagátoři.

Dátum: 25.06.2017

Vložil: Tomášův Fanoušek

Titulok: Re:new info?

To je to samý co měli na facebooku a čem se tady již diskutovalo, akorát to teď dali i na svou webstránku.
Můžete se registrovat do Eagles sítě za 120 dolarů ročně, ale pozor! Jestli vás už Kairos vošukal alespoň o 1000 dolarů, pak vás Eagles dá 50% procentní slevu. A to se už jistě (zmrdům)vyplatí! Díky registraci získáte práva si zakoupit balíčky podobné těm, co byli v Kairosu a přijít tak o další peníze.

Další možností je nákup akcí Eaglesu – vyjde vás to 3 dolary (+10% za zprostředkování) za akci a celkově se plánuje vydat 10,000,000 akcí (žádný strach, tolik peněz hlupáci nemají, takže akcí se prodá o hodně méně, jestli vůbec). Obecně jako akcionáři získáváte právo na nadbytečný zisk společnosti (ve formě dividend), který zůstane po vyplacení závazků. Každá akce má mít stejná hlasovací práva. Lhůta na prodej akcí končí o měsíc, 30. července, takže si pospěšte!

Na facebooku tyhle novinky lidi vesměs hodně naštvali, takže jsou všechny předpoklady pro to, že tenhle podvod bude mít velice krátkou životnost. Jestli se rozhodnete přes všechno do toho nalít prachy, doporučoval bych spíše ty akce – na střetnutí akcionářů pak budete moci poznat ostatní lidi, co do toho šly a budete všichni společně moci odhlasovat, že jste ti největší hlupáci, co kdy chodili po téhle planetě.

Dátum: 25.06.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:new info?

;-)

O tom svém blbství snad ani nemusí hlasovat, to všichni vidí. :-DDD

A mimochodem - FB stránka Orlů přešla nečekaně a velmi záhy do "utajeného" režimu. Hádám, že jde o akci přátel Kairosu, kteří pochopili a akčně nahlásili stránku Facebooku jako podvod.

Dátum: 28.06.2017

Vložil: bufly

Titulok: Re:Re:new info?

To nie su ziadni hlupaci. To su uspesni a agilni podnilkatelia, ktori nieco urobili so svojim zivotom na rozdiel od nas, hlupakov a zapecnikov co budu cely zivot makat na svojho sefa a zavidiet im.

Dátum: 28.06.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:new info?

Závidět celý život? ;)

Ne-e...! Ani těch pár měsíců, co tyhle podvody fungují. Cena na konci je příliš vysoká. Ztráta pověsti, přátel, vztahů v rodině... To se získává zpět hůř než peníze.

Dátum: 25.06.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:new info?

Dále Eagles jasně řekli, že peníze "uvízlé" v Kairosu se vracet nebudou, že k nim nemají žádný vztah a přístup (navzdory personálnímu propojení s Dukou Gervallou). "Peníze" v Kairosu nebudou použitelné na nákup akcií a zaplacení členského příspěvku u Eagles. Pochopitelně - Eagles chtějí z fanoušků Kairosu vytáhnout další peníze.

Sliby ohledně "kupónů" investovaných do bioplynu (firmy Zorg Biogas) s nimi nemají nic společného - přesto ale s jistotou tvrdí, a že peníze odsud není možné očekávat (a já tomu věřím - plán, jak vysát a zneužít reálnou firmu nevyšel).

Pozitivní je, že konečně padla jasná odpověď na otázku, zda má ještě smysl pouštět PC na 10 hodin denně... tak NEMÁ. ;-) Ale možná ještě někdy v budoucnu tu myšlenku pronájmu diskového prostoru opráší. Až dorostou noví blbci, kteří uvěří pohádce o pronájmu super-zabezpečeného úložiště na discích nezabezpečených PC. Nebo až lidi momentálně postižení Kairosem zapomenou, nebo je vygumuje ještě víc Alzheimer - a uvěří té pohádce podruhé.

To je to podstatné.
Ještě jsou tam nějaké kouřové clony - sliby, že Eagles budou fungovat na etických principech podle standardů prosazovaných Světovou federací přímého prodeje WSDA (slibem členství v nějaké známé organizaci nezarmoutíš), což naznačuje, že akcie si lidé budou moci nejen koupit, ale také je nabízet dál (a mít z toho nějaké provize). A něco o kongresu v Maroku pro lídry (slavnostní zahájení dalšího podvodu...).

Dátum: 25.06.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:new info?

...a mimochodem... proč se na to ptáte zde nás, kteří o tom nic nevíme, protože jsme to nikdy nezkusili? Proč se nezeptáte svých "lídrů"? Nebo snad nevíte, kde teď jsou? Nebo nekomunikují?

Dátum: 26.06.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:new info?

Jen tak na okraj... Facebooková stránka Eagles
https://www.facebook.com/EaglesCorporationPage/
(kde byly původně publikovány novinky a "akční plán") je nedostupná. Předpokládám, že jde o něco jiného než prosté "zneveřejnění" této stránky a povolení přístupu jen vybraným jedincům. ;-)

Dátum: 26.06.2017

Vložil: Tomášův Fanoušek

Titulok: Re:Re:new info?

Když vezmu v potaz jak pozitivně (na zmíněné FB stránce) byla přijeta informace o převzetí Kairosu (všichni byli nadšeni), a jak negativní byla pak odezva na novou nabídku (všichni nadávali a nikdo nejevil zájem si členství u "Orlů" pořídit), vůbec se tomu nedivím. ;-)

Dátum: 21.06.2017

Vložil: -

Titulok: Eagles Corporation ;-)

Pyramida Schonpay nevysla, tak prichadza dalsi pokus
facebook.com/notes/eagles-corporation/announcement-1/141782463049977/

P.S. Aby sa nezabudlo facebook.com/duka.gervalla je podvodnik co zakladal Kairos ;-)

Sabti, Kocherev, Khalimon a Zabokritskyi si rozdelili podiely a na zmrdov vo Svajciarsku nezostalo, tak sa snazia aspon nieco vyryzovat :D

Dátum: 21.06.2017

Vložil: Učitel

Titulok: Re:Eagles Corporation ;-)

Choď sa hrať vonka na pieskovysko s tablelom a biznys nechaj na dospelých.

Dátum: 21.06.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Eagles Corporation ;-)

Byznys? Jaký byznys?

Učitel chtěl asi napsat "nepřekážej, podvody nech na nás -zmrdy".

Dátum: 22.06.2017

Vložil: bufly

Titulok: Re:Re:Eagles Corporation ;-)

Celkom by ma zaujimalo, ci ty si ten pripeceny hlupak co tomu veri, alebo ten zmrd co tomu veli :D
Ale

Dátum: 21.06.2017

Vložil: jarosro

Titulok: Re:Eagles Corporation ;-)

Skôr by to malo volať "Labutia pieseň skrachovaného Kairosu" .

Dátum: 21.06.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Eagles Corporation ;-)

Ano... a nevyšla ani sázka na bioplyn. :)

Takže takový trapný pokus o restart pomocí neveřejné nabídky akcií (podílů na firmě, která zatím ještě ani neoznámila, co vlastně bude jako "dělat") - pump and dump schéma.

No, naštěstí to lidi už moc nežerou. Jakmile se dozvěděli, že místo výplat budou muset ještě něco investovat, tak se (původně optimistická) nálada prudce změnila. :DDD

Dátum: 21.06.2017

Vložil: Učitel

Titulok: Re:Re:Eagles Corporation ;-)

Odkedy nám jenkí v 89 tankamy doviezly slobodu a iné kokotiny, si poviný dať nové společnosti 100 dní skúšobnú lehotu.

Dátum: 21.06.2017

Vložil: jarosro

Titulok: Re:Re:Re:Eagles Corporation ;-)

Aby si zbalila kufre ? Na to tých 100 dní netreba :D

Dátum: 22.06.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Eagles Corporation ;-)

Učitel má dobře vymalováno. ;-)

Amíci přijeli v 89 tanky a přivezli svobodu?
Jaký zákon přikazuje lidem povinnost dávat kokotinám 100 dní hájení, než je bude možné veřejně nazvat kokotinami?

Ale co se divím... běžný způsob znalostí, uvažování a vidění světa ze strany fanoušků (a obětí) Kairosu.

Dátum: 22.06.2017

Vložil: Tomášův Fanoušek

Titulok: Re:Eagles Corporation ;-)

Jak mají chudáci hlupáci vědět, kam zas mají posílat peníze, když jim Kairos přes své oficiální komunikační kanály ani neoznámil, že pyramidu převzala jiná společnost? Oznámení přišlo pouze přes facebook Míši, novou webstránku Eaglesu, kterou Kairosáci nemají důvod jen tak otevřít a možná, zdůrazňuji možná, přes soukromou poštu skrze některé zmrdolídry. To snad zmrdi nechtějí maximalizovat svůj lup nebo co? :-)

Dátum: 19.06.2017

Vložil: Katka

Titulok: Dekameron

Ahojte. Mám problém, že diskusia sa nedá prepnúť na druhú, tretiu, piatu a na sedemnástu ani tlačidlo nexistuje. Dajú sa ešte nájsť príspevky Dekamerona a IT špecialistu Tomáša? Vie niekto pradiť?

Dátum: 19.06.2017

Vložil: jarosro

Titulok: Re:Dekameron

Jedine napísať adminovy a poriešiť to s ním.

Dátum: 22.06.2017

Vložil: Admin

Titulok: Re:Re:Dekameron

Žiaľ, čo je so stránkovaním diskusie netuším. Skúsim napísať na podporu Webnode, snáď mi tam prezradia niečo viac.

Pokusím sa to nejako vyriešiť. Ja osobne som nič nemazal a ako to tak vypadá, strankovanie nefunguje len pri Kairos diskusii, pri iných článkoch to ide normálne.

Dátum: 20.06.2017

Vložil: dodo

Titulok: Re:Dekameron

Pokial viem tak dekameron a Tomáš boli tí istí. dekameron sa upil na smrť a Tomáš sa vydáva pod vplvom alkoholu za odborníka aj nadalej.

Dátum: 20.06.2017

Vložil: zubataVAGINA

Titulok: Re:Re:Dekameron

.....za davnych cias sme mali v nasom malebnom mestecku v centre volneho casu opicu menom DODO a pekne jej jebalo...kradla siltovky detom, skakala a skriela ako pica...nie si to ty? :D

Dátum: 20.06.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Dekameron

Dodo - nejdřív si rozmysli, než zase něco hloupého plácneš...:

upil se Dekameron k smrti a já piji a vydávám se za odborníka... nebo je Dekameron a Tomáš jeden a ten samý člověk?
Ono to tak nějak obojí dohromady nejde splnit.

Jednou jsi tu zase tvrdil, že je Dekameron zavřený... ale (z toho, co tvrdíš o mě) soudím, že na tvé informace je opravdu "spolehnutí".

Baví tě ze sebe dělat blba?

Dátum: 20.06.2017

Vložil: Tomášův Fanoušek

Titulok: Re:Dekameron

Vskutku se zdá, že odkaz na další stránky diskuze nefunguje (Stránka nebola nájdená). S tím může pomoct asi jen Admin.

Jestli tě zajímá technická stránka systému Kairos, tak to bylo přehledně sepsáno na stránce www.kairos-fakty.sk. Stránka už bohužel nefunguje, ale dá se k ní dostat přes internetový archiv zde:

https://web.archive.org/web/20161013210743/http://www.kairos-fakty.sk:80/

Na rozdíl od zdejší diskuze není obsah na stránce rušen mnohdy primitivními výlevy zastánců Kairosu, jako je třeba příspěvek Doda výše napsaný nejspíš v alkoholovém deliriu (nebo v jiném stavu).

Dátum: 22.06.2017

Vložil: Admin

Titulok: Re:Re:Dekameron

Žiaľ, čo je so stránkovaním diskusie netuším. Skúsim napísať na podporu Webnode, snáď mi tam prezradia niečo viac.

Pokusím sa to nejako vyriešiť. ja osobne som nič nemazal a ako to tak vypadá, strankovanie nefunguje len pri Kairos diskusii, pri iných článkoch to ide normálne.

Dátum: 23.06.2017

Vložil: BB

Titulok: Re:Dekameron

To jistě agenti Mosadu, který úzce spolupracuje s Kairosem, zabránili sprostým pomluvám a očerňováním nejúžasnější firmy ve vesmíru!!

Dátum: 14.06.2017

Vložil: fleg

Titulok: Trosku na rozptylenie

O Kairose a jeho pohrobkoch uz asi nie je co, ale mna tu zaujali informacie, ze policia tvrdi, ze nie je co vysetrovat. To je smiesne. Kateryna mohla ist sediet na zaklade nepriamych dokazov, mozno by ju dobry pravnik vysekal na podmienku, ale obvinena mohla byt. Dokazy sa nazbierat dali, ale holt asi nebola politicka vola.
Chcem poznamenat, ze ludia ako Kateryna ziju vedla nas. Prednedavnom som opravoval klientovi nb. Bolo to pomerne zlozite, takze som bol aj niekolkokrat unho doma.
Dom (obyvacka velka asi ako moj cely dom) v najlepsej stvrti u nas v meste a chlapik pracuje z domu. Medzi recou sa pochvalil ako. NAadaval na EU, na banvy system, ktory nas zdiera a na to ako on obchoduje mimo EU (rozumej mimo kontroly EU;o)) a zaraba pre svojich klientov tazke peniaze. Ked mi zacal rozpravat o percentach, ktore dokaze zarobit v spolupraci so zahranicnymi subjektami tocili sa mi uz panenky. 100% za 3 mesiace a pod.
Nie, jeho meno som v Kairose nezachytil, ale kedze som riesil aj to, preco mu niektore stranky nejdu otvorit zistil som, ze v zalozkach mu antivir blokuje zopar stranok a ked som patral po ich historii vsetko to boli Ponzi schemy. Ostatne veci, ktore mi on prezentoval ako zdroj svjho prijmu oznacil Google po zbeznom zhliadnuti tiez za Ponzi.
Ten clovek sa ma dobre, je namoceny vo vela Ponzi schemach, a preto diverzifikuje riziko, ze ked sa niektora z nich necakane zruti, ze pride o vsetko. Vzdy je tam len urcity cas pravdepodobne a potom vycuva.
Svojim zakaznikom ponuka investicie a zije si evidentne viac ako dobre.
Cely tento pribeh ozrkadluje prehnitost tohoto systemu ktory umoznuje bezproblemovy zivot aj takymto ludom a nikto s tym nic nespravi. Zostava len verit v tie bozie mlyny.

Dátum: 14.06.2017

Vložil: oli

Titulok: Re:Trosku na rozptylenie

Polícia to odmieta riešiť z viacerých dôvodov. Jeden z hlavných dôvodov je, že sa veľmi ťažko preukazuje úmysel osôb, ktoré vedeli o tom, že sa jedná o investície peňazí do pyramídových schém, ktoré sa iba tvária ako seriózne investovanie/podnikanie avšak napriek tomu klamali bežných ľudí, že ide o seriózne investovanie/podnikanie, a robili to s tým, že sa na tom nabalia. Som presvedčený, že keby polícia veľmi chcela tak by takýchto sprostredkovateľov/zástupcov vedela obviniť a vedela im dokázať minimálne nepriamy úmysel. To by však tak či tak vyžadovalo veľa úsilia a dokazovania s neistým koncom. No a žiadny z policajtov nie je nijako motivačne zainteresovaný na tom aby sa takéto prípady snažil vyriešiť tak, aby preukázal trestnoprávnu zodpovednosť takýchto podvodníkov. Takže i keď takýto vyšetrujúci policajt je presvedčený, že sa zrejme jedná o podvod, tak pre nedostatok dôkazov a z dôvodu, že akékoľvek dôkazy by sa zabezpečovali veľmi komplikovane takéto skutky odmieta riešiť a vyšetrovať a trestné oznámenie radšej odmietne - že sa nepodarilo dostatočne preukázať, že došlo k spáchaniu trestného činu. I keď samozrejme trestný zákon či zákon o policajnom zbore hovorí niečo iné (samotné subjektívne presvedčenie policajta o tom, že bol spáchaný trestný čin je dôvodom na vyšetrovanie a objasňovanie veci) je pre nich najjednoduchšie vec zamietnuť a majú splnené. Problémom pri tom je, že samotný poškodený, ktorý takéto trestné oznámenie na polícii podávajú zväčša jednak nemajú dostatočné právne povedomie, aby to vedeli podať a doložiť tak, aby to príslušný policajt nemohol len tak zmietnuť zo stola, a jednak nemajú možnosť preukázať dôkazy ku ktorým by mohla mať z titulu svojho postavenia prístup jedine polícia (napr. že dotyčný sa obohatil a na takomto "podnikaní" a zarobil značnú sumu peňazí - čo by preukazovalo, že poškodil iných ľudí).

Dátum: 15.06.2017

Vložil: fleg

Titulok: Re:Re:Trosku na rozptylenie

Opravim ta...policia nic nedokazuje, ta zbiera dokazy a posuva to prokurature. Ta podava navrh na sud a ostatne je potom na sude uz.
V pripade Kairosu je nepriamych dokazov viac ako dost, pretosi dovolim tvrdit, ze aj s dobrym advokatom by to Kateryna a spol uhrali na podmienku maximalne. Tazko im dokazat umysel, ale zvysne veci kludne. Navyse pevne verim, ze pri vysetrovani by sa tam nabalili aj ine...na 100% som presvedceny, ze nemaju v poriadku uctovnictvo a zeby sa im dali dokazat danove uniky a za toto, by uz podmienku neodstali.
Nejako tu chyba vola pokusit sa dotiahnut aspon jeden pripad do konca ako vystrahu pre ostatnych.

Dátum: 19.06.2017

Vložil: oli

Titulok: Re:Re:Re:Trosku na rozptylenie

Nemyslím si, že polícia "iba" zbiera dôkazy ... Polícia v zmysle zákona o policajnom zbore (okrem iného)
- odhaľuje trestné činy a zisťuje ich páchateľov,
- vykonáva vyšetrovanie o trestných činoch.
A odhaľovanie trestných činov či vyšetrovanie nie je zbieranie dôkazov, ale aktívna činnosť, ktorá znamená zisťovať všetkých okolnosti veci v prípade podozrenia na trestný čin.
Ak Ti teda policajt povie, že je presvedčený, že sa jedná o trestný čin, ale že sa to nedá dokázať pričom sa o dokazovanie - rozumej aktívne vyšetrovanie založené na zisťovaní skutkových okolnosti veci a dôkazov, ktoré ich preukazujú - v podstate ani len nepokúsi...
Ak nevieš preukázať úmysel pri trestnom čine, ktorý vyžaduje úmyselné zavinenie a nie iba zavinenie z nedbanlivosti (napr. podvod), tak je bezpredmetné uvažovať, že niekto môže byť čo len obvinený nieto ešte obžalovaný či odsúdený. Aké konkrétne dôkazy si mal na mysli? Mne dotyčný policajt povedal, že mu údajne IT špecialisti (v prípade Kairosu) tvrdili, že sa to nedá preukázať. (hoci s ním nesúhlasím a mám na to vlastný názor, tak iba sprostredkúvam ako mi to bolo podané)
Vôľa na strane polície riadne vyšetriť páchanie (radšej teda nebudem používať pojem dokázať) trestnej činnosti zrejme naozaj chýba, i keď je to z viacerých dôvodov tak ako som uvádzal nižšie. Ak by v takejto veci naozaj niekoho odsúdili, tak by to možno mohla byť výstraha pre všetkých ostatných podvodníkov, ale určite nikto z polície nebude akýkoľvek prípad riešiť pre to aby bol takýto prípad ako výstraha pre ostatných. Navyše v každom jednotlivom prípade to prechádza cez veľmi veľa štátnych zložiek - policajt - prokurátor - súd - odvolací súd - dovolací súd, takže dospieť k tomu, aby bol niekto z takýchto podvodníkov i právoplatne odsúdený je dlhý a komplikovaný proces.
V každom prípade ak nie je vôľa hneď na začiatku u policajných zložiek (prípadne ak vyšetrovanie odfláknu - i to sa často stáva), ktoré majú trestné činy odhaľovať a vyšetrovať, tak nie je žiadny predpoklad, že by mohol byť niekto i odsúdený.

Dátum: 15.06.2017

Vložil: Neúnavný

Titulok: Re:Trosku na rozptylenie

jaj bože, ty opustená kvapka osiva.
zas lem urážať a závidieť ako celé slovensko?
čo si ty v živote dokázal sa pozri do zrkadla
a začni so sebou niečo robiť a nie závidieť tvojim klientom
ktorý ťa živia!!!!!!!
nič si v živote nedokázal a nič nedokážeš ale závidieť ľuďom čo si vlastnou odvahou zarobili to už áno.
je mi ťa neskutočnr ľútofarebný parazit.

Dátum: 16.06.2017

Vložil: Tomášův fanoušek

Titulok: Re:Re:Trosku na rozptylenie

Tady o žádnou odvahu nejde.
Lidi vydělávající na Ponziho schematech parazitují na společnosti a ne obráceně.

Dátum: 17.06.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re: Re:Trosku na rozptylenie

Jo jo, taky se mi zdá, že tu někdo nepochopil pointu flegova příspěvku (či spíš záměrně vybral jinou).

Dátum: 18.06.2017

Vložil: fleg

Titulok: Re:Re: Re:Trosku na rozptylenie

Nahodou s tym osivom...skoda toho talentu, ze tu spliecha taketo zvasty, mal by ho usmernit skor k vaznej literarnej tvorbe.
Fakt to spojenie je uzasne a predtym som ho nikdy v zivote nepocl. 100b za originalitu.

Dátum: 13.06.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: A zatím na facebooku...

Toto napsal Michael Viera na svůj facebook:

https://www.facebook.com/michel.vieira.3760/posts/1452804154779192?pnref=story

Cituji pro případ, že by svůj účet na FB nakonec smazal (jak v příspěvku oznamuje):

Chers amis, attention, un détraqué mental s'amuse actuellement, depuis la Turquie, à publier des photos montages d'une nature ignoble,pornographique et de pédophilie, sur mon épouse et moi-même, et il vous les envoye à vous tous, sur Messenger et aussi sur les amis du Facebook de mon épouse. Il menace de faire aussi la même chose sur mes enfants et de préparer d'autres publications de ce genre, c'est tout simplement impensable qu'il y a encore des personnages de ce genre sur cette terre qui arrive à faire des choses aussi ignoble, c'est tout simplement un monstre et la police finira par le trouver !!! Pour toute personne humaine, normale et qui ont un coeur, même si nous savons tous que c'est un montage et que ces photos sont absolument fausse, je vous demande d'effacer ces photos et de bloquer cette personne dans votre Facebook. Une enquête de police International est en cours pour trouver cette personne et, toute ma famille, dès demain, vont tous annulé leurs compte Facebook!!! Mon Facebook et mon Messenger vont rester actifs pour que la police récolte le maximum de preuves sur ce genre de messages et aussi sur d'autres menaces que je reçois régulièrement et si il y aura d'autres qui me seront fait à l'avenir car, rien au monde justifie ces genres d'actions!!! Mon Facebook, mes téléphones, tous mes réseaux sociaux, mes adresses e-mail ainsi que ceux de toute ma famille sont maintenant aussi sous le controle et la surveillance de la police et Facebook qui, participe aussi à cette enquête!!! Je suis la première personnes à comprends que certaines personnes sont énervé et ont des problèmes (comme moi!) mais je suis le seul qui n'est pas abandonné, qui vous aient jamais laissé et me suis battu pour vous tous!!! Des solutions dans la légalité ont été trouvé, vous allez les avoir très prochainement et tout maintenant est dans de très bonne mains, de très grands professionnels !!! Ma démission n'a pas été pour vous abandonner ou pour fuire car je serais toujours avec vous tous mais, au contraire, pour vous protéger !!! Merci à tous pour votre compréhensions.
Note: Attention aux faux comptes sur Facebook sur Inesa Viera, Dany Vieira, Lea Rivas, Michel Vieira, Rose Rivas ou,d'autres comptes Facebook qui resemblent à ces noms et prénoms, ils sont tous faux!!! S'il vous plaît, bloquez les tous de suite et signaler la situation directement à Facebook pour qu'il bloque ces faux comptes!!! Merci

Ve zkratce - je na mraky z toho, jak mu lidé (hlavně z Turecka) vyhrožují a zasílají různé nechutné fotomontáže s ním, jeho ženou a dětmi (pornografie, pedofilie) jemu a jeho přátelům. Prý už mezinárodní policie a facebook jdou po tom, kdo mu ty ošklivé věci zasílá. Policie má prý jeho email, telefony a účty na sociálních sítích pod kontrolou. ;-)

Prý byl první, kdo pochopil, proč jsou lidé naštvaní a mají problémy (stejně jako on!). Ale on je přitom jediný, který je neopustil a postaral se o ně, svěřil jejich budoucnost do dobrých rukou opravdových profesionálů (pozn.: asi tím myslí společnost Eagles Corporation, o které se zatím velmi profesionálně neví, čím se hodlá zabývat... ale už můžete hlasovat, které její logo se vám líbí víc). Jeho rezignace nebyla z důvodu, že by utíkal nebo se vzdával, ale proto, aby všem ostatní ochránil.
A dejte si bacha na falešné účty na sociálních sítích vedené pod jmény jeho blízkých a přátel.

Dátum: 14.06.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: A zatím na facebooku...

Míša už má účet na FB zablokovaný. Tentokrát splnil, co řekl. ;-)

Dátum: 12.06.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Eagles Corporation

Eagles Corporation už má zprovozněné webové stránky. ;-)

Zatím je na nich jen to samé prohlášení, které se objevilo i na Facebooku. A stránky tvrdí, že za novou společností stojí nějaký Olivier Wasem (ano, je to ten od těch voňavých plyšáků)

https://www.facebook.com/olivier.wasem

Sídlo společnosti a obor její činnosti je zatím zahalen tajemstvím.

S největší pravděpodobností jde o "zahrání zodpovědnosti do outu", řízené samotnými lidmi z pozadí Kairosu. Dát lidem trochu naděje, a zároveň to přehrát na někoho, kdo sám tvrdí, že Kairos byl pyramida a že za jeho závazky neručí, jen možná nabídne něco, co lidem dá trochu vydělat.

Na koho si stěžovat, že vás obral o peníze? Na Kairos Technologies? Kairos Planet? Planet Business Management? Zorg Biogas? Eagles Corporation? Míšu Vieru? Katerynu? Otokara? Olega? Svého lídra? Na svoji vlastní nenažranost a hloupost? Možností je tolik...

Dátum: 12.06.2017

Vložil: Tomášův Fanoušek

Titulok: Re:Eagles Corporation

Co mě zaráží jsou reakce lidí na facebooku nové společnosti (www.facebook.com/EaglesCorporationPage). Samé pozitivní ohlasy, všichni jsou nadšeni převodem závazků na novou společnost. Ledaže by nebyli – všechny ty příspěvky jsou až podezřele pozitivní. Schválně, jestli tam bude příspěvek od Nikose Kaloutsidise (11.6.2017) i za pár dnů:

"None konkret info! Only blabla! Who is those Olivier Wasem!! What about the pay outs and what about the when! What about the biogas story! Wieire was and is a big Lier and he must pay with the one or the other case!! What about Schonpay!! May was all good and now maybe this year!!! Or maybe this century!!"

Dátum: 17.06.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Eagles Corporation

Zatím se tam negativní komentáře nemažou. Možná je to součást plánu. Prostě je na čase lidem povědět, že to byl podvod a své peníze už opravdu, ale opravdu neuvidí. A tu nepříjemnou práci nechává na lidech zvenku. Eagles jen řeknou (vlastně už řekli), že za minulou činnost Kairosu nemohou, nenesou finanční zodpovědnost za minulé závazky od Kairosu... a že vlastně Kairos s Míšou zmizel.

Dátum: 12.06.2017

Vložil: Tomášův Fanoušek

Titulok: Re:Eagles Corporation

A ještě Tomáši, hezký (a jistě vyčerpávající) pokus vysvětlit Katherine Angel na facebooku Eagles Corporation zcela primitivní fakta, ale bohužel, to bys spíše vysvětlil kytce. Anebo ti Katherine rozumí až moc dobře, a jen se snaží zklidnit ovce.

Kdo ví.

Dátum: 06.06.2017

Vložil: -

Titulok: whois.domaintools.com/eaglesnetwork.today

Ladies & Gentlemen,
This message is to inform you that I have just resigned today as President from both companies Kaïros Technologies and Planet Business Management.
I shall take some rest as I have now organized the future for Kaïros leaders, partners and clients.
A new company called Eagles Corporation run by Mr. Olivier Wasem is taking over the activity and guaranteeing the continuity of your business.
This is a reason both for You and for me to retrieve our smile and our serenity. That is the reason why I chose a picture showing my smile.
As You are my Friends, I wanted You to know that
eaglesnetwork.today is the website on which since the day after tomorrow, you will be able to read the news each 1st, 11th and 21st of every month,
before everybody else and I strongly invite You to follow and support this new endeavor that will finally bring You to Success.
Much Love and Best Wishes to All,
Michel Vieira

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1446560348736906&set=a.106908216035466.10236.100001488654805&type=3

Dátum: 06.06.2017

Vložil: Jano

Titulok: Re:whois.domaintools.com/eaglesnetwork.today

Môže to niekto preložiť? Poslali výplaty? Len či neposlali zas len pár vyvolením...

Dátum: 06.06.2017

Vložil: Milan

Titulok: Re:Re:whois.domaintools.com/eaglesnetwork.today

Nie. Misko pise svoj epilog. Ze opusta obidve Kairos spolocnosti. Zavezky prebera firma Eagles a nikto sa nemusi nicoho bát, vsetko je OK. :-D

Dátum: 06.06.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:whois.domaintools.com/eaglesnetwork.today

Jano, o jakých výplatách to mluvíš? Na ty zapomeň. Už je to trapné... pořád samé "kdy budou výplaty, kdy budou výplaty, dostal někdo výplatu...?"

Výplaty nebudou. Tečka.

Kdy konečně všichni uvěří, že Kairos byl podvod a skončil hrubým odhadem dluhem půl miliardy dolarů (nesplněné sliby společníkům)?

Dátum: 06.06.2017

Vložil: Jano

Titulok: Re:Re:Re:whois.domaintools.com/eaglesnetwork.today

Tak prepáč že som ťa urazil ja len z tej fotky usmiateho riaditeľa a z pohľadu na text a nezrozumiteľné slová tam som si domyslel že asi znova slubujú výplatu. Viem že už peniaze nikdy neuvidíme a že nás všetkých okradli ale stále dúfam v zázrak že my ešte dôjde aspoň jedna výplata kým firma ešte funguje. A ďakujem za ten preklad nižšie. Keď riaditeľ predal firmu tak má nová firma povinosť platiť nám výplaty alebo ako riaditeľ myslel to že nám zabezpečil budúcnosť? Ja viem že asi nič nezaplatia ale či súdne majú takú povinosť.

Dátum: 06.06.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:whois.domaintools.com/eaglesnetwork.today

V pohodě Jano, já se neurážím. ;-)

Jen si neumím odepřít sarkasmus nad reakcemi některých lidí (a když to srovnám s tím, co tu hlásali před necelým rokem). A nepřestává mne překvapovat, že smlouvy v angličtině odsouhlasí lidé, co ten jazyk neumí... a že se ti lidé ani nezamyslí nad tím, jestli je reálné to, co jim při "převyprávění" té smlouvy slibují jejich "lídři". No nic, příště to snad bude lepší. ;-)

Těžko povědět, co je z řečí Míši pravda (už toho nasliboval a nablábolil dost). Pokud se mu podařilo najít nějakého dalšího bílého koně jako náhradu za sebe, a převede na něj i veškeré závazky Kairosu - tak to by byl od něj mistrovský kousek. :D ...ale možná ani to mu život a zdraví nezachrání.

Na druhou stranu mi nepřijde možné, že by nějaký uvažující člověk vzal na sebe firmu s tak gigantickým dluhem, nulovou schopností nějakou vlastní činností vydělávat... a s bandou cca 200 000 řádně znechucených a nasraných "společníků" v patách. Celkem 250 000 lidí je sice slušný sociální kapitál, ale v tomto případě je už vytěžený.
Ale třeba Míša při převodu firmy zapomněl sdělit některé důležité informace, tak mu to prošlo a někdo to od něj koupil. :D

Taky je dobře možné, že tahle informace je jen taková hra. Jako bylo AGC, Schonpay atd.

Dátum: 06.06.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:whois.domaintools.com/eaglesnetwork.today

A teď podrobněji k tomu, co napsal Míša.

Ano, končí v obou firmách, kde byl ředitel/hlavní akcionář: Kairos Planet/Technologies a Planet Business Management. Naléhavě si potřebuje odpočinout, ale nebojte se, dopředu zajistil vaši budoucnost tím, že firmu předal společnosti Eagles Corporation spravované Olivier Wasemem.
Takže se všichni usmívejte, Míša se také směje.

Nová firma vás bude třikrát do měsíce zásobovat novinkami pro vaše důvěřivé hlavičky a mozečky (ve firemním žargonu se tomu říká "potrava pro psy") a když to s ní vydržíte a podržíte ji, dovede váš k úspěchu.


Poznámky:
web http://eaglesnetwork.today/ firmy Eagles Corporation se teprve připravuje (byl založen před 4 dny). Tak nečekejte hned zázraky. ;-)
Web spravuje, resp. je registrovaný na nějakého právníka http://marc.deschenaux.com/

Nový šéf firmy je patrně tento pán:
https://ch.linkedin.com/in/olivier-wasem
jeho poslední štace byla firma na "přímý prodej" (rozumějte: MLM) navoněných plyšáků Cuddling world (firma "Objímej a laskej") http://www.cuddlings.world/

Možná pan Pomlčka brzy přijde s více informacemi o obou zmíněných pánech.


Přeji hodně úspěchů s těmito lidmi v budování a pronajímaní distribuované sítě počítačů, kde každé druhé PC bude zapojeno do vydělávání na pronájmu paměti a výpočetního výkonu (a ta druhá půlka PC za to bude platit).

Dátum: 07.06.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:whois.domaintools.com/eaglesnetwork.today

Eagels Corporation stále ještě nemá webové stránky, ale už je nějaké sdělení na Facebooku:

https://www.facebook.com/notes/eagles-corporation/general-information/136747626886794/

"Ladies & Gentlemen,
We have received mandate from two attorneys-at-law representing past shareholders to restructure the activities of the group of companies Kaïros Technologies, Planet Business Management and Asset Global Consulting.

After a short audit, we realized that said companies have been too poorly managed to enable restructuration due to the unlawful actions of Mr. Igor Zabokrytskyi, Mr. Mahmoud Sabti and several other protagonists.

We want to underline that former president Luis Miguel Vieira was instrumental in forming the new team but that he will not be part of it directly or indirectly until his name will be totally cleared out.
It is our strong belief, despite the many attacks he was the object of, that he was used and abused and that he is totally innocent of any financial wrongdoing.
The best proof is that he has never been authorized to sign not even jointly, on any bank account of the companies of the group.
As he was threatened by many people of the network, he is resigning from any and all missions for the group and will take holidays until his name will be totally cleared out.

Our first concerns in conceiving the restructuration were:

1. to preserve Kaïros’s creditors not because we would feel responsible of anything of the past, but because our ethical standards command to hold harmless any and all of Kaïros’s creditors to the best of our ability, including Kaïros’s previous packages benefits.

2. not to be confused or associated with the former management team and their unlawful acts.

3. to propose real products with benefits, so that the network would no longer be just a pyramid effect.

4. to preserve margins as much as possible so that we do not deceive the original members of the network.

Now, therefore, we decided to create a new corporation that would not be a complex group of companies but one central corporation holding one hundred percent of any subsidiary that will go public as soon as possible, maybe still within this year.

Because we intend to fly high and to operate in a network marketing environment, we decided to call this company:

Eagles Corporation

The only official news channel that will keep you informed three times per month on 1st, 11th and 21st of each month is the website of the corporation.
All social network news of any kind are to be considered solely as polemics.
When the corporation shall decide to engage in social networks again to maintain contact with the members of the network, the official social networks pages of Eagles Network Corporation shall be accessible from the main website: www.eaglesnetwork.today. "

Zda jde o oficiální kanál firmy se potvrdí, až vzniknou ty ofiko webovky. Zatím je to třeba brát s rezervou.

K samotnému sdělení (v závorkách moje poznámky):

Chtěli jsme zachránit Kairos a AGC. Udělali jsme si malý audit a zjistili, že je to tak v prdeli, že s tím nic udělat nejde.

Může za to nezákonná činnost pánů jako Igor Zabokrytskyi, Mr. Mahmoud Sabti a dalších. Míša Viera je v tom nevinně, to byla jen loutka. O tom svědčí i to, že jako CEO neměl ani podpisové právo na bankovních účtech firem. :) Chudák čelí útokům a vyhrožování lidí ze sítě, takže končí a bere si dovolenou do doby, dokud jeho jméno nebude očištěno (hm... to vypadá na doživotní dovolenou).

Naše cíle při zamýšlené restrukturalizaci byly tyto (všimněte si použití minulého času, a to jsme včera začali):

1. Ochránit věřitele Kairosu - ne proto, že bychom my (Eagles) nesli jakoukoli zodpovědnost za věci minulé, ale protože to považujeme za správné a etické chránit věřitele podle našich nejlepších schopnostím včetně zachování výhod Kairos balíčků (asi vám ponecháme mail, disk, VPN a ty telefony, pokud je už máte).

2. Nebýt spojováni s předešlým týmem a jeho nezákonnou činností (tady se jasně říká, že až doteď to byl podvod)

3. Navrhnout reálné produkty s výhodami, aby síť nefungovala jen jako pyramidové schema (dosud propagované produkty jsou nereálné, vlastně ani neexistují... a celý Kairos jede jako pyramidové schema... tady je to jasně řečeno).

4. Pokud to půjde, zachovat původní marže (250% ROI ročně? Dost nereálné s reálnými produkty, všimněte si slova "pokud to půjde") aby se původní členové sítě necítili ošizeni.

(Ještě jednou si všimněte toho, že v preambuli sdělení, že stav firmy je tak špatný, že restrukturalizace není možná).

Oficiální informace budou sdělovány na www.eaglesnetwork.today, vše ostatní (zejména na sociálních sítích) berte s rezervou. Novinky budeme zveřejňovat pravidelně 1., 11. a 21. každého měsíce.

Dátum: 07.06.2017

Vložil: oli

Titulok: Re:Re:whois.domaintools.com/eaglesnetwork.today

Uvedený text je evidentne iba príprava na postupné ukončenie celého Kairosu resp. postupné "ukončenie" všetkých členov siete Kairosu (a ich nádejí) a snaha o nepriame vyvinenie sa zodpovedných osôb.

Inak si myslím, že svojim spôsobom je to geniálny ťah na ďalšie ohlupovanie ľudí.

Ak niekto dokáže čo len trošku "čítať medzi riadkami" tak
napr. akoby nejaký Viera nemal mať zodpovednosť (i keď by nič nepodpisoval) ak vedel (musel vedieť) že Kairos nemá reálne produkty a doteraz fungoval ako pyramídová schéma?
Ako môže táto firma ochrániť veriteľov (čo aj len čiastočne) ak je situácia tak zlá, že nejde spraviť žiadnu reštrukturalizáciu, Karios nemá reálne produkty, a fungoval ako pyramídová schéma?
Veď sú to všetko nezmysli. Celé je to podľa mňa iba schéma, (tak ako od počiatku celý Kairos a všetky jeho následné kroky) ako to postupne "zabaliť", no súčasne držať ľudí v neistote a nádeji či sa predsa nestane zázrak a zrovna mňa nevyplatia...
Na druhej strane chápem, že zainteresovaní a podvedení, ľudia, ktorí doteraz tento podvod úplne neprekukli si z takýchto vyjadrení vyberajú pravý opak a stále dúfajú ...

Dátum: 07.06.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:whois.domaintools.com/eaglesnetwork.today

No - Kairos se tak nějak ukončuje už od září minulého roku... ale ano, tento krok dobře zapadá do strategie postupného sdělování "nepříjemné pravdy" způsobem, který má zamezit nějakému náhlému výbuchu nespokojenosti podvedených.

Viera samozřejmě zodpovědnost má (morální i právní) za to, co a jak se dělo. Přesto považuji za možné, že si toho doteď nebyl vědomý. :)
Skutečná motivace ke kroku s Eagles Corporation může být různá (jak jsem psal Janovi). Možná je to soukromá akce bílého koně Míši (konečně mu došlo, v jak velkém průseru je, tak se ho zkouší hodit na někoho jiného), možná je to celé řízené jako "komunikace" lidmi v pozadí Kairosu z Ukrajiny a Ruska.

Dátum: 07.06.2017

Vložil: oli

Titulok: Re:Re:Re:Re:whois.domaintools.com/eaglesnetwork.today

Lenže akákoľvek zodpovednosť sa veľmi ťažko preukazuje ak príslušné orgány, ktoré by mali dohliadať na dodržovanie zákonov a zisťovať, preukazovať a dokazovať ich porušenie na tom nemajú záujem ...
Alebo inak - ak ti vyšetrovateľ u ktorého podávaš trestné oznámenie po prečítaní 4 riadkov prvej strany (z ôsmych strán) povie, že to zamietne, pretože už zamietol tri takéto podania a i NAKA, ktorá to vyšetrovala to zamietla... Ale inak sa tiež domnieva, že ide o podvod len sa to údajne podľa neho nedá dokázať ...

Dátum: 08.06.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:whois.domaintools.com/eaglesnetwork.today

:(

"Pomáhat a chránit" asi tak úplně neplatí.
Ještě je možné, že v případech tohoto typu mají instrukci "nekonat, výsledek nejistý a neúměrný vynaloženému úsilí a prostředkům (což nemusí být pravda - při troše dobré vůle a důslednosti by se jistě daly zjistit i daňové úniky a zajistit prostředky, které by to šetření "zaplatily"), lidé si za to můžou sami a sami se vytrestali".
A nebo je tu možnost, že to vědomě kryjí, ale to by se snad proboha rozkřiklo (nejsem příznivce konspiračních teorií).

Dátum: 08.06.2017

Vložil: Milan

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:whois.domaintools.com/eaglesnetwork.today

Kairos okradol obycajnych ludi a za tych nikto bojovat nebude. Boli chamtivy (150% zisk) a hlupy (kolace bez prace). Srat na takych ludi.
Btw schema bude urcite dobre oreoracovane, vela bielych koni z roznych statov. Peniaze preliate po viacerych uctoch a toho casu uz aj urcite vyprate.
Jano a jemu podobny maju jedinu sancu a to je ist po tych ludoch ktory ich do toho dostali.
Ked kuknem na toho Janecku tak toho by zbila aj moja zena.

Dátum: 09.06.2017

Vložil: zubataVAGINA

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:whois.domaintools.com/eaglesnetwork.today

presne tak! ...............este som nepocul aby nase organy cinne v trestnom konani niekedy v historii riesili nejaku medzinarodnu pyramidu alebo ponzi schemu takto prepletenu cez mnozstvo statov, uctov a bielych koni...oni nedokazu vyriesit mnoho veci v ramci nasej krajiny a nie to este medzinarodne pyramidove podvody...smutne je ze tymto davaju priestor na dalsie a dalsie podvody...poslednu dobu sa s tymto roztrhlo vrece...popularne su teraz ponzi schemy na tematiku investovania s vysokou mierou zhodnocovania...................a pritom je to tak jednoduche sa neoklamat, staci si preverit najzakladnejsie udaje o danej spolocnosti + jej referencie...........v pripade Kairosu to naozaj bolo az smiesne jednoduche...referencie ziadne...clanky o Kairose ziadne...korporatni klienti Kairosu ziadny...IT cloudova sluzba so super sifrovanim = totalny nezmysel................ono je dost tazke pochopit na zaklade coho posielali ludia do Kairosu svoje peniaze..........

Dátum: 09.06.2017

Vložil: jarosro

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:whois.domaintools.com/eaglesnetwork.today

Asi na základe peknej tabuľky aký veľký bude zárobok po zainvestovaní do tohto podvodu.

Dátum: 09.06.2017

Vložil: oli

Titulok: Re:Re:Re:Re:whois.domaintools.com/eaglesnetwork.today

Myslím si že prezentovať to, že všetci tí ľudia sú hlúpi a chamtiví, je zo súčasného pohľadu veľmi jednoduché a podľa mňa i nenáležité. Kopec z tých oklamaných ľudí bolo podľa mňa skôr dôverčivých, ľahkomyseľných či nerozvážnych. A poväčšine to boli počítačový a ekonomický "analfabeti", takže zmanipulovať takýchto ľudí, pre skúsených podvodníkov, ktorí vedia o čo ide, potom už nemôže byť až taký problém.
A tým trestným konaním som nemyslel konanie voči firme Kairos - firma Kairos je len fiktívna "bábka", taký biely kôň. Skutoční podvodníci sú jej zakladatelia (ktorí sú v pozadí a zväčša asi i nezistiteľní), lídri a tí ktorí celý systém prednášali a prezentovali ľuďom a pritom sa na tom nabalili a ľudí svojimi klamstvami pripravili o peniaze. A títo ľudia zväčša dobre vedeli o čo sa jedná a napriek tomu to klamlivo ďalej prezentovali, aby sa čo najviac nabalili. A toto by mala vedieť zvládnuť i naša polícia (ak by chcela) A zopár podvodníkov, ktorí na tom zarobili sa tu "vytešovalo" i v tejto diskusii.

Dátum: 10.06.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:whois.domaintools.com/eaglesnetwork.today

No, struktura lidí navěšených na podobné projekty bývá pestrá. ;-)

Začíná to důvěřivými hlupáčky, co tomu fakt věří a jen se "připojí", přestože tomu nerozumí. Ti většinou přijdou o své úspory (svým způsobem je mi jich líto, a jejich ztráta je dostatečný trest).

Pak jsou tu ti chytřejší posluhovači a zmrdi, co to propagovali a veřejně popírali všechny pochybnosti (o kterých věděli a nutně museli vědět, že ty pochybnosti jsou oprávněné - jejich nenulové IQ a předchozí zkušenosti jsou dostatečným předpokladem, že porozumí jednoduché logické argumentaci).
Ti by zasloužili exemplární potrestání - jako zadostiučinění a zároveň výstraha pro ty důvěřivé hlupáčky (a vlastně i výstraha pro další zmrdy). Tohle je stále v kompetenci národních policí a daňových úřadů.

Končí to organizátory, z nichž některé (myslím) známe. Zavřít až zčernají, zabavit nezákonně získaný majetek a použít na případné (byť symbolické) odškodnění. Práce pro skupiny pro boj s organizovaným zločinem a Interpol.

No a mezi těmito vyhraněnými typy jsou ještě nějaké "hybridní případy" - víc rozebírat netřeba.

Podstatné je, že pokud se tyto podvody budou odbývat mávnutím ruky (lidi dostali to, co si zasloužili, tak co...), tak se o to pořád někdo bude pokoušet a pořád se najde dost posluhovačů, co to budou pomáhat šířit, i nezkušených hlupáků, co uvěří.

Dátum: 12.06.2017

Vložil: oli

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:whois.domaintools.com/eaglesnetwork.today

Práve pre to to "riešim" cez trestné oznámenie a verím, že v konečnom dôsledku si to jeden z takýchto "zmrdov" konečne naozaj zodpovie ...

Dátum: 11.06.2017

Vložil: :o)))

Titulok: Re:whois.domaintools.com/eaglesnetwork.today

Otokar Kasynets: "To je vše přátelé."
Michel Vieira: "Co co co co je? To jsem přece přece měl říct já!"
Otokar Kasynets: "Tak to řekni!"
Michel Vieira: "Tády dády dády dá, to je konec!"

Dátum: 30.05.2017

Vložil: -

Titulok: Schonpay.com

Miso Vieira v poslednych webinaroch rozpraval, ze moze ukazat papiere, ze Schonpay je legalna sluzba. Nuz aj Rakusky regulator sa k tomu vyjadril.
https://www.fma.gv.at/en/trendtino-ltd/

V zasade to znamena, ze tato sluzba je, prekvapujuco, nelegalna v celej EU ;-). Kupili ste si uz kartu? Ehm, teda poslali 100 euro na Cypersky ucet? ;-). Miso Vieira z nemocnicneho lozka dakuje...

Dátum: 31.05.2017

Vložil: fero

Titulok: Re:Schonpay.com

Mozete niekto seriozne potvrdit , ze boli na shonpay kartu vyplatene peniaze?

Dátum: 31.05.2017

Vložil: Tomášův Fanoušek

Titulok: Re:Re:Schonpay.com

Zda se někomu podařilo přes Schonpay kartu vybrat z bankomatu více než „bonusových“ 50 eur? Nejspíš ano:
http://www.youtube.com/watch?v=T7Nk9qjYofQ
Tady na tom videu chlápek přes Schonpay kartu vybírá 250€.

Oplatí se vám pořizovat kvůli tomu Schonpay kartu? ROZHODNĚ NE! Je téměř jisté, že se něco pokazí a vy žádné peníze z kairosu neuvidíte. Příklad z diskuze pod videem Luboše Tonhausera (zde se zdá, že kairos Marcela ojebal i o těch bonusových 50€, které mu předtím připsal):

Marcel Pinc:
Není někde, prosím, video, jak převést z Schonpy na kartu VISA peníze, aby se daly vybrat? zadala jsem převod 50EUR a ted mám na Schonpay 0,00EUR a na VISA kartě také 0,00EUR. takže nevím, jestli jsem to udělal správně a za jak dlouho to je na VISA kartě připsané? děkuji
Luboš Tonhauser:
Zdravím, u mě to trvalo cca 18h. Každopádně do 24h by to tam mělo být.
Marcel Pinc:
Díky, ale tak to nechápu, udělala jsem v pátek převod a dnes tam peníze nejsou. Z Schonpay nikdo nekomunikuje...

Dátum: 31.05.2017

Vložil: -

Titulok: Re:Re:Schonpay.com

Ano asi pred 2 mesiacmi pustili 250 platieb. Boli to vraj testovacie platby a prevadzkovali ich cez platobny system My Choice zo Schonpayu. Čiže prídu peniaze do Schonpayu a odtial sa posielaju do systemu My Choice na kartu. Schonpay je len sprostredkovatel. Posielali aj foto.

Dátum: 01.06.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Schonpay.com

Web Schonpay navzdory varováním prošel malým faceliftem. Podvodníci patrně plánují, že tu bude ještě nějakou dobu smrdět, když jim nebylo líto práce a peněz za "vylepšení". Nemusí ho nutně používat jen pro Kairos.

Dátum: 01.06.2017

Vložil: -

Titulok: Re:Re:Schonpay.com

Pomerne lacny trik. Zmenila sa len uvodna stranka, po prihlaseni vsetko po starom.

Dátum: 01.06.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:Schonpay.com

To já nemohu ověřit, do těchto věcí nešťourám ani dvoumetrovým klackem. ;-)

Však jsem psal - malý facelift.

Dátum: 02.06.2017

Vložil: Dodo

Titulok: Re:Re:Schonpay.com

Neviem aká bola predošlá stránka ale na tejto nefungujú tlačítka dole na mobilné aplikácie, keďže asi žiadne nie sú v GP som nenašiel.
Pri registrácii odkazy na Terms & Conditions a Privacy Policy odkazujú na neexistujúce stránky. Stránka AboutUS je chudobná.

Dátum: 03.06.2017

Vložil: Tomášův Fanoušek

Titulok: Re:Re:Schonpay.com

Ze stránky http://www.alexa.com/siteinfo/schonpay.com se dá usuzovat, že Schonpay je velice oblíbený v Řecku. Nenašel jsem ale žádné indicie, že by byl v Řecku oblíbený taky Kairos planet. Tudíž si myslím, že zmrdi můžou Schonpay aktivně využívat i pro jiné "šmejdárny" už teď.

Dátum: 19.06.2017

Vložil: Obet xy

Titulok: Re:Schonpay.com

Co sa stalo Misovej Viere?

Dátum: 27.05.2017

Vložil: nespokojny

Titulok: RICHARD PUCHALA

Viete co by ma zaujimalo? Ako je mozne ze taky maister manazeri ostavaju nepotrestani. Ako na priklad ten hajzel Puchala. Najprv namota x ludi. A potom ked uz zacal ist kairos do sraciek, tak sa hral na mrtveho chrobaka. Nechapem. Najprv sa prezentuje ako velky kapo, a nakoniecsa z neho vykluje taky srab ze az :D debil fakt.

Dátum: 28.05.2017

Vložil: Uspokojeny

Titulok: Re:RICHARD PUCHALA

Najucinejsi pristup voci takimto ludom je pouzitie hrubej sily. Puchala je jak pises srab, takze staci si ho s par kamosmi odchytit a vysvetlit mu, ze bud ti vrati prachy, alebo ho to bude bolet. Garantujem ti ze Puchala si doserie gate a vrati ti vklad do Kairosu este aj so slubovanymi 150% urokami. :)

Dátum: 30.05.2017

Vložil: Jezis

Titulok: Re:Re:RICHARD PUCHALA

Mel by ses zeptat, zda je frajirek s kamarady pripraven jit do vezeni za ublizeni na zdravi. Nebo zda pocita s tim, ze ublizeno na zdravi muze byt naopak jemu a jeho kamosum.

Jestli vam investice nevysla, tak to nezhorsujte hloupostmi typu „jdeme z nekoho vymlatit prachy“ a radeji to nereste.

Tady mate i velice hezkou pisnicku, abyste to lepe pochopili:
http://inzenyrvladimir.bandcamp.com/track/tohle-by-je-ne-e-il

Dátum: 31.05.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:RICHARD PUCHALA

No, pro některé nemusí jít jen o prachy, ale i pocit něčeho tak abstraktního jako je "spravedlnost".

Ježíš (a ostatní) to nemusí chtít řešit, ale tím nijak neovlivní, co se stane nebo nestane ze strany těch, co si neposlechli pěknou písničku a řešit to budou. ;-)

Dátum: 26.05.2017

Vložil: Kairosak

Titulok: Onovenie činosti firmy

Kairos pred pár dňami dostal veľké dotácie z európskej únie a vdaka tomu naplno objovuje svoju činosť. Dnes by už všetcy spoločníci maly mať vrátené na účet všetki prostriefdkxy z ACG. Top umožný vplácanie výplat počnúc tímto mesiacom. Kdo nmá ešte objednanú shonpay kartu tak nech si ju čím skor objedná a tiež treba obnoviť účet.Naplno začina fungovať aj webstránka a čoskoro bude obnovená aj jej slovenska verzija. Je potrebná konať rychlo aby sa nezmeškala májová vyplata.

Prajem pekny den a vykend.

Dátum: 26.05.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Onovenie činosti firmy

...si děláte prdel s tou dotací z EU?!?
Dejte k tomu nějaký odkaz, že KAIROS dostal dotaci z EU! EU byrokracie dělá různé blbosti a dotační politika je často zneužívána, ale nevím o případu, že by EU nalila peníze do čistého podvodu (jako je Kairos)!

Přišlo vám oznámení, že se vrací "peníze" z AGC? A můžete mi vysvětlit, jaký je rozdíl mezi tím, když máte nějaké virtuální číslo napsané na účtu A (AGC) nebo na účtu B (Kairos kabinet), když ani z jednoho účtu toto číslo nejde přeměnit na reálné peníze. ;-)

A jaká webová stránka že to začíná fungovat? Myslím, že denně se objeví spousta nových a fungujících webových stránek. ;-)

Dátum: 26.05.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Onovenie činosti firmy

Ještě k té dotaci...

Pokud vím, na stavbu bioplynové stanice dostala nějaké EU dotace firma Zorg Biogas (ano, to je reálná a fungující firma). A zatím nevidím nikde potvrzeno, že by tato firma měla nějakou potvrzenou spolupráci s Kairosem (kromě informací, že probíhala nějaká jednání, ale "smlouvy se zatím nepodepsaly").

Nepomotalo se vám něco v hlavě s vYdinou blÝžícího se vÝkendu? Nebo se tady někdo pokouší mlhavé informace prezentovat v něčí prospěch?

Dátum: 27.05.2017

Vložil: Tomášův Fanoušek

Titulok: Re:Onovenie činosti firmy

„Kairos pred pár dňami dostal veľké dotácie z európskej únie“
Nesmysl. To sis vymyslel sám, nebo to vymyslel Ing. Richard Puchala, DrMz. a poslal ti to mailem, anebo tento bullshit vymysleli centrálně a teď to šíří mezi ovečkami?

„…a vdaka tomu naplno objovuje svoju činosť.“
To záleží vod toho, co chápeš pod činností Kairosu. Jestli šíření ptákovin přes facebook a svůj web, pak ano, Kairos obnovuje svou činnost.

„Dnes by už všetcy spoločníci maly mať vrátené na účet všetki prostriefdkxy z ACG.“
Jak napsal Tomáš, není rozdíl mezi tím, když máte nějaké virtuální číslo napsané na účtu A (AGC) nebo na účtu B (Kairos kabinet), když ani z jednoho účtu toto číslo nejde přeměnit na reálné peníze. ;-)

„Top umožný vplácanie výplat počnúc tímto mesiacom.“
Chtěl jsi napsat plácanie? Protože ano, Kairos nejspíš znova začne něco plácat o výplatách, aby motivoval ty největší dementy ke koupě schonpay karty.

„Kdo nmá ešte objednanú shonpay kartu tak nech si ju čím skor objedná a tiež treba obnoviť účet.“
Jestli má někdo přebytek peněz, tak prosím. Ale lepší je darovat je na charitu nebo wikipedii.

„Naplno začina fungovať aj webstránka“
Opět záleží na definici.

„… a čoskoro bude obnovená aj jej slovenska verzija.“
Jestli pak inženýr Puchala má ambice stát se country leadrem Kairosu pro Slovensko? To by byl ještě větší dement, než se jevil doposud.

„Je potrebná konať rychlo aby sa nezmeškala májová vyplata.“
Stejným trikem zvyšují šmejdi prodeje hrnců důchodcům na předváděcích akcích.

„Prajem pekny den a vykend.“
S přáním hezkého dne a víkendu se dá souhlasit.

Jo, a kdyby si někdo myslel, že snad ještě z Kairosu něco dostane, tak ať se podívá sem:
http://www.alexa.com/siteinfo/kairosplanet.com
http://www.alexa.com/siteinfo/schonpay.com
Jediné co mě překvapuje je vzdělanostně složení návštěvníků shonpay.com, ale snad se to dá vysvětlit tím, že i třeba takovej Richard Puchala je vysokoškolsky vzdělanej.

Dátum: 27.05.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Onovenie činosti firmy

Zdá se, že se oběti Kairosu upínají k myšlence spolupráce Kairosu a Zorg Biogas.

Kromě toho, že tato spolupráce není potvrzená (poslední sdělená informace: lidé z vedení se sešli, pobavili, mají zájem na spolupráci, ale nic se nepodepsalo)...
...položili jste si si otázku, na jakém základě by ta spolupráce mohla probíhat?

Mne napadají dvě možnosti:

a) Zorg Biogas "půjčí" (spíš daruje) peníze Kairosu,
který je potřebuje ke krytí svých závazků vůči svým společníkům (vám).
Pak je tu otázka, jak velké závazky (dluhy) Kairos má. Pokud vyjdu z jeho vlastních informací, tak je to velmi skromným odhadem okolo půl miliardy dolarů:
- Kairos reportoval loni v létě 250 000 společníků
- cena "průměrného" balíčku Gold je 1577 USD (příjem Kairosu) - počítám, že lidé v průměru pořizují právě tento balíček, neuvažuji, že by někteří mohli mít víc balíčků
- 150% roční zhodnocení balíčku jako výplata za "pronájem disku a CPU" (co musí Kairos podle své smlouvy vyplatit nad rámec peněz, které od společníků přijal)
- Pro jednoduchost neuvažuji aktivní příjmem - penízi, které se vyplácely nebo měly být vyplaceny za přivádění dalších lidí, i když vůbec nejde o zanedbatelnou část závazku Kairosu.
- Považuji za prokázané, že Kairos nemá žádné další příjmy než z prodeje balíčků (nejsou žádní korporátní zákazníci, aplikace nikdy neuměla spravovat distribuované úložiště, vyhrazený prostor na disku pro úložiště zůstává u všech společníků prázdný)
- Výdaje na provoz infrastruktury a marketing (hosting webu, vývoj back office aplikace atd., pořádání konferencí, "výroba" prolhaných tiskových zpráv a materiálů) považuji za zanedbatelné proti objemu závazků vůči společníkům.

Takže mi vychází, že po skončení platnosti balíčků musí Kairos někde získat navíc na výplaty společníků
250 000 * 1577 * 1,5 = 591 375 000 USD.

Pak se nabízejí logické otázky:
- má Zorg Biogas (pracující v rozpočtech řádu jednotek až desítek miliónů EUR) dost volných peněz na to, aby Kairosu půjčil půl miliardy?
- má Zorg zájem půjčovat takový ranec peněz firmě, která by je nejspíš použila na úhradu "horkých" dluhů - když Kairos nevyvíjí žádnou činnost, která by mu generovala příjem, ze kterého by dluh (a úroky) vůči Zorgu splácel?
- Jsou lidé v Zorgu tak velcí kámoši lidí z Kairosu, že ty peníze Kairosu darují (aby je ochránili před hněvem podvedených společníků)?
Hm?

Druhá možnost...

b) Kairos jako investor půjčí firmě Zorg na její projekty, zpět získá více (dostane podíl na zisku).
Otázky:
- Kde Kairos vezme na investici do Zorgu, když nemá ani na vaše výplaty?
- Jak velkou investici je Zorg schopen "otočit" a efektivně absorbovat? Projekty bioplynových elektráren mají rozpočet v řádech milionů EUR - začne jich letos Zorg stavět stovky, když dosud jich ročně postavil jednotky, nejvýš desítky?
viz http://zorg-biogas.com/upload/References_en.pdf
- Jak velká je návratnost investice do bioplynových stanic? Je to víc než 20% ročně? (tj. po pěti letech by Kairos měl zpět peníze, které Zorgu půjčil... ale pořád lepší než nic)
- Bude chtít Kairos půjčit za úrok vyšší než 20%?
- Bude si Zorg draze půjčovat s vysokým úrokem od Kairosu, když jsou tu i jiné, levnější zdroje financování (dotace EU, banky)?
- Bude si Zorg od Kairosu půjčovat za úrok vyšší, než může být jeho (provozní) zisk - a tím dostávat sám sebe do finančních obtíží?

Dobře, to jsou pro průměrného Kairosáka asi příliš složité otázky. Ten potřebuje slyšet pohádku: "navázali jsme spolupráci s firmou Zorg podnikající v perspektivních biotechnologiích.Peníze budou (netřeba řešit jak). ;-)"

Ne, peníze nebudou. Ty byly, dokud jste je nedarovali Kairosu.


Dátum: 22.05.2017

Vložil: Ahoj

Titulok: De facto

A to je asi tak celý článok diskusia o produkte na adresu redakcie to bude asi tak že to musí byť až dvojnásobok a potom som si to ubytovanie na Slovensku s DPH od teba a potom to už bolo spomenuté v pohode sviatkujeme.

Dátum: 19.05.2017

Vložil: Tomáš

Titulok: Kontrola úkolů z minulosti


Před pár dny tu někdo psal:

"7. května bude vše dokončeno, smluvně uzavřeno a uvedeno na našich webových
stránkách"

(Patrně jde o spolupráci s dodavatelem biotechnologií, patrně Zorg Biogas.)

Kde to na webovkach Kairosu najdu?

Výplaty přes SchonPay:
Slíbeno na začátku února, výplaty měly začít fungovat v březnu. ;)
Je tu někdo, komu se podařilo přes kartu vytáhnout peníze z Kairosu? Já spíš registruji hlasy lidí, kterým objednaná a zaplacená (a ne levná) karta vůbec nedošla.

Dátum: 20.05.2017

Vložil: Tomášův Fanoušek

Titulok: Re:Kontrola úkolů z minulosti

:-) palec nahoru, Tomáši

Jinak, ta otázka ohledně Schonpay karty by byla skvělá na jistého pana Luboše Tonhausera. Ten čurák jsi dokonce nahrál na Youtube video, jak vybírá z bankomatu Schonpay kartou peníze:

http://youtu.be/NHhHaNlGRF4

Jasně, že jde pouze o ten únorový bonus, asi 50 euro, co dávali ke kartě. Ale fakt, že dodnes to video nesmazal z youtubu značí (krom toho že je to hlupák), že možná stále věří, že z Kairosu mu ještě něco kápne. A navíc v komentáři pod videem tvrdí, že zná lidi, kteří si přes Schonpay kartu vytáhli větší částku, než ten zmíněný (50 eurový) bonus.

Věřte, nevěřte :-).
Já spíše nevěřím, jelikož na ta videa nedal žádné odkazy ;-)

Dátum: 19.05.2017

Vložil: Tomas

Titulok: S jakým materiálem se tu pracuje...


Z jedné diskuse o Kairosu:

Nemanja Nemanjić
Ok, what about WannaCry
ransomware? Why Kairos
did not protect those
companies? Will Kairos
send the offer to this
companies and protect
them? There is a chance
for business!


Je smutné, že se mezi oběťmi Kairosu pořád najdou takoví experti, co věří, že Kairos je technologická firma, která poskytuje IT produkty a bezpečnostní řešení. ;) Že prý Kairos mohl firmám nabídnou ochranu před vlnou ransomware WannaCry ;) - a že prý škoda promeškané příležitosti.

Vtip na květen.

Dátum: 16.05.2017

Vložil: Jano

Titulok: Odškodnenie klientov nebankoviek

Ahojte!
Strana OĽANO sľúbila odškodnenie klientov nebankových spoločností, ako je napríklad Kairos ak vyhrá ďalšie voľby, a to až do sumy 13200 eur. Chcem preto tu vyzvať všetkých poškodených Kairosákov a aj tých ktorý s nami simpatizujú, aby chodili na demonštrácie proti Ficovi a za predčasné voľby a aby volili vo voľbách OĽANO.
Ďakujem!

Dátum: 16.05.2017

Vložil: jarosro

Titulok: Re:Odškodnenie klientov nebankoviek

Zabudni,nič také nebude.

Dátum: 17.05.2017

Vložil: zubataVAGINA

Titulok: Re:Odškodnenie klientov nebankoviek

...nabadat ludi, aby volili nejaku stranu vo volbach na zaklade informacie, ktorej zjavne absolutne nerozumies je dost smiesne............."Strana OĽANO sľúbila odškodnenie klientov nebankových spoločnost" - ano, toto je pravda, akurat ze to nema absolutne nic spolocne so spolocnostami ako je Kairos - pod nebankovou spolocnostou sa rozumie spolocnost, ktora poskytuje finacne a investicne produkty klientom rovnako ako banka............ + v tomto pripade sa jedna o spolocnosti ako napr. BMG Invest, ktore tu boli riadne registrovane a odviedli na daniach miliony EUR...................cely navrh OĽANO absolutne nijako nesuvisi so spolocnostami ako je napr. Kairos.............Kairos je spolocnost registrovana v zahranici, ktora nikdy ziadne financne sluzby ani produkty neposkytovala, neodvadzala tu ziadne dane a nevyuzivala media tohto statu na ich propagaciu..................kazdy kto vedome posle peniaze do takto zjavne podvodneho nezmyselneho projektu sa so svojou situaciu musi vysporiadat, sam pretoze je hlupak!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dátum: 17.05.2017

Vložil: Tomas

Titulok: Re:Odškodnenie klientov nebankoviek

Volte raději stranu JaSom-deBilak. Ta bude lidem bez přezkumu a jakýchkoli výhrad vracet peníze do výše půl miliónu Eur, o které přijdou v bankách, nebankovkách, ale i loteriích nebo půjčkách a darech Fera Jožimu a Jana Kateryne.

Začínám chápat, jak je možné, že zjevné podvody typu Kairos mají takový úspěch.

Dátum: 07.05.2017

Vložil: igor

Titulok: kairos

Igor

Kairos video proběhlo včera přes Facebook,prý je to pro všechny partnery nejpřijatelnější...

-- setkání s novými partnery ve Vídni (3 dny) proběhlo ,vše bylo domluveno a odsouhlaseno.Nicméně se nepodařilo hned podepsat,ale pracujeme na tom velmi usilovně

-- 7 května bude vše dokončeno,smluvně uzavřeno a uvedeno na našich webových stránkách

-- 26.4. byla spuštěna první společná Bio elektrárna na Slovensku

-- sešel jsem se osobně s lídry s několika zemí a mám zájem na spolupráci se všemi partnery

-- během 1 až 2 týdnů udělám nový další video seminář přes FB a budu Vás o všem informovat

-- firma pokračuje a bude restartována a budeme pokračovat v IT technologiích a v Bio energetice a vše bude opět v pořádku

-- vše jde nyní podle plánu, není to pro nikoho jednoduché a ani pro mě,ale nebojte se o své peníze

-- vše bude znovu spuštěno během několika dnů až týdnů


Michel Vieira ředitel a majitel společnosti Kairos

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok