Administrátor internetového obchodu na prácu z domu

02.08.2017 10:24

Hľadá sa správca internetového obchodu na dlhodobú spoluprácu. Náplňou práce bude, okrem iného, správa e-shopu a organizácia rôznych podujatí. Práca je vhodná hlavne pre uchádzača do 29 rokov s dobou evidencie na úrade práce min. 12 mesiacov. Miesto práce: okres Komárno, Kameničná, Kameničná 40.

Náplň práce:

  • spravovanie internetového obchodu,

  • komunikácia so zákazníkmi,

  • organizácia rôznych podujatí.

Požadujú:

  • vzdelanie v odbore SOU,

  • výrobnú znalosť slovenského jazyka (gramatika a štylistika),

  • znalosť Microsoft Word – základy,

  • nutnosť vlastniť PC.

Ponúkajú:

  • prácu prevažne z domu,

  • plat dohodou,

  • prácu na hlavný pracovný pomer,

  • táto ponuka je vhodné aj pre absolventa.

Viac informácii o ponuke a kontaktný formulár na spoločnosť nájdete na webovej stránke: XXXXXXXXXXXX.

Zaujala vás táto pracovná ponuka, no nespĺňate potrebné požiadavky? Avšak možno poznáte niekoho, pre koho by bola táto práca vyhovujúca. Odporučte mu tento inzerát.

!!! Táto ponuka už nie je aktuálna !!!

Pozrite si aj ďalšie aktuálne pracovné ponuky týkajúce sa práce, ktorá sa dá vykonávať doma.